RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 30-34 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 1 Petter Eliassen Team LeasePlan Go 2:27:34,7
2 2 Tord Asle Gjerdalen Team Santander 2:27:54,0
3 12 Daniel Richardsson Team Exspirit 2:29:26,8
4 31 Markus Ottosson Lager 157 Ski Team 2:29:41,8
5 18 Kjetil Hagtvedt Dammen Team LeasePlan Go 2:29:49,4
6 36 Valerio Leccardi TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:32:13,8
7 29 Snorri Einarsson Team Santander 2:32:14,0
8 17 Fredrik Byström Lager 157 Ski Team 2:32:52,9
9 34 Petr Novak Team PIONEER Investments - Craft 2:32:58,9
10 6 Johan Kjølstad Team United Bakeries 2:33:21,1
11 40 Rikard Tynell Team Tynell 2:38:00,5
12 26 Erik Melin Söderström Team Udéns Ski 2:38:56,6
13 35 Klas Nilsson Pelagia/Northsport.se Ski Team 2:38:57,5
14 47 Martti Himma TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:39:49,4
15 38 Algo Kärp Team PIONEER Investments - Craft 2:43:13,2
16 226 Jonas Nielsen Team Oslo Sportslager 2:44:02,1
17 245 Henrik L'abée-Lund   2:44:26,9
18 230 Ville Nousiainen Team Peltonen 2:45:12,0
19 182 Adam Steen Axa SC 2:46:23,7
20 46 Andrey Tyuterev Team Mass Sport 2:46:55,1
21 169 Arne Post Team United Bakeries 2:47:23,6
22 43 Florian  Rohde Team Like2Skike 2:48:03,7
23 115 John Christian Deighan Hanssen Asker Skiklubb 2:48:23,2
24 149 Ole Christian Mork Milsluker'n Sport 2:48:37,6
25 176 Øystein Slettemeås   2:50:22,3
26 225 Petter Kaarby Nydalens SK 2:52:08,9
27 162 Henning Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:52:13,7
28 210 Anders Fiskvik Tynset IF 2:52:56,0
29 427 Ståle Fenstad Rustad IL 2:53:00
30 138 Vegard Kjølhamar Fossum IF / Bull Ski og Kajakk 2:56:07,7
31 151 Christian Melsom Myhre Milsluker'n Sport 2:56:08,4
32 163 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:56:39,2
33 610 Audun  Weltzien EMAS CHIYODA Subsea 2:56:53
34 83 Øystein Bråta Active Brands 2:57:14,4
35 44 Linus Larsson Team Skistart.com 2:57:38,1
36 392 Eivind Haakenstad Godli Sves Skilag/Optimal Trening 2:58:19
37 87 Gunnar Bøthun Team Skigo 2:59:02,3
38 606 Peder Myhre Bull ski og kajakk 2:59:47
39 426 Jarle Wermskog Active Brands/Bjørn Dæhlie 2:59:48
40 558 Kristian Ulriksen Tromsø Skiklubb Langrenn 2:59:56
41 572 Reinar Aaland Hornindal IL 3:00:13
42 143 Johan Landrø Vestbyen IL 3:01:37,3
43 565 Eirik Watterdal Slevik IL 3:02:13
44 466 Eirik Johannessen CYL Airnergy/Olympia Sport 3:02:38
45 11358 Martin Stuge Bånerud Koll 3:03:30
46 585 Vegar Tveten Team Bjørn Myhre Sport 3:04:13
47 575 Lars Hovde Bakke Team Sport1 Lillehammer/Rudsbugd IL 3:04:53
48 1424 Hans Kristian Stadheim Lyn Ski / Sunnylven I.L 3:04:59
49 241 Magnus Svingheim Team Gran sport 3:05:45
50 603 Erik Haavardsholm Glipptak IL 3:06:18
51 1220 Stian Boasson Hagen Milsluker'n Sport 3:07:29
52 1140 Atle Bjerkli Swix Sport AS 3:07:48
53 1112 Andreas Almlid   3:08:00
54 95 Erik Fagerholt Orkdal IL/Team Knyken 3:08:07,4
55 450 Tore Krogsveen Ringebu-fåvang skiklubb/Fjøssystemer 3:08:17
56 1130 Andre Basteskår Prakt Bygg AS 3:08:54
57 2069 Håvar Rimfeldt-Kvale Glipptak IL 3:08:57
58 608 Kristian Skogsrud   3:09:20
59 494 Thorstein Molle   3:09:21
60 543 Svend Vinje Lyn Ski 3:09:42
61 1160 Jonas Bürgler   3:09:48
62 1522 Per Lundell EY - BIL 3:10:54
63 1464 Thomas Valan Terråk il 3:11:06
64 1197 Atle Fossestøl Technip 3:11:59
65 1232 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 3:12:23
66 1272 Ola Ballangrud Osl Bil 3:12:59
67 1579 Magnus Bjørndal SK Rye 3:13:13
68 19037 Knut Arild Ringen Vestringen IL/Team Sport1 Lillehammer 3:13:14
69 1521 Pål Borgen Ringebu/Fåvang 3:13:32
70 1346 Henrik Natvig   3:14:15
71 555 Espen Tobiasson Bækkelagets SK 3:14:33
72 604 Tord Indredavik Fana IL 3:14:34
73 1164 Espen Andersen Prakt Bygg AS 3:14:52
74 1406 Dan Børge Saure Bjørke IL 3:15:31
75 1289 Frank Kjønsberg   3:15:34
76 1575 Nils-Ingar Aadne Team United Bakeries 3:15:54
77 391 David Berg Bodsjöböle SK 3:16:10
78 1303 Asgeir Risheim Kvam Asker Skiklubb / Nordic Ski Team 3:17:09
79 1745 Wilhelm Iversen Curato Røntgen 3:17:43
80 387 Tor Erik Aurstad Skjåk IL/Milslukern Sport 3:17:46
81 1353 Mads Novik Nilsen Mamo Langrenn 3:17:49
82 19004 Fredrik Granberg Dahl Statsbygg 3:18:07
83 1239 Fredrik Alstad Helmen Entra BIL 3:18:18
84 19065 Nicolas Wærenskjold Team Oslo Sportslager 3:18:43
85 1532 George Sandborg Falköpings AIK Skidor 3:18:58
86 19033 Vegard Lans Pedersen Trysilgutten IL 3:19:15
87 488 Tomas Magnussen UNIT4 BIL 3:19:34
88 1530 Henrik Ljøgodt Moen Team Skigo 3:19:46
89 1475 Olav Vikmoen Øyer-Tretten IF 3:19:48
90 1752 Eirik Torsnes Johansen   3:20:02
91 1818 Andre Myrvold   3:20:22
92 1588 Bjørn Petter Grini ØKOKRIM 3:20:38
93 1921 Eirik Ask Straalberg Ila Jern 3:20:44
94 1518 Ole Amund Øvstehage VESTRINGEN IL 3:20:49
94 1145 Simen Bjørstad Søre Ål IL 3:20:49
96 1748 Christoffer Solgaard Jakobsen GE Healthcare BIL 3:21:18
97 605 Ragnar Gundersen Koffeld Team Skigo 3:22:02
98 11071 Glenn Elvestad   3:22:15
99 19001 Michael Boberg Älvdalens If 3:22:53
100 19010 Mathias Fossum Fana IL 3:22:55
101 1314 Raymond Lishaugen   3:23:28
102 2007 Lars Theodorsen Silver 3:24:31
103 1755 Petter Justad Lier Skiløberforening 3:24:54
104 1964 Ola Gunnar Weihe   3:25:01
105 19069 Torgeir Hermansen   3:25:04
106 1320 Eirik Lyshaug 330 skv 3:25:26
107 1888 Jarle Skrebergene Team Baker Hansen 3:25:57
108 1909 Bård Kloster Team Ryfylke 3:26:16
109 1590 Jens Halvarsson IK Stern 3:26:28
110 2138 Jan Erik Graneng Gå på 3:26:41
111 1666 Kim Evanger PGS BIL 3:26:48
112 1650 Flurin Dermon Madshus Team Liechtenstein 3:27:11
113 2691 Henrik Halvorsen Mykleby Østerdalen Politiidrettslag 3:27:16
114 2013 Simen Smestad Nordbygda/Løten Ski 3:27:43
115 11085 Anders Haug   3:27:55
116 19086 Esben Slaatto OSI Langrenn/Team Raske Gutter 3:28:17
117 1987 Jefry Nunez-Ceciliano Vestbyen IL/ DNV GL 3:28:39
118 2017 Magnus Callister PwC 3:29:15
119 1537 Kent Remi Bjørnbakken Sørskogbygda 3:29:40
120 1212 Stian Granli   3:29:47
121 2029 Eirik Martinsen Bekk Consulting 3:29:54
122 2776 Lukas Kouril   3:30:25
123 1893 Knut Olav Skyttemyr Data Respons BIL - OSI langrenn 3:31:00
124 2115 Bjørnar Engevik IL Runar 3:31:57
125 1732 Kristian Hovemoen   3:32:15
126 3459 Carl Christopher Hoel Lyn Ski/Team Eiendomsinvestor 3:32:31
126 1735 Kjell Husom VESTRINGEN IL 3:32:31
128 19082 Petter Sveen Nilsen Thommessen / Skigo 3:32:42
129 2009 Eivind Berstad KPMG Puls 3:32:54
130 1780 Lars Lien Team Skitalk 3:33:58
131 2402 Henric Johansson   3:34:04
132 1619 Henrik Bering SK Rye 3:34:25
133 2015 Jan Benak Team Serlich 8.30 3:34:26
134 1284 Kristian B. Kjelstad PWC Bil 3:34:58
135 1496 Hans Andreas Aamodt Forsvaret 3:35:15
136 19008 Thomas Bergstrøm Team Norwegian Patriots 3:35:42
137 2991 Hans Petter Tvedt Norcem/Leca/Bygg.no 3:36:05
138 3214 Torgeir Hoås   3:36:09
139 19073 Morten Heldor Obligo 3:36:33
140 2867 Glenn Røisgaard Lørenskog CK 3:36:35
141 19087 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 3:36:36
142 2857 Kristian Reinertsen FF 3:36:37
143 2726 Einar Holst WesternGeco 3:37:16
144 2897 Are Skøien   3:37:45
145 2727 Henrik Holstad Oslostudentenes Idrettsklubb 3:37:59
146 2975 Gøran Aas JBV BIL 3:38:07
147 2629 Alix  Verguet   3:38:24
148 1662 Daniel Erici Linköpings SK 3:38:38
149 2632 Kenneth Busch Fokus Trening 3:38:51
150 19131 Eivind Haugen   3:38:52
151 3320 Gunnar Nørstebø   3:38:59
152 3540 Ole Anders Unelsrød Team Skitalk 3:39:12
153 2020 Joakim Fosse Team Shortcut 3:39:13
153 2918 Anders Svartsund Norcem/Leca/Bygg.no 3:39:13
155 2627 Tor Christian Brun Betna IL 3:39:14
156 2317 Eirik Aaseth Ullern IF 3:39:31
157 2834 Erlend Olsen Søre Osen IL 3:39:42
157 1878 Øyvind Selmer Team Shortcut 3:39:42
159 3383 Erik Solfjeld TT&IF 3:40:05
160 2722 Sverre Hoggen Volda T og IL 3:40:44
161 3023 Stian Lie Hansen Skoger IL 3:41:07
162 2652 Magnus Engehaugen Hernes IL 3:41:09
163 2965 Thomas Widmann   3:41:14
164 1117 Thorgeir Anundsen Team Ryfylke 3:41:21
165 2409 Bjørn Sundvor Bjerkreim IL 3:41:29
166 3180 Eirik Haugen Aker Solutions / Team Raske Gutter 3:41:38
167 1636 Henrik Brovold Gamle Fredrikstad Golfklubb 3:41:47
168 2581 Stian Nerheim Ahlsen Pareto 3:41:54
169 3657 Andres Heger-Bratterud Skiforeningen 3:42:46
170 2086 Håvard Gossè Bergseth Ila Jern 3:43:16
171 1684 Jimmy Friestad   3:43:30
172 19124 Eirik  Hanssen   3:43:52
173 4051 Richard Blålid Kredinor 3:43:56
174 3228 Christian Eidsvåg Tottenhamsvenner 3:44:08
175 3281 Eirik Matre Team Matre 3:44:16
176 3019 Ola Dahlen SILBIL 3:44:44
177 19075 Per Einar Kalnæs Brødrene Dahl IL 3:44:47
178 2850 Magnus Petersen   3:45:01
179 2777 Bjørn Wiig Kristiansen OBOS 3:45:18
180 2683 Henrik Gulliksen Norcem/Leca/Bygg.no 3:46:02
181 3289 Christian Rørholt Moe Gjensidige 3:46:21
182 3000 Nikolai Nordberg Nørgaard Sykehuset i Vestfold 3:46:25
183 2412 Gøran Andre Hansen UNIT4 BIL 3:46:39
184 2624 Erik Brenne Norcem/Leca/Bygg.no 3:47:10
185 3882 Martin Tverdal Trondhjems skiklub 3:47:30
186 2221 Sverre Martinsen Il Heming 3:48:35
186 2651 Rune Endalsvoll Budal IL 3:48:35
188 3122 Frederick Fladmark Høglia 3:49:19
189 3371 Lars Øyvind Skjefte Stokke il 3:49:31
190 1918 Henning Kårstad Myrstubben racing 3:49:34
191 1965 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 3:49:47
192 2843 Trond Åge Osvoll Rustad IL 3:50:27
193 3908 Asbjørn Hoel Winnje SK Rye / Itelligence 3:50:44
194 3886 Rolf Martin Tønnesen Lillomarka SKisklub 3:50:46
195 3013 Magnus Wendelbo Wener AS 3:50:54
196 3078 Ståle Johan Berg Strandbygda IL / Trysil HiTech 3:51:02
197 2684 Anders Gustavsen Apotek 1 Gruppen 3:51:08
198 2120 Per-Olav Flatholm Molde og omegn Idrettsforening 3:51:12
199 2694 Simon Hansen Sunne SLF 3:52:02
200 3527 Øyvind Utne Larsen Skanska Aktiv 3:52:36
201 3305 Anders Lillemork Nilsen   3:52:37
202 2769 Even Jørgensen   3:52:42
203 3807 Jo-Kristian Stræte Røttereng   3:53:06
204 4774 Taavi  Raudsaar EWC 3:53:13
205 9144 Marcus Bystrøm   3:53:49
206 3663 Kay Stefan Hemstad   3:53:51
207 4503 Sigurd Bakke Amundsen   3:53:58
208 3969 Thomas Eid Wålberg Blaker IL 3:54:26
209 3994 Tor Svendsen Bjørheim OSI langrenn 3:55:16
210 3754 Eirik Marthinsen NTNUI 3:55:27
211 5505 Andrin Caviezel SC Castrisch 3:56:12
212 3837 Nicolai Klemeyer  Smith SKP / Arkwright 3:56:13
212 3517 Steffen U. Gjerald Team Nedre Allè 3:56:13
214 2641 Jonas Danielsen Bossmo&Ytteren 3:56:31
215 2942 Jan Gunnar Trollebø Multiconsult BIL 3:56:55
216 4225 Vebjørn Løfoll Stordal IL 3:57:03
217 4258 Hans Erik Ness Team HE-Plan 3:57:26
218 3977 Henrik Hougen Crayon AS 3:57:27
219 3463 André Minge KPMG Puls 3:57:54
220 3276 Jens Christian Markegård   3:58:12
221 4534 Ole Andreas Bjørnstad Børstad Ski og Sykkel 3:58:41
222 3597 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil BIL 3:58:45
223 4333 Fredrik Totsås Lierne IL 3:59:07
224 5948 Anders Emil Salvesen Visma 3:59:11
225 3397 Eirik Wig Sundvall Foreningen for Ski-Idrettens Fremme 3:59:12
226 3845 Hans Olav Stampeløkken Søre Ål IL/Team Skrekk 3:59:19
227 5179 Adrian Imhof   3:59:25
228 3391 Kjell Anders Storsand Orkdal IL / Team Knyken 3:59:26
229 3049 Ole Lindtveit Mobilselskapet Dipper 3:59:34
230 3315 Tor-Christian Nygren Bærums Verk IF 4:00:17
231 6115 Jørgen Stensløkken Klubb Sandwich 4:00:39
232 2875 Simen Sanderlien Søreosen IL 4:01:11
233 3393 Sindre Østby Stub OSI 4:01:29
234 3937 Hans-Peter Johansson Norcem/Leca/Bygg.no 4:02:31
235 3809 Ole Kristian Sagvik   4:03:08
236 3829 Lars Skogheim Skarnes IL 4:03:56
237 3739 Knut Lyngar Oppegård IL / Team Skigo 4:03:58
238 4080 Anders Engelstad Team Kaffetid, Rykkinn - NRC 4:04:43
239 5246 Robert Haugen Leistad Halmsås & Omegn Skilag 4:04:46
240 3701 Henrik Haug Hansen Asker Skiklubb 4:05:26
241 4807 Eirik Selsaas SK Vats 4:05:34
242 3469 Ådne Skurdal   4:05:41
243 4301 Hans Kristian Snare Granli IL 4:06:01
244 4719 Gion Antieni Maissen   4:06:07
245 2995 Fredrik Bjørånesset   4:06:10
246 2798 Magnus Løvstad   4:07:34
247 5492 Nicolay Østberg Pure E&P Norway AS 4:07:36
248 4917 Fredrik Høilo Granheim   4:07:57
249 3819 Anders Underbakke Team Ryfylke 4:08:23
250 3577 Magnar Daniel Breivik   4:08:29
251 3778 Andreas Paulsen Harpefoss IL 4:08:38
252 4399 Einar Vegsundvåg   4:09:20
253 3306 Kristian Nilsen Nybygda IL 4:09:44
254 6288 Denat Francois Master 1 4:10:08
255 4153 Jahn Philip Huatorpet Granli IL 4:11:22
256 3546 Vegar Angelo   4:11:26
257 19168 Vetle Kronstad   4:11:47
258 4446 Petter Andersen Tryg BIL 4:11:51
259 3551 Kristoffer Aasen Bakken   4:12:09
260 4359 Idar Auflem Øye Ørsta il 4:12:35
261 4916 Håvard Dufseth Vang Skiløperforening 4:12:41
262 3331 Andreas Pay Carnegie 4:13:34
263 6063 Lars Kristian Bjønness Werven Forsvaret/ Aladdin IL 4:14:03
264 4542 Jørn Kongsten Brevik   4:14:18
265 8871 Thor Erik Nordli Norcem/Leca/Bygg.no 4:14:36
266 4662 Torfinn Håland GE Healthcare/Grindheim IL 4:16:28
267 5006 Lars Berggren Jernbaneverket BIL 4:16:29
268 9046 Tore Andreas Gundersen Team LeasePlan Go 4:16:45
269 3762 Leandro Müller Sci Club Mezzocorona 4:16:56
270 3814 Espen Langerud Sannes   4:16:59
271 3707 Henrik Karlstad   4:17:03
272 4821 Emil Skoglar Björnstorps IF 4:17:09
272 4217 Vegard Lind-Johansen   4:17:09
274 4242 Ivar Melby Feiring IL 4:17:23
275 4018 Erlend Rønning Team OneCall / Raske Gutter 4:17:32
276 4805 Håvard Schanke Oppegård IL 4:18:36
277 4857 Simen Tollersrud Team Baker Hansen 4:18:47
278 3298 Arne Magnus Hekne Åsbygda IL 4:18:55
279 9076 Steffen Stegavik Elverum Håndball 4:19:03
280 4423 Ole Thomas Gleditsch If BIL / IL RUNAR 4:19:14
281 3536 Martin Persson IFK Strömsund 4:19:21
282 4054 Kristoffer Bratteli Faroe 4:19:36
283 9474 Jan Rada VSK Universita Brno 4:19:38
284 3923 Sturla Winther Johnsen Team HøygirNes spk.Sykkel 4:20:07
285 11280 Espen Rygge   4:20:09
285 9688 Christian Walther   4:20:09
287 19143 Sigurd Galaasen Norges Banks IL 4:21:00
288 4510 Eivind Aukrust Norges Bank idrettslag 4:21:03
289 4456 Daniel Arvidson Göteborgs SK 4:21:04
290 4811 Trond Eggen Sivertsen   4:21:21
291 5189 Hans-Olav Johannessen Reiervika IL 4:21:34
292 4730 Mikael Minge Advokatfirmaet Selmer 4:21:35
293 3929 Mats Normann Kvikne IL 4:21:58
293 6306 Andreas Gormsen   4:21:58
295 5264 Henrik Lund Klinikk Frogner 4:22:17
296 3481 Jonas Lundgard Santander 4:22:18
297 5142 Martin Haukås Advokatfirmaet Selmer 4:22:36
298 5751 Bjørn Tore Hellesøy Rosendal Turnlag 4:22:48
299 3931 Martin Rasmussen sortland & omeng skiklubb 4:23:17
300 5148 Anders Hellevik Stranda IL 4:23:41
301 4334 Jonas Tretli Team Øyernblikk dænsers 4:25:00
302 5449 Martin Trolsrud   4:25:17
303 4734 Lars Yngve Moen Ottestad Ski 4:25:57
304 5559 Einar  Undlien Wisth Telenor BIL 4:26:07
305 4147 Steinar Hofoss Granli IL 4:26:12
306 4210 Lage Lervold   4:26:51
307 19182 Per Istre   4:27:46
308 3942 Haakon Silberg PWC Bil 4:28:13
309 4701 Kristian Kulvik Nordea 4:28:36
310 5349 Per Refseth   4:28:41
311 6692 Simen Aabøe Frambu BIL 4:28:52
312 4828 Håvard Solhaug Team Sliten 4:30:41
313 5886 Morten Nilsen   4:30:48
314 5147 Jan Fredrik Helgaker Veritas BIL 4:31:30
315 4748 Ole Ivar Ness team Li-Snadder A/S 4:32:22
316 8109 Raymond Gustu   4:33:01
317 9394 Haakon Løvaas Haaland Meiselen Trimforening 4:33:07
318 5748 Petter Hejna Statoil BIL 4:33:13
319 3743 Simen Løken Volkswagen250 4:33:14
320 4600 Simen Walbye Gjerstad VGTV 4:33:46
321 3189 Yngve Hellesjø Søndre Høland IUL 4:34:25
322 3635 Hans A Grønnvoll Forsvaret 4:34:32
323 4531 Håkon Bjørland   4:35:07
324 5418 Kristofer Stålhammar   4:35:20
325 4962 Håkon Sagehaug   4:35:43
326 6132 Eivind Elvestad   4:37:06
327 6620 Morten Surén   4:37:32
328 11068 Jacob Frandsen   4:38:40
329 5801 Morten Karlsen Team MaMo Langrenn 4:39:18
330 5415 Morten Strangstad Lillehammer regionen brannvesen 4:39:34
331 5512 Bjørnar Owren Norconsult AS 4:40:11
332 8100 Fenger Jørgen Grøn Team Coca-Cola 4:41:31
333 4784 Bård Rieber-Mohn   4:42:55
334 4996 Anders Christian Bakken   4:43:26
335 7613 Miles Kirby Marsh Island Maineiacs 4:44:11
336 5248 Trygve Lie Accenture 4:44:17
337 6154 Morten Idal Ski- og Ballklubben Skiold 4:44:48
338 5750 Martin Hellesjø Shiul 4:46:57
339 6705 Robert Holdway Trentham Ski Club 4:47:00
340 9133 Peter Modd   4:47:25
341 4279 Morten Richardsen Breivik IL 4:47:31
342 4528 Anders Bjerkås Breivik IL Kvaløya VGS 4:47:35
343 9627 Anders Stillerud Bouvet ASA 4:48:23
344 6422 Henrik Klouman   4:48:37
345 5337 Stian Endre Pedersen Nordreisa 4:48:58
346 5765 Jan Vidar Martinsen   4:49:31
347 6360 Mads Hjort   4:49:48
348 9353 Anders Lund   4:50:46
349 5585 Ørjan Andby Ullern Løpeklubb 4:50:58
350 5532 Knut Haga Samnanger il 4:51:55
351 6008 Håvard Strømstad   4:52:35
352 6625 Sveinung Watterdal Syversen   4:53:27
353 7176 Bjørn Sivertseb Københavns skiklub 4:53:36
354 5509 Simen Hagerup Kjeldsen Drammen Ballklubb 4:53:40
355 5899 Mattias Linell IK Stern 4:54:02
356 5944 Morten Rivelsrud Deloitte BIL 4:54:04
357 5588 Troels Andersen   4:54:53
358 5296 Robert Mortensen   4:55:05
359 6370 Vegard Holmberget   4:55:53
360 11107 Mats Frenningsmoen   4:55:57
361 3366 Manuel Schönbächler   4:56:20
362 4629 Snorre Hammerø Moen   4:56:41
363 6632 Kristian Tandberg Privat 4:56:44
364 8952 Georg Alexander  Solberg   4:56:48
365 3099 Dubuc Charles Master 1 4:56:51
366 3784 Lars Persson Rælingen Triathlon 4:57:15
367 5904 Espen Næss   4:58:57
368 4556 Jarle Birger Andsjøn   4:59:57
369 7197 Stian Wåsjø Simonsen Sannidal il 5:00:49
370 5950 Øystein Ryen   5:01:18
371 11214 Audun Martinsen Rystad Energy 5:01:41
372 4114 Pål Andre Gulbrandsen Meiselen Trimforening 5:02:12
373 9646 Morten Aleksander Enger Hernes IL / Sparebanken Hedmark 5:02:19
374 9675 Kristian Aune   5:02:20
375 19195 David Kristoffer Andersen-Eikeri   5:02:29
376 9625 Anders Dalby Paulsen Bakke IF 5:02:46
377 6092 Inge Hansesætre Setra Motorsport 5:03:04
378 6751 Stein Ove Lie Curato Røntgen 5:03:06
379 6593 Harald Kvarme Slettbakken TEAM NORGESGRUPPEN 5:03:57
380 6415 Bent Cato Kirkeng PRIVATmegleren RAKKESTAD 5:04:21
381 11001 Nils Filip Adam Bengtsson North Sea Handling 5:04:53
382 10470 Ole Fredrik Filberg   5:04:57
382 6313 Steinar Grønli Stenberg Gran IL / Bravida 5:04:57
384 4874 Håvard Vegge Ciber BIL 5:05:29
385 6070 Kjell Andre Yttervik   5:06:21
386 6910 Joakim Prine Frogner ManpowerGroup BIL 5:07:30
387 9043 Kristoffer B Grimstad   5:07:41
388 7686 Adrian Raj Moksness   5:07:57
389 7132 Bernt-Eirik Næsse   5:08:38
390 6243 Jan Magnus Danielsen   5:08:56
391 8851 Kim Andre Morton   5:09:00
392 11309 Rasmus Skov Husted   5:09:22
393 7037 Alexander Kielland   5:09:54
394 9348 Frank Kelly Royal Air Force 5:10:05
395 10573 Kenneth Kaastad   5:11:02
396 6405 Stefan Johansson   5:11:17
397 9424 Kristian Myrmel Klubb Sandwich 5:11:39
398 6308 Erik Grefsrud Eina Sk 5:11:42
399 7353 Andreas Røer Wollum   5:13:26
400 6319 Andres Gulliksrud Team Bjerkrheim - SHIUL 5:13:36
401 8935 Ramon Setz   5:13:47
402 6424 Roy Arne Knudsen   5:14:39
403 7614 Fredrik Kjærstad   5:14:59
404 10505 Mads Bau Hansen   5:15:05
405 6696 Marius Aardal Det norske oljeselskap BIL 5:15:53
406 7992 Martin Grude Arneberg Team Fleibede 5:16:01
407 11215 Lars Gunnar Martinsen Vokswagen 220 5:16:34
408 9638 Matz Ruud Rollerboyz 5:17:50
409 9726 Bakkom Marius   5:18:16
410 9961 Helge Jørgensen   5:18:31
411 7358 Henrik Ekberg IK Stern 5:18:37
412 8592 Marius Aspeli   5:18:42
413 7064 Christian Landsverk   5:19:21
414 11116 Magnus Hellgren   5:19:24
415 9087 Mads Hermann Kariklubben 5:19:55
416 6212 Øistein Berget   5:21:05
417 7645 Mark Littlewood   5:21:18
418 7116 Robert Noem Hagefjorden IL 5:21:36
419 7323 Anders Orwen   5:21:44
420 5776 Geir Haaland Lismarka Skilag 5:21:51
421 11549 Josef Nyström   5:21:55
422 6662 Michael Vik Brødrene Dahl 5:22:21
423 10289 Trond Erlend Dalen   5:22:29
424 7430 Christoffer Bråthen Meiselen Trimforening 5:22:36
425 10192 Rickard Willemoes   5:23:38
426 6803 Lars Mosnes Arealtek BIL 5:23:42
427 5174 Daniel Høgtun Selmer 5:24:12
428 5880 Fredrik Solem Neraker   5:24:50
429 6437 Bjørn Magne Kvåle Oslo kommune BIL 5:25:40
430 6342 Jim Roger Haugom Brandval IL 5:27:25
431 7865 Martin Valla   5:27:46
432 7540 Egil Heiner Graver Heistø Veien Tilbake 5:28:10
433 8821 Arvid Stenback Lund   5:28:22
434 6716 Mike Pigott Richmond Canoe Club 5:28:31
435 10716 Lars-Martin Skatvedt   5:28:40
436 11108 Daniel Hauge   5:29:37
437 6583 Tron André Skarpenes Skill 5:29:53
438 8037 Carl Börjesson Axa Sports Club 5:30:01
439 6915 Stian Garthus EasyAd 5:30:03
440 6911 Magnus Fure Telia Norge 5:30:10
441 7812 Lars Halvor Stokstad   5:30:41
442 9325 Ola Østgaard  Mohn Brødrene Dahl IL 5:31:36
443 7402 Arne Daniel Bekkedal Retailpartner Eiendom AS 5:32:10
444 7897 Kristian Øyen   5:32:12
445 7108 Torgeir Navelsaker   5:33:36
446 8646 Espen Engen   5:33:52
447 7320 Marius Lyngved   5:34:53
448 9316 Øystein Holmberget   5:35:05
449 10165 Trösse Thomas SV TU Ilmenau 5:35:14
450 7097 Torbjørn Mangset   5:36:04
451 5893 Eirik Nordlie Driv IL 5:36:46
452 9246 Jon Eirik Einarsveen Røa IL 5:36:59
453 9206 Jørn Christian Bergum Aktiv mot kreft 5:37:08
454 8947 Andreas  Skymberg ProPoint Survey Elite 5:37:10
455 8758 Steinar Juvland ProPoint Survey Elite 5:37:19
455 7951 Thomas Ødegård Forsvaret 5:37:19
457 6802 Christian Aspelund Volkswagen 001 5:38:31
458 11453 Jørn Henrik Gjul Gyl IL 5:38:33
459 9947 Pavel Ira Spolek Pratel Soupani Nohama 5:41:55
460 8241 Eivind-Andre Næss-Solberg Team Tømmeråsen Svelvik 5:41:57
461 11105 Vegard Dypås Hansen   5:41:59
462 10237 Lars Jakobsen Rollerboyz 5:43:22
463 7140 Martin Rada   5:44:04
464 7977 Rolf Åsmund Fevang Nesten Framme 5:44:52
465 11407 Eivind Kjelsberg   5:46:57
466 7162 Dan Patrick Sammerud Team Bjerkrheim 5:47:15
467 8780 Christian Kleiv Team Gosh Farup 5:47:17
468 8934 Øyvind Selsøvold Software Innovation 5:49:02
469 9225 Kjetil Bøhlerengen Dagens Næringsliv 5:49:44
470 9419 Cornelis Muilwijk Team Muilwijk 5:50:23
471 5806 Claus Erik Kirkerud   5:50:41
472 7292 Kasper Winroth Klubb Græddhyllan 5:51:18
472 7011 Jason James   5:51:18
474 7667 Ricardo Marques Portugal / Kongsberg / FMC Technologies 5:52:13
475 5543 P-A Eriksson   5:52:45
476 7003 Joakim Haagensen   5:52:54
477 9203 Anders Berggren   5:53:22
478 10667 Richard Opsahl-Engen   5:55:14
479 8087 Mikael Fridriksson Keilir.no 5:55:51
480 5999 Kristoffer Storli Pedersen Team Andreplassen 5:56:53
481 7916 Tor-Andre Hansen Åsbygda Idrettslag 5:57:03
482 11329 Jørgen Storstein Glipptak IL 5:57:19
483 10244 Thomas Antonsen   5:59:55
484 9888 Erik Gjør Team Superselma 6:01:18
485 7526 Jesper Borgås Hansen Gjensidige Sport 6:01:55
486 8773 Erik Nicolay Kiil   6:02:21
487 11313 Jakub Smid DELA team 6:02:52
488 11301 Martin Serg   6:05:11
489 8932 Espen Sedeniussen   6:05:12
490 9372 Siim Külasepp EWC 6:06:48
491 7006 Jon Sindre Isaksen Psykolog Tanberg Hansen & CO 6:09:53
492 8072 Asbjørn Alexander Fellinghaug Team Sommerstad 6:10:41
492 7799 Daniel Sommerstad Team Sommerstad 6:10:41
494 11574 Julian Miller   6:10:53
495 7572 Erik Høyem Team Ladebu 6:13:17
496 10125 Giovanni Sonna skodeg-o.com 6:13:20
497 10812 Jørund  Hogganvik   6:15:21
498 7627 Daniel Wibe Kullblikk   6:16:04
499 8441 Torbjørn Opsahl   6:16:13
500 8456 Leif Røyseng Eikebråten IL 6:17:12
501 8342 Ørjan Davanger Torsnes   6:17:55
502 7838 Ken Atle Sørlie Klubb Ludo 6:18:04
503 11409 Sondre Kåsa   6:18:21
504 10502 Sondre Halset Todalen Idrettslag 6:19:03
505 8396 Jan Emil Ahlbom Norcem/Leca/Bygg.no 6:19:54
506 10217 Espen Kalland Fana Kajakklubb 6:21:11
507 10675 Trond Petersen   6:21:27
508 9939 Justin William Hughes Great Britain 6:22:08
509 9290 Ove Henrik Hals Stoppen 2 6:22:41
509 9531 Stian Songe Songe skiklubb 6:22:41
511 7806 Anders Steen   6:23:27
512 7706 Kyrre Olavsrud   6:24:10
513 9613 Audun Grun   6:24:12
514 9146 Emil Håkansson   6:24:37
515 7813 Ole Ivar Stongstad-Markeng Team Parkettpartner 6:25:02
516 9047 Erik Rossvoll Hanssen   6:25:10
517 9295 Stian Haug Swix Sport AS 6:25:29
518 19184 Sondre Strand Nilssen   6:26:18
519 9898 Thomas Lauritz Haneborg   6:26:40
520 9035 Stephen Loden   6:27:41
521 11252 Jan Olav Opheim   6:29:23
522 8377 Anders Wold Frambu BIL 6:30:03
523 8447 Eskild Wedvik   6:31:23
524 7866 Stian Vasskog ASKO NORD AS 6:31:31
525 11501 Rasmus Hoff   6:32:46
526 8659 Mark Fish Calgary Outdoor Center 6:32:50
527 9073 Kenneth Pettersen   6:34:17
528 7952 Simen Andersen Sparebanken Hedmark 6:35:50
529 7619 Mats Knudsen Team Joh System 6:38:16
530 9703 Hani Hansen   6:38:39
531 9033 Petter Johnsgard   6:39:04
532 11113 Endre Haukland   6:39:54
533 11162 Erlend Kjesæth   6:41:13
534 8270 Axel Rosen   6:42:35
535 11496 Marcus Clauder   6:43:29
536 9307 Martin Hesle Martin Hesle 6:43:40
537 10402 stian Baksvær   6:45:25
538 8274 Hans Kristian Rønningen ISIFLO 6:45:52
539 8763 Fred Rikard Karlsen   6:46:00
540 7714 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 6:46:51
541 10449 Giles Eaton   6:49:01
542 8063 Fredrik Erici Linköpings skidklubb 6:50:41
543 10614 Martin David Martinsen   6:51:16
544 8923 Edmund Salvesen   6:52:55
545 10723 Andreas Skøie Vinnem Team Ladebu 6:53:17
546 8276 Audun Nilsen Raaer   6:53:24
547 8254 Terje Sæther Prøis Akershus Elektro 6:55:31
548 10462 Thomas Bjørkeng   6:58:16
549 8420 Daniel Modigh Särna SK 6:59:01
550 10880 Lasse Tufte Team Maxim 7:00:17
551 8759 Mats Juvoll   7:01:16
552 10018 Johan Mattsson Privat 7:02:51
553 8953 Olaf Aleksander Solberg Team Norgeshus 7:07:35
554 9109 Mats Uverud Nyegaard Team R8 7:07:45
555 9107 Lars Christian Hanssen Team R8 7:07:46
556 8006 Steffen Berg   7:11:36
557 10127 Jørn Sparby   7:11:57
558 9111 Othmane Aboutaleb   7:13:53
559 10758 Kiet Doan Tran Skåning 7:14:12
560 11062 Gerhard Fitje   7:15:25
561 11080 Torstein Madtsen Glanrock 7:17:26
562 11410 Rune Lerberg Marthinsen Capital Handel AS 7:18:53
563 9456 Eivind Opdahl Norcem/Leca/Bygg.no 7:20:47
564 10645 Tobias Mårtensson   7:21:13
565 11238 Atle Nipen   7:21:18
566 8120 Sten-Endre Hansen Mosjøen politiidrettslag 7:33:33
567 9019 Thomas Collopy Calgary Outdoor Centre 7:33:50
568 11302 Pavel Sindlar   7:38:00
569 8589 Petter Andresen Klubb Sandwich 7:38:48
570 8903 Ole Morten  Ramstad   7:40:49
571 8815 Glenn Lilleng   7:40:51
572 8910 Tom Rivedal   7:45:19
573 9647 Daniel Fernstedt Hammarby IF SF 7:47:39
574 8739 Christian Deichmann Haagerup   7:50:38
575 8728 Tor Henry Holt   7:53:23
576 790 Johan Carlo Johansen   9:33:04
Annonse







Annonse