Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 35-39 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 509 Justyna Kowalczyk Team Trentino Robinson Trainer 3:06:09,0 +0:00
2 502 Katerina Smutna Bauer Ski Team 3:09:13,9 +3:05
3 501 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 3:19:30,9 +13:22
4 531 Marit Engeseth Team Milslukern-Driv Trening 3:20:57,9 +14:49
5 506 Heli Annika Heiskanen Team Trentino Robinson Trainer 3:25:12,4 +19:03
6 575 Seraina Boner Skigo XC Team 3:28:27,0 +22:18
7 514 Zuzana Kocumova Silvini Madshus Team 3:31:00,3 +24:51
8 541 Sofia Johansson Team raske gutter og SKIPAC 3:55:14,1 +49:05
9 1386 Mona Strande Team Raske Gutter 4:01:31 +55:23
10 536 Gro Siljan Hjukse BK Ski 4:04:40,2 +58:31
11 1266 Maria Berglund Milslukern Sport 4:06:35 +1:00:26
12 1360 Silje Vesterbekkmo LeasePlan Norge AS 4:10:31 +1:04:23
13 5160 Signe Schløer Københavns skiklub 4:10:36 +1:04:27
14 5190 Charlotte Kunz   4:12:02 +1:05:54
15 5689 Live Kolstad Lillehammer Skiklub 4:12:33 +1:06:25
16 1381 Marie Mörk Älvdalens IF Skidor 4:13:28 +1:07:20
17 5148 Siri Solvang Hjorth Gjensidige Sport 4:13:55 +1:07:47
18 5925 Ingunn S. Nagel-Dahl Åsen IL 4:16:01 +1:09:52
19 5739 Mette Ottesen Bergh Team M & M 4:16:26 +1:10:17
20 6128 Ingvill Teigen   4:17:59 +1:11:50
21 5710 Gunvor Hval   4:18:12 +1:12:03
22 5611 Hege Øwre-Johnsen LØRENSKOG SKIKLUBB 4:21:00 +1:14:51
23 1368 Marianne Fjeld Oseberg Skilag 4:24:01 +1:17:52
24 6836 Lene Marie Løchen   4:24:06 +1:17:57
25 1362 Elisabeth Westby Strandbygda il 4:24:25 +1:18:16
26 1341 Karine Røstad Milslukern Sport 4:25:22 +1:19:14
27 6198 Else Bay   4:26:02 +1:19:54
28 11198 Gro Bæck   4:27:32 +1:21:24
29 1382 Marlies Nipius Birkies 4:27:36 +1:21:27
30 1321 Anna Lindgren   4:29:35 +1:23:26
31 5610 Ingrid Rindal Øvsteng Lillehammer Skiklub 4:29:36 +1:23:28
32 5872 Kari Kittelsen Sel IL 4:34:00 +1:27:52
33 6095 Johanna Erika Kemppainen   4:36:39 +1:30:30
34 8695 Sophie  Courtine   4:36:51 +1:30:43
35 10676 Kristina Eid Enebakk 4:37:54 +1:31:45
36 6120 Stine Mosti Idrettens Hus BIL 4:38:37 +1:32:28
37 6553 Vibeke Bakken   4:39:34 +1:33:25
38 9623 Jenny Nilsson Åmotfors IF 4:40:30 +1:34:21
39 4929 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 4:40:35 +1:34:27
40 5601 Mona  Vik Hattfjelldal IL ski 4:41:34 +1:35:25
41 5829 Merete Haugen Nittedal IL 4:45:46 +1:39:37
42 7943 Astrid Engen NRK bil 4:46:22 +1:40:13
43 6395 Kirsten C. Olesen Handelsbanken / Fossum 4:47:45 +1:41:37
44 7215 Kaja Johannson  Ødegaard Joh-Birken-Team 4:47:57 +1:41:48
45 6736 Kathrine Ruud Hansen Kvernhuset BIL 4:49:09 +1:43:01
46 6815 Solveig Kyrvestad Valle IL 4:51:16 +1:45:08
47 9340 Anette Sejersted  Bødtker Fossum 4:52:03 +1:45:55
48 6404 Lisa Pavall Fauske IL 4:52:33 +1:46:25
49 6986 Idun Østgård Multiconsult BIL 4:55:27 +1:49:19
50 6530 Ingjerd Hagen Hattfjelldal I.L 4:58:18 +1:52:09
51 6539 Katrin Varik   5:00:16 +1:54:08
52 6692 Maren Engseth Sørskogbygda IL 5:00:30 +1:54:22
53 9127 Rut Undheim Sirdal Skilag 5:06:37 +2:00:28
54 7922 Nora  Rosseland Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 5:07:20 +2:01:11
55 7112 Marte Christensen Dagens Næringsliv 5:09:17 +2:03:09
56 6599 Ida Døssland   5:12:51 +2:06:42
57 6764 Stine Christensen Holtet   5:14:41 +2:08:32
58 7873 Guro Øsebak   5:18:05 +2:11:57
59 7403 Bente Hodne BDO 5:18:21 +2:12:12
60 7339 Anne Siri Renå   5:18:28 +2:12:20
61 7374 Guro Kristine Wisur Solberg   5:21:17 +2:15:08
62 9764 Emma Thornberg Emisa Sk 5:25:14 +2:19:06
63 7137 Torunn Hvale Rinna il 5:32:06 +2:25:57
64 8561 Desiree Kristiansen Søre Osen IL 5:35:42 +2:29:33
65 6761 Cecilie Evje Elixia 5:37:33 +2:31:24
66 10346 Lise Mette Solbrække Nøtteholen 5:39:58 +2:33:49
67 10863 Ida Lian   5:41:54 +2:35:45
68 11138 Annicken Repshus Team A-MacG 5:42:57 +2:36:48
69 7751 Elisabeth Mellum   5:44:17 +2:38:08
70 7877 Ingebjørg Øveraasen Ringebu-Fåvang skiklubb / Bygningsvernhuset AS 5:44:21 +2:38:13
71 7273 Martha Lyngnes Festesonen 5:46:33 +2:40:25
72 10694 Maren Flynn   5:46:49 +2:40:41
73 11157 Nina Fagermoen   5:52:02 +2:45:53
74 7961 Agnethe Wedum Storihle Helse Sør-Øst RHF 5:54:46 +2:48:37
75 7803 Anne Karin Røken Toten-Kranken CK 5:55:52 +2:49:44
76 8842 Solgunn Jacobsen   6:05:05 +2:58:56
77 8212 Terhi Kujala   6:07:54 +3:01:45
78 8705 Silje Dypevik FloraCK 6:09:17 +3:03:09
79 10451 Eva Waaktaar-Kahrs   6:10:30 +3:04:22
80 8620 Ingvild Gulling   6:12:34 +3:06:26
81 10872 Annie Loosen   6:17:08 +3:11:00
82 10343 marita skraamo   6:17:40 +3:11:31
83 8237 Trine Lunde Søndrerypene 6:21:14 +3:15:06
84 8118 Renate Skjørten Hansen   6:23:08 +3:16:59
85 8757 Yvonne Nerland Frøhaug   6:26:42 +3:20:34
86 8440 Heidi Tovdal   6:30:49 +3:24:41
87 8004 Marte Lind Bergsli Kirkens bymisjon Drammen 6:32:03 +3:25:54
88 8741 Torunn Fjermestad   6:44:08 +3:37:59
89 8968 Karoline Nauste Gåping il 6:45:17 +3:39:09
90 9608 Marit Moen   6:56:59 +3:50:51
91 9856 Astrid Horstman Trollies 7:06:27 +4:00:18
91 9417 Regula Furrer Trollies 7:06:27 +4:00:18
93 9195 Line Jannicke Asperud Kristoffersen Freia BL 7:07:22 +4:01:14
94 10323 Jeannette Sample   7:14:30 +4:08:21
95 10788 Henrice Jansen   7:20:25 +4:14:16
96 8454 Elisabeth Van Der Steeg   7:25:11 +4:19:03
97 9220 Sissel Mørtvedt Oslofjord Triatlon/Team Merida Tri 7:32:35 +4:26:27
98 10560 Solveig Hemli Solbakk   7:36:46 +4:30:38
99 8713 Ida Nipen Egeland   7:40:53 +4:34:45
100 9100 Benedikte Svardal UBIL 7:44:35 +4:38:26
101 8899 Møyfrid Østby Larsen   7:52:04 +4:45:55
102 9292 Vivian Myhre   7:52:05 +4:45:56
103 9531 Signe Kildehave   7:55:10 +4:49:01