NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 25-29 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 172 Sjur Røthe Voss IL 2:27:35,2
2 24 Øyvind Moen Fjeld Team Santander 2:27:54,7
3 150 Andrew Musgrave Team LeasePlan Go 2:29:28,3
4 16 Andreas Nygaard Team Santander 2:29:40,9
5 27 Vetle Thyli Team United Bakeries 2:29:41,5
6 11 Stian Hoelgaard Team LeasePlan Go 2:29:43,0
7 10 Anders Mølmen Høst Team LeasePlan Go 2:29:43,4
8 23 Marcus Johansson Lager 157 Ski Team 2:29:58,9
9 5 Morten Eide Pedersen Team Exspirit 2:30:32,9
10 19 Bill Impola Team Exspirit 2:31:59,7
11 13 Christoffer Callesen Team LeasePlan Go 2:32:00,7
12 105 Pål Golberg Gol Il 2:32:40,3
13 168 Alexey  Poltoranin Team Poltoranin 2:33:37,6
14 128 Alexis Jeannerod Team Nordique Crédit Agricole Franche-Comté 2:39:04,5
15 198 Halvor Korbøl Thoner Slåstad IL 2:42:01,4
16 90 Svein Halvor Dahl IL Skarphedin/Team Synnfjell 2:42:45,3
17 94 Gustav Eriksson Lager 157 Ski Team 2:43:00,7
18 80 Magnus Bleken Team Sport1 Lillehammer 2:46:57,7
19 86 Torjus Børsheim Ulvik IL/Team Jobzone 2:47:07,5
20 155 Kristoffer Nielsen IF Ørn/Team Gjøglerne 2:47:20,3
21 199 Torgeir Skare Thygesen Team LeasePlan Go 2:47:53,8
22 119 Runar Hermo Hammerfest skiklubb 2:47:55,3
23 37 Riccardo Mich Team Futura Robinsonpetshop 2:47:58,0
24 183 Jonatan Steen   2:49:58,3
25 157 Simen Engebretsen Nordli Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening 2:50:34,5
26 81 Rasmus Blom Outnorth Ski team 2:52:04,2
27 207 Rune Malo Ødegård Molde og Omegn IF/Team Synnfjell 2:52:36,1
28 159 Håvard Nygaard Team Bjørn Myhre Sport 2:53:29,5
29 91 Lars Engseth NTNUI 2:53:32,4
30 111 Kristian Riseth Hammer Skanska Aktiv / Børsa IL 2:53:43,3
31 220 Anders Gullhav Team Oslo Sportslager 2:54:26,3
32 103 Marius Geving Byåsen IL/DNB 2:54:36,0
33 622 Lars Aanensen Team SkiCkub 2:55:17
34 223 Audun Formo Hay Team Oslo Sportslager 2:55:45,3
35 79 Anders Engene Bjåland Gol Il 2:55:47,0
36 589 Mikko Harju Jämsänkosken Ilves 2:56:20
37 382 Torbjørn Vala Rustad 2:58:14
38 444 Eirik Hannestad Team Oslo Sportslager 2:58:35
39 596 Even Langseth Berg Grue IL/ Team Solørski 2:58:49
40 224 Ola Erling Korbøl Sport 1 Superstore Hamar 2:58:55,9
41 544 Morten Horn Elieson   2:59:05
42 191 Stian Svendby Lyn Ski/Team Milslukern 2:59:26,1
43 549 Patrik Lind Tunafors SK 3:00:13
44 486 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg NTNUI 3:00:50
45 616 Øyvind Waage Hanssen-Bauer NTNUI 3:01:35
46 570 Eivind Flugstad Østberg Gjøvik skiklubb 3:02:06
47 522 Øyvind Røgenes   3:02:26
48 177 Atle Smenes Rustad IL 3:02:39,7
49 1589 Sondre Halden NTNUI 3:03:08
50 404 Lars Petter Furuheim Bryn Team Raske Gutter 3:04:05
51 508 Mathias Oppegaard Team Ullevål/Tåsen 3:04:21
52 11266 Eivind Klokkehaug   3:04:32
53 19021 Petter Homleid Polar 3:04:36
54 469 Anders Kittelsrud Jevnaker IF ski 3:04:52
55 594 Jonas Andersson KPMG Puls 3:06:51
56 516 Magnus Ristvedt Milslukern Sport 3:07:00
57 1473 Simen Fjuk Vestreng Eika Bil 3:07:24
58 1189 Knut Aaby Flatin Veidekke BIL / Aaby CK 3:08:24
59 1321 Martin Kihle Løberg Grenland Ski Ballett 3:08:51
60 1501 Gjermund Båsen Multiconsult BIL 3:08:56
61 1238 Espen Helgesen Svea Finans/Milsluker'n Sport 3:09:25
62 1300 Lars Myrseth Kurås Intility/Merino Capital 3:09:44
63 626 Kalle Liukkonen haijaa.fi 3:10:03
64 1343 Knut Sindre Mølmen Konnerud Ski 3:10:10
65 19014 Gaute Glomlien Lyn Ski / Skillebekk Flyers 3:10:15
66 602 Mats Johan Hårstad I.L. Snøhetta 3:10:17
67 1138 Even Bjerke Hurdal 3:10:20
68 1299 Rudi Kristiansen OSI - Langrenn 3:10:33
69 1302 Martin Peder Kvalshaug Kårvåg IL 3:10:35
70 19011 Sondre Fylling Moss skiklubb 3:10:59
71 582 Davide Maffeis G.S. i CAMOSCI 3:11:12
72 1500 Even Antonsen MM Bakken BIL 3:11:23
73 1544 Torbjørn Bergersen   3:12:06
74 1551 Martin Galleberg Sande Sportsklubb 3:12:10
75 455 Peder Huitfeldt Milsluker'n Sport 3:12:12
76 593 Ola Myklatun Krosness Hydro BIL 3:12:25
77 1203 Halfdan-Emil Færø Nordhordland Skiklubb 3:13:21
78 439 Lars Gudim Gjøvik skiklubb / Accenture 3:13:28
79 409 Petter Hjelvik Søberg Team Osterhaus 3:13:29
80 1223 Magnus Hals Team Baker Hansen 3:14:00
81 1550 Martin Flismyren Kjellmyra IL 3:14:06
82 446 Eirik Fiskvik Team Trek Mesterhus/Tynset IF 3:14:10
83 1152 Vegard Rødseth Brede Lillehammer Skiklub 3:14:51
84 1198 Torbjørn Fredlund   3:14:55
85 583 Eirik Dimmen Sæle Norcem/Leca/Bygg.no 3:15:28
86 1163 Daniel Børnick Konnerud IL 3:15:34
87 2023 Erik Refsland Kaspersen   3:15:47
88 1352 Sven Ole Mollestad Nicolaysen NTNUI 3:16:02
89 19038 Jørgen Rodem   3:16:05
90 1502 Anders Dahl Flimmer og trimmer 3:16:11
91 1364 Erik Ohlström   3:16:18
92 19016 Mathias Hamar Norcem/Leca/Bygg.no 3:16:29
93 1468 Lars Erik Vandsvik Ytterøy Il 3:16:35
94 1425 Kristian Wollen Steen NTNUI 3:18:18
95 19020 Lars Petter Hauge EY Bil 3:18:22
96 19051 Terje Sveum Vest torpa ul 3:18:30
97 1368 Pål Jostein Petersen Onsrud   3:18:40
98 401 Erling Viljugrein Stølen Norconsult BIL 3:18:50
99 421 Ørjan Walseth Thommessen 3:19:37
100 1373 Christoffer Pedersen Nordreisa IL 3:19:39
101 485 Martin Kavli Lysgaard Skiforeningen 3:20:17
102 1991 Marius Vegheim Mørland & Johnsen BIL 3:21:13
103 1361 Kristoffer Nylund JIL Grorud 3:21:15
104 1986 Tom Nordheim Gjøvik skiklubb 3:21:24
105 1387 Eirik Oulie Rosbach Kjelsås IL/Skanska Aktiv 3:21:42
106 1134 Kjell Magnar Berli Velledalen IL 3:22:12
107 1415 Benjamin Smeltzer NTNUI 3:22:19
108 1208 Steffen Tronrud Gjevre Skrautvål Il 3:22:41
109 19024 Amund Hognestad Jensen Team Åbår! 3:22:48
110 1622 Øystein Bjerga Team Maskin 3:23:03
111 1436 Aleksander Svien Milslukern Sport/IL Heming 3:23:22
112 1599 Magnus Torp Antonsen Strandbygda il 3:23:29
113 1823 Hans Høisveen Nannestad Refling Limousin/MjøsSki 3:23:34
114 1879 Jonas Stenseth Selstad Bjørndal IF 3:23:41
115 1628 Bernt Bjørnstad Mjøsen Birk 3:23:45
115 1904 Vegard Solhaug Søndre Ål Sportsklubb 3:23:45
117 1805 Gjermund Midtbø IL Skarphedin 3:23:52
118 1429 Henrik Struksnæs Deloitte BIL 3:23:59
119 1428 Stig Carlson Strandhagen Asker Skiklubb 3:24:07
120 1585 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 3:24:09
121 1150 Eivind Lismoen Borg   3:24:19
122 10442 Andrew Dougherty   3:24:27
123 2404 Morten Andreas Løchen Hemsedal IL 3:24:30
124 1707 Magnus Åsland Hansen FK Steindølene 3:24:32
125 528 Felix Schwarzmeier   3:24:45
126 1777 Stian Larsen TEAM HØYGIR/NORGESGRUPPEN 3:24:46
127 1641 Morten Buchholdt Stor-Elvdal sk 3:24:58
128 1885 Andreas Olav Skjetne Team Stredet 3:25:14
129 1307 Geir Olav Larsen Ringkollen Skiklubb / Spenncon Rail 3:25:18
130 2705 Kristian Myhre Hellerud Granli IL - Ski 3:26:12
131 1982 Erik Langaard Solberg HEMING IL 3:26:13
132 2032 Per Gunnar Nordahl   3:26:26
133 1967 Gustav Woie Ørland Hovedflystasjon 3:26:37
134 2131 Per Anders Føll IL. Fjellørnen 3:26:55
135 2136 Petter Haakenstad Godli Svea skilag 3:27:03
136 1757 Marius Kaspersen   3:27:06
137 1658 Endre Elgshøen Miljøbygg bil 3:27:17
138 2387 Erik Matias Labée-Lund Lovstafetten 3:27:44
138 1219 Haakon Guttormsen   3:27:44
140 2268 Even Solbraa Harpefoss IL 3:28:09
141 1954 Hågen Urseth Rambøll BIL 3:28:16
142 2043 Matias Bugge Advokatfirmaet Haavind BIL 3:28:27
143 2220 Harke Markus Eintracht Braunschweig Wintersport 3:28:33
144 1410 Torgeir Skjeldnes Team Sport1 Storgata/Bardu IL 3:28:40
145 19068 Mads Buhaug Valkyrien IL 3:28:59
146 3272 Aleksander Løtvedt Fana IL 3:29:03
147 2349 Fredrik Hilberg Lyn Ski 3:29:11
148 2314 Audun Lassen Aas Milslukern Sport 3:29:27
149 3110 David André Aasen Team Staas AS / Opil / Melhus IL 3:29:49
150 2337 Erik Digerud Norconsult BIL 3:29:58
151 11092 Sindre Haugerud Wold   3:30:02
152 2248 Pål-Anders Rindal Eid IL 3:30:43
153 1785 Pål Fredrik Lohne Skiforeningen / Baker Hughes BIL 3:30:48
154 2365 Andreas Dahle SØMNA IL 3:31:22
155 1846 Magnus Olsvik IL Santor 3:31:24
156 2944 Martin Traaseth Visma Mamut As 3:31:47
157 1488 Lars Emil Ødegård Vingrom IL 3:32:23
158 2163 Johannes Heien IL Ternen 3:32:39
159 2859 Tor Eirik Riis Team Øverskauen 3:32:45
160 3027 Rune Lien Team Høygir 3:33:56
161 1855 Øyvind S. Paus Strindheim IL 3:33:58
162 9092 Torstein Bakkene Løksa Øystre Slidre il 3:34:00
163 1860 Simon Ramskeid Team Stredet 3:34:15
164 2633 Daniel Buskas   3:34:17
165 1634 Bård Brekke Team Brekke 3:34:40
166 2046 Clement Delavelle Ski CLub L'Abbaye 3:34:43
167 2973 Daniel André Bakka Aalandslid Intersport Oslo Sentrum 3:34:54
168 2064 Magnus Nilsen Altiusklinikken 3:35:24
169 2189 Kent Robin Johansen Spydeberg IL 3:35:32
170 2620 Morten Bredal-Thorsen Rustad IL 3:35:37
171 2591 Tor Andreas Andersen COWI BIL 3:35:42
172 1354 Morten Nilsen Kongsberg Devotek 3:35:55
173 3154 Christoffer Hagen NTNUI 3:35:58
174 19003 Kjetil Meldahl Bråten Åsa Il 3:35:59
175 2367 Jarl Haugen Tveitstul Team Raske Gutter 3:36:16
176 3018 Sebastian Andersen Bugge NTNUI 3:36:34
177 1714 Sondre Haugen Mesnali Skilag- Team Parkettpartner 3:36:54
178 3396 Christian Heimdal Sunde   3:37:15
179 11094 Daniel Persson Korsnäs IF 3:37:32
180 2595 Rune Tungen Ikke Bare Bere Bad Boys 3:37:39
181 3035 Lars Christian Boberg-Ans   3:37:50
182 1562 Vegar Lien MjøsSki/ Team ParkettPartner 3:38:12
183 2394 Jonathan  Staubo   3:38:26
184 2024 Jørgen Kokkvoll Ålen IL 3:38:55
185 19117 Mathias Owing Maanum Bækkelagets Sportsklubb 3:39:08
186 2606 Ole-Jacob Birkeli OneSubsea 3:39:25
187 1114 Daniel Andersen NMBUI 3:39:29
188 2613 Joakim Bjørkhaug Team Maxim 3:39:50
189 2253 Erik Rønning Nordea 3:39:54
190 2670 Tor Olav Øyen   3:39:58
191 3322 Rolf Inge Odden Os IL 3:40:09
192 3063 Lukas Altenkamp hbar racing 3:40:25
193 9680 Sebastien Testuz   3:40:27
194 611 Michael Achermann Team La Diagonela 3:40:28
195 2088 Rune Bilit Data Respons BIL 3:40:36
196 3389 Andreas Jordet Team Scooterviken 3:41:30
197 3467 Tormod Lausund Relling Team Ryfylke 3:41:36
198 3213 Fredrik Hope Avinor BIL 3:42:02
199 2195 Christian Sørnes Karlsen NMBUI-Langrenn 3:42:26
200 2818 Stian Eid Nilsen Trønder Lyn 3:42:48
201 2746 Anders Jerkø Statnett SF 3:43:08
202 2148 Eirik Gurigard Norcem/Leca/Bygg.no 3:43:10
203 2604 Simen Bergsodden   3:43:13
204 2231 Kristian Myhrer Nordre Eidsvoll IL 3:43:20
205 3012 Sondre Stubrud Øyer-Tretten IF 3:43:36
206 3029 Kenneth Mikkelsen Team Høygir 3:43:55
207 3125 Thomas Flemmen Team Stredet 3:44:07
208 2062 Torbjørn Mellbye Team Høygir 3:44:23
209 2392 Mats Emil Sand Galterud IF 3:44:38
210 19132 Roger Grøndahl   3:44:54
211 2270 Espen Eide Solstad EY Bil 3:45:03
212 2655 Magnus Engseth Dr.techn.Olav Olsen 3:45:07
213 2050 Odd Eirik Farestveit Accenture 3:45:44
214 10288 Martin O. Korsner Christensen Holte Ski 3:45:48
215 2038 Haakon Meyer Thorud Team O2s 3:45:59
216 3846 Thor Aksel Starum Toten-Kranken CK 3:46:10
217 2378 Karl Erik Stensrud   3:46:36
218 2762 Mads Christian Kigen PwC 3:46:37
219 3105 Sigurd Ekkje Statoil BIL / Røldal IL 3:46:58
220 2385 Jens Martin Jensen Espa il 3:47:15
221 3312 Mats Nordhagen Brøttum IL 3:48:01
222 1367 Oddgeir Ommelstad Torpa Ski 3:48:30
223 1837 Olav Andreas Tuterud Nordølum Øyer-Tretten idretsforening 3:48:42
224 10072 Kristian Reinfjord SØMNA IL 3:48:54
225 2144 Halvor Grytting Harpefoss IL/Sweco BIL 3:49:13
226 3283 Vegar Heen BSI friluft 3:49:38
227 3557 Øyvind Esse Berge   3:49:45
228 2919 Frederik Sveen Advokatfirmaet Selmer DA 3:49:56
229 2782 Stian Gjendahl Vang Skiløperforening 3:50:21
230 3408 Eskil Smith Sørhøy   3:50:32
231 11121 Anders Sjöblom   3:51:05
232 3134 Ivar Garpestad Lye Multisportklubb/Sogndal Langdistanselag 3:51:07
233 3334 Knut Platou Orkla/Team Maxim 3:51:30
234 2358 Bård Vinsnesbakk   3:51:35
235 2350 Jonatan Junker Dala XC Ski team 3:51:44
236 3636 Simen Aass Kruse Smith BIL 3:52:05
237 3504 John Martin Næss Norcem/Leca/Bygg.no 3:52:13
238 4966 Timon Spörri Team La Diagonela 3:52:23
239 3987 Andre Sommervold   3:52:42
240 3164 Harald Hammer Skimt 3:52:52
241 1557 Tommy Herrem Ustjåren IL 3:53:22
242 2274 Reto Spielhofer SC SPEER / MADSHUS 3:53:39
243 9032 Sondre Haug Norconsult BIL 3:53:56
244 3401 Knut-Leo Sæther Isfjorden IL 3:54:19
245 3971 Ole Kristian Bøen   3:54:38
246 3157 Morten Krüger Hagen KPMG Puls 3:54:40
247 3566 Bjørgulf Vigerust Bjørgolfsson   3:54:47
248 2381 Simen Granviken Woxmyhr Alpha Corporate Finance 3:55:25
249 3024 Jakob Junker Dala XC Ski team 3:55:35
250 2413 Øyvind Lavoll NTNUI 3:55:42
251 2725 Jonas Skoog Hansen Erichsen & Horgen AS 3:56:20
252 4812 Eirik Sjurseth   3:56:50
253 3173 Henrik Harsem Asplan Viak 3:56:54
254 3194 Andreas Hemma Brøttum IL 3:57:09
255 2985 Kjetil Finmark Bamble ski 3:57:22
256 4856 Marius Haara Tjemsland   3:57:39
257 1614 Lars Harald Berg Rinna il 3:58:00
258 3068 Tomas Andresen Team Reno Bil Oslo 3:58:04
259 3471 Trond Torke Ingen klubb 3:58:10
260 3297 Magnus Mostue Naume Mostua IL 3:58:27
261 4375 Stian Andre Frekhaug Team Syrefest 3:58:34
262 3156 Henrik Hagen NorgesGruppen ASA 3:59:29
263 4061 Vegar Brøndbo Nexans BIL 3:59:42
264 11034 Peter Callister Aker Solutions 3:59:43
265 4146 Espen Hodal sønmør Gå-På IL 3:59:47
266 8423 Nicola Decurtins Team La Diagonela 4:00:53
267 3603 Georg Ellila Wang Toppidrett Tønsberg 4:01:06
268 19144 Simon Grøndahl   4:01:07
269 4013 Simen Nysveen Moelven IL 4:01:08
270 3910 Christian Dalheim Øien Benteler BIL 4:01:19
271 3054 Jakob Nørgaard Skiforeningen 4:01:37
272 3775 Petter Røe Nåvik Lillehammer Skiklub 4:01:56
273 4241 Per Meinich   4:02:10
274 3926 Henrik  Laukvik Accenture 4:02:16
275 3651 Magnus Hasseleid Kragerø IF 4:02:25
275 3176 Erlend Husebye Haug   4:02:25
277 4722 Victor Lantz Umara Sport Club 4:03:15
278 4034 Christoffer Bakken   4:03:27
279 3897 Øyvind Bye Vassli   4:03:29
280 3633 Magne Gruehagen   4:03:35
281 4092 Bjørnar Fjelldal Powel 4:04:12
282 4413 Marius Olving Wilhelmsen IL 4:04:55
283 4365 Walied Aarab Arvid Larvik SkiTeam m/ familie og venner 4:05:22
284 3946 Fredrik Aulie NMBUI 4:05:28
285 3524 Henrik Kihl Multiconsult BIL 4:05:29
286 2802 Fabian Mayer NTNUI 4:05:35
287 4617 Thomas Gundersen LKSK 4:05:36
288 7331 Daniel Wennberg   4:05:42
289 3681 Bjørnar Østvoll Ingvaldsen EY Bil 4:05:48
290 2380 Simen Sveum Brøttum IL 4:05:49
291 3561 Brede Bergseng Olsen Tokenes Badeklubb 4:05:57
292 3924 Jacob Kristiansen OPIL 4:06:11
293 4382 Torstein Jøndal Nakling Medisinsk Roklubb Bergen 4:06:41
294 3259 Jens Petter Larsen Søre Osen IL 4:07:28
295 4192 Kristoffer Krogh Luftkrigsskolen 4:07:34
296 9775 Andreas Stein   4:07:40
297 10597 Kristofer Lundberg Långshyttans AIK Skidklubb 4:08:32
298 4759 Jan Sandstad Næss NTNUI 4:09:29
299 5943 Erlend Johan Hove Rismyhr Bærumsvømmerne 4:10:23
300 6175 Christoffer Askheim   4:10:25
301 1254 Gudmund Høglund NTNUI 4:10:30
302 4846 Øyvind Svartveit   4:10:47
303 3760 Sindre Morstad Volkswagen 040 4:10:57
304 4095 Flemming Østerud Flodda Visma Services 4:12:24
305 4105 Geirmund Garpestad Vegårshei Il 4:13:03
306 6066 Fredrik Tvedt Lorentzen   4:13:07
307 5566 Christoffer Hansson Team Hansson 4:13:31
308 5208 Torleif  Kildal Ankenes Skiklubb 4:13:55
308 5742 Anders G. Haraldsen Ringerike SK/Stiftstaden SK 4:13:55
310 4266 Håvard Nørstebø   4:14:13
311 9718 Morten Austdal   4:14:45
312 9998 Martin Julius Lillefjell SØMNA IL 4:15:46
312 5550 Jon Fredrik Kjellgren Kjellmyra IL 4:15:46
314 4878 Marius Wang Glåmdal SK 4:16:03
315 4321 Vegard Myrvold Svenningsen   4:16:07
316 4587 Øystein Fjellvåg Team Baldur 4:16:30
317 4958 André Olofsson   4:17:29
318 5523 Phillip Skotte Kvalnes PWC Bil 4:17:33
319 6056 Leif Vestbø Vindafjord IL 4:17:43
320 5180 Aleksander Bonden Isachsen Tokenes Badeklubb 4:18:18
321 4069 Marius Dahl   4:18:48
322 5580 Fredrik Bergseng Rye XP 4:18:55
323 5128 Aleksander Hansen Team Hansen 4:18:58
324 4885 Mats Weum Aas-Jakobsen BIL 4:19:16
325 2240 Hans Thorvald Lysaker Nygaard Vestringen 4:19:34
326 4091 Torgeir Fjellaksel Fjell Skilag 4:21:22
327 6761 Mads Wilhelmsen Il Heming 4:21:28
328 4478 Audun Ranheim   4:22:03
329 4082 Erling Engh NTNUI 4:22:18
330 5548 Johan Ingemarsson Actic 4:23:36
331 4792 Sondre Rønningen OSI langrenn 4:23:56
332 3892 Indrek Valge   4:23:57
333 9788 William Anderson Dæp Rivår Bøis 4:24:07
334 6087 Nikolai Ravn Aarskog   4:24:09
335 11131 Anders Ivar Holt Hjetland   4:25:16
336 3963 Aasmund Talleraas Vang skiløperforening 4:25:28
337 10852 Ivar Bjørland   4:25:34
338 5360 Matthias Rothe   4:25:46
339 6050 Vegard Valestrand NRK bil 4:26:02
340 5665 Andreas Ek Telenor BIL 4:27:36
341 5631 August Wiese NTNUI 4:27:56
342 5143 Erik Kverneng   4:28:00
343 4667 Sturla Iman   4:28:07
344 4574 Anders Engesæter   4:28:15
345 5206 Gunnar Kaus Senterpartiet 4:28:39
346 3585 Alexander Brurås Team Brurås 4:30:01
347 4595 Stig Førsvoll NMBU 4:30:29
348 2841 Daniele Orler Skodeg-O 4:30:56
349 5019 Lars Bording Larsen Holmsbu IF #Bordinglarsenmetoden 4:31:41
350 19167 Øystein Viktil   4:31:48
351 3834 Erik Lokreim Slapgard Norcem/Leca/Bygg.no 4:32:35
352 4512 Neal Smeltzer   4:32:37
353 10870 Carl David Nielsen Gjøvik skiklubb 4:32:42
354 10771 Denis Vanderperre Triclub Zofingen 4:32:48
355 7885 Petter Wottestad Volkswagen 540 4:32:49
356 9574 Magnus Vigeland   4:33:12
357 7930 Henrik Asbjørnsen   4:33:32
358 4870 Marius Mangen Vambeseth Fet Skiklubb 4:33:39
359 4982 Marius Almgren Drengene IL 4:33:44
360 3927 Sverre Haug Lindseth The Boston Consulting Group 4:33:58
361 5576 Erik Persheim Norcem/Leca/Bygg.no 4:34:11
362 4964 Oscar Semb Fredricsson Merino Capital / Thai Enterprises Ltd 4:34:27
363 3600 Yann Dubois Ski-Club Les Breuleux 4:34:48
364 5383 Petter Vilhelm Sivertsen Luftkrigsskolen 4:34:55
365 3229 Torgeir Johansen Jevnaker IF ski 4:35:20
366 5927 Eirik Presthegge Øystre Slidre il 4:35:42
367 5564 Knut Henrik Clausen   4:35:58
368 7010 Oscar Gjævert Blodsmak SK 4:36:20
369 7917 Philipp Kretschmann TSV Bärenstein e.V. 4:36:21
370 3988 Vegard Syre-Aaker Aker Solutions BIL 4:36:49
371 4176 Martin Kildahl Nordstrand If 4:36:55
372 4566 Paolo Dorigati Sci Club Mezzocorona 4:36:56
373 6094 Morten Haugen BEVAS 4:37:35
373 5540 Leif Martin Brodahl Norcem/Leca/Bygg.no 4:37:35
375 5091 Espen Fossum Rennebu IL 4:37:39
376 6333 Andreas Hovland Hansen   4:37:44
377 6468 Claudio Maissen   4:38:19
378 9847 Mats Hagtvedt Dammen   4:38:37
379 8595 Anders Bau Lyngby Roklub 4:38:55
380 6038 Pål Tollersrud Oslo kommune BIL 4:39:03
381 11332 Tor Henning  Sveen Sjårdalen IL 4:39:10
382 10271 Tomas  Hansen Rollerboyz 4:39:20
383 5198 Håvard Rønning VGTV 4:39:35
384 9113 Geir Morten  Slette Luftkrigsskolen 4:39:54
385 6081 Joakim Aalberg Team Bakglatt 4:40:18
386 9820 Jostein Blyverket Team Coca-Cola 4:41:30
387 5062 Halvor Elde HELP forsikring 4:41:43
388 4960 Anton Pettersson Mariestads FK 4:42:23
389 10463 Jonas Evjen   4:43:23
390 9053 Morten Messel Bjørndal IF 4:44:05
391 5234 Frans Otto Kveli Team HE-Plan 4:44:39
392 7715 Ole Kenneth Olsen Granli IL 4:45:06
393 6320 Oscar Gulseth   4:45:33
394 6180 Ola Nysveen Johansen Moelven IL 4:45:39
395 7082 Halvor Borgen Lindstad Statoil BIL 4:46:01
396 5538 Yngve Angelo Overhalla IL 4:46:07
397 5738 Anders Åsland Hansen   4:47:29
398 6772 Jakob Røegh   4:47:43
399 10270 Sigurjon Hallgrimsson Geilo IL 4:47:44
400 4422 Kristen Gjeterud Grue IL 4:47:49
401 7319 Fredrik Gottenborg Larsen Hof Il 4:48:38
402 6760 Martin Gunnerius Unneberg Nedre Glomma Diagonalkartell 4:48:39
403 5021 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski 4:48:56
404 11198 Audun Linnerud Lillehammer olympiapark as 4:49:53
405 7025 Viktor Johansson   4:50:21
406 8212 Øyvind Mobech Skiforeningen 4:50:41
407 9077 Andreas Aas   4:50:47
408 6598 Christer Sola   4:50:48
409 11226 Steinar Munkvold Helsedirektoratet 4:51:20
410 7119 Stein Kjetil Nygårdseter   4:51:54
410 5698 Per Anders Frivold Yukon IT AS 4:51:54
412 10178 Sondre Nygård Trønnes   4:52:46
413 6389 Trygve Lehne Team Scooterviken 4:52:49
414 19192 Øystein Riise Sørensen   4:52:54
415 9064 Markus Emil Foss   4:53:14
416 5574 Hans Martin Nilsen Team Challenge Triathlon 4:53:17
417 9719 Per Aage Sætran   4:53:26
418 4758 Thomas Nærby   4:54:31
419 4326 Erik Sørlie   4:54:41
420 10779 Ronny Vinnstad   4:54:47
421 9617 Alv Kåre  Rasmussen Team LeasePlan Go 4:54:57
422 6794 Tiefenthaler Andrea Fondomonade 4:55:07
423 7076 Tom Lewis Dæp Rivår Bøys 4:55:13
424 5703 Thomas Fyen Sport1 Tomra 4:55:45
425 10089 Morten Ruud Irgens Volkswagen027 4:56:11
426 9723 Eirik Helmen   4:57:20
427 9816 Knut Andre Bjørnerød   4:57:37
428 10424 Ole Anders Brøndbo Team Stredet 4:58:18
429 5173 Håvard Hvassing Storebrand Sport 4:58:26
430 7098 Torstein Mellem Team Sunhill 4:58:39
431 11307 Einar Skogby   4:58:50
432 8857 Alexander Mæhlum Team Velox 4:58:57
433 7287 Nigel Westwood Dæp Rivår Bøys 4:59:18
434 7363 Per Otto Østenstad Mr. Åsome! 4:59:30
435 7940 Håvard  Helgesen Rollerboyz 4:59:56
436 6152 Christian Hagen   5:00:07
437 5254 Espen Lierhagen Norcem/Leca/Bygg.no 5:00:17
438 7565 Snorre Hukkelås   5:00:18
439 7200 Eirik Foss Stene Gjensidige Sport 5:01:00
440 6600 Juan Carlos Aviles Solis Kvaløysletta skilag 5:01:25
441 6200 Kristian Fylling Skodje Il 5:01:34
442 6182 Geir Inge Aksnes Accenture BIL 5:01:45
443 11151 Petter Hasting Jerndahl Asker Triathlon Klubb 5:01:49
444 6305 André Goncalves VAXA Property Partners 5:03:59
445 7050 Rune Iversen Telenor BIL 5:04:49
446 6718 Christian Skjevestad Haglofs AS 5:05:36
447 7953 Håkon Bjørnstad   5:06:10
448 10110 Håvard  Sjursen Lie Team Coca-Cola 5:06:34
449 11233 Philip Nesvik   5:06:55
450 7597 Tore Trogstad Eia   5:06:57
451 10720 Henrik Bjørnstad Skolt   5:07:38
452 10135 Petter Storm Stiftstaden SK 5:07:46
453 5947 Niclas Rundlöf Älvdalen IF 5:08:08
454 7072 Eirik Leitring   5:08:20
455 5607 Asbjørn Bekkelund Coop extra 5:08:32
456 6824 Bjørn Jørgen Bergqvist Aaby ck 5:09:31
457 10799 Eirik Elveos Ødegaard   5:09:42
458 9276 Arne Bring Fugllien Norcem/Leca/Bygg.no 5:09:51
459 9337 Thomas Johansen Norcem/Leca/Bygg.no 5:10:33
460 9034 Magnus Lerkerød Bjørndal IF 5:10:39
461 7364 Håvard Lundby   5:10:40
462 7240 Thorvald Thorsnes   5:11:20
463 11120 Lars Anton Hermansen Volkswagen 470 5:11:36
464 6113 Ivar Sletta Veidekke 5:11:55
465 5515 Magnus Steien Sætereng   5:12:33
466 5200 Kristian Jørgensen Vareid skiklubb 5:12:58
467 6767 Thomas Johansen DnB 5:13:11
468 6482 Anders Moesgaard Jacobsen   5:13:23
469 7759 Marius Sandberg Idrettsklubben Drengene 5:13:30
470 10469 Kristoffer Fiksdal VTIL 5:13:39
471 6046 Fredrik Tutvedt   5:14:05
472 5622 Tor Gunnar Bjøre Krødsherad IL 5:15:17
473 6464 Robert Lönnqvist Åland 5:16:03
474 7346 Kristoffer Solheimsnes FK. Gjøvik-Lyn 5:16:47
475 7274 Christoffer Vestvik   5:16:58
476 11376 Kazuki Yoshimura   5:17:10
477 7088 Andreas Lunde   5:17:11
478 7883 Hans Kristian Willadsen   5:17:30
479 11067 Bjørn Victor  Folkvord   5:17:39
480 9112 Jørn Inge Egge   5:18:13
481 10997 Gordon  Bauer   5:18:19
482 7607 Richard Karlsen   5:19:37
483 5824 Jens- Christian Larsen Volkswagen 089 5:19:39
484 11110 Martin Haugen   5:19:45
485 9785 Tom Erik Amundsen   5:20:39
486 9896 Øystein Halbrend Sordal Gruppen AS 5:21:10
487 7492 Henrik Førsund   5:21:15
488 5605 Knut Håkon Bakken Norcem/Leca/Bygg.no 5:21:40
489 10061 Alo Poldmaa Simuna SK 5:22:06
490 7786 Robert Hjorth   5:22:13
491 6939 Erling Hammer Fana Golfklubb 5:22:16
492 11468 Håvard Apeland   5:23:22
493 9634 Oscar André Halsen   5:24:16
494 6462 Mathias Lunde Kristoffersen Fredrikstad Skiklubb 5:24:24
495 9487 Vegard Rød Akershus Elektro 5:25:14
496 9031 Edvard Hatle   5:26:09
497 9280 Marius Geber   5:27:07
498 6819 Thomas Berg OPIL 5:27:21
499 11026 Jo-Håvar Bro   5:27:26
500 9984 Jostein Kvigstad   5:27:39
501 9885 Martin Gabrielsen Løøype SK 5:28:38
502 10189 Eirik Viuls Løøype SK 5:28:39
503 9220 Anders Brenni Norcem/Leca/Bygg.no 5:28:45
504 10736 Marius Stemmen   5:29:01
505 6481 Kristian Moen NTNU 5:29:26
506 11250 Ulf Omdal   5:32:53
507 6398 Emil Ivarsson   5:33:23
508 9289 Tore Olsen Hagelund Norcem/Leca/Bygg.no 5:33:25
509 6892 Torstein Eriksen   5:33:32
510 8163 Lars Kittilsen Vestjordet Barnehage 5:33:48
511 10817 Henry Selvig Tottenham Hotspur FC 5:34:28
512 10859 Morten Guderud Team fyll meg 5:34:42
513 9457 Johan Orre IF Åland 5:34:47
514 9823 Anders Braskerud Løøype SK 5:36:13
515 11511 Fabio Nuno Santos   5:36:50
516 7637 Martin Leikvoll Laukvik EY 5:37:33
517 8887 Martin Ovesen   5:38:38
518 7314 Håvard Hammer Veien Tilbake 5:39:46
519 9590 Jarl Lennart Harald Wieslander Norcem/Leca/Bygg.no 5:39:53
520 10420 Anders Brandt   5:40:54
521 19185 Magnus Solvik QVARTZ 5:43:53
522 10144 Philip Svendsen Løøype SK 5:43:54
523 9797 Sjur Austbø   5:44:07
524 9405 Vegard Matre Norcem/Leca/Bygg.no 5:45:32
525 7491 Johnas Førisdahl   5:45:39
526 6224 Brede Bonnerud Team United Bonneruds 5:46:32
527 6635 Anders Thoresen   5:46:46
528 7670 Kristian Marthinussen KPMG 5:47:06
529 9661 Anders Skuggevik Team Finsrud 5:47:46
530 7971 Fredrik Østrem Svettegutta 5:47:59
531 10191 Andreas Wiel Tema Velox 5:48:16
532 9042 Carl Otto Gjelsvik   5:50:01
533 9697 Axel Tostrup   5:50:16
534 10877 Steffen Solli Norcem/Leca/Bygg.no 5:50:33
534 10856 Henning Christensen Norcem/Leca/Bygg.no 5:50:33
536 7907 Mats Kronberget Hansen   5:52:14
537 11300 Jan Selepa   5:52:24
538 10467 Eduardo Fernandez-Ruiz   5:52:33
539 7345 Gustav Sjöholm ÅSARNA IK 5:52:35
540 9631 Sivert Bjørnaas Nessegutten SP.KL 5:53:02
541 11527 Erik Moen   5:53:16
542 8118 Kristoffer Hansen Team Hansen 5:53:22
543 9129 Jan  Hejda   5:53:36
544 10881 Truls Irgens Jensen   5:53:49
545 11347 Marek Toul Wembloud ski team 5:54:02
546 7643 Dag Erik Lindberget Glåmdal SK 5:55:29
547 9389 Fredrik Lundring Norcem/Leca/Bygg.no 5:56:00
548 11475 Kristian Espen Frambu BIL 5:56:04
549 11133 Ole Kristian  Holtsmark   5:56:20
550 10760 Eivind Tveter   5:56:39
551 9914 Simon Hearle   5:56:48
552 9966 Olaf Karlstrøm Rindal IL 5:57:18
553 10029 Robert Nergård Rindal IL 5:57:19
554 7193 Håkon Kristian Solberg Team Sunhill 5:58:56
555 10479 Vegard Furuskjeg   5:59:37
556 10550 Vegard Jørgensen Svorkmo NOI 6:00:48
557 9152 Magnus Hagelund SEB B.I.L 6:01:20
558 7566 Erik Stranden Hunn   6:02:08
559 6987 Vegard Holmen   6:02:26
560 7195 Kjell Kristian Sommerstad Høyjord IL 6:03:34
561 7805 Torben Staude Sausewind 6:03:35
562 7105 Eirik Berg Mærli Norcem/Leca/Bygg.no 6:03:47
563 10409 Hans Berulfsen   6:04:17
564 7525 Adam Stålmarck   6:05:11
565 9920 Per-Andrè Helliksen Kongsberg IF 6:05:21
566 6883 Christoffer Lysne Elgåen Aurland Idrettslag 6:08:20
567 7508 Anker Wittendorff Gram 26 6:08:22
568 11160 Bjørn-Tore Karstensen   6:08:30
569 10686 Lars Ree   6:08:53
570 7790 Nicolai Skaar   6:09:10
571 11444 Eirik Sæther Lesjaskog IL 6:10:12
572 6345 Andreas Hedlund Møller   6:11:20
573 9867 Iver Eskild Løøype SK 6:12:19
574 10823 Fabian von Hafenbradl   6:12:24
575 6796 Hans-Olav Meløy   6:13:00
576 11294 Jon Anker Lisberg  Sarpebakken   6:13:40
577 10016 Russell Martin Dæp Rivår Bøis 6:15:23
578 8399 Fredrik Danielsson   6:17:12
579 9124 Kristoffer Finn Hansen   6:17:20
580 10256 Tobias Pran Schmidt   6:18:04
581 9128 Simen Gløersen   6:18:08
582 9118 Nicolai Engelsen  Bjørgo   6:18:11
583 9269 Torjus Hamre Finsrud Team Finsrud 6:18:48
584 8397 Erik Ahlgren   6:19:41
585 8004 Eirik Bekkemellem Tudolf IL 6:19:42
586 9095 Magnus Ryborg   6:20:15
587 8777 Kristian Kjølberg   6:20:24
588 10567 Christopher Knudsen Frambu BIL 6:20:37
589 9273 Filipe M. Flesland Norcem/Leca/Bygg.no 6:21:11
590 10652 Kristian Kaltoft Nielsen   6:21:34
591 8158 Bjørn Thomas Katevoll   6:21:50
592 10154 Even Halås Søreide Sordal Gruppen AS 6:22:40
593 8046 Sindre Hage Christoffersen   6:24:37
594 9810 Daniel Gutkin Bernstein Team Maxim 6:24:41
595 11039 Bjørnar Dahl   6:25:14
596 10262 Jonas Askautrud Norcem/Leca/Bygg.no 6:26:47
597 10483 Joakim Fagernes Gislo   6:28:02
598 11297 Stian Sørum Volkswagen040 6:28:28
599 11568 Kristian Lyhne Damgård   6:28:29
600 10729 Lars-Fredrik Solberg   6:28:47
601 9304 Christoffer Henriksen   6:29:01
602 10543 Oriol Jofresa   6:29:30
603 9969 Simen Kildebo Neraker Løøype SK 6:29:38
604 9029 Robert Søreide Sordal Gruppen AS 6:31:01
605 11022 Stian Borgen   6:33:45
606 7717 Eirik Kvalheim Olsen Vigvollåsen Idrettslaug 6:35:09
607 9496 Andreas Sandfossen Frambu BIL 6:37:54
608 10691 Simon Riise   6:38:31
609 8461 Mats-Andre Kjendahl   6:38:46
610 9417 Magnus Monsen Forsvaret 6:39:14
611 11163 Henrik Kjønnerød FFI-BIL 6:39:38
612 8185 Henrik Lilaas   6:42:08
613 10640 Håvard Myren GK Aktiv 6:42:51
614 8809 Magnus Lia   6:43:50
615 8807 Andreas Lia   6:43:51
616 10749 Tor Erik Taftø Svorkås Trondheim Havn Bedriftsidrettslag 6:45:49
617 11292 Anders Heskja Sandvik Stakestutane IL 6:51:34
618 7958 Håkon Ahlsen Grimstad   6:51:48
619 11543 Arnar Thor Stefansson Siglufjordur 6:54:19
620 7404 Simen Nordlien Berg   6:54:51
621 11484 Henrik Natland Lillebø   6:55:12
622 11237 Kim-Daniel Nilsen   6:59:20
623 9117 Ole Christian Kallestad   7:01:46
624 8467 Fredrik Nordlien Berg   7:02:36
625 11257 Stian Tombre Pedersen   7:03:40
626 8345 Kristian Tutvedt   7:05:50
627 10639 Hallvard Askeland Myklestad   7:09:59
628 10519 Mads Ingemann Herskind Xtrematleten 7:11:44
629 10564 Niels Kleefstra   7:12:04
630 8661 Tarald Langedrag Fjære   7:13:30
631 8778 Anders Oskar Kjøller-Hansen   7:14:21
632 10216 Johannes Johansson SMHI IF 7:18:20
633 11051 Thomas Engebakken Sport 1 Gruppen 7:29:39
634 10493 Terje Graadahl   7:30:07
635 11043 Lars-Andre Danielsen   7:30:31
636 8705 Einar-Johan Hansen   7:33:49
637 9616 Anders  Ramfjord Foss   7:40:31
638 9421 Stijn Muilwijk Team Muilwijk 7:40:34
639 8813 Marius Samuelshaug Lilleeidet   7:42:49
639 8742 Nikolai Iversen   7:42:49
641 10383 Fredrik Varem Andersen   7:43:30
642 9648 Kim Fernstedt Hammarby IF SF 7:47:41
643 8216 Finnian Moore Dæp Rivår Bøys 7:50:03
644 9725 Hallvard Haugland O   7:52:58


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +