Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Kvinner Elite



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 509 Justyna Kowalczyk Team Trentino Robinson Trainer 3:06:09,0 +0:00
2 502 Katerina Smutna Bauer Ski Team 3:09:13,9 +3:05
3 504 Astrid Øyre Slind Team Koteng 3:10:03,7 +3:55
4 501 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 3:19:30,9 +13:22
5 594 Emilie Fleten Gol Il 3:19:40,3 +13:31
6 596 Maria Gräfnings Skigo XC Team 3:19:51,0 +13:42
7 505 Lina Korsgren Åre Längdskidklubb 3:20:32,6 +14:24
8 582 Magni Smedås Lillehammer Skiklub 3:20:42,4 +14:33
9 531 Marit Engeseth Team Milslukern-Driv Trening 3:20:57,9 +14:49
10 553 Britt Ingunn Moian Nydal OSI 3:21:23,2 +15:14
11 555 Amalie Ous Nes Ski/Team Veidekke Oslofjord 3:23:37,9 +17:29
12 517 Chelsea Holmes APU Nordic Ski Center 3:23:59,8 +17:51
13 512 Ingeborg Dahl Skigo XC Team 3:24:20,5 +18:12
14 511 Marthe Kristine Hafsahl Karset Team Parkettpartner/Vang Skiløperforening 3:24:35,0 +18:26
15 549 Kromer Marie Haute Savoie Nordic Team 3:25:12,1 +19:03
16 506 Heli Annika Heiskanen Team Trentino Robinson Trainer 3:25:12,4 +19:03
17 583 Elebro Sofie Team Santander 3:26:31,4 +20:22
18 515 Berit Gjelten Team Synnfjell 3:26:45,7 +20:37
19 537 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven 3:28:00,7 +21:52
20 508 Laila Kveli Team Tynell 3:28:26,2 +22:17
21 575 Seraina Boner Skigo XC Team 3:28:27,0 +22:18
22 513 Roxane Lacroix Bauer Ski Team 3:30:37,3 +24:28
23 579 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklub 3:30:57,3 +24:48
24 514 Zuzana Kocumova Silvini Madshus Team 3:31:00,3 +24:51
25 586 Marit Vala Rustad IL 3:31:01,1 +24:52
26 525 Anne Maren Utne Belsby Tema Milslukern- Driv trening/ Kjelsås IL 3:32:15,8 +26:07
27 518 Erika  Flowers SMS T2 3:33:12,4 +27:03
28 593 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 3:33:24,4 +27:15
29 590 Emilie Kongsten Åsen IL 3:33:33,4 +27:24
30 558 Astrid Kristin Ruud Hakadal / Hufserypene 3:36:12,5 +30:04
31 571 Gina Flugstad Øistuen LYN SKI Moseteråsen 3:36:22,3 +30:13
32 543 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:36:23,4 +30:14
33 530 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL/ Team Synnfjell 3:37:37,5 +31:29
34 595 Hilde Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL/Team ParkettPartner 3:38:55,9 +32:47
35 576 Noora Kivikko Vltava Fund Craft Team 3:40:43,4 +34:34
36 523 Tonje Andersen Strandbygda il 3:40:51,8 +34:43
37 598 Inka Komonen NTNUI Langrenn 3:40:55,4 +34:46
38 520 Laura Mccabe   3:42:05,6 +35:57
39 534 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk og Hauger IF 3:42:06,4 +35:57
40 6141 Sara Niittyviita   3:42:43,5 +36:35
41 566 Maren Thomasgaard Team Milslukern - Driv Trening 3:42:57,6 +36:49
42 548 Ingeborg Kristine Lind Knipen Kneikelag 3:44:15,9 +38:07
43 522 Ragnhild Amlie IL TRY 3:44:17,7 +38:09
44 578 Thea Maurtvedt Slitu IF 3:45:02,6 +38:54
45 561 Franziska Skogsholm Åslia skilag 3:45:17,2 +39:08
46 557 Ellen Rolijordet Kolbukameratene IL 3:45:58,1 +39:49
47 540 Anne Christine Bull Haaversen Fossum/ØHIL 3:45:58,7 +39:50
48 572 Karoline Bye Øren Lillehammer skiklubb 3:46:24,6 +40:16
49 570 Berit Vestermo Hovin il 3:47:18,8 +41:10
50 554 Meta Steinbach Olsson Ronneby OK 3:47:27,7 +41:19
51 589 Kari Øvsthus OPIL 3:47:33,3 +41:24
52 569 Venche Vestbakken Raufoss IL / GOBB BIL 3:48:35,2 +42:26
53 584 Sigrid Stakston Søre Ål IL 3:49:31,7 +43:23
54 550 Unni Persson Moseby Kjelsås IL 3:50:55,8 +44:47
55 564 Lin Iren Sætre Team Sentrum Sport Trysil 3:52:26,9 +46:18
56 516 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 3:52:33,0 +46:24
57 541 Sofia Johansson Team raske gutter og SKIPAC 3:55:14,1 +49:05
58 532 Helene Marie Fossesholm Eiker Skiklubb 3:56:02,6 +49:54
59 529 Camilla Høivik Carlsen   3:56:22,9 +50:14
60 573 Melina Meyer Magulas Lyn Ski 3:57:47,9 +51:39
61 544 Karoline Holsen Kyte Førde il 3:58:09,3 +52:00
62 539 Anne Hørsand Ilseng il 3:58:17,2 +52:08
63 581 Martine Slokvik Ottestad IL Ski 3:59:17,3 +53:08
64 560 Hege Skari Lillehammer Skiklub 4:00:59,9 +54:51
65 545 Kristin Eitrem Landmark Fossum RD / Milslukern Driv 4:01:31,8 +55:23
66 565 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 4:01:34,2 +55:25
67 547 Åse H Laukli Lervik Asker Skiklubb 4:02:31,6 +56:23
68 556 Pia Helene Paulsen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 4:02:37,9 +56:29
69 536 Gro Siljan Hjukse BK Ski 4:04:40,2 +58:31
70 527 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 4:04:46,5 +58:38
71 533 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 4:05:26,6 +59:18
72 568 Mari Anette Undlien Lyn Ski / PwC BIL 4:05:57,6 +59:49
73 538 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 4:06:54,0 +1:00:45
74 535 Linda Helland Bull Ski & Kajakk 4:07:21,5 +1:01:12
75 559 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 4:07:40,3 +1:01:31
76 562 Emily Stitt OSI langrenn 4:07:52,6 +1:01:44
77 524 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 4:13:10,9 +1:07:02
78 591 Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 4:13:17,0 +1:07:08
79 528 Marianne Byfuglien MjøsSki 4:13:33,6 +1:07:25
80 597 Mathilde Rønning Vikersund IF 4:50:16,3 +1:44:07