RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 50-54 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 344 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:24:13,5
2 325 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag 3:33:57,7
3 318 Kari Øvsthus OPIL 3:41:23,3
4 2500 Unni Persson Moseby Kjelsås IL / Milsluker'n 3:43:08
5 2496 Janne Eian Løberg Nidelv i.l. 3:47:45
6 2451 Torunn Grut Syril 3:48:52
7 2535 Berit Vestermo Hovin il 3:49:28
8 2436 Berit Broen Budal IL 3:52:07
9 2555 Sidsel S Mohn BK Ski 3:52:14
10 2493 Mari Lundby Nordre Land IL 3:53:22
11 2578 Lene Hestdal Bergsvand Heming 3:54:35
12 2525 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 3:57:59
13 2551 Brynhild Børtnes   3:58:03
14 2520 Birte Marie Skofteland ABB BIL, BOC 3:58:32
15 2460 Marianne Jensen Hjermstad Fossum 4:01:00
16 2530 Iren Tryggestad Rustad IL 4:04:34
17 2457 Margret Moen Hanssen IL Trysilgutten 4:05:26
18 2505 Turid Mellesdal Lillehammer Skiklub 4:07:29
19 2441 Siri Dürendahl   4:07:41
20 2452 Tone Beate Grøtan Asker Skiklubb 4:07:56
21 2546 Anne Berit Hemma MjøsSki 4:13:04
22 2486 Ann-Kristin Land   4:13:09
23 4673 Ellen Jendal   4:15:54
24 2482 Toril Kure IL ROS/Sport1 Røyken 4:18:30
25 4744 Elin Nerem Emblem IL 4:18:52
26 4839 Kari-Anne Hellenes Stokkebekk Mangenfjellet Langdistanse 4:22:03
27 4952 Anne-Guri Jevne   4:23:12
28 4654 Rikke Lill Holund   4:24:01
29 2481 Kristin Westvold Kokvoll I.L.Nansen 4:25:04
30 2510 May Arna Risberg Fossum IF 4:26:19
31 4727 Anne Grete Meinicke   4:29:05
32 4760 Anne Olaussen Follebu Skiklubb 4:29:46
33 5154 Randi Berit Nyhus Hoff Lillehammer Skiklub/Friskis&Svettis Lillehammer 4:29:57
34 6078 Kristin Øverlie   4:30:13
35 4950 Marianne Harviken Hernes IL 4:30:30
36 5498 Brith Line Øverland   4:30:59
37 5221 Dorte Korsæth Lillehammer skiklubb 4:31:40
38 5014 Eva Graff Bjerke Lyn Ski 4:33:07
39 5159 Bjørghild Holien Lærdal IL 4:33:15
40 5767 Ingun Jahren Horvli Konnerud IL 4:34:41
41 5291 Kari Anne Midtvold   4:35:01
42 5508 Nina Hammerlund Asker Skiklubb 4:35:52
43 4715 Katrine Bakke Lossius Holmen 4:36:40
44 4634 Kari-Anne Haug Rustad IL 4:36:57
45 6604 Kari J. Spjeldnæs Lyn Ski 4:37:17
46 5242 Marit Ann Laulo Statoil BIL 4:37:29
47 2464 Christiane Clavel Fondeurs Laurentides 4:38:30
48 4577 Nina Faye Eriksen Fossum IF 4:39:55
49 5973 Line Torset Skarsholt Sandnes IL/Statoil 4:42:37
50 2492 Sonja Haas Nybro Skidklubb 4:43:28
51 6029 Siri Kraft Talsnes Hamar Skiklubb 4:44:49
52 5678 Britt Vassdal Evjenth Skiing with girls 4:44:50
53 5684 Marit Finnseth Kvaløysletta skilag 4:45:21
54 6440 Astrid Landewall CAVITAS 4:46:17
55 5994 Sissel Steensland Koll / Computas 4:47:57
56 5534 Kristin Moen LØRENSKOG SKIKLUBB 4:48:01
57 5102 Susanne Gedda SK Hylte 4:48:05
58 5321 Liv Kierulf Næsguthe Swedbank BIL 4:48:18
59 6617 Marianne Jentoft Stuge   4:49:37
60 5119 Bjørg Hagen Lillehammer skiklubb 4:50:04
61 5804 Marianne Killengreen   4:50:24
62 5817 Anne-Berit Jaavall Kværner   4:50:26
63 5773 Trine Nygårdsmoen Høiseth   4:50:41
64 6260 Wenche Madsen Eriksson If Frøy 4:52:26
65 5782 Kadi Inno Norcem/Leca/Bygg.no 4:53:11
66 6006 Åse Strømme   4:54:14
