Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 45-49 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 579 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklub 3:30:57,3 +0:00
2 558 Astrid Kristin Ruud Hakadal / Hufserypene 3:36:12,5 +5:15
3 522 Ragnhild Amlie IL TRY 3:44:17,7 +13:20
4 569 Venche Vestbakken Raufoss IL / GOBB BIL 3:48:35,2 +17:38
5 564 Lin Iren Sætre Team Sentrum Sport Trysil 3:52:26,9 +21:30
6 560 Hege Skari Lillehammer Skiklub 4:00:59,9 +30:03
7 547 Åse H Laukli Lervik Asker Skiklubb 4:02:31,6 +31:34
8 1373 Belinda Aasberg Team Kjell 4:02:42 +31:45
9 1307 Reidun O. Karlsen Lillehammer Skiklub 4:05:43 +34:46
10 1310 Karin Kjensli Kjærstad Il 4:06:03 +35:06
11 538 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 4:06:54,0 +35:57
12 559 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 4:07:40,3 +36:43
13 1319 Benedikte Liepelt   4:07:49 +36:52
14 1342 Trine Margrethe Seeberg SINTEF 4:10:39 +39:42
15 1291 Marlene Grönqvist-Lönnström Borgå Akilles 4:10:44 +39:47
16 4973 Marianne Bruun Lien DVASK 4:11:35 +40:38
17 9899 Torild T. Viken   4:11:50 +40:53
18 5006 Ane Norheim Lier IL 4:12:18 +41:21
19 4923 Ilona Jambor Team Milslukern/Driv trening 4:12:49 +41:52
20 1396 Kari Mette Vika   4:12:54 +41:57
21 4946 Cecilie  Klepstad SsangYong Norge - Milslukern Driv 4:13:17 +42:21
22 5469 Tone Midtbø Vinje IL 4:14:03 +43:06
23 5013 Barbo Olsen IL Ivrig 4:15:05 +44:08
24 1387 Kari-Anne Hille Valla il Skrim langrenn 4:15:29 +44:32
25 5004 Sidsel Nordhagen Lørenskog CK / Skiforeningen 4:15:42 +44:45
26 1412 Hege S. Galguften OVERHALLA 4:17:00 +46:03
27 5510 Kristin Porsholt Joh-Birken-Team 4:18:01 +47:04
28 5113 Kari Østeraas Gausdal skilag 4:18:35 +47:38
29 1370 Trude Sparre IL TRY 4:18:36 +47:39
30 1282 Diana Finkel   4:19:13 +48:16
31 1268 Kersti Ekeland Bjurstrøm Koll IL 4:19:18 +48:21
32 5346 Ann Elin Flågen Heming 4:20:05 +49:08
33 4843 Berthe Blakstvedt RRBIL 4:22:40 +51:43
34 6085 Signe Gurid Hovem Multiconsult 4:22:56 +51:59
35 5143 Hilde Fjellheim Fana 4:25:00 +54:03
36 6991 Eldrid Midtbø Øyulvstad   4:25:03 +54:06
37 9918 Miriam  Delphin   4:25:33 +54:36
38 6373 Jenny-Ann Malmberg   4:26:46 +55:49
39 5973 Tove Iren Gløtheim Ryttervoll Brekken IL 4:27:06 +56:09
40 5871 Hanne K Kilskar   4:27:15 +56:18
41 5782 Anne Gro Enger Advokatfirma Ræder 4:27:38 +56:42
42 6498 Siren Vatshelle Fana IL / Statoil BIL 4:27:54 +56:57
43 6228 Sophie Dedekam Kryvi Fana IL 4:27:59 +57:02
44 5652 Marit Five Skedsmo Skiklubb 4:29:54 +58:57
45 7179 Randi Haugland Vegårshei Il 4:30:03 +59:06
46 5475 Renee Marie  Olsen   4:30:25 +59:28
47 6139 Mona Wilhelmsen   4:30:37 +59:40
48 4840 Liv Kristin Omholt Berrefjord Svarstad il 4:30:50 +59:53
49 5640 Trude Abelsen Gården Bootcamp 4:31:55 +1:00:59
50 6462 Eli Stavheim   4:32:04 +1:01:07
51 5798 Runa Willumsen Flugstad Bærum kommune BIL/Team Flugstad 4:32:49 +1:01:52
52 5819 Lene Hanche Hafskjold Moss skiklubb 4:32:59 +1:02:03
53 7528 Maria Andell   4:33:24 +1:02:27
54 7495 Hilde Ivarrud   4:33:42 +1:02:45
55 1369 Ninan Renate Karlsen IL ROS, Sport 1 Røyken 4:34:08 +1:03:11
56 7107 Anne Bøen No team 4:34:09 +1:03:12
57 6307 Christina Holtan   4:34:19 +1:03:22
58 7058 Lene Bagsjøberget Vang Skiløperforening 4:34:20 +1:03:24
59 5808 Tora Fæste Lillehammer Skiklub 4:34:54 +1:03:58
60 5609 Linn Merete Øverland Gausdal skilag 4:35:02 +1:04:05
61 5559 Turid Holter Steinset Moen Sportsklubb 4:35:14 +1:04:17
62 10897 Klaudia Meisterhofer   4:37:03 +1:06:07
63 6994 Anne Weider Aasen   4:37:06 +1:06:09
64 6314 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 4:37:08 +1:06:11
65 6519 Monika Østlie Driv IL 4:37:58 +1:07:01
66 6283 Mari Hegg Gundersen Fossum Raske Damer 4:38:28 +1:07:31
67 5840 Elisabeth Hoelsveen Eina Sk 4:38:47 +1:07:50
68 5168 Sissel Sveen Fougner Follebu Skiklubb 4:38:54 +1:07:57
68 5754 Trude Elisabeth Brenden Azets AS 4:38:54 +1:07:57
70 6300 Turid M. E. Heimdahl Søndre Land Ski 4:39:09 +1:08:13
71 6978 Tine Engstrøm Wærsten Advokatfirmaet Selmer BIL 4:39:26 +1:08:29
72 6992 Nancy Schultz Aamodt Joh-Birken-Team 4:39:29 +1:08:32
73 6344 Ingela Kraft Boo Kanot och Skidor 4:40:21 +1:09:24
74 7045 Line Mæhlum Lillehammer Sykehus 4:40:38 +1:09:41
75 6144 Anne  Ulset Statoil BIL 4:41:21 +1:10:24
76 5707 Ane Bjørnsgaard FYK - frivillen 4:41:26 +1:10:29
77 6863 Marianne Tomter Nylund   4:41:33 +1:10:37
78 5845 Gøril Holmvassdal Statoil BIL/Ranheim skiklubb 4:41:37 +1:10:40
79 6272 Kristin Holt Gjøvaag Gyldendal BIL 4:42:42 +1:11:45
80 6190 Erika Avagian Dombås il 4:43:45 +1:12:48
81 6508 Ingunn Wike   4:44:28 +1:13:31
82 6613 Hanne Blomfeldt OPIL 4:44:55 +1:13:58
83 7035 Anna Lina Toverud Sportsklubben Rye 4:45:51 +1:14:54
84 6547 Ellen Rustadbakken   4:48:06 +1:17:10
85 6235 Runa Eggen Trysil 4:48:15 +1:17:19
86 6332 Annakaisa  Karlsson   4:48:19 +1:17:22
87 7162 Nina Malme Gulbrandsen Rustad IL 4:48:25 +1:17:28
88 7051 Kari Anne Sund   4:51:37 +1:20:40
89 6993 Lisbet Aarnes   4:52:15 +1:21:18
90 7750 Marte Mellingsæter Kjelsås IL 4:52:50 +1:21:54
91 6497 Cecilie Varsi   4:53:50 +1:22:53
92 6798 Hege Tvete Karlsen   4:54:25 +1:23:29
93 6684 Anne Berit Dyngen CK Haugaland 4:54:40 +1:23:44
94 7095 Anne Rønning Boye-Møller Horsens Orienteringsklub 4:55:29 +1:24:32
95 6899 Gry Rømo   4:55:41 +1:24:44
96 6277 Barbara Grogan   4:57:13 +1:26:16
97 6255 Inger Engelien Flattum Ringelia IL 4:58:01 +1:27:04
98 6825 Nina Lier Team Swensson/Strøm 4:58:08 +1:27:12
99 7226 Eva Næss Karlsen   4:58:18 +1:27:21
100 7209 Monica Håskjold   5:00:27 +1:29:30
101 7950 Laila Offernes team Bjørknes 5:00:33 +1:29:36
102 7881 Ann-Helen Aamodt   5:01:32 +1:30:35
103 5991 Lene Smistad Trondheim skiklubb 5:01:37 +1:30:40
104 6700 Karen Fischer Dfi ski 5:01:41 +1:30:45
105 7453 Maria Gustafsson   5:02:20 +1:31:23
106 6454 Ellen Smith-Meyer   5:03:03 +1:32:06
107 6924 Trine Skogmo   5:03:52 +1:32:55
108 7463 Laila Øvermo Team Blåvegen Langløp 5:04:25 +1:33:28
109 7065 Hilde Opberget Granli IL 5:04:44 +1:33:47
110 10508 Elin Løken Vallset Il 5:05:12 +1:34:15
111 6321 Anne Gro Johansen Team Maxim 5:05:30 +1:34:34
112 6942 Lena Svensson Björnstorps IF 5:06:42 +1:35:45
113 6990 Eli Katrina Øydvin Ås IL 5:06:53 +1:35:56
114 7206 Merete Høgaas   5:07:22 +1:36:25
115 7473 Lene Klemetsen   5:08:10 +1:37:14
116 6347 Tina Kristoffersen Molde CK, Trollveggen Triatlon 5:08:15 +1:37:18
117 6411 Marit Rinheim   5:08:34 +1:37:38
118 7612 Randi Frøyland Leirsund 5:09:34 +1:38:37
119 7690 Vibeke Hoel Johansen SsangYong Norge 5:10:18 +1:39:21
120 9999 Anita Halle Dalskau Skåla IL 5:10:44 +1:39:47
121 6651 Camilla Lunder Jensen Høland IUL 5:10:55 +1:39:59
122 6513 Lucie Zahorcova Sokol Senohraby 5:10:56 +1:39:59
123 11130 Elisabeth Hyllseth   5:11:03 +1:40:06
124 7776 Monica Nyheim Team Foss 5:11:28 +1:40:31
125 7841 Katrine Sølvberg   5:11:39 +1:40:43
126 8491 Ingvild Ørpen   5:12:06 +1:41:09
127 7978 Hege Schytz Andersen Team Coop 5:12:07 +1:41:10
128 6835 Rita Lykke Evry 5:12:12 +1:41:15
129 7679 Marit Solås Melbø Vingrom IL 5:12:44 +1:41:47
130 6562 Silke Gumplinger   5:13:02 +1:42:05
131 9692 Kristina Samuelsson Nybro ski 5:13:49 +1:42:52
132 10209 Kerstin  Löffler schulz sportreisen 5:14:35 +1:43:38
133 8389 Katrine Solbakken Jardar / DNV GL 5:19:56 +1:48:59
134 6920 Kristin Sivertsen Ringebu-Fåvang skiklubb 5:19:57 +1:49:00
135 4302 Hege Christine Bestum Vågå IL 5:20:50 +1:49:53
136 6751 Kathrine Helgesen Asker Turnforening 5:22:43 +1:51:46
137 6536 Stine Nilsskog   5:27:01 +1:56:04
138 8053 Helena Eklöv   5:27:23 +1:56:26
139 6786 Kirsti Røshol Johnson MOI 5:29:16 +1:58:19
140 7762 Trine-Lise Nakken Joh-Birken team 5:29:35 +1:58:38
141 7516 Kari Tobiassen   5:29:39 +1:58:42
142 9879 Merethe Vedal Toten-Kranken CK 5:30:24 +1:59:27
143 10809 Eve Kitvel Eesti Energia Spordiklubi 5:32:22 +2:01:25
144 10723 Anna Granström Nacka Värmdö SK 5:32:28 +2:01:32
145 7196 Kristin Angard Hoff Lillehammer Skiklub 5:37:34 +2:06:37
146 9736 Marit Storeheier   5:38:16 +2:07:19
147 8487 Ekaterina Zolotykh Skisport.ru 5:38:44 +2:07:47
148 8061 Ann-Christin Eriksen   5:39:20 +2:08:23
149 10798 Randi C. Johansen Modum FIK 5:40:22 +2:09:25
150 8358 Anna Ellen Rømcke   5:40:46 +2:09:49
151 7778 Rønnaug  Odden Bjørndal IF 5:44:07 +2:13:10
152 8352 Camilla Ryge Københavns skiklub 5:45:07 +2:14:10
153 8692 Janice Clayton   5:45:21 +2:14:24
154 8340 Mona Ringvej   5:45:48 +2:14:51
155 7911 Beate Helseth Aalesunds Roklub 5:46:51 +2:15:54
156 8423 Eli Kristine Saastad Team Fossekall 5:50:14 +2:19:17
157 7882 Torhild Aarbergsbotten Ørland Ballklubb 5:52:18 +2:21:21
158 8280 Katrin Lægreid Nes Hafslo IL 5:54:18 +2:23:21
159 8162 Anne Britt Hundershagen   5:54:19 +2:23:22
159 8288 Janne Lise Nilsen   5:54:19 +2:23:22
161 8554 Heidi Henriksen Øverheim   5:55:59 +2:25:02
162 8342 Anne Grethe S. Roarsen Byåsen skiklubb 5:57:36 +2:26:39
163 8312 Hege Paulsen Milton Larvik 5:58:25 +2:27:28
164 6534 Siv Jacobsen   5:59:52 +2:28:55
165 7886 Mona Åsgård Trondheim Kommune 6:00:17 +2:29:20
166 10869 Ailin Nilsen Lindvall   6:02:33 +2:31:36
167 10074 Hanne Mette Gunnarsrud Hanne Mette Band 6:03:17 +2:32:20
168 10638 Heidi H Baalerud Heggedal 6:04:49 +2:33:53
169 8632 Annette Arentz Lillehammer Skiklub 6:06:23 +2:35:26
170 8006 Bjørg Bertling Krom Gård 6:10:26 +2:39:29
171 8571 Hilde Van Woensel Kooy   6:10:31 +2:39:34
172 9297 Alexandra Bahnerova   6:10:59 +2:40:02
173 7260 Ann-Karin Lesteberg   6:11:46 +2:40:49
174 8349 Lill Hege Rostad Veien Tilbake 6:15:07 +2:44:11
175 8734 Niki Ffoulkes-Jones   6:17:14 +2:46:17
176 8558 Unni Kathrine Essen Eidsvold Værks Skiklubb 6:19:32 +2:48:35
177 8442 Marianne Tullander   6:20:01 +2:49:04
178 9271 Mette Ackenhausen Nanset IF sykkel 6:21:29 +2:50:33
179 9114 Ine C Thorkildssen Greni Racing Team 6:21:35 +2:50:39
180 8008 Hildegunn Bilit Biri I.L 6:22:54 +2:51:57
181 9635 Lisa Oldring   6:23:15 +2:52:18
182 8187 Grete Lill Karlsen   6:24:37 +2:53:40
183 7892 Ave Nurk Tartu Skiclub 6:24:48 +2:53:51
184 8401 Liv Steffenstorpet Granli IL 6:26:23 +2:55:26
185 8447 Gry Marian  Unneland   6:27:56 +2:56:59
186 10442 Elisabeth Westengen Romerike Ultraløperklubb 6:28:46 +2:57:49
187 8097 Jannicke Trumpy Granquist   6:29:19 +2:58:22
188 8823 Anne Hultgren Talvilahti   6:32:17 +3:01:20
189 8188 Kristin Karlstad O.B. Wiik A.S. 6:37:24 +3:06:28
190 10185 Anni Larsen Ebeltoft Skiklub 6:38:00 +3:07:03
191 10092 Lene Spilde  Hasaas   6:39:06 +3:08:09
192 9223 Ines Schmitt   6:39:32 +3:08:35
193 10391 Lisbet Tang Sørensen   6:41:52 +3:10:55
194 9148 Isolde Widmer   6:47:45 +3:16:49
195 10541 Camilla Mattsson Bullaren GoIF 6:50:06 +3:19:09
196 8359 Dorte Rønning Faaborg Ski- og Motion 6:50:42 +3:19:45
197 8406 Torill Stjern   6:50:48 +3:19:52
198 10546 Lene Herberg Røberg Lillehammer 6:52:24 +3:21:27
199 8619 Berit Nybakk   6:53:08 +3:22:11
200 9472 Anette Hollevik Flora Ck 6:54:13 +3:23:16
201 8113 May Hammerås Kpil firkløver 6:55:51 +3:24:54
202 9082 Trude Kvamsdal Solberg   6:55:53 +3:24:56
203 8204 Ivana Kralova IFK Umeaa, Sweden 6:57:36 +3:26:39
204 10192 Inger Karin Linberg Byggmaker Hønefoss 6:57:53 +3:26:56
205 9729 Irene Stegane   7:00:39 +3:29:42
205 10515 Ranveig Stadven   7:00:39 +3:29:42
207 9727 Janicke  Fürst Team Spirit Fornebu 7:04:19 +3:33:22
208 8587 Reidun Stølen   7:06:01 +3:35:04
209 9840 Guri Ekrann-Osvær Drivdalen IL 7:06:05 +3:35:08
210 10976 Hege B Rindal Team Dobbel Magnum 7:10:42 +3:39:45
211 9959 Raffaella Bonfanti OSA VALMADRERA 7:16:55 +3:45:58
212 9008 Marianne Sandgård Poulsen   7:20:54 +3:49:58
213 9103 Karin Marie Røhne   7:22:26 +3:51:29
214 8223 Inger Lauvstad   7:27:14 +3:56:18
215 10412 Siw Trøbråten Nord-Odal IL 7:27:36 +3:56:39
216 10918 Christine Moser   7:29:03 +3:58:06
217 9901 Gundula Kröger Sekt Forum 7:30:48 +3:59:51
218 10746 Ragnhild Hansen   7:34:28 +4:03:31
219 10682 Gry Stensaker   7:35:13 +4:04:16
220 8208 Trude Elisabeth Krogh Vilje og galskap 7:37:32 +4:06:35
221 9777 Ann-Iren Vangen   7:38:54 +4:07:57
222 8963 Mona Rita Myhre Byggmaker Hønefoss 7:40:30 +4:09:33
223 9491 Therese Håkstad   7:41:13 +4:10:17
224 8836 Silje Bigseth Island OTO 7:42:05 +4:11:08
225 10514 Rakel Skoland   7:46:56 +4:15:59
226 11004 Camilla Selch Syril 7:49:31 +4:18:34
227 9418 Kristen Graves   7:58:55 +4:27:58
228 9786 Inger Lise  Vold   8:00:29 +4:29:32
229 9254 Karine Gjemdal Tobiassen   8:06:28 +4:35:31
230 10258 Lizzie Norton Royal Air Force 8:08:04 +4:37:07
231 8307 Stine Oppfeldt   8:14:48 +4:43:51
232 8825 Gunn Monica Husom SIL BIL 8:45:07 +5:14:10
233 8427 Goro Thanem   9:01:45 +5:30:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +