Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 50-54 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 543 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:36:23,4 +0:00
2 595 Hilde Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL/Team ParkettPartner 3:38:55,9 +2:32
3 520 Laura Mccabe   3:42:05,6 +5:42
4 554 Meta Steinbach Olsson Ronneby OK 3:47:27,7 +11:04
5 589 Kari Øvsthus OPIL 3:47:33,3 +11:10
6 550 Unni Persson Moseby Kjelsås IL 3:50:55,8 +14:32
7 1363 Torunn Ølstad Gjøvik skiklubb 3:56:01 +19:38
8 1807 Ellen Jendal Norodd Triathlon 3:59:19 +22:57
9 527 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 4:04:46,5 +28:23
10 4914 Hilde Rustad Høgbakken   4:05:03 +28:40
11 1347 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 4:05:09 +28:46
12 4489 Marit Igland Nets Active 4:07:13 +30:50
13 1322 Mari Lundby Nordre Land IL 4:07:21 +30:58
14 1401 Birte Marie Skofteland ABB BIL / BOC 4:08:10 +31:47
15 5195 Marit Brennhovd Veritas BIL / Lyn ski 4:09:43 +33:21
16 1327 Sidsel S Mohn BK-Ski 4:09:56 +33:34
17 1358 Brite Vegsund IL Jardar - Team Gåping 4:10:33 +34:10
18 1318 Inger Gro Lien Samnanger il 4:11:07 +34:44
19 1329 Randi Nerdrum Team Tronrud/Ringkolle Skiklubb 4:11:16 +34:53
20 1271 Britt Brekke Ulstein Sykkelklubb 4:12:29 +36:06
21 1292 Tone Beate Grøtan Asker Skiklubb 4:13:12 +36:49
22 5554 Kari J. Spjeldnæs Lyn Ski 4:15:04 +38:41
23 5204 Kristin Slåen Oppdal IL 4:15:39 +39:16
24 5828 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:15:58 +39:35
25 5644 Liv Hasund Eid Harestua IL 4:16:13 +39:50
26 1330 Elin Nerem Emblem IL 4:17:27 +41:04
27 5442 Mette Kylgård Brevpost 4:17:46 +41:23
28 4960 Ann-Kristin Land   4:19:20 +42:57
29 5043 Randi Schøyen Fet Skiklubb 4:19:55 +43:32
30 5467 Gunilla Melaaen IL ROS 4:20:38 +44:15
31 5292 Eva Graff Bjerke Lyn Ski 4:21:29 +45:07
32 4474 Beate Aase Heidenreich Skiforeningen 4:21:38 +45:15
33 5504 Hilde Olstad Fossum Raske Damer 4:22:06 +45:43
34 5325 Berit Johanne Eidsmo Politiets idrettslag Trøndelag 4:23:00 +46:37
35 1402 Ellen Christine Karlsen Øvrevoll Hosle IL/Aibel BIL 4:23:09 +46:46
36 5003 Marit Nordhagen Koll IL 4:23:49 +47:26
37 1304 Lillian L. Jahnsson Sparebanken Sør / Lund Skiklubb 4:24:35 +48:12
38 5662 Kaija Korhonen   4:27:03 +50:40
39 6068 Brith Line Øverland Fana Langrenn 4:27:35 +51:12
40 1269 Rikke Johanne Lunde Blårud Høybråten og Stovner IL 4:28:10 +51:48
41 1352 Annakarin Söderström Sundbybergs IK 4:28:46 +52:24
42 5815 Brit Gløersen Fredrikstad Skiklubb 4:29:04 +52:42
43 5736 Line Berg   4:29:33 +53:10
44 9865 Synnøve Stensheim   4:30:05 +53:42
45 10696 Ulla Forsbergh   4:30:36 +54:13
46 6071 Mona Ågnes Norconsult 4:30:43 +54:20
47 5791 Siv Karin Felde Team Felde 4:31:50 +55:27
48 4924 Ingrid Jebsen Fossum Raske Damer 4:31:52 +55:29
49 1415 Kerstin Drexler Forsvaret 4:31:56 +55:33
50 6507 Trude Helen Westerberg   4:32:28 +56:05
51 5873 Anne Gunn Kittelsrud Nordbygda Løten ski 4:32:49 +56:26
52 5814 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 4:32:50 +56:27
53 6587 Cecilie Nyvold   4:33:10 +56:47
54 5914 Anne Grete Meinicke Aker Solutions as 4:34:26 +58:03
55 5886 Anne-Berit Jaavall Kværner Rødenes I.L. 4:34:38 +58:15
56 1317 Selma K. Lie Fossum Raske Damer 4:34:53 +58:31
57 7385 Synne Stolpe Kil Ski 4:34:54 +58:31
58 6059 Marianne Wulkop   4:35:15 +58:52
59 6269 Kari Elise Gisnås   4:35:43 +59:20
60 6179 Ingeborg Alsgaard Vang Skiløperforening / SpareBank 1 Østlandet 4:35:47 +59:24
61 7286 Gry Moberg Halden Cykleklubb/GR invest 4:36:59 +1:00:36
62 4956 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud/Ringkollen Skiklubb 4:37:12 +1:00:49
63 6453 Beate Smetbak   4:38:06 +1:01:43
64 7456 Merete Meier Turøy Statoil BIL 4:38:16 +1:01:53
65 9905 Kjersti Engeland Friskis og Svettis/Vestringen IL 4:38:19 +1:01:56
66 5916 Kari Anne Midtvold Friskis&Svettis Lillehammer 4:38:22 +1:01:59
67 6524 Helle Aanesen Aktiv mot kreft 4:38:27 +1:02:04
68 5847 Ingun Jahren Horvli Konnerud IL 4:39:36 +1:03:13
69 5843 Bjørghild Holien Lærdal IL 4:39:42 +1:03:19
70 1274 Brynhild Børtnes Sturla IF 4:41:05 +1:04:42
71 7477 Ellie Lein Friskis&Svettis Lillehammer 4:41:29 +1:05:06
72 7088 Anette Bjerve Rye 4:43:12 +1:06:49
73 6903 Marianne Krog Sand Lillehammer skiklubb 4:43:37 +1:07:14
74 7672 Anita Grongstad Gjelleråsen 4:44:30 +1:08:07
75 5387 Nina Haukland Aktiv mot kreft 4:44:54 +1:08:31
76 6598 Anne Dahl Nets Active 4:45:35 +1:09:12
77 5896 Astri Gulli Lehne BDO Aktiva 4:48:48 +1:12:25
78 6650 Kristin Bordal Næroset IL 4:49:10 +1:12:47
79 6902 Anne Samuelsen Asker Sk 4:49:30 +1:13:07
80 7744 Berit Anne Laastad Team Essensi 4:50:15 +1:13:52
81 7820 Clara Skålhegg Romerike Ultraløperklubb 4:50:26 +1:14:03
82 6908 Kristin Sandnes Otta IL 4:50:40 +1:14:17
83 4437 Luzia Felder   4:51:02 +1:14:39
84 7518 Berit Gunnes Njård / Inmeta 4:51:06 +1:14:43
85 1333 Gunn Marit Nybrenna Trysilgutten IL 4:51:26 +1:15:03
86 7372 Unn Brit Slåtsveen Østmarka IL 4:52:19 +1:15:56
87 6861 Lillann Norseng   4:52:36 +1:16:13
88 8703 Sofie Dovrén   4:52:43 +1:16:21
89 6351 Tove Irene Larsen CK Nittedal 4:53:23 +1:17:00
90 6558 Hilde Cesilie Duelien Granli IL 4:53:49 +1:17:26
91 5885 Britt Kvilten   4:53:51 +1:17:28
92 6286 Bjørg Hagen Lillehammer ski 4:54:26 +1:18:03
93 7447 Anne Graven Aaen Tynset 4:54:58 +1:18:35
94 6174 Ingrid Alexandersson Stora Tuna SK 4:55:50 +1:19:27
95 7303 Ellen Nilsen   4:56:10 +1:19:47
96 6723 Ellinor Grytten Molde CK 4:56:12 +1:19:49
97 6364 Inger Lundby   4:56:14 +1:19:51
98 6350 Astrid Landewall   4:56:28 +1:20:06
99 7557 Marita Birkeland Statens vegvesen 4:56:32 +1:20:09
100 6744 Margrethe Havre Berger Il 4:56:45 +1:20:22
101 6201 Randi Hansen Belsvik   4:56:53 +1:20:30
102 6050 Tina Wallenstrøm Holte Ski 4:57:09 +1:20:46
103 6977 Ingebjørg Wikstrøm Friskis&Svettis Lillehammer/Lillehammer skiklubb 4:57:10 +1:20:47
104 6704 Berit Flugstad Lillehammer Skiklub/Team Flugstad 4:57:22 +1:20:59
105 6472 Åse Strømme   4:58:54 +1:22:31
106 7355 Marit Sandsbraaten   4:59:07 +1:22:44
107 5733 Marit Eriksen Barosen   4:59:14 +1:22:51
108 7180 Gry Magritt Haugset   5:00:42 +1:24:19
109 6327 Eli Jotun DnB 5:01:19 +1:24:56
110 7451 Monica Augustsson   5:02:21 +1:25:58
111 8815 Inger B Hjorthol Lillehammer Skiklub 5:03:19 +1:26:56
112 9606 Doerte Meyer-Schrott, RSC Waldkirchen 5:03:43 +1:27:20
113 7201 Claudia Humann schulz sportreisen 5:04:47 +1:28:24
114 7022 Sissel Husebråten Ørje IL 5:05:23 +1:29:00
115 7345 Sonja Røed Arkitektene VIS-Á-VIS 5:06:48 +1:30:25
116 7193 Randi Hjertaker   5:06:55 +1:30:32
117 6959 Bente Tverli SKD b.i.l 5:07:58 +1:31:35
118 8475 Julie Weel Rosbo Københavns skiklub 5:09:16 +1:32:53
119 6394 Trine Oldernes HSIL/Telenor BIL 5:10:39 +1:34:16
120 6985 Karine Øiseth   5:11:37 +1:35:14
121 7008 Annemarie Ranvik Konnerud IL 5:12:31 +1:36:09
122 6871 Christine Pasterczyk   5:13:43 +1:37:20
123 7467 Tone-Lise Fische Bodø BOO 5:13:45 +1:37:22
124 6832 Ellen Cathrine Lund   5:14:04 +1:37:41
125 6405 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 5:15:27 +1:39:04
126 6873 Marit Pedersen Byåsen veterandamer 5:16:01 +1:39:38
127 7546 Ingrid Marie Berge IL Jardar 5:16:23 +1:40:00
128 7096 Sidsel Brath Lillehammer Skiklub 5:17:07 +1:40:44
129 10295 Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37 5:19:54 +1:43:31
130 8516 Lena Rønhaug Team Smart 5:22:27 +1:46:05
131 10964 Susanne Pjåka Ringerike Sykkelklubb 5:22:39 +1:46:16
132 6762 Hilde Holt Nordre Trysil IL 5:24:49 +1:48:26
133 7531 Agneta Andersson Vansbro Skidor 5:25:02 +1:48:39
134 7351 Wenche Synnøve Samlanes Kartverket BIL 5:26:43 +1:50:20
135 6858 Karin Noodt SC Buntenbock 5:27:28 +1:51:06
136 7067 Wenche Pedersen   5:27:35 +1:51:12
137 6769 Trine Nygårdsmoen Høiseth Sørum IL 5:28:00 +1:51:37
138 1374 Johanna Almlund IKJ Haninge 5:28:22 +1:51:59
139 8472 Trine Rokne Vågen Koll IL 5:29:03 +1:52:40
140 8269 Lisbeth Movik Stormfjell 5:29:32 +1:53:09
141 10097 Emma Having Göteborgs Skidklubb 5:30:42 +1:54:19
142 7749 Gunn Hilde Mederud Kirkens Bymisjon Kongsberg 5:30:43 +1:54:20
143 8147 Veronica Berntsen Hjelle SFK Ajaks 5:31:40 +1:55:17
144 8535 Anne Korhonen   5:32:00 +1:55:37
145 8065 Inga Marie Faleide   5:32:09 +1:55:46
146 7188 Marte Herdlevær   5:32:25 +1:56:02
146 7545 Merete Berdal Jotron BIL 5:32:25 +1:56:02
148 7849 Mette Thorslund Vang Skiløperforening 5:32:43 +1:56:20
149 7917 Astrid Nessøe   5:33:38 +1:57:15
150 7792 Åsa Ravik Santander Consumer Bank 5:33:53 +1:57:30
151 7444 Heidi Østby   5:34:19 +1:57:56
152 7432 Solfrid Våset   5:34:28 +1:58:05
153 8403 Hege Stenersen   5:36:22 +1:59:59
154 8570 Birgitte Nordheim Tveter Statoil BIL / Akebakken IL 5:37:35 +2:01:12
155 7512 Irene Håbrekke   5:37:56 +2:01:34
156 7521 Grethe Albrektsen St. Olav BIL 5:38:06 +2:01:43
157 7960 Karin Synnøve Gåsbakk Charlottenlund vgs 5:38:36 +2:02:13
158 10564 Kari Askildsen Kirkens bymisjon 5:38:45 +2:02:22
159 7554 Anette Bernhed Göteborgs Skidklubb 5:38:51 +2:02:28
160 9370 Sarah Dunn Huntly Nordic Ski Club 5:38:57 +2:02:34
161 7094 Liv Flismyren Slokvik Ottestad IL Ski 5:39:11 +2:02:48
162 6906 Synnøve Lyssand Sandberg Statsbygg 5:39:55 +2:03:32
163 10652 Wenche Løland Privat 5:40:25 +2:04:02
164 10431 Karin Vik Bergen Triathlon Club 5:40:49 +2:04:26
165 10873 Cecilie Lorentzen Sørkedalens Idrettsforening 5:44:07 +2:07:44
166 8346 Kerstin Roos   5:44:30 +2:08:07
167 11120 Kristin Bjørk Nesodden IF 5:44:46 +2:08:23
168 8498 Eli Årmot Kirkens bymisjon Drammen 5:45:35 +2:09:12
169 7866 Grete Westerberg   5:45:36 +2:09:13
170 7684 Solveig Hågå Lesja IL 5:45:59 +2:09:36
171 7466 Siv Hansen Dawes Norconsult BIL 5:46:49 +2:10:27
172 7580 Anne Dean   5:47:44 +2:11:22
173 8000 Eli Berge Fotofil.no 5:49:20 +2:12:57
174 7093 Mette Bogen Nordea/Sturla 5:52:26 +2:16:03
175 8408 Anne Marit Stork   5:53:14 +2:16:51
176 6831 Anne Grethe Lund   5:53:46 +2:17:23
177 8081 Anne Karin Aarøen Frislid   5:57:28 +2:21:05
178 10643 Mette Hyvang   5:57:36 +2:21:13
179 8248 Randi Mathiesen Team Mathiesen 5:59:12 +2:22:49
180 10502 Evy Ann Ekornes Sykkylven IL 6:03:12 +2:26:49
181 9076 Nina Smedshammer Sport 1 Gruppen 6:03:28 +2:27:05
182 8150 Karina Hofstad Statoil BIL 6:05:46 +2:29:23
183 10507 Anna Josefsson Axa Sports Club 6:06:50 +2:30:27
184 8726 Beatrice Enroth   6:07:40 +2:31:17
185 9588 marianne  Løvseth   6:11:57 +2:35:34
186 8127 Hilde Haugbotn Asker Skiklubb 6:12:30 +2:36:07
187 10247 Barbara Neumaier schulz sportreisen 6:12:58 +2:36:35
188 7897 Carina Olsson Storviks if 6:12:59 +2:36:36
189 8074 Annichen Fladager Joh-Birken-Team 6:13:18 +2:36:55
190 8224 Inger Lium Leirvik   6:13:59 +2:37:36
191 8222 Elina Lasseron   6:15:52 +2:39:29
192 10645 Kari Kolstad   6:16:13 +2:39:50
193 8563 Synnøve Roald Langhus IL Fotball 6:18:30 +2:42:07
194 9305 Monika Becker SG Hausham 6:19:16 +2:42:53
195 8773 Cecilie Graue   6:21:22 +2:44:59
196 9576 Jana Levitnerova   6:24:14 +2:47:51
197 9545 Heidi Jørgensen  Krokdal Hemne Sykkelklubb 6:30:13 +2:53:50
198 8116 Anette Hansen Drammen Strong 6:31:14 +2:54:51
199 9227 Heidi Syverstad   6:32:20 +2:55:57
200 8520 Siri Åmot Data Respons BIL 6:32:33 +2:56:10
201 8971 Rhonda Ness   6:39:41 +3:03:18
202 7906 Jorun Engebakken   6:41:37 +3:05:14
203 9609 Tone Strand Moholt Joh Birken 6:41:51 +3:05:28
204 9216 Trine Krog Elverum 6:42:17 +3:05:54
205 8275 Åsa Maria Blad Måøy Nesodden SK 6:44:27 +3:08:04
206 10852 Helene LEigland Njaa Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 6:47:01 +3:10:38
207 10262 Aud Oddveig Nygård Syvde IL 6:47:12 +3:10:49
208 10901 Anne Lise Meyer   6:50:34 +3:14:12
209 9101 Margrét Svavarsdóttir   6:50:48 +3:14:25
210 8128 Bente Irene Hauge   6:54:51 +3:18:28
211 9800 Berg Marit   6:58:12 +3:21:49
212 8461 Wenche Hildebrandt Viken Halden Cykleklubb 6:58:35 +3:22:12
213 9013 Jane Raiser   7:00:20 +3:23:57
214 9690 Karen Salberg   7:01:02 +3:24:39
215 9065 Toril Langård Skretting Solør CK 7:01:12 +3:24:49
216 9046 Priska Schneider-Schaub   7:01:36 +3:25:13
217 10054 Marit Gjertsen Aktiv mot kreft 7:05:42 +3:29:19
218 8314 Gunn Pedersen Frambu BIL 7:06:30 +3:30:07
219 8393 Anne Cahtrine Soot   7:08:04 +3:31:41
220 10207 Olga Lutsenko PESKARI 7:08:38 +3:32:15
221 8230 Barbro Lindberg   7:15:02 +3:38:39
222 7766 Kristin Ness   7:17:57 +3:41:34
223 8752 Anne Fredriksen   7:20:41 +3:44:19
224 9573 Solveig Anita Rovi Furumo   7:24:07 +3:47:44
225 9366 Alessandra Doneda Sci Club Sem 7:24:30 +3:48:07
226 10812 Bjørg Elin Kjøsnes   7:25:19 +3:48:56
227 9111 Merethe Taule   7:26:49 +3:50:26
228 11183 Liv Sunde LagtOpp 7:31:47 +3:55:24
229 9124 Ann-Mari Tunli   7:32:00 +3:55:37
230 8934 Yvonne Malmsten IK Stern 7:46:38 +4:10:15
231 9803 Inger Line Wierød Bekken brukt 7:56:23 +4:20:00
232 9270 Charlotte Grønlund Team Family 7:57:02 +4:20:39
233 10369 Heidi Storsveen Østlendingen 7:58:18 +4:21:55
234 9590 Petra Mackova   8:06:49 +4:30:26
235 9176 Kirsti Aarøen   8:24:08 +4:47:45
236 9215 Solveig Jerijærvi Sopra Steria 8:25:34 +4:49:11
237 9061 Sigrid Skavlid   8:26:11 +4:49:48