Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 16-17 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 16-17 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 241 Matz William Jenssen Milslukern Sport 3:00:06,4 +0:00
2 207 Jonas Vika NTG Lillehammer - Mjøsski 3:05:37,0 +5:31
3 750 Karsten Andre Vestad Molde og Omegn 3:05:58 +5:52
4 1047 Tor Olav Svaland Birkenes il /akademiet 3:09:00 +8:54
5 999 Jacob Olsson Rustad IL 3:10:03 +9:57
6 1067 Mathias Ulverud Gjerdrum il ski 3:11:10 +11:04
7 1108 Morten Antonsen Nes Ski/Intersport Kløfta 3:11:38 +11:32
8 699 Eirik Stene Jutul Il 3:12:29 +12:23
9 1886 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 3:13:06 +13:00
10 1134 Petter Thorslund Aadland Nittedal IL 3:14:43 +14:37
11 667 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 3:15:52 +15:46
12 1090 Elias Mostraum Osterøy IL 3:16:27 +16:21
13 740 Fredrik Stenersen Glomsrud Oppegård IL 3:16:50 +16:44
14 961 Eivind Luka Gjerdrum IL 3:18:51 +18:45
15 948 Mats Morgan Langøy Frogner IL ski 3:19:00 +18:54
16 671 Herman H. Kleivi Holmen Langrenn/Team Vestmarka 3:20:27 +20:21
17 11503 August Myrvold Kjellmyra IL 3:20:53 +20:47
18 2021 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 3:20:56 +20:50
19 2055 Magnus Perger Haslum IL / Team Vestmarka 3:21:21 +21:15
20 1976 Eirik Stiklestad  Johansen Ullensaker skiklubb 3:21:44 +21:38
21 2708 Håkon Bakke Kjerstad Emblem IL 3:22:11 +22:05
22 1089 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 3:22:14 +22:08
23 11475 Sigurd Tveter Holmen IF Langrenn 3:22:57 +22:51
24 2169 Sebastian Risan Nakken Molde og omegn IF 3:23:56 +23:50
25 2528 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 3:24:06 +24:00
26 11445 Eirik Hella Vollen Ski/Team Eid 3:24:37 +24:31
27 2166 Alexander Franks-Penty Holmen IF Langrenn / Team Vestmarka 3:25:17 +25:11
28 2870 Trym Olafsen Rustad IL 3:25:43 +25:37
29 618 Andreas Bergsland Trøsken IL 3:26:02 +25:56
30 2521 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum il ski 3:26:41 +26:35
31 3346 Bjørn Borkamo Gaular IL 3:27:02 +26:56
32 2901 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 3:28:45 +28:39
33 2157 Jesper Røn Rustad IL 3:28:47 +28:41
34 2619 Vegard Dybvand Rustad IL 3:29:01 +28:55
35 895 Matias Hansen Ullensaker skiklubb, Team Logiflow 3:29:17 +29:11
36 11482 Simon Moosmayer Holmen IF 3:29:22 +29:16
37 973 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 3:29:28 +29:22
38 2957 Jakob Gløersen Fredrikstad Skiklubb 3:29:46 +29:40
39 1980 Viktor Olsen Juklestad Lyn Ski 3:31:06 +31:00
40 10551 Martin Uldal Birkenes Il 3:32:13 +32:07
41 3742 Jonas Herbrandsen Rustad IL 3:32:27 +32:21
42 2581 Eskil Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 3:33:11 +33:05
43 1137 Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 3:33:40 +33:34
44 2435 Olav Høgåsen Lillehammer skiklubb 3:34:05 +33:59
45 2601 Knut Borkholm Eiker Skiklubb 3:34:40 +34:34
46 3030 Torjus Kristian Bakken   3:35:25 +35:19
47 2655 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 3:35:42 +35:36
48 1131 Jonas Dyrli Thoresen   3:36:23 +36:17
49 3723 Anders  Vestøl Vegårshei Il 3:36:37 +36:31
50 2585 Kristian Berg Eiker Ski 3:37:11 +37:05
51 2900 Henrik Glomnes Holmen IF 3:37:28 +37:22
52 3714 Oliver Bosdal Thorsen Førde il 3:37:47 +37:41
53 2917 Christian Hermansen Sveen Åsen IL 3:38:07 +38:01
54 1959 Tobias Orellana Hellerud Eiker Skiklubb 3:38:37 +38:31
54 3090 Eskil Linge Glomnes Valldal IL 3:38:37 +38:31
56 11454 Knut Andreas Rugsland Holmen IF 3:38:39 +38:34
57 2638 Adrian Flote Hovdebygda IL Ski 3:38:41 +38:35
58 2165 Vebjørn Blom-Hagen Haslum 3:38:56 +38:50
59 4595 Øystein Sendstad Åsen IL 3:39:05 +38:59
60 3194 Hjalmar Michelsen Syril 3:39:19 +39:13
61 3631 Ivar Nistad Gaular IL 3:39:23 +39:17
62 2351 Oscar Bretteville Fossum IF 3:39:40 +39:34
63 4058 Elias Kvalevaag-Holm MjøsSki 3:39:41 +39:35
64 2168 Julian Martens Meyer Frogner IL 3:40:43 +40:37
65 2953 Iver  Owren Vingrom IL 3:40:52 +40:46
66 3762 Jostein Aker Tønsberg Seilforening 3:41:53 +41:47
67 4263 Bordal Even MjøsSki 3:42:21 +42:15
68 2686 Heine Husdal Drøbak-Frogn IL 3:42:40 +42:34
69 2869 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 3:43:04 +42:58
70 3339 Peter Oliver Nergaard Åslia skilag 3:43:08 +43:02
71 2647 Andreas Aleksander Gjessing Holmen-if 3:43:26 +43:20
72 3320 Mikkel Katla Haslum IL 3:43:31 +43:25
73 989 Audun Nordaas Strandbygda il 3:44:44 +44:38
74 5351 Håvard Kjærheim Fredwall Nesodden IF 3:45:22 +45:16
75 4289 Jørgen Thorud Lyn Ski 3:46:47 +46:41
76 2912 Oscar Reiersen Trøsken IL 3:47:30 +47:24
77 2422 Marius Solberg Hernes Nes Ski/Intersport Kløfta 3:49:31 +49:25
78 3609 Jonas Lindbæck Lyn Ski 3:49:36 +49:30
79 4216 Oskar Lockert Skjold Åsen IL/O.B. Wiik A.S. 3:50:05 +49:59
80 11415 Jostein Tullander Rustad IL 3:50:44 +50:38
81 3127 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen Ski 3:50:54 +50:48
82 2911 Tobias Ramsberg Gjøvik skiklubb 3:51:24 +51:18
83 3743 Trym Holm IL Jardar 3:51:30 +51:24
84 2925 Simen Kildal Røa Langrenn 3:52:01 +51:55
84 11458 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 3:52:01 +51:55
86 6538 Syvert Kjellevold Tveter Oddersjaa 3:52:47 +52:41
87 3774 Ole Martin Levernes Næroset IL 3:53:48 +53:42
88 3637 Magnus Nyberg Kjelsås IL 3:57:38 +57:33
89 2888 Simen Olsen Kirkevik Ottestad IL 3:58:22 +58:16
90 2604 Mattias Brekkum   3:59:15 +59:09
91 2881 Erlend Børli Haslum IL 3:59:29 +59:23
92 5530 Magnus Rømuld Sandham Askim IF Ski 3:59:52 +59:46
93 3098 Martin Hammer Søre Osen IL 4:00:43 +1:00:37
94 6582 Lars Hesby Hurum SK Rye Sykkel 4:01:03 +1:00:57
95 4041 Sondre Jordheim Lørenskog Skiklubb/Team Skiclimbers 4:01:20 +1:01:14
96 3785 Amund Viksmo   4:03:28 +1:03:22
97 3792 Eirik Nydal Høybråten og Stovner IL 4:04:05 +1:03:59
98 10854 Endre Berg Leiren Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb 4:04:54 +1:04:48
99 4247 Truls Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 4:05:59 +1:05:53
100 4269 Vemund Svergja Molde og omegn Idrettsforening 4:07:06 +1:07:00
101 2920 Mathias August Myhrstad Valhovd Holmen IF 4:07:15 +1:07:09
102 2914 Olav Brandstorp Sanden Holmen IF 4:08:09 +1:08:03
103 4205 Tobias Hellum Moe IL Jardar 4:09:44 +1:09:38
104 5647 Øystein Engeli Rudsbygd IL 4:10:12 +1:10:06
105 11160 Arnfinn Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:14:10 +1:14:04
106 3520 Henrik Fjeld Rustad IL 4:15:01 +1:14:55
107 10624 Tormod Bratheim   4:15:28 +1:15:22
108 3794 Petter Seland FSK 4:17:47 +1:17:41
109 1928 Mads Fraurud Hamar Skiklubb 4:18:43 +1:18:37
110 8945 Carter Mcphedran Maranacook Ski Club 4:19:32 +1:19:26
111 4227 Jacob Grøgaard BVHIF 4:20:03 +1:19:57
112 4987 Håkon Malmbekk Holmen IF 4:21:17 +1:21:11
113 3697 Sigvart Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 4:21:34 +1:21:28
114 10157 Iver Kjelsaas Sørkedalens idretsforening 4:21:59 +1:21:53
115 5789 Oskar Farbrot Rustad IL 4:23:15 +1:23:09
116 2086 Mathias Stiklestad  Johansen Ullensaker skiklubb 4:25:21 +1:25:15
117 10659 Ian Delang   4:26:03 +1:25:57
118 10733 Tor Magnus Grøstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 4:26:04 +1:25:58
119 10737 Walker Hall   4:26:05 +1:25:59
120 4306 Håkon Andreas Mork Holm Langhus IL 4:37:24 +1:37:18
121 10832 Bodhi Kuzyk   4:37:26 +1:37:20
122 6253 Jørgen Fjermedal Hamar Skiklubb 4:40:07 +1:40:01
123 11146 Simen Hauglum Slettene Dfi ski 4:41:36 +1:41:30
124 4238 Martin Stensrud Strandbygda 4:41:52 +1:41:46
125 2830 Jon Tomter Brøttum IL 4:42:08 +1:42:02
126 3075 Magnus Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 4:43:16 +1:43:10
127 6047 Jonas Hyggen Viken Hyggen Eplemost 4:44:22 +1:44:16
128 9243 Theodor Ånestad Ullensaker skiklubb 4:46:38 +1:46:32
129 10986 Einar Johannes Rye Røa Langrenn 4:46:46 +1:46:40
130 9406 Simone Gaetani   4:48:13 +1:48:07
131 7362 Jonas Sivesindtajet Bøverbru il 4:49:06 +1:49:00
132 4631 Aslak Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 4:51:06 +1:51:00
133 8951 Kjetil Midttun   4:53:34 +1:53:28
134 10628 Audun Brevik Stokke il 4:55:13 +1:55:08
135 5066 Iver Granberg Strandbakken   4:59:08 +1:59:02
136 4683 Leonard Sandløkk Schiller LØRENSKOG SKIKLUBB 4:59:46 +1:59:40
137 10030 Edvard Finstad Åsen IL 5:11:30 +2:11:24
138 8816 Ole Gustav Morstad   5:14:06 +2:14:00
139 9226 Tobias Svendsen Høybråten og Stovner 5:17:09 +2:17:03
140 7702 Even Kjørstad MjøsSki 5:19:36 +2:19:30
141 7725 Henrik Lauritzen   5:20:40 +2:20:34
142 10725 Travis Grialou   5:26:25 +2:26:19
143 8969 Henrik Nemeth   5:44:04 +2:43:58
144 8829 Ludvik Tinius Høgvard   5:44:14 +2:44:08
145 9765 Adam Toft Michelsen   6:04:51 +3:04:45
146 9775 Kjartan Underbakke Sandnes Sykleklubb 6:16:27 +3:16:21
147 10588 Frode Aune Eikefjord 6:30:33 +3:30:27
148 10103 David Hellesøy Rosendal Turnlag 7:22:25 +4:22:19
149 8542 August Lou Oppfeldt   7:58:01 +4:57:55