Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 55-59 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 55-59 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 570 Berit Vestermo Hovin il 3:47:18,8 +0:00
2 1289 Torunn Grut Syril 3:57:08 +9:49
3 1355 Gunn Jane Ulekleiv Dombås il 3:57:40 +10:22
4 545 Kristin Eitrem Landmark Fossum RD / Milslukern Driv 4:01:31,8 +14:13
5 5087 Iren Tryggestad Rustad IL 4:03:38 +16:20
6 1313 Janecke Kopaas TeamMilslukern DrivTrening / Koll / SsangYong Norge 4:05:08 +17:49
7 1377 Elisabeth Brudvik Vang Skiløperforening 4:07:20 +20:01
8 4841 Venche Bjerkreim Fossum 4:07:52 +20:34
9 1397 Hanne Krogstad Jenssen Milslukern Sport 4:10:37 +23:19
10 4955 Toril Kure IL ROS 4:11:31 +24:13
11 1340 May Arna Risberg Fossum IF 4:11:34 +24:15
12 4837 Hilde Berggren Tronrud Engineering 4:15:12 +27:53
13 1298 Marianne Jensen Hjermstad Fossum IF 4:15:43 +28:24
14 6017 Hanne Sølna HEMING IL 4:18:33 +31:14
15 5500 Sidsel Owren Nørstebø   4:18:46 +31:28
16 5177 Undis Irene Strøm Hamar Skiklubb 4:19:22 +32:04
17 6069 Kristin Øverlie   4:19:34 +32:16
18 6973 Tatiana Larionova   4:20:49 +33:31
19 5369 Åse Gullsmedmoen Otra Il 4:22:03 +34:45
20 1295 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 4:26:22 +39:04
21 6616 Heidi Holmerud CK Nittedal 4:27:24 +40:05
22 5846 Rikke Lill Holund Nittedal 4:27:35 +40:17
23 5382 Anita Hansen Statnett SF 4:27:57 +40:39
24 5355 Karin Gade-Lundlie Fossum Raske Damer 4:33:04 +45:45
25 5957 Venche Lise Skomedal Ramse Otra 4:33:13 +45:55
26 5870 Kaja Kierulf Asker Skiklubb 4:33:14 +45:56
27 5724 Hanne Gaarder Almgren   4:33:40 +46:21
28 7508 Signe Bjørneby Rustad 4:33:42 +46:23
29 5775 Elin Dunker Søndre Land i.l. Ski 4:34:42 +47:24
30 6015 Kari-Mette Sætersdal   4:35:01 +47:42
31 9963 Anne Karen Breivik Koll IL 4:35:18 +48:00
32 6086 Heidi Sverdrup Augdal Ringkollen 4:35:23 +48:05
33 5428 Turid Haugen Karset Vang Skiløperforening 4:36:23 +49:05
34 6410 Gunn-Tove Riis Fredrikstad IF 4:36:24 +49:06
35 6134 Sissel Jevne Moelven 4:38:08 +50:50
36 5804 Randi Austgulen Fosnæs   4:38:13 +50:54
37 6845 Anne Melkild Freidig 4:39:50 +52:31
38 5856 Kadi Inno   4:44:40 +57:22
39 4907 Wenche  Hoel RINGKOLLEN SKIKLUBB / SWEDOOR 4:46:05 +58:46
40 6446 Brit Lisa Skjelkvåle Sørkedalens IF 4:46:40 +59:22
41 1394 Inger-Lise Skårholen Nordbygda/Løten Ski 4:46:47 +59:28
42 6448 Dagmar Slettestøl   4:46:59 +59:40
43 6694 Wenche Madsen Eriksson IF Frøy 4:47:13 +59:55
44 6026 Britt Irene Torp Holmestrand Sykkelklubb 4:48:46 +1:01:28
45 1365 Eleonor Öström IK Stern 4:49:53 +1:02:35
46 4943 Jorun S. Kildahl Møller bil 4:50:42 +1:03:24
47 6760 Eli Bente Hoggen Volda Turn og IL 4:50:47 +1:03:29
48 6259 Marianne Fredrikstad RGSK triatlon 4:54:48 +1:07:30
49 7469 Hilde Elise Huse   4:54:55 +1:07:37
50 6851 Else Hagen Mæhlum Hamar Skiklubb 4:54:57 +1:07:39
51 7011 Gunvor Alderslyst Fossum 4:55:19 +1:08:00
52 7043 Elizabeth Lingjærde Sørkedalen IF 4:55:31 +1:08:13
53 6829 Svanhild Hulbak Linset Tingelstad SSK 4:56:37 +1:09:19
54 7005 Ingse Noremsaune Koll IL 4:56:53 +1:09:35
55 6659 Hilde B Brunvoll Skaret Skiforening 4:57:13 +1:09:55
56 6537 Rosmary Oman   4:57:33 +1:10:14
57 7386 Eline Storvig St. Olavs bedriftsidrettslag 4:58:47 +1:11:29
58 7382 Britt-Marie Stenseth   5:00:58 +1:13:39
59 7237 Ingjerd Knatten iStone 5:03:08 +1:15:50
60 10152 Vuokko Kirvesmies Lahden Suunnistajat- 37 5:03:22 +1:16:04
61 6766 Torill Håland Hopland Bunadenmin.no 5:03:32 +1:16:14
62 6632 Anna Marit Bartnes Ringebu-Fåvang skiklubb 5:03:59 +1:16:41
63 6728 Heidi Elise Rustad Høvik Jogg 5:06:14 +1:18:55
64 7458 Ellen Bøhmer Lillehammer skiklubb 5:07:05 +1:19:47
65 7364 Bente Schei Skagøy Emblem il langrenn 5:08:38 +1:21:19
66 7266 Ina Loennechen Rustad IL 5:09:46 +1:22:28
67 7878 Vibeke Aadland Holmen langrenn 5:09:58 +1:22:40
68 6933 Hildegunn Stalheim   5:10:33 +1:23:14
69 7405 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 5:11:47 +1:24:28
70 7230 Liv Kindem Dagens Næringsliv 5:12:20 +1:25:01
71 7342 Kelly Rogers   5:13:08 +1:25:50
72 7583 Inger Marie Lund Eilertsen   5:13:22 +1:26:04
73 6859 Ann-Merete Norderhaug Eidsvoll 5:14:20 +1:27:02
74 6997 Cathrine E. Arnesen Driv IL 5:15:59 +1:28:41
75 7164 Ann Elisabeth  Gunnulfsen IL ROS/Sport1 Røyken 5:17:06 +1:29:48
76 7375 Marit Solheim Skånevik Idrettslag 5:18:08 +1:30:50
77 7336 Ragnhild Bø Raugland Bækkelaget. Sportsklubb 5:19:05 +1:31:47
78 7319 Anne Helene Osberg Selmer 5:23:20 +1:36:01
79 11165 Tone Hollowell OK Tyr, Karlstad 5:24:36 +1:37:17
80 7102 Marianne Brun   5:25:10 +1:37:52
81 7697 Toril Brox Kjeldby   5:27:25 +1:40:07
81 9448 Aud Villanger SI-Aktiv 5:27:25 +1:40:07
83 7695 Liv Kristin Kielland Team Kielland 5:27:59 +1:40:41
84 9582 Marianne Lucy   5:28:12 +1:40:53
85 8112 Tone Gartha Hammer Stavanger kommune 5:29:24 +1:42:05
86 7965 Cathrine Backer Smulders   5:29:50 +1:42:32
87 7318 Trude Ordemann Essentia 5:29:56 +1:42:37
88 7761 Lisa Nadler   5:30:34 +1:43:16
89 7176 Anne Julsrud Haugen Halden Skiklubb 5:31:16 +1:43:57
90 8375 Gro Selås Syril 5:32:17 +1:44:58
91 9526 Lena  Böymo Having Göteborgs Skidklubb 5:34:04 +1:46:46
92 7931 Ellen Marie Theodorsen Kirkens bymisjon Drammen 5:34:09 +1:46:50
93 8271 Tone Munz   5:34:42 +1:47:24
94 7868 Turid Williksen Handelsbanken/ Fossum IF 5:34:56 +1:47:37
95 9430 Mary Hall   5:35:41 +1:48:23
96 7927 Tone Raasok   5:36:47 +1:49:28
97 7380 Ann Berit Steiro Førde il 5:38:03 +1:50:45
98 9123 Kirsten Østby Tungevåg   5:38:11 +1:50:53
99 7891 Catrine Jansson Söderhamns Skidkamrater 5:40:27 +1:53:09
100 8164 Trude Husebø Skuld AS 5:40:43 +1:53:25
101 7730 Kristin Lie   5:41:06 +1:53:47
102 9456 Cecilia  Henfridsson Västerbottens skidveteraner 5:42:28 +1:55:09
103 7485 Kirste Sandness Team Sandness 5:44:51 +1:57:33
104 7859 Caroline Van Der Salm Stichts Langlaufteam 5:46:18 +1:58:59
105 8319 Marit Asplin Petersen Stiftelsen Norsk Luftambulanse 5:50:17 +2:02:59
106 7443 Kristin Øilo Færder skilag 5:50:21 +2:03:03
107 8489 Trine Øiseth   5:51:06 +2:03:48
108 7939 Eirill Bø   5:52:18 +2:04:59
109 7377 Tove Karin Solli Hilstad ski 5:53:30 +2:06:12
110 7224 Ragnhild Aarflot Kalland Volda 5:54:28 +2:07:09
111 7795 Sissel Margrethe Riibe Stall Bystua 5:54:57 +2:07:38
112 7772 Marit Lund Nordhaug IL Hjelset Fram 5:58:55 +2:11:37
113 8376 Eva Sendstad   5:59:11 +2:11:52
114 9835 Bente Andreassen Askim IF 6:02:36 +2:15:17
115 8379 Tove - Lillian Simonsen   6:03:13 +2:15:55
116 9883 Gunhild Dovland Team Otac Management 6:03:54 +2:16:35
117 8612 Inger Willoch Asker Skiklubb 6:08:02 +2:20:43
118 8341 Hilde Riseng   6:09:40 +2:22:22
119 8211 Angela Kuhne schulz sportreisen 6:13:45 +2:26:27
120 8315 Genevieve Pelletier UNASACEM 6:14:30 +2:27:11
121 10644 Resi Claessens   6:16:19 +2:29:01
122 7696 Tove Halhjem Kjeilen Holmen IF 6:16:27 +2:29:09
123 9586 Anita Lundmark IFK Umeå 6:17:27 +2:30:09
124 8662 Linda Bolt-Hansen   6:19:22 +2:32:04
125 9033 Lotta Rydhmer Klåveröd 6:25:29 +2:38:11
126 9320 Siv Skarstein   6:25:51 +2:38:33
127 11111 Lisbeth Aarmo   6:26:39 +2:39:20
128 8949 Bodil Michelsen Syril 6:28:20 +2:41:02
129 8490 Tone Sverreson Ørmen Kirkens bymisjon Drammen 6:29:01 +2:41:43
130 8578 Unn Haaland   6:31:42 +2:44:24
131 8412 Eva Støkken   6:37:22 +2:50:04
132 9343 Birgitta Camitz Stockholm 6:46:21 +2:59:02
133 8879 Gunda Klinger schulz sportreisen 6:46:37 +2:59:19
134 10241 Heidrun Müller Sausewind 6:53:08 +3:05:49
135 9075 Janne Smedheim   6:54:46 +3:07:27
136 8955 Lisbeth Mjeldheim   6:55:42 +3:08:23
137 9140 Jane Britt Engdahl Weber   7:00:37 +3:13:18
138 7722 Helena  Larsson Hestra IF Borås 7:00:44 +3:13:25
139 8282 Grethe Nielsen   7:01:30 +3:14:11
140 9974 Anneli Bäckström Ssvä 7:04:26 +3:17:08
141 9445 Eva Kristin  Hedetoft   7:04:32 +3:17:14
142 8574 Gro Arnesen   7:04:50 +3:17:31
143 10914 Jorid Meyer Monsen   7:11:15 +3:23:57
144 8999 Maria Persson   7:22:17 +3:34:59
145 8977 Eva Nilsson Älgå 7:22:22 +3:35:04
146 8683 Ninni Bünemann De Besche   7:24:11 +3:36:53
147 9655 Anne Pettersen Kampelien   7:25:32 +3:38:13
148 8780 Maj-Britt Grönberg IK KAMP 7:27:54 +3:40:36
149 10946 Sari Oikarinen   7:29:08 +3:41:49
150 9251 Torhild Dragsten   7:42:21 +3:55:03
151 9116 Anne Karin Stein Thøgersen   7:42:26 +3:55:08
152 9144 Mona Weiglin   7:42:46 +3:55:28
153 9228 Hanne Thorstensen   7:42:47 +3:55:29
154 8798 Nina Heggestad Freia BL 8:04:47 +4:17:29
155 9175 Heidi Aarstad Galterud IF 8:05:48 +4:18:29
156 9137 Lone Eibye Mikkelsen   8:14:18 +4:27:00
157 9497 Isabelle Charon   8:24:49 +4:37:31
158 8938 Renate Markussen   8:26:10 +4:38:52
159 9027 Rita Robinson   8:39:35 +4:52:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +