Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 18-19 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 149 Andreas Kirkeng IL ROS - ski / Team Drammen 2:51:56,0 +0:00
2 84 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 2:55:31,6 +3:36
3 1099 Simen Løbak Asker skiklubb/ team Asker 2:56:55 +4:59
4 181 Amund Riege Rustad IL 2:57:46,1 +5:50
5 193 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 2:57:50,5 +5:54
6 110 Ansgar Evensen Vind IL 2:58:35,8 +6:40
7 713 Ludvig Vartdal Emblem IL 3:00:29 +8:34
8 676 Espen Hegstad Krüger Lyn Ski 3:01:02 +9:06
9 611 Mathias Øivind Andresen Kjelsås IL 3:03:46 +11:51
10 10533 Eirik Andreas Mortensbakke Bærums skiklub 3:04:31 +12:36
11 741 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 3:05:05 +13:09
12 138 Simen Hårstad Rennebu IL 3:05:25,1 +13:29
13 619 Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL 3:05:42 +13:47
14 715 Marius Vesterås VardeIL/Gjøvik/Toten Langrenn 3:05:43 +13:48
15 1887 Torstein Bolstad Blikra Gaular IL 3:06:02 +14:07
16 734 Nicolay Sevang Lyn Ski 3:06:26 +14:30
17 744 Ola Lier Asker Skiklubb 3:06:49 +14:53
18 711 Henrik Vik Tolo Asker Skiklubb 3:07:32 +15:36
19 721 Simen Øiseth NTG Lillehammer/Fet Skiklubb 3:09:28 +17:33
20 707 Kristoffer Sørnes Lier IL 3:09:53 +17:57
21 11472 Anders Johan Rogne Hakadal Langrenn 3:09:56 +18:00
22 9875 Kristoffer Sverdrup Dombås il 3:10:45 +18:49
23 858 Sivert Eggen Rustad IL 3:11:33 +19:37
24 1110 Nico Bennert One Way Pro Team 3:11:35 +19:39
25 624 Ivar Harald Clem Fossum IF/NTG-L 3:11:37 +19:41
26 693 Vegard Lund Røer Bækkelaget SK 3:12:20 +20:25
27 229 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb / Team Craft Østfold 3:13:25,4 +21:29
28 169 Fredrik L Nilsen Superski/Heming IL 3:13:59,1 +22:03
29 1121 Vegard Ek Hagen Driv IL 3:14:52 +22:56
30 3356 Martin Øyen Tøraasen Folldal 3:14:54 +22:59
31 902 Rasmus Hemma Team Parkettpartner 3:14:59 +23:03
32 2035 Trym Nesje-Haugli Lillehammer Skiklub/NTG-Lillehammer 3:15:00 +23:04
33 9743 Thomas Stangjordet Raufoss IL Langrenn/Team GTL 3:15:26 +23:30
34 126 Sondre Haneberg Oppegård IL 3:15:26,8 +23:31
35 755 Håvard Høymork HEMING IL 3:15:45 +23:49
36 901 Magnus Mortensen Hellum Røa IL 3:16:43 +24:48
37 871 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklub 3:17:21 +25:25
38 906 Even Hognestad Nordre Eidsvoll IL 3:18:26 +26:30
39 2138 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 3:18:37 +26:41
40 1125 Martin Nordvold Lunde Åslia skilag 3:18:40 +26:45
41 1007 Herman Paus Asker skiklubb/Team Milslukern - Driv trening 3:19:07 +27:11
42 925 Marius Lunder Jensen Fet Skiklubb 3:19:41 +27:46
43 2747 Matias Navelsaker Chatlet Sport 1 Nordfjordeid 3:19:46 +27:51
44 990 Eirik Nordaas Strandbygda il 3:20:11 +28:15
45 2564 Kristian Sollie Kjelsås Il/Team Kollen 3:20:52 +28:57
46 855 Kristoffer Dunham Bærums skiklub 3:21:59 +30:03
47 1046 Ola Trommald Straumsheim Lyn Ski 3:22:45 +30:50
48 2447 Tom-Erik Johnsen Lillomarka skiklubb 3:23:08 +31:12
49 2051 Christian Opsahl Eriksen Gjøvik og Toten Langrenn/Vind IL 3:23:21 +31:26
50 2185 Kristoffer Thorud Lyn Ski 3:24:00 +32:05
51 2101 Elias Tangen Oseberg 3:24:03 +32:08
52 3342 Leo Fossholt Olsen Eiker Skiklubb 3:25:06 +33:11
53 2764 Torstein Ous Søre Ål il / Team Sport 1 Lillehammer 3:25:15 +33:20
54 2882 Jostein Wiig Dagestad Haslum IL 3:25:35 +33:40
55 1941 Herman Grytnes Jardar IL 3:25:43 +33:48
56 1947 Trym Hagen Lyn Ski 3:26:26 +34:30
57 992 Sondre Nydal Høybråten og Stovner 3:26:40 +34:45
58 645 Sigurður Arnar Hannesson SFÍ 3:27:00 +35:05
59 9848 Albert Sperstad Bærums skiklub 3:27:12 +35:16
60 11478 Lars Øvrebø Gaular IL 3:27:16 +35:20
61 1065 Asbjørn Holt Tønsberg Fet skiklubb 3:27:25 +35:30
62 1019 Sigurd Rustad Vang skiløperforening 3:28:04 +36:09
63 2053 Simen Bergh Pedersen   3:28:28 +36:33
64 2452 Herman Karterud Nordbygda/Løten Ski 3:28:32 +36:36
65 1958 Adrian Orellana Hellerud Eiker Skiklubb 3:29:14 +37:19
66 2150 Mads Hagen Oseberg Skilag 3:29:16 +37:20
67 2134 Magnus Brynsrud Bærums Verk Langrenn 3:29:38 +37:42
68 2491 Tobias H. Mortensen Lyn Ski 3:29:47 +37:51
69 1120 Carl Grøstad Nesodden IF 3:30:07 +38:12
70 690 Joar Oldernes Høybråten og Stovner IL 3:30:13 +38:18
70 2081 Martin Solbakken IL Jardar/Team Vestmarka 3:30:13 +38:18
72 2643 Eskil Frøisland Vang Skiløperforening 3:30:35 +38:39
73 724 Lars-Martin Fossgard Team Asker/Asker skiklubb 3:30:57 +39:02
74 2393 Sigurd Gjerdingen Søndre Ål Spkl 3:31:23 +39:27
75 3326 Jacob Weel Rosbo Københavns skiklub 3:31:29 +39:33
76 11440 Erik Tveraaen Torvbråten Vollen Ungdomslag 3:31:33 +39:38
77 1045 Johan Storebakken Hamar Skiklubb 3:31:38 +39:42
78 753 Vetle Uhre Hammersvik Førde IL Langrenn 3:31:51 +39:55
79 2860 Knut Ørjavik BUL Tromsø 3:32:34 +40:39
80 3044 Lars Bjørnsgaard Mont Blanc 3:32:59 +41:03
81 2025 Martin Moosmayer Jardar IL 3:33:05 +41:09
82 2148 Eivind Carlsen Skimt 3:33:39 +41:43
83 11459 Einar Lund Westgaard Rustad IL 3:33:58 +42:02
84 4669 Edvard Lauritz Sæthern Magnor UL 3:34:41 +42:45
85 2073 Marius Sjølie Haslum 3:35:00 +43:05
86 2894 Sander Kjus Tjøgersen Høybråten og Stovner IL 3:35:25 +43:30
87 2131 Axel Villanger Bang Røa IL 3:36:14 +44:18
88 1878 Walker Bean dartmouth ski team 3:36:39 +44:44
89 9874 Peder Owren   3:37:16 +45:20
90 2905 Herman Kjærnsmo Bærums skiklub 3:37:19 +45:24
91 1974 Raymond Johannesen Svea skilag / team Hadeland 3:38:00 +46:04
92 2413 Halvard Haugse Fossum IF 3:38:37 +46:42
93 2883 Kristian  Evenhus I.l.aasguten 3:38:38 +46:42
94 2367 Emil Edseth   3:39:23 +47:27
95 2339 Olav Berger Skedsmo Skiklubb 3:40:28 +48:32
96 9205 Lars Benske Fredrikstad Roklubb 3:40:32 +48:37
97 1962 Einar Hoff Lillehammer Skiklub/Team Sport 1 Lillehammer 3:41:27 +49:31
98 2760 Arnar Olafsson Akureyri skiklub 3:41:37 +49:41
99 3634 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 3:42:04 +50:08
100 3780 Marius Skara   3:42:42 +50:46
101 2145 Gaute Owren Vingrom IL 3:45:36 +53:41
102 4170 Kim Olav Tråseth Vestringen IL/ Team taåt 3:46:52 +54:56
103 230 David Thorvik Kjelsås IL 3:47:32,5 +55:36
104 2625 Eskil Engdahl Torvikbukt IL 3:47:47 +55:51
105 2799 Jørgen Smith-Meyer   3:47:51 +55:56
106 4150 Olav Størdal Molde og omegn Idrettsforening 3:48:00 +56:05
107 5605 Nicolay Bjønness Yngsdal Ormsund roklub 3:48:09 +56:14
108 2488 Marcus Midtenget Vestringen IL / Team Taåt 3:48:38 +56:42
109 2933 Filip Glittenberg Holt Tistedalen Fl 3:48:54 +56:59
110 4503 Marius Braathen Kleven Lier IL 3:51:36 +59:40
111 4233 Simen Offigstad Øyer Tretten IF 3:52:59 +1:01:03
112 2471 Fredrik Nakken Langstein Tomrefjord IL 3:54:27 +1:02:32
113 4084 Tobias Moholt Drøbak Frogn Ski 3:54:52 +1:02:56
114 2551 Ole-Martin Sandness Sørum IL 3:56:04 +1:04:08
115 4021 Simen Meistad Hermansen Fredrikstad Skiklubb 3:56:08 +1:04:13
116 1115 Philip Drivenes Fredrikstad Skiklubb 3:56:48 +1:04:53
117 3292 Trond Elias Ødegård Aktiv mot kreft/Fossum 3:57:36 +1:05:41
118 4110 Erlend Rondeel Drøbak/Frogn Ski 3:57:38 +1:05:43
119 3707 Morten Andre Sætre Rustad IL 3:59:43 +1:07:47
120 2915 Harald Schaanning Fossum 4:00:19 +1:08:23
121 4686 Martin Vang Dahl   4:01:14 +1:09:18
122 2384 Magnus Fraurud Hamar Skiklubb 4:03:12 +1:11:17
123 4198 Kristian Lindh Aandahl Kongsberg Langrenn 4:03:54 +1:11:58
124 6895 Joakim Ryen Ullensaker skiklubb 4:04:16 +1:12:20
125 4438 Oskar Fjelldal Eid IL 4:04:31 +1:12:36
126 10977 Karl Hallberg Ringstad   4:07:21 +1:15:25
127 816 Mads Arnesen Fredrikstad Skiklubb 4:08:32 +1:16:37
128 205 Johan Unneberg Tistedalen Fl 4:13:58,6 +1:22:03
129 7498 Elias Huser Lien Vestringen IL Teamt Taåt 4:14:06 +1:22:10
130 10636 Fredrik Hesselberg Hakadal IL 4:16:12 +1:24:17
131 4493 Emil Jaksland Bødalen 4:17:58 +1:26:02
132 4139 Iver Stadsvoll Søre Ål IL 4:18:28 +1:26:32
133 7037 Kristoffer Krogh Wetterhus Vollen 4:18:38 +1:26:42
134 860 Christoffer Enderud Hansen Galterud IF/Team odal 4:19:19 +1:27:24
135 10932 Cameren Eli Nielsen   4:19:25 +1:27:30
136 4950 Syver Røhnebæk Kongsrud Vikersund IF 4:21:53 +1:29:57
137 9572 Jesper E Lyssand Njård 4:22:36 +1:30:40
138 4006 Fredrik Gudheim Haraldstad Trøsken IL 4:24:55 +1:33:00
139 11143 Sivert Rønningen Skedsmo Skiklubb 4:25:51 +1:33:56
140 6571 Georg Skogseth   4:27:32 +1:35:36
141 4377 Nicolai Heimbeck Arnesen HEMING IL 4:28:57 +1:37:02
142 9849 Eivind Søyland   4:31:12 +1:39:16
143 9916 Lasse Bøverdalen Næroset IL 4:32:12 +1:40:17
144 6263 Niclas Følbæk   4:33:26 +1:41:31
145 8965 Marcus Fremstad Myrvang   4:38:49 +1:46:53
146 4461 Johan Hanestad VESTRINGEN IL 4:42:27 +1:50:31
147 6437 Sondre Selsaas   4:48:58 +1:57:03
148 4053 Kim-Andre Kolloen   4:52:20 +2:00:25
149 10969 Oscar Ravik   4:52:50 +2:00:55
150 8837 Trym Bigseth Island OTO 4:52:51 +2:00:55
151 9131 Andreas Vangsnes Ålesund Friidrettsklubb 4:55:58 +2:04:02
152 7938 Karl Biehl   4:59:12 +2:07:17
153 6615 Edvard Skjolden Bærums Verk og Hauger IF 4:59:35 +2:07:40
154 10521 Ulrik Aakre Fredrikstad Basketballklubb 5:02:03 +2:10:08
155 7757 Sivert Myrold TSV Buchenberg 5:05:12 +2:13:16
156 10544 Anton Olstad Magnor UL 5:05:52 +2:13:56
157 9823 Johan Bergland ØHIL 5:06:22 +2:14:27
158 7414 Jakob Toft Michelsen   5:09:47 +2:17:51
159 11028 Nikolai Stang-Holm   5:09:49 +2:17:53
160 2190 Marius Ringstad   5:11:21 +2:19:25
161 10532 Henrik Mathiesen Asker Trekkhundklubb 5:11:56 +2:20:00
162 9405 Giacomo Gaetani SC SEM 5:12:19 +2:20:23
163 7680 Petter Hvile SK Løype 5:18:47 +2:26:51
164 9985 Jonathan Blom Christensen Familiepresset 5:24:07 +2:32:11
165 10787 Oscar Jacobsen Bødalen 5:28:07 +2:36:12
166 10880 Son Luu   5:30:55 +2:38:59
167 9853 Benjamin Sturek SOK Viljan 5:36:19 +2:44:23
168 8527 Herman Jakob Haugaa SK Rye / Koll IL 5:42:51 +2:50:55
169 10882 Eivind Løkstad   5:44:09 +2:52:14
170 8219 Christoffer Larsen   5:45:34 +2:53:38
171 10531 Anders Marheim Aulie SK Løype 5:58:43 +3:06:47
172 10020 Markus Engås Vestborg VGS 6:09:36 +3:17:40
173 9255 Kristian Riis Grønli   6:16:41 +3:24:45
174 9421 Jesper Grøttumsbråten   6:19:17 +3:27:22
175 10902 Arne Midtbø Leirgulen IL 6:30:57 +3:39:01
176 9451 Theodor Hellesøy Stord IL 6:47:24 +3:55:28
177 8543 Carl Emil Lou Oppfeldt   6:59:47 +4:07:52
178 10625 Ole Jørgen Bratshaug Vestborg VGS 7:03:25 +4:11:30
179 10522 Tobias Bergwitz-Larsen Fossum 7:05:04 +4:13:08
180 10051 Hermann Furland Vestborg VGS 7:33:05 +4:41:10
181 11159 Emil Granaasen Tarantino 2019 7:45:47 +4:53:52
182 10494 August Thygesen   7:55:00 +5:03:05