67 5933 Annemarie Ranvik Konnerud IL 4:55:00
67 6434 Britt Kvilten Hauerseter Sportsklubb Nordkisa 4:55:00
69 6129 Kristin Bordal Næroset I.L 4:56:08
70 7725 Elise Orten il Fri 4:57:12
71 6148 Hilde Cesilie Duelien Granli IL 4:57:47
72 5890 Ann-Merete Norderhaug Eidsvoll 4:59:41
73 5901 Solveig Nymoen Trysilgutten 5:00:16
74 5719 Anne Grete Grindedal Statoil/Fana il 5:00:25
75 6913 Karin Gade-Lundlie Fossum IF 5:00:35
76 7145 Reidun Ravem KLP 5:00:53
77 5722 Ellinor Grytten MOLDE CYKLEKLUBB 5:01:54
78 5414 Tone Stokland Sandefjord o klubb 5:02:02
79 7957 Siri Færevaag Fredriksen Sparebanken Sør B.I.L 5:03:15
80 6461 Inger Lundby   5:03:49
81 9469 Monica Pihl Borås SK 5:04:24
82 6762 Ingvild Aaløkken IF Frøy 5:05:03
83 9002 Marianne Wulkop   5:05:05
84 6378 Torill Håland Hopland Førde il 5:05:11
85 6388 Sissel Husebråten Ørje IL 5:06:25
86 6456 Unn Brit Slåtsveen Østmarka IL 5:06:26
87 6930 Wenche Frøstrup Gulbrandsen PWC Bil 5:06:27
88 6844 Marianne Brun Vpil 5:06:56
89 6382 Liv Hovem DNV GL 5:07:53
90 5528 Anne Sveen Team Sveen 5:08:24
91 5207 Kaja Kierulf   5:08:30
92 6291 Marianne Fredrikstad Raufoss IL 5:08:32
93 6403 Lene Johansen Kongelig Norsk Seilforening 5:09:08
94 6376 Unni Karlsen Hongseth STABIL 5:10:32
95 6293 Heidi Willoch Frøyland Statoil BIL 5:11:30
96 6179 Britt Heskestad Stavanger Skiklubb 5:11:31
97 5941 Mette Remme IL ROS / Sport1 Røyken 5:13:21
98 6566 Anne Samuelsen Asker Skiklubb/Kartverket 5:13:54
99 6219 Anette Bjerve Norcem/Leca/Bygg.no 5:14:21
100 6479 Ulrika Meyerson OK Linné 5:15:09
101 6765 Irene Håbrekke   5:16:12
102 6712 Lillann Norseng Holmen IF 5:16:18
103 6601 Tove Karin Solli   5:18:01
104 6301 Randi Lovise Gjærum Åsen IL / OBOS BIL 5:18:28
105 6268 Astrid Moen Fagerli Svorkmo NOI 5:18:49
106 6773 Cathrine Backer Smulders Volkswagen 5:19:16
107 7509 Kristine Granli   5:20:36
108 5803 Jorun S. Kildahl Volkswagen 075 5:20:42
109 6693 Vibeke Aadland Holmen langrenn 5:22:54
110 7164 Marit Sandsbraaten   5:24:01
111 10826 Åsta Hoftun Caspari   5:24:18
112 8676 Christiane Garvs   5:25:07
113 7449 Elisabeth Sofie Kvassheim   5:25:50
114 6683 Hildegunn Stalheim   5:25:59
115 7518 Eva Gulaker Moss skiklubb 5:26:00
116 6869 Kristin Dille   5:26:01
117 5745 Hilde Holt Nordre Trysil IL 5:27:10
118 1065 Hege Saltnes Team Saltnes/Runar 5:27:24
119 6851 Eirill Bø Holmen langrenn 5:27:35
120 6425 Kari Kolstad Ås IL 5:28:48
121 7334 Mariann Bekkesletten   5:29:09
122 9618 Inger  Rasmussen Team LeasePlan Go 5:30:08
123 8197 Berit Anne Laastad   5:31:44
124 6672 Åsa Wigerstedt GSLK 5:32:01
125 10830 Gerd Kirkebøen Støren   5:32:23
126 7574 Solveig Hågå Lesja IL 5:32:45
127 7131 Christine Pasterczyk   5:32:56
128 7273 Kari Vestli Strandbygda 5:33:48
129 6498 Ellen Nilsen   5:35:08
130 7884 Inger Helene Nermo   5:37:10
131 10534 Solfrid Høyvik   5:37:15
132 6981 Heidrun Hole   5:37:25
133 8457 Åse Kristine Tandberg Kjelsås il -langrenn 5:38:24
134 6295 Lena Furehed Stockholms rullskids klubb 5:44:06
135 7426 Annegrete Bruvoll   5:45:46
136 7668 Anita Gjørv Hovd   5:45:59
137 10142 Eva Suchy FC St. Pauli 5:46:19
138 6894 Inga Marie Faleide Stokke kommune- Hei! 5:47:42
139 6909 Anne Karin Aarøen Frislid   5:48:49
140 7038 Stefi Kierulf-Prytz Team KP 5:49:48
141 6278 Nora Flakne   5:51:02
142 10258 Magni Schärer Skogstad   5:51:58
143 7809 Grethe Ellen Sterud   5:53:53
144 6940 Tone Gartha Hammer Turrennklubben Rogaland 5:54:42
145 8432 Torild Wickstrøm   5:57:27
146 7295 Lisbet Ytterhaug IL NANSEN 5:58:27
147 8975 Lise Sørheim Åfjord idrettslag 5:58:54
148 11328 Anne Marit Stork   5:59:29
149 7743 Ingrid Rolfsen   5:59:50
150 7191 Liv Flismyren Slokvik Ottestad IL 6:00:37
151 8260 Åsa Ravik Santander Consumer Bank 6:02:20
152 7570 Randi Nilsson Husom Bjønnåsen mopedklubb 6:05:30
153 7919 Wenche Traasdahl   6:06:05
154 7892 Heidi Østby   6:10:02
155 7291 Turid Williksen Handelsbanken / Fossum IF 6:10:19
156 8638 Anne Egeland Statsbygg BIL 6:11:17
157 6223 Helen Bojort Idre SK 6:11:48
158 10203 Anette Åhlund Nolaskogsarna 6:12:02
159 10126 Anne Cahtrine Soot   6:12:44
160 6825 Irene Kroken Bergset   6:13:26
161 8077 Signe Ellen Fjæra IL Korlevoll- Odda 6:13:41
162 8146 Anita Hylland Gudvangen IL 6:15:19
163 1007 Veronica Berntsen Hjelle SFK Ajaks 6:17:14
164 8251 Annette Pederson   6:18:21
165 9594 Gjertrud Winther   6:18:25
166 8329 Heidi Taranger   6:19:09
167 7281 Solfrid Våset   6:19:36
168 8372 Grete Westerberg   6:19:59
169 10806 Siri Åmot   6:20:16
170 8974 Merete Juul Sørensen   6:21:04
171 8353 Kristine Vegstein Skiforeningen 6:21:22
172 10508 Ruth Hansen Tylldal IL 6:21:28
173 8437 Trude Husebø   6:22:52
174 8082 Berit Emma Forsmo   6:24:10
175 8297 Dagny Skare Veiatuppene 6:24:16
176 7689 Anne Gro Myrtveit Moss skiklubb 6:26:31
177 7822 Tove Elisabeth Svee Medico 6:26:54
178 10619 Liselotte Melander   6:28:49
179 7749 Irene Rødseth Gursken IL 6:29:38
180 7479 Annichen Fladager Norgesgruppen 6:32:59
181 7405 Eli Berge Fotofil.no 6:34:02
182 9884 Sissel Fylling Statoil BIL 6:34:49
183 10182 Åshild Ulfsnes Aure IL 6:35:15
184 7030 Ann-Kristin Jørgensen   6:35:50
185 906 Yukiko Sakurada MYBRA SKI TEAM JAPAN 6:36:16
186 8249 Gunn Pedersen Frambu BIL 6:37:11
187 8188 Barbro Lindberg   6:39:00
188 8301 Laila Strandbakke Smuk Nesseby idrettsforening 6:39:12
189 8264 Synnøve Roald Langhus fotball 6:44:26
190 10477 Annemiek Friebel   6:47:07
191 7494 Regula Gantenbein Team Nordic Egga 6:48:51
192 7421 Sally Brassill Mt Washinton Nordic 6:50:19
193 11492 Linda Øyen   6:52:06
194 8308 Beathe Ekhall Stentvedt Aurland IL 6:59:05
195 7741 Kirsti Rogstad Bergkammeratene 7:00:55
196 10073 Lena Reinfjord SØMNA IL 7:01:33
197 6302 Hilde Glenne   7:02:59
198 10124 Christiane Sommer Sausewind 7:03:48
199 8304 Sissel Sotnes   7:04:09
200 9501 Dorthea Sekkingstad Aurland IL 7:04:56
201 11248 Inger-Ann Olsen   7:14:42
202 8950 Janne Smedheim   7:21:01
202 8994 Mona Weiglin   7:21:01
204 9997 Angela Lilienthal   7:26:07
205 9985 Hanne Kvåle Brandbu IF 7:26:44
206 8444 Lisbeth Kristin Torvik   7:27:41
207 8315 Eva Johanne Støkken   7:30:57
208 8310 Elisabeth Storås Statoil BIL 7:35:40
209 10055 Susanne Peter Sausewind 7:39:58
210 8281 Torunn Sandbæk   7:41:46
211 8588 Annika Carborn Andersson   7:41:47
212 8427 Nina Lindby-Aas   7:44:54
213 9189 Kate Andres   7:47:33
Annonse







Annonse