NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 70-74 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 70-74 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 736 Hans Grøseth Lønset il 3:31:11
2 661 Helge Bergsvand Nanset IF 3:41:24
3 724 Helge Fossheim Kvelde Il 3:43:48
4 1009 Arild Schultz   3:45:34
5 861 Arne Moen Halmsås & Omegn Skilag 3:45:36
6 919 Nils Olav Sjøberg Røa IL 3:46:14
7 1014 Matz Jenssen   3:48:52
8 827 Bjørn Lehn Trondhjems skiklub 3:50:29
9 738 Halvor R Gåra Skarphedin 3:53:02
10 929 Edgar Snekkerhaugen   3:53:28
11 783 Arild J Jansen Asker Skiklubb 3:53:59
12 1066 Magne Bjørdal   3:55:27
13 951 Oddbjørn Syversen Telemark fylke 3:56:07
14 679 Bjørn Brenne   3:56:40
15 645 Harald Austgarden Vestringen 3:58:36
16 840 Ragnar Lund Sørum IL 3:58:50
17 887 Erling Pedersen IL Siso 3:59:32
18 637 Tom Andersen Atlas Copco BIL.. 4:00:34
19 720 Bodvar Fonn Stryn Turn og il 4:00:35
20 998 Ole Magnar Øvrebust Stordal I.L. Langrenn 4:01:18
21 935 Erling Sporstøl Oppdal IL 4:02:12
22 761 Axel Johan Holt Ringkollen Skiklubb 4:03:03
23 923 Kjell Ivar Skjemstad Lillehammer Skiklub 4:03:12
24 805 Gudmund Knudsen   4:04:18
25 677 Steinar Brekke Lillehammer Skiklub 4:04:40
26 639 Ulf Andersen   4:04:48
27 816 Paul Geir Kaasa Jutul Il 4:06:24
28 885 Øystein Otterlei Byåsen IL 4:06:42
29 1024 Lidvin Dyrrdal Skarphedin 4:07:27
30 849 Knut Marskar Grovfjord IL 4:07:44
31 891 Even Ramskjell Drøbakk/Frogn IL 4:09:30
32 711 Steinar Fedje sturla lf 4:10:31
33 1074 Gisle Espolin Johnson   4:12:27
34 714 Bjørn Finstad   4:12:49
35 726 Roar Fossum Marienlyst Park 2 Drammen 4:13:04
36 882 Terje Olstad Stovnerkameratene 4:13:29
37 676 Arne Brekka Bamble IF 4:13:57
38 797 Viggo Kampli Norcem/Leca/Bygg.no 4:14:26
39 631 Tor-Petter Abelsen Vinne skilag 4:14:49
40 744 Ole-Petter Hansen Otta IL 4:15:04
41 687 Lennart Carlson IK Trasten 4:16:03
42 972 Ingvar Troøien Singsås Il 4:16:07
43 945 Olav Magne Svendgård   4:16:10
44 822 Malvin Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:16:18
45 818 Gisle Langslet   4:16:30
46 874 Nils Nyhus Siemens 4:17:15
47 908 Paal Sand   4:18:01
48 864 Jens R Myhra   4:18:03
49 961 Kåre Terjesen Froland IL 4:18:31
50 784 Einar Jebens Fossum IF 4:18:52
51 820 Carl Martin Larsen NTNU BIL 4:19:43
52 723 Gunnar Foss Fana idrettslag 4:20:28
53 771 Gudmund Hval Søndre Ål Sportsklubb 4:20:49
54 872 Steinar Nordheim   4:20:55
55 798 Ludvig Karlsen   4:22:09
56 685 Lars Buttingsrud Vingelen 4:22:12
57 1027 Freddy Olsen Stovnerkameratene 4:22:16
58 665 Kristen Bjorå Bækkelagets Sportsklubb 4:23:40
59 844 Tom Lunne   4:23:54
60 735 Kjell Grønhovd Vikersund IF 4:28:24
61 877 Gunnar Naalsund   4:28:26
62 924 Knut Skogan Steinkjer Skiklubb 4:28:55
63 900 Jan Steinar Roset   4:29:15
64 712 Harald Fenstad   4:30:52
65 839 Kolstein Lund Spillum 4:31:05
66 653 Askjell Bere   4:32:17
67 1018 Eivind Syverstad Sande Sportsklubb 4:33:56
68 1011 Christian Groth Heming 4:34:12
69 970 Arve Tretterud Ullensaker skiklubb 4:34:26
70 975 Frithjof Ulleberg Ready 4:34:48
71 886 Robert Palliser   4:35:02
72 826 Einar R Lauritsen Holeværingen 4:35:07
73 644 Odd Aure   4:36:00
74 996 Kai Øiseth Asker Skiklubb 4:36:08
75 981 Alf Nikolai Vesterbekkmo   4:36:23
76 834 Knut Elling Lillestøl Hornindal IL 4:37:30
77 795 Johs Kalland Aure IL 4:37:34
78 884 Jan Bård Os Ishavslaget 4:42:57
79 746 Ketil Hartsang   4:44:29
80 858 Geir Moe Kongsberg Seatex 4:44:44
81 643 Armann Aspelund   4:44:54
82 769 Arvid Hovland Førde 4:46:01
83 881 Gert Olsen Holte Ski 4:46:59
84 752 Alv Heitmann Haslum I.L 4:47:02
85 780 Truls Ingebrigtsen   4:47:33
86 1003 Jens Ivar Aasen Veien Tilbake 4:47:46
87 1000 Erik Aagaard Forsvaret 4:48:02
88 688 Petter Christensen Asker Skiklubb 4:48:43
89 1008 Reidar Erling Martinsen IL Stil 4:49:46
90 749 Hans Olav Haugen Follebu Skiklubb 4:50:21
91 785 Tor Jebens Ready 4:52:23
92 698 Bjørn Erik Edvardsen Søndre Land 4:52:45
93 773 Svein Hvidsten Botneskiklubb 4:53:16
94 916 Jan Erik Simensen Alcatel B.I.L 4:54:02
95 974 Olav Tveiten   4:55:26
96 729 Helge Gaden   4:55:34
97 857 Bernt Fr. Moe Vang Skiløperforening 4:56:29
98 764 Dag Håvard Holum Kløfta IL 4:57:41
99 909 Bjørn Sandbakken Ulefoss Sportsforening 4:57:43
100 1019 Henning Westerheim Åslia skilag 4:58:51
101 958 Stein Erik Sørensen Geilo IL 4:59:19
102 1037 Kjell Terje Hopen   5:03:17
103 690 Johan Bredrup Dahl Ullern 5:03:53
104 866 Magne Myrheim Snertingdal IF 5:04:08
105 833 Frank Lillehagen Horten SK 5:04:14
106 984 Jørgen Walle-Hansen Heming 5:04:25
107 899 Simen Romsdal Tverrelvdalen Il 5:04:27
108 775 Westye Høegh Ready 5:04:29
109 767 Vidar Hovde Bærums skiklub 5:06:49
110 742 Alf Hansen   5:08:22
111 675 Tor Breen   5:08:59
112 890 Thorbjörn Prellner   5:11:58
113 989 Jacques Wong   5:12:03
114 810 Anders Johan Krosby Fredrikstad Skiklubb 5:14:33
115 765 Knut Frederik Horn Røa IL 5:15:40
116 922 Arne Kristian Skiftenes Imås 5:15:41
117 693 Kaj Denneche   5:17:27
118 856 Helge Mobråthen   5:17:34
119 709 Jon Falkenberg   5:21:16
120 755 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 5:23:42
121 930 Ingemund Solem   5:24:14
122 672 Kjell Bratbergsengen   5:25:00
123 967 Ole Tommelstad OKT 5:26:38
124 917 Arne Sissener   5:26:44
125 781 Ivar Jachwitz   5:29:20
126 1006 Hasse Bergstrøm   5:30:40
127 725 Per Fossum Norcem/Leca/Bygg.no 5:31:51
128 829 Per Erik Lia Lillesand IL 5:32:35
129 821 Dag Ivar Larsen   5:32:49
130 813 Leif Bjarne Kvinge   5:37:58
131 905 Tom Dich Røstad   5:43:47
132 696 Bjørnar Dragøy   5:44:15
133 776 Nils Fredrik Høyer   5:46:27
134 782 Erik Otto Jacobsen Skiforeningen 5:47:08
135 915 Greg  Sherwood   5:48:13
136 708 Leif Fahlander IK Ymer 5:49:09
137 657 Thorleif Berg   5:49:13
138 651 Øivind Barlaug   5:54:02
139 655 Ove Bengt Berg Vålerenga Ski 5:54:42
140 895 Ola Renå   5:58:10
141 800 Jerzy Karwowski   5:59:38
142 649 Svein Peder Bakken   5:59:59
143 701 Gunnar Inge Eikrem VTI 6:03:45
144 682 Odd Brørs   6:06:22
145 815 Ueli Käser   6:14:06
146 846 Arne Jostein Lyshol PWT 6:14:25
147 666 Einar Terje Bjørndal Tråtil 6:19:52
148 638 Tore Benn Andersen   6:22:39
149 650 Steinar Banken   6:22:47
150 962 Bjørn Thomassen   6:26:16
151 977 Jan Vadlejch Ski Klub Jiz50 6:33:20
152 992 Mark Yakhinson   6:35:23
153 640 Knut Anderssen   6:54:46
154 982 David Wagner   6:58:27
155 1022 Conrad Pokorny Storvreta IK 7:01:27
156 716 Einar Flatin   7:03:34
157 642 Ivar Arntsen   7:15:49
158 799 Magnus Johan Karlsen   7:20:47
159 1025 Odd Rønningen Søndre Land Ski 7:33:49
160 658 Arne Berge Bergen Politi IL 7:53:29
161 664 Pål Bjerknes Efteløt IL 8:11:18


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +