RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 55-59 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 55-59 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 2556 Elisabeth Brudvik Vang Skiløperforening 3:41:57
2 2503 Astri Nilsson Molde og omegn IF -Ski 4:06:26
3 2454 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 4:13:39
4 2431 Venche Bjerkreim Fossum 4:13:56
5 4967 Kjersti Stenberg   4:15:08
6 4598 Torhild Garen Milslukern Sport 4:16:08
7 2449 Wenche Hoel Grinaker Ringkollen skiklubb / Swedoor Jeld-Wen AS 4:16:41
8 4549 Åse Brødholt Spydeberg IL 4:23:05
9 4861 Kari Trondsen   4:24:34
10 5344 Venche Lise Skomedal Ramse Otra i.l. 4:30:50
11 2506 Sidsel Owren Nørstebø Bayerngas Norge 4:31:46
12 5219 Janecke Kopaas Milslukern/Koll 4:33:02
13 5085 Siri Flatekval Rustad IL 4:33:31
14 5666 Kristin Ekbråthen   4:35:34
15 5791 Mette Johnsen Team Splitkon 4:36:58
16 5054 Elin Dunker   4:38:22
17 5361 Inger-Lise Skårholen Nordbygda/Løten Ski 4:39:26
18 5115 Åse Gullsmedmoen Otra Il 4:40:12
19 5052 Astrid Drake Holmen IF 4:42:32
20 5204 Turid Haugen Karset Vang Skiløperforening 4:42:35
21 5656 Anne Grethe Dischler Team Aktiv mot kreft 4:42:53
22 4981 Hanne Gaarder Almgren   4:44:23
23 9705 Heike Luck   4:44:53
24 5844 Svanhild Hulbak Linset Tingelstad Skiskytterklubb 4:46:23
25 5089 Randi Austgulen Fosnæs Fossum IF 4:48:26
26 5861 Anne Melkild   4:49:20
27 5792 Marit Ellen Josefsen   4:49:21
28 4621 Turid Johnsrud Guttormsen Ringkollen Skiklubb 4:49:49
29 5015 Helen Bjørklund Vågå IL 4:50:22
30 5842 Tone Lindemark Norcem/Leca/Bygg.no 4:51:05
31 5648 Live Båsen Vikersund 4:52:13
32 5978 Brit Lisa Skjelkvåle Sørkedalens IF 4:53:55
33 4993 Marit Austgulen Fet skiklubb 4:56:58
34 5777 Brynhild Idland Fossum IF 4:59:53
35 6743 Else Hagen Mæhlum Hamar Skiklubb 5:01:10
36 6052 Marit Valset Lillehammer Skiklub 5:02:01
37 5768 Åse Sandberg Hovden Toten treningssenter 5:04:37
38 6368 Ragnhild Holm OPIL 5:05:11
39 11255 Heidi Elise Rustad Høvik Jogg 5:06:00
40 7128 Trude Ordemann   5:07:19
41 5417 Hanne Stuve   5:07:48
42 6366 Eli Bente Hoggen Volda Turn og IL 5:08:35
43 6074 Kari Østeberg Sørkedalens Idrettsforening 5:09:41
44 6512 Hebe Nyquist   5:10:09
45 7101 Karin Mohr Nordviste Team Aktiv mot kreft 5:11:08
46 6234 Grete Brørs Stiftstaden sykkelklubb / Avido 5:11:35
47 6031 Jorunn Teigen BK Ski 5:12:13
48 6507 Ingse Noremsaune Koll IL 5:13:42
49 6232 Hilde B Brunvoll   5:15:13
50 7249 Ann Karin Tjørhom Sandnes IL ( Rogaland ) 5:15:26
51 6599 Marit Solheim Skånevik Idrettslag 5:16:36
52 10646 Astrid Nedregotten Rye 5:19:11
53 6691 Margit Aaby Flatin Øvre Sigdal IL 5:19:36
54 7033 Ragnhild Aarflot Kalland Volda 5:19:48
55 6373 Inger Holth Granli IL Ski 5:22:07
56 7199 Ann Berit Steiro Førde il 5:22:19
57 6956 Anne Julsrud Haugen Halden Skiklubb 5:22:49
58 6961 Elisabeth Hedberg Domnarvets Goif 5:23:29
59 6884 Berit Elvsås Moss skiklubb 5:24:39
60 6736 Tone Raasok   5:24:46
61 6194 Cathrine E. Arnesen Team Aktiv mot kreft 5:27:39
62 6457 Ina Loennechen Rustad IL 5:28:17
63 9704 Liv Jorunn Kolnes   5:28:23
64 7929 Torill Aamelfot Deloitte 5:30:22
65 6197 Elisabeth Bakkene Øystre Slidre il 5:31:43
