RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 25-29 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 309 Astrid Øyre Slind Team United Bakeries 3:00:10,7
2 305 Lina Korsgren Team PIONEER Investments - Craft 3:05:26,1
3 337 Berit Gjelten Oslo Sportslager/Vestbyen IL 3:10:53,5
4 322 Kristin Antonsen NTNUI 3:10:58,4
5 312 Emilia Lindstedt TEAM SkiProAm 3:15:44,4
6 367 Helene Söderlund IFK Mora Sk 3:16:29,3
7 370 Marit Vala Rustad IL 3:21:31,0
8 339 Anniken Hjellbakk Hole Sunnyven IL 3:28:04,8
9 365 Barbro Sætha Lyn Ski 3:28:45,8
10 314 Tone Sundvor Dahl Team Synnfjell 3:28:56,8
11 328 Chantal Carlen SAS Fribourg 3:29:41,6
12 329 Eli Anne Dvergsdal   3:31:25,8
13 375 Stine Fallingen Ødegård Lyn Ski 3:33:24,1
14 2561 Bente Størmer Steira Aktiv mot kreft 3:33:52
15 368 Maren Thomasgaard Team Skigo 3:34:34,6
16 341 Anne Hørsand Ilseng il 3:35:49,1
17 371 Maren Wangensteen Øystre slide il 3:36:10,4
18 2557 Randi Damgaard IL Ivrig 3:37:58
19 19112 Louise Leren Moen Milsluker'n Sport 3:42:14
20 319 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 3:43:28,4
21 2467 Guro Flatekval Oppsal IF 3:45:52
22 19101 Astrid Brathaug Sørset Team Oslo Sportslager 3:48:11
23 9692 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub 3:53:00
24 323 Anne Maren Utne Belsby Kjelsås IL 3:54:20,9
25 2543 Frida Næss-Ulseth KPMG Puls 3:56:31
26 2423 Tine Andersen Bjørn Myhre Sport 4:00:08
27 9684 Mari Børretzen   4:01:34
28 6400 Ingeborg Kristine Lind Sport 1 Storgata 4:02:55
29 4819 Nina Erga Skjeseth MjøsSki 4:04:22
30 2554 Cecilie Aasvestad Team LeasePlan Go 4:07:07
31 19104 Ingrid Saupstad Milsluker'n Sport 4:08:38
32 2566 Ingrid Berge NTNUI 4:09:32
33 2563 Mari Anette Undlien PWC Bil 4:11:18
34 2426 Maria Aure Modum FIK / Sløyfa 4:13:46
35 2435 Solveig Tveter Bratlie Norcem/Leca/Bygg.no 4:14:10
36 2522 Maja Solli Grøa IL 4:15:35
37 5183 Toril Narum Jaren BK-Ski 4:21:24
38 2479 Marita Klevmoen Torpa Ski 4:22:55
39 4929 Hanna Aarnes Nisja Driva IL/Dr.techn.Olav Olsen 4:23:10
40 4953 Live Lindemark Asker Sk 4:24:50
41 6100 Martina Nay Club da skis Trun 4:27:55
42 5966 Ragnhild Camilla Schreiner   4:29:54
43 5008 Kristine Bergseth   4:30:00
44 11552 Martine Åstebøl NTNUI 4:30:04
45 5308 Kristine Svegården   4:33:10
46 5071 Kristin Åstebøl Byåsen IL 4:33:50
47 11118 Katrine Monnier Thomas BDO 4:34:43
48 5484 Ane Sofie Ytterhaug IL NANSEN 4:36:47
49 5150 Ann Katrin Nysveen Torpa Ski 4:39:12
50 5586 Cathrine Andersen Odal SK 4:39:28
51 4873 Siri Vea JBV BIL 4:40:31
52 5849 Mari Hammerseng Lund   4:40:35
53 8470 Karoline Christiansen Hagen Sturla friidrettsklubb 4:41:15
54 4538 Silje Marie Bolstad Åslia skilag/sport1 Rena 4:42:06
55 4681 Vilde Refnin Jordbakke   4:46:14
56 5720 Marthe Solum Grongstad   4:46:23
57 9566 Anna Tøraasen   4:46:47
58 7778 Sigrid Skatteboe OSI 4:49:36
59 5011 Anette Berlandstveit Hålandsdal IL 4:49:46
60 5685 Synne Iren Fjellstad Sportsklubben Rye 4:49:50
61 5267 Mina Lundborg Kolbukameratene 4:49:52
62 10732 Sina Sprecher   4:49:57
63 5838 Anne Cecilie Lian Andebu IL 4:50:00
64 6139 Heidi Mette Langseth   4:51:33
65 7903 Elinor Arild Deloitte 4:52:45
66 6121 Cendrine Holme Njård 4:53:33
67 7357 Lisa Bernhardsen   4:53:43
68 6624 Randi Røer Syversen Skiforeningen 4:57:53
69 6233 Emma Woldseth Brørs Nessegutten IL 4:58:55
70 6922 Ida Høilo Granheim Uit 5:01:32
71 7205 Ida Sterud Stutlien Lillehammer Innebandyklubb 5:03:43
72 6325 Helene Folmo Hafnor TSI Langrenn 5:04:16
73 6209 Synne Berger Halmsås og Omegn Skilag 5:06:58
74 5761 Marte Kolden Lom IL og TSI 5:08:30
75 10822 Marit Utheim   5:08:50
76 7472 Martina Fabianova   5:10:00
77 6372 Sunniva Holstad Sivertsen Markane IL 5:10:35
78 19188 Kristina Vaardal-Lunde   5:11:03
79 6587 Kristine Skille team Li-Snadder A/S 5:11:29
80 6828 Rikke Binder   5:11:40
81 6914 Marte Møller Garthus PWC Bil 5:13:02
82 5980 Elida Arstad Skøien NTNUI 5:13:58
83 7095 Janicke Magnus Norcem/Leca/Bygg.no 5:14:05
84 6348 Ann-Marie Helgestad Nordea 5:14:10
85 6004 Andrea Stranna Njård 5:14:58
86 7922 Barbora Cejpkova OSI, Accenture BIL 5:15:01
87 9640 Katrine Skalleberg   5:19:15
88 6647 Inger Helene Trollebø Njård 5:20:04
89 6379 Anita Horten Os IL 5:21:14
90 6893 Åsta Marte Evensberget TT&IF 5:21:58
91 9386 Pernille Lorås Posten 5:23:45
92 6413 Mette Sommerfelt Karlsen Lyn Ski 5:24:18
93 7488 Gina Løkås   5:24:38
94 10423 Lill-Tone Brekke   5:24:42
95 9036 Cathrine Sjølie Nielsen   5:26:10
96 7680 Kaja Melstrøm   5:26:38
97 7243 Hanne Thue   5:26:53
98 6614 Silje Marie Miedler Storrud Klubb Sandwich 5:26:57
99 6769 Jenny Berg Lunde   5:27:17
100 10733 Lilian Spöring Skiclub Horw 5:28:07
101 7342 Anni Røe Molde og omegn IF 5:29:10
102 10281 Katarina  Harbækvold Lierne Ski 5:29:12
103 11096 Solveig Faleide Guldberg   5:30:17
104 11098 Helene  Gunnulfsen Team Gunnulfsen 5:30:36
105 6774 Eirin Storebø   5:31:13
106 10267 Astrid Kirkebø Elde   5:33:47
107 7636 Ann Michelle Larsen PwC 5:35:15
108 7757 Frøydis Saltnes   5:36:42
109 9380 Karina Lie Team Lie 5:37:40
110 6947 Emilie V Østrem Tønsberg Triathlonklubb 5:38:40
111 7150 Marit Runde Skakkebu turlag 5:39:32
112 11057 Marianne Ervik   5:40:06
113 7893 Marie Olssøn Østby-Deglum El quattro confidante 5:41:07
114 10992 Iselin Arnesen   5:41:21
115 7853 Jamie Tower   5:42:28
116 7512 Marta Hole Greve   5:44:00
117 7337 Kristine Sveen Halvorsen Team Sveen 5:44:02
118 11530 Torunn Engen Røse Multiconsult BIL 5:44:07
119 6750 Marie Louise Liane Fredrikstad Skiklubb 5:44:10
120 9120 Emma Katrine  Amdal   5:45:48
121 7661 Runa Løvseth   5:47:01
122 7975 Karen Anette Ekerholt Støkken IL 5:47:16
123 7718 Marianne Olsrud Bønsmoen bedriftslag 5:50:17
124 8696 Maria Gullteig   5:55:24
125 8279 Marita Saghaug Ternen 5:56:46
126 7396 Silje Bakken HSI 5:58:47
127 11044 Ragnhild Danielsen   5:59:44
128 7889 Line Rønningen Øien   6:00:33
129 7913 Mari Varanes IL Ternen 6:04:41
130 8948 Tone Skaar-Olsen   6:06:22
131 9075 Linn Iren Risanger   6:07:03
132 10594 Kristine Poverud Lorentzen   6:07:12
133 10511 Mariann Børsum Haugen   6:08:22
134 11142 Christine Isaksen   6:08:30
135 8344 Mai Tufte Austreim Il Høyang 6:12:02
136 8008 Silje Bergvik åsbbygda 6:12:38
137 8504 Linn Elise K. Bjerkeli   6:16:32
138 11078 Julie  Føns Skiklubben Gorm Jelling 6:17:28
139 8920 Trine Sagli   6:18:13
140 9835 Ida Engseth  Baardson KPMG 6:21:10
141 7016 Madelen Aas Hogstad   6:22:10
142 10540 Helene Jamtli Frambubil 6:24:00
143 8237 Jannicke Nordlie   6:25:07
144 11065 Åshild Raanaa Nørstebø   6:26:52
145 10761 Thekla  Tysland   6:27:01
146 9415 Marte Moen Frambu BIL 6:27:21
147 7995 Eline Bakke   6:29:56
148 7410 Karoline Bergseng   6:30:27
149 10431 Anette Christensen   6:31:16
150 9959 Ellen Junevik   6:31:38
150 9789 Kajsa Andersson   6:31:38
152 11139 Julia Antonette Christensen Høeg   6:34:42
153 7802 Linda Stendahl Spets Vigvollåsen Idrettslaug 6:35:09
154 7905 Gry Haukåssveen   6:38:07
155 10738 Oleane Marthea Rebne  Stenseth   6:38:32
156 7900 Marit Aase   6:41:27
157 11189 Nanna Leegaard Kruse   6:42:19
158 7442 Ellen Støkken Dahl   6:46:26
159 7753 Karoline Rønning   6:48:50
160 9535 Ingrid Kvello Stake   6:49:57
161 8334 Benedicte Thorsen   6:52:10
162 8083 Ida Foss Blodsmak Sportsklubb 6:55:55
163 8142 Anette Adamsen Hunn   6:57:33
164 11109 Marie Haugen NTNUI 6:58:46
165 10264 Brita Brandal   6:59:11
166 10850 Jørgine Vasstrand Team Maxim 7:00:16
167 8875 Magdalena Nyberg   7:00:45
168 7232 Oda Tandberg   7:01:51
169 10719 Marie Kristine Skogstad   7:02:47
169 10501 Karoline Elisabeth Skogstad Halsen   7:02:47
171 7628 Eva Kvam   7:03:42
172 7986 Iselin Alnæs Olav Thon Bedriftsidrettslag 7:14:21
173 8338 Lea Carina Tokerud   7:15:14
174 10496 Robyn Hackwell   7:19:13
175 6782 Josephine Alexandrian Vågsbygd SLK 7:22:00
176 10608 Dominika  Machek   7:33:27
177 10757 Mika Tollefsrud   7:33:39
178 9098 Hege Christine Waaler Eikebråten IL 7:36:17
179 9232 Christina Cherrie   7:43:13
Annonse







Annonse