Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 65-69 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 65-69 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 1493 Oddvar Vehusheia Brekke Sport 3:02:17
2 1501 Pekka Virtakoivu Lohjan Louhi 3:02:59
3 2462 Atle Vallestad Viksdalen IL 3:13:19
4 1933 Olaf Pedersen Olympiaparken /Team Sport 1 Lillehammer 3:17:30
5 1881 Odd Steinar Låveg nannestad s.k 3:17:39
6 2467 Svein Vole Vågå IL 3:19:22
7 1700 Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 3:19:59
8 2438 Tore Stiberg Bjerkvik IF/NBSK 3:20:47
9 2439 Odd Arild Strand Stor-Elvdal Skiklubb 3:22:28
10 2942 Arne Lien BK-Ski 3:22:42
11 3095 Frode Tobiasson Bækkelagets Sportsklubb 3:25:48
12 3289 Jostein Bekkos Hitterdal og Feragen IL 3:27:14
13 2793 Per Arild Bolaas Steinkjer Skiklubb 3:28:26
14 3429 Kjell Johnsen Tromsø Skiklubb Langrenn 3:29:45
15 3816 Per Jan Betten Surnadal 3:31:22
16 2312 Morten Kristiansen STATNETT 3:32:18
17 4398 Willy Fengsrud Vaaler IF 3:33:01
18 3115 Andris Wangensteen Bækkelagets SK 3:33:16
19 2837 Lars Gløtvold Os IL 3:34:13
20 4455 Arvid Terje Hjelseth IL Bryn 3:34:45
21 2507 Erik Rollborn Västerviks OK 3:34:48
22 2929 Torbjørn Kristiansen Høgskolen i Bergen 3:34:50
23 3614 Ingvar Tverå Korgen IL 3:35:35
24 3410 Åsmund Holt   3:35:45
25 11133 Torbjørn Berg Rotsundelv IL 3:36:29
26 3406 Ola Holen Dombås il 3:36:50
27 4654 Nils-Petter Wiik Driv IL 3:37:30
28 3642 Magnar Rismyhr Elverum Kunstgalleri IL 3:37:41
29 3968 Bjørn Lehn Trondhjems skiklub 3:37:47
30 3723 Bjørn Hestangen DNB/Asker Skiklubb 3:38:13
31 4080 Trond Skogen Trøsken IL 3:38:28
32 5150 Jan Tunås Norges Skiveteraner 3:40:17
33 3940 Arild J Jansen Asker Skiklubb 3:40:29
34 5020 Magne Martinsen Trysilgutten 3:40:35
34 3613 Per Øyvind Tveiten Kvam l.s.k. 3:40:35
36 3560 Nils Olav Sjøberg Røa IL 3:41:44
36 3952 Svein Harald Karlsen Rafsbotn IL 3:41:44
38 6559 Arne Vik Strindheim IL - Ski 3:41:49
39 4569 Torbjørn Olstad Steinkjer Skiklubb 3:42:20
40 3972 Wilfred Lerberg Åsen IL 3:42:21
40 5538 Harald Jørgen Hokstad trondheim brann 3:42:21
42 4357 Svein Bronebakk Nanset IF Ski 3:42:26
43 6426 Signar Pavall Fauske IL 3:42:30
44 4485 Frantz Johansen Lillehammer Skiklub 3:43:12
45 5035 Bjørn Myhra Grytting IL 3:43:51
46 5352 Jim Agre   3:44:00
47 2930 John Andreas Krogsveen Ringebu -Fåvang Skiklubb 3:44:01
48 3904 Willy Hatlebrekke Bergen komm./Fana IL 3:44:22
49 4087 Edgar Snekkerhaugen Kil Ski 3:45:01
50 4576 Arne Petersson Edsbyns SK 3:45:16
51 3892 Halvor R Gåra Skarphedin 3:45:31
52 6603 Oddbjørn Åvangen Lesja IL 3:45:47
53 4929 Per Hatledal Stryn Turn & idrettslag 3:45:50
54 4554 Jørn Nordli NRK bil 3:46:23
55 4446 Per Heltne Volda til 3:47:31
56 5371 Ole Bakke rudsbygd i.l. 3:47:32
57 6834 Sigmund Bjørkhaug Teleplan BIL 3:47:46
58 6209 Ottar Grøneng Haukedalen 3:48:17
59 4839 Frank Antonsen Ringnes BIL. 3:48:19
60 4898 Christian Ferner Nesøya IL 3:48:30
61 4500 Vidar Klokkerhaug Oseberg Skilag 3:48:33
62 5453 Sverre Fossen Lillehammer Skiklub 3:48:36
63 5659 Steinar Moldal   3:48:39
64 4837 Ulf Andersen Kjelsås i.l. 3:48:54
65 4355 Herbjørn Brennhovd Gol Il 3:49:01
66 6466 Freddie Schumann Stadsbygd i.l 3:49:03
67 5783 Stein Erik Strøm Hamar Skiklubb 3:49:16
68 4833 Torbjørn Almlid   3:49:38
69 5170 Kjell Winther Vålerenga Ski 3:50:15
70 4041 Helge Refsum Skiforeningen 3:50:56
71 5110 Torgeir Solbrekken OKBIL 3:50:59
72 5454 Arne Framnes Raufoss IL 3:52:30
73 5580 Tore Jyssum Orkanger IF 3:52:31
74 6545 Torgeir Uleberg Otra Il 3:52:34
75 5552 Ola Johs. Høglien Søre Ål 3:52:45
76 6435 Asbjørn Ramnefjell   3:53:05
77 5143 Arne Thorkildsen Skarphedin 3:53:25
78 7239 Vidar Andre Steigen   3:53:36
79 8674 Jan Fredrik Thronsen Ready 3:53:47
80 5101 Kjell Ivar Skjemstad Sjusjøen og Omegn Skiforening 3:53:56
81 6537 Tron Magnus Trondsen Ringkollen Skiklubb 3:54:32
82 6481 Olav Skogen Vang Skiløperforening 3:55:22
82 6321 Hermann Lande Hattfjelldal 3:55:22
84 4316 Esbjörn  Andrén Kvarnsvedens GoIF SK 3:55:29
85 4236 Knut Stabell Moss skiklubb 3:55:58
86 4592 Rolf Rønning   3:56:43
87 4397 Steinar Fedje Sturla IF 3:57:19
88 17358 Seppo Tuomisto   3:57:31
89 5797 Olav Magne Svendgård Skogn IL 3:57:38
90 5506 Erik Hauge Skiforeningen 3:57:48
91 4492 Sigurd Jonli Rindal IL 3:57:49
92 5615 Gisle Langslet Sportsklubben Rye 3:58:15
93 6442 Jon Rinde DNB/Nesodden IF/Team Bergstua 3:58:32
94 3492 Jon Meløy Nordlys, Karasjok 3:58:45
95 6190 Hans Petter Frisholm Heming 3:59:15
96 6606 Knut Erik Krosby Team Skrenten 3:59:20
96 5508 Nils Petter Haugfos   3:59:20
98 5725 Steinar Rugland Eggedal IL 3:59:30
99 6159 Erling Ellingsson Søre Ål IL 3:59:46
100 8791 Steinar Andersen Stor-Elvdal Skiklubb 3:59:51
101 5869 Rolf Lindgren Brovallens IF 4:00:06
102 5443 Nils Eriksen Romerike Runners Team 4:00:17
103 7303 Leif Taaje Enebakkneset UIL 4:01:14
104 6889 Georg Enderle Skiforeningen 4:01:43
105 5757 Inge Skavhaug Ringkollen Skiklubb 4:01:55
106 5872 Sverre Skjæret   4:02:07
107 6564 Jørgen Von Tangen Platou 4:02:08
108 4475 Terje Israelsen Telenor 4:02:56
109 8760 Arne Steen Ringsevjen USF 4:03:57
110 5507 Einar Haugen Øyer-Tretten IF 4:04:00
111 6409 Jan Erik Olsen Ås IL 4:05:16
112 7928 Jarle Skår   4:06:25
113 16390 Jan Rotegaard   4:06:44
114 5575 Terje Johansen Rejlers BIL 4:07:29
115 5525 Birger Helstad   4:07:32
115 6816 Einar Behrns MjøsSki 4:07:32
117 6456 Fridulv Sagberg I.L. Koll 4:07:44
118 4510 Arnljot Lande Ørskog I L 4:08:23
119 6607 Magnar Leiren Kvam LSK 4:08:50
120 6344 Tom Lunne Hosle 4:09:04
121 7037 Steinar Klever Skiforeningen 4:09:12
122 5478 Kjell Håvard Grønbeck Lillehammer Skiklub 4:09:19
123 7187 Petter Riiser Asker Skiklubb 4:09:44
124 7563 Bjørn Sigurd Brochmann Brosteinskameratene 4:10:23
125 7033 Arnt O. Kjersem Tresfjord IL 4:10:44
126 4105 Einar Johan Svendgård Skogn IL 4:10:50
127 7703 Sigbjørn Nydahl   4:10:57
128 6164 Dag Erichsrud OSI 4:12:31
129 7935 Arve Smestad Nordbygda / løten ski 4:13:09
130 6274 Iver Harald Høy CR 4:13:16
131 6316 Per Oddvar Kvalshaug Kårvåg IL 4:13:29
132 10711 Øystein Mæland I.L. Vaarli 4:15:26
133 6325 Terje Lassesen Skiforeningen 4:16:17
134 7182 Werner Rechsteiner   4:16:36
135 8559 Ivar Reinås Frol IL 4:16:52
136 5078 Jostein Ringset Hovdebygda I L 4:17:11
137 7929 Tore Slagsvold Røa IL 4:17:14
138 8658 Morten Svendsen Nesøya I.L. 4:18:22
139 10634 Ola Edvard Kirkeeide Markane IL 4:18:34
140 6963 Widar Hellerud Volkswagen 4:18:44
141 6539 Kjell Tveitan ABB Kraft Skien 4:18:55
142 7216 Jarle Sjåstad Tormod Skilag 4:19:13
143 6514 Bjørn Olav Sveinhaug   4:19:23
144 6127 Kjell Brøndbo   4:20:40
145 6451 Lars Magnar Røneid Syril 4:20:58
146 6476 Nils Ole Skaugen Sylling IF 4:21:08
147 13458 Beat Eggenschwiler   4:21:20
148 9783 Trond Grini IF Njaal 4:22:16
149 6925 Asbjørn Støen   4:22:43
150 8668 Erik Walter Thomassen   4:23:01
151 9192 Bjørn Lauglo   4:24:07
152 8418 Sigve Høydal Volda 4:24:25
153 7317 Per Ole Wanvik Sturla 4:24:32
154 8659 Terje Svendsen Kløfta IL 4:24:55
155 10173 Bengt Kronqvist   4:25:00
155 7123 Kjell Nilsen Fredrikstad Skiklubb 4:25:00
157 7912 Jan Sinnes Brosteinskameratene 4:26:03
158 16482 Evgeny Makoveev   4:26:06
159 8295 Steinar Winther Christensen Lyn Ski 4:27:11
160 6100 Stein Berget Lørenskog Fil 4:28:25
161 4499 Oddvar Kjersem Tomrefjord IL - Ski 4:28:30
162 8401 Magne Hoel Valldal IL 4:29:02
163 6292 Allan Johansen Åge 4:29:43
164 6941 Odd Petter Halle Skiforeningen 4:29:50
165 9785 Anders Grøndahl Kil Ski 4:29:55
166 6356 Tore Martinsen Åsbygda IL 4:30:43
167 5784 Tor Villy Strøm Team Ludviksen 4:30:54
168 7324 Bjørn C Weydahl   4:31:37
169 9732 Petter Christensen Asker Skiklubb 4:31:41
170 14977 Harald Larsen Nordfold If 4:32:28
171 7776 Arne Lerum Sogndal IL 4:32:42
172 7749 Anders Johan Krosby Fredrikstad Skiklubb 4:32:52
173 9053 Hans Arne Evje   4:33:09
174 9965 Morten Meyer Strindheim IL 4:33:47
175 10027 Arne Rønning Skansen Bil 4:34:07
176 8024 Anders Claesson Orsa SK 4:34:36
177 8040 Luciano Magnetto sci club valle stura 4:34:46
178 7765 Bjørn Ragnar Larsen   4:35:04
179 7545 Tor Bernhardsen Asplan Viak 4:35:53
180 9395 Steinar Wiik Ullensaker 4:36:27
181 9133 Vidar Hovde   4:36:30
182 10653 Agnar Kvam Inderøy.il 4:36:34
183 9362 Halvor Thurn-Basberg Sauradnkameratadn 4:37:22
184 6926 Morten Grundtvig SILBIL 4:37:43
185 9119 Svein Hjelmeset   4:37:45
186 7347 Morten Aamodt Drøbak Frogn Ilag 4:38:22
187 8663 Eivind Sæther   4:38:23
188 10561 Harald Haug Skiforeningen 4:39:41
189 10660 Leif Langli Røa IL 4:40:07
190 8603 Jan Erik Simensen Alcatel Lucent B.I.L 4:41:43
191 8972 Svein Peder Bakken   4:41:51
192 8068 Truls Ingebrigtsen   4:43:37
193 9108 Steinar Haug Lillehammer Skiklub 4:44:45
194 10477 Nils Egge Heming 4:44:58
195 15261 Frantisek  Zuzanek Vrchlabi 4:46:28
196 1278 Lars-Gunnar Josefsson ok vIVILL 4:46:39
197 9342 Kjell Audun Sundsdal   4:46:44
198 9066 Kjell Flaten COOP 4:47:35
199 9882 Jarl Kanestrøm Aure i.l. 4:48:19
200 9856 Arild Ingierd   4:50:16
201 14410 Alfons Rösch BWF-Schwaibach 4:50:49
202 12960 Piero Morano sci avis borgo san dalmazzo 4:51:10
203 9681 Jon Aulie Bækkelagets 4:52:11
204 7038 Anders Hårek Klevsgård Bamble IF 4:52:33
205 9295 Torstein Sandvik   4:53:34
206 7159 Helge Olsson Bækkelagets skl. 4:53:59
207 10665 Arne Lauvålien   4:54:07
208 9990 Petter Norstrøm Kongsvinger IL 4:55:04
209 8697 Trond Vatn IF Njaal 4:55:19
210 9968 Jan-Vidar Monsen Arkitektene VIS-A-VIS 4:55:49
211 15836 Ivar Riise   4:55:55
212 11260 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 4:56:05
213 10015 Oddbjørn Ressem Oppdal IL 4:56:58
214 9429 Jonas Øglænd Lillehammer Skiklub 4:57:03
215 9127 Thore Holm Skedsmo Skiklubb 5:00:12
216 10573 Nils Henjum Syril 5:00:16
217 10608 Ådne Jareld Team Kollen 5:00:33
218 9695 Idar Berget   5:02:28
219 6975 Odd Holck-Steen   5:03:04
220 9107 Arnulf G. Hanssen   5:06:18
221 14083 Harry Enberg Källbottens IK 5:06:25
222 15434 Leif Otto Almestrand Sweco BIL 5:06:55
223 10197 Trond Melgård Feiring IL 5:07:11
224 9724 Odd Brørs   5:07:49
225 12787 Nils L Natvig Sturla 5:08:00
226 9222 Svein Kristian Medalen   5:08:09
227 9923 Helge Leonhardsen Lillehammer Skiklub 5:08:40
228 12051 Øistein Larsen Botneskiklubb 5:09:31
229 11370 Arild Mostue   5:09:35
230 11467 Odd Bjørn Sundsdal   5:09:57
231 10811 Bjørn Stubberud   5:10:06
232 11433 Lars Salte Røa 5:10:07
233 9884 Knut G Karlsen   5:10:16
234 11193 Dale Fanney Ice Age Nordic 5:11:29
235 11308 John Erik Jess Kondis 5:11:52
236 11343 Knut Lindbo   5:13:03
237 12203 Kristian Stormyr Midsund IL 5:14:22
238 10438 Ola Bjerke Sørum IL 5:14:29
239 11490 Jan Ivar Terkelsen Relacom BIL 5:14:47
240 12326 Arnfinn A Søyseth   5:15:34
241 11871 Frank Breistein Stord IL 5:16:29
242 11883 Dag Christensen Voss IL 5:16:35
243 10713 Timothy B. Nelson Peer Gynt 5:17:30
244 9717 Morten Brinchmann London Region Nordic Ski Club 5:18:47
245 11192 Halvar Erlandsen   5:18:59
246 11964 Martin Hauge Flora Turlag 5:20:40
247 11303 Erik Otto Jacobsen Skiforeningen 5:21:18
248 11141 Alessandro Bertagnolli SCI CLUB TUENNO 5:22:39
249 12178 Einar Servoll   5:23:01
250 12314 Einar Melheim   5:23:15
251 10568 Lars Hektoen GK Varg 5:24:39
252 16689 John Wragg   5:27:03
253 13447 Arne Martin Huseby   5:27:24
254 10874 Reidulf Waksvik   5:27:50
255 12024 Erik Dagfinn Karlsen Privat 5:27:55
256 12263 Herman Aamodt   5:28:00
257 12289 Eive Bejerstrand Garphyttans IF 5:28:06
258 11940 Ole Gjølberg Rygge IL 5:29:20
259 15864 Wolfgang Schumacher TWinNeumarkt 5:29:52
260 11328 Ole Andreas Krogness Nesodden IF 5:29:54
261 12673 Heinz Heim   5:30:23
262 11375 Morten Mæhle Skiforeningen 5:30:26
263 11404 Einar Onshus Indre Scheeskroken 5:31:51
264 14725 Asmerino Antonucci Aquadela 5:36:38
265 17075 Svein Erik Johansen   5:38:54
266 16439 Roar Kulvik Myhrvold 5:39:26
267 12686 Pentti Hiirijoki Neon Sport 5:39:27
268 12784 Kjell Idar Moseng Coop Veteran 5:40:08
269 12906 John Peter Tollefsen Heming 5:41:41
270 12084 Øivind Semb Mathisen Sarpsborg Fotballklubb 5:42:20
271 14345 Helge Nøkleby Kolbukameratene 5:42:29
272 12676 Hallstein Helland Skiforeningen 5:42:36
273 8600 Bjørn Setsaas Brekkeseter 5:43:04
274 11887 Jonn-Steinar Dahl Sweco 5:43:25
275 11960 Finn Henrik Hanssen   5:44:28
276 11923 Inge Fjeldstad Røa 5:45:34
277 10630 Risto Kemiläinen   5:47:41
278 12636 Steen Gormsen Danmark 5:49:28
279 14099 Arne Feragen Axa Sports Clubb 5:50:18
280 15615 Helge Sigurd Hansen Heming Idrettslag 5:52:27
281 11889 Miroslav Dasek   5:53:11
282 19130 Harald Nilsen IL Driv 5:55:28
283 14193 Jan Hybl Liberec 5:58:32
284 684 Erik Almestrand   5:58:37
285 15488 Sverre Brennhovd IL Ivrig 5:59:31
286 12566 Sverre Bang   6:02:24
287 12603 Rolf Ekenes Nesten Framme 6:02:51
288 12239 Arnt Inge Vistnes   6:03:42
289 12788 Kjell-Ludvig Nilsen Privat 6:03:59
290 13381 Nils Skanke Mälarsjukhuset if 6:04:55
291 16383 Ivar Jachwitz   6:05:42
292 12602 Gunnar Inge Eikrem Volda 6:06:27
293 13440 Jan Tichy TRI SKI Karlovy Vary 6:07:09
294 6883 Gerald Edmonds   6:07:56
295 12600 Asbjørn Eidsheim Nordhordland Skiklubb 6:07:57
296 13376 Erling Roaldsen   6:09:50
297 12569 Arne Hartvig Beddari Lillehammer Skiklub 6:13:17
298 15899 Tore W Steen HELBIL 6:17:41
299 15445 Ivar Arntsen Team Arntsen/Nygård 6:22:45
300 12826 Erik Rasmussen TORO 6:24:50
301 16298 Tom Grøndahl   6:27:56
302 15947 Sigtor Steinar Tveit Fjellhug/Vereide I.L. 6:28:28
303 12744 Kåre Langeseth   6:28:39
304 12712 Svend Hauberg Johannesen Grindsted Danmark 6:32:47
305 12059 Øystein Line Hei 6:34:37
306 17065 Douglas Jackson   6:34:59
307 12789 Nils Johannes Nilsen Regevig skiklubb 6:37:25
308 12749 Arvid Larssen OPIL 6:39:37
309 13403 Tor Totland Flora Turlag 6:46:52
310 14942 Eigil Jusnes Kabelvåg 6:47:59
311 12754 Rolf Olav Lillehagen Kjelsås Fotball - Frank Lillehagens disipler 6:50:28
312 12876 Torgeir Stensrud Veien Tilbake 6:57:42
313 14175 Christer Hellström Stora Tuna IK 6:58:42
314 19044 Leif Gunnar Aasen Engesetdal 7:01:40
315 16949 Erling Eggum   7:03:55
316 15084 Riccardo Pettinà GSA VICENZA 7:06:42
317 14917 Franco Impalmi GSA VICENZA 7:06:44
318 13397 Robert Saalfeld   7:07:41
319 14453 Erling Børge  Steen   7:09:10
320 14181 Ragnar Holm   7:09:28
321 14013 Arne Berge Bergen Politi IL 7:14:20
322 12626 Maurizio Franzolin   7:15:36
323 5222 Tony Wallington   7:31:40
324 14400 Helmut Roth BWF-Schwaibach 7:45:12
325 13372 Veli Rautiainen   7:45:42
326 14456 Arthur Geirmund Johannes Stenvik Ambulerende Team Halden 7:46:09
327 14359 Yngve Olsen   7:52:37
328 13348 Haakon Løe   8:13:18


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +