NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 16-17 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 16-17 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 2504 Vera Norli Team Vestmarka - Haslum 3:30:31
2 2438 Sigrid Bye Eidsvold Værks Skiklub 3:44:28
3 2576 Karoline Duelien Vaaje Magnor UL 3:49:40
4 2523 Amanda H. Spjeldnæs Lyn Ski 3:53:31
5 4709 Mari Victoria Robøle Lien Hamar Skiklubb 4:08:09
6 4026 Louise Andersen Heming 4:08:24
7 4466 Tuva Overrein Lunde Røa IL 4:09:04
8 4152 Selma Horn Lyn IL 4:09:43
9 2562 Elisabeth H Thorstensen Lyn Ski 4:10:35
10 2550 Sigrid Stakston Søre Ål IL 4:11:38
11 5358 Franziska Skogsholm Åslia 4:17:19
12 4223 Susann Fedreheim Lyngnes MjøsSki 4:17:50
13 4923 Sigrid Bredde Vig Drammen Strong 4:21:55
14 4319 Marit Sveen Hamar Skiklubb 4:22:25
15 4912 Emma Sørset Lyn Ski 4:24:06
16 4260 Hanne Nilsen   4:24:41
17 4050 Vilde Blomseth HEMING IL 4:25:44
18 4735 Kristin Moengen LØRENSKOG SKIKLUBB 4:32:32
19 10131 Pia Anine Stangebye Lyn Ski 4:33:46
19 4436 Emma Stanger LØRENSKOG SKIKLUBB 4:33:46
21 2537 Marie Wahlstrøm   4:35:00
22 5163 Maren Holmsen Hamar Skiklubb 4:36:56
23 5169 Guri Sollien Hulbak   4:37:03
24 5959 Hedda Børsting Saltnes Asker Skiklubb/Team G-sport 4:40:20
25 4928 Nora Tveit Langerud MjøsSki 4:40:23
26 5474 Heidi Therese Wiest Vang Skiløperforening 4:41:59
27 4708 Oda Libæk   4:42:15
27 4674 Selma Jensen Lyn Ski 4:42:15
29 5247 Cathrine Libæk   4:42:16
30 5584 Ingrid Gylterud Kvålsgard Fossum IF 4:43:21
31 5225 Lise Hveem Krogsti   4:45:18
32 4431 Kaia Melhus Heming 4:53:32
33 5946 Ebba Dromsrud Ross Vang Skiløperforening 4:55:02
34 6167 Sandra Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 4:55:08
35 4524 Marte Bergsland trøsken il 4:59:52
36 6687 Vilde Øvreeide Kjelsås IL 5:01:49
37 6463 Jenny Roald Lyngstad Bækkelagets Sportsklub 5:07:51
38 5482 Ingrid Marie Wølneberg Haslum IL 5:09:44
39 4389 Ingrid Aaslund   5:14:27
40 6906 Maria Gjems French Åslia 5:27:02
41 10844 Ida Nesheim Hamax Auto 400 5:30:42
42 6690 Signe Midtbø Øyulvstad IL Jardar 5:43:26
43 8819 Oda Marie Lorås Flatås il 5:45:23
44 9137 Kristiane Rogstad IL Bevern 6:49:20


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +