NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 18-19 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 117 Vebjørn Hegdal LarvikSki 2:29:42,8
2 85 Magnus Bøe Fossum IF / Team Brillechille 2:32:54,2
3 235 Amund Hoel Frogner IL 2:47:45,7
4 122 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 2:53:06,8
5 477 Lars Laulo HEMING IL 2:53:08
6 193 Lars Sørensen Rustad IL 2:53:40,5
7 581 Kristian Jakobsen Gjøvik skiklubb 2:54:46
8 92 Gaute Eriksen IL ROS 2:55:43,0
9 76 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb / NTG-G / Team Brillechille 2:56:57,7
10 440 Henrik Gullikstad Lillehammer Skiklub 2:57:31
11 1291 Eivind Kjennerud Sande SK/ Team Drammen 2:58:03
12 171 Ivar Andre Ryttervold Frogner IL ski 2:58:47,2
13 509 Marius Svendsby Tistedalen-FL/NTG-L 2:59:02
14 11349 Jørgen Brendengen Krogsæter Norcem/Leca/Bygg.no 2:59:09
15 463 Mats Kobbersletten Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 2:59:25
16 19023 Petter Ihlebæk Dfi ski 2:59:30
17 140 Patrick Fossum Kristoffersen Norcem/Leca/Bygg.no 3:00:51,3
18 19053 Vebjørn Sørum Svea skilag 3:01:10
19 1576 Eirik Abrahamsen Stokke 3:02:00
20 110 Anders Haga Åsen IL 3:02:36,1
21 1503 Anders Sønsteby Flaagen Søndre Ål Spk 3:03:14
22 1734 Henrik Husdal Drøbak-Frogn IL 3:03:27
23 1512 Ole-Henrik Lervik Molde og Omegn IF - Ski 3:03:36
24 1581 Kjetil Stuge Bånerud Koll IL 3:03:53
25 1444 Hans Kristian Sørum MjøsSki/NTG-Lillehammer 3:03:55
26 135 Ole Marius Kirkeng IL ROS/Team Drammen 3:04:41,0
27 402 Andreas Bossum Søre Ål il / NTG-L 3:04:51
27 1446 Jostein Tandberg Kjelsås IL - langrenn 3:04:51
29 487 Andreas Magnussen Nittedal 3:04:53
30 617 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 3:05:47
31 1951 Elias Roland Udnæs Lillehammer Skiklub 3:06:25
32 2894 Erik Hattestad Lillehammer Skiklub 3:06:39
33 145 Jørgen Lippert trøsken il/NTG Geilo 3:06:39,6
34 1565 Anders Nyaas Tynset IF 3:06:57
35 19060 Fredrik Tveter Oppegård IL 3:07:17
36 1199 Jonas Fremming   3:07:21
37 1158 Ole-Einar Brukvangen Vang Skiløperforening 3:07:28
38 19061 Oskar Udnæs Lillehammer Skiklub 3:07:29
39 19055 Håkon B Tesaker Rustad IL 3:07:35
40 1386 Henrik Romundstad HEMING IL 3:07:43
41 1481 Gunnar Wang-Haugseth LØRENSKOG SKIKLUBB 3:07:59
42 1525 Johan Henrik Grøgaard Fossum IF 3:08:05
43 19002 Emil Bratbak Lillehammer Skiklub 3:08:29
44 1146 David Bleich Rustad IL / Team Kollen 3:08:58
45 1983 Bjørn Erik Langstein Tomrefjord IL 3:09:22
46 1709 Magnus Harstveit Rustad IL 3:09:33
47 1642 Jakob Stensåsen Kjelsås IL 3:10:06
48 1462 Ivar Tverå Korgen IL 3:11:03
49 1118 Ivar Jevne Arnesen Hamar Skiklubb 3:11:45
50 1513 Lars Bovold Østby IL 3:12:05
51 1372 Oscar Otterlei Byåsen IL 3:12:15
52 19035 Andreas Rauset Fjellhug/vereide 3:12:30
53 1258 Erlend Hokholt Oppegård IL 3:12:42
54 2217 Ask Moe Løite Sørkedalens IF 3:12:48
55 19046 Ola Nygård Snellingen Svea skilag 3:13:01
56 2360 Herman Andreas Andersen Ås IL 3:13:04
57 1187 Ole Flatebø MjøsSki 3:13:05
58 1932 Amund Wirstad   3:13:44
59 2055 Øyvind Rikheim Haugan IL Heming / Team Brillechille 3:14:06
60 1127 Sivert Bakken Vingrom IL/NTG-L 3:14:14
61 19009 Ole-Jørgen Folkestad trøsken il 3:14:22
62 19028 Fredrik Kviteberg Moholt Jevnaker IF ski 3:15:41
63 19090 Henning Åsheim Kjelsås 3:15:49
64 1228 Jesper Abelsen Andreasen Halsøy il-Ski 3:15:56
65 1933 Esten Sørhus Åslia skilag 3:16:04
66 2045 Lars Norheim Christiansen Botne Skiklubb 3:17:27
67 19078 Einar Lund IL Bevern 3:17:28
68 2689 Øystein Halldorsson Korlevoll il 3:17:57
69 2174 Håkon Horndalsveen BVIF 3:17:59
70 2410 Sigurd Fredriksen Agnalt Trøsken IL 3:18:01
71 1966 Halvor Frøhaug Willumsen Stathelle Ski/Team Grenland Ski TiT/Hjalmar staking 3:18:14
72 1970 Ola Wang Ørjavik Tromsø løpeklubb 3:18:18
73 1661 Sebastian Endrestad Oppegård IL/ Skiteam Follo 3:19:11
74 1288 Jørgen Kjos Barkenæs Fet Skiklubb 3:19:42
75 19043 Jonas Strøm Scheie Vang Skiløperforening 3:20:32
76 19017 Vegard Haneberg   3:20:38
77 1554 Aslak Groseth Ringkollen Skiklubb 3:20:47
78 1286 Håkon A. Kjonerud Lillehammer Skiklub 3:21:46
79 19080 Trym Overrein Lunde Røa IL 3:21:47
80 1607 Erlend Bakken Veten IL 3:22:47
81 2257 Bjørn Helge Sandberg Skogn IL 3:23:27
82 3040 Oliver Hjerpseth Oppegård IL 3:24:30
83 1548 Sivert Bøen Kjelsås 3:25:06
84 2400 Eirik Haug Driv IL 3:25:07
85 1283 Håkon Kjelland-Mørdre koll il/team kollen 3:25:11
86 1527 Erlend Løvstakken Ringkollen Skiklubb 3:25:25
87 2302 Victor Wejden Asker skiklubb, Team G-sport 3:25:43
88 1128 Vebjørn Hallberg Bakkestuen Brøttum IL / Team Sjusjøen 3:25:57
89 1282 Øyvind Kinneberg Jardar IL 3:26:03
90 1679 Haagen Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 3:26:15
90 1335 Jonas Moosmayer IL Jardar 3:26:15
92 1357 Kristoffer Nyberg Åslia skilag 3:26:56
93 2135 Kornelius Linge Glomnes Valldal IL 3:27:22
94 1763 Iver Kleiven Lalm idrettslag 3:28:07
95 1556 Christoffer Henningsen Lillehammer Skiklub 3:28:25
96 3343 Sander H. Rogndokken Fet Skiklubb 3:28:31
97 1490 Karsten Østeberg Vaaler IF 3:28:34
98 2298 Robin Ulverud Gjerdum IL - Langrenn 3:28:51
99 1440 Eirik Sømoen Vang SF 3:29:28
100 3497 Torger Haukåen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:30:11
101 1722 Joakim Herbrandsen Rustad IL 3:30:38
102 2712 Kristian Karset Broen Vang Skiløperforening 3:31:37
103 1281 Marius Killingdalen Sande Sportsklubb/Team Nordre Vestfold 3:33:02
104 1731 Erlend Hordvei Koll 3:33:22
105 1890 Harald Skurdal Ottestad 3:33:43
106 3017 Edward Brandtzæg Fet skiklubb 3:33:47
107 1403 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 3:34:34
108 1582 Sigbjørn Edøy Tromsø Skiklubb Langrenn 3:34:37
109 2881 Ole Ingar Sel Ottestad IL Ski 3:35:28
110 3883 Håkon Nelson Sport 1 Hvittingfoss 3:38:28
111 1605 Emil Hagevik Bakke IL Trysilgutten 3:39:31
112 2988 Øystein Nordaas Strandbygda il 3:39:54
113 3420 Håvard Tonheim Eikefjord IL 3:40:44
114 394 Eirik Bergo   3:42:05
115 1806 Torjus Aasrum Midtgarden Stridsklev Team Grenland Ski 3:42:23
116 2649 Kristian Ellevold Hernes IL 3:43:19
117 19157 Martin Strand Snertingdal If Ski 3:44:18
118 1791 Matti Luoma-Aho Pyhäjärven Pohti 3:44:42
119 2678 Magnus Vold Gran Sande Sportsklubb 3:45:07
120 2214 Einar Kvam Lundberg Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 3:46:53
121 3686 Fredrik Jensen Tistedalen Fl 3:47:24
122 19170 Yngve Swärd Tingelstad SSK 3:47:59
123 2848 Håkon Rybråten Fet skiklubb 3:50:38
124 2978 Simen Åmodt Amundsen Hof IL/Team Nordre Vestfold 3:51:08
125 3528 Fredrik Lorentsen Koll IL 3:51:58
126 2306 Magnus Wølneberg Jardar IL 3:52:50
127 5413 Elias Kristoffer  Stokland Ivrig 3:53:39
128 1976 Marius Backe Botne Skiklubb 3:54:42
129 2781 Vemund Langvatn Nesodden IF 3:55:34
130 3595 Kristen Hagen Dahlen   3:55:38
131 3576 Andreas Bothner Sand IF/Team Odal 3:55:59
132 2659 Anton Evensen Søre Ål IL 3:56:43
133 3890 Martin Utland Utskarpen il ski 3:57:29
134 2637 Vebjørn Carlsen Vollen Ski 4:00:37
135 2813 Erik Mæhlum Vingrom IL 4:00:46
136 1616 Simen Berger Fet skiklubb 4:00:59
137 3531 Tomas Mathisen Risør Ski 4:02:57
138 3518 Vegard Holm Gundersen Vollen Ski 4:04:39
139 1928 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 4:08:03
140 4451 Ludvig Nordby   4:08:59
141 4700 Mats Kullungstad   4:11:01
142 4976 Alexander Nybakk Ringerike SK 4:11:56
143 5507 Martin Grini   4:12:24
144 3832 Ole Andre Skonnord Konnerud IL 4:12:38
145 3016 Jonas Knoph Bjerknes Fossum IF 4:13:10
146 4019 Pål Anders Rønningen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:13:35
147 3817 Sivert Seim Hamar Skiklubb 4:16:04
148 4393 Martin Jentoft Heggset   4:19:25
149 4948 Stian Hagen   4:25:47
150 11473 Erik Dammen   4:28:25
151 4677 Hans Bulling Johansen Syril il 4:30:14
152 4318 Hans Hagen Svastuen   4:31:58
153 11375 Henrik Williams Bjerke IL 4:32:37
154 9702 Christoffer Pedersen   4:37:05
155 11348 Sigurd Ringen Bjerke IL Ski 4:37:57
156 9971 Adrian Wegner Kjelsrud Fana IL 4:38:46
157 11393 Magnus Bjørgen   4:39:14
158 11505 Peder Anton Loso Lommedalen IL 4:43:29
159 6659 Aksel Vedeler Tønsberg Triathlonklubb 4:44:46
160 6244 Oliver Danielsen Vollen Ski 4:45:57
161 11572 Justus Garvs   4:49:30
162 11385 Adrian Lyder Åkre   5:07:15
163 11546 Kristoffer Vold   5:08:45
164 5319 Jon Magnus Nyplass   5:14:26
165 7617 Martin Tobias Kleven Follo Sykkelklubb 5:19:13
166 5889 Thomas Norder   5:20:49
167 6549 Anton Rudland Ringebu og Fåvang 5:31:30
168 5705 Øyvind Fæste Holmestrand Svømmeklubb/Lillehammer Skiklubb 5:35:18
169 7186 Gard Aasmund Skulstad Johanson   5:35:34
170 4036 Joseph Baldus   5:39:43
171 9818 Jørgen Johan Bjørtomt No team 5:45:12
172 6630 Mathias Sørnes Karlsen Kjelsås IL 5:47:34
173 8027 Simon Broen Kirkeng Rakkestad IF fotball 6:01:42
174 7307 Ingbjørn Andreas Aasen Engesetdal idrettslag 6:09:07
175 9710 Iver Onstad  Hellvik   6:09:26
176 11073 Eivind Frorud Me, myself and i 6:18:12
177 8336 Ib Alexander Thorvaldsen   6:36:19
178 9513 Mats Selmer Skallebakke   7:07:13
179 11002 Eirik Bentzen   7:13:12
180 11086 Martin Granum   7:13:21
181 10787 Tobias Espedal Wikerholmen   7:16:05
181 10699 Vemund Røhmen Lier IL 7:16:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +