Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 582 Magni Smedås Lillehammer Skiklub 3:20:42,4 +0:00
2 555 Amalie Ous Nes Ski/Team Veidekke Oslofjord 3:23:37,9 +2:55
3 1278 Elise Røer Drabløs Bækkelaget sportsklubb, bsk elite. 3:28:21 +7:39
4 590 Emilie Kongsten Åsen IL 3:33:33,4 +12:51
5 571 Gina Flugstad Øistuen LYN SKI Moseteråsen 3:36:22,3 +15:40
6 598 Inka Komonen NTNUI Langrenn 3:40:55,4 +20:13
7 4678 Hannah Miller   3:45:00 +24:18
8 578 Thea Maurtvedt Slitu IF 3:45:02,6 +24:20
9 1314 Lisa Kvamme Hjelmeland il 3:45:48 +25:06
10 1366 Frida Øygard NTNUI 3:46:14 +25:32
11 572 Karoline Bye Øren Lillehammer skiklubb 3:46:24,6 +25:42
12 1308 Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat- 37 3:47:51 +27:09
13 10803 Lily Johnston Bowdoin College Skiing 3:48:12 +27:30
14 10741 Ellie Hands   3:55:11 +34:29
15 1265 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 3:56:03 +35:21
16 1378 Åsne Salte Håland NTNUI 3:58:15 +37:33
17 581 Martine Slokvik Ottestad IL Ski 3:59:17,3 +38:35
18 1273 Amanda Borge Byrkjeland NTNUI 3:59:58 +39:16
19 565 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 4:01:34,2 +40:52
20 1199 Ragnhild Nygaard OSI langrenn 4:04:35 +43:53
21 5453 Ane Lodgaard Raufoss IL 4:05:16 +44:34
22 533 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 4:05:26,6 +44:44
23 1303 Helene Salte Håland NTNUI 4:05:31 +44:49
24 4545 Anne Murvold Stor-Elvdal sk 4:05:57 +45:15
25 1398 Henriette Olsen Kaale IL Ivrig 4:06:15 +45:33
26 1403 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets sportsklubb skigruppa 4:06:42 +46:00
27 1305 Hedda Johannessen Sjogg og Slora/Røa 4:06:54 +46:12
28 1283 Kristine Fjeld MjøsSki/ NMBUI Langrenn 4:07:52 +47:10
29 6827 Guri Lillehaug NTNUI 4:09:25 +48:43
30 1351 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 4:14:42 +54:00
31 5695 Olivia Ragna Magnorsdotter Rypdal NMBUI Langrenn 4:14:46 +54:04
32 10358 Laura Stamp   4:15:28 +54:46
33 1405 Vilde Thorud Lyn Ski 4:16:01 +55:19
34 1364 Siri Østensen OSI langrenn 4:19:21 +58:39
35 6807 Ane Kongssund Næroset IL 4:19:38 +58:56
36 5656 Frida Stav Hjelde   4:20:47 +1:00:05
37 7181 Ragnhild Haukåen ringebuFåvang skiklubb 4:21:56 +1:01:14
38 5162 Siri Stensgård NTNUI 4:22:37 +1:01:55
39 6643 Kristine Birkeli Team skt 4:23:55 +1:03:13
40 6046 Karine Vestøl Vegårshei Il 4:24:07 +1:03:25
41 5294 Eva Bjørkesett Bossekop UL 4:25:53 +1:05:11
42 6378 Anniken Mossefin NTNUI 4:28:20 +1:07:38
43 6795 Helene  Kammerud   4:28:32 +1:07:50
44 7551 Nikoline Haugen Ragde Eiendom 4:29:05 +1:08:23
45 9882 Kristine Tuv Myhre Jevnaker Skiklubb 4:30:40 +1:09:58
46 5926 Marit Nersten NTNUI 4:30:57 +1:10:15
47 6224 Vilde Christiansen NTNUI 4:31:51 +1:11:09
48 6215 Emma Bogsti   4:31:59 +1:11:17
49 5697 Hanna Storlien MjøsSki 4:33:14 +1:12:32
50 10574 Fiona Ahearne   4:33:41 +1:12:59
51 5660 Jenny Feren  Kaltenborn Lillehammer IF 4:34:14 +1:13:32
52 10403 Sarah Tipples Heming 4:35:27 +1:14:45
53 6435 Tora Helene Sel Oslo Studentene/Ottestad IL 4:36:45 +1:16:03
54 7940 Caroline Ryge Carlsen Københavns skiklub 4:36:52 +1:16:10
55 10748 Karine Haraldsen Teie 4:38:39 +1:17:57
56 9649 Liva  Fossum Brennmoen   4:38:42 +1:18:00
57 6984 Nora Øien Swensen   4:41:59 +1:21:17
58 7063 caroline nyvoll   4:42:15 +1:21:33
59 5999 Sofie Barmen Stein NTNUI 4:44:17 +1:23:35
60 7057 Ingrid Alnes ISFiT 4:44:29 +1:23:47
61 5726 Line Øverli Andersen NTNUI 4:45:13 +1:24:31
62 6304 Julie Hjortland KRIK 4:47:33 +1:26:51
63 6957 Gry Beathe Hummelvoll Trøan Os IL 4:48:08 +1:27:26
64 597 Mathilde Rønning Vikersund IF 4:50:16,3 +1:29:34
65 9081 Sigrid Solberg Mjøsski avd Oslo MET 4:51:58 +1:31:16
66 9108 Rikke L. Sørmo Markabygda 4:52:12 +1:31:30
67 10254 Nanna Norderud NTNUI 4:54:58 +1:34:16
68 6554 Inger Mari Bjugstad Brøttum IL 4:55:55 +1:35:13
69 7358 Siri Annette Schultz Aamodt Forsvaret 4:56:15 +1:35:33
70 1367 Tatiana Sorokina MSU SKI TEAM 4:56:25 +1:35:43
71 7513 Marte Nesheim SangYong Norge 4:56:34 +1:35:52
72 10995 Kristin Sagosen Smeby Høgtunmosjonistene 4:57:25 +1:36:43
73 6754 Camilla Marie Granheim Hesbøl Magnor UL 4:59:41 +1:38:59
74 6605 Michaela Prochazkova   5:00:48 +1:40:06
75 7301 Serine Nergård   5:01:54 +1:41:12
76 1281 Marte Erfjord Lillehammer Skiklub 5:02:28 +1:41:46
77 7783 Karoline Røste Omdahl   5:06:00 +1:45:18
77 7686 Sarah May Instanes NTNUI 5:06:00 +1:45:18
79 7739 Anita Lundby   5:07:40 +1:46:58
80 6820 Marie Larsen Ringkollen Skiklubb 5:10:11 +1:49:29
81 7104 Oda Buraas Valkyrien 5:12:10 +1:51:28
82 11040 Siri Stolpestad   5:12:39 +1:51:57
83 10396 Vilde Tengesdal Forsvaret 5:16:53 +1:56:11
84 6631 Marthe B Jansen Sandnes 5:18:54 +1:58:12
85 10963 Margrethe Pjåka Ringerike SK 5:21:11 +2:00:29
86 10633 Mari Kristine Bustad Skiforeningen 5:22:28 +2:01:46
87 8458 Stine Rypdal Varnes   5:26:27 +2:05:45
88 10635 Kine Helgheim Luftkrigsskolen 5:27:44 +2:07:02
89 8370 Martine Saxebøl   5:32:12 +2:11:30
90 10392 Julie Marie Sørgård SK Rye 5:37:38 +2:16:56
91 7543 Christine  Bauer Jensen Team Kjempeform 5:37:46 +2:17:04
92 9997 Synne  Dalen Jordet NTNUI 5:38:03 +2:17:21
93 6866 Ingrid Okkenhaug NTNUI 5:41:01 +2:20:19
94 7807 Eira Sandvik Høydalsmo 5:41:24 +2:20:42
95 7653 Dorthe Hemma   5:44:49 +2:24:07
96 8296 Hege Nygård   5:47:17 +2:26:35
97 10291 Mackenzie  Radandt   5:47:33 +2:26:51
98 8033 Clara Ryge Carlsen København Skiklubb 5:49:19 +2:28:37
99 8486 Ellen Waaler Mangenfjellet Turlag 5:50:48 +2:30:06
100 9283 Marte Ryr Andersen   5:55:30 +2:34:48
101 10210 Silje Jotun Løkken   5:58:07 +2:37:25
102 8551 Mari Ulateig   5:58:55 +2:38:13
103 8537 Hanne Lerkerød   5:59:37 +2:38:55
104 10199 Magnhild Lofthus NTNUI 6:03:15 +2:42:33
105 8559 Mone Fyrand Njård 6:04:05 +2:43:23
106 9126 Sunniva Liereng Forsvaret 6:05:24 +2:44:42
107 11044 kristine svaland birkenes il langrenn 6:12:35 +2:51:53
108 10049 Lisa Fröhlich   6:13:53 +2:53:11
109 10021 Kristine Erdal Team FIH 6:14:15 +2:53:33
110 9058 Marie Nesheim Sikkerbøl Tveter rørservice AS 6:14:21 +2:53:39
111 8552 Marte Wiger   6:16:37 +2:55:55
112 10834 Tonje Kvaal   6:19:41 +2:58:59
113 9363 Anne Åsødegård Vest-Torpa UL 6:22:15 +3:01:33
114 8756 Karoline Frisvoll   6:22:59 +3:02:17
115 7973 Anastasiia Alenina MSU SKI TEAM 6:31:03 +3:10:21
116 9009 Morgan Pratt   6:35:01 +3:14:19
117 8763 Camilla Gaetani SC SEM 6:36:41 +3:15:59
118 11211 Ingeborg Lundby   6:39:41 +3:18:59
119 11101 Eirin Elise Øby Varteig IL 6:49:22 +3:28:40
120 8585 Eveline Røberg Lillehammer skiklubb 6:52:25 +3:31:43
121 8762 Stine-Mari Gabrielsen Luftkrigsskolen 6:57:13 +3:36:31
122 9264 Karianne Pedersen   6:59:34 +3:38:52
123 11069 Iren Valleraunet   6:59:40 +3:38:58
124 10433 Felicity Villar Parsons Green XC Ski Club 7:07:02 +3:46:20
125 10269 Anne Julie Olavsen   7:31:19 +4:10:38
126 10657 Sofia Deer   7:34:56 +4:14:14
127 10281 Nina Caroline Pedersen ILKS Håplausen 7:42:05 +4:21:23
128 8961 Maren Sønderland Mossing   7:43:02 +4:22:20
129 10912 Emilie Mollan Mollan 7:44:47 +4:24:05
130 9177 Randi Aasprang   8:01:04 +4:40:22
131 10968 Marte Rangnes   8:06:10 +4:45:28
132 9604 Silje Bjørnstad  Martinsen   8:07:49 +4:47:07
133 8966 Ingrid  Mæland   8:12:58 +4:52:16
133 588 Ingvild Bratlie NTNUI 11:18:52,6 +7:58:10