RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 60-64 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 1322 Svein Roger Løken Toten treningssenter 3:08:17
2 505 Oddvar Nygaard Team Bjørn Myhre Sport 3:10:40
3 1363 Eirik Næss-Ulseth Team Coremine 3:11:38
4 1553 Bredo Glomsrød   3:13:38
5 1519 Sigvald Øyberg Skjåk IL 3:15:18
6 1227 Erik Hanssveen Søre Ål 3:18:40
7 566 Øyvind Wennersberg Mysen IF, ParkettPartner 3:22:33
8 2247 Janez Rebersak Swix Sport 3:23:01
9 2100 Walter Brunner   3:26:06
10 1418 Per Solbakken   3:27:29
11 1137 Vidar Birkelund   3:28:04
12 1667 Ole Evensen Team Sport 1 Lillehammer 3:29:35
13 1956 Villy Vatndal Stokmarknes il Ski 3:29:57
14 1938 Svein Harald Telneset Tynset 3:30:00
15 1792 Leo Ingemar Lyngstad Team Sørli 3:30:14
16 2003 Kalevi Penna   3:30:20
17 2203 Even Knutsen   3:32:25
18 1663 Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 3:33:23
19 2190 John Ebnes Justad Christiania Skiklub 3:34:15
20 2208 Stein Kaasa Byåsen IL 3:34:25
21 1907 Harald Starheim   3:34:51
22 2602 Nils Egil Bekkemellem   3:35:07
22 2033 Lars Olsson Särna SK 3:35:07
24 2173 Stein Roar Hopen Statoil BIL / Sport 1 Røyken 3:35:24
25 2251 Ole Kristian Ruud Driv IL 3:35:28
26 2162 Jon Haukeland Skiforeningen 3:36:31
27 2780 Anund Landsverk Otra Il 3:37:00
28 2168 Oddvar Hindseth I.L. Snøhetta 3:37:18
29 19119 John Martin Samuelsen Nybygda IL 3:37:58
30 3506 Tore Karl Saupstad Sportsklubben Rye 3:38:19
31 3046 Dag Lunder Gjøvik skiklubb 3:38:34
32 19123 Bjørn Aanensen   3:38:36
33 2887 Jon Sjurgard Lom il 3:39:41
34 1758 Arne Jørgen Kildahl Volkswagen 075 3:40:31
35 2687 Tore Methlie Hagen Kjelsås IL 3:41:55
36 2297 Asbjørn Tøllefsen   3:42:15
37 3333 Jan Blom Pettersen Luftkrigsskolen 3:42:46
37 1887 Sverre Skogen   3:42:46
39 2278 Ulf Stuge Heming 3:43:06
40 2741 Per Indredavik Fana IL 3:43:09
41 2634 Gunnar Båsen Eggedal I L 3:43:13
42 2768 Ole Kjøs Vang Skiløperforening 3:43:26
43 2233 Lasse Nilsen   3:44:46
44 2303 Johan Lønnmark Werner Norske Studenters Roklubb 3:44:53
45 3354 Erik Anton Raabe Aker Solutions 3:44:56
46 2826 Per Ole Nygaard Vestringen 3:45:40
47 3474 Øyvind Bjørklund Ullensaker Skilubb 3:46:19
48 2718 Kolbjørn Hoff Gran IL 3:46:52
49 2674 Tom Degn Frøshaug PPT-team C Oslo 3:48:36
50 9708 Jan Rune Pedersen   3:49:20
51 3200 Per Sigvald Hoggen Volda Turn og IL 3:49:26
52 2280 Svein A. Sørsdal   3:49:31
53 2680 Stein Arild Græsholt Kjelsås IL 3:49:36
54 2950 Geir Ulekleiv   3:50:05
55 3103 Odd Jarle Døving Emblem IL 3:50:36
56 2082 Anders Berge Tormod Skilag 3:50:43
57 3379 Aslak Slokvik   3:50:52
58 3916 Jan Egil Årnes Sykkylven IL 3:50:59
59 2934 Terje Tangen Furnes ski 3:51:04
60 2681 Sverre Grøthe Veritas BIL 3:51:18
61 3885 Vigleik Tysseland Samnanger IL /BKK 3:51:50
62 3435 Jan Wolther Høybråten og Stovner 3:52:07
63 19169 Arne Kristian Espedal PWT 3:52:24
64 2626 Lars Bronken Tynset IF 3:52:33
65 2721 Haldor Hofset   3:52:35
66 3741 Ottar Lyngstad Team Sørli 3:53:25
67 3041 Per Hjorth Newsec Sport 3:53:27
68 19177 Børre Fossli   3:53:30
69 2614 Aasmund Bjørnstad Feiring IL 3:53:39
70 4473 Stein Amundsen Moelv 3:53:53
71 3722 Kjetil Lehn Statsbygg 3:54:13
72 3107 Leif Ekornhol Spennteknikk 3:54:34
73 2619 Ivar Brandvold Fana IL/Fred. Olsen Energy 3:55:10
74 3688 Svein Tore Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 3:55:33
75 4064 Terje Børresen Jardar IL 3:55:36
76 2408 Truls Persen Milsluker'n Sport/Røa IL 3:55:45
77 3700 Alf Peter Kahrs Gol Il / Team Råskinn 3:56:00
78 2188 Jørn Johansen Trondheim skiklubb 3:56:29
79 3710 Rune Kjelstad Skreia Skøyteklubb Toten 3:56:39
80 2230 Kasper Myhr Klæbu IL 3:57:04
81 2608 Pål Anders Selin Bjerke Bjerke I.L. Ski 3:57:21
82 3345 Ola Rudi Ringebu-Fåvang skiklubb 3:57:31
83 3770 Jon Helge Normann Steinkjer Skiklubb 3:57:59
84 3399 Erik Sveen IF B.I.L 3:58:25
85 3124 Asbjørn Fleisje   3:58:59
85 3526 Øyvind Krogsveen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:58:59
87 3823 Terje Skjeggedal   3:59:05
88 3590 Trond Børresen Ås 3:59:45
89 3377 Arne Skretteberg Vikersund IF 4:00:28
90 2281 Jan Eirik Søraas   4:00:43
91 4032 Vidar Avdal Mjøndalen IF 4:00:52
92 2819 Øyvind Nilsen Hurdal IL 4:01:04
93 3090 Kjell Brodal Furnes skilæperforening 4:01:07
94 3626 Frank Gjengaar Tyholt Ski og Sykkel 4:01:34
95 4193 Knut Krogstad   4:02:11
96 3210 Bjørn Holmseth Trysil SK 4:02:12
97 19154 Arne Skårholen Nordbygda/Løten Ski 4:02:25
98 2806 Hans Peter Moestue Strandbygda Ski 4:02:49
99 3216 Sverre Hurum   4:03:02
100 3386 Steinar Spets Byåsen IL 4:03:11
101 19165 Trond Årseth Gjerstad IL 4:03:25
102 3168 Lars Hansen   4:03:32
103 2676 Bjørn Gjerde IL i BUL 4:04:04
104 3285 Andreas Mellbye Overtoppen/Team AKTIV mot kreft 4:04:13
105 3108 Jan O. Endresen Nordea 4:04:31
106 4256 Gunnar Nerbø Vestnes varfjell 4:04:38
107 3709 Geir Kjelstad Gjøvik skiklubb 4:05:37
108 3695 Bjørn Øyvind Bringedal ABB BIL 4:06:55
109 3733 Svein Linga Fana 4:07:29
110 4177 Tom Kittelsen Bjørn Myhre Sport 4:09:09
111 4277 Terje Redtrøen NØK BIL 4:09:41
112 5327 Kurt Olsen Tennes Oil 4:09:50
113 10004 Bernhard Lukas Sausewind 4:09:52
114 4154 Nils Erik Hulbak   4:10:32
115 3878 Pål Tobiasson Bækkelagets Sportsklub 4:11:09
116 3900 Eirik Vefsnmo Bouvet BIL 4:11:13
117 4659 Einar Høstbjør Trøsken 4:11:45
118 4281 Nils Martin Romestrand Ørsta 4:12:09
119 4139 Magne Arne Helland Ålesund 4:13:13
120 5887 Olav Nilsen Treungen IL 4:14:25
121 3596 Erik Dahl-Hansen Jutul 4:14:34
122 4428 Rolf Lishaugen Odal Sykkel AS 4:14:47
123 3659 Magne Heien Ternen 4:14:59
124 3712 Bjørn Klokset Eidsøra IL 4:15:10
125 3580 Bjørn Brenna   4:15:12
126 3568 Kjetil Bjørset Førde/Sparebanken Sogn og Fj 4:15:13
127 4717 Rune T Lund Veidekke BIL / Vang ski 4:15:15
128 3690 Finn Erhard Johannessen   4:15:38
129 4539 Per Brandslien   4:15:49
130 2646 Jirí Ehl SKI Skuhrov nad Belou 4:15:51
131 3868 Bjørn Martin Sørlie Vind IL 4:16:04
132 3039 Håkon Haraldsen Asker Skiklubb 4:16:16
133 3804 Jan Arild Rømmen Syril 4:17:06
134 3728 Nils Jørgen Lie Fossum IF 4:17:11
135 5222 Pavel Korvas Universita Brno 4:17:27
136 3869 Per Arve Sørngård Strindheim IL 4:17:43
137 4625 Morten Hals Team Baker Hansen 4:18:15
138 4075 Odd Jarle Eidner   4:18:44
139 4341 Per Gunnar Vasset Emblem 4:19:06
140 4203 Carl-Erik  Larsen Volkswagen Erik Arnesen Bryn AS 4:19:18
141 3567 Johs Bjørndal   4:19:25
142 3584 Olav Brunstad Elverum 4:20:05
142 4838 Arild Stokke Ørsta il 4:20:05
144 4039 Hans Ole Bergby Hauken 4:20:12
145 4068 Arne Dahl   4:20:41
146 3706 Knut Marius Karlsen Lyn Ski 4:20:49
147 4067 Tom Willy Christiansen Ørskog IL 4:21:26
148 4300 Arthur Ingvald Slåen Vang Skiløperforening 4:21:31
149 4601 Ole Edvard Gjerstadberget Slåstad i.l. 4:21:32
150 4033 Knut Bach-Gansmo Nordreisa IL 4:22:15
151 4718 Geir Løkken Lillehammer Skiklub 4:22:28
152 4636 Brede Havneraas Nordea 4:22:36
153 5048 Paul Deschwanden   4:22:45
154 4267 Inge Nørstebø   4:22:54
155 5433 Øystein Sørli Evry 4:23:03
155 3565 Trygve Bjerkreim Kværner 4:23:03
157 4161 Johnny Ihlen   4:23:04
158 3871 Rune Tanum Runar 4:23:14
159 4249 Egil Mollestad Holmen langrenn 4:23:17
160 4505 Otto Andersen Kaupanger IL 4:23:22
161 4199 Steinar Køller Ineos Bil 4:23:40
162 4230 Birger Magnus Aktiv mot kreft 4:24:01
163 4259 Mark Nienstaedt   4:24:04
164 2876 Kurt Magnor Sandseter   4:24:29
165 4073 Stein Ivar Delsbek Fossum IF 4:24:54
165 4093 Hans Flaen Sørum-Bingsfoss 4:24:54
167 11551 Heinrich Denoth   4:25:34
168 5210 Jan Kristen Kindølshaug Fåset 4:25:36
169 4426 Thorry Kiær Skiforeningen 4:27:07
170 4884 Anders Westlund OK Kåre 4:27:11
171 5434 Arnfinn Sørlie   4:27:12
172 5041 Ole Terje Dahlsrud IL Mogutten 4:28:05
173 4921 Arne Svensøy JBV Oslo BIL 4:28:25
174 5967 Torleif Selseng Troms Kraft BIL 4:28:46
175 2999 Dan Johansson Lysekil Slf 4:28:51
176 5347 Frode Ranhoff   4:29:04
177 5033 Sergio Carli   4:29:20
178 5238 Odd Egil Larsen Laksvatn IL 4:29:35
179 4989 Terje Andersen Fauske IL 4:29:41
180 5516 Olav Viken   4:29:43
181 5537 Dag Aamelfot Njård 4:29:57
182 4881 Stein-Erik Wendel Heming IL Maxim 4:30:20
183 5009 Karsten Solheim Skiforeningen 4:31:11
184 4745 Ivar Nerhoel Orkdal il 4:31:14
185 5309 Jon Nersund Leirfjord il 4:31:52
186 4713 Klaus Livik Powel 4:31:57
187 5529 Lars Otto Sørhus Åslia skilag 4:32:07
188 5439 Freddy Tengberg Göteborgs Skidklubb 4:32:42
188 4899 Per Kristian Aamlid Arne Blystad AS 4:32:42
190 4238 Bjørn Kr. Mathisen   4:32:54
191 4261 Svein Nilsen Engerdal sykkelklubb 4:33:36
192 5131 Åge Norman Hansen LEGETEAM AS 4:34:21
193 6710 Jon Aslaksen Monsås Skåla Idrettslag 4:35:00
194 5104 Lars Gjerde Strandebarm 4:35:47
195 5411 Geir Steinsland Lysekloster idrettslag 4:35:56
196 5002 Erik Belbo Snåsa IL 4:36:22
197 4724 Jo Gaute Mathisen Overhalla IL 4:36:42
198 4127 Peter Harris   4:36:43
199 5096 Magnar Furuberg   4:37:29
200 4562 Håkan Danielsson Korsnäs sk 4:37:35
201 5161 Even Hollås   4:37:48
201 5518 Jan Almkvist Högbo GIF 4:37:48
203 4055 Lars Ingar Brekke IL Ivrig 4:37:53
204 4433 Arild Nygaard Kjellmyra IL 4:37:55
205 5688 Arne Ottar Flakstad Hamar Media 4:38:17
206 4645 Hans Johan Heyerdahl Botne Skiklubb 4:38:40
207 5409 Torvald Spødervold bjerkrerim il 4:41:13
208 4781 Salve Reinhardt   4:41:28
209 5654 Jan Danielsen   4:41:46
210 3940 Klas Peterson   4:42:23
211 6297 Kari Jylha Silvini Madshus Team 4:42:38
212 5918 Aleksandr Pavlov Polar Bear 4:43:07
213 9134 Bjørn Finnby PWT 4:43:50
214 4632 Hermann Iver Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 4:44:23
215 5310 Bjørn Nilsen   4:44:43
216 5916 Arvid Inge Paulsen   4:45:27
217 5504 Per Bjørnsen   4:45:41
218 6065 Ottar Wiik   4:46:06
219 5687 Terje Fjeldheim KOngsberg idrettsforening 4:46:15
220 6044 Jon Rune Trondsen Navio as 4:46:19
221 5026 Gregory Foord waleas 4:46:53
222 5193 Svein Johansen Kongsvinger IL - ski 4:47:39
223 4504 John Andersen Prakt Bygg AS 4:48:02
224 5827 Ole Larsen Strandbygda il 4:48:17
225 4579 Odd-Georg Erikstad   4:48:34
226 4783 Patrick Renaud   4:49:11
227 4533 Geir Håkon Bjørnstad Norcem/Leca/Bygg.no 4:50:12
228 5010 Robert Bering SK Rye 4:50:16
229 6230 Steinar Bruheim   4:50:31
230 5600 Erland Aure Sløyfa / Soknedalen IL 4:51:07
231 5490 Bjørn Ødegaard   4:51:11
232 4930 Terje Pettersen Devoteam BIL/Røa IL 4:51:17
233 5177 Aksel Håkonsen Overhalla idrettslag 4:51:34
234 5874 Bjørn Ketil Myrset   4:51:44
235 4552 Bjørn Busund Heming 4:52:30
236 4985 Bengt Andby   4:52:33
237 6026 Lars Sørumshagen Vikersund 4:53:14
238 5894 Halvor Nordstoga Mosjøen.ski 4:53:27
239 9707 Trond Midtsveen   4:53:33
240 5866 Pål Hagen Tresesonger 4:55:22
241 10745 Sergei Sushko   4:55:28
242 6108 Terje Holt Sykehuset innlandet, Kongsvinger 4:55:33
243 6142 Andres Part EWC 4:56:35
244 5450 Kåre Træen Sogndal IL 4:57:46
245 5645 Hallgeir Bækken IL Ivrig 4:57:58
246 5278 Marcus Magnuson Pioneer Midwest/XC United 4:58:05
247 5697 Örjan Frid Lidingö 4:58:24
248 6131 Egil Dybdal CK Elverum 4:58:48
249 11019 Hans Bodmer   4:59:03
250 9241 JOSE ANTONIO DORRONSORO   4:59:11
251 4814 Geir Sjaastad Skiforeningen 4:59:39
252 5613 Vegar Wedde   4:59:58
253 9716 Lars Hanstad   5:00:15
254 5038 Stein Terje Dahl   5:01:12
255 5715 Bjørn Graff   5:01:19
256 5965 Knut Olav Schou Drafn SBK/Veritas BIL 5:01:28
257 6829 Jonn Gunnar Bjørkedal Volda T & I 5:02:45
258 5298 Harald Stein Munkvold Førde i.l 5:02:50
259 5197 Johan Jungell Dala XC Ski team 5:02:54
260 9712 Eirik Nordbrøden   5:03:32
261 6351 Hans Hugo Henriksen   5:04:33
262 5825 Lars Jonar Larsen Team HE-Plan 5:05:00
263 4755 Roar Nyberget Lauvåsen SK 5:05:11
264 6697 Jan Fredrik Aarøe   5:05:15
265 4062 Sjur Braaten Fana IL 5:05:55
266 5063 Per Jon Elgshøen i l trysilgutten 5:06:43
267 6521 Stein Erik Paulsen   5:08:34
268 6983 Per Holm   5:09:40
269 6281 Kjell Vidar Flisnes   5:09:51
270 5953 Christian Rytter Team Aktiv mot kreft 5:10:10
271 5854 Trond Laastad   5:11:40
272 6040 Stein Børre Torp   5:12:53
273 6187 Egil Andersen Tofte Fremad 5:12:55
274 6603 Trond Sparling Therma Industri 5:12:57
275 7239 Tor Arne Thorsen IF Frøy 5:13:16
276 10128 Waldemar Spychalski Bieg Piastów 5:14:25
277 5859 Thomas Meinich Rena IL 5:14:37
278 6443 Torbjörn Larsson Stora Tuna SK 5:14:59
279 10422 Ole Petter Bratlie Sportsbransjen AS 5:15:20
280 6515 Henning Olsen Nordbygda / løten ski 5:15:31
281 7302 Roar Øverby Lillehammer Skiklub 5:15:57
282 7280 Trond Vågan Eidsvoll videregående skole 5:16:26
283 7196 David Spencer AISB 5:17:02
284 9240 Bernt Dingsør   5:17:16
285 7029 Nils Juklerød   5:17:18
286 5954 Johan Ræder NSTF 5:17:52
287 6304 Finn Idar Godø   5:18:23
288 7850 Svend Kristian Thorstensen Tvedestrand T & If 5:18:29
289 5468 Frans Vochten   5:18:59
290 6923 Ole Grimsrud Stall Bystua 5:19:19
291 7869 Bret Vicary Marsh Island Maineiacs 5:20:37
292 7310 Erik Rambøl Stall-Bysua, Kjelsås il 5:20:43
293 5956 Olof Rönnols Säters IF skidor 5:20:50
294 6314 Arild Grøteig Nykirke IF 5:21:09
295 11010 Håvard  Bergum   5:21:21
296 5109 Saul Goldman   5:21:44
297 6606 Per Spødervold Bjerkreim IL 5:22:20
298 5709 Ernesto Ghisleni Sci C.A.I. Bergamo 5:22:38
299 7266 Kjell Vangen   5:22:42
300 5633 Eirik Brekke Loxam BIL 5:23:04
301 6165 Dan Sjölander IK Stern 5:23:25
302 7642 Heikki Liimatainen   5:24:04
303 6018 Johan Swärd Tingelstad IF 5:24:41
303 6790 Ingar Andersen   5:24:41
305 7100 Svein Egil Moen Kongsberg Kanon 5:25:45
306 6850 Armin Bürgler   5:26:45
307 5683 Frode Finne Lillehammer Skiklub 5:26:47
308 7218 Kjell Ove Sundsøy Kårvåg IL 5:27:41
309 6276 Jan Leo Fjeldstad Leka IL 5:28:05
310 6916 Tor Gasmann   5:28:30
311 6285 Reidar Fosse   5:28:34
312 5707 Gary Gerst   5:31:13
313 7027 Bradley Johnson   5:31:34
314 10680 Juhani Pollari   5:31:55
315 7233 Odd Rune Tenfjord   5:31:59
316 7365 Luciano Micheletti Running and more team 5:32:32
317 5762 Roy Holth Granli IL Ski 5:33:25
318 9922 Lasse Hermansen Hakadal IL 5:33:29
319 7571 Jan Hysing Asker Skiklubb 5:33:39
320 7120 Øystein Nygårdseter   5:33:42
321 6946 Roy Hansen   5:33:43
322 8820 RBERTO LOVATO   5:34:25
323 9458 Stig Orre IF Åland 5:34:40
324 8730 Roger Homyer Highland Nordic 5:34:53
325 19181 Ivar Bjerregaard Krødsherad IL 5:35:50
326 6562 Tor Oddvar Røse Skiforeningen 5:37:19
327 10687 BOURQUIN René   5:38:10
328 7340 Magnus Niklasson IK Stern 5:38:20
329 6594 Harald Small SkiLøperne 5:39:01
330 7167 Per Arne Saure Bjørke IL 5:40:14
331 7716 Per-Otto Olsen   5:40:25
332 6821 Magne Berge Nordea 5:41:22
333 6495 Morten E. Nergård Ungdomslaget Medvind 5:44:42
334 7359 Dag Eliassen Aktiv mot kreft 5:45:29
335 6198 Bjarne Bakke-Olsen Stabæk 5:45:33
336 7624 Rolf Krohg-Sørensen   5:45:35
337 6904 Jan Fladen Norcem/Leca/Bygg.no 5:47:03
338 6871 Ivar Dvergsdal   5:47:25
339 7672 Tore Martinsen Orkdal il 5:47:38
340 6903 Helmer Fjellvåg Team Baldur 5:47:57
341 7946 John Lian   5:48:36
342 6277 Øyvind Fjellvang   5:48:39
343 7222 Thor Svegården Lillehammer Skiklub 5:48:59
344 5815 Knut Kronstad Romerike Ultraløperklubb 5:50:35
345 10115 Dag Skogan Valnesfjord IL 5:51:54
346 7344 Hans Olav Sandbakken Caverion 5:51:56
347 6133 Bror Eriksson   5:52:46
348 6274 Espen Finholt Eide IL 5:53:09
349 7157 Otto Ræstad   5:53:47
350 7254 Roald Torp Hamar Skiklubb 5:54:00
351 7700 Hakon Kronander ABB If 5:54:03
352 7219 Mika Suominen   5:54:19
353 9381 Runar Lie   5:55:02
354 5426 Lennart Svensson Björnstorps IF 5:55:03
355 6205 Erling Berg   5:55:52
356 10087 Erik Thorstein Ruud Evry BIL 5:58:12
357 6854 William Bøhler Rustad IL 5:58:40
358 6948 Odd Magne Harstad   5:59:38
359 7042 Bjørn Kjeldby   5:59:47
360 9039 Guttorm Halvard Sæter   6:00:26
361 8462 John Aabø Caverion 6:01:34
362 5923 Jon Peterson   6:02:36
363 10643 Torbjörn Möller   6:02:47
364 4410 Kjell Reidar Nervold IL Jardar 6:03:51
365 10670 Per Osen Vestre Akers Skiklub 6:05:20
366 7651 Jan Henrik Lund Trondhjæm 6:05:41
367 11153 Karl Johan Johansen Strindheim 6:06:43
368 8160 Erik Kielland   6:06:47
369 7242 Thor Werner Thrane Aktiv mot kreft 6:06:49
370 7057 Knut Karlsen Stranden IL 6:09:41
371 7955 Gunnar Carlsson JOA IF 6:10:27
372 10626 Ole Mikalsen   6:11:18
373 10044 Jørn Olsen   6:11:27
374 8166 Leo Kramer   6:12:14
375 6977 Per Hoff   6:12:22
376 7487 Paul Fuglesang Nessegutten 6:12:37
377 7194 Eyvind Sommerfelt Kondis 6:13:34
378 7625 Arvid Kronstad BKM Sandefjord 6:14:55
379 7447 Carl F Dons   6:15:14
380 6920 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 6:16:04
381 8218 Denis Mourigal   6:17:26
382 7580 Arild Isaksen   6:17:50
383 7666 Eifred Markussen   6:17:59
384 8406 Kaarel Tiganik Sport Club Metsasõbrad 6:18:19
385 7705 Bjørn Erik Næss DnB 6:18:57
386 10151 Atle Sæbø   6:20:29
387 10404 Richard Berglund   6:21:50
388 7798 Jakob Soldal Trondhjem Skiklubb 6:22:44
389 10882 Tom Gavem Hauketo if 6:22:48
390 7485 Egil Friestad   6:23:31
391 8446 Arnfinn Vinju Nes Ski 6:24:16
392 10119 Svein Skøien Ås IL 6:24:42
393 7387 Jan Andreassen   6:25:07
394 7789 Nils Skutle   6:25:50
395 7386 Paul Andersen ET&E 6:27:00
396 9653 Lars Häggström   6:27:10
397 7605 Geir Kalstad Tambarskjelvar 6:27:44
398 7918 Svante Lennartsson Enköpings Almänna Idrotsförening 6:30:33
399 11168 Atle Kolbeinsen DNB/Fana il 6:31:11
400 7699 Jan Nordengen   6:32:15
401 7877 Thomas Wall   6:32:44
402 7652 Kjell Rømyhr Lund Ungdomslaget Medvind 6:33:09
403 9213 Sverre Bjørnevik   6:34:13
404 11447 Olav Øverland Øverlanders 6:35:33
405 8256 Bjarne W Rasmussen Holte Ski 6:39:27
406 8245 Oddvar Olsnes Vaksdal 6:41:13
407 8714 Torbjørn Helgesen   6:41:45
408 10026 Brendan Mulroy   6:42:35
409 9856 Don Eby   6:42:36
409 8593 Fred Inge Barbøl   6:42:36
411 7650 Egil Lund Volkswagen 6:43:50
412 7441 Harald B. Ciarlo Decoy Cross Country 6:44:46
413 8611 Willy Brandvold   6:45:15
414 7382 Trygve Almøy Bystua 6:46:47
415 7991 Brede Anzjøn Aberdeen Asset Management 6:47:40
416 7771 Morten Selnes B&OI-Orientering 6:48:42
417 9644 Kaj Blomqvist   6:50:40
418 9642 Ole Andersson   6:50:41
419 8081 Reidulf Fonn Kunnskapsdepartementet 6:52:37
420 8064 Rolf Eriksen   6:52:41
421 7453 Bjørn Eidem Nøklevann Ro- og Padleklubb 6:53:03
422 9811 Göte Berntsson Stern 6:53:23
423 8079 Reidar Flæte Førde il 6:58:17
424 8200 Roger Marthinussen   6:58:39
425 8949 Einar Slettetveit   6:59:55
426 9195 Ingemar Bengtsson IK Stern 7:00:03
427 9453 viggo olsen hvidovre skiklub 7:00:20
428 8284 Mika Scheinin   7:00:24
429 7389 Per Tommy Antonsen Minibuss 24-7 BIL 7:00:25
430 10555 Øivind Kanavin Frambu bedriftsidrettslag 7:01:30
431 8428 Buc Robert   7:01:31
432 8235 Bjørn Nordgård   7:02:47
433 8731 Arne Hop Isfjorden IL 7:02:59
434 11417 Gard Erik Sandbakken   7:03:41
435 8443 Jarle Sørby Fjellfoten sykkelklubb 7:04:58
436 7772 Thorstein Selvik Fana IL 7:07:35
437 8613 Lars Brolin Gnesta IK 7:08:07
438 8609 Thomas Branden Mälarö SOK, Stockholm 7:08:19
439 11423 Ketil Svinning Norcem/Leca/Bygg.no 7:09:49
440 8161 Geir Kirkeberg   7:11:01
441 8787 Odd Arne Kornstad Kongsvinger 7:15:03
442 9855 Knud Fink Ebbesen Holte Ski 7:16:38
443 10284 Marco Rigatelli   7:17:12
444 8132 Klas Hellgren JOA IF 7:25:51
445 11040 Kjell Bjarne Dahl Universitetet i Oslo 7:31:21
446 9540 Jim Storey Chelsea Nordic Ski Club 7:31:59
447 8250 Gunnar Pedersen   7:32:38
448 9491 Jan Sabroe Københavns skiklub 7:38:42
449 9260 Lars Erlandsson Björnstorps IF 7:39:30
450 8196 Arne Laastad Vaksdal IL 7:41:31
451 8060 Alf G Engseth Aker Solutions 7:42:33
452 9699 Frode Egil Larsen   7:42:50
453 7702 Knut Lysfoss Team Tuu 7:43:31
454 9924 Einar Hesselberg   7:52:00
455 9374 Endre Ladehaug Kirkens bymisjon Drammen 7:52:10
456 759 Haruki Higashi MYBRA SKI TEAM JAPAN 8:44:26
Annonse







Annonse