Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 75-79 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 75-79 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 809 Finn Magnar Hagen Sport 1 Rena/Åslia skilag 3:29:05
2 924 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklub 3:41:14
3 1017 Gunnar Serck-Hanssen Heming 3:41:46
4 741 Arild Brygghaug Senja Ski 3:41:53
5 922 Christian Børs Lind Røa IL 3:49:43
6 976 Arne H Olsen Lommedalens IL 3:54:34
7 1069 Arne Sæterhaug   3:58:34
8 1055 Svein Magne Storli   4:00:22
9 711 Bjørn Berglund Bækkelaget IL 4:04:37
10 1102 Arvid Wahl Hamar Skiklubb 4:16:25
11 753 Tor Finn Denstad Lillehammer Skiklub 4:22:57
12 1064 Ola Svenneby   4:24:40
13 1057 Magne Strand Syril 4:26:12
14 1121 Gudmund Kristian Ølstørn   4:28:26
15 1126 Arvid Øvrebø Njaal IF 4:29:28
16 895 Leif Krog Rødenes IL 4:30:07
17 1012 Martin Sande Gaular IL 4:30:14
18 1032 Asbjørn Skog Tine 4:33:54
19 842 Eirik Holten Miclis 4:37:01
20 851 Ingmar Eivind Husnes   4:41:10
21 923 Leif Lorentsen   4:44:03
22 744 Olaf Bøgeberg Buvik il 4:46:30
23 1044 Leidulv Sollid Fjellhug/vereide id. 4:47:04
24 774 Audun Fausk Finnøy IL 4:48:04
25 1061 Norulf Støve   4:48:42
26 821 Leif Chr Hartsang HEMING IL 4:49:36
27 955 Bjørn Myhrmoen søndre land i.l 4:50:06
28 910 Jack Lau Søre Ål IL 4:50:46
29 824 Knut Haukåen Fåvang 4:52:15
29 894 Thorbjørn Kristoffersen   4:52:15
31 881 Dag Kavlie Ready 4:52:32
32 749 Per Egil Claussen IL Jutul 4:58:04
33 1054 Erik Stoltenberg-Hansson Norcem BIL 5:01:11
34 942 Helge Moe   5:01:17
35 1046 Hilding Sponberg Trysilgutten 5:12:06
36 682 Knut Adeler Røa 5:12:25
37 738 Birger Brevik Privat 5:16:15
38 745 Thomas Bøhmer Heming 5:18:19
39 1007 Erling Saltnes   5:25:05
40 964 Anders Nustad Sør-Fron il 5:26:11
41 872 Kåre Martin Johansen Røa 5:28:37
42 696 Ole Bakkehaug Eidsvold Værks Skiklub 5:31:34
43 853 Ivar Hvamstad DNM 5:43:10
44 909 Svein Larsen Statskog/Søre Ål IL 5:46:27
45 997 Agnar Rosset   5:50:06
46 898 Helge Kvernvold Gjøvik skiklubb 5:58:42
47 747 Jørgen Castenschiold Holte Ski 6:07:06
48 1110 Magne Westerheim Turrennklubben 6:13:55
49 919 Torbjørn Lien Isfjorden IL 6:19:31
50 1081 Arve Tellefsen Oslo Kammermusikkfestival 6:44:23
51 1080 Virgilio Tamarri Aquadela 6:57:14
52 710 Einar Josef Berger OPIL 7:16:20
53 862 Sigurd Ims   8:05:58


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +