Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 40-44 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 540 Anne Christine Bull Haaversen Fossum/ØHIL 3:45:58,7 +0:00
2 1371 Johanna Sundström Hestra IF, Borås 3:51:10 +5:11
3 5048 Elin Tora Hoel Sjaastad Gjerdrum IL 3:52:58 +7:00
4 1361 Karin Weltert   3:57:09 +11:11
5 1338 Ulrika Ramberg Team Ormsalva AC 3:59:39 +13:40
6 1299 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 3:59:40 +13:42
7 1320 Kari Lier   4:00:13 +14:14
8 1346 Grete Steene-Johannessen Lommedalen IL 4:00:19 +14:21
9 1335 Elise Hay Opsahl Stavanger Skiklubb 4:02:57 +16:58
10 5462 Siri Asmyhr Bjørn Myhre Sport 4:04:05 +18:07
11 535 Linda Helland Bull Ski & Kajakk 4:07:21,5 +21:23
12 5781 Berit Engebretsen   4:07:53 +21:55
13 1343 Ragna Sigmo Skipstad Team Skipstad 4:08:51 +22:53
14 1276 Hanne Westerheim Danielsen Vang Skiløperforening 4:10:43 +24:45
15 4985 Marthe Tøsse Løvseth Lillehammer ck 4:13:14 +27:16
16 5435 Karine Anette Orset Klæboe Vindafjord IL 4:13:29 +27:31
17 1279 Mali  Strand Lillehammer Skiklub 4:16:20 +30:22
18 1324 Klara Lyngnes Festesonen 4:16:39 +30:40
19 6614 Marie Waagan   4:18:07 +32:09
20 1410 Anne Elisabeth Nerigård AWilhelmsen 4:18:17 +32:19
21 7475 Hanne Kristiansen Bøler IF Friidrett 4:19:00 +33:01
22 1277 Rikke Ulslev Degn Københavns skiklub 4:19:35 +33:37
23 5918 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 4:19:58 +34:00
24 5098 Anne-Mette Vang   4:20:58 +35:00
25 10674 Jannike Eggen   4:21:57 +35:58
26 5495 Berit Nybak Gjensidige Sport 4:22:27 +36:29
26 7956 Lene Håskjold OPIL/Hufserypene 4:22:27 +36:29
28 5561 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 4:23:08 +37:09
29 7140 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 4:25:32 +39:33
30 6576 Frida Viken Von Brasch team Bjørknes 4:27:13 +41:15
31 6586 Ina Neese Trondhjems skiklub 4:30:00 +44:01
32 5936 Gunhild Nytrøen Lyn Ski 4:30:23 +44:24
33 5443 Cecilie Lagerberg   4:30:32 +44:34
34 7121 Kari Vik Eines Tollernes IL 4:30:56 +44:57
35 9845 Pia Selmer-Hansen   4:31:19 +45:21
36 1331 Inger Neråsen Åsmarka IL 4:31:21 +45:23
37 1376 Lene Bergwitz-Larsen DnB 4:32:11 +46:13
38 5989 Ragnhild Skundberg Biri IL 4:32:41 +46:43
39 5645 Christina Eide Brøttum 4:34:24 +48:26
40 6147 Jannicke Klepp Dfi ski 4:35:35 +49:37
41 9435 Elisabeth N Nordbye   4:36:49 +50:50
42 10576 Johanna Alppi   4:37:59 +52:01
43 7040 Maria Hasselgård NRK 4:39:07 +53:09
44 6181 Ingrid Amundsplass Hedalen IL 4:39:32 +53:33
45 9204 Berit Rimstad Nes Ski 4:40:07 +54:09
46 5985 Guðbjörg Rós Sigurðardóttir SFÍ 4:40:28 +54:30
47 6529 Selina Bishoff Grünenfelder   4:41:52 +55:54
48 5719 Maria Sibbern Ås il/ Milslukern Driv trening 4:42:34 +56:36
49 5878 Bente Konst Stokke 4:42:42 +56:44
50 6727 Gunn Nakken Molde og omegn IF 4:42:44 +56:45
51 6115 Christine Hassel   4:42:45 +56:47
52 10675 Toril Eggen   4:43:07 +57:09
53 7166 Kajsa Merete Haldsrud   4:45:50 +59:51
54 7622 Signe Kristine Stokstad Gillebo Sørum IL 4:45:51 +59:53
55 6952 Ane Tollersrud Nittedal IL/Hufserypene 4:46:28 +1:00:29
56 6173 Ida Adren Stokke I.L. 4:46:48 +1:00:50
57 6475 Vibeke Svanevik Team Svanevik 4:47:04 +1:01:06
58 6860 Stine Nordsveen Nordbygda/Løten Ski 4:47:13 +1:01:15
59 7984 Camilla Opstad Arnesen   4:47:44 +1:01:45
60 9213 Elin Eikenes Hvamstad   4:47:48 +1:01:50
61 6653 Johanna Brandsegg CK Elverum 4:47:56 +1:01:58
62 5375 Heidi Tronbøl Spk RYE 4:48:09 +1:02:10
63 10957 Francesca Patuelli   4:48:25 +1:02:27
64 6523 Dorthe Berg Aalstad Vang Skiløperforening 4:49:45 +1:03:47
65 7486 Karin Thern OK Skogshjortarna 4:49:50 +1:03:52
66 11029 Pernille Feragen Stathacopoulos   4:51:49 +1:05:51
67 8293 Stina Nordahl-Kinnunen Team Ormsalva AC 4:54:00 +1:08:02
68 7756 Hanne Markussen Myhr Gåping IL 4:54:14 +1:08:16
69 6564 Ane Ingeborg Heskestad   4:55:52 +1:09:53
70 7283 Marit Meløy IL Nordlys 4:56:02 +1:10:04
71 6824 Karoline Steenbuch Lied   4:57:18 +1:11:20
72 7123 Maren Elle Nrk bil / Nesodden IF 4:58:49 +1:12:50
73 7210 Birgitte Istad   4:59:33 +1:13:35
74 10825 Tove Gunnes Kozar Treningscamp 5:00:18 +1:14:19
75 7300 Lene Måseidvåg Crossfit Langevåg 5:01:05 +1:15:07
76 10347 Synnøve Solgård Team Leppdalen 5:01:30 +1:15:31
77 10461 Hanne Øverlier Team Leppdalen 5:01:31 +1:15:32
78 6652 Maria Bostrøm   5:02:46 +1:16:48
79 7517 Siv Aina Tofte Øti 5:02:52 +1:16:54
80 6941 Stine-Lill Svenningsen Åslia skilag 5:03:47 +1:17:49
81 6588 Elin Merete Pedersen Nammo BIL 5:05:51 +1:19:52
82 7925 Mari Bjørke  Rønning Gjøvik skiklubb 5:08:05 +1:22:07
83 7889 Hege Merete Bakken Sport 1 Gruppen 5:08:28 +1:22:30
84 8789 Anja Larsen Halleraker   5:08:45 +1:22:46
85 7951 Inga Rybak Team Maxim 5:09:00 +1:23:02
86 6828 Anneli Lindroth Björnstorps IF 5:11:14 +1:25:16
87 7105 Kari Buskenes   5:11:22 +1:25:23
88 8606 Beate Carolin   5:11:57 +1:25:58
89 7109 Ingunn Marie Baastad Ahlsell 5:14:23 +1:28:24
90 7099 Linda Brennbakk Hattfjelldal IL 5:18:33 +1:32:34
91 8351 Silje Ryeng   5:18:44 +1:32:46
92 7505 Marie Helene Ursin Dolphin SK 5:19:20 +1:33:22
93 10794 Margrethe Sæther Johannessen   5:19:30 +1:33:31
94 9237 Anne Grete Nordal   5:19:37 +1:33:38
95 7133 Bjørnhild Fjeld Rustad IL 5:20:30 +1:34:32
96 5302 Hilde Brobakken Snertingdal If Ski 5:22:27 +1:36:29
97 7959 Stine Feiring Olsen Konnerud IL/ Stiv i leggen 5:26:29 +1:40:31
98 10167 Kaire Koik Porter Racing 5:27:59 +1:42:01
99 7923 Julia Rusaanes Lismarka skiklubb 5:28:45 +1:42:47
100 8750 Vanja Almåsbro Formo   5:30:22 +1:44:24
101 7904 Ingrid Bønes MS Svartor 5:30:47 +1:44:49
102 7468 Elisabeth Haug Østbygda IL Rakkestad 5:30:49 +1:44:51
103 10083 Elisabeth Hammerseth Aktiv mot kreft 5:31:18 +1:45:19
104 7861 Ragnhild Vinsnesbakk Flatås il 5:32:23 +1:46:24
105 9178 Beate Galguften Aunet Overhalla IL 5:32:53 +1:46:55
106 9817 Hilde Elisabeth Holstad Hof I.L. 5:35:38 +1:49:40
107 8476 Ingrid Wergeland   5:38:31 +1:52:33
108 8564 Ingvild Ryengen-Bjerke Brødrene Dahl 5:45:01 +1:59:03
109 7418 Solveig Torkildsen   5:47:48 +2:01:50
110 7853 Therese Tollefsrud 3 Step IT BIL 5:52:51 +2:06:52
111 9151 Wenche  Wikstrøm Team Modulvegger 5:58:26 +2:12:27
112 9666 Solveig Reinfjord   5:59:24 +2:13:26
113 8680 Cecilie Buck Rustad Millum 6:04:32 +2:18:34
114 8611 Marie Bohman Låte Strandbygda il 6:05:07 +2:19:08
115 9661 Stina Nordeng Team Follow Your Dream 6:09:53 +2:23:54
116 9898 Anne Marte Hals Snasne Skisneller 6:11:46 +2:25:48
117 9612 Alena Motalova   6:14:34 +2:28:36
118 8590 Camilla Liaker   6:16:10 +2:30:12
119 9747 Tone  Svendsby Johansen Båstad IL 6:16:46 +2:30:48
120 8413 Line Hermansen Sulejewski   6:17:10 +2:31:11
121 8598 Siri Vatne   6:23:44 +2:37:46
122 8566 Bronwen Steiner   6:23:50 +2:37:51
123 8547 Tina Solbakken Folldal IF 6:24:54 +2:38:56
124 10590 Irina Babanina   6:26:59 +2:41:01
125 8066 Merethe  Falkevik KPIL 6:27:15 +2:41:16
126 10248 Hilde Knobel Nielsen   6:30:44 +2:44:46
127 8348 LINA ROSENVINGE   6:30:46 +2:44:47
128 9683 Kari Røhrl Njård 6:35:43 +2:49:45
129 9221 Reidun Olsen   6:37:18 +2:51:20
130 10050 Heidi  Funderud Bane NOR BIL 6:45:08 +2:59:10
131 9745 Camilla  Sulsbrück Hareskov skiklub 6:45:46 +2:59:48
132 8717 Solveig Sæther Trøgstad skiklubb 6:47:24 +3:01:25
133 9012 Epp Paal   6:50:10 +3:04:12
134 1703 Mari Stensrud   6:52:13 +3:06:15
135 9630 Camilla Nyeng   6:58:19 +3:12:20
136 8824 Trine Husby Ytterås Jonsvatnet IL 7:11:59 +3:26:01
137 10586 Kjartansdóttir  Auður   7:14:36 +3:28:38
138 9261 Jeanette Mjølhus Stavanger Universitetssykehus 7:19:56 +3:33:57
138 9263 Anne Lill Mjølhus Njå Stavanger Universitetssykehus 7:19:56 +3:33:58
140 10371 Ellen-Synnøve Storvik Aktiv mot kreft 7:20:54 +3:34:56
141 9585 Stina Merethe Lund   7:37:10 +3:51:12
142 9373 Lise-Merete Eftedal   7:37:27 +3:51:29
143 10155 Kristin Kjelby Brekke IL 7:48:09 +4:02:11
144 8679 Dina Bråthen Skanska Aktiv 7:48:46 +4:02:48
145 10156 Dorte Kjeldgaard Nielsen Holte Skiklub 7:49:04 +4:03:06
146 9163 Helene Østby Larsen   7:52:05 +4:06:07
147 9077 Therese Lien Smenes Selje IL 8:04:04 +4:18:06
148 10315 Marion Rønning Østlendingen 8:04:14 +4:18:16
149 8874 Marit Kjosbakken   8:14:52 +4:28:54
150 8678 Anita Bråthen   8:20:48 +4:34:50
151 9568 Elizabeth Layne   8:27:41 +4:41:43
152 8959 Maria Moland   8:35:25 +4:49:27
153 10524 Fridrika Hjordis Geirsdottir   8:39:23 +4:53:25