Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 30-34 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 504 Astrid Øyre Slind Team Koteng 3:10:03,7 +0:00
2 596 Maria Gräfnings Skigo XC Team 3:19:51,0 +9:47
3 505 Lina Korsgren Åre Längdskidklubb 3:20:32,6 +10:29
4 517 Chelsea Holmes APU Nordic Ski Center 3:23:59,8 +13:56
5 512 Ingeborg Dahl Skigo XC Team 3:24:20,5 +14:17
6 511 Marthe Kristine Hafsahl Karset Team Parkettpartner/Vang Skiløperforening 3:24:35,0 +14:31
7 515 Berit Gjelten Team Synnfjell 3:26:45,7 +16:42
8 508 Laila Kveli Team Tynell 3:28:26,2 +18:23
9 1392 Katharina Kahrs NTNUI 3:43:01 +32:58
10 1393 Martine Nygaard Asker Skiklubb/Team Milsluker´n 3:55:24 +45:20
11 573 Melina Meyer Magulas Lyn Ski 3:57:47,9 +47:44
12 539 Anne Hørsand Ilseng il 3:58:17,2 +48:13
13 5161 Raphaela Sieber SC Vöhrenbach 4:01:27 +51:24
14 5315 Elena Dal Martello   4:05:06 +55:03
15 5189 Astrid Kirkebø Elde   4:05:59 +55:56
16 1315 Line Mari Langseth Eidsvold Værks Skiklub 4:06:08 +56:04
17 1344 Nina Erga Skjeseth MjøsSki 4:10:32 +1:00:29
18 1290 Natalia Grzebisz Team Bieg Piastów 4:11:30 +1:01:27
19 1399 Ina Gerhardsen Larsen Gården Bootcamp 4:12:27 +1:02:24
20 5288 Anette Berlandstveit Hålandsdal IL 4:23:31 +1:13:28
21 5515 Silvia Rasmusson Joh Birken Team Norgesgruppen 4:24:59 +1:14:56
22 5330 Brita Vist   4:25:19 +1:15:16
23 6833 Mina Lundborg Kolbukameratene IL 4:25:57 +1:15:54
24 5298 Silje Marie Bolstad Åslia 4:27:07 +1:17:04
25 5980 Ragnhild Camilla Schreiner Hyde park rollerski club 4:27:22 +1:17:19
26 6938 Heidi Stuve   4:27:53 +1:17:50
27 6130 Åse Bergland   4:28:02 +1:17:59
28 5105 Cecilie Welo Rustad IL/ Team Milslukern Driv 4:31:32 +1:21:29
29 6374 Riikka Mansikkaviita   4:33:35 +1:23:32
30 6644 Sigrid Bjerkan   4:34:18 +1:24:15
31 5444 Bjørnhild Lande Hattfjelldal IL 4:34:26 +1:24:23
32 7389 Andrea Stranna Njård 4:35:33 +1:25:30
33 5770 Astrid Dimmen Sæle Sweco BIL 4:36:17 +1:26:14
34 6191 Sara Axelsson Magra IS 4:38:02 +1:27:59
35 6527 Anna Dehler   4:38:43 +1:28:40
36 6533 Rita Hendrickson   4:38:44 +1:28:41
37 5426 Ingrid Aarflot Kalland Volda 4:38:51 +1:28:48
38 6517 Jeanette Østby   4:40:21 +1:30:18
39 6079 Ane Lassen Aarhus Skiklub 4:42:18 +1:32:15
40 6131 Emma Eriksson Mattila IK 4:45:06 +1:35:03
41 6595 Eva Szabó Hrom do piecky! 4:46:15 +1:36:12
42 6302 Silje Hjelleset VTI 4:46:25 +1:36:21
43 8830 Ida Marie Høiaas SBFF 4:46:42 +1:36:38
44 6988 Trine Østreng   4:47:34 +1:37:30
45 8804 Ingunn Elisabeth Helliesen   4:48:55 +1:38:52
46 9250 Beate Krefting Cappelen Peab BIL 4:50:25 +1:40:22
47 6799 Mette Sommerfelt Karlsen Lyn Ski / OPIL 4:52:30 +1:42:27
48 6336 Oda Midtlyng Klempe Team Bjørn 4:54:36 +1:44:33
49 8306 Hanne Onstad Furuset   4:56:54 +1:46:51
50 6672 Barbora Cejpkova Accenture 4:57:49 +1:47:46
51 7271 Michaela Lunde Hatfield Mesnali Skilag 4:58:26 +1:48:23
52 8685 Ursula Børge-Ask DnB 4:59:12 +1:49:09
53 6591 Martine Stenbro Team Milslukern MTB / Visma Active 5:00:06 +1:50:02
54 7489 Line Rønningen Øien   5:00:42 +1:50:38
55 10114 Kristine Aasgård Holen #GurranOgKrikkanPåEventyr 5:01:00 +1:50:57
56 7949 Birgitte Løhren Statnett BIL 5:03:30 +1:53:27
57 6265 Merethe Gabrielsen Imås IL 5:04:26 +1:54:22
58 7638 Therese Hornsletten Hansen Trysil vgs. 5:04:48 +1:54:45
59 6847 Nanna Leegaard Kruse Bradys Nordic Skiclub 5:04:55 +1:54:51
60 9512 Cecilia Karlsson   5:07:07 +1:57:03
61 7829 Nina Stølen   5:07:10 +1:57:07
62 7728 Ingrid Wendelbo Wendelbo Landskap AS 5:07:12 +1:57:09
63 9203 Rikke Helsing   5:07:20 +1:57:17
64 9355 Mari Steine Dahl   5:09:13 +1:59:10
65 6183 Cathrine Andersen Odal SK 5:13:25 +2:03:22
66 9141 Mari Wedum   5:14:29 +2:04:26
67 10608 Katrine Bergh Team 1UP 5:17:15 +2:07:12
68 10242 Stine Myre Røsnes Kirkens bymisjon Drammen 5:18:34 +2:08:31
69 7024 Lillian Langset Gjerdrum IL / Team Milslukern Sport 5:20:55 +2:10:52
70 9654 Kristen  Peterson   5:22:43 +2:12:40
71 7800 Marit Runde Skakkebu turlag 5:23:17 +2:13:13
72 7966 Rita Kristoffersen Gjerstad IL 5:25:27 +2:15:24
73 9926 Rebecca Anderson Royal Air Force 5:27:35 +2:17:32
74 8323 Iselin Pettersen   5:28:32 +2:18:29
75 9721 Ida Hjorth   5:29:17 +2:19:13
76 8272 Elisabeth Myhre   5:31:13 +2:21:10
77 8252 Åsne  Matre-Hosøy BjørnWest IL 5:34:19 +2:24:16
78 9394 Berit Eline Folkestad   5:36:12 +2:26:09
79 9324 Anne Bonaimé GUC 5:37:18 +2:27:14
80 8522 Hege Birkelund Maskineriet Bar 5:38:13 +2:28:10
81 7254 Sofia  Larsson Hestra IF Borås 5:38:43 +2:28:40
82 7693 Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät 5:39:02 +2:28:59
83 7328 Sille Puhu   5:39:54 +2:29:51
84 11179 kjersti smedsrud   5:40:04 +2:30:00
85 7593 Laura Espenhain   5:40:12 +2:30:09
86 8595 Åshild Ludvigsen   5:43:11 +2:33:08
87 8180 Ulrikke Johansen   5:44:28 +2:34:24
88 10501 Hedda Dolva   5:47:13 +2:37:10
89 9206 Hilde Helene Bjørnstad Kommunelandslaget Sogndal 5:47:46 +2:37:42
90 6675 Marie Lyhne Damgaard   5:50:27 +2:40:23
91 8171 Ekaterina Ilicheva SF Vershina 5:52:59 +2:42:56
92 9201 Helene Voldner   5:53:02 +2:42:58
93 8157 Pernille Lundervold Holtan   5:53:47 +2:43:44
94 9841 Susanne Høyden Stiansen Winner! 5:58:50 +2:48:46
95 7692 Isabel Jeanette Jotun Johansen   6:00:00 +2:49:57
96 10856 Kerstin Lembacher   6:03:37 +2:53:34
97 10607 Maria Berger   6:04:16 +2:54:13
98 8545 Solveig Ringvold Joh-Birken team 6:04:23 +2:54:19
99 9262 Anita Mørdre Søre Ål IL 6:05:21 +2:55:17
100 8821 Ann-Helen Hopland   6:08:33 +2:58:30
101 8844 Maria Tang Jansen   6:11:20 +3:01:17
102 7755 Signe Balthazar Munk   6:11:58 +3:01:55
103 7998 Karoline Berg Storebrand Sport 6:13:49 +3:03:45
104 9516 Ida Johansen   6:15:10 +3:05:06
105 11210 Anna Kronander Hestra IF 6:15:46 +3:05:42
106 9381 Cathrin Buland Johansen   6:17:24 +3:07:21
107 8668 Beate Brekne   6:21:09 +3:11:06
108 8010 Ina Bjerkestrand Aktiv mot kreft 6:21:41 +3:11:38
109 9242 Marit  Witsø   6:22:45 +3:12:42
110 8214 Emilie Kærn   6:23:58 +3:13:55
111 9086 Linda Sommerstad  Olsen Team Awesome 6:26:25 +3:16:22
112 8625 Katarina Almvik   6:29:14 +3:19:11
113 9084 Sigrid Fløan Solum Oil 6:29:18 +3:19:14
114 8601 Anniken Lønhøiden PULS Kongsvinger 6:30:44 +3:20:41
115 9021 Elise Rekve   6:31:56 +3:21:53
116 10220 Ute Maucksch Skiläufer Uni Magdeburg 6:37:33 +3:27:30
117 10647 Marion Crawford   6:38:31 +3:28:27
118 10740 Sunniva Øien Halvorsen   6:44:43 +3:34:40
119 7814 Line Marie Skogan   6:45:12 +3:35:09
120 9286 Signe Andersen   6:47:35 +3:37:32
121 9285 Rikke Andersen   6:47:36 +3:37:33
122 10757 Ragnhild Haugerud   6:47:41 +3:37:38
123 11108 Eva Øye Volda IL 6:49:27 +3:39:23
124 8630 Nina  Andersen Trappefolket 6:50:42 +3:40:39
125 11041 Veronika Storbråten   6:56:07 +3:46:04
126 9281 Helena Thømt Deloitte BIL 7:04:58 +3:54:55
127 8396 Anja Alvilde Stafsnes   7:07:34 +3:57:30
128 9488 Linn-mari Høgalmen Make LM great på ski 7:08:25 +3:58:22
129 9903 Anne Kaa Sidelmann   7:09:01 +3:58:58
130 10536 Hilde Salvesen   7:09:12 +3:59:09
131 10827 Therese Kristiansen Ishavsbyen Sykkelklubb 7:09:54 +3:59:51
132 9904 Malene Kjær Jensen   7:14:13 +4:04:09
133 8583 Anemone Nordseth   7:18:54 +4:08:51
134 8129 Gry Haukåssveen   7:19:25 +4:09:21
135 8642 Shelaine Bateman   7:23:03 +4:13:00
136 9597 Anette Martinsen   7:23:45 +4:13:41
137 8863 Anne Marthe Karlsen   7:24:14 +4:14:11
138 10971 Tonje Refstie Molde politiidrettslag 7:41:37 +4:31:34
139 10621 Eleni Figenschou   7:42:40 +4:32:37
140 10256 Silje Therese Reiten Nordnes Sport 1 Gruppen 7:47:16 +4:37:13
141 10363 Ida Sofie Thorp Steffensen Sport 1 Gruppen 7:47:17 +4:37:14
142 9362 Francesca Desmarais   7:49:01 +4:38:57
143 9495 Tina Odderbø  Idland   7:49:56 +4:39:53
144 9523 Irene Bach Jørgensen   7:58:42 +4:48:39
145 10206 Stine Bjerke Lunde Sport 1 Gruppen 8:01:33 +4:51:29
146 8650 Annelie Berner Seal pups 8:10:01 +4:59:58
147 8691 Chandra Christianson   8:26:16 +5:16:13
148 8733 Tuva Fossum  Fellman P3-aksjonen 8:27:50 +5:17:47
149 7059 Maren Feragen Bergkameratene Ski 9:22:28 +6:12:25