NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 40-44 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 40-44 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.


 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 3 Anders Aukland Team Santander 2:27:34,3
2 14 Jørgen Aukland Team Santander 2:29:45,7
3 22 Jörgen Brink Lager 157 Ski Team 2:35:34,7
4 164 Geir Ludvig Aasen Ouren Madshus 2:43:25,2
5 7 Stanislav Rezac Silvini Madshus Team 2:44:42,9
6 73 Thomas Alsgaard Team LeasePlan Go 2:47:24,0
7 233 Henrik Sollie Team Oslo Sportslager 2:53:44,7
8 3933 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Synnfjell 2:55:30,3
9 222 Erlend Haugstad Team SkiClub 2:55:42,7
10 548 Anders Sörensson Team Swedemount Ski Club 2:55:43
11 228 Ole Jakob Ness Team Oslo Sportslager 2:55:50,3
12 569 Klaus Øiseth Milsluker`n 2:57:25
13 170 Bjørn Robstad Moelven il/Team Parkettpartner 2:57:32,5
14 598 Ragnar Crona Volvo IF 2:58:40
15 433 Sigurd Beldo   2:59:11
16 124 Vidar Igeltjørn Team Synnfjell 3:00:02,1
17 515 Bjørn Risebrobakken Eidsvold Værks Skiklub/G-Sport Kløfta 3:02:03
18 513 Hans Jørgen Renå Hommelvik IL 3:02:52
19 432 Clemet Fougner SK Rye 3:03:44
20 547 Øystein Sæther Luftkrigsskolen / IL Skauga 3:04:38
21 520 Tron Rustadbakken   3:05:45
22 592 Peter Ettling Skogspojkarnas OK 3:05:53
23 19031 Jon Olsen Team Oslo Sportslager 3:06:13
24 507 Anders Stenbrenden Milsluker'n Sport 3:06:28
25 573 Anders Aalberg Team sport1 lillehammer / Lillehammer skiklubb 3:06:35
26 386 Eirik Asp Bygdøy IL 3:06:44
27 1293 Thomas M Knutsen Oslo Sportslager 3:06:58
28 1285 Ole Petter Kjerkreit   3:07:17
29 1155 Odd Egil Brobakk Støren Spkl 3:07:29
30 621 John Arne Holtet Brandval IL 3:07:45
31 567 Christian Wiig BB Cycling 3:07:47
32 1369 Bjørnar Onsum   3:08:11
33 2307 Vetle John Sverdrup Bull ski og kajakk 3:08:42
34 580 Mikal Homble Bjerke IL/SSK 3:08:58
35 1511 Frode Smevik Byåsen il / Gunnar Sagberg as 3:09:28
36 518 Kjartan Roland Bjerke IL-ski 3:09:38
37 1498 Anders Aas Storebrand Sport 3:10:28
38 1423 Anders Soovik göteborg skidklubb 3:11:23
39 1558 Per Morten Hvattum Gran IL - RPI 3:11:43
40 479 Morten Andreas Lerø Fossum IF / Veritas BIL 3:12:07
41 1427 Ulf Erik Strand Strandbygda il 3:12:15
42 11365 Jens Aas Team Oslo Sportslager 3:12:49
43 1359 Espen Nyland Kluge 3:12:52
43 1176 Lars Elnes Sport 1 Røyken/Lars Elnes Rørl.forr.as 3:12:52
45 619 Martin Tucek Silvini Madshus Team 3:13:05
46 1175 Odd Arne Eliassen Holt IF 3:13:14
47 1380 Nils-Andrè Reinfjord sømna ski 3:13:16
48 1126 Paul Aksel Authen Team KPMG/Båstad IL Ski 3:13:40
49 19148 Stig Løvlund Nordreisa/Statnett 3:13:41
50 1273 Jostein Hvamb Heddal IL 3:13:46
51 1125 Øystein Austerheim Halden SK 3:14:00
52 1235 Torgeir Haug Lisleherad IL Ski 3:14:09
53 1230 Tor Hillmann Bjønndalen Sporting Team 3:14:25
54 1269 Trond Johannessen Hatteland Display 3:14:34
55 1135 Knut Berntsen VESTRINGEN IL 3:14:37
56 19012 Kenneth Gavoll-Hansen Team Oslo Sportslager 3:14:40
57 19054 Vegard Sørumshagen   3:14:46
58 1149 Robert Boman Strömnäs GIF 3:14:51
59 1144 Marius Bjørnstad Drøbak Frogn IL / Sport 1 3:14:54
60 1447 Bjørn Roger Tangstad Støren Sportsklubb 3:14:59
61 1243 Preben Hofstedt-Moe Runar 3:15:19
62 1715 Jarle Haugland Stord IL 3:15:26
63 1276 Vegar Jøranli Nordre Land IL 3:15:29
64 1253 Jussi Häkkinen   3:15:41
65 1504 Martin Haanæs Molde og omegn idrettsforening/Skaret skiservice 3:16:33
66 535 Knut Ole Solligård Orkdal IL Team Knirken 3:16:36
67 1242 Anders Hevrøy Ringkollen Skiklubb 3:16:41
68 9676 Daniel Jakobsson Fossavatnsgangan 3:16:42
69 1448 Trond Erik Taugland Bjerke IL Ski/team vintersport 3:16:43
70 1407 Amund Saxrud Nessegutten 3:16:45
71 1528 Torleiv Yli Myre Hamar Skiklubb 3:16:47
72 542 Frode Stubberud Norcem/Leca/Bygg.no 3:17:07
73 11554 Frantisek Landa Silvini Madshus Team 3:17:20
74 1389 Oddbjørn Rundtom Lesjaskog IL 3:18:00
75 511 Per Christian Pettersen Moss skiklubb 3:18:40
76 2051 Peder Figenbaum Milslukern Sport 3:18:50
77 1382 Johnny Riise Hovdebygda IL 3:18:57
78 1743 Aksel Indreeide Valldal IL 3:19:09
79 1438 Ole-Petter Sætre Nybergsund IL Trysil 3:19:13
80 1375 Zbynek Pela Ski Pax Horni Maxov 3:19:25
81 2775 Jan Koritov Skedsmo Skiklubb 3:19:33
82 1340 Vebjørn Myhr Svarstad il 3:19:51
83 1801 Sulo Mannine Team TT 3:19:53
84 1699 Frode Sørumshagen Moen Sportsklubb 3:19:56
85 1280 Frode Garberg Kavli Jutul, Bærum BIL 3:20:11
86 1489 Knut Erik Østbøll Fossum Langlauf 3:20:29
87 1856 Kjetil Pedersen Sand IL 3:20:38
88 1437 Ted Sæter Granli IL 3:20:42
89 1365 Morten Omland Kjelsås IL 3:21:06
90 1257 Einar Idland Andebu IL 3:21:10
91 1515 Henning Weaas   3:21:20
92 1392 Cato Ryste Volda 3:21:22
93 1723 Thomas Hestvik Blaker 3:21:23
94 1131 Eirik Bentzen Milslukern Sport 3:22:28
95 1356 Lars Nilsson Strömnäs GIF 3:22:32
96 1781 Arne Lienert   3:22:46
97 9735 Even Chiodera Fossum IF 3:22:53
98 489 Lars Even Markerud   3:23:00
99 2224 Thomas Meland Widerøe BIL 3:23:19
100 1510 Ken Olav Phillips Tynset IF 3:23:28
101 1338 Stein Motrøen XIL 3:23:36
102 2014 Frode Andresen Sportshuset Bodø 3:23:38
103 9682 Martin Sperl Silvini Madshus Team 3:23:46
104 1533 Tormod Strand Forsvaret/Åslia skilag 3:23:57
105 1570 Innocente Sormani COMUNITA' MONTANA VALSASSINA 3:24:15
106 2018 Lars Ekeland Koll IL / DNB 3:24:47
107 1941 Hans Rune Tonstad Turrennklubben i Rogaland 3:24:52
108 1671 Kjetil Jovall Fjeld Skikameratene / Ørje IL 3:24:53
109 1685 Jo Christer Frysjøenden Norske Backer 3:25:11
110 2275 Martin Stepanek Universita Brno 3:25:15
111 19034 Patrik Petersson Apladalens löparklubb 3:25:18
112 1854 Truls Paulsen BVHIF 3:25:39
113 1820 Ove Måge   3:25:40
114 1172 Åge Harald Drangsholt Fædrelandsvennen 3:25:43
115 1523 Fredrik Georgsson Jönköpings ok 3:25:51
116 1775 Henrik Langeland Milsluker'n/Skiforeningen 3:25:56
117 1649 Vegard Damsgaard Team Briko 3:26:01
118 1577 Trond Gunnar Amundsen Lommedalens IL 3:26:03
119 1867 Steinar Røe Byåsen IL/Skanska Aktiv 3:26:06
120 1602 Nils-Erik Auråker UNIT4 BIL 3:26:09
121 2134 Svein Gjermundsen Luksefjell skilag 3:26:13
122 2414 Trond Vegard Seivåg Midnattsolrittet 3:26:16
122 1148 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 3:26:16
124 2127 Tommy Fredriksen Magnor UL 3:26:33
125 1814 Terje Myhre Maihaugen-bil 3:26:50
126 1461 Thomas Tronstad OBOS 3:26:55
127 2237 Rune Nordengen Lyn Ski 3:26:57
128 1866 Hans Christian Ruud Lommedalen IL / Team SKIGO 3:26:58
129 1908 Kjetil Steinsrud Songe skiklubb 3:27:13
129 1935 Kjell Ingebret Nilsen Lørenskog CK 3:27:13
131 1668 Vidar Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 3:27:15
132 2829 Kjell Nystuen Drevja IL 3:27:45
133 19095 Esa Vironen Toolpoint 3:28:15
134 1990 Lars Christian Tvedt Ferd 3:28:17
135 19077 Lars Lindgren Lier Skiløberforening 3:28:23
136 1779 Lars Laukeland IL Jutul, Aker Solutions 3:28:32
137 1645 Sindre Bårdseng Vang Skiløperforening 3:28:34
138 1534 Stian Ulberg Skrautvål Il 3:28:43
139 1894 Bjørn Skaare Statoil BIL 3:28:46
140 2279 Svein Svanem Tingvoll 3:28:58
141 2238 Per Iver Nordset Nittedal Banquett Racers 3:29:13
142 1753 Jonas Johansson IK Stern 3:29:19
143 2737 Sami Hämäläinen   3:29:31
144 1514 Jan Inge Trontveit Bjørn Myhre Sport 3:29:43
145 2209 Simon Vetle Langeland Merraholtet Ski 3:29:50
146 1681 Roger Framnes Reinsvoll IF 3:29:52
147 2348 Asle Rein Henriksen Rustad IL/ Statoil BIL 3:30:18
148 10884 Sander Nilsen   3:30:59
148 1873 Tarjei Sandnes Fredrikstad Skiklubb 3:30:59
150 2256 Roger Sagen Byåsen IL 3:31:00
151 1919 Jesper Larsen København Ski 3:31:03
152 2139 Alexander Granheim TEAM NORGESGRUPPEN 3:31:09
153 1853 Morten Parthaugen Torpa Ski 3:31:17
154 1643 Bjørn Arild Bøhleng Hamar Skiklubb 3:31:22
155 2071 Bård Aksnes Hommelvik il langrenn 3:31:28
156 1766 Anders Kolloen Nybygda IL 3:31:30
157 2386 Lars Horn Johannessen Asker Skiklubb 3:31:39
158 1809 Sjur Mo SINTEF 3:31:41
159 2012 Erik Stange Likkehammer Skiklub/Team Sport1 Lhmr 3:31:42
160 1802 Ole Magnus Martinsen Icopal B.I.L 3:31:47
161 1451 Bernt P. Tennstrand Team sport 1 Lillehammer/ Mesnali skilag 3:31:48
162 2260 Terje Simmenes   3:31:52
163 1454 Pål-Andre Thorsby Nesodden Team Thorsby 3:31:55
164 1773 Hans Petter Lade Fet skiklubb 3:31:58
165 2838 Radim Ondracek Ekonom Praha 3:31:59
166 2323 Kristian Jr Nergården   3:32:02
167 2879 David Schwab VSK Univerzita Brno 3:32:09
167 2667 Knut Flyen Tynset IF 3:32:09
169 1580 Daniel Björndal Kungälvs OK 3:32:15
170 2354 Vegard Steinsholt Klubb Idrettsklubb / NAV IT 3:32:31
171 1633 Svein E. Bratberg MjøsSki 3:32:36
172 1625 Ronny Bjørdal Volda 3:32:39
173 1903 Steinar Solhaug Kirkens bymisjon Drammen 3:32:49
174 2329 Jostein Frydenlund Ås IL 3:32:54
175 2396 Vegard Rynning Aasen Eidsvold Værks Skiklub 3:32:55
176 2181 Gjermund Ihler If Skadeforsikring 3:33:02
177 2194 Tore Kanestrøm Orkdal IL/Team Knyken 3:33:10
178 2092 Gjermund Blom-Hagen Vang Skiløperforening 3:33:17
179 1487 Maxim Zotov Peloton Ru 3:33:26
180 1617 Tomas Berger Skikameratene 3:33:28
181 1717 Tom Erik Heimsnes Råsehallet SK 3:33:32
182 1821 Pavel Najdekr VSK Univerzita Brno 3:33:47
183 2397 Thomas Berge   3:34:12
184 1471 Kjetil Vassbotn Skaret Skiforening 3:34:18
184 2026 Eddy Lidström Norcem/Leca/Bygg.no ok landehof 3:34:18
186 9693 Fritjof Loen   3:34:36
187 2232 Johannes-Henrik Myrmel   3:34:43
187 1411 Einar A. Skjellerudsveen Lillehammer Skiklub 3:34:43
189 1711 Sigmund Hauge Nittedal Banquet Racers 3:34:47
190 1764 Erik Kleven Ottestad IL Ski 3:35:26
191 1669 Ronny Feet Bjønndal Sporting Team 3:35:32
192 2411 Frode Dragsten St.Olavs hospital 3:35:34
193 2124 Stig Framnes Rustad IL 3:35:43
194 1677 Frode Fløttum Sokna IL 3:35:46
195 219 Morten Grøan Team Oslo Sportslager 3:35:46,5
196 1635 Sverre Briseid Tikampen.No 3:35:47
197 2664 Kjetil Finstad Volkswagen250 3:35:49
197 2112 Jo Ellingsen Runar IL 3:35:49
199 3021 Rolf Jonas Eriksen Hakadal 3:36:22
200 2896 Geir Ole Sletten Hydro Oslo BIL 3:36:43
201 2907 Åge Mikael Strand Grindvoll IL 3:37:03
202 1396 Anders Rønnevig DNB RØA 3:37:23
203 19128 Martin Fleischer Milsluker'n Sport 3:37:30
204 3361 Håkon Leer Sandstad Granli IL / MA-LØP 3:37:45
205 1611 Peter Bay   3:38:00
206 2941 Johan Matteus Triumf Indre Kåfjord 3:38:06
207 3003 Vojtech Podhorny   3:38:10
208 3223 Christopher Jensen Advokatfirmaet Selmer/Holmenkollen CK 3:38:13
209 3224 Rune Dragsten   3:38:16
210 2716 Endre Hjelseth Ottestad IL Ski 3:38:20
211 2391 Thorbjørn Risan Accenture BIL 3:38:21
212 2178 Johan Hördegårdh IFK Göteborg 3:38:37
213 1733 Joachim Hrasky   3:38:46
214 2671 Malvin Fremmerlid Volda 3:39:03
215 2888 John Rune Sjøli Melhus IL 3:39:14
216 2374 Henrik Rossvoll Therma Industri 3:39:21
217 2242 Markus Olin   3:39:23
218 3539 Jannik Stanger LØRENSKOG SKIKLUBB 3:39:28
219 2654 Kjell-Inge Engevik Stord IL 3:39:30
220 2172 Håvard Holmedal Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 3:40:03
221 1430 Atle Stubberud   3:40:08
222 1922 Kjell Magne Sunde Lillehammer Sportell / Lillehammer Skiklubb / Swix Sport 3:40:11
223 1783 Bo Lindblad Øyer-Tretten IF 3:40:14
224 2886 Øystein Simonsen trøsken il 3:40:25
225 2346 Fredrik Bernsten Spikbodarnas IK 3:40:26
226 3057 Morten Schau Aktiv mot kreft 3:40:30
227 3350 Arne Rykhus Multiconsult BIL 3:40:37
228 1836 Jan Fredrik Nordstrand   3:40:38
229 2192 Pål Jørgensen Sømna IL 3:40:47
230 2267 Olve Slind Skiforeningen 3:40:52
231 3085 Vidar Bjørgum Trondheim Kommune 3:40:53
231 2403 Øystein Lie PGS BIL 3:40:53
233 2987 Øyvind Kvernhusengen Pelias Norsk Skadedyrkontroll 3:40:56
234 2406 Håkon Markussen Telenor BIL 3:41:11
235 1863 Ole Marius Rosendal Skikameratene/Trøgstad Skiklubb 3:41:24
236 2835 Lars Hugo Braadland Olsen UNIT4 BIL Lørenskog CK 3:41:33
237 2663 Frode Farstad Vind IL 3:41:45
237 1656 Martin Batek Silvini Madshus Team 3:41:45
239 3195 Ingebrigt Henden Betna Idrettslag 3:41:54
240 3219 Mikko Haara   3:42:23
241 2862 Rolf Robøle-Sørensen Gran IL 3:42:39
242 2924 Thomas Svensen Sløyfa 3:42:41
243 3117 Ole Christian Evensen Fredrikstad Skiklubb 3:42:42
244 1875 Leif Asbjørn Seegaard Gjøvik skiklubb/ Kafteins corner 3:42:55
244 2389 Joar Lund Sørum IL 3:42:55
246 2784 Andreas Laustsen   3:43:03
247 2006 Åke Carlsson Sköld Jönköpings Orienteringsklubb 3:43:10
248 2008 Mathias Westerlund Vårby IK 3:43:13
249 9724 Stig Smedsvig Statoil BIL 3:43:27
250 2699 Emil Haug   3:43:38
251 2981 Erik Bie   3:43:41
252 1704 Anders Hansen Kafteins Corner 3:44:13
252 3031 Albert Fiddan Nilsen Norges Banks Idrettslag 3:44:13
254 3445 Lars Øy Gjelleråsen IF 3:44:18
255 3959 Øyvind Leikvin Svalbard Hestesenter 3:44:23
256 1603 Per Erik Austad Hydro Oslo BIL 3:45:00
257 2129 Lars Furuseth   3:45:04
257 2219 Stian Majormoen Team Bjerkrheim 3:45:04
259 2916 Pål Surén   3:45:18
260 2586 Ola Andersbakken   3:45:25
261 3332 Dag Olav Holter   3:45:31
262 2227 Dag Erlend Lohne Mohn Drammen Strong 3:45:59
263 2328 Asbjørn Aas Danske Bank Private Banking 3:46:04
264 3905 Thomas Weiby Tollernes Idrettslag 3:46:07
265 9700 Stefan Karlsson Ronneby OK 3:46:28
266 9609 Lars Kristian Granlund   3:46:32
267 3495 Tony Björling Domnarvets Goif 3:46:37
268 3053 Mads Nilsen Gjøvik skiklubb 3:46:49
269 2644 Arne Dolven Asker Skiklubb 3:46:51
270 19173 Arnfinn Ree   3:46:54
271 2872 Trond Røstadstuen Eina Sk 3:46:59
272 2839 Christian Hay Opsahl Stavanger Skiklubb 3:47:01
273 2631 Håvard Bungum Framfjorden IL 3:47:06
274 3489 Ole André Hagen Rustad IL 3:47:11
275 2906 Ørjan Strand   3:47:17
276 2820 Gunnulv Nord Hakadal IL 3:47:19
276 3402 Snorre Sæther Lyn Ski 3:47:19
278 1842 Tom Johansen TT&IF 3:47:20
279 2289 Anders Thoresen BT360 3:47:22
280 19121 Lars Tvedt Gjerdrum IL 3:47:53
281 3159 Till Halbach Ås IL 3:47:59
282 2756 Pål-Sverre Jørgensen Team Oslo Sportslager 3:48:14
283 2104 Per Aune Buljo Kautokeino IL 3:48:16
284 3145 Hallgeir Grønvold Åsmarka IL 3:48:19
285 4443 Stian ødegaard Nittedal Banquet Racers 3:48:27
286 2277 Erik Strandli Norcem/Leca/Bygg.no 3:48:34
287 2792 Jan Petter Mølmann SAndungene 3:48:45
288 3914 Anders Øwre-Johnsen Volkswagen 001 3:48:50
289 2823 Inge Norstad Byaasen Skiklub / SINTEF BIL 3:48:54
290 3005 Sigurd Syrdal   3:48:56
291 2072 Øystein Albrechtsen   3:48:59
292 1708 Rune Hansen Snertingdal If Ski 3:49:01
293 3015 Ivo Betten Axa SC 3:49:06
294 3976 Rune Udnæseth Holsve Lørenskog cykleklubb 3:49:12
295 1713 Erik Haugen Næroset IL 3:49:21
296 2928 Gaute Szacinski Øyer Tretten IF 3:49:36
297 2970 Andrey Zolotykh   3:49:53
298 2228 Hans J Motzfeldt Milslukern/AS ROCKWOOL 3:50:06
299 3111 Andreas Engelstad Team pay 3:50:50
300 3043 Erik Kaldheim Vindafjord IL 3:50:51
301 3034 Tom Bergene Team 14B 3:50:53
302 3295 Håvard Mæland Søre Ål IL 3:51:20
303 4394 Ola Lesteberg FMC Technologies 3:51:44
304 2747 Didrik Jerndahl   3:51:48
305 3903 Jonas Viklund Rejlers 3:51:53
306 2815 Klas Schløsser Møller Koll 3:52:01
307 3073 Vidar Aunli Steinkjer Skiklubb 3:52:04
307 2740 Stig Ove Høglien   3:52:04
309 2990 Jan Erik Smith DnB 3:52:09
310 1850 Frithjof Herland Opsal Moss skiklubb 3:52:15
311 3209 Sven Egil Holmsen Hamar Skiklubb 3:52:20
312 2983 Jan Leo Bjørnstadjordet Gausdal skilag 3:52:22
313 3277 Käfferlein Markus TSV Stiefenhofen 3:52:47
314 4445 Lars Helge Andersen Klubb Idrettsklubb/Benteler BIL 3:52:48
315 2922 Vidar Sveen Hafslund BIL 3:52:49
316 2630 Bjørn Brynhildsvoll Vang Skiløperforening / Sparebanken Hedmark 3:52:57
317 2904 Stein Ove Nymoen Stai Kvikne IL 3:53:02
318 2882 Simen Sellevold MS Svartor 3:53:10
319 3369 Frode Haaland Omega AS / Vindafjord IL 3:53:17
320 3604 Sjur Ellingsen Danske Bank/Asker Skiklubb 3:53:31
321 3510 Frank Bendiksen EY BIL/ Enebakk IF 3:53:34
322 3230 Joachim Johnsen IL TRY 3:53:45
323 2672 Nicolay Friis Ski-Club Académique Suisse (SAS) 3:53:55
323 3183 Håvard Haugstulen Raufoss IL Allianse - Langrenn 3:53:55
325 1248 Geir André Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 3:54:13
326 3237 Magne Killingstad Konnerud IL 3:54:22
327 2331 Jarl Egil Markussen FFSF 3:54:42
328 2156 Helge Marius Haug Driv IL 3:54:54
328 3009 Henning Karlsen   3:54:54
330 2673 Thomas Frølich-Olsen Fredrikstad sk/Team Maxim 3:54:56
331 3411 Odd Ivar Sørmo Markabygda IL 3:54:57
332 3691 Bjørn-Erik Johansen Skiforeningen 3:54:59
333 3207 Rune Holmen Halmsås & Omegn 3:55:22
334 3570 Egil Støre Blix   3:55:35
335 3830 Tore Skoglund   3:55:46
336 3250 Idar Kristengård TEAM NORGESGRUPPEN, Skaret Skiforening 3:55:52
336 2356 Mellet Tverå   3:55:52
338 3066 Henning Engen Andersen Rogne il 3:55:53
339 3750 Tim Mak ComputIT BIL 3:56:02
340 10274 Trond Lein Topteam Elite 3:56:24
340 1840 Christer Obbarius Sunne SLF 3:56:24
342 3756 Torbjørn Mæhlum Norsk Luftambulanse BIL / SPORTSEN IL 3:56:58
343 3431 Arnfinn Vik Hvittingfoss Il 3:57:02
344 4405 Torgeir Holt   3:57:21
344 3417 Kjell Ove Tiller Leksdal 3:57:21
346 4052 Fredrik Andreas Bolstad Goldfish Professional 3:57:39
347 3919 Henning Aasen Åslia skilag 3:57:43
348 3556 Halldor Felde Berg Bjerke IL Ski 3:57:48
349 2738 Christian Høe Telenor BIL/Ullensaker Skiklubb 3:57:51
350 3390 Børre Storhagen Lillehammer Skiklub 3:57:57
351 3319 Eirik Næss Stamina 3:58:00
352 9714 Jakob Lundkvist Vattenfall IF 3:58:08
353 2300 Thomas Strand Vamsæter Gjerdrum 3:58:13
354 6095 Indrek Karolin Sport Club Metsasõbrad 3:58:14
355 3789 Emil Paaske   3:58:16
356 3092 Geir Brønmo Lille Randklev 3:58:18
356 5530 Ryan Wilkinson   3:58:18
358 19130 Erik Baardsgaard   3:58:37
359 2286 Rune Thomassen Hamar Skiklubb 3:58:54
360 7209 Petr Stregl OB Vrchlabi 3:59:12
361 4869 Eirik Underhaug XIL 3:59:13
362 3644 Trond Egil Bræin Hagnæss Team Jumbo 3:59:16
363 10583 Sergey Levshchanov   3:59:30
364 3242 Glenn Kjær   3:59:37
365 3803 Jan Henning Røisland Søre Ål IL - Lillehammer 3:59:39
366 4183 Erlend Klæboe Camfil Norge 3:59:42
367 3621 Pär Sundkvist Jönköpings ok 4:00:09
368 3451 Atle Aas Nordre Eidsvoll IL, tversoglangs 4:00:11
369 3076 Odd Arne Ås Stor-Elvdal sk 4:00:14
370 4350 Christopher Winge Volkswagen010 4:00:29
371 3167 Geir Normann Hansen   4:00:34
372 3358 Rune Øystein Sandaker   4:00:49
373 3734 Magne Litland Storebrand 4:00:53
374 3945 Morten Strandsveen MjøsSki 4:01:29
375 2805 Amund Moen Subsea 7 4:01:54
376 3808 Hallgrim Sagen Korsvoll 4:02:08
377 4403 Igor Chuvaev Solnyshko 4:02:11
378 6758 Anders Spilling Schibsted Media Group 4:02:25
379 2719 Reidar Flasnes Forsvaret/Åslia skilag 4:02:31
380 2042 Mikael Björndal SEB IF 4:02:42
381 3571 Aslak Bodahl Amedia 4:02:43
382 4384 Harald Nisi Gransherad IL 4:02:45
383 4360 kjetil-helge øyen Fana IL 4:02:46
384 4537 Torbjørn Blomsnes Nexans 4:02:59
385 3038 Gjert Fisknes FFSF 4:03:08
386 3874 Thor Erling Thorsen TT&IF 4:03:33
387 3466 Andreas Ramberg Gjelleråsen 4:03:55
388 5479 Pavel Wohanka OB Vrchlabi 4:04:14
389 4000 Tommy Hassum CK Jarlsberg 4:04:46
390 3720 Thomas Langseth Nordic Ski Team 4:04:50
391 3912 Øistein Johan Øverberg   4:05:01
392 3430 Stig Aldor Vennestrøm MjøsSki 4:05:08
393 3850 Espen Wiik Stigersand Feiring IL/ SSK 4:05:22
394 4620 Pål Guttormsen   4:05:25
395 6005 Petr Strejcek VSK Universita Brno 4:05:37
396 4467 Audun Markeng Kafteins Corner 4:05:59
397 3033 Frode Saghaug Vanvik IL 4:06:06
398 4305 Ole Vemund Soug ABB BIL 4:06:22
399 3815 Ole-Jacob Schelver   4:06:44
400 3811 Trond Harald Sand Mjøsen Birk/ Team ParkettPartner 4:06:51
401 3925 Erik Krogstie   4:07:05
401 3483 Neil Marston Hemsedal IL 4:07:05
403 3008 Arne-Gunnar Ellevold DNF 4:07:15
404 4007 Torgeir Johnsen Goldfish Professional 4:07:40
405 4391 Torgrim Dalseg Veidekke BIL 4:08:26
406 4101 Mads Fuglesang Selmer 4:08:38
407 4084 Grunde Eriksen   4:08:45
408 3487 Henrik Pålsson Tanums IF 4:09:07
409 4049 Grim Bleka   4:09:27
410 3302 Gert Nestler IFK Mora Sk 4:09:32
411 5483 Narve Yksnøy CatY HIL 4:09:36
412 3096 Per-Ola Baalerud Norvestor Equity 4:09:49
413 4002 Arild Haugan   4:10:09
414 3938 H.K.H. Kronprins Haakon   4:10:10
415 5725 Espen E. Johansen   4:10:11
415 3997 Andreas Fleischer   4:10:11
417 4801 Eigil Samset   4:10:17
418 3920 Hans Aaseth UNIT4 BIL 4:10:48
419 5542 Mattias  Modéen   4:10:57
420 4215 Jørund Lillås Skaret Skiforening 4:11:11
421 3592 Jonas Claussen IL Jutul 4:11:22
422 2846 Mattia Pazzola USLI LANZO INTELVI 4:11:25
423 3978 Guttorm Kvastad NOV BIL 4:11:31
424 4974 Frode  Hennum Lier Skiløberforening/Bjørn Myhre Sport 4:11:34
425 3791 Nicklas Ranström Sunne SLF 4:11:47
426 3719 Geir Kaasa   4:11:54
427 3190 Åsmund Johannes Hellesøy Stord IL 4:12:06
428 9060 Mads Blomfeldt BDO 4:12:18
429 4957 Erlend Olaisen Det Norske Teatret BIL/Knink 4:12:24
430 4374 Audun Folkedal   4:12:42
431 4883 Ketil Westeren Trondhjem Skiklub 4:12:44
432 4042 Vidar Berget   4:13:03
433 11137 Thomas Heum Jacobsen   4:13:07
434 3196 Jan Roger Henriksen Team Norgesgruppen/Kiwi 4:13:16
435 3419 Raul Tomberg   4:13:34
436 5596 Leif-Hermann Arntsen   4:13:38
437 4143 Juho Himanen DHS Oy Audit Partners 4:13:48
438 2788 Thor Lindberg Mangenfjellet Langdistanse 4:13:59
439 4684 Mads Redigh Karlsen   4:14:30
440 4609 Erik Grindheim I meste laget 4:15:00
441 3822 Alexander Skau Innstrandens Idrettslag 4:15:04
442 2077 Christian Barstad   4:15:18
443 3482 Simon Premoze   4:15:28
444 3093 Ole Petter Bueie Sel IL 4:15:32
445 2616 Lars Harald Blomkvist IL Stil 4:16:03
446 4780 Øystein Bach Ramstad Stjørdals-Blink 4:16:08
447 4914 Erlend Tuntland Norcem/Leca/Bygg.no 4:16:16
448 7368 Marek Polak HO Lemra 4:16:20
449 9379 Jonas Martner Frölunda OL 4:16:32
450 4474 Robert Gosselin Whistler Nordics 4:17:00
451 3119 Halvor Johannes Finstad Norcem/Leca/Bygg.no 4:17:11
452 5466 Inge Virum Molde Triple Crown 4:17:16
453 5412 Tore Stigbrand Täfteå IK 4:17:23
454 5546 Stian Gundersen GA BIKES AS 4:17:25
455 4191 Vegard Kristiansen   4:17:30
456 5230 Even Kvalheim   4:17:41
457 4683 Frank Jørgensen NVE Bil 4:17:44
458 5108 Rune Goddokken   4:18:42
459 4420 Christian Coucheron   4:18:44
460 4706 Frank Lefdal Fana IL 4:18:53
461 3443 Stig Jerry Ørneberg Boc 4:19:00
462 4933 Kjetil Holstad Tine 4:19:01
463 4227 Alf Emil Løvgren Sturla 4:19:14
464 4208 Ronny Leikarnes Samhald IL 4:19:18
465 4622 Kristian Gaarder Lensbygda Sportsklubb 4:19:27
466 4661 Terje Håland Aker Solutions 4:19:31
467 3805 Even Rønningen Evry BIL 4:19:39
468 3174 Einar Hartz Søreng Skiklubb 4:19:40
469 4799 Harald Saksvik Bærums Verk Hauger 4:19:52
470 3374 Rollef Johansen Team Fellor 4:20:01
471 3513 Tore Bråten Bårnås   4:20:02
472 3863 Jon Aksel Svensson Aibel 4:20:25
473 4347 Didier Wetzel   4:20:30
474 3258 Kenneth G. Langsethagen Strandbygda IL Ski 4:20:45
475 4126 Per Magnus Haram   4:20:46
476 4346 Pål Vidar Westlie   4:21:15
477 4527 Jarle Bjeglerud FMC 4:21:16
478 3665 Sigmund Henriksen Team vintersport 4:21:55
479 4414 Henrik Seidelin   4:22:00
480 4293 Håvard Skaug   4:22:04
481 5478 Andrew Wilson   4:22:05
482 4906 Christer Af Geijerstam Statoil BIL 4:22:16
483 4710 Morten Lien team hamremoen 4:23:04
484 4006 Lasse Johansen   4:23:32
485 5144 Olav Heggard Frogner IL 4:23:36
486 7875 Michal Vrbata OB Vrchlabi 4:23:44
487 5608 Per Arne Benjaminsen Mock 4:24:07
488 5217 Kenneth Kongsvold TINE SA / IL TRY 4:24:12
489 5390 Bjørge Skjeldestad Team Tryg 4:24:40
490 3954 Björn Byström Vårby IK 4:25:23
491 3395 Arild Stuldalen Biri pjall og pedal 4:25:41
492 4168 Tor-Kristian Jenssen   4:25:42
493 4959 Ivar Frøland Osvoll ØHIL 4:25:59
494 4691 Sjur Klafstad   4:27:14
495 4859 Audun Torbjørnsen VESTRINGEN IL 4:27:24
496 3314 Tomas Nydal SATS ELIXIA Metro 4:27:31
497 8886 Thomas Orrenius Ödeshögs Skidklubb 4:27:32
498 5129 Klaus Marius Hansen Københavns skiklub 4:27:37
499 4245 Lars-Martin Hoff Mikkelsen PBL 4:27:42
500 3357 Bendik Andreas Sagsveen FFI BIL 4:27:44
501 5330 Rune Omang Hernes IL/trå til mot ms 4:27:45
502 4750 Roger Nilssen MjøsSki 4:27:46
503 2117 Dan Eriksson Älvdalens IF SK 4:28:00
504 9123 Merlin Vervoorn   4:28:27
505 5233 Hans Petter Kvarsnes Romerike politiidrettslag 4:28:35
506 11354 Jan Egil Utsigt Ekornes 4:28:40
507 5381 Jon Erling Simensen Glemmen VGS 4:29:07
508 5223 Lars Kristiansen Stjørdals Blink 4:29:35
509 4669 Kjetil Jacobsen Skiforeningen 4:29:40
509 4045 Stein Ove Bergli Snertingdal IF - Ski 4:29:40
511 4938 Johannes Rudbeck Axa Sports Club 4:30:04
512 3793 Magnus Riisgaard Anderstorp OK 4:30:06
513 4597 Halvor Gallefoss   4:30:43
514 5701 Morten Fundingsrud DFIski 4:30:54
515 5237 Arne Johan Larsen Fana 4:31:27
516 4832 Tor Ove Torgersen   4:31:56
517 6609 Rune Stenbro Nes Ski 4:31:58
517 5079 Morten Fevang Kodal 4:31:58
519 5269 Bao Ly Spesialenheten for politisaker 4:32:05
520 11032 Tord Busterud   4:32:43
521 4991 Kjell Arne Arntzen   4:33:19
522 4924 Carsten Wurl   4:33:50
523 3632 Øyvind Gromholt Skikameratene 4:33:53
524 6176 Jostein Fuglestrand fjellhugvereide 4:33:59
525 5619 Rune Bjerkelund Norcem/Leca/Bygg.no 4:34:06
526 6725 Lars Bobe TSV Bärenstein e.V. 4:34:14
527 5960 Stefan Sandahl IK Hakarpspojkarna 4:34:28
528 4472 Andre Wurschmidt G C C 1855 4:34:46
529 5517 Sigurd Wirstad Koll - Forsvarsbygg 4:34:50
530 5740 Ragnar Hansen   4:34:56
531 4501 Ronny Abelsen Norcem/Leca/Bygg.no/Implenia Norge 4:35:02
531 5467 Ørnulv Vistad SINTEF BIL 4:35:02
533 5272 Harald Løland Hylsfjorden IL 4:35:08
534 5370 Jon Røsok Drøbak-Frogn 4:35:17
535 5653 Tarjei F. Damman Storebrand BIL 4:35:22
536 4575 Eivind Engh SSK / Nordre Eidsvoll IL 4:35:25
537 5830 Steffen Risstad Larssen   4:35:32
538 6544 Christopher Rolsdorph Grue IL 4:36:34
539 5032 Christian Busch Fana 4:36:44
539 5862 Kristian Tollan Seiersten Dbr XC 4:36:44
541 6742 Shaher Yar Khan Maxim/Orkla 4:36:45
542 4307 Roger Stener   4:36:56
543 6009 Marius Stub Regjeringsadvokaten 4:37:12
544 4340 Knut Morten Vangen Miljødirektoratet BIL 4:37:21
545 5316 Frode Øien   4:37:33
546 5634 Knut Inge Brendeland Statoil BIL 4:37:42
547 7367 Bent Nordgård Toten-Kranken CK 4:37:59
548 4059 Anders Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 4:38:16
549 5846 Trond Ljoså Gossen IL 4:38:24
550 4919 Geir Andreas Joner LDS BIL 4:38:43
551 5471 Erik Wanvik Vikingkong 4:38:59
552 4785 Erlend Ringsgård Trøsken IL 4:39:10
553 6071 Tor Morten Ytterås Jonsvatnet 4:39:35
554 6627 Frode Sæther   4:39:42
555 5181 Joachim Jacobsen Avinor 4:39:51
556 4961 Kasper Rydén   4:40:06
557 5441 Tore Thorsteinsen KISS ARMY NORWAY 4:40:19
558 4111 Janno Greenbaum   4:41:11
559 4083 Einar Engvig   4:41:42
560 6747 Arne Johannessen Follo SK 4:41:54
561 6227 Kenneth Breen   4:41:56
562 5470 Nicolai Wahl FINN.no 4:42:08
563 5213 John Kjøbli   4:42:36
564 4836 Markus Steiner   4:42:57
565 5202 Jonas Karlsen Innlandet Næringsmegling 4:42:59
566 8508 Lars Salvesen Eidsvoll SK 4:43:08
567 6553 Finn Håkon Rødland KISS ARMY NORWAY 4:43:09
568 6722 Jørn Ølmheim Ranheim Skiklubb / Statoil ASA 4:43:22
569 5111 Erik M. Gran Kolbukam 4:43:29
570 3186 Thomas Heggelund Sand IL 4:44:21
571 5064 Lars-Erik Ellingsdalen   4:44:29
571 5570 Bjørn Leren   4:44:29
573 5080 Stig Floberghagen Ed Force One 4:44:34
574 10114 Geir Skjolden Nes Ski 4:44:41
575 6570 Jørn Torkel Seim Specsavers 4:45:18
576 4831 Stein Arve Solås Ringebu-Fåvang skiklubb 4:45:43
577 4576 Andreas Engvall Bodens SK 4:46:26
578 10642 Daniel Mäkinen IFK Mora Sk 4:46:51
579 10478 Pontus Funke Leksand OK 4:46:52
580 9349 Hans Petter Bjørnerud Kildebo Kirkens bymisjon 4:46:55
581 5895 Kai Arild Normannseth OIF 4:46:58
582 5957 Arne Røste   4:47:10
583 6409 Kurt Jordnes   4:48:01
584 5552 Anders Nygård KIV 4:48:20
585 5638 Tore Broholt Lyn Ski 4:48:25
586 5615 Knut Bergum Kolbukam 4:48:26
587 7531 Benny Ståle Svardal CMR Bil 4:48:29
588 9950 Espen Jakobsen Team Maxim 4:48:57
589 5870 Trond Myhre LommedalsExpressen 4:49:26
590 4580 Nicklas Grunden Lysekil skid o Löparklubb 4:49:28
591 6655 Stig Uthushagen Norcem/Leca/Bygg.no 4:50:05
592 5774 Marius Høvik Driv IL 4:50:13
593 5028 Erling Brudberg Norgesgruppen 4:50:28
594 3716 Tore Kristiansen Arnestad 4:50:47
595 10225 Carl-Christian  Stenrud   4:51:07
596 5591 Kenneth Andreassen   4:51:17
597 6166 Sven Ivar Sanstøl   4:52:45
598 6734 Andreas Olsson OK Linne 4:52:46
599 8700 Masaki  Hamanishi MYBRA SKI TEAM JAPAN 4:53:03
600 6626 Jon Magne Sæbbe   4:53:05
601 4770 Finn Ove Pettersen Gangspærra IL 4:53:21
602 6159 Frode Mathisen Trio Entreprenør 4:53:26
603 5288 Thomas Melby Tar Taxi fra Kvarstad IL 4:53:31
604 6556 Sveinung Kronstad   4:53:44
605 4999 Pål Tuko Bakken   4:54:28
606 6068 Bjarke Wolf-Jürgensen   4:54:54
606 5892 Jim Roger Nordhøy Vefsn kommune 4:54:54
608 6473 Steinar Mathiesen Hokksund IL 4:55:00
609 7264 Narve  Strand Volkswagen 010 4:55:35
610 5730 Geir Gunnesmæl Vind IL 4:55:50
611 5679 Rasmus Evrin Bækkelagets SK 4:55:52
612 5133 Frank Vegar L. Hanssen Moelven IL 4:55:57
613 5124 Ole-Kristian Hagen   4:56:23
614 7808 Jon Inge Stensrud Forsvaret/IL Jutul 4:56:27
615 9126 Roar Danielsberg   4:57:15
616 7052 John Ivar Klever   4:57:28
617 5156 Thomas Steen Hofstad Mjøndalen IF 4:57:45
618 5808 Håvard Kjernli   4:58:12
619 6978 Espen Hofoss Aftenposten/Nittedal banquet racers 4:58:28
620 5464 Gudmund Melberg   4:58:29
621 6811 Kyrre Beenfeldt   4:58:34
622 9352 Anders Kiste F-74 4:58:57
623 4523 Eddie Berglund   4:59:21
624 4791 Kenneth Ulen Lillehammer 4:59:22
625 9403 Jon Helge Martinsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:59:37
626 7130 Marko Palhomaa Aitoasunnot 4:59:46
627 5741 Thomas Uwe Hansen COWI Fredrikstad BIL 4:59:47
628 6222 Jonas Blich Bakken Dagens Næringsliv 5:00:02
629 5660 Espen Dåsvand Nets Active 5:00:12
630 5103 Boris Gilgen   5:00:17
631 4557 Carlo Cristellon G.S. Castello di Fiemme 5:00:21
632 5184 Morten Jartun Eidsvold Værks Skiklub 5:00:40
633 3812 Atle Sandbekken Team Reno Bil Oslo 5:00:48
634 7360 Jakob Hermann Københavns skiklub 5:00:57
635 6937 Kai Arne Halvorsen PwC 5:01:12
636 11211 Nils Malm IFK Lidingö SOK 5:01:16
637 4834 Ulrich Spreng SC Gosheim 5:01:25
638 5113 Thomas Gudmestad Kvernhuset BIL 5:01:32
639 7279 Ronny Volden   5:01:33
640 7639 Frode Leikarnes IL Samhald 5:01:46
641 6719 Bernt Sætaberget   5:01:50
642 5065 Stian  Ellingsen Granli IL 5:02:11
643 6815 Erik Nystuen   5:02:16
644 6720 Thomas Tollefsen Svelvik IF 5:02:19
645 4280 Erik Riis-Johansen Flatås il 5:02:25
646 4119 David Hallberg IK Ymer 5:02:51
647 6035 Alexander Minge Thøgersen OEC Consulting AS 5:03:05
648 5460 Gunnar Ugland Telenor 5:03:31
649 4004 Jens Jensen   5:04:59
650 9150 Dominique Ribaut Nittedal Banquet Racers 5:05:02
651 3999 Hans Hansen   5:05:05
652 11095 Bjørn Steffen Sagmoen Strandbygda Ski 5:05:08
653 6418 Halvor Kjerkreit Skiklubben Bakglatt 5:05:09
654 6560 Svein Martinsen Smøla Sykkelklubb / Morefish 5:06:18
655 6678 Rune Waalen LS Bil 5:06:39
656 6615 Børge Strande Foss & Strande Elektro AS 5:07:29
657 7538 Rune Heide Team Galskap 5:07:39
658 6273 Lars Erik Fikke høyenhall skiforening 5:07:42
659 5739 Esben Hansen   5:08:11
660 10565 Viktor Klein LK Slovan Karlovy Vary 5:08:13
661 7109 Tobias Ness   5:08:56
662 10765 Milan Urban   5:09:02
663 6585 Roald Skeide RG 5:09:05
664 5299 Thomas Staven UNIT4 BIL 5:09:13
665 6950 Jonas Hasselgren   5:09:26
666 7579 Ståle Indregård Sulitjelma Skytterlag 5:09:29
667 8280 Jan-Even Sandal Sykkykven IL/Tøyen SK 5:10:08
667 6558 Stian Rønnekleiv Flora Ck 5:10:08
669 7007 Robert Ivem   5:10:32
670 5659 Svein Olav Dyrhol Statoil BIL 5:10:34
671 19200 Ales Dvorak   5:11:33
672 9821 Håvard Boldvik Fmc Technologies / Mjøsa Triathlon 5:12:01
673 6737 Sture Krey Skjæret Åsta 5:12:20
674 9335 Håvard Wårheim Johansen Rognan 5:12:43
675 11223 Pål Mollestad   5:13:28
676 8616 Pavel Burian   5:13:29
677 5727 Ken-Esben Guldbjørnsen   5:13:35
678 7053 Øyvind Kluge Bottoms Up Turlag 5:13:51
679 8715 Daniel Hellmark IK Stern 5:14:59
680 7333 Fredrik Ahl Ik noc out 5:15:01
681 6522 Ole Andreas Bergli   5:15:24
682 5794 Marius Jusnes   5:15:45
683 6438 Trygve Johan Kvåle DNB BIL 5:17:25
684 11459 Jens Erik Mortensen   5:18:02
685 7315 Dan Henriksen Ullensaker CK 5:18:38
686 10759 Øyvind Trøhaugen THALES 5:18:46
687 7906 Aigar Kallas Sport Club Metsasõbrad 5:19:14
688 8693 Ketil Grønneberg   5:19:17
689 9285 Ørjan Grip Norcem/Leca/Bygg.no 5:19:39
690 6356 Jørn Hindklev Norcem/Leca/Bygg.no 5:19:43
691 5005 Ståle Berge Alvanuten ski og sykkel 5:20:22
692 7739 Snorre Renander Oppdal Snowboard Team 5:20:39
693 6246 John Dixon   5:21:35
694 9055 Svein Rune De Presno   5:22:14
695 7146 Loris Rigoni   5:22:19
696 7188 Pål Harald Fagertun Slemdal Team SEB 5:23:54
697 7630 Jon Amund Kyte   5:25:54
698 9477 Erik Ransedokken Brekke   5:25:57
699 7124 Tor Ketil Grøndal Olsen   5:26:16
700 5746 Rune Hausstätter Høgskolen i Lillehammer 5:26:47
701 7467 Frank Eriksen Vadsø skiklubb 5:26:48
702 8772 Tom-Erik Kihl   5:27:16
703 7514 Arild Gromholt Skikameratene/Team Bjerkrheim 5:28:07
704 9624 Christian  Kjuus Hakuna Matata 5:28:16
705 6263 Lars Espevik Haslum IL 5:28:23
706 8326 Timo Tahvanainen   5:28:38
707 7648 Øyvind Lorentzen   5:29:50
708 7814 Frank Stoum   5:29:53
709 6402 Knut Johansen   5:30:07
710 9466 Geir Pettersen Kirkens bymisjon 5:31:27
711 7129 Per Ole Otterness Norcem/Leca/Bygg.no 5:31:34
712 6816 Arne Berg Blommenholm 5:31:59
713 7966 Bart Roetink Holte Ski 5:32:07
714 5145 Tor Inge Hegvold   5:32:55
715 5718 Caspar Grauballe ByCaspar.com 5:33:05
716 7693 Espen Rostrup Nakstad Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 5:33:07
717 6949 Cato Harviken One Man Army 5:33:32
718 7524 Kristian Røed   5:34:13
718 11088 Andreas Thomas Grob   5:34:13
720 6028 Teemu Saarni   5:34:18
721 9278 Magnus Färdig   5:34:57
722 9014 Jöns Bartholdson Michael Matthews Foundation 5:35:00
723 7775 Anders Skaslien   5:35:49
724 6783 Stig Allergodt Norcem/Leca/Bygg.no 5:36:28
725 7596 Thor Arne Johansen Sula sk 5:37:19
726 6616 Nils Harald Strøm IL ROS 5:38:30
727 6639 Henrik Tidemand-Johannessen SLASK 5:38:43
728 7062 Anders Even Kvåle   5:39:02
729 11427 Per Christian Villanger   5:39:06
730 6812 Thomas Behrens København Skiklub 5:39:32
731 7122 Geir Thormod Ofstad   5:39:34
731 7312 Morten Gjessing Sande Sportsklubb/Elopak BIL 5:39:34
733 8127 Svein Hausberg OneSubsea 5:39:37
734 6848 Sven-Kåre Bunæs Eidsvoll Sykkelklubb 5:39:46
735 7825 Eivind Svendsen   5:39:49
736 6732 Jens Olav Larsen   5:40:10
737 9568 Mathias Ullgren Norcem/Leca/Bygg.no 5:40:13
738 6820 Øyvind Berg   5:41:52
739 8627 Pål Dahle Göteborgsingenjörernas skidklubb 5:42:24
740 10529 Tommy Husdal   5:42:48
741 9960 Tuukka Järvinen   5:43:15
742 7063 Marius Köhler-Olsen Gjelleråsen IF 5:43:59
743 7800 Ingo Spauke   5:44:30
744 8459 Hernan Vargas   5:44:47
745 7615 Kristian Kjøller Holte Skiklub 5:44:50
746 7327 Endrik Randoja Birke Hunt Team Estonia 5:44:51
747 7555 Tristan Hollande   5:45:20
748 6876 Gudbrand Eggen   5:45:21
749 10629 Glenn Rune  Moe   5:45:35
750 10668 Martin Orre   5:46:20
751 6675 Peter Winther Københavns skiklub 5:46:56
752 10618 Harijs Meiers   5:47:11
753 6510 Morten Nygård   5:48:10
754 8029 Christopher Browning   5:48:48
755 10466 Giuseppe Feo   5:48:54
756 6267 Haakon Evjen Nattaklubben 5:48:59
757 6823 Peter Berg-Olsen Caverion 5:49:04
758 7761 Kjetil Sanders CSAM Health 5:49:09
759 11132 Kim Bratteli   5:49:18
760 6733 Anders Nygård Vind IL 5:49:22
761 11411 Håkon Løvoll   5:49:51
762 9591 Arne Christian Wiig Songe skiklubb 5:50:53
763 9274 Jens Kristian Fosse HiB BIL 5:51:03
764 9532 Jakob Spone   5:51:19
765 8465 Anders H Johansson IK Stern 5:52:06
766 8055 Tom Egan JUSF 5:52:38
767 9121 Anders Schoster   5:52:45
768 7470 Bård Espeland Volkswagen 089 5:52:47
769 8493 Adolfo Menendez   5:53:08
770 7647 Erik Loen Team Loen 5:53:37
771 7056 Anders Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 5:53:49
772 8748 Jan Solvang Jensen   5:55:22
773 7638 Bent-Håkon Lauritzen   5:56:07
774 7713 Knut-Håvard Olsen Sortland og Omegn Skiklubb 5:56:24
775 19183 Thomas Moen   5:56:41
776 7621 Rune Kristiansen Sula sk 5:57:06
777 10574 Steinar Labee-Lund   5:57:31
778 10246 Halvard Berntsen   5:57:37
779 7608 Thomas Karterud   5:57:53
780 11251 Ivar Opdal Kongsberg Defence & Aerospace AS 5:58:08
781 9886 Kjell Håvard Galgum Volkswagen370 5:58:10
782 9669 James Matthews MMF 5:58:31
783 6527 Christer Petersson Edsbyn SK 5:59:02
784 5081 Frode Finstad   5:59:10
785 7681 Jan Erik Johansen Fronger IL 6:01:33
786 7685 Jostein Moen   6:02:04
787 8869 Eivind Nordahl   6:02:34
788 6859 Claudio Caflisch Finna / SC Trin 6:02:43
789 6908 Patrick Friestad   6:04:20
790 6998 Tore Jonny Hynne Brøttum IL 6:04:31
791 7245 Geir Thøgersen Peisselskabet 6:04:49
792 10269 Ole Dan Fuglestrand   6:04:51
793 10695 Sebastiano Ronco Team Gruassen Gretzu 2016 6:05:21
794 10664 Niclas Olsson   6:06:05
795 8802 Marcus Larsson Ödehögs skidklubb 6:06:13
796 7008 Kjetil Jahr   6:06:16
797 7845 Christian Tannum Sørkedalens IF 6:06:29
798 7581 Jon Iversen Volkswagen 380 6:07:35
799 8067 Tom Espeland Sulland B.I.L. 6:08:01
800 10435 Miroslav Culik   6:08:13
801 10441 Coen Dijkers   6:08:51
802 10770 Vincent Van Dorst   6:08:55
803 11221 Jørn Moen Volkswagen 474 6:09:05
804 11066 Kristjan Flosason   6:10:34
805 10855 Morten Børke Team Coca-Cola 6:10:50
806 9871 Tobias Dahl   6:10:58
807 9900 Morten Hansen   6:11:10
808 7347 Ben Saatvedt XO BIKERS 6:11:54
809 11009 Lars Berggren   6:13:05
810 11425 Erling Taftesund   6:13:24
811 8052 Idar Danielsen   6:13:31
812 10008 Kay Lund-Pettersen Ørje IL 6:13:51
813 11359 Janne Veikkolainen   6:13:57
814 9490 Nikolaj Raaber M40 6:17:52
815 8644 Peter Engelsen   6:19:24
816 11245 Erik Offerman Sektens Skid Sällskap 6:20:01
817 7697 Kolbjørn Nilsen   6:20:17
818 8050 Pär Dahlqvist   6:21:45
819 6799 Anders Asak Leirsund IL 6:23:00
820 8162 Sahin Kisacam   6:23:57
821 8440 Per Morten Næssvold   6:26:08
822 8126 Håvard Haugland   6:27:22
823 8458 Odd Thygesen   6:27:27
824 11028 Peter Brun   6:28:44
825 9328 Åsmund Grøstad Årefjellsloppet 6:29:16
826 7022 Lasse Johansen   6:30:06
827 8435 Atle Gran   6:30:08
828 8209 Søren Mikkelsen Roskilde Skiklub 6:30:10
829 9621 Christoffer Viig   6:30:37
830 11541 Brage  Lindaas Team Oslo Sportslager /Aure IL 6:30:49
831 8369 Jørn Walle Technet Consulting AS 6:33:42
832 8357 Knut Helge Vestre   6:34:18
833 7824 Ole Fredrik Sveen Ullensaker skiklubb 6:36:18
834 7770 Helge Seim Norcem/Leca/Bygg.no 6:36:42
835 8598 Hans Berg   6:36:44
836 11284 Kenneth Rønnestad   6:37:05
837 8838 Vegard Mcfadzean   6:37:41
838 11442 Yoshifumi Inao   6:38:03
839 11115 Anders Hellgren Vansbro AIK Skidor 6:39:28
840 10701 Audun Røse   6:43:58
841 9550 Geir A. Sæternes Norcem/Leca/Bygg.no 6:44:02
842 11499 Andreas Hammarstedt Norkart BIL 6:45:04
843 8143 Erlend Husby IL høy puls og lav intensitet 6:45:34
844 8215 Einar Monstad   6:48:50
845 10022 Thomas Mennerat SCP Nozeroy 6:52:44
846 8421 Gisle Strøm   6:53:03
847 10223 Magne Nesbø Mørch   6:53:04
848 8021 Bjørn Karl Borgersen   6:55:18
849 9632 Bent-Roar Ekse Newsec Sport 6:55:43
850 7600 Sverre Magnus Elvenes Joki   6:56:47
851 8762 Geir Egil Kalkvik Mammut IL 6:59:10
852 11339 Jørgen Thingelstad   7:03:19
853 10155 Torgeir Sørensen Steinsholt kropps og pleielag 7:03:35
854 8963 Hampus Stigbrand Täfteå IK 7:10:57
855 9235 Michael D Ortega   7:13:44
856 9186 Tor Øyvind Andersen   7:13:53
857 10430 René Dueholm Caspersen Comwell Kellers Park 7:14:04
858 10577 Trond Larsen   7:16:22
859 8897 Lars Arne Pettersen Movar BIL 7:18:10
860 10650 Bo Nielsen   7:18:51
861 10724 Endre Sletvold   7:21:21
862 9864 Erik Engsbråten Alvesta 7:22:46
863 11102 Tomas Hajek Famous Fathers Turnov 7:23:03
864 9901 John Hanson   7:28:31
865 10486 Morten Gohn   7:41:58
866 9600 Benny Östling   7:43:55
867 9393 Brede Løvlien Norcem/Leca/Bygg.no 7:48:51
868 8194 Thor Olav Lystad Veien Tilbake 7:49:59
869 8261 Günter Reinfeld Vareid skiklubb 7:52:06
870 9559 Stefan Tjärnback   7:57:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +