Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 16-17 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 16-17 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1348 Martine Eldre Svendsby Tistedalen FL Ski 3:41:20 +0:00
2 6141 Sara Niittyviita   3:42:43,5 +1:23
3 1263 Ida Benjaminsen MjøsSki 3:43:32 +2:12
4 532 Helene Marie Fossesholm Eiker Skiklubb 3:56:02,6 +14:42
5 1379 Hannah Lervik Asker Skiklubb 3:58:18 +16:58
6 5067 Mia Støkken Njård 3:59:38 +18:18
7 1350 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 4:01:05 +19:45
8 4661 Julie Meinicke Jutul Il 4:04:46 +23:26
9 1389 Ylva Finne Byrløkken Nittedal 4:05:33 +24:13
10 5154 Anne Mathea Morken Ringebu Fåvang Skiklubb 4:06:04 +24:44
11 6608 Pernille E Lyssand Njård 4:06:46 +25:26
12 5731 Mari Hallberg Bakkestuen Brøttum IL 4:09:47 +28:27
13 4659 Yngvild Langedal Breivik Koll IL 4:11:07 +29:47
14 5617 Ingrid Utgaard Aasen Lyn Ski 4:11:59 +30:39
15 8795 Brinje Haugli   4:13:45 +32:25
16 5136 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 4:13:50 +32:30
17 4959 Mari Laingen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:14:55 +33:35
18 5150 Sille Hustvedt Rustad IL 4:17:59 +36:40
19 10833 Ella-Sophie Kuzyk   4:19:19 +37:59
20 5172 Hanne Kampenhøy Nordbygda/Løten Ski 4:23:06 +41:46
21 10893 Novie Mccabe   4:27:12 +45:52
22 5310 Anna Bårdseng Vang Skiløperforening 4:29:48 +48:28
23 6129 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 4:30:19 +48:59
24 5203 Mari Andersen-Gott Vågå IL 4:40:37 +59:17
25 5130 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul/Team Vestmarka 4:43:04 +1:01:44
26 6581 Inger Holm Morgedal Il 4:50:52 +1:09:32
27 7908 Mari Gladhaug Redalen ski 5:00:11 +1:18:51
28 7457 Sofie Bjørnberg Trysilgutten IL 5:08:35 +1:27:15
29 7462 Vibeke Øverby Trysilgutten IL 5:08:36 +1:27:16
30 11090 Eva Weymuller   5:09:14 +1:27:54
31 10585 Liv Aspholm   5:15:46 +1:34:26
32 11024 Karoline Solberg Drøbak-Frogn IL ski 5:19:17 +1:37:57
33 11006 Gretha Sholz   5:26:38 +1:45:18
34 9096 Bror Flyen Storsten Oslo Roklubb 5:29:27 +1:48:07
35 8471 Stine Rokne Vågen Koll IL 5:37:02 +1:55:42
36 8637 Linn Bagge-Skarheim Oppegård Speidergruppe 6:12:46 +2:31:26
37 9404 Alice Gaetani   6:42:03 +3:00:43
38 8684 Andrine Lødemel Bøe FloBøe trim og mosjon 7:11:31 +3:30:11
39 8861 Kristin Flo Kandal FloBøe trim og mosjon 7:11:33 +3:30:13
40 8838 Tuva Bigseth Island Eik Tønsberg 7:42:04 +4:00:44