NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 167 Oscar Persson Outnorth Ski team 2:29:42,7
2 156 Iivo Niskanen Team Santander 2:33:55,0
3 462 Sindre Odberg Palm Spydeberg IL 2:37:39
4 173 Andreas Sauge Nes Ski/Team Synnfjell 2:37:42,7
5 130 Vetle Juliussen Lyn Ski 2:37:43,8
6 196 Håvard Taugbøl Lillehammer Skiklub 2:39:27,3
7 197 Joar Andreas Thele Lyn Ski 2:39:32,1
8 147 Runar Skaug Mathisen Vinje il/Team Synnfjell 2:39:49,6
9 213 Karstein Johaug Gran IL 2:39:51,3
10 158 Erlend Moian Nydal Asker Skiklubb 2:40:02,4
11 192 Torleif Syrstad Lundamo IL 2:41:59,1
12 51 Andreas Holmberg IFK Mora Skidklubb 2:42:08,6
13 175 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner/Åslia Skilag 2:42:10,6
14 185 Mattis Stenshagen Follebu Skiklubb 2:42:10,8
15 180 Kasper Stadaas IL Heming/Milsluker'n Sport 2:43:23,4
16 84 Erik Bøe Lyn Ski 2:44:25,7
17 240 Jonas Udjus Frorud Lyn Ski 2:46:18,3
18 211 Sjur Obrestad Gabrielsen Sandnes IL 2:47:03,2
19 107 Sondre Grønvold Lyn Ski 2:47:08,6
20 214 Gjermund Nilsen Gran IL/Team Hadeland 2:47:34,9
21 104 Thomas Gjestrumbakken Team Parkettpartner 2:47:43,7
22 106 Kristian Græsli Hamar Skiklubb 2:48:09,1
23 461 Daniel Instanes Fana Langrenn 2:49:06
24 126 Bob Impola SK Bore 2:49:10,5
25 113 Sondre  Handeland Sauda IL 2:49:35,1
26 206 Erling Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL 2:49:51,4
27 98 Ingvar Folkvord Lillehammer Skiklub 2:50:12,3
28 77 Espen Aronsveen Lyn Ski 2:50:16,5
29 99 Sindre Folkvord Lillehammer Skiklub 2:50:19,8
30 75 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 2:50:36,0
31 74 Jonas Amundsen Nes Ski 2:50:39,1
32 234 Håkon Hjelstuen Lyn Ski 2:50:41,6
33 141 Eivind Romberg Kvaale Høydalsmo IL/Team Synnfjell 2:50:51,7
34 212 Espen Honganvik Holen Magnor UL 2:51:28,0
35 154 Eirik Mysen Team Veidekke Oslofjord/Oseberg Skilag 2:51:29,5
36 144 Ole-Martin Lid Lillehammer SK 2:51:35,8
37 137 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 2:52:04,5
38 136 Kristian A. Kjonerud Lillehammer Skiklub / Team Synnfjell 2:52:10,6
39 133 Aleksander Morsund Karlsen Lier IL/Meråker VGS 2:52:18,0
40 215 Martin Riseth Byåsen IL 2:52:28,9
41 100 Sondre Fossli Hokksund IL 2:52:35,2
42 232 Eirik Asdøl Bærumsverk IF 2:53:23,9
43 201 Sebastian Torgersen NTNUI 2:53:45,4
44 108 Fredrik Grøvdal Lyn Ski 2:53:59,1
45 109 Lars Habostad Superski/Heming 2:54:09,7
46 229 Mikael Gunnulfsen Ørn, IF - Ski 2:54:16,3
47 625 Martin Kristiansen Ros, Il/Team Drammen 2:54:23
48 588 Anders Fjell Bjørn Myhre Sport 2:54:27
49 521 Martin Thon   2:54:35
50 420 Magnus Vesterheim Kvæfjord il 2:54:36
51 93 Ole-Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 2:54:38,6
52 9698 Petter Rinde Øverland   2:55:18
53 203 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski 2:55:22,5
54 474 Simen Ramstad Vind IL 2:55:42
55 576 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 2:55:46
56 1259 Sivert H. Bergan Larvik Ski/Team Synnfjell 2:55:51
57 412 Andreas Døble NTNUI Langrenn 2:56:09
58 629 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK 2:56:13
59 218 Christian Berge Foyn NTNUI Langrenn 2:56:15,0
60 131 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner/Furnes Skiløperforening 2:56:17,9
61 491 Jakob Meløy NTNUI 2:56:30
62 125 Harald Ihlebæk Bækkelagets SK 2:57:29,0
63 11350 Jakob Mestvedthagen Hemsedal IL / Team Hallingdal 2:58:01
64 19036 Eirik Richenberg Oslo Sportslager/ dirty oppland 2:58:24
65 9686 Roger Pollen   2:58:34
66 503 Håkon Noraker Nossen Drøbak/Frogn IL 2:58:39
67 118 Marius Borge Heir NTNUI 2:59:23,1
68 204 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 2:59:23,7
69 445 Iver Andreas Hanslien Lillehammer skiklubb 2:59:56
70 447 Fredrik Hansson IFK Mora Sk 3:00:01
71 536 Jens Storås Sommer Lillehammer Skiklub 3:00:20
72 562 Olav Vestøl NTNUI 3:00:29
73 623 Ola Raaum Jansen Statskog SF / Spillum IL 3:00:33
74 1188 Håvard Flaten Gran IL 3:00:58
75 227 Amund Owren Team Synnfjell 3:01:10,0
76 579 Rolf Christian Hermanrud   3:01:21
77 174 Sindre Skar Bærums Verk IF 3:01:53,5
78 121 Sigurd Sollien Hulbak   3:02:20,3
79 449 Lars Steinar Hefre Skarphedin IL / Team Sport 1 Storgata 3:02:38
80 506 Morten Nævestad Lyn Ski 3:02:40
81 434 Magnus-Johan Færø Nordhordland Skiklubb 3:02:50
82 231 Peter Andersen Lillehammer Skiklub - Ski 3:02:55,6
83 1170 Daniel Debertin NTNUI 3:03:03
84 482 Sondre Taugbøl Lomeland Gjesdal IL 3:03:14
85 563 Jens Bredde Vig Drammen Strong/Team Drammen 3:03:48
86 195 Vebjørn Tandberg Kjelsås IL - langrenn 3:03:49,0
87 1563 Johannes Alnes Løkkeborg Emblem il langrenn 3:04:06
88 1586 Sivert Fodnes Årdalstangen IL 3:04:19
89 1665 Olav Vikøren Espenes Lyn Ski / Team kollen 3:04:43
90 1169 Tyler Deangelis   3:05:03
91 385 Kristian Tobias Andersen Konnerud IL 3:05:14
92 526 Svein Erik Sandsnes Oppegård IL/ NHHi Langrenn 3:05:30
93 614 Oliver Bræin Furuli Lillehammer Skiklub 3:05:33
94 19029 Jørgen Christoffer Myking HEMING IL 3:05:48
95 496 Håkon Myrmo Rennebu IL 3:06:11
96 429 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Team Baldur 3:06:22
97 493 Øyvind Brakvatne Mjelde Osterøy IL 3:06:25
98 160 Alexander Nyheim Tomrefjord IL 3:06:37,3
99 451 Didrik Graham Henriksen NTNUI 3:06:41
100 435 Iver Matias Linge Glomnes Valldal IL 3:06:48
101 454 Georg Lande IL Varden Meråker 3:07:22
102 1414 Eirik Fjær Skåre Team FIH 3:08:23
103 19049 Pål Stenshagen Team Sport1 Lillehammer / Follebu skiklubb 3:08:27
104 537 Erik Trøen Bjørn Myhre Sport 3:08:46
105 1326 Petter Martinsen NTNUI 3:08:49
106 411 Magnus Drivenes   3:09:04
107 498 Henrik Netteland nlski/Forsvaret 3:09:57
108 495 Oddne Håvardstun Munkvold Førde i.l 3:10:16
109 410 Kristian Dahl Hof Il 3:10:26
110 1147 Jackson Bloch Sonic Hedgehog 3:10:29
111 19022 Eirik Hovland Årdalstangen IL 3:10:31
112 19059 Inge Brennmoen Tollan Byåsen 3:10:46
113 1402 Anders Johan Sandberg Skogn 3:10:52
114 1547 Bojan Blumenstein Tuspo Nieste 3:11:07
115 239 Markus Johansen Westgaard Trøsken IL 3:11:11,1
116 54 Robin Frost Team Like2Skike 3:11:39,1
117 1270 Erlend Leander Johansen Team Splitkon 3:12:09
118 237 Stian Storsveen   3:12:39,7
119 1348 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 3:12:54
120 1204 Vegard Galaaen Bøverdalen il 3:13:42
121 613 Clyde Engel SC La Sagne 3:14:16
122 11578 Vegard Øie Nordbygda/Løten Ski 3:14:20
123 1479 Rasmus Vonen Varegg 3:14:22
124 2037 Håkon Thomassen Sauda IL 3:14:57
125 1358 Trym Granerud Nygaard NTNUI Langrenn 3:14:59
126 559 Jørund Vala NTNUI 3:15:24
127 1864 Espen Gundersen Rusten Trimklassa 3:15:25
128 1165 Magnus Christensen Milslukern sport/Oppegård IL 3:15:32
129 1492 Martin Øvstehage Team Sport1 Lillehammer/Vestringen IL 3:15:42
130 587 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 3:16:00
130 1334 Even Moholt Ålen IL 3:16:00
132 19088 Sondre Tysseland Samnanger il 3:16:06
133 1750 Lars Peder Jensås Ålen IL 3:16:29
134 19045 Sondre Nobel Skalleberg Milsluker'n Sport/OSI 3:16:58
135 1129 Jonas Barlund   3:18:03
136 1119 Vegard Johnson Joranger   3:18:05
137 19089 Vegard Ødegården Rustad IL/ Oslo Sportslager 3:18:11
138 2068 Ola Brosveet Rannem Henning il 3:18:25
139 19066 Kristian Grue Gjerdrum IL/Norcem/Leca/Bygg.no 3:18:46
140 2176 Nils Herman Stray   3:18:53
141 1697 Sindre Grøstad NTNUI 3:19:02
142 10290 Simen Vestly Sirevåg   3:19:03
143 1524 Johan Grundnes Gjelleråsen IF 3:19:10
144 1166 Ola Kornerud Christensen Konnerud IL 3:19:22
145 1545 Johan Knoph Bjerknes Fossum IF 3:19:24
146 1344 Pål Marius Mørch Rustad IL 3:19:25
147 1529 Bård V. Nordrum Ringebu-Fåvang skiklubb/Nordrum saueklipp 3:19:44
148 475 Halvor Dagssøn Landsverk IF Ørn 3:20:00
149 2359 Sondre Røsbak Strømsøyen Tynset IF 3:20:07
150 1202 Eivind Furunes Hommelvik IL 3:20:12
151 19058 Erling Tofte Lillehammer Skiklub 3:20:15
152 2053 Espen Fystro Vingrom IL 3:20:31
153 456 Ole Hulbak NTNUI 3:20:46
154 9711 Erlend Nysæter   3:20:53
155 601 Petter Hattestad Team Sport1 Lillehammer/vingrom il 3:21:03
156 1485 Kenneth Wilskog   3:21:09
157 19007 Øystein Tallhaug Engelstad MjøsSki 3:21:11
158 1480 Ole Gunnar Wangensteen Fjellblom IL 3:21:16
158 19118 Nikolai Myrvang Olsen IL Runar 3:21:16
160 78 Fredrik Bergsjø Søndre Høland IUL 3:22:06,9
161 1632 Haakon Fredriksen Agnalt Trøsken IL 3:22:08
162 1953 Tormod Ulven Vestre Slidre IL 3:22:09
163 1213 Magnus Gravningen Sande Sportsklubb 3:22:42
164 1426 Ruben Cornelius Stokland NMBUI, Runar Il 3:22:56
165 1980 Arnkjell Sørhus Hustvedt Rustad IL 3:23:19
166 1797 Tobias Eid Løvås Heimdal Ski 3:23:26
167 1925 Øyvind Sveen Gjerdrum IL Ski/NMBUI Langrenn 3:23:31
168 2035 Ådne Strandlie Gjøvik skiklubb 3:23:55
169 2743 Sindre Bergan Jakobsen OSI langrenn 3:24:02
170 1431 Kristian Wøien Stø NHHI langrenn 3:24:11
171 1205 Ole Gamme Gran IL 3:24:30
172 416 Jonas Engebakken Nordbygda/ Løten Ski 3:24:32
173 1824 Emil Neby Forsvaret/FossumIF 3:24:36
174 1236 Geir Olav Haugen NTNUI 3:25:29
175 1181 Andreas Erlandsson Haltdalen IL 3:26:10
176 1578 Matias Gjestvang Brandt Nes Ski 3:26:17
177 1973 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 3:26:19
178 2382 Sivert Dæhli NMBUI 3:26:21
179 19015 Andreas Grimstvedt Team Tøff i Trynet 3:26:29
180 1790 Ole Anders Ek Lundby NTNUI 3:26:36
181 599 Thomas Andre Von Essen Spydeberg IL 3:26:42
182 1310 Håvard Lien Team Pultost Under Skia 3:27:39
183 2197 Sondre Kielland Team FIH 3:27:49
184 1889 Sindre Skui Norcem/Leca/Bygg.no/ Lier Skiløberforening 3:28:01
185 19120 Jonas Solheimsnes Skinn AS 3:28:13
186 1388 Andreas Runde Forsvaret 3:28:17
187 1788 Erik Andre Lorås Byaasen Skiklub 3:28:18
188 1960 Magnus Rokne Vågen Koll IL 3:28:48
189 3022 Mattis Gulbrandsen   3:29:11
190 1222 Fredrik Hals Team Baker Hansen 3:30:06
191 2154 Aleksander Hammer BSI 3:30:14
192 2686 Håkon Herland Andersen OSI langrenn 3:30:32
192 1760 Einar Kjelland-Mørdre Lyn Ski 3:30:32
194 9720 Andrè Bjugstad   3:30:41
195 2263 Petter Otterstad Team Hansa 3:30:43
196 2022 Didrik Hopen NTNU 3:30:55
197 1379 Inge Fjeldstad Ravnås Bjørn Myhre Sport 3:31:11
198 1366 Magnus Ommelstad Torpa Ski 3:31:24
199 2070 Martin Skogset HMKG 3:31:28
200 2362 Hauk Bjørnland NTNUI 3:31:32
201 19160 Eirik Storås Thorbjørnsen NTNUI 3:31:45
202 2347 Espen Haugen Forsvaret 3:32:26
203 2076 Håvard Barkved Team Meru 3:32:29
204 1695 Iver Grytting NTNUI 3:32:34
205 2811 Ola Myrset NTNUI 3:33:40
206 1115 Vegard Andersen Forsvaret/Åslia skilag 3:34:36
207 11579 Erland Kirkebøen Husom Lillehammer Skiklub 3:35:58
208 19057 Thor Thorsen Forsvaret 3:36:01
209 3547 Andreas Ask Vareid skiklubb 3:36:16
210 2040 Maurits Aaløkken Njård 3:36:20
211 2252 Peder Gjølstad Røhnebæk   3:36:40
212 2212 Håvard Lilaas Skoppum Ski 3:38:23
213 3212 Benjamin Chapman   3:40:05
214 1541 Simen Rypdal Milsluker'n Sport 3:40:16
215 3624 Fridtjof  Wedum Miljøbygg bil 3:40:44
216 1883 Sjur Skansberg Nybygda IL 3:40:59
216 8987 Tormod Vatten Kjelsås IL 3:40:59
218 4409 Kjell K. Watne Moe Vegårshei Il 3:41:12
219 2183 Erlend Isachsen NMBUI 3:41:14
220 2801 Vebjørn Øyen Renna Rogne il 3:42:02
221 2065 Henrik Normannseth Oppegård IL/NHHI Langrenn 3:42:10
222 2772 Mikko Knuuttila Kestävyysurheilu.fi 3:42:29
223 2164 Nikolai Reiding Andresen   3:43:10
224 2656 Mikkel Engvoll Folldal IF 3:43:12
225 4076 Vebjørn Eikill Veflen   3:43:18
226 1833 Andreas Nilsson Markaryds FK 3:43:27
227 1206 Henrik Gifstad   3:43:36
228 1701 Magnus Gustavsen Nessegutten/Team FIH 3:43:37
229 19158 Sverre E. Stubhaug Skinn AS 3:43:49
230 19162 Kristen Ørbeck Lyn Ski 3:45:07
231 1720 Lars Hemma Team Parkettpartner 3:45:10
232 3051 Magnus Løvland   3:45:47
233 2345 Jens Baumann Koll IL 3:46:10
234 2333 Steinar Riksaasen Vågå IL 3:46:14
235 3056 Odin Rundberget Singsås Il 3:46:56
236 5455 Tobias K Tveter SteelDim 3:47:12
237 4356 Fredrick Aakhus-Østrem   3:47:40
238 3896 Henrik Vassjø   3:47:48
239 497 Tord Høisveen Nannestad MjøsSki/2BN-BrigN 3:48:40
240 3404 Eirik Søderholm Syril 3:48:52
241 3496 Haakon Fossen NTNUI 3:50:06
241 4844 Thomas Bakøy Sunde Fjellørnen IL 3:50:06
243 3252 Bård Arvid Kronstad Breivoll Sportsklubb 3:51:05
244 1540 Endre Nyberg Håland Sandnes IL 3:51:08
245 1673 Carl Jørgen Sundet Flaen HEMING IL 3:52:13
246 4014 Henrik B. Nævdal   3:53:33
247 4453 Nicolai Overrein   3:54:08
248 5374 Severin Sagmo Harran IL 3:54:15
249 2140 Hans Gunnar Gravningen Sande Sportsklubb 3:54:45
250 2889 Torkel Skare OSI langrenn 3:55:16
251 19081 Lars Messel Bjørndal IF 3:55:18
252 3079 Håvard Bergheim NMBUI Langrenn 3:55:34
253 3622 Sondre Foslien   3:55:37
254 3645 Dag Trygve Bakke   3:55:42
255 10833 Jørgen Kalvå Flå Hovin il 3:58:52
256 4442 Simen Wahlstrøm Ringelia Idrettslag 3:58:58
257 3394 Jan Terje Stubbom Moelven IL 3:59:46
258 3316 Erk Marius Nygaard Kongsvinger IL Ski 4:00:41
259 3373 Bjørn Skoglund Åsbygda IL 4:02:07
260 4872 Martin Vangen Fjellørnen IL 4:02:43
261 4284 Anders Røhnebæk   4:03:43
262 4815 Reidar Skalleberg   4:04:12
263 2856 Henning Ravnås Nedre Sigdal IF 4:05:35
264 9713 Sverre Fjæra IL Korlevoll- Odda 4:05:40
265 3114 Adrian Eriksen Storebrand Sport 4:05:47
266 11213 Tore  Markussen Høiland   4:05:53
267 2763 Haakon André Kinneberg Jardar IL 4:07:02
268 3346 Iver Roverud Rusten Øti 4:07:21
269 3990 Olaf Søyland Aschim Brandbu IF 4:08:32
270 9139 Håvard Vaadal Forsvaret 4:09:17
271 4108 Hans Henrik Gjeterud Grue IL / NMBUI 4:09:57
272 6504 Amund Njå   4:10:08
273 7941 Emil Magnus Jacobsen HSK, Handelshøyskolen Sportsklubb, NTNU 4:10:43
274 5628 Fredrik Blehr Heddal IL 4:11:25
275 2137 Aleksander Grande Redalen il 4:12:45
276 3826 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 4:13:24
277 3265 Trond Anved Lillegraven   4:13:31
278 7618 Martin Klungland BSK 4:14:17
279 3839 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 4:15:18
280 3956 Jon Einar Tveter Karlsen Fet Skiklubb 4:15:41
281 5034 Håkon Carlsen NTNUI 4:16:07
282 4017 Sondre Reitan Stjørdals Blink Ski 4:17:31
283 19048 Petter Langaard Solberg HEMING IL 4:17:54
284 6162 Johannes  Moe   4:19:03
285 4863 Vidar Tronsaune Haltdalen IL 4:19:14
286 4149 Ethan Holdahl   4:19:17
287 4234 Erik Rustad Markussen   4:19:36
288 4816 Johannes Lindvard Skarstein Holeværingen IL 4:20:23
289 4666 Marius Persson Hårdnes GD/Søre Ål IL 4:20:33
290 10238 Torstein Nymoen TEAM NORGESGRUPPEN 4:21:10
291 4633 Magnus Hauerberg Team Lagt Opp 4:21:13
292 4954 Haakon L. Monsen Sørkedalens IF 4:21:53
293 19122 Tobias Utby Team Oslo Sportslager 4:22:01
294 4782 Joakim Remøy Ørskog IL 4:22:08
295 4113 Amund Grytting Harpefoss IL 4:22:28
296 4204 Helge Larsen Bjerke Vigvollåsen Idrettslaug 4:22:45
297 4020 Amund Faller Råheim   4:24:06
298 4432 Per Magnus Moen Torsrudgutta 4:25:02
298 4016 Bendik Bjørkelo Østmoen Luftkrigsskolen 4:25:02
300 4983 Fredrik Almås Byåsen SSL 4:25:10
301 4918 Svein Anders Weie Heggset   4:25:25
302 6136 Preben Svalestuen  Johannessen Sandefjord 4:26:48
303 4626 Bjørnar Rogne Halvorsen Team Halvorsen 4:26:56
304 10485 Carl Martin Nordhagen  Gjermundsen   4:30:01
305 6088 Eirik Aase   4:30:43
306 5094 Bjørn Tore Furnes OSI langrenn 4:30:57
307 5826 Mads Larsen HSK 4:31:03
308 10821 Erling Tangen SpareBank 1 4:31:54
309 9291 Tor egil Hansen Team FIH 4:32:17
310 5263 Einar Lund Fauske Atletklubb 4:33:58
311 10280 Henrik Hagetrø Gard Minoskameratene 4:34:10
312 6380 Anders Landheim Team Gringos 4:34:35
313 4749 Pål Marius Nesse NMBUI 4:34:36
314 5759 Petter Holltrø   4:35:19
315 8800 Vegard Langemyr Froland Skiskyting 4:35:53
316 5195 Truls Krog Johansen   4:36:13
317 8115 Mathias Hangeland   4:36:16
318 6429 Didrik Krohg Norcem/Leca/Bygg.no 4:37:23
319 11391 Martin Chutko Bakke Team Gringos 4:37:50
320 9022 Geir Martin Viken Lunner BundeBygg 4:38:12
321 11232 Trym Nerem   4:38:59
322 5788 Jakob Tvedt Jensen   4:40:03
323 5428 Ole Martin Synnes   4:40:44
324 6014 Thomas Sundseth Trondheim Golfklubb 4:42:09
325 4142 Cole Hendrickson Moose Nordic 4:42:46
326 5487 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 4:43:55
327 4547 Kai Bruce NMBUI 4:44:09
328 9537 Asbjørn Steensland Team Meru 4:44:30
329 6651 Eirik Tytingvåg   4:44:55
330 11101 Anders Hage   4:45:31
331 9153 Casper Holtan Forsvaret 4:45:45
332 9127 Oskar  Keller   4:46:16
333 4854 Nels Thompson   4:46:32
334 6642 Theodor Tofteberg   4:46:38
335 11325 Eirik Stensvoll Hærens befalsskole 4:47:51
336 8584 John Isak Amundsen   4:49:17
337 4822 Amund Skoglund Sport 1 Storgata 4:52:01
338 7048 Espen  Isaksætre   4:52:19
339 5969 Matteo Serbedzija OSI langrenn 4:52:47
340 5680 Olav Eivind Fagerås Team FIH 4:53:07
341 5037 Helge Dahl   4:53:19
342 9428 Fredrik Møller-Stranges Københavns skiklub 4:54:14
343 7208 Harald Strand Selås Vegårshei Il 4:54:48
344 8581 Håkon Innvær Agasøster   4:55:26
345 5872 Brede B. Müller NMBUI Langrenn 4:56:24
346 10405 Vegard Bergsjø Team Bergsjø 4:58:45
347 10809 Elias Bye Rødenes IL 4:59:44
348 6355 Halvor Herlyng Grue IL 5:00:29
349 6011 Thor Arve Sunde   5:01:12
350 11406 Hans Otto Jordet   5:02:21
351 6861 Dag Fredrik Bruflot Asker Treningssenter 5:03:35
352 10003 Alexander Lofthus Team Hovdevegen 5:03:43
353 7362 Andreas Kulblik Forsvaret 5:04:07
354 6528 Sondre Gjestvang   5:04:50
355 5462 Christian Valla   5:05:00
356 6476 Joar Krohn Mauseth NTNUI 5:06:04
357 7297 Simen Ødegård Fossum IF 5:08:30
358 11368 Sindre  Westergren   5:08:36
359 9357 Karl-Sverre Knutsen Team FIH 5:08:37
360 4518 Daniel Sommerstad Olsen Kolbukameratene 5:08:42
361 5078 Einar Femundshytten Tufsingdal IL 5:08:54
362 6336 Martin Hansen Team Hansen 5:09:58
363 7601 Martin Jonassen   5:10:36
364 5968 Bjarte Selsaas   5:11:32
365 7107 Mostue Naume Mostua IL 5:13:28
366 11254 Elias Ottosen   5:13:45
367 6830 Arnfinn Bjørkheim   5:14:18
368 9628 Ola Andersen   5:14:37
369 9339 Mathias Brynildsen   5:15:00
370 11510 Tor Arne  Rønningen Team Furutangen 5:15:07
371 6999 Ole Morten Gjeterud Grue IL 5:15:13
372 7306 Henrik Sandve Aase Team FIH 5:15:28
373 9511 Elmer M. Skalle Elektriker´n Lillehammer 5:15:39
374 7235 Håkon Teppan Team FIH 5:15:54
375 11422 Audun Svinning Norcem/Leca/Bygg.no 5:16:11
376 11089 Håkon Gromstad   5:16:25
377 7049 Erik Andreas Kleven Follo Sykkelklubb 5:17:03
378 11449 Matias Ellingsen   5:17:11
379 7655 Petter Lunde   5:17:44
380 8410 Martin Danarp   5:18:31
381 7935 Andreas Fiva GRØTAVÆR 5:19:21
382 8017 Øyvind Blikra Gaular langrenn 5:19:38
383 6352 Kristian Henriksen UIA 5:19:42
384 9463 Eirik Pedersen Nordreisa IL 5:19:49
385 8675 Jonas Følstad   5:20:29
386 9639 Tobias Sakshaug Auli ski 5:21:09
387 10742 Tor-Arve Bjørnstad Strand Eidsvoll OL/Raumar 5:22:58
388 5770 Simon Husby Team Kystad 5:24:21
389 11012 Johannes Stuhaug Birkeland   5:25:34
390 3062 Petter Almås Byåsen SSL 5:26:10
391 10632 Erling André Moer   5:26:33
392 9528 Erling Solberg Forsvaret 5:27:13
393 10453 Per Atle Engan   5:28:00
394 5991 Anders Stai Milsluker'n Sport 5:28:17
395 4535 Jostein Bjørnsveen   5:28:32
396 9926 Thomas Hesselberg   5:29:21
397 7185 Dag Skretting Undheim IL 5:29:32
398 9845 Fredrik Berg  Dahlen Rustad IL 5:30:12
399 7899 Even Bjørånesset   5:30:23
400 11127 Jørgen Hoel   5:30:51
401 8207 Eivind Berge Mesna   5:31:11
402 7017 Eirik Hole Team FIH 5:31:30
403 9480 Thomas Rinvik Team FIH 5:32:03
403 8741 Chris Inglingstad Rustad IL/Team Aktiv Bygg 5:32:03
405 7665 Øyvind Grannes   5:33:10
405 10436 Mareno Dahl Fjærn Nesodden, RAVE 5:33:10
407 8586 Iver Andersen Engseth   5:33:18
408 6343 Gunnar Hedin Sigtuna OK 5:33:30
409 11126 Espen Hjertner   5:34:10
410 6730 Knut Feilberg NMBUI 5:35:08
411 9606 Ole Joachim Aasen Team FIH 5:37:27
412 9957 Markus Jonassen Volkswagen027 5:37:52
413 9507 Anders Simensen Team FIH 5:38:36
414 9287 Sebastian Grøsvik Team FIH 5:39:22
415 11184 Magnus Langberg   5:39:33
416 7468 Håkon Moen Eriksen Team FIH 5:39:48
417 7671 Magnus Martinsen   5:41:18
418 6962 Stian Hegge-Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 5:42:07
419 9062 Bjørn Martin Broback   5:43:25
420 9300 Eskil Hegge-Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 5:43:29
421 9056 Sigurd Åsland  Sørensen Bossmo & Ytteren I.L 5:45:27
422 5885 Martin Schei Nilsen   5:45:58
423 11502 Mads Jørgen Hveem Team Hveem 5:48:46
424 7564 Lars Martin Hoaas   5:49:19
425 8434 Jøran Faråsengen Toppen IL 5:49:31
426 11024 Aksel Bredeli   5:49:35
427 7046 Kristoffer Kjølberg Asker Skiklubb 5:49:52
427 11394 Vegard Brusveen   5:49:52
429 7293 Magnus Langøien Waalekalv Nabla Eulers 5:51:03
430 7290 Karl Martin Willadsen   5:52:02
431 11547 Simen Bø 540 LILLEHAMMER 5:54:19
432 8984 Andreas Ulshagen Jorde   5:55:29
433 9445 Daniel Nålby Forsvaret 5:55:52
434 8973 Ole Kristian Sævareid Team FIH 5:58:37
435 10861 Jørgen Magnus Haslum   5:59:05
436 10744 Håkon Sundland   6:00:35
437 10981 Bjarte Abrahamsen   6:00:50
438 9418 Carl Axel Axelson Moserud Forsvaret 6:02:22
439 9563 Lars Henrik  Totsås Forsvaret 6:02:57
440 11518 Eirik Rye Frisvold Nexus Sport 6:03:31
441 11253 Torkel Opsahl   6:03:34
442 9589 Bjørnar Westvang   6:03:44
443 7044 Andreas Kjærnet Carlsen   6:03:52
444 8833 Håvard Rustad Markussen   6:05:28
445 11150 Hans-Andrè Jensen Storbakk   6:06:56
446 10825 Even Andreas Buer Nordli   6:07:25
447 11283 Vegard Ekerstuen Røkoll   6:07:34
448 8167 Even Kravik Stavanger Skiklubb 6:07:52
449 11456 Sindre Hennum   6:10:01
450 9251 Torstein Eivindstad Froland IL 6:10:13
451 11324 Eivind Stenhammer   6:17:18
452 11485 Henrik Prestegård Team Gringos 6:22:38
453 10232 Christian Gram   6:23:26
454 10432 Ole Brian Christensen   6:23:58
455 7947 Magnus Olsson   6:27:37
456 10657 Simen Næss Berge   6:29:52
457 8587 Jonas Andersen Engseth   6:30:19
458 10169 Jørgen Hem Toftevaag   6:30:48
459 11206 Håvard Madsøy   6:32:27
460 10046 Mads Torbjørn Jul Olsen   6:34:33
461 11364 Håkon Vinknes   6:34:37
462 11450 Thomas Langeland Foss   6:38:44
463 10268 Erik Joel Eriksson 2216 6:42:32
464 8810 Simen Lia   6:43:49
465 10547 Lasse Hansen Jostad   6:43:57
466 9451 Tomas Olsen   6:45:07
467 9534 Halgrim Kvello Stake   6:49:57
468 11408 Trym Kongrød   6:55:30
469 9814 Magnus Bjørkholen Fram IL 6:56:32
470 10814 Aske Gye Larsen   7:05:44
471 8391 Mats Engevold Åndahl Akershus Elektro 7:07:21
472 10818 Martin Lie Sjursen   7:09:50
473 11023 Håkon Brandt Fjeld   7:09:59
474 11290 Thomas Sandberg   7:10:45
475 8853 Ole Martin Mundal   7:11:07
476 7989 Vebjørn Andersson   7:15:21
477 11494 Filip Audunhus   7:17:39
478 10230 Magnus Dypvik   7:18:58
479 10039 Odd Arne Nøss   7:19:00
480 9416 Øystein Moer Norcem/Leca/Bygg.no 7:20:28
481 10457 Knut Nonslid Eriksen   7:24:41
482 2287 Bjarne Korbøl Thoner Slåstad IL/ Team Odal 7:24:42
483 9327 Chris André Haarberg El quattro confidante 7:33:52
484 11399 Aleksander Fjærli-Wenhaug   7:35:56
485 9292 Martin  Hansen Grani El quattro confidante 7:39:14
486 7985 Kevin Richard Almeida   7:48:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +