NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 373 Tiril Udnes Weng Nes Ski 3:01:28,4
2 372 Lotta Udnes Weng Nes Ski 3:04:21,2
3 380 Amalie Ous Nes Ski 3:14:48,8
4 347 Roxane Lacroix Team Nordique Credit Agricole Franche Comté 3:17:58,4
5 357 Pia Helene Paulsen Rustad IL 3:18:19,1
6 346 Barbro Kvåle Lillehammer Skiklub/Rekruttlandslaget 3:18:27,4
7 345 Kathrine Kvernmo Bardu il 3:18:45,0
8 327 Evelina  Bångman TEAM SkiProAm 3:18:54,4
9 348 Hilde Losgård Landheim Lillehammer skiklub team coop talent 3:21:50,5
10 324 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub / Team Veidekke Innlandet 3:22:53,0
11 326 Trine Breen NTNUI 3:23:12,0
12 338 Mari Støen Gussiås Lillehammer Skiklub / Team Veidekke Innlandet 3:24:07,2
13 320 Marie-Caroline Godin TEAM NORDIQUE CREDIT AGRICOLE FRANCHE COMTE 3:25:20,4
14 19099 Marte Håkenstad-Bråten Lillehammer skiklubb 3:28:19
15 335 Marie Renée Sørum Gangsø Svea skilag 3:30:12,3
16 378 Julie Synnøve Ensrud Trøsken/NTG Geilo 3:30:55,9
17 369 Guro Jordheim Hemsedal IL/Team Hallingdal 3:31:17,2
18 374 Marte Sofie Buraas Team Synnfjell 3:32:05,1
19 379 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 3:34:29,0
20 352 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 3:36:29,0
21 364 Emily Stitt Mansfield Nordic Club/OSI Langrenn 3:37:32,9
22 356 Céline Chopard  Lallier Team Nordique Credit Agricole Franche Comté 3:37:40,6
23 330 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 3:38:01,7
24 363 Hilde Fenne Bjørgum IL 3:40:33,8
25 2547 Marte Skaug Stokke il 3:41:08
26 2528 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 3:42:31
27 2565 Josefine Wallenhammar Garphyttans IF 3:44:08
28 2501 Pia Sofie Måbø Lillehammer Skiklub 3:46:22
29 317 Svenja Hoelzle Team Synnfjell 3:46:59,1
30 19103 Silje Wilson Hamar Skiklubb 3:48:54
31 2472 Marte Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 3:50:34
32 19102 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 3:53:14
33 2471 Ingunn Jegteberg Lillehammer Skiklub 3:53:39
34 2569 Elise Rivenes Hagen NTNUI 3:54:25
35 2447 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 3:54:46
36 2575 Stine Skaarseth Lillehammer Skiklub 3:55:56
37 19097 Amanda Borge Byrkjeland Røa IL 3:58:57
38 2478 Anette Kleppestø NTNUI 4:01:24
39 2541 Siri Østensen OSI langrenn 4:02:34
40 5388 Anne Skirstad Vang Skiløperforening 4:06:44
41 4903 Elise Bryn   4:08:22
42 2455 Marte Helene Halvorsen Bjørndal IF Ski 4:10:07
43 2424 Eline G Andresen   4:10:22
44 2421 Sigrid Alexandersen Fossum IF 4:10:58
45 2443 Marianne Byfuglien NTNUI 4:15:05
46 9284 Mia Govasmark Lillehammer skiklubb 4:18:36
46 5271 Ingrid Bye Løken NTNUI 4:18:36
48 5789 Hedda Johannessen Team Sjog & Slora 4:19:44
49 2474 Liselotte Veimar Jørgensen Lier Skiløberforening 4:25:31
50 5087 Else Merethe Tangen Flåtan Ringkollen skiklubb / Team FIH 4:28:31
51 4975 Martine Kolstad Søndre Høland IUL 4:28:38
52 5365 Ingvill Andrea Røed NTNUI 4:28:49
53 5575 Kristine Aaen Pedersen NTNUI 4:29:38
54 5146 Ragnhild Nygaard Kil Ski 4:29:43
55 5657 Emma Julie Dyrhovden   4:30:16
56 5710 Julie Sønsteby Flaagen   4:30:31
57 4942 Frida Øygard NTNUI 4:33:44
58 5440 Celine Monnier Thomas Høvik IF 4:34:24
59 10764 Kristine Unsgård Leik IL 4:35:34
60 6169 Lise Smedberg   4:38:26
61 9717 Elin Eide Brøste   4:40:26
62 6160 Ingeborg Lie Monsås Skåla IL 4:44:33
63 5049 Gina Didriksen NTNUI 4:44:48
64 5112 Gry Granstedt NTNUI 4:44:49
65 4988 Margrethe Bøen OSI langrenn 4:45:07
66 5772 Christine Williksen Høiland Fossum IF 4:50:34
67 5625 Ragnhild Bakke Alvdal IL/NTNUI 4:51:42
68 19186 Ingvild Sørheim   4:53:00
69 6364 Eileen Hofgaard Statoil Mosseporten 4:53:06
70 5317 Jenny Nygaard Kjellmyra 4:54:08
71 2553 Anniken Sofie Riksaasen Vågå IL Ski & Friidrett 4:54:56
72 6484 Bodil Mokkelbost Team FIH 4:55:21
73 5663 Ellen Nydal Eide UiB 4:55:45
74 9017 Frida Rose Bustad   4:55:47
75 11203 Astrid Lægran Snota AS 4:57:29
76 6753 Helene Mejdell Anglo European College of Chiropractic (AECC) 5:00:29
77 6037 Nina Jeanette Tollehaug   5:01:31
78 7356 Synnøve Wiger Austefjord NTNUI 5:01:47
79 6724 Emilie Bergheim Fossum IF 5:04:39
80 6723 Hedvig Åstebøl NTNUI 5:05:58
81 6689 Linn Øyjordet Lom il 5:06:18
82 5416 Guro Sterud Stutlien Vest-Torpa UL 5:06:46
83 7548 Hilde Svendsen Team FIH 5:09:19
84 5864 Marthe Moengen LØRENSKOG SKIKLUBB 5:11:17
85 5364 Olivia Ragna Magnorsdotter Rypdal Isfjorden 5:11:56
86 6547 Silje Rotbakken   5:13:40
87 6140 Kristine Morsund Karlsen Lier IL 5:13:48
88 6208 Rannveig Berge   5:15:02
89 5771 Charlotte Williksen Høiland NHHI Langrenn/Fossum IF 5:15:24
90 7950 Maria Seth Talseth   5:17:48
91 7206 Kristin Stonor Lillehammer Skiklub 5:18:36
92 10795 Kristin Berteig Zeiner   5:19:01
93 7321 Ingrid Disch  Løset Ås Nmbu orientering 5:21:39
94 7202 Siri Stensgård NTNUI 5:21:49
95 9388 Ina Lunde Forsvaret 5:23:39
96 6349 Dorthe Hemma   5:24:23
97 7848 Mathilde Monnier Thomas Høvik IF 5:24:50
98 7099 Katrine Mo   5:26:01
99 6755 Hanna Pettersen Aktiv mot kreft 5:29:17
100 6449 Maren Lihagen Søndre Land 5:32:31
101 6441 Marie Larsen Ringkollen Skiklubb 5:34:14
102 9911 Ingrid Bjørklund Haugstulen   5:34:30
103 6728 Marianne Dybdal Elverum 5:38:10
104 7965 Hanne Kristiansen Veten IL 5:40:46
105 11272 Kari Brenna Rian   5:41:40
106 7215 Fanny Chaba Sunde Team FIH 5:42:31
107 7372 Molly Bulger NMBUI 5:44:36
108 8259 Linn Kristin Rastad   5:45:27
109 11308 Ingrid Skogby   5:47:35
110 10218 Line Sjåheim Nordlia 5:47:57
111 7439 Vilde Christiansen NTNUI 5:49:12
112 7927 Sara Westgaard Torgersen Lyn Ski 5:54:23
113 5735 Josefin Hallman IKJ Haninge 5:55:06
114 7644 Mari Holtet Johansen   5:56:45
115 8448 Tonje Baugerud OSI langrenn 5:57:25
116 9271 Ingrid Fjæra IL Korlevoll- Odda 6:02:34
117 8614 Marita Bråten   6:02:52
118 9498 Eira Sandvik   6:04:14
119 10180 Ann Kristin Tufte   6:08:11
120 8300 Martine Slettestøl Gjerdsvika IL 6:09:44
121 6432 Linda Engebakken Kverneng NMBUI 6:13:49
122 8134 Mette Henriksen OK Pan Aarhus 6:20:10
123 9296 Kristin Haugen Forsvaret 6:25:10
124 8330 Ingrid Maria Tenfjord   6:25:23
125 9247 Maren Haakonsen Einstabland Akershus Elektro 6:30:54
126 11169 Julie Vogel Kolte Holstebro Skiklub 6:32:48
127 9234 Sandra Conradi Team FIH 6:33:14
128 8044 Ida Anette Christensen   6:39:44
129 10612 Eliana Mallory   6:39:45
130 10524 Eleanor Holland   6:39:46
131 7704 Toril Aasheim Nymark Askøy O-lag 6:47:52
132 10813 Louisa Vesterager  Jespersen   6:52:39
133 10998 Christine  Bauer Jensen   6:55:23
134 8413 Anette Wang   6:55:59
135 9895 Helene Louise Grundt-Ileby Fredrikstad 7:04:39
136 8312 Anne Grethe Strande   7:08:15
137 8670 Cathrine Frislid   7:11:07
138 8069 Elisabeth Fagereng   7:15:22
139 10703 Guro Saltermark Dundas   7:16:43
140 10602 Stine Elisabeth Korten  Lysen   7:24:59
141 9967 Birgitte Kessel   7:26:45
142 9143 Ingrid Aarstad Berg   7:43:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +