NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Kvinner 60-64 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 60-64 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 2480 Hjørdis Klonteig Fossum IF 4:00:13
2 2529 Birgit Øverby Tennøe Haslum idr.lag 4:02:59
3 4904 Karin Ørbeck Braathen Høybråten og Stovner IL 4:22:32
4 5139 Anne-Grete Haugen IL Viljar 4:28:11
5 5753 Torill Skrede Heltne Volda 4:35:38
6 6047 Tove Tøien   4:37:07
7 4561 Tove Damgaard IL Ivrig 4:37:10
8 5402 Birte Kristin Solheim   4:38:23
9 5448 Ingebjørg Trandum BK-Ski 4:41:04
10 11555 Anne-Margrethe Roll   4:42:42
11 6122 Irene Alnes Løkkeborg Emblem il langrenn 4:49:21
12 5921 Anny Bakke Perlestenbakken   4:51:28
13 6540 Kristin Ringdalen BK-Ski 4:53:14
14 5626 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 4:54:54
15 5963 Wenche Sand-Hanssen Bjørn Myhre Sport 4:56:42
16 6105 Fredrikke Hegnar Von Ubisch Asker Skiklubb 4:56:46
17 5451 Vigdis Trøen Ås 4:56:56
18 6420 Irene Jonsrud Kjøs   5:04:29
19 5879 Taina Maavirta Espoon Tapiot 5:05:44
20 6467 Joan Margaretha Løvaas Asker Skiklubb 5:06:49
21 6754 Marianne Moe   5:09:34
22 5877 Sissel Mørreaunet Trondheim skiklubb 5:11:55
23 6201 Vigdis Hjulstad Belbo Snåsa IL 5:17:21
24 6666 Sigrid Brevik Wangsness Rustad IL 5:17:30
25 7294 Live Ytrehus Ringkollen Skiklubb 5:21:34
26 7879 Turid Werge-Olsen BK Ski 5:24:25
27 7005 Kristin Isachsen Asker Skiklubb 5:33:41
28 6917 Odrun Arna Gederaas Ranheim Skiklubb 5:33:55
29 7612 Regina Kindschi   5:34:43
30 7152 Anne Søbstad Rye GE Healthcare BIL 5:42:00
31 7641 Oddfrid Liaskar   6:03:36
32 8360 Julia Virkus Virkus   6:03:46
33 7112 Berit Nicolaisen Holmen IF 6:04:46
34 7735 Anette Hylen Ranhoff Diakonhjemmet sykehus 6:11:30
35 7740 Tone Roalkvam   6:19:03
36 9608 Anne Birgitte Giodesen Lund   6:19:20
37 7496 Brenda Gauvin-Chadwick   6:27:52
38 7868 Guri Verne   6:29:26
39 7738 Nina Gjærum Reinhardt Oddersjaa 6:29:39
40 7553 Anne Margrethe Hjulstad   6:34:45
41 7785 Marianne Gjerstad   6:37:36
42 7745 Karen Bergseth Rusthage Ruste IL 6:39:46
43 8371 Anne Wergeland A-kameratene 6:44:35
44 9479 Marianne Refsland   6:45:40
45 9905 Ingrid Haug   6:45:58
46 8348 Schwarzmeier Ulrike   6:50:30
47 8319 Kerstin Svensson Trollhättans sok 6:50:33
48 8834 Eva Martens   6:51:00
49 9541 Pia Stranges Københavns skiklub 7:02:52
50 8848 Lisen Mohr Frambu BIL 7:06:27
51 8130 Anne Carine Helgerud Kongsberg Kanon 7:08:33
52 8053 Laila Kirsten Doseth Lesjaskog IL 7:13:41
53 7502 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 7:14:13
54 8826 Anne Torunn Lønseth Følling IL 7:14:28
55 7388 Kathi Antolak   7:20:40
56 7766 Ingunn Sanner Småpikene 7:23:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +