Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner 65-69 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 65-69 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1730 Birgit Øverby Tennøe Haslum IL 4:09:56 +0:00
2 1656 Lubov Pospeshina   4:21:00 +11:04
3 1566 Berit Johannessen   4:29:29 +19:34
4 1734 Liv Thommesen   4:31:45 +21:50
5 1582 Inger Lise Kristiansen Jutul Il 5:03:39 +53:43
6 1769 Live Ytrehus Ringkollen Skiklubb 5:07:28 +57:32
7 1578 Bjørg-Guri Kildahl Fet skiklubb 5:09:34 +59:38
8 1665 Kristin Ringdalen BK-Ski 5:10:55 +1:01:00
9 1787 Frøydis Asmyhr Bjørn Myhre Sport 5:10:58 +1:01:02
10 1635 Taina Maavirta Electrofit 5:12:27 +1:02:31
11 1768 Ingunn Ytrehus Tromsø Skiklubb Langrenn 5:22:08 +1:12:12
12 1514 Toril Gylterud Jutul 5:22:42 +1:12:47
13 1666 Ingeborg Roe Færder skilag 5:23:23 +1:13:28
14 1716 Solveig E Svardal Eikefjord IL 5:26:57 +1:17:01
15 1758 Lisbeth Weltha Skarphedin 5:35:02 +1:25:06
16 1784 Åse Marit Dønnestad Sjursø Bil Ahus 5:36:24 +1:26:29
17 1820 Brit Skogholt   5:37:01 +1:27:05
18 1559 Conway Janet   5:40:40 +1:30:44
19 1535 Grete Hofset Dalguten i.l. 5:46:40 +1:36:44
20 1756 Karin M Vik   5:46:50 +1:36:55
21 1761 Ingunn Wiig   5:57:46 +1:47:50
22 1557 Helga Flemmen Innselset   5:59:10 +1:49:14
23 1588 Kristina Landsverk HEMING IL 6:00:03 +1:50:08
24 1505 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 6:01:29 +1:51:33
25 1745 Doris Trueman   6:04:11 +1:54:16
26 1525 Siri Hellandsjø   6:10:30 +2:00:35
27 1421 Arja Ahti   6:26:05 +2:16:10
28 1661 Nina Gjærum Reinhardt Oddersjaa 6:27:24 +2:17:29
29 1533 Guri Hjulstad Trønder-Avisa Bedriftsidrettslag 6:29:25 +2:19:30
30 1711 Kristin Strømme   6:48:06 +2:38:11
31 1754 Liv Otterholt Veen   6:54:08 +2:44:12
32 1759 Anne Wergeland TIF Viking 6:57:04 +2:47:08
33 1753 Inger Varsi   6:57:36 +2:47:40
34 1540 Anne-Beth Holte Trondheim skiklubb 7:01:50 +2:51:54
35 1719 Kerstin Svensson Trollhättans sok 7:04:43 +2:54:47
36 1579 Mette Anita Kjelgård   7:06:29 +2:56:33
37 1470 Laila Kirsten Doseth Lesjaskog IL 7:10:04 +3:00:09
38 1509 Solveig Grenness   7:30:27 +3:20:32
39 1551 Lis Hørdum Larsen   8:55:29 +4:45:34


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +