Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 25-29 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 594 Emilie Fleten Gol Il 3:19:40,3 +0:00
2 553 Britt Ingunn Moian Nydal OSI 3:21:23,2 +1:43
3 549 Kromer Marie Haute Savoie Nordic Team 3:25:12,1 +5:32
4 583 Elebro Sofie Team Santander 3:26:31,4 +6:51
5 537 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven 3:28:00,7 +8:20
6 513 Roxane Lacroix Bauer Ski Team 3:30:37,3 +10:57
7 586 Marit Vala Rustad IL 3:31:01,1 +11:21
8 525 Anne Maren Utne Belsby Tema Milslukern- Driv trening/ Kjelsås IL 3:32:15,8 +12:35
9 518 Erika  Flowers SMS T2 3:33:12,4 +13:32
10 1293 Karoline Moen Guidon IL Trysilgutten 3:36:06 +16:26
11 530 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL/ Team Synnfjell 3:37:37,5 +17:57
12 576 Noora Kivikko Vltava Fund Craft Team 3:40:43,4 +21:03
12 1356 Anna Ulvensøen NTNUI 3:40:43 +21:04
14 523 Tonje Andersen Strandbygda il 3:40:51,8 +21:11
15 566 Maren Thomasgaard Team Milslukern - Driv Trening 3:42:57,6 +23:17
16 548 Ingeborg Kristine Lind Knipen Kneikelag 3:44:15,9 +24:36
17 557 Ellen Rolijordet Kolbukameratene IL 3:45:58,1 +26:18
18 1353 Elise Tveita NTNUI 3:51:57 +32:18
19 516 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 3:52:33,0 +32:53
20 1297 Maren Jansson Haverstad COWI BL 3:54:23 +34:43
21 5101 Siri Vea Norconsult BIL 3:54:44 +35:04
22 1264 Silje Dahl Benum Fossum IF 3:55:35 +35:55
23 1261 Ingunn Andreassen Atna IL 3:55:57 +36:17
24 529 Camilla Høivik Carlsen   3:56:22,9 +36:43
25 1339 Vilde Rieker NTNUI 3:56:57 +37:18
26 1284 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub 3:57:56 +38:16
27 544 Karoline Holsen Kyte Førde il 3:58:09,3 +38:29
28 1407 Alicia Choron   4:00:19 +40:39
29 5051 Anne Skirstad Vang Skiløperforening 4:00:32 +40:52
30 5138 Signe Bjørnsgaard Jagiellonian Rowing Club 4:00:58 +41:18
31 1400 Live Lindemark Team Milslukern Driv 4:01:48 +42:08
32 1413 Stine Hasund Eid Harestua IL 4:01:56 +42:16
33 556 Pia Helene Paulsen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 4:02:37,9 +42:58
34 1280 Fanny Endresen Drammens Ballklubb 4:03:02 +43:22
35 5777 Emma Julie Dyrhovden IL Bjørn West 4:03:14 +43:34
36 568 Mari Anette Undlien Lyn Ski / PwC BIL 4:05:57,6 +46:17
37 5478 Berit Myklebust Ålfoten IL 4:07:30 +47:50
38 562 Emily Stitt OSI langrenn 4:07:52,6 +48:12
39 1334 Linn Beate Petersen Onsrud Team Sportsmanden 4:09:37 +49:57
40 4740 Manon Benoit   4:11:29 +51:49
41 5352 Martine Holm Frekhaug   4:11:48 +52:08
42 5291 Helene Birkeli Fana IL 4:12:18 +52:38
43 1300 Thea Holth Hovemoen Sør-Fron il / p3 Aksjonen 4:12:44 +53:04
44 524 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 4:13:10,9 +53:31
45 528 Marianne Byfuglien MjøsSki 4:13:33,6 +53:53
46 1200 Marit Kristine Svenkerud Vang Skiløperforening/Martin M. Bakken 4:13:36 +53:56
47 1406 Elise Rivenes Hagen LINK Mobility Group 4:13:40 +54:01
48 1262 Maria Aure Modum FIK/ sløyfa 4:13:47 +54:07
49 6424 Cille Røise   4:14:10 +54:30
50 5332 Signe Rismyhr Engelund Strømsgodset 4:14:59 +55:19
51 4858 Gina Didriksen NTNUI 4:15:55 +56:15
52 5646 Aurora Elgesem KPMG Puls 4:16:19 +56:39
53 7117 Mette Drivdal KRIK 4:18:27 +58:47
54 5455 Mari Hammerseng Lund   4:20:48 +1:01:08
55 5520 Tonje Kroglund Rian Orkdal il 4:22:25 +1:02:45
56 6301 Margrete Hjellen St olavs Hopital BIL 4:23:29 +1:03:49
57 5490 Hanna Aarnes Nisja Driva IL/Dr.techn. Olav Olsen 4:23:45 +1:04:05
58 6274 Maria Grabowski   4:25:11 +1:05:31
59 1296 Marte Helene Halvorsen Bjørndal IF 4:25:17 +1:05:37
60 6964 Frida Van Megen   4:27:27 +1:07:47
61 6296 Annecken Lister Haugen Grini Kiropraktikk og Helse 4:27:49 +1:08:10
62 6140 Ragnhild Rosten NTNUI Langrenn 4:27:59 +1:08:19
63 5897 Anne Cecilie Lian Andebu IL 4:28:27 +1:08:47
64 5128 Kristina Kniazeva   4:29:20 +1:09:40
65 7033 Kjersti Holm Simonsen NORTURA 4:31:26 +1:11:46
66 6227 Oda Emilie Nilseng Danielsen Teach First 4:31:47 +1:12:07
67 6541 Heidi Tallhaug  Engelstad Visma bWise 4:32:03 +1:12:23
68 5550 Karina Aksnes Smith Team Maxim 4:32:49 +1:13:09
69 5418 Janne-Beate Jeremiassen Norstad   4:33:19 +1:13:39
70 6091 Erle Harstad Veidekke 4:33:41 +1:14:01
71 9412 Julie Aspesletten   4:35:56 +1:16:16
72 4918 Kamilla Høsøien Skanska Aktiv 4:36:41 +1:17:02
73 7003 Kristin Brandtsegg Lome Tromsø Triathlon / Kvitehaugen Ball & Ski 4:37:08 +1:17:28
74 6622 Marit Alvsvåg   4:38:40 +1:19:01
75 6578 Schulz Antonia Skiläufer Uni Magdeburg 4:38:42 +1:19:02
76 1272 Elise Bryn NTNUI 4:40:11 +1:20:31
77 7015 Åsta Marte Evensberget TT&IF 4:40:58 +1:21:18
78 6206 Ina Berven   4:41:14 +1:21:34
79 6451 Anette Smenes Rustad IL 4:41:25 +1:21:45
80 7438 Emilie Wilberg Lovstafetten 4:42:01 +1:22:21
81 7042 Gunhild Herregården Swix 4:42:27 +1:22:47
82 8292 Elisabeth Nordahl United Influencers 4:43:10 +1:23:30
83 7021 Benedicte Holum   4:43:34 +1:23:54
84 6662 Sofie  Buer TeamBadass 4:43:48 +1:24:08
85 7128 Joanna Eriksson   4:45:15 +1:25:35
86 6361 Elinor Lindseth Team Coop 4:45:20 +1:25:40
87 9896 Kari Sterud Team Axel Bruun 4:45:36 +1:25:56
88 6550 Maria Seth Talseth Nessegutten IL 4:46:15 +1:26:36
89 6701 Agni Fjogstad Nielsen IL Tyrving 4:48:01 +1:28:21
90 6203 Rannveig Berge   4:48:29 +1:28:49
91 7790 Linn Kristin Rastad   4:49:26 +1:29:46
92 7704 Elise Solbu Kleiven   4:51:11 +1:31:31
93 7253 Ragnhild Larsen Søre Osen IL 4:51:52 +1:32:12
94 6089 Lise Angset Christophersen   4:52:12 +1:32:32
95 8364 Ine Marie Raa Oslo Studentidrettslag - Friidrett 4:53:11 +1:33:31
96 8777 Anne Cecilie  Grindstad   4:54:15 +1:34:36
97 8778 Elisabeth Grindstad   4:54:16 +1:34:36
98 11155 Jenny Bjørnsgaard NTNUI 4:55:17 +1:35:37
99 10752 Marie Austad Haug   4:56:58 +1:37:18
100 7149 Mari G. Dehlimarken   4:57:06 +1:37:26
101 5795 Mari Flatekval   4:57:39 +1:37:59
102 7564 Lill-Tone Brekke   4:57:43 +1:38:03
103 6785 Cathrine Andrea Johnsen Veidekke BIL 4:58:00 +1:38:20
104 7087 Ragnhild Bjerkeset Batnfjord IL 4:59:13 +1:39:33
105 7454 Hanne Kristiansen OSI langrenn 4:59:32 +1:39:52
106 6287 Karoline Christiansen Hagen Drammen Bokseklubb 5:00:05 +1:40:25
107 11051 Camilla Søgaard   5:00:34 +1:40:54
108 7875 Ingunn Gotland Øvergaard Statnett BIL 5:01:01 +1:41:21
109 7769 Johanne Njølstad   5:01:42 +1:42:02
110 9332 Bitte Therese Broch Jagiellonian Rowing Club 5:02:44 +1:43:04
111 6512 Ane Sofie Ytterhaug IL NANSEN 5:03:34 +1:43:54
112 7834 Sanna  Svensson   5:04:06 +1:44:26
113 7220 Eva Jeanette Johnsen   5:04:10 +1:44:30
114 7474 Maja Fjellstad Knutsen Kilebygda IL 5:06:40 +1:47:00
115 7488 Inger Helene Trollebø   5:06:57 +1:47:17
116 7243 Mari Kristiansen   5:08:35 +1:48:55
117 6637 Marianne Stange Berg Team Maxim 5:09:43 +1:50:03
118 7538 Hanna Axelsson   5:09:45 +1:50:05
119 7464 Tonje Baugerud   5:10:30 +1:50:50
120 8278 Maren Nedregård Team Nedregård 5:10:47 +1:51:07
121 7412 Hanne Thue   5:11:25 +1:51:45
122 7000 Sorokina Mariia MSU SKI TEAM 5:16:53 +1:57:13
123 8052 Karen Anette Ekerholt Støkken IL 5:17:36 +1:57:56
124 8617 Dina Hov Saucy IL 5:17:41 +1:58:01
125 11099 Camilla Ytterland Team Flaxvatn 5:20:30 +2:00:50
126 8600 Solveig Emilie Olsen   5:20:33 +2:00:53
127 8295 Caroline Norderhaug   5:21:50 +2:02:10
128 9547 Marthe Wedum Storihle   5:23:00 +2:03:20
129 7974 Josephine Alexandrian Reitangruppen 5:25:07 +2:05:27
130 9354 Eva Steine Dahl   5:27:10 +2:07:30
131 7634 Johanne Valbjørn  Gydesen   5:27:26 +2:07:47
132 10596 Ellen Barkost   5:27:40 +2:08:00
132 7391 Marte Madland Størdal   5:27:40 +2:08:00
134 8024 Line Bredalslien Forsvaret 5:27:49 +2:08:09
135 8639 Regine Bakken   5:28:18 +2:08:38
136 9728 Ingrid Wold  Stavrum   5:28:28 +2:08:48
137 8041 Laura Holm  Dalsgaard   5:29:35 +2:09:55
138 10468 Mari-Marthe Aamold Høybråten og Stovner 5:33:44 +2:14:04
139 10539 Benedikte Friis   5:36:58 +2:17:18
140 8588 Anne Vejlstrup Copenhagen's finest 5:37:07 +2:17:27
141 8086 Sofie Føns Skiklubben Gorm, Jelling 5:40:14 +2:20:34
142 8285 Rikke Nielsen   5:40:23 +2:20:43
143 8573 Marit Aase   5:40:34 +2:20:54
144 10649 Ingrid Lome Kvitehaugen Ball og ski 5:40:35 +2:20:55
145 8428 Julie Foyn Therkelsen PwC 5:40:58 +2:21:18
146 11008 Ragnhild Skahjem   5:41:09 +2:21:30
147 11039 Marianne Stillerud   5:43:38 +2:23:58
148 8982 Karoline Nordengen Luftkrigsskolen 5:46:58 +2:27:18
149 9825 Marte Fjellby   5:48:23 +2:28:43
150 8572 Mari Westre   5:49:06 +2:29:26
151 8911 Therese Lindberg Halden Politiidrettslag 5:52:53 +2:33:13
152 10055 Julie Glad GUC GRENOBLE SKI 5:54:25 +2:34:45
153 9788 Malin Eggen   5:55:03 +2:35:23
154 11062 Ingrid Larsen Tolgensbakk Airwing BIL 5:56:27 +2:36:47
155 8596 Kristine Andersen Copenhagen's finest 5:56:39 +2:36:59
156 7916 Katrine Mo   6:01:43 +2:42:04
157 11016 Tonje Slettemo   6:01:59 +2:42:19
158 9117 Charlotte Thøgersen   6:02:21 +2:42:41
159 8805 Christine Henriksen   6:04:41 +2:45:01
160 10244 Katrine Møller Jensen ShredSisters 6:07:57 +2:48:17
161 8335 Thea Raugland   6:08:13 +2:48:33
161 8508 Line Sundland   6:08:13 +2:48:33
163 8078 Ane Fossli Team LM 6:08:31 +2:48:51
164 9367 Adeline Drabble   6:11:51 +2:52:11
165 9705 Josefine Petrine Sie Andersen   6:12:29 +2:52:49
166 9596 Ida Marthinsen   6:12:38 +2:52:58
167 10309 Sandra  Ruud Girlpower 6:15:28 +2:55:48
168 9414 Anna Gjerlaug   6:16:05 +2:56:25
169 10583 Heidi Skovdahl   6:16:11 +2:56:31
170 8707 Ingrid Dyvik København 6:16:15 +2:56:35
171 10978 Kristine Ristad   6:17:22 +2:57:42
172 9010 Jennifer Price   6:21:34 +3:01:54
173 8451 Therese Vadholm BearingPoint 6:22:09 +3:02:29
174 10376 Elin Astrid Elisabeth Sundqvist Bullarens GoIF 6:22:49 +3:03:09
175 9146 Mie Weum Rent-A-Wreck 6:22:51 +3:03:11
176 10559 Oda Tyssebotn   6:23:09 +3:03:29
177 8740 Eline Fjermestad   6:26:12 +3:06:32
178 8673 Frida Indrebø Brusethaug   6:28:06 +3:08:26
179 9094 Maria Kristina Stokka   6:28:56 +3:09:16
180 9259 Thea Lunde   6:31:13 +3:11:33
181 9150 Anne Line Berge Wiersdalen   6:33:15 +3:13:35
182 8020 Brita Brandal   6:34:01 +3:14:21
183 8309 Clara Overkott Madshus Team Liechtenstein 6:34:41 +3:15:01
184 8434 Benedicte Thorsen   6:41:18 +3:21:38
185 10648 Caitlan Cullen   6:42:39 +3:22:59
186 9792 Christine Mika  Walder   6:50:28 +3:30:48
187 9924 Anne  Alvsvåg   6:51:33 +3:31:53
188 8628 Nora Anders   6:53:39 +3:33:59
188 8719 Eike Ellerbrock   6:53:39 +3:33:59
190 9569 Silje A. Bjerga   6:57:56 +3:38:16
191 8082 Cathrine Frislid Team Frislid 6:58:28 +3:38:48
192 9398 Jessica Fredheim   6:59:57 +3:40:17
193 10557 Karen Thorsdalen   7:07:07 +3:47:27
193 9844 Hilde Røysland   7:07:07 +3:47:27
195 9894 Bjerre Anne Cathrine   7:07:09 +3:47:30
196 9541 Katherine Kratcha   7:08:58 +3:49:18
197 9463 Alysa Hinde   7:09:14 +3:49:34
198 8525 Karoline Dahl Fosby NTNUI 7:11:21 +3:51:41
199 9640 Kathrine Storflor PULS Kongsvinger 7:14:55 +3:55:15
200 10973 Kaja Renolen Haugen Sport 1 Gruppen 7:18:29 +3:58:49
201 9929 Anne Cecilie Angeltveit Sport 1 Gruppen 7:25:51 +4:06:11
202 9187 Erica Grönberg IK KAMP 7:27:52 +4:08:13
203 10900 Torhalla Metsniin London Cross-Country ski Club 7:30:49 +4:11:09
204 9212 Rebecca Hjellegjerde Oslofjord Triatlon/Team Merida Tri 7:32:36 +4:12:56
205 10959 Heidi Anette Pettersen Team Veidekke 7:33:01 +4:13:21
206 10739 Silje Øien  Halvorsen   7:33:26 +4:13:46
207 10565 Maria Piiksi Dahli   7:52:55 +4:33:15
208 10855 Ida Tungesvik  Leirvåg NTNUI 8:01:00 +4:41:20
209 8649 Ida Bergum   8:09:07 +4:49:27
210 9851 Elise Bjelland   8:12:35 +4:52:55
211 9428 Katarina Halkinrud   8:18:57 +4:59:17
212 9005 Vibeke Hvidegaard Petersen   8:19:44 +5:00:04
213 10558 Nicola Mackay   8:20:45 +5:01:06
214 8697 Terese Crispin   8:25:00 +5:05:21
215 9881 Mhairi Bannerman   8:25:13 +5:05:33
216 8921 Åshild Samseth   8:25:57 +5:06:17
217 8647 Vida Lill Berge P3-aksjonen 8:32:59 +5:13:19
218 7665 Madelen Aas Hogstad   9:07:17 +5:47:38