RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 45-49 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 361 Astrid-Kristin Ruud Hakadal/Hufserypene 3:21:52,5
2 362 Hege Skari Lillehammer Skiklub 3:24:41,3
3 376 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 3:35:55,5
4 340 Gunn Sande Holtan Surnadal il 3:38:16,3
5 2428 Elisabeth Berger Rustad IL/Dagens Næringsliv 3:38:45
6 2484 Eva Lill Kvisle   3:44:26
7 2536 Kari Mette Vika   3:45:00
8 350 Benedikte Liepelt Molde og Omegn IF - Ski 3:45:26,7
9 334 Christin Flatum Brandbu IF 3:45:52,5
10 2548 Åse H Laukli Lervik Asker Skiklubb 3:46:34
11 2466 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 3:48:20
12 2490 Inger Gro Lien Samnanger il 3:49:35
13 2512 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 3:51:53
14 5121 Anita Ekle Kildahl   3:53:13
15 2534 June Vestavik Molde og omegn Idrettsforening/ Skaret Skiservice 3:55:45
16 2570 Beate Aase Heidenreich COWI BIL 4:01:28
17 2475 Ellen Christine Karlsen Aibel BIL/Øvrevoll Hosle 4:04:13
18 2470 Lillian L. Jahnsson Sparebanken Sør / Lund Skiklubb 4:04:31
19 2519 Reidun Dahl Silkoset   4:05:34
20 2433 Berthe Blakstvedt Kolbotn IL 4:08:30
21 2430 Liv Kristin Omholt Berrefjord Svarstad Il Ski 4:09:57
22 2485 Mette Kylgård Søndrerypene 4:12:32
23 2580 Karen Skogen Norwegian 4:14:07
24 2516 Karianne W. Saue Lyn Ski 4:18:43
25 4596 Hege S. Galguften OVERHALLA 4:20:35
26 2446 Ann Elin Flågen Heming 4:21:56
27 5141 Hege Kalvsjøhagen   4:22:06
28 4894 Kari Østeraas Gausdal skilag 4:22:25
29 4837 Turid Holter Steinset Moen Sportsklubb 4:22:40
30 5017 Rikke Johanne Lunde Blårud Høybråten og Stovner IL 4:23:01
31 2574 Marit Nordhagen Koll IL 4:23:04
32 4585 Siv Karin Felde Snarøya Sportsklubb 4:24:21
33 4789 Tove Iren Gløtheim Ryttervoll Brekken 4:24:42
34 5107 Brit Gløersen Fredrikstad Skiklubb 4:26:32
35 5560 Line Berg   4:26:55
36 4729 Gunilla Melaaen IL ROS 4:27:14
37 5376 Randi Schøyen Fet Skiklubb 4:27:35
38 4686 Hanne K Kilskar   4:28:49
39 5536 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 4:28:55
40 2532 Kari-Anne Hille Valla   4:29:20
41 5329 Hilde Olstad Fossum 4:29:27
42 6924 Elin Grønvik Stiftstaden SK 4:32:36
43 6058 Kristin Vigerust   4:34:24
44 2473 Barbara Karolina Jentner Team Nordic Egga 4:34:29
45 5168 Signe Gurid Hovem   4:34:31
46 9018 Line Bustad   4:34:49
47 6158 Berit Hagemoen Linberg Lillehammer Skiklub 4:35:20
48 5477 Mona Wilhelmsen Hufserypene - Nittedal IL 4:37:58
49 5704 Tora Fæste Lillehammer skiklubb 4:38:50
50 4702 Anne-Kristin Kvamme Ringkollen Skiklubb / Team Tronrud 4:40:58
51 11087 Christina Winther   4:43:50
52 6057 Linda Mari Vestvik Gjesdal IL 4:44:39
53 6778 Lise Bergh Lillehammer skiklubb 4:44:47
54 5469 Lisbeth Vold Statoil BIL 4:45:35
55 5106 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 4:45:42
56 6137 Gry Korssletten Aktiv mot kreft 4:46:47
57 5086 Berit Flugstad Lillehammer Skiklub/Team Flugstad 4:47:29
58 6125 Marianne Krog Sand Lillehammer Skiklub 4:48:18
59 6001 Evonne Strand OK Linne 4:49:16
60 11508 Steffi Nowak   4:49:42
61 6868 Sophie Dedekam Kryvi Fana IL 4:50:00
62 6668 Trude Helen Westerberg   4:50:20
63 6513 Trine Oldernes Høybråten og Stovner IL 4:50:23
64 5995 Mette Asmyhr Stefferud Team Stefferud 4:50:29
65 5711 Ingrid Margrethe Gjerde Try 4:50:49
66 6322 Mari Hegg Gundersen Fossum IF/NVE 4:51:23
67 10184 Siren Vatshelle Fana IL 4:54:11
68 6703 Nina Haukland   4:54:39
69 7250 Gunvor Syversen Skjerven   4:54:45
70 5993 Eli Stavheim   4:55:08
71 5691 Inger Engelien Flattum Ringelia IL 4:55:13
72 5293 Marianne Moe Fet Skiklubb 4:55:15
73 6684 Monika Østlie Driv IL 4:55:17
74 5352 Nina Eskild Riege Rustad IL 4:55:34
75 6178 Cathrine Haraldsen Hauken IL 4:56:33
76 5693 Runa Willumsen Flugstad Team Flugstad / BKBIL 4:57:00
77 7151 Mona Rydland   4:57:33
78 7606 Christine Karlsen   4:57:51
79 5920 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 4:58:02
80 6118 Kjersti Aaseth Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 4:58:24
81 5672 Anne Gro Enger   4:58:56
82 5974 Heidi Skaug   4:59:07
83 6810 Pamela Baust Dale IL 4:59:43
84 5898 Gunn Marit Nybrenna Trysilgutten IL 4:59:45
85 6682 Karine Øiseth   4:59:47
86 5639 Ingunn Wike OPIL 5:02:36
87 7316 Merethe Johanssen Sortland og Omegn Skiklubb 5:03:41
88 6184 Valborg Alhaug Nes sportsklubb 5:03:42
89 5787 Kristine Kjelstrup Jacobsen Driv IL 5:04:17
90 6262 Frøydis Espedal Norcem/Leca/Bygg.no 5:04:26
91 5764 Jorun Horgen Gran IL 5:05:39
92 5658 Anne Berit Dyngen CK Haugaland 5:06:20
92 11395 Ingeborg Brækken   5:06:20
94 6764 Randi Budahl Fet skiklubb 5:06:53
95 5760 Anne Gro Johansen   5:08:22
96 6442 Tove Irene Larsen CK Nittedal 5:08:23
97 6015 Marianne Sveen Strandbygda/MM Bakken BIL 5:09:29
98 6657 Cecilie Varsi Oslo universitetssykehus 5:11:14
99 6805 Kari Austrheim Stordal Statoil BIL 5:11:24
100 6643 Christine Tolås Sørkedalens Idrettsforening 5:12:26
101 7001 Merete Høgaas   5:12:43
102 6555 Sonja Røed Arkitektene VIS-Á-VIS 5:13:20
103 7896 Eli Katrina Øydvin Ås IL 5:13:38
104 6099 Hanne Pernille Moen   5:14:48
105 5800 Hege Tvete Karlsen   5:14:51
106 6660 Brite Vegsund Jardar IL 5:14:55
107 7272 Lise Vesterbukt Fana IL 5:16:12
108 5989 Erna Bergsdottir Solvang Bjerke IL Ski 5:16:51
109 963 Lena Thoren P4 5:17:47
110 6577 Marit Solås Melbø Vingrom IL 5:18:30
111 10173 Anna Lina Toverud Sportsklubben Rye 5:19:13
112 7851 Kristin Jacobsen   5:19:26
113 5726 Nina Malme Gulbrandsen Rustad IL 5:19:48
114 7028 Kirsti Røshol Johnson MOI/Skaret skiservice 5:21:52
115 6414 Idunn Løvseth Kavlie Helsedirektoratet 5:21:54
116 10694 Barbara Rohrmoser Knapp   5:23:11
117 7477 Tone-Lise Fische Bodø 5:24:05
118 7355 Agneta Andersson Orkla Food Sverige 5:24:40
119 7732 Marit Pedersen Stiftstaden Sykkelklubb 5:25:38
120 9738 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 5:26:40
121 6317 Nina Grøv Hedalen IL 5:26:44
122 7674 Hege Jakobsen Åskollen sk 5:27:06
123 9973 Gry Karina Kjølle   5:28:06
124 7452 Bente Edvardsen Elverum Sykleklubb 5:32:07
125 6101 Birgit Kristin Rust Gol Il 5:34:22
126 6677 Petra Wurzer   5:37:00
127 7379 Mia Hofgren IK Stern 5:37:05
128 9729 Anne L Rønning Sparebanken Hedmark 5:37:50
129 7646 Kari Ljøkjel Svorkmo NOI 5:38:57
130 6419 Randi Frøyland Kjus   5:39:59
131 7979 May Lene Glomsrud Dagens Næringsliv 5:40:05
132 7510 Marianne Nielsen   5:42:40
133 7546 Beate Helseth   5:42:56
134 8192 Kjersti Lyford Skedsmo Skiklubb 5:43:14
135 4925 Eldrid Midtbø Øyulvstad   5:43:26
136 7828 Wenche Aarøen Svoren   5:43:54
137 6973 Pia Hjalmarsson IK Stern 5:44:03
138 7229 Katrine Sølvberg   5:44:34
139 11111 Gry Magritt Haugset   5:47:23
140 10874 Mona Røyset   5:47:32
141 7060 Aina Kvernsveen   5:49:05
142 695 Helen Dessingthon P4 5:49:06
143 6347 Kathrine Helgesen Asker Turnforening 5:49:42
144 9909 Mette Haugen Milslukern Sport 5:49:46
145 10857 Mari- Anne Skiaker Feyling   5:52:04
146 9695 Kristin Angard Hoff   5:53:24
147 7944 Outi Kokkonen   5:53:50
148 7914 Wenche Margrethe Aas NILU BIL 5:56:24
149 9832 Kjersti Søyland Bye Bjerkreim IL 5:57:13
150 7282 Hilde Sundvold   5:59:28
151 8895 Lisa Petrelius   6:03:33
152 8401 Merike Etverk Sport Club Metsasõbrad 6:04:36
153 8011 Grete Bjerke   6:07:46
154 7551 Mariann Hjelle Nesodden IF 6:08:02
155 7881 Anne Cathrine Wien   6:08:42
156 10276 Signe Selven   6:08:56
157 9652 Raffaela Hoffmann SC Girkhausen 6:09:01
158 7860 Anne Lill E. Tøfte Team Tøfte 6:09:50
159 7747 Camilla Ryge Københavns skiklub 6:09:56
160 9008 Torhild Aarbergsbotten   6:10:13
161 7818 Anni Sund Team Maxim 6:11:40
162 9891 Anette Granstedt IK Hakarpspojkarna 6:15:16
163 8363 Pia Vogel Holstebro Skiklub 6:16:07
164 10587 PLAKANE LIGA Mona 6:17:21
165 9975 Rannveig Krane Team Maxim 6:19:37
166 7959 Karin Synnøve Gåsbakk Charlottenlund vgs 6:21:10
167 8389 Åse Øvrestrand   6:23:28
168 7722 Kari Opperud   6:28:31
169 7752 Dorte Rønning Faaborg Ski- og Motion 6:29:50
170 7603 Stina Jørgensen   6:30:18
171 7598 Ginger Johansson SK Hylte 6:31:58
172 9836 Eva Carlbom Mölndal Outdoor IF 6:33:18
173 8361 Teresa Visedo Drøbak Frogn IL 6:33:26
174 8009 Hildegunn Bilit Biri IL 6:34:49
175 10451 Helena Eklöv   6:36:29
176 10023 Marianne Mjelde Knutsen Løpeglede Ørland hovedflystasjon 6:37:49
177 8157 Kristin Karlstad   6:40:10
178 11279 Synnøve Rustad Snertingdal IL 6:47:34
179 9930 Karina Hofstad Statoil BIL 6:51:34
180 8412 Inger Lium Leirvik   6:52:40
181 8878 Ulrika Jonsson Olofsdotter Hallstahammars SK SOFK 6:53:27
182 11390 Ragne Karoline Åstorp   6:54:04
183 9565 Marianne Tullander   6:58:46
184 8043 Eli Johanne Christensen Handelshøyskolen BI 7:01:32
185 8842 Ingvild Felling Meyer   7:03:31
186 11171 Siv Korten   7:03:53
187 8340 Margareth Torkelsen   7:05:26
188 10091 Mette Ryle Trollstua Skiklub 7:08:29
189 10236 Linda Haughem   7:12:37
190 10038 Irene Karin Nystuen   7:18:21
191 10600 Janicke Korten  Lysen   7:19:11
192 8793 Theresa Kumar Lyn Ski 7:20:07
193 8347 Marit Hole Tynnøl Lesja IL 7:20:37
194 10740 Eivor Stensrud Raufoss IL Orientering 7:21:36
195 10456 Helene Eriksen   7:23:10
196 8165 Ivana Kralova IFK Umeaa, Sverige 7:28:45
197 9100 Jeanette Haugen Team Dorma 7:44:24
Annonse







Annonse