Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 18-19 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 18-19 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 593 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 3:33:24,4 +0:00
2 534 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk og Hauger IF 3:42:06,4 +8:42
3 5000 Hanne Nilsen Hamar Skiklubb 3:43:24 +10:00
4 1306 Stine Johansen Åslia Skilag/Snow Team Trysil/Østlendingen 3:45:07 +11:43
5 561 Franziska Skogsholm Åslia skilag 3:45:17,2 +11:53
6 584 Sigrid Stakston Søre Ål IL 3:49:31,7 +16:07
7 1375 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 3:55:02 +21:38
8 1332 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 3:57:00 +23:36
9 5181 Pia Stangebye Lyn Ski 3:57:21 +23:57
10 4533 Susann Fedreheim Lyngnes Hamar Skiklubb 3:58:09 +24:45
11 1267 Annette Berntsen Vind IL 3:59:52 +26:28
12 1372 Elisabeth H Thorstensen Lyn Ski 4:00:35 +27:11
13 5097 Ane Bjørgum Valås   4:03:38 +30:14
14 5159 Ingrid Thune Rolfsen   4:07:15 +33:51
15 5137 Marte Bergsland Trøsken IL 4:11:10 +37:46
16 1384 Tina Rusten Hamar Skiklubb 4:13:15 +39:51
17 591 Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 4:13:17,0 +39:53
18 4663 Thea Helene L. Foss Gjøvik skiklubb 4:13:36 +40:12
19 1354 Ingvild Tveita Rustad IL 4:14:08 +40:44
20 5071 Marit Sveen Hamar Skiklubb 4:18:30 +45:06
21 5699 Johanne Nordheim Tveter Holmen IF Langrenn 4:19:44 +46:20
22 4911 Oda Hatlestad Hovland Konnerud IL 4:22:22 +48:58
23 5165 Malin Warset Fossum IF 4:22:31 +49:07
24 5958 Eira Rapp Magnor UL 4:25:21 +51:57
25 6087 Malin Holmen Banken Nesodden IF 4:26:31 +53:07
26 7369 Sofie Skorve Andreassen Heggedal IL/Team Eid 4:41:05 +1:07:41
27 6867 Nora Olafsen Rustad IL 4:44:17 +1:10:53
28 6995 Ingrid Aaslund Fet skiklubb 4:48:54 +1:15:30
29 6205 Anne Omholt Berrefjord Svarstad il 4:56:17 +1:22:53
30 8800 Lene Heimdal Koll 5:02:24 +1:29:00
31 7664 Ingunn Hofgaard Lyn Ski 5:06:14 +1:32:50
32 10528 Ingeborg Hodnesdal   5:11:58 +1:38:34
33 6338 Sofie Klokset Tomrefjord IL 5:13:29 +1:40:05
34 10698 Synnøve Gillebo Foss Bærum Roklubb 5:16:48 +1:43:24
35 7360 Karoline Sjulstad   5:22:18 +1:48:54
36 6719 Linnea Pflugfelder Gram Jardar 5:24:26 +1:51:02
37 6979 Ingrid Marie Wølneberg IL Jardar 5:24:27 +1:51:03
38 7173 Synne Svarstad  Hanslien   5:31:06 +1:57:42
39 6641 Celine Roos Berntsen Fredrikstad Skiklubb 5:52:06 +2:18:42
40 7497 Hannah Veseth Kristoffersen   5:54:15 +2:20:51
41 10397 Thea Løvaas Tennøy Swix Sport AS 5:56:51 +2:23:27
42 8136 Amanda Helseth Aalesunds Roklub 5:57:56 +2:24:32
43 8273 hanna myklebust Vestborg VGS 6:20:11 +2:46:47
44 8506 Lise Mauset   6:36:37 +3:03:13
45 9288 Hedda Håkstad Andreassen   7:41:18 +4:07:54
46 8758 Henriette Frølich-Olsen Fredrikstad Skiklubb 8:04:50 +4:31:26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +