RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 18-19 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 18-19 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 351 Ingrid Lundanes Emblem il langrenn 3:44:47,9
2 2540 Gina Flugstad Øistuen Etnedal skilag/Team Valdres Ski 3:45:06
3 2445 Kristine Fjeld MjøsSki 3:46:40
4 2462 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK - skigruppa 3:52:27
5 2429 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 3:55:26
6 4971 Karoline Bye Øren Lillehammer Skiklub 4:06:08
7 2502 Thea Maurtvedt Slitu IF / NTG-L 4:06:36
8 2491 Lene Taugbøl Lomeland Gjesdal IL 4:09:22
9 4855 Vilde Thorud Lyn Ski 4:10:49
10 5906 Ine Skjellum Svea skilag 4:20:05
11 4980 Åshild Faller Råheim Fet skiklubb 4:20:21
12 5287 Stina Meinicke IL Jardar / Team Vestmarka 4:22:11
13 2513 Tuva Børsting Saltnes Asker Skiklubb/Team G-sport 4:23:23
14 4897 Lisell Øyjordet   4:24:08
15 5604 Vilde Reitan Stjørdals Blink Ski 4:27:39
16 4888 Julia Mehre Ystgaard Kjelsås IL 4:28:24
17 6327 Emilie Johanne Hagen Gjerdrum il ski 4:29:00
18 2538 Helena Kumar Westberg IL Koll 4:32:47
19 11230 Hanna Mørkved Spillum IL 4:38:01
20 10628 Johanna Mo Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb 4:44:04
21 6759 Ida Troneng Skoppum IL 4:49:37
22 10121 Thea Kjølle Slette   4:57:28
23 5345 Marthe Ramstad Fet Skiklubb 4:57:35
24 10385 Olaug Grut Andersen Syril 5:14:05
25 9103 Astrid Trommald Straumsheim Lyn Ski 5:14:13
26 7032 Karoline Elise Kalager IL Ivrig 5:18:08
27 6789 Hanna E. Andersen Eiker O-lag 5:24:05
28 10845 Marte Nesheim Hamax Auto 400 5:31:04
29 7147 Aase Riise IL Varden 5:37:59
30 10116 Martha Kalvig Skogan Innstrandens il 5:51:54
31 11478 Mone Fyrand Njård 6:00:36
32 7434 Clara Ryge Carlsen Københavns skiklub 6:01:36
33 7703 Tonje Aasheim Nymark Askøy O-lag 6:03:09
34 5196 Lovisa Jonsson Hallstahammars SK SOFK 6:15:12
35 10278 Karoline Bonnerud Øvrebyen vgs 6:42:31
36 9138 Idunn Haavengen IL Bevern 6:49:20
37 9489 Marte Rønes Engerdal Sportsklubb 7:04:14
38 10788 Ingrid  Williksen   7:14:45
39 11145 Iselin Jacobsen   7:21:34
Annonse







Annonse