NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 35-39 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 304 Masako Ishida Team United Bakeries 2:56:01,4
2 331 Therese Engen Swix Sport AS 3:28:49,6
3 2559 Anette Hagevik   3:46:50
4 2357 Kristin Østmo Milsluker'n Sport 3:54:10
5 2531 Guro Vadheim TEAM NORGESGRUPPEN 3:54:20
6 2461 Gro Siljan Hjukse BK-Ski 3:54:34
7 5519 Marte Lise Furuberg Hestragloves 3:56:36
8 2442 Mali Strand Ellefsen   4:03:44
9 2465 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL/ team Parkettpartner 4:03:50
10 2483 Frøydis Larntvet Kvernes Dagens Næringsliv 4:08:55
11 4795 Elisa Røtterud Milsluker'n Sport 4:13:25
12 5627 Hanne Bjørnvolden   4:18:04
13 5702 Inger Reidun N. Fleischer Gran IL 4:19:29
14 6103 Brynhild Haugen Solberg   4:20:15
15 4675 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 4:21:21
16 4522 Mette Ottesen Bergh Team M & M 4:23:48
17 6153 Gunvor Hval   4:24:56
18 2521 Kristin Beate Sletten Skåbu Tverrbygda Espedalen IL 4:25:19
19 6686 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Morgedal Il 4:25:45
20 4619 Guro Gustavsen   4:30:27
21 5277 Marthe Tøsse Løvseth Lillehammer CK / SVV BIL 4:31:28
22 5578 Anne Marthe Risdal   4:33:36
23 5500 Hege Øwre-Johnsen Volkswagen 001 4:34:14
24 6053 Anne-Mette Vang Alvdal-Tynset sport 4:34:20
25 6083 Dorthe Berg Aalstad Vang Skiløperforening 4:36:55
25 5499 Ingrid Rindal Øvsteng Lillehammer skiklubb 4:36:55
27 5218 Bente Konst Stokke 4:39:48
28 9731 Marte Fjeldsgaard   4:42:19
29 5829 Tine Larsen   4:42:34
30 5986 Lydia Smith Nedre Sigdal IF 4:42:36
31 6361 Hanne Sagsveen Hjorthaug Team Hjorthaug 4:44:34
32 6328 Ingjerd Hagen Hattfjelldal IL 4:47:58
33 5780 Gunn Nakken Molde og omegn IF 4:49:23
34 6055 Anette Veslum   4:52:30
35 7071 Une Narvestad   4:53:14
36 5059 Ingvill Teigen   4:53:45
37 6272 Mari Odda Fedreheim Orto IL 4:54:47
38 5445 Lovisa Tobieson IK nocout.se 4:55:06
39 5811 Jannicke Klepp Dfi ski 4:55:18
40 7077 Kine Lidsheim Hufserypene 4:58:27
41 6119 Marianne Bjerva Team Raske Gutter 4:59:29
42 7948 Ragnhild Skundberg Team Skundberg 5:02:00
43 5022 Johanna Brandsegg   5:02:13
44 6770 Lena Munsterhjelm   5:02:15
45 6106 Kristin  Foskum   5:02:36
46 6453 Anneli Lindroth Björnstorps IF 5:08:37
47 6229 Ane Ingeborg Heskestad   5:08:55
48 8978 Karin Thern OK Skogshjortarna 5:11:14
49 6386 Chirsti Erichsen Hurlen   5:11:37
50 6886 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 5:11:54
51 6433 Camilla Larntvet Kvernes Dagens Næringsliv 5:13:48
52 3816 Alexandra Schwab   5:14:46
53 6801 Maria  Asmyhr   5:16:06
54 6428 Kirsten C. Olesen Handelsbanken BIL 5:17:06
55 9114 Hanne Kristiansen   5:17:31
56 6838 Agnes Bratt IFK Mora Sk 5:17:49
57 7092 Martha Lyngnes Festesonen 5:18:17
58 9041 Hanne-Mai Eriksen BK Ski 5:21:58
59 10166 Tine Thorstensen Oslo 5:25:27
60 6982 Lene Berge Holm   5:25:32
61 7450 Ida Døssland   5:27:41
62 7259 Hanne Udnæseth Skiforeningen/KLP 5:29:58
63 9979 Hilde Krogstad Melhus IL 5:30:20
64 8891 Hanna Persson   5:35:32
65 8727 Maria Holmstrand Ok Landehof 5:37:28
66 7437 Marte Christensen Dagens Næringsliv 5:41:40
67 19197 Anna Vanzo   5:45:06
68 10149 Linn Sylta GIEK BIL 5:48:33
69 11414 Anne Siri Renå   5:50:06
70 6503 Torunn Tangen Fürst BIL 5:50:07
71 11537 Trude Camilla Jåvoll Hagen Gran IL 5:55:58
72 7867 Kjersti Løvnes Vedum   5:59:13
73 7537 Linda Haukeli   6:01:00
74 9604 Karine Nigar Aarskog   6:04:59
75 9016 Sarah Mary Bourghardt   6:07:12
76 7760 Merethe Sandberg   6:08:20
77 9650 Marit Lønneberg Gjerde Horten 6:10:05
78 6800 Hæge Fagerhus Asak   6:22:34
79 8915 Anne Karin Røken Toten-Kranken CK 6:23:25
80 8453 Camilla Liaker   6:23:46
81 10755 Marianne Tandberg Haugsjå   6:34:13
82 11202 Lisa Kristina Lunde   6:36:06
83 10263 Carianne Bang   6:36:15
84 10621 Adele Mennerat   6:37:27
85 8040 Mari Børte Carstens   6:41:45
86 8969 Kristin Sveen Elseth   6:58:36
87 9362 Katalin Kristiansen   7:02:33
88 9360 Anette Kristiansen   7:02:37
89 8384 Helene Østby Larsen   7:05:31
90 8104 Ingvild Gulling   7:14:13
91 8219 Warda Mutonga Once in a lifetime 7:20:31
92 8198 Line Marie Magnussen ManpowerGroup BIL 7:31:09
93 8701 Camilla Hamberg   7:45:22


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +