Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 131 Johan Hoel Åsen IL 2:39:20,6 +0:00
2 156 Gaute Kvåle Røldal il/TVV 2:41:15,8 +1:55
3 190 Petter Stakston Søre Ål IL 2:41:27,8 +2:07
4 13 Torleif Syrstad Team Koteng 2:41:29,3 +2:09
5 216 Henrik Dønnestad Gulset IF/Team Telemark 2:41:47,1 +2:26
6 251 Mattis Stenshagen Follebu Skiklubb 2:43:34,8 +4:14
7 200 Lars Sørensen Rustad IL 2:46:49,7 +7:29
8 39 Thomas Gjestrumbakken Team Parkettpartner 2:48:47,4 +9:27
9 46 Stian Berg Team Synnfjell 2:48:48,1 +9:27
10 37 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 2:50:51,7 +11:31
11 159 Baptiste Lorier Team Grenoble 2:51:56,8 +12:36
12 137 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 2:52:48,3 +13:28
13 151 Eivind Kjennerud Sande Sportsklubb 2:53:45,9 +14:25
14 123 Henrik Gullikstad Lillehammer Skiklub 2:53:48,5 +14:28
15 94 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 2:53:49,6 +14:29
16 112 Trym Halbjørhus Fikke Hemsedal IL/Team Hallingdal 2:53:59,5 +14:39
17 158 Mats Bjørnar Leirdal IL Bjørn 2:55:29,2 +16:09
18 139 Harald Ihlebæk Bækkelagets SK 2:55:46,5 +16:26
19 87 Harald Astrup Arnesen Il Heming 2:55:56,3 +16:36
20 746 Alexander Nyheim Tomrefjord IL 2:56:40 +17:20
21 235 Emil Intelhus Brøto Gol Il 2:56:43,4 +17:23
22 828 Yan Belorgey Team Grenoble 2:56:48 +17:28
23 141 Daniel Instanes Fana IL 2:57:36,6 +18:16
24 85 Jens Andersen Gjerdrum il ski 2:57:36,8 +18:16
25 129 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 2:57:37,7 +18:17
26 152 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 2:57:42,3 +18:22
27 209 Erling Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL/Team Oslo Sportslager 2:57:43,3 +18:23
28 117 Christian Berge Foyn NTNUI Langrenn 2:57:43,6 +18:23
29 68 Ludwig Tärning Team Serneke 2:57:50,1 +18:29
30 92 Sivert Bakken Vingrom IL 2:57:58,6 +18:38
31 41 Michael Kuisle Team Forever Nordic 2:58:21,5 +19:01
32 202 Hans Kristian Sørum MjøsSki 2:58:29,1 +19:08
33 941 Jørgen Brendengen Krogsæter Ullensaker 2:58:30 +19:09
34 180 Simen Ramstad Vind IL 2:59:38,8 +20:18
35 58 Sigurd Sollien Hulbak Skigo XC Team 2:59:43,1 +20:22
36 210 Kristoffer By Vollset Klæbu IL 2:59:50,8 +20:30
37 99 Johannes Bjertnæs Jevnaker IF ski 3:00:03,4 +20:43
38 86 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb 3:02:14,1 +22:53
39 150 Ole Marius Kirkeng IL ROS - ski / Team Drammen 3:02:18,0 +22:57
40 907 Erlend Hokholt Oppegård IL 3:03:11 +23:50
41 43 Fabián Stocek Vltava Fund Craft Team 3:03:15,2 +23:55
42 680 Lars Laulo HEMING IL 3:03:23 +24:03
43 184 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK 3:03:58,0 +24:37
44 134 Isac Holmström NTNUI 3:04:20,8 +25:00
45 250 Thomas  Hetland Helleland IL 3:04:30,8 +25:10
46 153 Sivert Knotten IL Runar/ Team Telemark 3:05:08,8 +25:48
47 641 Lars Grønlund Ringkollen Skiklubb 3:05:23 +26:02
48 638 Andreas Faanes NTNUI 3:05:30 +26:10
49 774 Marcos Puigdefabregas   3:05:32 +26:12
50 649 Torger Haukåen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:06:03 +26:43
51 1055 Håkon Thomassen Sauda IL 3:06:19 +26:59
52 178 Espen Persen Lyn Ski 3:06:28,3 +27:08
53 103 Marcus Braathen NTNUI 3:06:47,7 +27:27
54 199 Anders Sørensen Bækkelagets SK 3:06:58,4 +27:38
55 951 Ole-Henrik Lervik Molde og omegn IF 3:07:59 +28:39
56 116 Anders Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 3:08:17,9 +28:57
57 1012 Salacroup Rémi Team Grenoble 3:08:48 +29:28
58 2332 Erlend Bakken Veten IL 3:09:24 +30:04
59 135 Ole Hulbak NTNUI 3:09:24,9 +30:04
60 300 Ola Nygård Snellingen   3:09:42,3 +30:22
61 54 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 3:10:18,7 +30:58
62 245 Erik Lippestad Thorstensen Aktiv mot kreft 3:10:43,5 +31:23
62 782 Emil Bratbak Lillehammer Skiklub 3:10:43 +31:23
64 183 Ivar Andre Ryttervold Åsen IL - Team Sportsmanden 3:11:09,0 +31:48
65 632 Olav Vikøren Espenes Lyn Ski 3:11:16 +31:56
66 130 Kristoffer Hestetræet Lillehammer Skiklub 3:11:21,9 +32:01
67 1062 Jørgen Tveita NTNUI 3:11:53 +32:33
68 173 Morten Nævestad LYN SKI Moseteråsen 3:12:07,2 +32:47
69 106 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 3:12:31,2 +33:11
70 773 Jostein Tandberg Kjelsås IL langrenn 3:12:50 +33:30
71 857 Petter Ebbesen Orkanger IF / Team Ustjåren 3:13:57 +34:37
72 162 Johan Eirik Meland Markane IL 3:15:06,8 +35:46
73 817 Sindre Arneson OSI langrenn 3:15:07 +35:47
74 767 Sondre Nobel Skalleberg Milslukern Sport 3:15:12 +35:52
75 1208 Njål Viken Oppdal IL 3:15:13 +35:53
76 647 Iver Andreas Hanslien   3:15:28 +36:08
77 140 Petter Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 3:15:30,7 +36:10
78 11005 Samuel Shaheen Bowdoin College 3:15:46 +36:25
79 735 Andreas Bossum Søre Ål IL 3:16:02 +36:42
80 10547 Markus Rørvik Sandnes Skiskytterlag 3:16:07 +36:47
81 2011 Erlend Løvstakken NTNUI 3:16:14 +36:54
82 781 Eirik Haug Lyn Ski 3:17:10 +37:49
83 1113 William Christensen Siljan IL 3:17:24 +38:04
84 102 Lars Bovold Østby 3:17:27,0 +38:06
85 1160 William Kjelsrud Haug Bjørn Myhre Sport 3:17:30 +38:10
86 1102 Andreas Runde Lovstafetten - Oslo 3:17:42 +38:21
87 639 Ole Gamme Gran IL 3:18:28 +39:08
88 953 Severin Lilleberg Byåsen IL 3:18:35 +39:15
89 1128 Vegard Røyrhus Hovdebygda IL 3:18:38 +39:17
90 1895 Amund Brendbakken Forsvaret 3:19:14 +39:53
91 748 Amund Owren Vingrom IL 3:19:39 +40:18
92 1119 Johan Grundnes Gjelleråsen IF 3:20:07 +40:46
93 1172 Matthias Leibundgut Vind IL 3:20:11 +40:50
94 2067 Anders Johan Sandberg Skogn IL 3:20:45 +41:25
95 633 Håkon  Fjærli Stadsbygd il 3:20:56 +41:36
96 717 Gunnar Wang-Haugseth NTNUI-langrenn 3:21:23 +42:03
97 1100 Bård V. Nordrum Nordrum Saueklipp / Ringebu-Fåvang skiklubb 3:21:35 +42:15
98 11452 Ludvig Nordby Mangenfjellet Turlag 3:21:42 +42:22
99 2343 Andrè Bjugstad Brøttum IL 3:21:46 +42:26
100 890 Vegard Haneberg Oppegård IL/NTNUI 3:22:14 +42:53
101 4130 Trym Gjerstad Smedsrud Larvik ski 3:22:26 +43:06
102 179 Sondre Ramse Otra Il 3:22:35,8 +43:15
103 2516 Henrik Normannseth Oppegård IL 3:22:48 +43:28
104 1079 Vegard Ødegården Rustad IL / Oslo Sportslager 3:22:50 +43:29
105 903 Karl Hjalmarsson IK Stern 3:22:54 +43:33
106 132 Espen Honganvik Holen Magnor UL 3:23:08,0 +43:47
107 4934 Eirik Josten   3:23:10 +43:50
108 1149 Andreas Ruud Tronsmoen Alvdal IL 3:23:33 +44:13
109 10714 Cirque Gammelin   3:24:10 +44:50
110 1184 Patrick Sture Norske Studenters Roklub 3:24:41 +45:21
111 1135 Henrik Olav Aandstad Askim IF Langrenn 3:24:43 +45:22
112 2565 Olav Meling Spikkeland Oddersjaa Ssk 3:24:44 +45:24
113 1000 Magnus Ommelstad Torps Ski 3:24:51 +45:31
114 733 Matias Sølvsberg Noren Hamar Skiklubb 3:25:20 +46:00
115 246 Gaute Eriksen IL R.O.S. 3:25:21,5 +46:01
116 1931 Vegard Galaaen Bøverdalen il 3:26:00 +46:39
117 2126 Ola Wang Ørjavik Team Ørjavik 3:26:58 +47:38
118 1896 Håkon Furuseth Brusveen Vingrom IL 3:27:08 +47:48
119 2501 Emil Neby NTNUI Langrenn 3:27:21 +48:01
120 2820 Kristoffer Frydenlund Sælid OSI langrenn 3:27:40 +48:20
121 2433 Krister Hovde MjøsSki 3:27:43 +48:23
122 11409 Adrian Thorsen Elvalandet IL 3:27:52 +48:32
123 2441 Sindre Bergan Jakobsen OSI langrenn 3:28:25 +49:05
124 1934 Kornelius Linge Glomnes Valldal IL 3:28:39 +49:19
125 234 Jonas Engebakken Nordbygda/Løten Ski 3:28:57,0 +49:36
126 834 Brede Rimer Bjerke BI Langrenn 3:28:58 +49:38
127 2042 Eirik Nordtorp Nittedal IL / Finor AS 3:29:06 +49:46
128 2671 Hans Martin Helgesen Byåsen IL 3:29:17 +49:57
129 826 Sindre Fløtlien Barli Moelven IL / LIK Langrenn 3:29:21 +50:01
130 775 Henrik Tallakstad Bjørn Myhre Sport 3:29:44 +50:24
131 11444 Vegard Børsheim   3:30:12 +50:52
132 2160 Tobias Utby Team Oslo Sportslager 3:30:26 +51:06
133 2065 Martin Sagen Strandbygda il 3:30:35 +51:15
134 3543 Johannes Urdahl Haugen Roterud IL 3:31:02 +51:42
135 9235 Markus Kildahl Team Kildahl 3:31:39 +52:19
136 2186 Fredrik Kleppe Sel IL 3:31:46 +52:26
137 682 Andreas Magnussen Nittedal 3:31:53 +52:33
138 2538 Sander H. Rogndokken Fet Skiklubb 3:32:05 +52:45
139 2087 Sverre E. Stubhaug UiO 3:32:06 +52:46
140 2099 Esten Sørhus Åslia skilag 3:32:09 +52:49
141 630 Knut Halvor Erikstein Vinje IL 3:32:10 +52:49
142 2388 Kristian Fridtjof Funderud Trøsken IL 3:33:01 +53:41
143 738 Sivert Fodnes Årdalstangen IL 3:33:32 +54:11
144 10729 Malcolm Groves Bowdoin 3:34:55 +55:35
145 2819 Henrik Haugland Syverinsen NTNU 3:35:00 +55:39
145 683 Øyvind Brakvatne Mjelde Osterøy IL 3:35:00 +55:39
145 2483 Ole Anders Ek Lundby NTNUI 3:35:00 +55:40
148 2818 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 3:35:03 +55:43
149 3351 Ingvar Owren Vingrom IL 3:35:12 +55:52
150 142 Ola Raaum Jansen Spillum IL 3:35:53,2 +56:33
151 2106 Kjetil Thoresen Alvdal-Tynset sport 3:35:54 +56:34
152 2629 Simen Smetbak Eriksen Byaasen Skiklub 3:36:12 +56:52
153 1074 Jens Bredde Vig Drammen Strong 3:36:17 +56:57
154 1190 Ivar Jevne Arnesen Hamar Skiklubb 3:36:22 +57:02
155 2658 Stian Hagen   3:37:16 +57:56
156 3717 Peter Johan Tofteberg Trøsken IL 3:37:28 +58:08
157 1165 Erling Nyborg Owren Gjøvik skiklubb 3:37:30 +58:10
158 8657 Vemund Barnholt Bjerke   3:38:20 +59:00
159 9876 Henrik Sverdrup Dombås il 3:38:42 +59:22
160 4142 Martin Steinnes Bergens Roklub 3:38:44 +59:24
161 2833 Lars Treekrem BI Langrenn / Team Jobzone BI 3:38:56 +59:36
161 5773 Håkon Stubhaug Drangsland Gulset IF 3:38:56 +59:36
163 2654 Christian Gulbrandsen NOTEAM 3:39:07 +59:47
164 2172 Erik Uller   3:39:10 +59:50
165 10038 John Einar Føll Flytør IL Fjellørnen 3:40:03 +1:00:43
166 232 Kentaro Ishikawa Team Synnfjell 3:40:27,0 +1:01:06
167 9543 Filip Jacobsson ÖSeT 3:40:34 +1:01:14
168 11476 Håvard Mo Vaadal NTNUI 3:41:58 +1:02:38
169 3316 Henrik Bordal MjøsSki 3:42:01 +1:02:40
170 3745 Håvard Lauvsland Team skt 3:42:08 +1:02:48
170 3114 Ådne Herfindal Vaksdal Idrettslag 3:42:08 +1:02:48
172 233 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL 3:42:11,0 +1:02:50
173 3167 Nicolay Aas Lerkendal Lillomarka skiklubb 3:42:14 +1:02:54
174 10308 Kenneth Ruud Luftkrigsskolen 3:42:18 +1:02:58
175 980 Fredrik Kviteberg Moholt Jevnaker IF ski 3:42:39 +1:03:19
176 1155 Eirik Tvedt Aastvedt Osterøy IL Ski 3:42:43 +1:03:23
177 3231 Ludvig Rødnes Oppsal IF 3:43:03 +1:03:43
178 3219 Stian Olsen Kroken NTNUI 3:43:32 +1:04:12
179 5633 Audun Hardang Sør-Trøndelag politiidrettslag 3:43:49 +1:04:29
180 1970 Knut Einar Jakobsen Gjøvik skiklubb 3:44:48 +1:05:28
181 2122 Markus Wirstad Åslia skilag 3:45:32 +1:06:12
182 5194 Tomas Mathisen Risør Skiklubb 3:45:37 +1:06:16
183 9720 Anders Solhaug Feen   3:45:39 +1:06:19
184 5155 Lars  Mosberg Midbøe   3:45:44 +1:06:24
185 11423 Giovanni Vignoli Aquadella 3:46:02 +1:06:42
186 4450 Carl Martin Nordhagen  Gjermundsen   3:46:09 +1:06:48
187 2178 Tinius Ruzicka Asker Skiklubb 3:46:18 +1:06:58
188 872 Håvard Flaten Gran IL 3:46:19 +1:06:59
189 3185 Roman Magnus Lørken Gausdal skilag 3:46:49 +1:07:29
190 9917 Henrik Skjervold Pedersen BI Langrenn 3:46:54 +1:07:33
191 2432 Håkon Horndalsveen Bærums Verk og Hauger IF 3:47:11 +1:07:50
191 1081 Karsten Østeberg Vaaler IF 3:47:11 +1:07:51
193 2740 Lars Messel Bjørndal IF 3:47:20 +1:08:00
194 197 Marius Svendsby Tistedalen-FL 3:47:21,4 +1:08:01
195 8659 Eivind Blindheim Bulken IL 3:47:28 +1:08:07
196 9020 Anders Reitan Ålen IL 3:48:57 +1:09:37
197 1150 Ola Sandbæk Team Norgeshus Maxpulse 3:48:58 +1:09:38
198 4444 Sondre Foslien NTNUI 3:49:02 +1:09:41
199 1904 Lars Norheim Christiansen Team FIH 3:49:42 +1:10:22
200 1044 Ola Stensvand NTNUI 3:49:57 +1:10:36
201 2742 Jonas Moosmayer Jardar IL 3:50:01 +1:10:41
202 3306 Vebjørn Carlsen Vollen ski 1998 3:50:20 +1:11:00
203 2032 Tord Høisveen Nannestad Refling Limousin 3:51:01 +1:11:41
204 7252 Thomas Lothe Milslukern Sport 3:51:18 +1:11:58
205 2402 Arnt Hafsås NTNUI 3:51:20 +1:12:00
206 9897 Torgeir Lid Byggland Høydalsmo IL 3:51:30 +1:12:10
207 986 Andrew Nadler   3:52:28 +1:13:08
208 2730 Matti Luoma-Aho Pyhäjärven Pohti 3:53:13 +1:13:52
209 4245 Kennet Dvergedal   3:53:22 +1:14:02
210 2846 Magnus Rokne Vågen Koll IL 3:53:42 +1:14:22
211 4424 Hans Petter Dehlimarken   3:54:03 +1:14:43
212 4605 Einar Solbakken Moss Roklubb 3:54:38 +1:15:18
213 5144 Martin Grini   3:54:45 +1:15:25
214 5470 Henrik Jebsen Milde NTNUI 3:54:52 +1:15:32
215 3766 Sivert Borgedal   3:55:24 +1:16:04
216 4040 Even-Johan Johnsen Nybygda IL 3:56:27 +1:17:07
217 4085 Haakon L. Monsen Sørkedalens Idrettsforening 3:56:58 +1:17:38
218 5088 Amund Garsrud Tvedt Stavanger o-klubb 3:57:36 +1:18:16
219 5119 Adrian Lyder Åkre   3:58:49 +1:19:28
220 4685 Eirik Teien Sande Sportsklubb 3:58:57 +1:19:36
221 2399 Magnus Gravningen Sande Sportsklubb 3:59:23 +1:20:03
222 4203 Albert Didriksen Oslostudentenes Idrettsklubb 3:59:38 +1:20:18
223 10609 Emil Berge Vik BI Lanngrenn 4:00:04 +1:20:44
224 666 Sven-Erik Markhus Kaiser NTNUI 4:00:18 +1:20:58
225 1885 Hans Bjørnsgaard   4:00:26 +1:21:06
226 3987 Amund Grytting Harpefoss IL 4:00:49 +1:21:29
227 3751 Erlend Isachsen NMBUI 4:00:52 +1:21:32
228 3300 Harald Skurdal   4:01:21 +1:22:01
229 2966 Håkon Herland Andersen OSI langrenn 4:02:08 +1:22:47
230 861 Sebastian Endrestad Bækkelagets SK 4:03:29 +1:24:09
231 5542 Bjarte Selsaas   4:04:26 +1:25:06
232 10988 Jonas Tofte Røhne   4:04:54 +1:25:34
233 5809 Matteo Gaetani SC SEM 4:05:15 +1:25:55
234 6076 Vetle Birkeland Aass Langhus IL 4:06:38 +1:27:17
235 5321 Endre Didriksen NTNUI 4:06:39 +1:27:19
236 5903 Lars Lomsdalen Sport 1 Storgata 4:06:53 +1:27:33
237 7187 Matias Lote Henden Nordfjord 4:07:09 +1:27:49
238 2389 Knut Andre Furusethagen Forsvaret 4:07:57 +1:28:37
239 4750 Sondre Gjestvang   4:08:28 +1:29:08
240 9818 Sindre Øverås Melum Idrettslag 4:08:58 +1:29:38
241 4219 Ørjan Østensen Follebu Skiklubb 4:09:39 +1:30:18
242 5759 Elias Bye Rødenes 4:10:09 +1:30:49
243 2754 Kristoffer Nyberg Åslia skilag 4:13:08 +1:33:48
244 10361 Arne  Stedje IL ROS 4:13:09 +1:33:49
244 3240 Ole Ingar Sel Oslo Studentene/ Ottestad IL 4:13:09 +1:33:49
246 5571 Atle Vågen Svendsgaard   4:13:18 +1:33:58
247 2849 Victor Wejden Vollen Ungdomslag 4:13:49 +1:34:28
248 5711 Eirik Skagestad Størdal Forsvaret 4:14:18 +1:34:58
249 2445 Kristian Johansen IF Kilkameratene 4:14:21 +1:35:00
250 4463 Markus Hansen Forsvaret 4:14:46 +1:35:26
251 5282 Sindre Ladim  Schjerpen   4:15:16 +1:35:56
252 10473 Jon Christen Bjone Brandbu IF 4:15:39 +1:36:19
253 3793 Tobias Sakshaug   4:15:40 +1:36:20
254 4859 Tor Anders Dybdahl Team Ustjåren 4:16:24 +1:37:04
255 3274 Erling Tveter NTNUI 4:17:42 +1:38:22
256 5737 Andreas  Berge Bærum Roklubb 4:17:53 +1:38:33
257 6009 Markus Gran Stiansen Luftkrigsskolen 4:18:14 +1:38:54
258 10352 Gustaf  Sparrevik Lerums SOK 4:18:43 +1:39:22
259 9578 Sindre Skarstad   4:19:34 +1:40:14
260 1063 Fredrik Tveter Oppegård IL 4:20:07 +1:40:47
261 10389 Jonas Sørensen Team FIH 4:21:36 +1:42:16
262 8594 Stian Hegge-Jensen Foss Sport 4:22:13 +1:42:53
263 8629 Knut Stian Fidje  Andersen team mjåvatn 4:22:22 +1:43:01
264 2639 Haagen Fossen Moelv 4:22:34 +1:43:14
265 9620 Ådne Reidar Nes Kleppe Nordfjord 4:23:26 +1:44:05
266 5598 Thomas Vassbotn Luftkrigsskolen 4:23:38 +1:44:18
267 6108 Gabriel Strøm Luftkrigsskolen 4:23:39 +1:44:19
268 5405 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 4:23:46 +1:44:26
269 7771 Sigurd Nord Andresen Klubbløs og åpen for kontraktsforhandlinger IL 4:24:10 +1:44:50
270 6333 Herman Karstensen   4:24:18 +1:44:58
271 5151 Marius Johansen Asker Skiklubb 4:25:33 +1:46:13
272 5193 Jakob Fransson Norabygdens SK 4:25:35 +1:46:15
273 7406 Sondre Thomassen Ringerike SK 4:25:56 +1:46:36
274 6346 Fredrik Kristiansen   4:27:20 +1:48:00
275 6842 Daniel Markussen Luftkrigsskolen 4:27:22 +1:48:02
276 10573 Anders Ruud MILF 4:28:41 +1:49:20
277 2107 Thor Thorsen   4:28:53 +1:49:33
278 5998 Audun Stefferud Torridal IL 4:29:12 +1:49:51
279 5339 Martin Finsrud Siljan IL - Team Seb Elite 4:29:24 +1:50:04
280 9070 Vegard Skaarstad Team Mjavatn 4:30:05 +1:50:45
281 5296 Jostein Bjørnsveen   4:30:07 +1:50:47
282 9268 Sigurd Svaland  Aas Birkenes Il 4:30:20 +1:50:59
283 5893 Martin Andreas Langstein Tomrefjord IL 4:31:12 +1:51:51
284 6940 Erik Sveinar   4:31:13 +1:51:53
285 6149 Emil Østberg Larsen   4:32:44 +1:53:24
286 6320 Theodor Jensrud   4:33:26 +1:54:06
287 6375 Emil Marstrander Team FIH 4:33:45 +1:54:25
288 10311 Jørgen Gjølstad Røhnebæk   4:34:21 +1:55:01
289 9188 Johannes Harbo Team SKT/Gyland IL 4:34:56 +1:55:36
290 7122 Marius Ekeberg   4:35:36 +1:56:15
291 7017 Oscar Galvin OSI langrenn 4:36:10 +1:56:50
292 7969 Marius Hovland   4:36:17 +1:56:57
293 6926 Mats Disenbroen Moss skiklubb 4:36:23 +1:57:03
294 6110 John Emil Westby Team Stiv&Støl 4:37:29 +1:58:09
294 5919 Nikolai Mortensen Opsahl partyteam 4:37:29 +1:58:09
296 4266 Martin Listaul Seljord IL 4:37:49 +1:58:28
297 5493 Thomas Norder   4:38:43 +1:59:23
298 10537 Øyvind Haneborg Aanrudhaugen   4:39:05 +1:59:45
299 10387 Tom Erik Nygård Sætrang Lyn Ski 4:39:26 +2:00:06
300 8956 Even  Mjåvatn team mjåvatn 4:40:01 +2:00:41
301 9481 Sindre Hoseth   4:40:12 +2:00:52
302 10131 Kristian Jegerud Skotterud 4:41:57 +2:02:37
303 5876 Andreas Kleiven   4:42:30 +2:03:10
304 9209 Sondre Eskeland Rosendal 4:43:15 +2:03:54
305 9260 Fredrik S. Madsen   4:44:41 +2:05:21
306 9257 Henrik Håkonsen   4:44:46 +2:05:26
307 9676 Christoffer Rudi   4:45:39 +2:06:19
308 10593 Håkon Bakkeng   4:45:42 +2:06:22
309 10753 Magne Haugen Ulvungen IL 4:46:05 +2:06:45
310 6019 Elias Brattli Sørensen NTNUI 4:46:07 +2:06:47
311 10121 Jonas Høisveen Forsvaret 4:46:30 +2:07:10
312 9230 Eivind Buvald   4:46:32 +2:07:12
313 5849 Petter Hurum Team Milslukern/Driv trening 4:47:54 +2:08:34
314 5648 Alexander Engseth   4:48:00 +2:08:40
315 11144 Ola Raul Sales MASKINERIET 4:50:16 +2:10:56
316 8967 Lars Andrè Møen Voss IL 4:50:21 +2:11:01
317 9976 Harald  Bøhn Hatten   4:50:31 +2:11:10
318 10250 August Nissen-Lie Team FIH 4:51:19 +2:11:59
319 10554 Magnus Tvedte Vestoppland politiidrettslag 4:52:26 +2:13:06
320 6916 Ole Tobias Silseth MASKINERIET 4:53:09 +2:13:49
321 11154 Sebastian Bekken Hellum   4:53:13 +2:13:53
322 7815 Thomas Skogen Buskerud Ferdigplen as 4:54:46 +2:15:26
323 10126 Anders Imenes Team FIH 4:56:19 +2:16:58
324 8806 Kristian Henriksen Skoppum IL 4:56:59 +2:17:39
325 7309 Øystein Nordlund   4:57:25 +2:18:05
326 7733 Ole Håkon Lien IL Samhald 4:58:09 +2:18:49
327 11104 Erik Ørbekk   4:58:48 +2:19:28
328 7628 Matthew Gowland   5:00:00 +2:20:39
329 7275 Tobias Staurvik Lystad   5:00:39 +2:21:18
330 9854 Jon Magnus Bertoia   5:01:14 +2:21:54
331 10981 Gulbrand Romsaas Opsahl partyteam 5:01:29 +2:22:09
332 6776 Per Jaksland Luftkrigsskolen 5:01:31 +2:22:11
333 7249 Andreas Kulblik Forsvaret 5:01:53 +2:22:33
334 10037 Borgar Føll Flytør IL Fjellørnen 5:04:08 +2:24:48
335 8257 Per Magnus Midtli Strandbygda il 5:04:59 +2:25:38
336 9467 Tobias Hjortdal   5:05:09 +2:25:49
337 9794 Bendik Wangen   5:06:07 +2:26:47
338 11065 magnus tørudbakken   5:07:11 +2:27:51
339 7945 Karl Erik Heinsoo   5:07:32 +2:28:12
340 7304 Martin Schei Nilsen   5:07:42 +2:28:22
341 8166 Erik Kornelius Hvidsten   5:07:56 +2:28:36
342 10846 Halvor Larsen Team Fitjar 5:08:19 +2:28:59
343 10653 Espen Oseid Danielsen Dansture IL 5:08:43 +2:29:23
344 10404 Magnus Tjugum Frogner Jutul Il 5:09:41 +2:30:21
345 11053 Sander Søvik No ragrets 5:13:15 +2:33:55
346 9304 Johannes Fløtlien Barli Moelven IL 5:13:51 +2:34:30
347 7885 Ingbjørn Andreas Aasen Engesetdal IL 5:13:53 +2:34:33
348 9411 Marcus Gjedde   5:14:13 +2:34:53
349 6646 Jakob Bjøndal Nesodden Idrettsforening 5:14:20 +2:35:00
350 7851 Ib Alexander Thorvaldsen Forsvaret 5:15:08 +2:35:48
351 7948 Jonas Leitring YtreGrytøy Bygdelag 5:17:01 +2:37:41
352 7278 Håvard Madsøy   5:17:31 +2:38:11
353 7023 Henrik Engelund Jensen Team Intersport 5:19:06 +2:39:46
354 10595 Lars Martin  Stensbøl Granli IL 5:19:23 +2:40:02
355 8079 Anders Fossøy   5:19:43 +2:40:22
356 5347 Christian Marstrander Fodnes   5:21:48 +2:42:28
357 8122 Stein Hanssen Sæstad   5:21:59 +2:42:39
358 10755 Oskar Haugen   5:22:15 +2:42:55
359 9820 Sigmund Aasen Kvalheim Måløy 5:23:13 +2:43:53
360 10016 Bendik Ellingsen Onsum Fjellhamar fotball 5:23:23 +2:44:03
361 8555 Edvard Ivar  Blekastad LENS 5:23:54 +2:44:34
362 8449 Stian Uttakleiv   5:23:57 +2:44:37
363 10581 Robin Andersen Christensen   5:25:15 +2:45:54
364 9601 Michael Mcclurg Carleton College Ski Team 5:26:45 +2:47:25
365 9210 Robert Fureli Gaular 5:27:31 +2:48:11
366 10693 Pål Magnus Flatseth MASKINERIET 5:28:35 +2:49:14
367 9224 Lars Ivar Slinning Gjøvik 5:28:38 +2:49:18
368 7933 Christian Bolsøy Tveitan   5:29:37 +2:50:17
369 7213 Anders Jensen-Gaard Holte Skiklub 5:30:36 +2:51:16
370 7895 Chris Inglingstad Nordstrand Håndball 5:31:38 +2:52:18
371 7936 Håkon Viktil   5:33:25 +2:54:05
372 9426 Hans Olav Gurebo   5:37:31 +2:58:10
373 7228 Mathias Sørnes Karlsen Kjelsås 5:38:06 +2:58:46
374 10967 Luka Radic   5:38:18 +2:58:58
375 9067 Simen Birkeland Skriubakken   5:39:00 +2:59:40
376 10227 Jakob Misje Misje fotballklubb 5:39:11 +2:59:51
377 9971 Jørgen Tuhus Bråthen ILKS Håplausen 5:39:21 +3:00:01
378 10313 Kristian Herud Røhnebæk Ringsaker ski 5:40:07 +3:00:47
379 8901 Philip Normann Øverli Larsen   5:40:53 +3:01:32
380 8541 Johannes Nyland Tandberg   5:44:48 +3:05:28
381 7760 Kristian Mælum Hakkende tann 5:46:07 +3:06:47
382 9133 Erik Vangsnes Statoil 5:46:44 +3:07:23
383 10240 Andreas Myhre Forsvaret 5:47:01 +3:07:41
384 10913 Johannes Molnes   5:47:20 +3:08:00
385 10719 Isak Gjærum   5:48:25 +3:09:05
386 9247 Bernhard Arnevik   5:48:49 +3:09:29
387 10460 Kasper Øverby Thorsen Fjellhamar fotball 5:49:42 +3:10:22
388 10014 Mats  Eide Espeland Fjellhamar fotball 5:49:43 +3:10:23
389 10216 Jens Maktabi Team FIH 5:50:11 +3:10:50
390 10589 Håkon Stavdal Melum IL 5:50:20 +3:11:00
391 9686 Kristian Røvik Oterhals   5:55:06 +3:15:46
392 9700 Mikkel Seibæk   5:56:16 +3:16:56
393 10413 Øyvind Tunnsjø Forsvaret 5:57:03 +3:17:43
394 10720 Jakob Gjærum   5:59:17 +3:19:57
395 10393 Erling Ritland Taule Høgtun fhs 6:00:01 +3:20:40
396 10470 Espen Aasgaard Strømsvåg Team FIH 6:01:57 +3:22:37
397 10469 Ole-Kristian Aarseth ILKS Håplausen 6:04:06 +3:24:46
398 10884 Daniel Løvli   6:04:34 +3:25:14
399 10108 Lars Johannes  Hernholm Fjellhamar fotball 6:07:23 +3:28:03
400 9723 Martin Stalsberg Stalsberg il 6:08:50 +3:29:30
401 10052 Ole B Garbo Forsvaret 6:09:37 +3:30:17
402 10610 Truls Andersen Høgtun folkehøgskole 6:12:35 +3:33:15
403 10174 Johan Kristiansen Jutul Il 6:14:49 +3:35:29
404 10421 Magnus Uttisrud Team FIH 6:15:02 +3:35:42
405 11007 Sindre Nord Sjursen   6:16:19 +3:36:59
406 9267 Leif Vigre   6:21:13 +3:41:53
407 10985 Ole Tarjei Rustand Bygdø idrettslag 6:30:47 +3:51:27
408 8797 Håvard Heggedal MATRAND IL 6:36:02 +3:56:42
409 11063 Fridtjof Tverberg   6:39:55 +4:00:35
410 9468 Andreas Hoff Lund   6:42:43 +4:03:23
411 10655 Karl Davis   6:44:40 +4:05:19
412 10572 Elvedin Adzemovic   6:47:38 +4:08:18
413 11031 Christian Stavsetra Ørje Pensjonist Lag 6:48:19 +4:08:59
414 9629 Herman  Sagen Trondheim bygg og eiendomservice 6:49:39 +4:10:19
415 9509 Kim Daniel Jensen   6:52:48 +4:13:28
416 8226 Bjørn Lian Lfc 6:56:48 +4:17:28
417 9515 Henrik Johansen   6:57:44 +4:18:23
418 10359 Jakob Stang ILKS Håplausen 7:00:18 +4:20:58
419 10319 Henrik Sagdalen Team FIH 7:02:25 +4:23:05
419 9967 Lasse Brunvoll Team FIH 7:02:25 +4:23:05
421 9269 Johannes Emil Grønlund Team Family 7:02:35 +4:23:15
422 9073 Erlend Sletvold   7:04:38 +4:25:17
423 9611 Marcus Mossberg   7:10:59 +4:31:38
423 9380 Håvard Andre Kilvær   7:10:59 +4:31:39
425 9400 Sondre  Åsberg Viken   7:17:14 +4:37:54
426 9248 Tor-Øyvind  Bakken   7:18:55 +4:39:35
427 9936 Petter  Bakken Krigsskolen 7:20:04 +4:40:44
428 11116 Axel Aasen   7:22:58 +4:43:38
429 9644 Christian Sagli   7:27:01 +4:47:40
430 10717 Jonas Gjelsten   7:36:18 +4:56:58
431 10094 Sindre Haugen Team FIH 7:36:50 +4:57:29
432 10400 Bendik Thollefsen ILKS Håplausen 7:39:10 +4:59:50
433 11054 Anwar Tallay   7:42:33 +5:03:12
434 9939 Christian Bengtsson ILKS Håplausen 8:01:52 +5:22:32
435 8775 Jakob Gresstad   8:04:49 +5:25:29
436 10280 Kenneth Pedersen Team FIH 8:05:49 +5:26:29
437 8964 Simen Espeland ILKS Håplausen 8:13:14 +5:33:54
438 10004 Arthur Delay   8:29:17 +5:49:57
439 9256 Martin Riis Grønli   8:36:31 +5:57:11
440 10441 Adrian Weidemann Skagseth Forsvaret 8:41:01 +6:01:41
440 1972 Håkon Trolldalen Jensen Oseberg Skilag 10:28:30 +7:49:10