Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 60-64 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 60-64 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 4733 Torhild Garen Milslukern Sport 4:05:49 +0:00
2 1312 Hjørdis Klonteig Fossum IF 4:11:51 +6:02
3 5086 Kari Trondsen Team Milslukern Driv / Røa Fysioterapi og Rehab Senter 4:20:16 +14:27
4 6518 Kari Østeberg Sørkedalens Idrettsforening 4:23:20 +17:31
5 5767 Tove Damgaard Ivrig Il 4:29:56 +24:07
6 6310 Åse Sandberg Hovden Toten Trenigssenter 4:30:20 +24:31
7 5700 Janis Ulis VARPA 4:31:21 +25:32
8 6028 Ingebjørg Trandum   4:34:42 +28:53
9 5343 Siri Flatekval Rustad IL 4:34:48 +28:59
10 6457 Birte Kristin Solheim   4:37:09 +31:19
11 1395 Vigdis Trøen Ås 4:38:24 +32:35
12 1391 Turid Johnsrud Guttormsen Ringkollen Skiklubb 4:38:25 +32:36
13 1388 Marit Austgulen Fet skiklubb 4:39:17 +33:28
14 5755 Karin Ørbeck Braathen Høybråten og Stovner IL 4:43:04 +37:15
15 6231 Astrid Drake Holmen IF 4:45:30 +39:41
16 5979 Wenche Sand-Hanssen Bjørn Myhre Sport 4:46:54 +41:05
17 7932 Christine Margrethe Tognetti Labben 4:48:46 +42:57
18 6639 Eva Vefald Bergsodden Rambøll 4:50:55 +45:06
19 7287 Marianne Moe   4:55:00 +49:11
20 6555 Wenche Bjørnstad Ringsaker O-klubb 4:55:44 +49:55
21 6664 Ann Burnham CSU 4:55:57 +50:08
22 6634 Vigdis Hjulstad Belbo Snåsa IL 4:57:12 +51:23
23 6837 Irene Alnes Løkkeborg   4:57:54 +52:05
24 7781 Liv Lende Olsen OlsenBand1-Kverneland Group 5:02:51 +57:02
25 8881 Anne Falkenberg Klouman Lillehammer Skiklub 5:03:19 +57:30
26 5953 Anny Bakke Perlestenbakken Hedalen i.l. 5:04:07 +58:18
27 7399 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 5:04:55 +59:06
28 7245 Bjørg Nordby Krogstad Kråkstad IL 5:07:50 +1:02:01
29 7116 Catharina Davies NTNU-BIL 5:08:36 +1:02:47
30 6864 Hebe Nyquist   5:09:45 +1:03:56
31 6790 Marit Ellen Josefsen   5:09:51 +1:04:02
32 6771 Annbjørg Håøy Rustad IL 5:15:16 +1:09:26
33 6852 Sissel Mørreaunet   5:15:20 +1:09:31
34 7581 Eldbjørg Stubhaug Drangsland Aktiv mot kreft 5:17:32 +1:11:43
35 6937 Kerstin Storsveen Søndre Land Ski 5:18:08 +1:12:18
36 7994 Liv Bentzen Sport Torghatten 5:20:32 +1:14:43
37 10718 Marianne Faret Gjelsås Stokke il Ski 5:26:42 +1:20:53
38 7621 Odrun Arna Gederaas   5:27:27 +1:21:38
39 7165 Wenche Murtnes Hagestande Fredrikstad 5:29:01 +1:23:12
40 7427 Marit Valset Lillehammer Skiklub 5:29:37 +1:23:48
41 7860 Guri Verne Dsk 5:31:41 +1:25:52
42 7797 Tone Roalkvam   5:32:33 +1:26:44
43 7899 Elisabeth Bakkene Øystre Slidre il 5:32:44 +1:26:55
44 7801 Anne Søbstad Rye GE Healthcare 5:34:00 +1:28:11
45 8576 Tone Rud Fekjær Fet skiklubb 5:39:20 +1:33:31
46 8227 Oddfrid Liaskar   5:41:49 +1:35:59
47 6722 Wendy Grater   5:44:17 +1:38:28
48 7118 Turid Dyrstad Spring trening 5:47:26 +1:41:37
49 7780 Iren Olsen   5:50:12 +1:44:23
50 7426 Anne Karin Vala Rustad IL 5:51:31 +1:45:42
51 11001 Marcoen Scholten   5:51:45 +1:45:56
52 8114 Bente Hamnes Lillehammer Skiklub 5:56:29 +1:50:40
53 10134 Kristin  Johansen Bama BIL 6:02:10 +1:56:21
54 8056 Torill Anita Elnes Valsøyfjord IL 6:03:06 +1:57:17
55 8528 Jorun Endresen Haukeli Jaren il 6:10:51 +2:05:02
56 8796 Maarit Hautala   6:11:35 +2:05:46
57 8181 Gerd Elisabeth Johnsrud   6:12:14 +2:06:24
58 8592 Irena Prochazkova   6:15:30 +2:09:41
59 8050 Marian Eggen Alvdal IL/Muilwijk 6:16:53 +2:11:04
60 8929 Kirsti Magelssen   6:23:59 +2:18:10
61 9539 Iiona Koubkova   6:27:54 +2:22:05
62 9949 Monika Berning schulz sportreisen 6:32:32 +2:26:43
63 8357 Disa Røer   6:34:14 +2:28:25
64 8688 Kim Callahan   6:35:01 +2:29:11
65 8503 Stephanie Croteau Endurance United 6:41:38 +2:35:49
66 8865 Margunn Losnegard Karlsen Sjetne IL 6:46:46 +2:40:57
67 8456 Irene Vannebo   6:49:16 +2:43:27
68 8584 Ellen Oma Nordstrøm OsloMet Bil 6:49:19 +2:43:30
69 8495 Bjørg Lillian Øye   7:00:36 +2:54:46
70 10915 Ragnhild  Monsen Mo Skilag 7:11:15 +3:05:26
71 10543 Oddveig Nordal Syvde Il. 7:14:45 +3:08:55
72 8744 Turid Flåhagen Alt som durer 7:16:56 +3:11:07
73 10983 Marie Agnes Roy   7:30:53 +3:25:04
74 10243 Jette Møller Skiklubben Hareskov 7:31:38 +3:25:49
75 8646 Randveig Berg   7:38:23 +3:32:34
76 10188 Arja Laurila Jalas 7:47:31 +3:41:42
77 10238 Ingrid Munktelius Öhlén Surahammars SOK 8:00:49 +3:55:00
78 8891 Birgit  Landquist Klåveröd 8:07:26 +4:01:37
79 1503 Gerd-Onny Gauslå   8:30:19 +4:24:30
80 1456 Helle Brink   8:34:52 +4:29:02


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +