RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 35-39 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 4 John Kristian Dahl Team United Bakeries 2:27:34,0
2 28 Anders Södergren Team Exspirit 2:29:27,0
3 33 Lukas Bauer Team PIONEER Investments - Craft 2:30:57,5
4 20 Bruno Debertolis TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:37:41,9
5 21 Audun Laugaland Lager 157 Ski Team 2:38:21,9
6 202 Per-Christian Lysaker Torgersrud Team Parkettpartner 2:41:08,2
7 32 Kalle Gräfnings Team Skistart.com 2:43:09,6
8 221 André Haugsbø Gaular IL 2:43:19,2
9 216 David Støre Jutul IL / Bull Ski & Kajakk 2:49:58,9
10 184 Tore Stengrundet Team Sport 1 Sentrum Sport Trysil 2:50:34,9
11 15 Jerry Ahrlin Team Tynell 2:54:12,1
12 116 Knut Anders Hatlen Stranda IL 2:55:06,0
13 127 Sergey Ivanov   2:55:44,6
14 50 Loris Frasnelli Team Futura Robinsonpetshop 2:55:52,0
15 132 Johan Kanto IK Stern 2:58:28,7
16 538 Armon Steiner   2:58:36
17 120 Tore Ruud Hofstad Handelsbanken BIL/Team ParkettPartner 2:58:42,2
18 397 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 3:00:57
19 615 Ståle Grøthe Gjelleråsen IF 3:03:40
20 597 Tony Bjørnbakken   3:04:04
21 612 Espen Almlid Hamar Skiklubb / Team KPMG 3:04:12
22 499 Rune Nordgård Hurdal I.L 3:04:25
23 586 Martin Bratt IFK Mora Sk 3:06:07
24 590 Børge Leiren Byåsen IL 3:06:38
25 1266 Ronny Thomas Jenssen SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 3:07:35
26 1560 Sven Krohn Fossum IF 3:07:45
27 1173 Jaroslav Ehl SKI Skuhrov nad Belou 3:07:46
28 1304 Daniel Kvåle Team Intersport Sogndal 3:07:59
29 1262 Kristoffer Jacobsen Enjoy Sport - 2XU 3:08:10
30 476 Eirik Larsen Asker Skiklubb / Forvaltningshuset 3:08:17
31 431 Henrik Fleisje Harestua IL 3:09:44
31 1317 Geir Ove Lohne Tronsmoen Il Tørn 3:09:44
33 1476 Nils Harald Vinsvold Bjørn Myhre Sport 3:09:46
34 525 Hans Erik Sand Bjørn Myhre Sport 3:09:51
35 1535 Toms Veits A2 3:10:34
36 1416 Torbjørn Småland Osteroyil 3:10:44
37 530 Vegar Skildheim   3:10:56
38 2254 Anders Storhaug Heen Bjørn Myhre Sport 3:11:17
39 19064 Anders Westvold Team Skigo 2/Apotek 1 3:11:19
39 578 Ole-Jacob Følling Nordic Ski Team 3:11:19
41 627 Marius Myrstad Team Skigo 3:11:35
42 620 Simen Holtan Bjørn Myhre Sport 3:11:40
43 1263 Lars Jacobsen WIL 3:11:41
44 458 Erik Hägg Finspångs SOK 3:12:09
45 1229 Ole Kristian Haraldsrud Svelvik skigruppe 3:12:31
46 1397 Kristoffer Røstad Fossum IF 3:12:36
47 471 Denis Krestin DWC 3:12:43
48 1478 Erik Vliegen Team La Diagonela 3:12:47
49 551 Andreas Nilsson IK Stern 3:12:52
50 1347 Ondrej Navratil   3:13:22
51 19041 Vegard Lyngvi Sand Norconsult BIL 3:14:57
52 1139 Erik Hande   3:15:16
53 1250 Jon Arne Hoås Egersund IK 3:15:30
54 1267 Jan Jevne Team Jevne / Nittedal Banquet Racers 3:15:53
55 1330 Vegard Mikkelsen Tynset IF 3:16:22
56 478 Erling Lefsaker VIB BIL 3:17:05
57 2039 Arne Johan Valen-Sendstad Nittedal Banquet Racers 3:17:40
58 1143 Thomas Bjørnrud Torpa Ski 3:18:12
59 1290 Ola Kleppa Hjelmeland il 3:18:27
60 1249 Tore Hovemoen Bouvet 3:19:13
61 1693 Runar Gretland Hovdebygda IL 3:19:19
62 166 Marek Pazdersky Silvini Madshus Team 3:19:23,2
62 9671 Andreas Nordby Torpa Ski 3:19:23
64 1342 Øystein Myrland Vind IL 3:19:40
65 1255 Herman Hørsand Ilseng il 3:20:04
66 500 Bjørn Egil Nordseth Snertingdal If Ski 3:20:05
67 19040 Hans Christian Sagbakken Marcello 3:20:23
68 1958 Giert Von Der Lippe Nittedal IL/ Handelshøyskolen BI 3:20:33
69 1409 Ola Sisselberg   3:20:48
70 2799 Jan Macaj   3:20:52
71 480 Even Lillemo-Thorud Lillehammer Skiklub 3:21:05
72 2057 Kjetil Jordet Skiforeningen 3:21:32
73 1769 Adam Krutis DINO sport 3:22:07
74 1432 Magne Svare Skanska Aktiv 3:22:25
75 19072 Erlend Mangseth Gjul Milsluker'n Sport 3:22:28
76 1559 Kjetil Imbsen Nesodden IF 3:23:02
77 1615 Arvid Berge Vikøy IK 3:23:11
78 2334 Nito Simonsen DnB 3:25:13
79 1772 Kåre Kvestad   3:25:34
80 1659 Stian Eliassen Kongsberg Oil&Gas 3:25:40
81 19063 Terje Vigdal Team Voksen / Tryvann CK 3:26:20
82 1349 Hans Marius Nelson   3:26:35
83 2905 Peder Strand Norske Studenters Roklub 3:26:55
84 1495 Lars Chr. Aabol Aabol Ski 3:27:00
84 1306 Cato Larsen Brøttum IL/Eidsiva BIL 3:27:00
86 2373 Stefan Pulfer Team La Diagonela 3:27:15
87 1762 Kim Martin Kjeve   3:27:16
88 1902 Kai Solem Åslia skilag 3:27:24
89 1630 Vegard Book Horten Skiklubb 3:27:30
90 2186 Torstein Jansen   3:27:55
91 1869 Hans Røragen BOC / JM Norge 3:28:12
92 2379 Erlend Damon Stokke Team Raske Gutter / Hegnar Media 3:28:33
93 2416 Mikael Haakenstad Volkswagen 3:28:35
94 1653 Hans Christian Byhring Nes Ski / Bolla og Bønna SK 3:28:48
95 2198 Torolf Kjendseth Team Kjendseth 3:29:06
96 1190 Trond Floberghagen Hamar Skiklubb 3:29:21
97 2243 Rune Olsen PWC Bil 3:29:23
98 1942 Sigve M. Tonstad Undelstad Vest 3:29:27
99 1543 Martin Aas Fossum IF/ KONGSBERG BIL 3:29:29
100 1601 Hans Arnslett Rambøll/Team Langlauf 3:30:10
101 1455 Erling Thunæs SK Rye 3:30:11
102 1961 Lars Wadahl Norcem/Leca/Bygg.no 3:30:22
103 1552 Giovanni Gerbotto TEAM XCALIBUR LILL SPORT 3:30:37
104 1784 Knut Magnus Ljåstad Hakadal IL / Move BIL 3:31:00
105 2947 Anders Tønsager Stor-Elvdal sk 3:31:21
106 2399 Dag Undseth Hagen E-Team 3:31:23
107 2759 Tom Hernes Skaun IL 3:31:26
108 2028 Kristian Malme AHUS 3:31:35
109 1593 Bård Erland Amrud Ringebu/Fåvang skiklubb 3:32:05
110 2615 Aleksander Bjørnsund Sortland og Omegn Skiklubb 3:32:10
111 1688 Andreas Garder Olsen Fredrikstad Kvernhuset BIL 3:32:17
112 2816 Anders Nermoen   3:32:24
113 2025 Fredrik Mohn Lian   3:32:25
114 2226 Ola Mjølhus Hjelmeland il 3:34:09
115 1843 Pål Aril Olsen Team sport 1 Lillehammer/Vestringen IL 3:34:18
116 2764 Ville Kinnunen   3:35:36
117 2353 Petter Skåret Hamar Skiklubb 3:35:48
118 1647 Tommy Clementz Svea Finans 3:36:02
119 1670 Hans Petter Fjeld Lesja IL 3:36:16
120 1924 Ove Morten Sveen Team Sport 1 Lillehammer / Vestringen IL 3:36:40
121 1710 Rune Firing Haugberg Andebu IL 3:36:53
122 2980 Ola Barstad Tynset IF 3:36:59
123 2282 Roger Tangen Norcem/Leca/Bygg.no 3:37:02
124 2736 Antti Hyytiäinen Talovalo 3:37:27
125 2341 Trond Stian Nytveit EY Bil 3:37:28
126 1963 Marius Wang Tynset IF 3:37:33
127 9770 Tor-Olav Nævestad   3:37:37
128 3026 Jan Petter  Knutsen Klinikk NEMUS Tjuvholmen 3:37:41
129 1998 Nils Granrud   3:38:02
130 1876 Torleif Seielstad Team Gausdal Landhandleri 3:38:13
131 2935 Jan Kolin VSK Humanita 3:38:16
132 3047 Ragnar  Leimann Swedbank SK 3:39:00
133 2930 Martin Sølvberg Romerike Elektro / Bjerke IL 3:39:01
134 2095 Tor Ingar Botten   3:39:34
135 2643 Andreas Dolven Microsoft Norge 3:39:43
136 1950 Anders Tyrom DNB Eiendom 3:39:49
137 9701 Morten Friis   3:40:13
138 3365 Simon Schär   3:40:20
139 2021 Jan Kristian Stensland Haugnæss Team 14B 3:40:22
140 2621 kurt jomar Breistrand Luftkrigsskolen 3:40:35
141 3500 Ivar Kufås Aktiv mot kreft 3:40:52
142 3030 Vegard Mortensen Vasastakerne 3:41:08
143 2588 Kristoffer Andersen BK-Ski 3:41:19
144 3427 Øyvind Vada Støren Sportsklubb 3:41:28
145 4764 Fedor Panchenko MSU 3:41:59
146 2744 Terje Jemterud Lillomarka skiklubb 3:42:02
147 6731 Libor Kriz VSK Univerzita Brno 3:42:03
148 2016 Erik Bondesson IK Stern 3:42:04
149 2361 Kittil Eriksrud Bergan Advokatfirmaet Haavind/Team Skigo 3:42:20
150 4905 Vegar Enlid Budal IL 3:42:34
151 4278 Sigurd Nilsen Ribu Fossum IF 3:42:42
152 3398 Stig Jarle Svardal Varegg / Sweco BIL 3:43:18
153 19071 Stian Fosså Stavanger Skiklubb 3:43:32
154 19129 Björn Eide Aker Solutions BIL 3:43:37
155 3428 Endre Vangskåsen Søre Ål IL/ Sweco 3:43:50
156 2152 Ørjan Hagen Kodal IL 3:43:52
157 2976 Tom Christian Aasen Bjørn Myhre Sport / Mjøndalen IF 3:44:01
158 2645 Asbjørn Lyséll Dølvik Norcem/Leca/Bygg.no 3:44:24
159 3530 Stig Arve Malmedal Bankenes sikringsfond 3:44:30
160 3470 Vegar Solnørdal   3:44:37
161 3454 Torbjørn Aass Norcem/Leca/Bygg.no 3:44:42
162 3939 Stig Arne Moen DPI 3:44:45
163 3514 Christian Dahll Milsluker'n Sport 3:45:41
164 2831 Thomas Moe Næstad Handelsbanken/Søre Ål 3:46:01
165 2940 Arnt Holm Toverud Toco BIL 3:46:30
166 3311 Anders Nordhagen Strandbygda il 3:46:31
167 2961 Simen Weiby DNB BIL 3:46:33
168 5384 Erlend Sjøberg   3:46:39
169 1937 Hermod Teigen Teigen Jern og Ski 3:47:11
170 3922 Mattias Johansson Axa SC 3:47:29
171 3338 Jarle Reinsnos Førde il 3:47:30
172 2236 Kristian Nordby JIL Grorud 3:47:56
173 2900 Elling Solfjeld TT&IF 3:47:57
174 5188 Tommy Jensen Norcem/Leca/Bygg.no Team Kjekkas IF 3:49:37
175 3672 Anders Holmen Bjørn Myhre Sport 3:50:23
176 3424 Ingar Kristiansen Søre Osen IL 3:50:37
177 1940 Lars Erik Thorkildsen Gausdal skilag 3:50:38
178 3488 Sverre Stræth Moss Skiklubb / Veidekke 3:50:39
179 3279 Audun Martinsen Team Pondus 3:50:58
180 2246 Jostein Raknes Statoil BIL 3:51:09
181 4567 Atle Driveklepp Volda 3:51:21
182 2790 Patrik Ljungberg Axa Sports Club 3:51:47
183 2668 Haakon Flaaten Rex Playa 3:51:48
184 2285 Andreas Thern OK Skogshjortarna 3:51:50
185 19141 Marcus Engelberg   3:52:05
186 3953 Kristian Bjerke   3:52:08
187 3704 Anders Mæhlum Karlsen Lillehammer Svømmeklubb/ Triathlon 3:52:27
188 3388 Nils Fredrik Stenseth Ottestad IL Ski 3:52:40
189 1567 Andreas Pettersson Bodsjöböle SK 3:52:43
190 3485 Fredrik Persson IK Stern 3:53:00
191 2914 Jan Mohr Sunde Il Heming 3:53:05
192 3235 Terje Karlsen Høland IL 3:53:39
193 3291 Steinar Muggerud Eidsvold Værks Skiklubb 3:53:53
194 3721 Espen Laudal Team MHJO 3:54:02
194 5313 Thom - Arne Norheim Eidsvold Værk Skiklub 3:54:02
196 3353 Tommy Røsten Folldal IF 3:54:12
197 3028 Giancarlo Masnovo Running and more team 3:54:16
198 4464 Ronny Junge-Larsen Danske Bank/Lyn Ski 3:54:38
199 3609 Sigbjørn Eriksen   3:54:49
200 2653 Kristian Engeseth Lyn Ski 3:54:50
201 2943 Jacob Trumpy Team Raske Gutter/Dagens Næringsliv 3:54:52
202 3507 Ivar Stubkjær Nittedal Banquet Racers 3:55:17
203 3266 Jostein Lindbo Hafslund BIL / Herreklubben COC 3:55:26
204 3175 Gudbrand Hatfield Norcem/Leca/Bygg.no 3:55:31
205 3205 Anders Holm Volkswagen 3:55:32
206 5152 Roy Hjelmeland Marine Harvest 3:55:49
207 3973 Magnus Esberg   3:55:53
208 2932 Kristian Sørli Rustad IL 3:56:21
209 3458 Morten Langengen Haugsbygd 3:56:23
210 3326 Martin Opsal MjøsSki 3:56:42
211 3477 Tonny Holte Team Bjørn Myhre Sport 3:57:01
212 3403 Trygve Johannes Lereim Sævareid   3:57:56
213 4169 Frank Johansen møllerbil Hamar 370 3:58:03
214 3287 Nils Jørgen Mittet   3:58:56
215 3020 Ernesto De Zolt Running and more team 3:59:31
216 2787 Tom Andre Mork Nittedal Banquet Racers 3:59:41
217 3490 Marius Brun Haugen   4:00:03
218 19171 Ivar Thorsteinsen   4:00:28
219 3152 Dag Gaute Gaasemyr Team Aktiv mot kreft 4:00:29
220 3606 Jakob Eng IFK Göteborg 4:01:06
221 3542 Magne Almås Forsvaret 4:01:39
222 4074 Albert Dyresen Åsbygda IL 4:02:25
223 3588 Øivind Bystrøm   4:02:37
224 4386 Kristian Thaysen BDO BIL 4:02:41
225 3589 Marcus Børresen Holmen IF / Obligo 4:02:42
226 3372 Espen Skjevik Coop Norge 4:02:47
227 3569 Jon Bjørtuft Aftenposten 4:02:49
227 3456 Lars Petter Brovold Gamle Fredrikstad Golfklubb 4:02:49
229 4243 Fidel Melero-Diez Puigcerdà E.C. 4:03:02
230 4071 Anders Danielsen TEAM NORGESGRUPPEN 4:03:18
231 3918 Per Arve Aas Kvaløysletta skilag 4:03:57
232 19138 Anders Mølster  Galaasen Rye sportsklubb 4:04:29
233 4317 Ole Sundsrud Forsvaret 4:04:31
234 4458 Kristian Brevik ViaNova BIL 4:04:47
235 3676 Martin Hvatum TEAM NORGESGRUPPEN 4:04:49
236 3555 Dag Birger Solberg Statoil BIL 4:05:01
237 4582 Eivind Farstad Stemmå sikkel shi og sprenging IL 4:07:02
238 3678 Magnus Haakestad Nittedal Banquet Racers 4:07:15
239 3761 Stefan Myhrer IL Mogutten 4:07:17
240 2639 Stefano Cristellon skodeg-o.com 4:07:22
241 4388 Daniel Ulverud Kjelsås IL 4:07:24
242 4231 Franck Malchiodi   4:08:06
243 4380 Peter Majak Lyn Ski 4:08:19
244 1845 Martin Olsson   4:08:48
245 3293 Marius Chr. Müller Kolbukameratene IL 4:09:12
246 6189 Enar Andersson Aktivitus SC 4:09:25
247 4639 Øystein Aaby Haare   4:09:38
248 5098 Arild Gamme   4:10:22
249 5878 Øystein Mårstøl   4:10:42
250 4385 Ottar Gjermundshaug   4:11:00
251 3861 Marius Svanevik Botne SK 4:11:44
252 9049 Mattias Holmstrand Ok Landehof 4:12:22
253 9305 Michael Henriksen STIL 4:13:46
254 4754 Anders Nordstoga   4:13:51
255 4892 Christian Østby Societeten 4:14:54
256 4915 Kaspars Zudrags   4:15:41
257 4449 Kjell-Arne Holmen Bergkameratene Ski 4:15:45
258 4233 Kenneth Marcelius Meiselen Trimforening 4:16:18
259 4875 Martin Veiseth EY Trondheim 4:16:52
260 4695 Knut Magne Kolstadbråten Blilie 4:17:02
261 3853 Tom Fredrik Rønning   4:17:06
262 3705 Erik Karlsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:17:14
263 4637 Trond Ramo Heggheim Q-Free BIL 4:17:17
263 5690 Knut Flateland Valle IL 4:17:17
265 5485 Jaroslaw Zablocki   4:17:35
266 3406 Pål Sørensen Harestua IL 4:17:48
267 4178 Thomas Kjetland Leica Geosystems 4:18:15
268 4806 Martin Schwab VSK Universita Brna 4:18:21
268 4833 Fredrik Sponheim Accenture BIL 4:18:21
270 5860 Torbjørn Hilstad Melby Siemens 4:18:24
271 6090 Even Borge SulerudSuper 4:18:35
272 4292 Stian Skarbekk IL Skrim 4:18:42
273 7137 Vlastimil Polak OB Vrchlabi 4:19:33
274 3962 Åsmund Johannes Dale Team Julie Willumsen 4:19:58
275 19178 Anders Brennhovd   4:20:30
276 3766 Joar Brørs Tynset IF 4:20:33
277 5212 Allan Kiviselg Sparta 4:20:39
278 5513 Espen Røe Sparebanken Hedmark/Vang SKLF 4:20:41
279 4246 Stian Mjøsund SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 4:21:17
280 5436 Gjermund Sørstad Lierposten/Lier Skiløberforening 4:22:47
281 4469 Jeremy Toussaint Nittedal IL 4:23:21
282 4920 Odd Arne Langedal Eikefjord IL 4:23:30
283 4826 Magnus Soldal Ranheim 4:24:21
284 4913 Øyvind Teigen   4:25:01
285 3616 Jon Fjeldet Gausdal skilag 4:25:19
286 4164 Eskild Jarnæss   4:26:05
287 4720 Konrad Albert Maliszewski Frikransen 4:26:20
288 4809 Pourya Shafizadeh HUGSHOP.NO 4:26:23
289 4437 Alexander Stensrud   4:27:46
290 4922 Aron  Trumm Suusahullud 4:27:55
291 4134 Trygve Haugnæss Vasastakerne 4:28:04
292 4901 Pål-Vegard Aas   4:28:08
293 3984 Per Torgal Senderud Lillehammer Skiklub 4:29:02
294 5481 Vegard Brude Wærås Lillehammer Skiklub 4:29:08
295 4808 Marius Setså GE Healthcare BIL 4:29:27
296 4221 Ulf Lund NCC BIL / Surnadal IL 4:30:17
297 5545 Christoffer Aalerud SKS B.I.L 4:30:47
298 5249 Vegar Lie   4:31:59
299 4228 Erik Løvgren Sturla 4:32:00
300 6745 Anders Frogner   4:32:04
301 6114 Hans Andreas Slette Volkswagen 4:32:23
302 5400 Stein Roar Solberg Oslofjord Triatlon / Statkraft 4:32:30
303 6247 Sigurd Solbrække Dybing   4:32:52
304 6519 Børge Opdan Sortland & Omegn Skiklubb 4:33:08
305 6174 Nils Anker Dagens Næringsliv 4:33:47
306 4540 Tormod Ween Brekken SK Rye 4:33:49
307 6156 Inge Kalbakk MHWirth 4:34:00
308 6012 Erling Sundnes Gjelleråsen IF 4:34:10
309 4048 Stig Bertheussen Sortland & omeng siklubb 4:34:27
310 5116 Ole Andrè Gulløien Synnøve Finden 4:36:06
311 4591 Anders Fossum Tine brumunddal 4:36:14
312 3301 Anders Hjelle Moelven IL - BDO AS 4:36:19
313 5209 Carl Fredrik Kindle-Skau   4:36:56
314 5855 Eirik Marthinussen Kabelvåg og Svolvær Ski 4:37:07
315 6144 Tommy Ranum Konnerud 4:37:36
316 5662 Ole Edvardsen   4:37:49
316 3888 Anders Underthun Nittedal Banquet Racers 4:37:49
318 2998 Christian Johansson Lysekil Slf 4:38:53
319 5258 Øyvind Lind-Johansen   4:39:42
320 11305 Espen Ulvebne   4:39:47
321 6384 Yang Hu Oslostudentenes Idrettsklubb(OSI)-Langrenn 4:40:14
322 6491 Magnus Myrset   4:40:32
323 5694 Alexander Gower Fossgard Norconsult BIL 4:41:02
324 5649 Henning Carlsen   4:41:14
325 9267 Øyvind Fidje   4:42:09
326 5326 Jim Henning Olsen   4:42:33
327 8861 Stian Nedrelid Team Ghost Volda 4:42:36
328 6079 Jørn Øveraas Akershus Elektro 4:43:07
329 7854 Risto Treksler University of Calgary Outdoor 4:43:47
330 6470 Per Marum FMC Technologies 4:43:48
331 5833 Stig Lau   4:43:59
332 7237 Mattias Thorin Team Swedemount 4:44:13
333 5975 Øystein Bieltvedt Skeie Eidsvold Værks Skiklub 4:44:33
334 5793 Ola-Gunnar Juelsrud Nordre Enger 4:44:36
335 5922 Tor Anders Perlestenbakken Hedalen IL 4:44:51
335 5905 Robin Næss Sortland og Omegn Skiklubb 4:44:51
337 5819 Kristian Magnus Kyrvestad Balestrand IL 4:46:23
338 5090 Anders Fossum Team Sliten 4:46:46
339 6574 Tom Christian Semb   4:47:16
340 5351 Tom Erik Richardsen Breivik IL 4:47:30
341 5706 Bård Erlend Galåen   4:48:24
342 5452 Erik Tuvey   4:48:39
343 5669 Kåre Elvesæther   4:49:09
344 6533 Christer Ramm Forsvaret 4:49:21
345 11317 Alexander Maaseide Stadsnes Bolla og Bønna sk 4:49:25
346 5430 Svein Sæterbø Norcem/Leca/Bygg.no 4:49:32
347 5818 Kristian Kyllingstad   4:49:33
348 10132 Sindre Steinsland   4:50:55
349 11520 Per Ole M. Gundersen Mårhundens venner IL 4:52:03
350 9722 Hanno Liiva EWC 4:52:39
351 5708 Davide Ghisleni Sci C.A.I. Bergamo 4:52:46
352 5945 Leif Arne Romsås   4:53:04
353 4605 Ole Thomas Goderstad Lillehammer Skiklub 4:53:06
354 7313 Henrik Guii-Larsen   4:53:31
355 10164 jos theisens   4:54:46
356 5754 Jens Kristoffer Hertel Oseberg Skilag 4:55:00
357 6607 Mikkel Stagis   4:55:15
358 5533 Terje Kristiansen   4:55:22
359 7820 Øyvind Sundnes Norborg IL 4:56:20
360 10807 Anders Almstrøm   4:56:50
361 10141 Kjell Are Strøm Advokatfirmaet Thallaug 4:57:50
362 7324 Thomas Michael  Parsons   4:58:13
363 6591 Frank- Are Skåren   4:58:55
364 6163 Magnus Nordbrøden Halden Skiklubb 5:00:05
365 6552 Stian Rytviken STEIL 5:01:21
366 11228 Mikkel Myatt   5:01:31
367 4841 Vegard Strømsvåg Maroder IL 5:01:49
368 6766 Per Sverre Ekås   5:02:22
369 7103 Edvard Nærum   5:02:27
370 6928 Bjørn-Tore Gulbrandsen   5:04:18
371 6371 Kristian Kvist VEPI 5:04:34
372 3579 Bjørn Aspaas Sollid   5:05:06
372 4009 Lars Hagemoen Kristensen   5:05:06
374 6085 Hans Peter Aandstad   5:06:16
375 5682 Øyvind Fensgård   5:06:32
376 6332 Håvard Hamansen Wallstad Norcem/Leca/Bygg.no 5:07:04
377 5395 Øystein Skurdal Norcem/Leca/Bygg.no 5:07:10
378 4546 Robert Brovold Norcem/Leca/Bygg.no 5:07:34
379 6417 Jon Kjenseth Heming 5:07:40
380 6190 Frank Andresen Nordre Land Idrettslag 5:08:13
381 9733 Morten Krog Sand   5:08:24
382 5992 Henrik Staib   5:09:07
383 7925 Morten Nordhagen Luftkrigsskolen 5:09:56
384 7089 Jan Henrik Ulrichsen Lunde   5:10:09
385 6935 Tomas Hajek   5:10:52
386 6822 Sveinung Olavesen   5:11:18
387 6748 Jarle Jørgensen Trøsken IL 5:11:27
388 8424 Isak Sigurjon Einarsson   5:13:25
389 5934 Jørgen Rasmussen Sortland & Omegn Skiklubb 5:13:31
390 7415 Tor Anton Bjørge Volkswagen 001 5:13:36
391 6025 Svenn Erik Sørum Datametrix 5:14:02
392 6960 Jiri Hauptvogel Benteler BIL 5:14:05
393 7169 Henrik Schwarz Bouvet BIL 5:15:30
394 6253 Tom Erik Alm Team Randem & Hübert AS 5:15:36
395 7023 Roy Stenberg Johansen Gran IL 5:15:52
396 4272 Daniel Petrinec   5:15:54
397 6505 Trond-Inge Weatherup Sturla IF 5:16:28
398 6340 Martin Grevle Haug   5:17:33
399 8221 Arne Müller   5:18:04
400 8454 Petter Nielsen   5:18:48
401 7178 Joakim Skajaa   5:19:26
402 7276 Thomas Viken Spenst 5:19:34
403 7352 Harald Tolleshaug Norges Banks Idrettslag 5:19:38
404 9101 Runar Røstbø Team Saltdalshytta 5:20:10
405 8125 Chris Hauge Forvaltningshuset 5:21:49
406 7891 Bjørn-Inge Østby   5:22:07
407 10265 Espen Borgir Christophersen   5:22:27
408 7263 Tore Vamraak Skiforeningen 5:22:39
409 6588 Morten Skjelde IL Berver'n 5:23:13
410 7424 Vaclav Broz   5:23:44
411 9366 Martin Kromann Københavns skiklub 5:24:52
412 11125 Anders Midthun FIRE 5:25:05
413 7127 Anders Opås   5:25:24
414 6393 Ørjan Høyer-Farstad Høyer-Farstad IL 5:26:20
415 6814 Kjetil Benum   5:27:14
416 10282 Jon Roald Johnsen   5:28:15
417 7782 Petter Skodbo   5:28:34
418 9205 Kåre-Gunnar Bergstøl Norcem/Leca/Bygg.no 5:29:21
419 10495 Malte Guteland Skarpnäcks OL 5:29:28
420 7534 Rune Haug Frosta Il 5:30:29
421 6445 Håkon Lerberg   5:30:30
422 5888 Alexander S. Ulltang   5:30:57
423 11517 Jostein Eikanger Team Kreftlex 5:31:06
424 8405 Marián Polák Lenochod Opatov 5:32:19
425 11157 Eivind Johnsen Nortura Tønsberg B.I.L 5:32:20
426 7676 Aaron McParlan   5:32:32
427 6964 Jacob Hegre Jalund Velo 5:32:37
428 7123 Andrè Oldebråten Krampa IL 5:32:54
429 7816 Tom Strand PRIVATmegleren 5:33:18
430 10445 Sebastian Dransfeld   5:33:46
431 7160 Alexander Rolsdorph Team Maxim 5:34:02
432 6436 Johan Jørgen Kværnø Gjensidige 5:34:19
433 6864 Erland Gundersen Danielsen Fram IL 5:35:16
434 7144 Kristoffer Rauff   5:35:37
435 11187 Bjarne  Larsen Juul Skiklub vesterhavet 5:36:44
436 6407 Joshua Lisac ToppTid / FTK 5:38:32
437 7669 Gøran Marthinussen PwC 5:38:46
438 8058 Einar Ellefsen Swix Sport AS 5:39:23
439 6954 Thomas Haug Nordic Choice Hotels 5:41:27
440 10698 Knud Levi Røddesnes   5:41:49
441 11013 Stian Birkeland Clear Channel 5:42:25
442 11306 Morten Skjeggestad   5:42:57
443 9105 Tormod Aure Herkules 5:43:27
444 6027 Øystein Sørumshagen Tønsbergs Blad 5:43:36
445 10472 Didrik Fjeldstad Apekattene 5:46:13
446 8870 Ole Kristian Nordengen   5:47:19
447 11263 Peeter Piirimägi Kagu MK 5:48:16
448 8713 Martin Helgesen Varteig IL 5:48:57
449 11141 Thomas Høystad   5:49:07
450 7920 Jaanus Vagel   5:49:33
451 7296 Erik Ødegård Vallset Il 5:50:26
452 9521 Morten Skodbo Ball & Jekkert 5:52:34
453 9635 Tormod Kruger   5:53:01
454 10063 Koit Põldmaa Simuna SK 5:53:12
455 11006 Kjetil Berge The Dark Side 5:53:14
456 10607 Audun Løvstad   5:54:15
457 7226 Runar Svåsand   5:54:35
458 10815 Kai Mikalsen   5:54:38
459 8229 Odd-Arne Berglund Nilsen   5:54:47
460 9344 Odd Eigil Jusnes   5:54:48
461 8451 Joakim H. Halle PO 5:58:07
462 10743 Olof Sundblad Swedbank 5:58:13
463 11056 Jan Olav Mathiassen   5:58:16
464 8331 Christian Tetlie Kirkens bymisjon 5:59:16
465 9356 Hans Christian Knevelsrud Forsvaret 6:01:20
466 8958 Henning C.  Steffenrud   6:02:33
467 9413 Helge Mjelde Norcem/Leca/Bygg.no 6:04:24
468 9473 Vaclav Racansky VSK Universita Brno 6:04:46
469 8089 Erik Frøyd   6:06:48
470 11344 Petr Tlustos   6:07:19
471 9518 Andreas Skinnerlien Swix Sport AS 6:09:05
472 10563 Emil Kiær   6:09:28
473 10838 Roger Vestli Engen Ottestad sk 6:09:39
474 9330 Kieren Jarratt Royal Air Force 6:09:59
475 7466 Erik Erici Linköpings SK 6:10:16
476 7687 Tor K. Moseng Dekadens VIL 6:11:21
477 11140 Ronny  Høystad   6:11:48
478 7520 Håkon Gundersen Frognermoen 6:12:45
479 9992 Steinar Larsen   6:12:51
480 6860 Gaute Bjørndalsæter Oppdal Snowboard Team 6:14:00
481 6787 Tom Christian Alnæs Fredrikstad Idrets Forening 6:16:17
482 9188 Terje Andreassen Forsvaret 6:18:23
483 7399 Stefan Batliner Team Nordic Egga 6:18:50
484 11000 Sammy  Ben   6:19:23
485 9880 Atle Michalsen   6:19:45
486 6891 Henrik Kai Eriksen Data Respons BIL 6:20:21
487 7960 Trond Haraldsvik   6:20:54
488 10805 Michael Åhs   6:21:11
489 9674 Kai Axel Hals   6:22:42
490 8075 Odd Fidje   6:25:28
491 8890 Ståle Sumstad Pedersen   6:26:52
492 7308 Pål Jakob Aasen   6:27:14
493 10175 Dag Magnus Tronstad   6:28:31
494 10448 Sondre Dukefoss   6:29:03
495 10588 Margus Liigsoo   6:29:49
496 9964 Jiri Karasek Spolek Pratel Soupani Nohama 6:29:50
497 9465 Anders Petersen   6:31:20
498 10113 Nils Åge Skeie   6:32:26
499 7710 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 6:32:37
500 9931 Anders Holland-Hverven   6:32:57
500 10088 Lars Ruud   6:32:57
502 8431 John Richard Urbanski Første og siste gang 6:34:02
503 10412 Petter Bjerke   6:34:12
504 7664 Glenn Madsen   6:34:15
505 10789 Sven Erik Windt Eidsberg Brann og Redning 6:34:55
506 6846 Lars Jørgen Brynildsen   6:35:06
507 9308 Per Ivar Hessen Borgen Advokatar AS 6:37:23
508 8837 Jared Mcfadzean Klubb McFadzean 6:37:42
509 8026 Kristoffer Brendlien   6:37:49
510 8343 Lars Marius Transeth   6:41:45
511 9869 Kenneth Fagerheim   6:41:58
512 9248 Daniel Eira Norcem/Leca/Bygg.no 6:44:01
513 8888 Eirik Ovrum   6:45:39
514 8056 Stian Ekornhol Det er bare å gå!!! 6:45:46
515 10231 Erik Endre Ingen 6:46:08
516 8325 Øystein Søraas Grimsgaard   6:47:31
517 11146 Erik Jaensson   6:48:10
518 8924 Harold Salvesen   6:52:55
519 10868 Frank Løke Runar 6:53:14
520 8967 Lars Støvreide   6:53:35
521 7392 Øivind Asmyhr   6:53:44
522 9872 Ståle Hoel   6:54:28
523 8749 Terje Jensen   6:56:15
524 8309 Anders Stoltz-Rasmussen   6:57:57
525 10391 Graziano Bosin   6:58:39
526 7436 Håkan Carlsson   6:58:46
527 9659 Robert Oskarsson   7:01:20
528 7547 Finn-Erling Hermansen   7:01:52
529 8684 Frode Glint Pettersen   7:05:42
530 11321 Steinar Steffenrem Danskerud Snowlove 7:08:14
531 9784 Stian Aleksandersen Oslofjord Triathlon 7:08:19
532 10201 Fredrik Øverby Volkswagen370 7:13:44
533 8801 Anders Langmyr   7:14:55
534 6629 Erling Sørbøen   7:16:28
535 8816 Ole Lindekleiv FK Vigør 7:19:20
536 9478 Anders Rasmussen   7:19:32
537 7763 Roar Sandmæl   7:19:40
538 8277 Rami Sabanegh Team Coca-Cola 7:20:08
539 8323 Frode Sæbønes Kirkens bymisjon Drammen 7:20:37
540 7409 Nils-Kristian Berg-Olsen   7:22:51
541 8150 Håkon Andre Jensen   7:26:47
542 7522 Hans Petter Gustavsen   7:29:06
543 9110 Thomas Watland   7:30:50
544 11224 Frode Moltubakk   7:35:41
545 10458 Morten Eriksen   7:41:19
546 9336 Kim Flaa Johansen   7:47:00
547 8030 Sondre Bry Glevoll   7:50:21
Annonse







Annonse