NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 30-34 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 303 Seraina Boner Team Exspirit 2:55:04,2
2 313 Justyna Kowalczyk Team Santander 2:55:14,6
3 301 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 2:57:57,4
4 302 Katerina Smutna Team Santander 2:59:57,6
5 336 Kari Vikhagen Gjeitnes Henning Skilag - Ski 3:02:58,7
6 333 Anouk  Faivre-Picon nordique crédit agricole franche comté 3:04:15,2
7 307 Sara Lindborg Team Skistart.com 3:05:32,2
8 306 Annika Löfström Team Exspirit 3:09:19,7
9 315 Klara Moravcova Silvini Madshus Team 3:10:49,1
10 308 Kristina Roberto Team Skistart.com 3:16:34,1
11 343 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team SKIGO 3:23:56,4
12 359 Terhi Pollari Tampereen Pyrinto 3:26:28,5
13 332 Marit Engeseth Lyn Ski 3:26:28,9
14 311 Rahel Imoberdorf TEAM XCALIBUR LILL SPORT 3:29:47,7
15 2448 Elisabeth Gløersen Bull Ski & Kajakk/Team Skigo 3:46:07
16 2579 Line Mari Langseth Team Arctic triathlon 3:49:01
17 2497 Eli Anne Bakkene Løksa Øystre Slidre il 3:59:29
18 2577 Hilde Åkra Team Skigo/Stord 4:00:33
19 2572 Britt  Jaaska SK Serviti 4:09:14
20 2517 Heidi Saugstad OSI langrenn 4:11:32
21 2564 Amélie Wallenhammar Karlslunds IF 4:13:06
22 19108 Mari Sjøberg   4:18:20
23 5348 Silvia Rasmusson TEAM NORGESGRUPPEN 4:19:11
24 5572 Melina Meyer Magulas Lyn Ski 4:20:08
25 5856 Ingrid Marie Martinsen   4:20:15
26 19096 Maria Berg Milslukern Sport 4:20:29
27 4716 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Langdistanse 4:20:47
28 6711 Ingunn S. Nagel-Dahl Åsen IL 4:27:18
29 11144 Hege Tangen Olsen   4:28:47
30 5224 Hedda Krogstad Brunvoll 4:30:53
31 5917 Lisa Pavall Fauske IL 4:41:10
32 5641 Katrine Bjugstad   4:46:46
33 5565 Anette Galåen EY Bil 4:46:53
34 4880 Cecilie Welo Rustad IL 4:47:01
35 6097 Sereina Livers Club da skis Trun 4:47:46
36 4741 Berit Dalen Myrvold Lillehammer sykehus bedriftsidrettslag 4:50:12
37 6514 Vibeke Bakken   4:51:23
38 9903 Abigail Harris   4:51:34
39 6857 Beate Krefting Cappelen   4:51:45
40 6387 Thale Lassen-Urdahl   4:58:14
41 6075 Idun Østgård Multiconsult BIL 4:59:34
42 6738 Brita Vist Tine brumunddal 4:59:59
43 6289 Maren Fredbo   5:00:08
44 6486 Guro Motterud Lesjaverk 5:01:32
45 8411 Elizabeth Demers None 5:03:11
46 5311 Marlies Nipius Finnenverein 5:04:11
47 6296 Merethe Gabrielsen Sport1 Grimstad 5:05:13
48 6889 Marit Engseth Drammen Kommune Bil 5:06:58
49 6648 Cathinka Trøen Viljar IL 5:07:14
50 8718 Martine Henriksen   5:11:33
51 5235 Solveig Kyrvestad Valle IL 5:11:45
52 6752 Tove Mette Lohne Il Tørn 5:12:04
53 7058 Hege Krona Bjertnæs team hamremoen 5:12:25
54 11319 Martine Stang   5:16:05
55 9672 Maren Myre Baksaas   5:22:01
56 6809 Anna Barnwell   5:22:21
57 7678 Marie Melgård Feiring IL 5:26:41
58 7895 Ingebjørg Øveraasen Høyer Finseth BIL 5:28:08
59 6411 Mette Kallestad PwC 5:28:15
60 7783 Line Marie Skogan Frosta Il 5:30:41
61 10808 Susana Borda Carulla   5:32:44
61 10876 Hilde Salte Handelshøyskolen BI 5:32:44
63 6431 Berit Perlestenbakken Hedalen IL 5:33:05
64 19196 Karoline Røvik Zeiner   5:45:29
65 7762 Ida Sandholtbråten   5:49:18
66 7924 Stine Christensen Holtet   5:52:13
67 7575 Lisa Håkansson Aktivitus SC 5:54:06
68 9026 Philippa Middleton   5:58:34
69 7709 Heidi Elisabeth Odde   5:59:20
70 7887 Mari Langøien Waalekalv Team Tvilling 6:00:34
71 10656 Ingeborg Schärer Nymoen Kvikne IL 6:01:35
72 11042 Marie Lyhne Damgaard   6:06:24
73 9187 Ida Andersson IK Stern 6:08:56
74 7377 Inger Helen Hemmingsen Storsteinnes IL 6:11:50
75 6897 Maren Feragen Lyn Ski/Oslofjord Triatlon 6:13:05
76 8258 Louise Irdal Rasmussen   6:17:41
77 8324 Julie Gaukerud Sørby   6:21:22
78 8311 Anneli Strand   6:21:50
79 9728 Nina Stølen   6:24:29
80 8299 Arnfrid Skjæveland STORD 6:26:14
81 8290 Iren Sekkingstad   6:27:21
82 6199 Liudmila Bataeva SportProject 6:29:50
83 8051 Mette Dalbakk Galterud 6:32:35
84 8452 Marte Åsland Hansen   6:33:17
85 8320 Ylva Swärd Tingelstad IF 6:35:53
86 9988 Marte Volckmar Kaasa   6:37:06
87 9091 Nora Christine Lund Sørbøe   6:38:29
88 10661 Idun Olsen   6:38:40
89 11380 Sinne Borby Ørtenblad   6:42:18
90 11217 Elisabeth Mellum Sparebanken Hedmark 6:44:57
91 8610 Ida Brandvold   6:45:17
92 10482 Madelene Gingred   6:52:15
93 9436 Anemone Nordseth galiano skrekk og gru 6:56:59
94 8796 Elin L. Sveen   6:58:36
95 8180 Møyfrid Østby Larsen   7:05:31
96 7832 Camilla Hovdenakk Sørbøen Raufoss IL 7:06:32
97 8658 Julianna Fish Calgary Outdoors Centre 7:16:03
98 10792 Pippa Wright   7:32:38
99 9037 Aimee Seguin   7:36:34
100 9347 Anne Marthe Karlsen   7:46:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +