NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 55-59 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 55-59 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 393 Trond Olav Berg Rustad IL 2:56:43
2 208 Kristen Aaby Team Bjørn Myhre Sport 3:02:08,2
3 417 Andreas Engebretsen Overtoppen / Aktiv mot kreft / Bull Ski & Kajakk 3:06:08
4 452 Jan Otto Hoel I.L. Snøhetta 3:08:39
5 1506 Erik Landheim   3:08:53
6 1113 Arnt Edvin Andersen   3:10:21
7 384 Bjørn Ove Ansnes   3:10:36
8 600 Steinar Hannestad   3:10:42
9 1391 Magnor Rypdal Isfjorden IL 3:11:33
10 9670 Daniel Sandoz   3:12:10
11 1297 Espen Kristiansen Rustad IL 3:12:25
12 1508 Terje Monsen Molde Pukkverk 3:12:34
13 1305 Bjørn-Inge Larsen Helsedepartementet 3:13:13
14 1360 Dag Arild Nylund Nordbygda/Løten Ski 3:14:00
14 1214 Tore Gresmo Hof Il 3:14:00
16 1568 Dag Sjøberg Bækkelaget SK 3:14:45
17 1443 Eivind Anders Sørlie Overtoppen/Aktiv mot kreft 3:16:02
18 459 Bjørn Høiby Næroset.il..Team.ParkettPartner 3:16:29
19 1308 Otto Leikvangen KNS 3:17:04
20 1571 Brigt Strømmen il Fri 3:17:33
21 1274 Morten Leander Johansen Team Splitkon 3:18:00
22 1123 Gunnar Atterås Kjelsås / E-CO Energi BIL 3:18:14
23 19019 Willy Hatlevoll HEMING IL 3:18:22
24 1738 Gudmund Høst   3:18:42
25 1620 Odd-Aage Bersvendsen My Washington Nordic 3:19:23
26 1161 Einar Bystøl Voss 3:19:33
27 1955 Stig Arne Vassbotn sfs volda 3:19:51
28 1675 Rune Flengsrud Ahlsell 3:20:28
29 1689 Leif Gjemse   3:21:01
30 10566 Alexander Klinov   3:21:24
31 1727 Pål Morten Holden Bjerke IL Ski 3:21:26
32 1277 Jan Tore Jørgensen Norcem/Leca/Bygg.no 3:21:39
33 1608 Jan Erik Bakken Team Sport 1/Lillehammer Skiklub 3:21:54
34 1694 Stein Grimstad   3:22:05
35 19083 Ove Pernes Rustad IL 3:22:06
36 1700 Petter Gunnulfsen Team Sport 1 Røyken/Hafslund 3:22:09
37 1457 Hans Erik Tofte Overtoppen/ Lillehammer Skiklub 3:23:27
38 1301 John Kvale Lensbygda 3:23:28
39 1162 Aadne Bækken Handelsbanken BIL 3:23:30
40 1877 Lars Seim   3:23:59
41 1621 Kolbjørn Birkrem Flatdal IL 3:24:10
42 1872 Ståle Samuelsen Stovnerkam/team oslo sportslager 3:24:21
43 1798 Leif-Henning Lågeide Skiflygerne 3:24:25
44 1725 Bjørn Kvaal Hjermann Overtoppen/Statoil/Team AKTIV mot kreft 3:24:37
45 1417 Torbjørn Sneve   3:25:05
46 1460 Klaus Tronstad Norcem/Leca/Bygg.no 3:25:22
47 1899 Birger Solberg Overtoppen 3:25:28
48 1450 Torfinn Teigen SpareBank 1 3:25:50
49 1574 Stein Yri Lier Skiløberforening 3:26:40
50 2047 Yann Engel SC La Sagne 3:26:42
51 1441 Leif Sørensen Rustad IL 3:26:51
52 1746 Per Jacobsen Gjøvik skiklubb 3:27:16
53 1927 Olav Sveum Gjøvik skiklubb 3:27:25
54 1261 Magne Isaksen Froland IL 3:27:33
55 2200 Kjell Rune Kjørren Skjåk IL 3:27:37
56 1911 Jonny Storbråten Rustad IL 3:27:38
57 1917 Audun Strandlie Gjøvik skiklubb 3:28:10
58 2295 Olav Trønnes Ottadalen SK 3:28:36
59 1691 Alvin Granild Grovfjord IL 3:29:12
60 1897 Åge Snerting   3:29:38
61 1624 Sverre Kristian Bjølgerud Vikersund IF Langrenn. 3:29:55
62 1327 Sjur M. Krog Martinsen Norcem/Leca/Bygg.no 3:29:58
63 1609 Rolf Bakken   3:30:09
64 2165 Trond Heir OKK 3:30:13
65 1171 John Gunnar Dokk Lillehammer skiklubb 3:30:42
66 1834 Tor Nordskog Harpefoss IL 3:30:55
67 19091 Sverre Petlund Milsluker'n Sport 3:31:01
68 1712 Trygve Hauge Aure IL 3:31:03
69 1901 Olav Reidar Solberg   3:31:12
70 1952 Torbjørn Ugelvik Molde og Omegn IF - Skaret Skiservice 3:31:31
71 2118 Jan Fagerheim NORDEA I.L 3:31:47
72 1920 Oddgeir Stråbø Sauda idrettslag 3:32:08
73 1719 Stig Heir Asker Skiklubb 3:32:13
74 1905 Jan-Erik Solheim Berg IL 3:32:55
75 1598 Ole Anker-Rasch Overtoppen 3:33:07
76 1959 Brynjulf Vonen   3:33:37
77 2675 Svein Gausemel Lillehammer Skiklub 3:33:50
78 2170 Kjell Yngvar Hole DnB 3:34:13
79 1234 Hans Ivar Hattestad Team Sport 1 Lillehammer/ vingrom il 3:34:16
80 2758 John Kalland Volda 3:34:23
81 1794 Sverre Løken   3:34:24
82 1865 Øystein Rusti Ulnes IL 3:34:29
83 1989 Pål Sjulstad Larvik ski 3:34:32
84 1948 Erik Trønnes Ottadalen SK 3:34:36
85 1730 Terje Hordnes Fana Langrenn 3:34:46
86 2363 Einar E Bruneau Over bunnen 3:34:47
87 1912 Jørn Petter Storholt Ås IL 3:34:59
88 1930 Bjørn Ola Sætha Øyer/Tretten IF 3:35:02
89 2294 Espen Trøen Lillehammer skiklubb 3:35:16
90 1741 Dag Haakenstuen Team Aktiv Bygg 3:35:38
91 2320 Peter Hermanrud Njård 3:35:45
92 1868 Olav Rønning   3:36:00
93 19146 Ragnar Holthe Hexagon BIL 3:36:29
94 2593 Peer Christian Anderssen   3:37:00
95 1839 Eivind Nåvik Lillehammer Skiklub 3:37:34
96 2335 Erling Skogasel IL Korlevoll 3:37:35
96 2132 Kjell Gaukstad Lom il 3:37:35
98 1660 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 3:38:10
99 2609 Bård Bjerknes Stabæk 3:38:20
100 2830 Jan O Nytveit Kjelsås IL/BVA BIL 3:38:31
101 1999 Odd Roar Jakobsen Manhattan Nordic Ski Club 3:38:40
102 2159 Arild Haugene Drøbak-Frogn IL Ski/ Swco Norge 3:39:08
103 2874 Tor K. Sandaker Bærums Verk IF 3:39:14
104 2708 Torbjørn Hestad FREIA 3:39:20
105 3713 Erik Klomsten Byneset il 3:39:42
106 2885 Dag Silkoset Norges Rederiforbund 3:40:00
107 9709 Rune Fredriksen Ryvingen skiklubb Mandal 3:40:08
108 2903 Torgeir Spets Byåsen IL 3:40:36
109 2169 Jan Hoel Rustad IL 3:41:01
110 2090 Arild Bjørdal Ørsta 3:41:25
111 3146 Anders Gulbrandsen Kaos 3:41:27
112 2211 Hans Lillesveen Furnes 3:41:56
113 2171 Torstein Hole Emblem IL 3:42:03
114 1312 Finn Arne Lilleseth Eidsvold Værk Skiklub 3:42:16
115 2180 Håvard Håkonsen Moelven IL 3:42:34
116 2785 Lars Olav Leirdal IL Kolbukameratene 3:42:46
116 2589 Morten Roger Andersen Halden Skiklubb 3:42:46
118 2731 Tore Hulgaard Københavns skiklub 3:43:07
119 10134 Andreas Stoib Sausewind 3:43:18
120 2751 Jan-Erik Johnsrud Bærum Skiklubb 3:43:19
121 1900 Inge Solberg OPIL 3:43:28
122 2892 Jan Erik Skogsholm Kartverket 3:43:32
123 3392 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 3:43:40
123 2258 Sigmund Schia BK-Ski 3:43:40
125 3872 Roar Teige Åsane seilforening 3:43:59
126 3249 Rauno Kousa   3:44:08
127 2241 Bjørn Offigstad Øyer Tretten IF 3:44:15
128 3226 Torgeir Johannessen Rustad IL 3:44:40
129 2844 Geir Owren Statoil 3:45:01
130 3352 Jan Morten Røkaas   3:45:26
131 3211 Halvor Holvik Haslum IL 3:45:37
132 9070 Bjarne Lien Byåsen IL 3:45:41
133 1371 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland Friidrettslag 3:45:50
134 19135 Ragnar Sendstad   3:46:05
135 2734 Lars Chr. Hvidsten Trondhjems skiklub 3:46:09
136 3533 Bjørn Ole Myklebust Bækkelagets 3:46:22
137 3025 Jon Gunnar Karterud Nordbygda/Løten Ski 3:46:36
138 418 Knut Beck Engebretsen Overtoppen / Bull Ski & Kajakk 3:48:20
139 2761 Øyvind Karsrud Svett&Mett / Accenture 3:49:23
139 3010 Jan Kvæstad Beerenberg Stavanger 3:49:23
141 2808 Bjørn Morten Moss   3:49:26
142 2851 Eirik Prestmo Ringkollen/JM Norge 3:49:29
143 19180 Tore Eugen Kvalheim Milsluker'n Sport/Lyn ski 3:49:38
144 3362 Tom Steinar Sandvik Esso Sport 3:49:51
145 2865 Oddmund Rustad driv il / Entreprenørservice A/S 3:49:53
146 3232 Harald Jordet Tolga 3:49:56
147 2625 Ola T Brennhovd Gol il / Andebarkji TSK 3:50:05
148 2912 Ivar Stuve   3:50:16
149 2966 Thor Wiig Ragde Eiendom AS 3:50:22
150 2921 Ole Petter Sveen Redalen ski 3:50:24
151 2789 Torgeir Lindtveit Kolbotn IL 3:50:33
152 3271 Sven Lystad Fet skiklubb 3:50:47
153 3184 Olav Haukvik Fossum IF 3:50:48
154 1974 Gisle Aaland Sunnylven IL 3:50:52
155 2948 Magnar Tørres Fossum IF 3:51:10
156 3299 Georg Nederegger   3:51:11
157 2622 Ole Jens Brekke BK Ski 3:51:12
158 3181 Odd Erik Haugen Norcem/Leca/Bygg.no 3:51:14
159 2239 Jan Olav Nybo Rustad IL 3:51:20
160 2607 Egil Birkrem   3:51:25
161 3163 Geir Hammer Grue IL 3:51:38
162 2842 Tellef Ormestad Runar Ski 3:51:40
163 2797 Hans Christian Lønstad Data Respons BIL 3:51:47
164 3199 Einar Hoel Valldal IL 3:52:13
165 2141 Anders Grendahl Aas-Jakobsen BIL 3:52:15
165 3447 Ivar Øyen   3:52:15
167 3747 Øystein Løseth Overtoppen 3:52:31
168 2182 Jan Indsetviken Vikersund IF-Ski 3:52:34
169 3187 Ruedi Heimann   3:52:40
170 2800 Kjell Malin Sandnes IL 3:52:48
171 3273 Lars Jakob Løtvedt Fana 3:52:59
172 1644 Knut Børve Asker Skiklubb 3:53:11
173 2972 Inge Øvstehage VESTRINGEN IL 3:53:25
174 3870 Kjell Magne Tangen   3:53:26
175 3599 Marcel Dubois Ski-Club Les Breuleux 3:53:31
176 2594 Olav Andreassen Atna IL 3:53:37
177 3736 Finn Lorentzen Molde og omegn IF 3:53:56
178 3072 Arne Kristian Aune Bjørn Myhre Sport 3:54:06
179 2707 Bård Hernes Norconsult/Holmen Langrenn 3:54:13
180 3165 Helge Hammer Turrennklubben Rogaland 3:54:38
181 3758 Morten Tufte Michelsen   3:54:49
182 3630 Kjell Ivar Granheim Magnor UL 3:54:52
183 3004 Gulleik Riksaasen Vågå IL Ski & Friidrett 3:55:00
184 1913 Simen Storrud Drøbak/Frogn IL 3:55:07
185 3143 Jan Granstedt Halden SK 3:55:24
186 3574 Mads K. B Borge Bygdøy IL 3:55:30
187 2735 Pål Hytten Horten Skiklubb 3:55:31
188 2891 Per  Skogli   3:55:36
189 4066 Per Bjarne Carlsen Team Øverskauen 3:55:40
190 2827 Gunnar Christian Nyhus   3:55:52
191 2685 Tom Guttormsen Statoil BIL 3:55:56
192 2713 Arne Hjelle Nord Pool Sport 3:56:00
192 2901 Webjørn Solli Drevja IL 3:56:00
194 2936 Einar Wang Thorstensen Volkswagen 780 3:56:05
195 3269 Terje Lundby Vang Skiløperforening 3:56:11
196 3120 Helge Fjeldstad Rustad IL 3:56:16
196 3243 Bjørn Knudsen Fana il/ Tidende 3:56:16
198 3452 Morten Aas Asker Skiklubb 3:56:20
198 3960 Ivar Nikolai Olsen   3:56:20
200 2099 Edgar Brunner   3:56:50
201 4220 Bernt Lund Overtoppen / Milslukern Sport 3:56:51
202 3841 Ronny Solli Grøa IL 3:56:57
203 3461 Hans Petter Krogstad Skogn IL 3:57:03
204 3160 Ingar Hals Syril 3:57:20
205 3387 Torgny Stave Ål.I.L 3:57:35
206 3081 Rune Bergsodden Moelven IL 3:57:36
207 3449 Øystein Aamodt Strandbygda il 3:57:50
208 9090 Jan Fredrik Lund Kjelsås IL 3:57:55
209 3757 Kjell Messenlien Njård 3:57:57
210 3774 Erik Næss LØRENSKOG SKIKLUBB 3:58:02
211 3098 Mats Carlson Brottby SK 3:58:39
212 3724 Johannes Leirdal IL Kolbukam. 3:59:00
213 3744 Ernst Løksa Øystre Slidre il 3:59:02
214 9462 Fernando Pedergnana Running and more team 3:59:08
215 3248 Geir Korsvold   3:59:11
216 3835 Geir Slapø Njård 3:59:19
217 2079 Stig Benestad Overtoppen/ Team AKTIV mot kreft 3:59:37
218 3330 Egil Paulsrud Gausdal skilag 3:59:43
219 3902 Jon Steinar Viervang Sparebanken Sør BIL / Lund ski klubb 3:59:46
220 4175 Jan Henrik Karlsen Rustad IL 4:00:05
221 4810 Einar Sivertsen   4:00:17
222 2993 Erik Askautrud Rustad IL 4:00:26
223 2770 Anders Kluge Lyn Ski 4:00:27
224 3429 Helge Vedvik   4:00:29
225 19175 Bertil Alexandersen   4:00:41
226 3294 Eivind Mæhlum Søre Ål IL 4:00:45
227 2714 Per Atle Hjelmeland Eid IL 4:01:19
228 3274 Lars Madland   4:01:20
229 3324 Are Andre Olsen   4:01:30
230 2732 Sverre Th. Huse Aktiv mot kreft 4:01:34
231 3764 Terje Nerhus Valldal IL 4:02:07
232 4198 Per Kydland Handelsbanken 4:02:16
233 4151 Rune Holmgren   4:02:20
234 3325 Trond Olsen Trysilgutten 4:02:23
235 3844 Svein Sommerseth Jon Blubb / Narvik Skiklubb 4:02:27
236 3188 Trond Heimdal Skiforeningen 4:02:32
237 3548 Hans Jan Backer-Owe Bjørn Myhre Sport 4:02:45
238 3824 Anders Skjerve Markabygda IL 4:02:51
239 3810 Bernt Sagård Asker Skiklubb / Storebrand Sport 4:02:56
240 3581 Egil Brevik Hydro Sunndal BIL 4:03:31
241 3932 Finn Gustav Skofteland Lyn Ski 4:03:38
242 19153 Hermann Skjeldal Bukken il 4:03:45
243 4387 Kjetil Uhlen NTNU BIL 4:04:37
244 4112 John Grue Rustad IL 4:04:47
245 3286 Thorbjørn Michelsen CDC RACING TEAM 4:05:03
246 4041 Trond Bergerud Eidsvold Værks Skiklib 4:05:05
247 3543 Roar Andersen Stokke 4:05:20
248 3961 Frode Rønneberg Eidsdal I.L. 4:05:22
249 3075 Kåre Gunnar Bakke Veidekke 4:05:36
250 2696 Pål Hansen-Tangen Asker Skiklubb 4:06:06
251 3880 Even Anders Tosterud Feiring IL 4:06:07
252 3634 Harald Grøndahl TEAM NORGESGRUPPEN 4:06:28
253 3797 Luis Romundstad Heming 4:06:36
254 3769 Arild Nordsveen Furnesskiløperforening 4:06:39
255 3981 Nils-Henrik Pettersson Glittertind b i l 4:06:42
256 3906 Tom Weum Rent-A-Wreck 4:06:58
257 4335 Haavard Trøen MjøsSki 4:07:05
258 3858 Per Erik Stutlien V T U L 4:07:10
259 4747 Christian Ness Ness, Risan & Partners AS 4:07:13
259 2803 Egil Meisingset   4:07:13
261 3941 Odd-Ragnar Pettersen Moss skiklubb 4:07:34
262 4053 Martin Fuhr Bolstad Holmen Skiklubb 4:07:47
263 3309 Bjørn Nordengen Oppegård IL 4:07:49
264 3746 Frode Løset Holeværingen 4:07:57
265 4395 Jakob Lund Stadsbygd il 4:08:03
266 2709 Kjetil Hestdal   4:08:08
267 3617 Hans-Aksel Fjelldal Eid IL-Veidekke BIL 4:08:09
267 3666 Inge Olaf Herfindal Vaksdal IL 4:08:09
269 4447 Ronald Berg Team Proconor 4:08:21
270 3647 Rune Hansen CSC BIL 4:08:42
271 3985 Sigurd Sirevåg Sandnes IL 4:08:49
271 7480 Marcel Flaux   4:08:49
273 3777 Magne Ottestad Ottestad il/Interoptik 4:09:25
274 3131 Tor Frydendal Tvedestrand 4:09:33
275 9889 Mikhail Glasionov   4:10:11
276 2955 Ole Vikerhaug Fet Skiklubb 4:10:29
277 3418 Thor Inge Tollehaug Asplan Viak BIL / IF Eiker Kvikk 4:10:41
278 3434 Bjørn Jarle Wiger   4:10:50
279 4940 Tom Sverstad Bjørndal IF 4:10:54
280 4211 Per Olav Lian   4:11:00
281 5286 Guy Mazuez SC Mont-Noir 4:11:03
282 3862 Roar Svensbakken BDO 4:11:11
283 3898 Tor Vedeler Fredrikstad Skiklubb 4:11:26
284 3842 Steinar Solum   4:11:33
285 4536 Bengt Ivan Blom Trøndelag politiidrettslag 4:11:49
286 5350 Ketil Reitan   4:12:01
287 4237 Per Roar Martinsen   4:12:05
288 3748 Svein Are Løtveit Asker Skiklubb 4:12:12
289 4441 Jan-Kristian Vedeler Tønsberg Triathlonklubb 4:12:49
290 3280 Erik Mathisen Risør Ski 4:13:02
291 3661 Gunder Hellevig Kolbotn sykkelklubb 4:13:13
292 4102 Bruno Furrer   4:13:31
292 3996 Christian Cleve-Hansen Bull ski og kajakk 4:13:31
294 4094 Ola Flesland Fana IL / TripleNine Group 4:13:52
295 4842 Jonas Gahr Støre Arbeiderpartiet 4:14:15
296 3321 Ola Nørstebø Lesja 4:14:17
297 3575 Arne Borgersen Dumpa IL 4:14:18
298 3642 Harald Hagen Oslo Børs VPS 4:14:29
299 4963 Sigmund Salamonsen Tele/Bil 4:14:46
299 5392 Kjell Egil Skjønhaug Norcem/Leca/Bygg.no 4:14:46
301 3554 Jo Kristian Bartnes Ringebu - Fåvang Skiklubb 4:15:01
302 4311 Alf Even Strand Intersport Elverum 4:15:13
303 3772 Jan Arne Nygaard Molde og omegn IF 4:15:26
304 4309 Inge Stenvoll Ullensaker skiklubb 4:16:11
305 4136 Finn Åge Haukland Team LeasePlan Go 4:16:21
306 4115 Petter Gullikstad Røros il 4:16:34
307 4664 Mikkel Haaland Varhaug IL 4:17:19
308 4088 Asgeir Finnseth   4:17:21
309 4400 Kjetil Anshushaug Norcem/Leca/Bygg.no 4:17:25
310 4315 Olav Strømsvåg Hol IL 4:17:26
311 1054 Rune Holtze Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 4:17:39
312 4195 Gunnar Kvarsvik Sinkaberg Hansen 4:17:44
313 3972 Hans Ellingsen Overtoppen Norsecraft 4:17:49
314 19176 Dag Tveiten   4:17:57
315 4312 Tor Strand Fenstad Skiklubb/Infratek 4:18:39
316 4295 Atle Olav Skjerve Ytterøy I.L 4:19:09
317 4939 Bjørn Narve Hetland PWT 4:19:25
318 4109 Øivind Gladsø ØHIL 4:19:35
319 4565 Tor Åge Diserud NMBU-BIL 4:20:00
320 4627 Arild Hammer   4:20:08
321 9094 Bruun Peter   4:20:09
321 4358 Leif Øverland Rustad IL 4:20:09
323 4738 Ole Christian Myhren   4:20:23
324 4526 Gunnar Bergsvik   4:20:27
325 3847 Arne Steen Heddal IL 4:20:36
326 4406 Dagfinn Knoph Larsen Fossum IF 4:21:03
327 4777 Per Fredrik Saxebøl   4:21:10
328 4022 Glenn Ager-Wick Kirkens bymisjon Drammen 4:21:38
329 4644 Øyvind Herse Aafk 4:21:48
330 4369 Trond Aaslid Fredrikstad SK 4:22:05
331 3696 Halvor Sverre Jordbakke   4:22:17
332 4858 Pavel Tomasek TJ Ji Otrokovice 4:22:22
333 4655 John Magnus Horsbøl Ringebu Fåvang Skiklubb 4:22:37
333 3153 Bjørn Hafnor Kålja / Konnerud IL 4:22:37
335 4186 Vladimir Kochetov Kochetov-Team 4:22:43
336 3607 Gunnar Engen Team Engen 4:22:46
337 4660 Hans Tore Høviskeland ØVIP 4:22:52
338 5389 Erik Skirstad Evry Bil Vang Sklf 4:22:54
339 4338 Rune Tysse   4:23:12
340 4353 Vidar Georg Ydse Otra Il 4:23:17
341 4721 Leif Markseth Idun IL 4:23:37
342 3884 Runar Tyssebotn Fana IL 4:23:45
343 3689 Tom Jevnaker   4:23:48
344 5675 Geir Eriksen Gjerdrum ski 4:24:21
345 3650 Jan Hasseleid Kragerø IF 4:24:32
346 4848 Reidar Søbstad SK Rye 4:24:49
347 4077 Olav Eik-Nes   4:25:08
348 3989 Svein Sætre Fredrikstad Skiklubb 4:25:10
349 4037 Arno Berg Overtoppen 4:25:20
350 5643 Ole Buhaug Leksvik 4:25:22
351 5446 Geir Tokle Trondhjems skiklub 4:25:29
352 4570 Sindre Dølgaard Vant skiløper forening 4:25:43
353 4116 Ingar Gullteig   4:25:46
354 5072 Bjørn Engen Rye SK 4:26:08
355 4078 Paal Eilertsen Reno BIL Oslo 4:26:13
356 4325 Ole Johan Sæther Isfjorden IL 4:26:17
357 4189 Kjetil Kristiansen Sportsmaster 4:26:48
358 4696 Peter Kopp   4:26:53
359 5305 Halfdan T. Mælum Hof Il 4:27:00
360 3955 Ulf Johansson Trollhättans sok 4:27:36
361 4550 Lars Andre Buer Rustad IL 4:27:40
362 4568 Cato Dybdahl Svett&Mett 4:27:43
363 4376 Jan Erling Grav Trøsken IL 4:28:18
364 3631 Ove Grimsbø Førde 4:28:30
365 5378 Stig Seljeseth Ambita 4:28:31
366 5784 Tor Isachsen Esso Sport 4:29:12
367 4830 Øyvind Solvang Oppegård Ski 4:29:19
368 4024 Karl Kristian Aketun Milslukern Sport 4:29:37
369 5561 Dag Henrik Berggrav Milsluker'n Sport 4:30:02
370 3949 Jonas Wakeus IK Stern 4:30:35
371 4138 Leif Magne Hekne Åsbygda IL 4:30:48
372 3723 Nils Harald Lehne Ringsaker IF 4:30:55
373 5497 Jon Håkon Øverhaug Hamar Skiklubb 4:30:56
374 5554 Richard Olivecrona IK Stern 4:31:06
375 5736 Harald Svein Halvorsen   4:31:40
376 4206 Eirik Larsson Team Ryfylke 4:31:49
377 5769 Tomas Hurtig OK Skogshjortarna 4:32:03
378 5375 Anders Ulfwi IK Stern 4:32:05
379 4265 Einar Nordengen Kartverket BIL 4:32:35
380 4845 Dag Sundet Nittedal IL 4:33:33
381 4611 Christian Grorud Bækkelaget sportsklubb 4:33:40
382 4602 Erlend Gjestvang   4:33:49
383 5700 Trygve Fuglerud Eidsvold Værks Skiklub 4:33:53
384 4553 Trond Bækkedal   4:34:01
385 4613 Alf-Henning Heimstøl T&T 4:34:15
386 4843 Svein Peder Sund Vang Skiløperforening 4:34:39
387 5841 Svend Lindberg Nordic Choice Hotels 4:34:57
388 6768 Joerg Kaiser   4:35:06
389 5023 Nils Bratberg Ottestad IL 4:35:23
389 4800 Bjørn Salberg Syril 4:35:23
391 4797 Jan Raastad Norcem/Leca/Bygg.no 4:35:38
392 6134 Ole Marvin Fjærli Valsøyfjord I.L. 4:35:39
393 5322 Arne Nåbo Trollhättans sok 4:35:56
393 3986 Ronald Sivertsen Team pay 4:35:56
395 3541 Lars Allgot STATNETT 4:35:57
396 6049 Terje Utland Utskarpen il ski 4:36:20
397 5172 Knut Oddvar Hustad   4:36:34
398 5807 Nils Herman Kiær Ringkollen Skiklubb 4:36:35
399 5435 Guttorm Sørlie Skiforeningen 4:36:45
400 11179 Sindre Kvilten   4:37:00
401 5486 Arne  Ødegård Gk Rør 4:37:14
402 4216 Tom Børre Lindholm Multiconsult BIL/ Asker Basketball Club 4:37:15
403 4685 William Karlsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:37:18
404 4072 Odd Danielsen Øti 4:37:21
405 5158 Paul Holen   4:37:27
406 4867 Sjur Tømte Fredrikstad IF 4:37:50
407 5036 Tormod S Christoffersen   4:37:58
408 4697 Jarl Kosberg   4:38:04
409 5126 Ørnulf Halmrast   4:38:06
410 4651 Jostein Holen   4:38:42
411 3654 Nils Haugen Lier Skiløberforening/Bjørn Myhre Sport 4:39:09
411 4705 Erkki Laukkanen Kangasala sk 4:39:09
413 6237 Andrey Chitnev   4:39:24
414 4624 Ole-Jacob Hagen Holmen IF / OEC 4:39:25
415 5723 Tore Grødem   4:39:30
416 4571 Ståle Elgshøen   4:39:58
417 5273 Bjarne Løne ØRNAR 4:40:09
418 5346 Hans Andreas Schwencke   4:40:14
419 5531 Pavel Dvorak   4:40:35
420 3192 Håkan Hellström OK Linne 4:40:45
421 11060 Jan  Steineger   4:40:55
422 5178 Haakon Haaland   4:41:05
423 3553 Harald Barfod Skiforeningen 4:41:12
424 4889 Hans Ødegård ottadalen s k 4:41:27
425 6652 Rune Tørfoss   4:41:28
426 5535 Ola Stavnsborg Olav Thon Gruppen 4:42:08
427 5403 Geir Solli   4:42:11
428 5306 Rune Nedgård Statens vegvesen 4:42:35
429 5752 Jan Inge Helmersen Hattfjelldal IL 4:42:49
430 6564 Peter Raaflaub   4:43:01
431 4850 Jan Kjell Sørlien Rustad IL 4:43:26
432 5571 Nore Lerum   4:43:29
433 4648 Roar Holberg Steinkjer Skiklubb 4:43:44
434 5239 Petter Lorentz Larsen Heming 4:43:55
435 9556 Olav Terum Aurland IL 4:44:14
436 9881 Reimund Freystein Sausewind 4:44:20
437 5650 Bjørn Clemetsen Skiforeningen 4:44:43
438 4711 Severin Lindseth Aker Solutions 4:45:00
439 5747 Anders Hedberg Domnarvets Goif 4:45:02
440 5840 Hans Gunnar Lien 54 4:45:06
441 5385 Stein Erik Skaret   4:45:14
442 5257 Tor-Henning Lindhart Privat 4:45:38
443 6042 Terje Tranang Skiforeningen 4:45:42
444 5733 Torolf Hagen Kvam IL 4:46:16
445 6346 Sigurd Heier Rejler BIL 4:46:20
446 5457 Kjetil Tykesson   4:46:58
447 5232 Sverre Kvaløsæter Egen 4:47:27
448 4554 Claes Carlson   4:47:42
449 6064 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 4:48:01
450 5929 Jorma Pöyry   4:48:54
451 5940 Andrè Reitlo NTE BIL 4:49:06
452 7330 Raivo Vôlli Sport Club Metsasõbrad 4:49:17
452 3486 Jarle Jonny Pettersen Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 4:49:17
452 6110 Morten R. Lycke Holmen/Jardar 4:49:17
455 5553 Terje Nyøygard Sarpsborg Fotballklubb 4:49:42
456 5092 Rune Frisvold Nexus Sport (Fana) 4:49:49
457 5255 Knut Lihagen Søndre Land 4:49:56
458 5394 Trond Skoglund HSIL 4:50:14
459 4803 Ove Sanna Fredrikstad Skiklubb 4:50:27
460 6228 Eivind Brendehaug Syril 4:50:31
461 5912 Knut Onsager Rodeløkka SK 4:50:41
462 4128 Svein Harsem Avinor BIL HK 4:51:01
463 5190 Geir Røvde Johansen CDC RACING TEAM 4:51:13
464 5677 Tore Evensen Oslo lufthavn A/S 4:51:21
465 5250 Geir Lien Austrått SK 4:51:56
466 5463 Espen Skar   4:52:16
467 5951 Jørn Ryssdal Lyn Ski 4:52:37
468 5419 Morten Erik Stulen Sport 1 Oppdal 4:52:52
469 5281 Johannes Mangersnes Fredrikstad Skiklubb 4:52:55
470 5952 Bernhard Rytter Sørtrøndelag politi IL 4:53:08
471 5520 Øivind Hostad Statoil BIL / Stavanger Skiklubb 4:54:01
472 6022 Stein Sørby   4:54:10
473 4429 Per Løkkeborg Emblem il langrenn 4:55:10
474 6509 Erkki Nurmi Neljän Vuoren Hiihto 4:55:25
475 5544 Jesper Erlandsen   4:55:52
476 5775 Leif Petter Haagestad Itelligence 4:57:03
477 6530 Thierry Poncet   4:57:14
478 6612 Rune Stien Fredrikstad idrettsforening 4:57:21
479 6680 Geir Ødegård Dagens Næringsliv 4:57:27
480 3550 Hans Bakke Skarphedin 4:57:42
481 4640 Jon Helsingeng   4:57:47
482 4871 Peter Van Buren   4:57:51
483 8139 Helge Opsahl Kringler gjestegård 4:58:11
484 3515 Allan Einarsson Malungs IF 4:58:14
485 6729 Dag Sverre Ekkje Røldal IL 4:58:16
486 4606 Olof Granberg Ericsson Stockholm IK 4:58:19
487 5292 Nils Morten Minde Unit 4 BIL og LSK 4:58:21
488 4569 Kjell Anton Dyrhovd Krødsherad IL 4:58:28
489 4544 Harald Sørensen Lillomarka skiklubb 4:58:36
490 5796 Asbjørn Jørgensen   4:58:50
491 5432 Arnt Sønstevold Felleskjøpet 4:59:13
492 4646 Frode Hjorth Phyton Pedal 4:59:37
493 7942 Ales Jakes zachranna sluzba zabreh 5:00:53
494 6932 Truls Hagen   5:01:06
495 5795 Bjarne Juul Follo hestesportsklubb 5:01:18
496 5040 Pål Dahlberg DNVGL 5:01:24
497 5429 Arve Særvoll Nordic Adviser 5:01:26
498 5016 Halvor Bjaaland Gjøvik skiklubb 5:01:36
499 5488 Jørn Ødegård Asker Skiklubb 5:01:49
500 6992 Lars Hornslien Støtet 5:02:02
501 5295 Pål Huun Monsen Fana IL/Eiendomsmegler Vest 5:02:04
502 6242 Erik Bang Danielsen Politiets IL, Sør-Trøndelag 5:02:29
503 6575 Torgal Senderud   5:03:15
504 5262 Arnulf Losvar Tverrelvdalen Il 5:03:32
505 6060 Sverre Wedum Tine brumunddal 5:03:59
506 5834 Leif I Nordhus T&T 5:04:02
507 7256 Rune Trettevik Tustna IL 5:04:09
508 5686 Per Fiskerud Skiforeningen 5:04:13
509 5122 Morten Hagen Høybråten og Stovner 5:04:40
510 10750 Rune Svärd Akilles 5:04:49
511 8468 Knut Erling Øyehaug Landøen Herreklubb 5:05:37
512 7230 Geir Ingar Sørhøy   5:05:44
513 4994 Thomas Axelsson OK Linné 5:05:57
514 5427 Terje Svensson Fredrikstad IF 5:06:02
515 6645 Jostein Torstenbø   5:06:15
516 5593 Roger Angelo Namdal Løpeklubb 5:06:19
517 7161 Bjørn Frederick Salvesen   5:06:43
518 6656 Jan Peder Vangen Vang Skiløperforening 5:06:46
519 5024 Knut Brathagen Røros I. L 5:07:17
520 5155 Christian Hoffer SC Ibach 5:07:49
521 5822 Tor Arne Langdal Egge IL 5:07:51
522 6561 Ole Morten Rønning   5:07:57
523 7657 Odd Steinar Lysen   5:08:10
524 7261 Vidar Underseth   5:08:18
525 6080 Nils Øveraas Holmen IF 5:08:19
526 7165 Bo Sandström skidkamraterna Gävle 5:08:33
527 11542 Helge Ryggvik   5:08:37
528 6240 Thor Dahl Vinmonopolet 5:08:54
529 5590 Ingemar Andersson Göteborgs Skidklubb 5:09:30
530 5442 Knut Hegland Københavns skiklub 5:09:46
531 7225 Kåre Svensson UiO bil 5:09:56
532 7471 Jiri Fabian   5:10:01
533 6537 Sead Resulbegovic Avinor BIL HK 5:10:07
534 6872 Jørn Dybdahl Aktiv mot kreft 5:10:24
535 6021 Gunnar Søderholm Syril 5:10:27
536 6597 Stein Arve Sogge Skåla IL 5:10:42
537 6776 Odd Gunnar Netland NCC Bil 5:10:56
538 5458 Terje Tysvær Statoil BIL Oslo 5:11:17
539 6847 Lars Bakke Lom il 5:11:32
540 5027 Peter Ravn Brinck   5:11:43
541 6727 Frank Charras   5:13:28
542 6124 Keijo Rossinen   5:14:20
543 6654 Tom Unnli Drammen Strong 5:14:27
544 6170 Peer Stiansen Nydalen SK 5:14:40
545 7180 Oddbjørn Skarheim IL Vinger 5:14:46
546 9437 Tore Nundal Kafteins Corner 5:14:50
547 5913 Martin Oppegaard   5:15:02
548 7339 Vladimir Michalicka TK Radosovice 5:15:38
549 6292 Per Fremlin   5:15:40
550 6128 Kjell Vidar Bidne Nesbyen IL / Team Råskinn 5:15:44
551 6264 Erling Evensen Sørum IL 5:15:53
552 5502 Edgar Åsland Bossmo & Ytteren I.L 5:16:09
553 6565 Knut Rune Saltnes IL Runar 5:16:21
554 5832 Bengt Göran Strid IK Stern 5:16:53
555 6408 Stein Jordet Norcem/Leca/Bygg.no 5:16:58
556 11241 arne nordviste Fram 5:17:46
557 7586 Sallet Jean-Claude CSCP 5:18:02
558 10190 Björn Westling Mölndal Outdoor IF 5:18:31
559 5623 Gunnar Bjørkavåg   5:18:33
559 9948 Trygve Isaksen Norconsult BIL 5:18:33
561 6741 Ivar Normann Heggen   5:18:35
561 6290 Rolf Fredriksen EVRY B.I.L. 5:18:35
563 5814 Willy Kristiansen   5:18:53
564 7284 Ralf Wentzien   5:18:59
565 5328 Pål Gerhard Olsen   5:19:01
566 5372 Morten Uggerud Tofte Fremad 5:19:29
567 4949 Klaus Willy Hansen Båstad IL 5:19:32
568 7111 Dag Nestegjerde Hydro Høyanger BIL 5:20:11
569 6933 Øyvind Hagen Bingsfoss sykkelklubb 5:20:26
570 7490 Olav Fyrileiv DNVGL 5:20:32
571 11278 John Meidahl Petersen Københavns skiklub 5:20:42
572 5882 Bjarne Nermo   5:20:52
573 5977 Gunnar Skipenes Bardu I.L. 5:20:54
574 6195 Olav Frode Aure   5:21:00
575 7912 Tavo Uuetalu Sport Club Metsasõbrad 5:21:05
576 4172 Ulf Johansson SK Hylte 5:21:14
577 6518 Olav Omtveit Telenor 5:22:14
578 4679 Magne Johnsen CDC RACING TEAM 5:22:15
579 6466 Morten Løvstad Molo AS 5:22:38
580 5583 Paul Håkon Almås Hommelvik i.l. 5:23:18
581 6374 Halvor Homme   5:23:22
582 5199 Finn Jørgensen Københavns skiklub 5:23:40
583 6358 Harald Hjellbrekke Førde I.L. 5:23:52
584 7091 Hans Petter Lundgaard Nøtterøy Ski 5:24:10
585 11467 Frank Robert Abelseth vindafjord idrettslag 5:24:55
586 6316 Ketil Grøttum Oracle 5:25:10
587 7400 Johan Bayer Københavns skiklub 5:26:01
588 7002 Erik Gjævert Hafjell Veteran 5:26:06
589 7366 Mikael Molin IKStern 5:26:38
590 6636 Kristen Erik Thorp NRK bil 5:26:55
591 7318 David Krasa Sokol Mala Strana 5:27:39
592 6254 Truls Enger Hellerudtoppen OM 5:27:54
593 7166 Geir Sannes Stoke City 5:28:03
594 8466 Arvid Strand   5:28:19
595 7620 Truls Korsæth Lillehammer skiklubb 5:29:06
596 8785 Lars Konradsen FIF Hillerød 5:29:09
597 6093 Henrik Christian Harboe   5:29:30
598 7774 Clive Shaw   5:29:33
599 11526 Arne Kolden Lom il 5:30:00
600 6721 Per Viberg Bentler BIL 5:30:05
601 6784 Micael Alm Gävle Skidkamrater 5:30:31
602 7285 Peter Wesenberg DRIKKESTASJONSGUTANE 5:31:15
603 11304 Ronny Skaug Driv IL 5:31:16
604 7483 Reidar Foss Hurum CK - PODBIL 5:31:36
605 7073 Noralf Leitring Ytre Grytøy Bygdelag 5:31:54
606 5057 Johan Ragnar Eggen Alvdal IL 5:32:11
607 9687 Urs Steiner   5:32:19
608 7251 Thorbjørn Tofteberg Råde Tamreinslag 5:32:31
609 7780 Freddy Skjenken Team Skjenken 5:32:58
610 6283 Bjørn Forsberg   5:34:30
611 10512 Gunnar Hedlund   5:34:55
612 7413 Ole Binder   5:35:33
613 7190 Arnt Slettum   5:35:51
614 3670 Claus Bredvig Københavns skiklub 5:36:05
615 7375 Asle Hagen   5:36:08
616 8174 Ken Kuznia   5:36:24
617 6945 Per Aage Hansen   5:36:41
618 7882 Lars Wigerstedt GSLK 5:37:26
619 7322 Pål Anders Mæhlum Hamar Skiklubb 5:37:32
620 7796 Karl Gustav Solberg Frogner / CGI 5:37:36
621 8699 Tor Haldorsen Norne 5:38:07
622 7031 Kjell-Otto Jørgensen Ullensaker CK 5:38:40
623 7288 Jon Henrik Wien Bardu il 5:38:41
624 6309 Torleif Grendahl Bærum kommune B.I L. 5:39:30
625 6836 Thor Bogstad   5:40:22
626 10829 Per Skaare   5:40:30
627 7395 Kim Bakke   5:41:04
628 7253 Lars Henrik Tornøe Københavns skiklub 5:41:11
629 7271 Lars Ove Vestbø Ølen IL 5:43:14
630 8720 Jari Hiltunen Vauhti Ski Wax 5:43:21
631 8088 Anders Frisinger Svett&Mett 5:43:33
632 6997 Tor Husebø AGA AS 5:44:09
633 6610 Kjetil Stenhammer   5:44:16
634 6584 Johannes Skaug Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 5:44:17
635 7750 Nils Arne Røed   5:44:38
636 9715 Jørn Balslev   5:44:45
637 7155 Sigurd Rysstad Stall Bystua 5:44:54
638 7438 Trond Eldar Christensen   5:45:32
639 9846 Harald Dalen Sandnessjøen Idrettslag 5:45:41
640 7515 John Grov IL Bjørn 5:45:52
641 6695 Geir Aandalen IF BIL 5:45:58
642 6699 Guttorm Bjerkeli   5:46:49
643 7967 Morten Røkke Lillehammer Kommune 5:47:15
644 7861 Morten Tømte Tømte Gård 5:47:20
645 8316 Arve Sunde   5:47:34
646 19189 Vidar Wang   5:47:37
647 7153 Ståle Ryggvik Technip 5:48:46
648 7260 Lars Ove Ullereng Nordea 5:49:46
649 9074 Josefsson Pär Hestra IF 5:49:51
650 10517 Knut N Utheim   5:49:55
651 9910 Per Arne Haugen   5:50:27
652 9023 Jostein Lunner BundeBygg 5:51:53
653 7213 Ketil Stølen SINTEF 5:52:47
654 8650 Magnus Englund Hestra IF 5:52:49
655 7830 John Syversen   5:52:54
656 6912 Knut Inge Blix Furuseth IL Skauga 5:53:02
657 6210 Aksel Berget Rena IL-Sykkel 5:53:29
658 7045 Jan Hallvard Kjærstad   5:53:54
659 7174 Ismo Silvo   5:54:18
660 7844 Atle Tandberg Krødsherad 5:54:41
661 5447 Per Morten Torvildsen Sporsklubben Rye 5:55:06
662 8035 Jan R. Buskenes   5:55:10
663 7635 Ole Kristian Langård Mangenfjellet Turlag 5:56:37
664 6995 Jon Hovden Toten treningssenter 5:56:49
665 8442 Richard Schneider Ogden Nordic 5:57:12
666 10516 Mark Helgeson   5:57:16
667 11265 Timo Pälä Valmet 5:57:32
668 8070 Jean-Claude Fayolle   5:58:34
669 6344 Johan Hedin Sigtuna OK 5:58:49
670 9061 Geir-Ole Blålid   5:58:50
671 9734 Svein Magnus Klokset   5:59:05
672 11175 Kristian Emil Kristoffersen   5:59:16
673 7156 Henrik Ræder FBI 5:59:54
674 7662 Pål Løwe Heia 6:00:37
675 7351 Knut Sveen Vang skiløperforening 6:01:14
676 6781 Rune Abildgaard   6:03:09
677 7839 Steinar Sørlie Norcem/Leca/Bygg.no 6:03:26
678 7819 Jan Arve Sunde   6:03:34
679 7159 Ove Rønning VTI 6:04:18
680 6795 Arnstein Andreassen DnB/Team Sportsmanden 6:04:46
681 6807 Odd Erik Bakken Lillehammer skiklubb 6:04:59
682 7182 Egil Skjefstad   6:05:22
683 7569 Håvard Husom Eidsiva/Elsikkerhet Norge 6:05:28
684 6879 Benn Eidissen FK Bodø/Glimt 6:05:34
685 7015 Frank Jensen   6:07:09
686 9084 Knut-Tore Thorsteinsen   6:07:11
687 6957 Sigbjørn Haugland   6:08:25
688 6808 Øivind Bakken   6:08:26
689 7189 Tor Slettahjell PostNord AS 6:09:05
690 7024 Ole Johan Johanson Åsane Ck 6:09:12
691 8061 Bjørn Engseth ConocoPhillips BIL 6:10:19
692 9619 Johannes  Rasmussen Team LeasePlan Go 6:10:26
693 7945 Reidar Larsson   6:11:23
694 7712 Helge Olsen Odfjell BIL 6:11:35
695 6490 Carl-Åke Myrsell Idrottens IF 6:13:06
696 8946 Jan Gunnar Skogås St.Olavs hospital 6:13:32
697 10610 Peter Madsen Holte Skiklub 6:13:36
698 6791 Jan Kjetil Andersen   6:14:31
699 7021 Kjell Werner Johansen Hellerudtoppen OM 6:14:55
700 7096 Tor Arild Malin Ørskog IL 6:15:20
701 10580 Ian Leighton Hollyburn Cross Country Ski Club 6:16:54
702 8698 Mats Gustavsson IFK Kättbo 6:17:30
703 8624 Bohuslav Coric   6:17:57
704 7573 Stein Høyland Bømlo sykkelklubb 6:18:06
705 6955 Espen Hauge DHL EXPRESS 6:18:26
706 8988 Norman Vaughan University of Calgary Outdoor Education Club 6:18:45
707 10982 Egill Abrahamsen   6:19:36
708 10499 Trond Hagtvedt   6:19:50
709 7398 Ali Barnoshian   6:21:45
710 19193 Jan Traaseth   6:21:47
711 8364 Kari Vuorinen Plantui 6:23:46
712 11326 Tore  Stokkedal   6:24:36
713 10684 Fabio Raccanelli   6:24:37
714 5883 William Brown Moose Nordic 6:25:05
715 7928 Trond Mogens Aaløkken   6:25:10
716 10726 Jörgen Smeds   6:25:38
717 7857 Olav Tunold Afbi 6:26:40
718 11072 Tore Frogner Veidekke 6:26:45
719 9523 Ole Skotnes   6:26:51
720 8350 Bjørn Vadset   6:29:05
721 7416 Oddmund Bleie Volkswagen 550 6:29:34
722 7411 Tom Egil Bergseng Drøbak sykkelklubb 6:30:26
723 7934 Halvard Olav Finsrud Team Finsrud 6:31:32
724 11334 Egil Sætrang   6:31:39
725 5737 Jan Arthur Hammer   6:32:11
726 7634 Bernhard Gjerpe   6:35:55
727 8863 Lars Lindgaard Nielsen   6:36:11
728 7394 Herman Bakke Nordbygda/Løten Ski 6:36:42
729 10195 Clive Woodman   6:36:43
730 7582 Svein Ivar Iversen   6:36:52
731 8074 Lars Tony Fevang Nesten Framme 6:38:03
732 7755 Jon Ivar Røstby JON BLUBB 6:38:53
733 8356 Kjell Vestland Volkswagen 6:39:45
734 7611 Arild Kildal Olsen   6:40:42
735 8107 Erling Gustafsson   6:40:53
736 7486 Ingvar Frostad   6:42:28
737 8438 Georg  Muri   6:42:56
738 8808 Hans Petter Lia   6:43:50
739 7781 Hans Kristian Skjold   6:44:22
740 7578 Torstein Haaland   6:44:34
741 10433 Ainars Cirulis Belimo 6:45:12
742 9426 Johnny Myrvold galiano skrekk og gru 6:45:14
743 7956 Karl E Dønnum Vang skiløperforrening 6:48:34
744 7859 Stein-Erik Tveitnes   6:48:38
745 8449 Frode Bringa Berntsen NRK BIL/Pardie Golf Club 6:49:34
746 8148 Arnfinn Iversby Norcem/Leca/Bygg.no 6:52:13
747 7142 Audun Normann Ramsdal Eikefjord IL 6:53:07
748 8153 Bill Johansen Tyroller IL 6:55:38
749 9685 Christoph Böckermann Sausewind 6:56:41
750 7823 Arne Sveen Tung 50års krise 6:56:54
751 9371 Raivo Külasepp EWC 6:57:32
752 8028 Ole Poulsen Brok   6:59:18
753 9088 Tom Realf Jensen Kveå ski and hunting team. 6:59:19
754 10111 Anthon Skagseth ICE.NET 7:00:44
755 8007 Kjell Bergsland   7:01:54
756 7530 Øystein Vidar Hansen   7:02:32
757 9683 Stefano Fazion Unofisso 7:03:17
758 9817 Øyvind Bjørnerød   7:04:13
759 9585 Per Walmsnæss Forsvaret 7:04:28
760 10593 Rolf Longva Nordøy IL 7:05:56
761 8122 Øystein Haslum   7:06:06
762 8033 Jens Petter Burud Caverion Bedriftsidrettslag 7:09:07
763 9045 Morten Grønli HK RYGGE 7:14:43
764 8273 Per Rømer Københavns skiklub 7:15:25
765 11269 Steve Recca   7:15:46
766 8349 Bjørn Vadholm Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 7:16:28
767 8106 Jens Gunvaldsen   7:18:04
768 8717 Asbjørn Helseth   7:20:25
769 8231 Morgan Nilsen Lervaag   7:22:04
770 9786 Leif Anderjon Alvesta SOK 7:22:46
771 10539 Gunnar Jahr   7:25:38
772 10842 Stefan Kornhammer   7:25:42
772 8205 David Daniel Mccarthy   7:25:42
774 10542 Juan Jofresa   7:31:20
775 9481 Kjell Risan TEAM RISAN 7:31:32
776 9919 Tom Helgesen Team Bauer 7:40:40
777 9326 Frode Høiberg Kirkens bymisjon Drammen 7:42:02
778 9582 Ulf Vrangen   7:42:45
779 9435 Morten Nordli Slitu IF 7:42:48
780 9645 Nick Cherrie Statoil BIL 7:42:50
781 7994 Fritz Olav Bade   8:05:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +