NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 40-44 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 354 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklubb 3:23:42,0
2 366 Lin Iren Sætre Team Sport 1 Sentrum Sport Trysil 3:29:18,9
3 2468 Anne Christine Bull Haaversen Fossum 3:46:26
4 321 Ragnhild Amlie Entra ASA/Try IL 3:46:46,9
5 2552 Ninan Renate Karlsen Sport 1 Røyken 3:50:17
6 2476 Reidun O. Karlsen Lillehammer Skiklub 3:51:05
7 2508 Elise Hay Opsahl Stavanger Skiklubb 3:55:08
8 2459 Linda Helland Team Skigo 3:55:58
9 2463 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 3:57:14
10 2439 Hanne Westerheim Danielsen Vang Skiløperforening 3:57:37
11 2434 Rannveig Blomkvist   3:58:01
12 2549 Inger Neråsen Åsmarka IL 4:00:33
13 2440 Rikke Ulslev Degn Københavns skiklub 4:00:45
14 2495 Klara Lyngnes Festesonen 4:01:06
15 2533 Ragnhild Vestad Garmo IL 4:01:36
16 2425 Lena Marie Bratli Aune Volkswagen 4:03:03
17 2432 Kersti Ekeland Bjurstrøm Koll IL 4:05:09
18 9681 Christelle Jouille TEAM SKI' SCOOL 4:06:52
19 2518 Trine Margrethe Seeberg SINTEF/Strømmen og Lillestrøm skiklubb 4:09:41
20 2477 Karin Kjensli Kjærstad Il 4:09:49
21 2422 Katrine Amundsen   4:10:39
22 2515 Käfferlein Sarina TSV Stiefenhofen 4:14:38
23 2524 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 4:18:14
24 5931 Tone Haugen Ramstad Hufserypene/Nittedal 4:19:00
25 4936 Barbo Olsen IL Ivrig 4:19:15
26 4977 Rannveig Ohren Lillehammer Skiklub 4:20:54
27 2560 Jill Nordby Åmotfors IF 4:21:14
28 2499 Hilde Johnsli Vind IL 4:21:44
29 5055 Kari-Anne Dyrkorn Åslia skilag / Forsvaret 4:24:20
30 5253 Marianne Bruun Lien   4:24:21
31 5215 Karine Anette Orset Klæboe Vindafjord IL 4:24:36
32 19100 Elin Onsum Åsmraka I.L 4:25:54
33 4813 Elin Tora Hoel Sjaastad Gjerdrum IL 4:26:05
34 4753 Sidsel Nordhagen UNIT4 BIL / Lørenskog CK 4:26:33
35 4895 Linn Merete Øverland Team Grønflata 4:27:11
36 6485 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 4:30:00
37 5453 Anne Berit Skipevåg Tveit Vindafjord 4:31:39
38 11082 Hilde Bolstad Vang Skiløperforening 4:32:33
39 5261 Stine Lombnæs Heming 4:33:17
40 2567 Stine Eckmann Farstadvoll Rustad IL 4:33:48
41 6146 Belinda Aasberg Bødalen IF/Sport 1 Røyken 4:34:15
42 5151 Marie Sæter Hjellset Molde og Omegn IF - Ski 4:34:24
43 883 Marie Waagan   4:34:49
44 4995 Patricia Badh falköpings aik 4:35:09
45 4931 Monika Westerlund Vårby IK 4:36:48
46 8918 Lotta Saetre Hindås sk 4:39:35
47 6091 Monica Cae Nordbygda/Løten Ski 4:40:01
48 5581 Ida Adren Stokke il 4:40:33
49 4618 Marianne Gustafsson Storvreta IK 4:42:14
50 11331 Marit Stuhaug Tambarskjelvar 4:42:21
51 5592 Engeline Heisholdt Andresen Åsen IL 4:42:28
52 5755 Elisabeth Hoelsveen Eina Sk 4:47:58
53 6448 Vibeke Lie Hvittingfoss Il 4:48:15
54 4545 Hilde Brobakken Snertingdal IF - Ski 4:50:44
55 6706 Ilona Jambor   4:50:53
56 6700 Cathrine Bolsønes Skaret Skiforening 4:51:31
57 5897 Kjersti Trømborg Team Maxim / Soon skiklubb 4:52:14
58 6138 Ingeborg Landstad SK Rye 4:53:59
59 6206 Jenny Berg   4:54:17
60 5778 Inger Marie Fintland Ingdahl Team Maxim 4:54:41
61 5334 Rita Milli Eidsvold Værks Skiklub 4:56:04
62 7863 Anne  Ulset   4:56:07
62 6542 Marit Rinheim OSI 4:56:07
64 6225 Cecilie Bonnevie Team Foss 4:58:28
65 8805 Marika Lehtelä Mikkeli 5:01:45
66 7909 Line Rylandsholm Tuppetrim 5:04:06
67 6072 Tanja Øglænd Lillehammer Skiklub 5:05:13
68 6506 Stine Nordsveen Nordbgda/Løten ski 5:05:26
69 6557 Gry Rømo   5:05:45
70 10277 Rut M. Skjevdal   5:05:47
71 5987 Ellen Smith-Meyer Nøtterøy Ski 5:06:13
72 6862 Norunn Haug Christensen Rustad IL 5:07:07
73 11091 Dürt Gräf   5:09:08
74 6902 Bjørnhild Fjeld Rustad IL 5:09:49
75 7338 Ann-Karin Lesteberg GKN BIL 5:09:56
76 6858 Ingunn Marie Baastad Elixia Karlsrud 5:10:31
77 6181 Sølvi Abbedissen   5:12:42
78 10103 Eva Sandberg Bodsjöböle SK 5:12:47
79 6218 Gunn Mariken Bjerva   5:12:58
80 6059 Torill Wenche Sirevåg Vik   5:14:21
81 7535 Janne Haugdal   5:15:56
82 6841 Linda Brennbakk Hattfjelldal IL 5:16:00
83 6740 Christine Hassel   5:16:11
84 6203 Karina Bendiksen   5:17:51
85 6986 Hanne Sofie Holmen NAV Hedmark BIL/ MjøsSki 5:18:23
86 5097 Ellen Rustadbakken   5:18:35
87 6664 Ragnhild Vinsnesbakk Flatås il 5:20:10
87 6249 Runa Eggen   5:20:10
89 5635 Trude Elisabeth Brenden Visma Services Norge AS 5:21:25
90 10102 Helena S Sandahl IK Hakarpspojkarna 5:21:45
91 7086 Stina Helene Mørch Lundberget   5:25:05
92 6177 Berit Herstad   5:30:22
93 7047 Kristine Kleivdal   5:31:00
94 6975 Siri Hjertø   5:31:44
95 7262 Bente Urdal   5:31:53
96 7220 Vibeke Svanevik Botne SK 5:32:55
97 7221 Linda Merete Svanholm   5:32:56
98 9255 Karoline Halvorsen Endsjø Milsluker'n Sport 5:33:25
99 6966 Turid M. E. Heimdahl Søndre Land Ski 5:39:38
100 10627 Mariko Mitsem   5:40:01
101 10177 May Britt Trydal Bykle IL 5:40:35
102 7106 Trine-Lise Nakken Team NorgesGruppen/Joh-Birken Team 5:40:55
103 8285 Jeanette Schrøder   5:41:03
104 7231 Cathrine Talseth Molde og omegn IF 5:43:04
105 7962 Maria Hovtun Volkswagen 5:43:50
106 6938 Monica Halvorsen Åsmarka IL 5:44:00
107 7779 Lene Therese Skiftenes Imås IL 5:44:49
108 7568 Helle Huseby   5:45:17
109 10802 Ingvild Øverås MIL 5:45:54
110 7949 Iren Syversen   5:51:17
111 7834 Irèn Bylterud Sørensen   5:52:48
112 7801 Tove Velde Spauke Ringkollen Skiklubb 5:53:10
113 8278 Gro Rusten Saghaug Idrettslaget Ternen 5:53:44
114 7921 Dina Zobena   5:54:32
115 8034 Jane Helen Burås Nitelva CK 5:55:04
116 11529 Cathrine Pfeuti Team Dorma 5:55:56
117 7328 Tiina Voogne EWC 5:56:26
118 7084 Anne Grethe Lund TEAM NORGESGRUPPEN 5:59:43
119 10407 Birgit Garmager Berntsen Sulland BIL 5:59:53
120 7888 Ekaterina Zolotykh   6:01:25
121 8387 Laila Øvermo Rana Sykkelklubb 6:01:27
122 10522 Siri Ingvild  Hofskelrud   6:02:15
123 8877 Anna Olin   6:02:28
124 7403 Helene Berg Bønsmoen bedriftslag 6:05:17
124 7391 Camilla Myrhaug Aschehoug   6:05:17
126 9476 Mona Ransedokken   6:05:21
127 7443 Maria Bache Dahl   6:08:27
128 7431 Michaela Bäckman KIV 6:08:32
129 7852 Jannecke Tobiassen   6:10:37
130 10176 Annette Trydal Bykle IL 6:14:45
131 10160 Rebecca Hannestad Tannum Sørkedalen IF 6:16:11
132 7902 Mona Åsgård Trondheim Kommune 6:17:17
133 10617 Barbara Meier Madshus Team Liechtenstein 6:17:53
134 10532 Anja Härkönen   6:18:48
135 11014 Linn Anne Bjelland Brunborg Orkla Foods Norge 6:23:32
136 8289 Tove Karine Seim De Presno spenst halden 6:25:30
137 9222 Cathrine Brøymer   6:30:22
138 7842 Eli Kristine Saastad   6:30:37
139 10254 Marianne Nilsen   6:30:38
140 9569 Kjersti Dahlskås Urnes Politihøgskolens IL 6:32:50
141 10002 Nina  Loeng Aas Løpeglede Ørland hovedflystasjon 6:37:50
142 8223 Manuela Nay Finna 6:38:30
143 10491 Eva Grindheim   6:38:36
144 9301 Hilde Hegseth   6:38:51
145 11353 Renate Storvoll Unneberg Tistedalen Fl 6:41:09
146 8213 Bente Mobråthen Gjerdrum IL 6:42:33
147 10774 Lise Velund   6:43:10
148 8322 Kjersti Haukom Syvertsen EY Bil 6:45:34
149 9978 Trude Elisabeth Krogh Vilje og galskap 6:46:44
150 8049 Mona Dahle BKBIL 6:48:33
151 8455 Stina Nordeng Statoil BIL Oslo 6:50:45
152 10021 Solvejg Mennerat SCP Nozeroy 6:53:19
153 9883 Kristine Kirkeby Fuskeland Team Aktiv mot kreft 6:53:49
154 8695 Marit Gulbrandsen Once in a lifetime 6:57:25
155 9918 Eilen Helgesen Infotjenester 6:58:32
156 8032 Anita Bråthen   6:59:01
157 8735 Trine Husby Ytterås Jonsvatnet 7:07:11
158 11320 Hanne Steffenrem   7:08:17
159 7933 Synnøve Dystland   7:13:09
160 9185 Mona Irene Andersen   7:14:10
161 8901 Camilla Porsmyr CSAM Health 7:15:50
162 9449 Reidun Olsen   7:25:36
163 9503 Heidi Seland   7:37:16
164 9655 Miriam Kristiansen Brødrene Dahl BIL 7:37:20
165 9524 Ingvild Sletvold-Hafenrichter   7:41:43
166 7983 Nichola Jane Aindow   7:44:59
167 8266 June Roaldsen   7:45:52


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +