RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 65-69 år


Annonse

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 65-69 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 1477 Pekka Virtakoivu   3:10:24
2 1472 Oddvar Vehusheia Dølemo il. 3:21:42
3 1405 Ole Reinhart Sandstad Grue IL 3:23:28
4 1799 Odd Steinar Låveg Bjerke I.L. 3:25:48
5 2102 Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 3:28:40
6 3253 Torbjørn Kulstad   3:31:55
7 2299 Atle Vallestad Viksdalen 3:32:03
8 1703 Frede Hammerstad Langenga Ski og Ball 3:33:47
9 1292 Olaf Knai Hurdal IL 3:35:13
10 2957 Svein Vole   3:36:23
11 1910 Tore Stiberg Bjerkvik IF 3:36:32
12 2187 Erik Johansen Østre Slidre IL 3:36:49
13 2395 Einar Vikingstad   3:37:25
14 2250 Torstein Rudihagen Lillehammer Skiklub 3:38:18
15 1915 Odd Arild Strand Stor-Elvdal Skiklubb 3:39:55
16 1309 Olaf Lia Team Baker Hansen 3:40:01
17 2959 Andris Wangensteen Bækkelagets SK 3:43:03
18 3267 Kåre Magne Losnegard   3:44:06
19 2779 John Andreas Krogsveen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:44:45
20 2938 Frode Tobiasson Bækkelagets Spkl 3:46:34
21 1857 Olaf Pedersen Olympiaparken /Team Sport 1 Lillehammer 3:47:49
22 3505 Magnar Rismyhr Galleri EKG 3:50:32
23 3231 Kjell Johnsen Tromsø Skiklubb Langrenn 3:51:43
24 3151 Peder Erling Guttormsen Gyl I.L. 3:51:54
25 4252 Harri Mäkelä VSV 3:52:23
26 3141 Lars Gløtvold Os IL 3:53:28
27 3087 Per Arild Bolaas Steinkjer Skiklubb 3:54:07
28 3202 Ola Holen Dombås il 3:54:34
29 1862 Erik Rollborn Västerviks OK 3:55:27
30 3800 Jan Rotegaard Flesberg 3:55:56
31 2786 Arne Lien BK-Ski 3:56:44
32 3613 Willy Fengsrud   3:56:53
33 4968 Stein Erik Strøm   3:57:40
34 4943 Ove Bunde   3:58:37
35 2778 Morten Kristiansen STATNETT 3:58:57
36 3907 Nils-Petter Wiik Driv IL 4:00:06
37 3084 Per Jan Betten Surnadal 4:00:23
38 3069 Hans Ludvig Arentz   4:00:30
39 4303 Nils Soldal Fana IL Langrenn 4:00:32
40 3423 Per Øyvind Tveiten Kvam l.s.k. 4:00:43
41 3414 Espen Thorn Multiconsult 4:01:38
42 4320 Edvin Svela   4:02:29
43 4271 Signar Pavall Fauske IL 4:02:36
44 3251 Torbjørn Kristiansen Høgskolen i Bergen 4:03:25
45 4148 Harald Jørgen Hokstad   4:04:54
46 3667 Bjørn Hestangen Asker Skiklubb/DNB 4:05:25
46 3668 Arvid Terje Hjelseth I,L, Bryn 4:05:25
48 3755 Magne Martinsen Trysilgutten 4:07:27
49 3738 Kjell Jomar Lyng   4:07:48
50 3614 Hogne Fevik Ramnes IF 4:08:29
51 3549 Bjørn Bakke vågå il ski 4:09:16
52 4835 Vidar Andre Steigen Nittedaljoggen 4:09:53
53 3673 Åsmund Holt   4:10:29
54 3238 Nic Kindschi   4:10:37
55 4343 Arne Vik Strindheim 4:10:38
56 3763 Lars Maanum Bækkelagets spk 4:10:42
57 3170 Øyvind Arne Brenden Redalen 4:11:01
58 3058 Knut Stabell Moss SK 4:11:04
59 4030 Frank Antonsen   4:11:26
60 4214 Arnt Lilledal jutul i.l 4:12:12
61 3792 Helge Refsum   4:14:03
62 3735 Tore Loe Stranda IL 4:15:12
63 3768 Jørn Nordli   4:15:26
64 4336 Jan Tunås   4:16:25
65 3975 Nils Petter Haugfos Drammens Ballklubb 4:17:01
66 4058 Svein Bronebakk Nanset IF Ski 4:17:03
67 4098 Arne Framnes Raufoss IL 4:17:22
68 4802 Atle Støyva Breimsbygda il 4:17:58
69 5556 Lars Oddvar Strandbakke   4:18:02
70 5045 Knut Dannevig Lillesand I.L. 4:19:16
71 4250 Bjørn Myhra Grytting IL 4:20:11
72 4202 Leo Lansbergen Nederland 4:20:20
73 4946 Gudmund Forseth VESTRINGEN IL 4:20:27
74 4887 Kjell Winther Vålerenga Ski 4:20:48
75 4514 Ole Bakke Rudsbygd IL 4:21:00
76 3785 Arne Petersson Edsbyns SK 4:21:43
77 4908 Jan Soovik Göteborgs Skidklubb 4:21:57
78 4820 Sverre Skjæret Åslia skilag 4:22:47
79 4614 Ottar Grøneng Haukedalen 4:22:51
80 4516 Håkon Beitnes Hamar Skiklubb 4:23:14
81 4328 Arne Thorkildsen Skarphedin 4:23:57
82 3677 Kåre Hvitstein Kodal IL 4:24:55
83 4141 Per Heltne Volda til 4:25:47
84 4416 Marco Volcan Running and more team 4:26:07
85 3980 Jimmy Nordli   4:26:57
86 4886 Bjørn C Weydahl   4:27:01
87 3895 Rauno Vanhalakka   4:27:21
88 4517 Alf Gunnar Bendiksen Lillehammer Skiklub 4:27:37
89 3519 Götzel Gunnar Klingenthal 4:27:56
90 3130 Anders Frydendal   4:28:38
91 4757 Bjørn Nysæter Nordre Trysil IL 4:28:48
92 4647 Lars Erik Hoel Asker Skiklubb 4:28:51
93 5465 Kjell Øystein Myhre Kolevoll IL 4:29:07
94 5493 Jens Gunnar Østby Bækkelagets SK 4:29:45
95 3860 Kjell Isak Sundbø Skagerrak Sportsklubb 4:30:30
96 5325 Jakob Einar Olimstad Vegårshei Il 4:30:46
97 4530 Sigmund Bjørkhaug Rælingen Skilklubb 4:31:00
98 5526 Olav Skogen Vang Skiløperforening 4:32:08
99 7432 Louis Caille   4:33:28
100 5074 Leif Halvor Eriksen Bækkelagets Sportsklub 4:34:08
101 5332 Torodd Årseth   4:34:32
102 4862 Tron Magnus Trondsen Ringkollen Skiklubb 4:35:11
103 5355 Jon Rinde Nesodden IF/Team Bergstua 4:36:09
104 6033 Erik Walter Thomassen   4:36:15
105 5245 Magnar Leiren Kvam LSK 4:36:22
106 4590 Sverre Fossen Liollehammer Skiklub 4:36:35
107 4593 Hans Petter Frisholm Heming 4:36:38
108 3692 Frantz Johansen Lillehammer Skiklub 4:36:40
109 4657 Ola Johs. Høglien Søre Ål 4:37:03
110 5241 Terje Lassesen Skiforeningen 4:37:27
111 6726 Reiner Bobe TSV Bärenstein e.V. 4:37:41
112 4902 Torbjørn Almlid Hamar Skiklubb / Norsk Tipping 4:38:29
113 4274 Willi Portmann   4:38:38
114 4244 Kjell Bjarne Mikkelsen Tynset 4:38:58
115 4507 Leif Arnesen   4:40:38
116 9149 Aldo Moretti US Autrans 4:41:32
117 6145 Lutz Trösse SV TU Ilmenau 4:41:43
118 5333 Arne F Opsahl Gåping 4:42:43
119 4986 Arnt Olav Dragsten Stjørdalsblink 4:42:55
120 4023 Jim Agre   4:43:13
121 5175 Iver Harald Høy   4:45:21
122 4057 Herbjørn Brennhovd Gol Il 4:46:07
123 4987 Steinar Andersen Stor-Elvdal Skiklubb 4:46:09
124 6362 Magne Hoel Valldal IL 4:46:20
125 5667 Tom Ellingsen   4:47:12
126 5387 Nils Ole Skaugen Lier Skiløberforening 4:47:17
127 6446 Øyvind Leren Nanset IF Ski 4:47:26
128 5068 Georg Enderle   4:47:40
129 5749 Widar Hellerud Volkswagen 001 4:47:56
130 5501 Morten Aamodt Drøbak Frogn Idrettslag 4:48:17
131 5029 Kjell Brøndbo Rikshospitalet bif 4:49:03
132 5229 Knut Erik Krosby Team Skrenten 4:50:27
133 5166 Helge Horn Team Bergstua 4:50:31
134 4452 Håkon Nordgård Hurdal I.L 4:51:22
135 4798 Fridulv Sagberg   4:52:47
136 5149 Harald Helmersmo Konnerud I.L. 4:53:02
137 5848 Tom C. Ludvigsen Skiforeningen 4:53:18
138 6130 Luciano Casanova Fuga Running and more team 4:53:29
139 5125 Bjørn Hakvåg Reinertsen BIL 4:57:16
140 5863 Arne Aareskjold Sandnes SK 4:58:10
141 6109 Gunnar Lefsaker Barkåker 4:58:47
142 6669 Ove Westgård Leka 4:59:24
143 6619 Kjell Audun Sundsdal   4:59:48
144 5356 Arne Steen Ringsevjen Sport 1 Ulefoss 5:00:09
145 4909 Ove Stengrundet Nordre Trysil IL 5:01:23
146 5216 Ola Koksvik Ullensaker skiklubb 5:01:28
147 5549 Thomas Jones Atomic 5:02:17
148 3191 Dagfinn Hellner   5:02:30
149 6359 Svein Hjelmeset Fjellhug/Vereide IL 5:02:34
150 10776 Gerard  Verguet   5:02:49
151 7495 Audun Garshol   5:02:54
152 5301 Peter Mykleset Hamar Skiklubb 5:03:06
153 5066 Erling Ellingsson Søre Ål 5:03:15
154 6963 Torstein Heggheim Børsa IL 5:03:53
155 5805 Ola Edvard Kirkeeide Markane IL 5:04:12
156 6275 Johan Rolv Fjeldskår Nanset Ski 5:04:58
157 6595 Svein Smaadahl Trøgstad sk 5:05:02
158 5799 Peter Kappeler   5:05:50
159 7102 Jan-Vidar Monsen Arkitektene VIS-A-VIS 5:07:12
160 6931 Trond Gundersen Asker Seilforening 5:08:09
161 5459 Leif Taaje Enebakkneset Ungdoms og Idrettslag 5:08:52
162 6444 Bjørn Lauglo Stovnerkameratene 5:09:52
163 5231 Per Oddvar Kvalshaug Kårvåg IL 5:10:01
164 6151 Kjell Håvard Grønbeck Lillehammer Skiklub 5:10:55
165 6312 Anders Grøndahl Kil 5:12:06
166 1015 Allan Bahen   5:13:42
167 6391 Sigve Høydal Volda 5:14:09
168 5876 Øystein Mæland Skiforeningen 5:14:50
169 6568 Viggo Schei   5:14:51
170 5368 Lars Magnar Røneid Syril 5:16:06
171 6067 Bjørn Kjetil Wold SSB BIL 5:16:36
172 11327 Dagfinn Storflor IL Dalebrand 5:18:19
173 5617 Hans Martin Biribakken Tennes og Omegn IL 5:19:22
174 5907 Henry Olsen Kjønna IL 5:20:43
175 7012 Ådne Jareld Team Kollen 5:22:01
176 5681 Terje Faraasen OPIL 5:24:17
177 6698 Bjørn Aastebøl Magnor UL 5:24:30
178 7506 Pål Gleditsch Svea skilag 5:26:27
179 6875 Nils Egge Heming 5:27:16
180 8824 Jan Lund Korsnäs IF Skidor 5:28:23
181 6592 Joar Skårsmoen Leinstrand IL 5:29:39
182 5981 Tore Slagsvold Røa IL 5:31:12
183 6953 Steinar Haug Lillehammer Skiklub 5:32:34
184 5938 Ivar Reinås Frol IL 5:32:45
185 6311 Trond Grini IF Njaal 5:33:06
186 6813 Bengt Beijar If Femman 5:34:22
187 7277 Bjørn Idar Vinsnesbakk Singsås Il 5:35:19
188 7133 Arnfinn Paus Sortland & Omegn Skiklubb 5:36:11
189 6455 Kjell Liset Thales BIL 5:36:49
190 5073 Dag Erichsrud OSI 5:37:02
191 7469 Halvar Erlandsen   5:37:47
192 7303 Erling Aagård Lierne Ski 5:38:10
193 6337 Arnulf G. Hanssen   5:38:27
194 8398 Balzer Caviezel   5:40:21
195 7335 Werner Bobe TSV Bärenstein e.V. 5:44:05
196 7454 Erik Eidsvig   5:46:21
197 6500 Jens Weme Nilsen Drøbak 5:46:44
198 9795 Inge Arvidsson IK Trasten 5:46:46
199 7244 Halvor Thurn-Basberg Sauradnkameratadn 5:47:43
200 5837 Arne Lerum   5:48:10
201 6633 Roar Teigen   5:48:53
202 7694 Nils L Natvig Sturla 5:49:18
203 8287 Peter Schär   5:51:32
204 9227 Roger Carlson Norabygdens Skidklubb 5:52:14
205 11550 Daniel  Mallory   5:54:08
206 6918 Knut Gillesen   5:54:09
207 8020 Erich Boesch   5:54:17
208 7066 Leif Langli   5:55:12
209 7070 Arne Lauvålien   5:55:27
210 6324 Gustav Gaarder   5:56:26
211 7821 Odd Bjørn Sundsdal   5:57:31
212 7458 Arne Johan Engelstad Team Råskinn 5:59:07
213 7690 Morten Mæhle Skiforeningen 5:59:37
214 6477 Svein Kristian Medalen BK Ski MA 135 6:00:03
215 7623 Ole Andreas Krogness   6:02:43
216 8359 Gustave Virkus   6:03:44
217 6681 Jonas Øglænd Lillehammer Skiklub 6:04:21
218 9819 Hannes Bleier Sausewind 6:05:54
219 7585 Svein Oskar Jansen Fredrikstad Skiklubb 6:06:04
220 6890 Frank Hermann Eriksen   6:11:31
221 6213 Jens Berner Københavns skiklub 6:11:53
222 8137 Pentti Hiirijoki   6:13:10
223 6452 Magne Lindholm   6:13:14
224 7846 Jan Ivar Terkelsen Relacom BIL 6:13:22
225 6970 Nils Henjum Syril 6:14:49
226 9148 Jean-Paul Ribaut   6:16:20
227 8339 John Peter Tollefsen Heming 6:17:46
228 6256 Matts Engvall Bodens SK 6:18:02
229 11008 Arne Berget Herkules ski 6:18:26
230 9438 Christer Nyberg   6:19:03
231 7529 Rolf Kahrs Hansen TIF Viking 6:21:45
232 10575 Tor Sølve Laland   6:22:10
233 11099 Heikki Helminen Exior 6:23:50
234 7423 Frank Breistein Stord IL 6:24:48
235 8217 Kjell Idar Moseng Coop Veteran 6:26:38
236 7074 Helge Leonhardsen Lillehammer Skiklub 6:27:33
237 7460 Morten Engh   6:28:22
238 10541 Erik Jebsen Lyn 6:31:27
239 7444 Miroslav Dasek Chlumec Ski Klub 6:31:40
240 9623 Torfinn Haugen   6:31:56
241 10637 Miroslaw Mroczkowski   6:32:31
242 9266 Alfred Fidje   6:33:52
243 10001 Thomas Livingston   6:40:08
244 7679 Einar Melheim   6:40:55
245 7536 Martin Hauge Flora Turlag 6:45:29
246 8066 Per Arne Espeland Privat 6:47:38
247 8173 Roar Kulvik Myhrvold 6:49:08
248 7593 Odd Johansen Lyn Ski 6:54:05
249 10746 Carl Valerius Svendsen NIL 6:54:15
250 9392 Jan-Erik Lönnström Norabygdens Skidklubb 6:55:25
251 8096 Steen Gormsen   6:56:11
252 11514 Ove Nils Alvestad Brattvåg 6:56:14
253 7768 Warren Schneider VERBBS 6:56:38
254 8818 Martin Linsley   6:57:12
255 8178 Kåre Langeseth   7:02:29
256 10635 Roberto Montolli   7:02:40
257 8000 Sverre Bang   7:04:36
258 10168 Engebreth Tofteberg   7:05:34
259 7610 Risto Kemiläinen   7:07:48
260 11388 Per Aas Dalen IL 7:09:26
261 7873 Asbjørn Vollset   7:10:02
262 9040 Erling Eggum   7:12:52
263 8829 John Oehlenschlaeger Madsen Kalundborg-if 7:24:17
264 1023 Leif Gunnar Aasen Engesetdal idrettslag 7:27:48
265 8306 Pavol Stanicek   7:44:01
266 8265 Erling Roaldsen   7:46:08
267 8615 Bedrich Burian   7:48:39
268 8057 Bjørn Eliassen Florø Turn & IF 8:06:36
Annonse







Annonse