66 6270 Hanne Farstad   5:34:16
67 7207 Kerstin Storsveen Søndre Land ski og friidrett 5:35:12
68 7348 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 5:35:57
69 7283 Solfrid Wasenden Friskis&Svettis 5:36:00
70 7299 Kristin Øilo   5:37:33
71 7138 Hilde Prestmo volkswagen400 5:37:49
72 7034 Mary Beth Kalmeyer Leadville Nordic 5:38:15
73 6934 Wenche Murtnes Hagestande Fredrikstad 5:38:48
74 7498 Kaja Giltvedt Frambu BIL 5:39:02
75 5496 Eleonor Öström IK Stern 5:40:34
76 7054 Unni H. Knudsen   5:41:20
77 6538 Sissel Margrethe Riibe Stall Bystua/AFK BIL 5:42:35
78 7043 Toril Brox Kjeldby   5:43:17
79 10098 Margaret Rönnqvist IK Trasten 5:46:47
80 7932 Giggi Nyquist Burns TUNA -The Utah Nordic Alliance 5:48:45
81 6849 Bente Merethe Bye Lillehammer Skiklub 5:49:02
82 10494 Tone Gundersen Hedmark og Oppland BIK 5:50:57
83 8005 Hanne Kristin Berg Forsvarsbygg Bedriftsidrettslag 5:52:11
84 9834 Anne Børsum Asker Skiklubb 5:52:47
85 10654 Marit Lund Nordhaug MOLDE CYKLEKLUBB 5:53:23
86 8001 Francoise Beaud   5:54:18
87 7970 Marit Teigen Ternen IL 5:55:54
88 7078 Kristin Lie   5:56:16
89 7004 Annbjørg Håøy Rustad IL 5:59:17
90 19187 Anne Karin Vala Rustad IL 6:00:58
91 6959 Kristin Haugum   6:03:41
92 7041 Tove Halhjem Kjeilen Aktiv mot kreft 6:03:49
93 9054 Sigrunn Kosi Nervold   6:03:50
94 7978 Brit Elin Fuglestad Sandnes Kommune BIL 6:07:02
95 7456 Torill Anita Elnes   6:07:48
96 7890 Trine Øiseth   6:09:41
97 7849 Kirsten Bugge Thorkildsen Norcem/Leca/Bygg.no 6:09:55
98 7829 Helga Mæland   6:14:23
99 7461 Hanne Engseth IL Tyrving 6:15:04
100 7976 Tone Rud Fekjær Fet skiklubb 6:18:19
101 19191 Gedde Enberget   6:19:07
102 9309 Ann-Kristin Hjelde   6:19:08
103 10682 Irena Prochazkova   6:19:32
104 6707 Gunilla  Johansson SCT 6:20:54
105 8263 Hilde Riseng   6:23:27
106 7754 Iris Vestnes Røstby Narvik Skiklubb 6:23:59
107 7558 Grete Lill Holt   6:25:17
108 7964 Monika Kaiser   6:27:44
109 9399 Caroline Magnusson SK Hylte 6:28:43
110 7931 Ingvild Aunan Rustad IL 6:29:24
111 7791 Wenche Grønli Slettahjell Nordea Bank Norge ASA 6:30:17
112 8114 Marion B. Hammer   6:32:11
113 8407 Rita Uuetalu Sport Club Metsasõbrad 6:34:25
114 7587 Nicoletta Jelmoni   6:35:01
115 7695 Kari Nesdal Friskis & svettis, Lillehammer 6:37:55
116 10043 Anne-Marie Olsen   6:45:37
117 9573 Anne Kirsti Vartdal   6:46:00
118 8436 Jorunn  Gudmestad PWT 6:47:55
119 8271 Åse Ryager Øti 6:51:48
120 8382 Tone Sverreson Ørmen   6:55:04
121 7793 Gerd Slinning   6:59:36
122 7996 Siri K. Bakke Moss skiklubb 7:00:09
123 8651 Bodil Erdalsdal Førde Idrettslag 7:01:29
124 10012 Audhild Lønseth   7:02:25
125 8786 Janecke Larssen Koren   7:03:56
126 11038 Laurence Cordier   7:04:15
127 8352 Irene Vannebo   7:05:13
128 8799 Linda Langemyr   7:06:55
129 10419 Mona Bosvik   7:07:45
130 8131 Gry Hella   7:11:25
131 10476 Christina Freyschuss   7:13:03
132 10452 Bernice Ekqvist   7:18:16
133 8171 Frederikke Kroon Københavns skiklub 7:23:58
134 10007 Ann-Caroline Lundberg Ericssons idrottsklubb 7:25:27
135 8094 Mary Goodsett   7:25:40
136 9059 Cathe Bech   7:27:21
137 8828 Mary Maddox   7:39:34
138 8314 Elin Mari Strømsholm   7:39:52
Annonse







Annonse