Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 25-29 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 2 Andreas Nygaard Team Santander 2:33:13,3 +0:00
2 25 Ermil Vokuev RussianMarathonTeam 2:35:29,7 +2:16
3 6 Oskar Kardin Team Santander 2:41:06,8 +7:53
4 4 Stian Hoelgaard Team Koteng 2:41:18,3 +8:05
5 16 Vetle Thyli Team Norgeshus Maxpulse 2:41:18,8 +8:05
6 236 Svein Halvor Dahl Team Telemark 2:43:40,2 +10:27
7 164 Håkon Mikalsen Nordreisa IL/Team Oslo Sportslager 2:43:56,2 +10:43
8 34 Thomas Gifstad Skigo XC Team 2:44:34,0 +11:21
9 237 Espen Udjus Frorud   2:44:52,3 +11:39
10 60 Joar Andreas Thele LYN SKI Moseteråsen 2:45:09,0 +11:56
11 35 Alexis Jeannerod Bauer Ski Team 2:45:22,1 +12:09
12 56 Vegard Vinje LYN SKI Moseteråsen 2:47:40,7 +14:27
13 88 Eirik Asdøl Asker Skiklubb / Santander Team 2 2:47:49,3 +14:36
14 15 Anders Mølmen Høst Team Serneke 2:48:23,2 +15:10
15 40 Simen Engebretsen Nordli Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening 2:48:27,3 +15:14
16 65 Sondre Grønvold LYN SKI Moseteråsen 2:48:48,4 +15:35
17 19 Torgeir Skare Thygesen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:48:49,0 +15:36
18 45 Runar Hermo Team Synnfjell 2:48:49,3 +15:36
19 51 Runar Skaug Mathisen Team Telemark 2:48:59,1 +15:46
20 203 Håvard Taugbøl Lillehammer Skiklub 2:49:07,3 +15:54
21 83 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 2:49:43,2 +16:30
22 172 Emil Nyeng Ringebu-Fåvang skiklubb 2:50:39,3 +17:26
23 18 Marcus Johansson Lager 157 Ski Team 2:51:42,2 +18:29
24 27 Mauro Brigadoi Team Trentino Robinson Trainer 2:51:42,9 +18:30
25 238 Sjur Obrestad Gabrielsen Milslukern Sport 2:52:35,5 +19:22
26 22 Andreas Holmberg Team Serneke 2:52:55,5 +19:42
27 171 Pontus Nordström Team Serenke 2:53:04,4 +19:51
28 44 Mats Breda Sande SK/Team Telemark 2:53:45,8 +20:32
29 136 Tor Einar Hulløen Eggedal IL 2:53:46,8 +20:34
30 185 Fredrik Schwencke LYN SKI Moseteråsen 2:54:00,5 +20:47
31 148 Stian Karsrud Team Norgeshus Maxpulse 2:54:03,5 +20:50
32 221 Erlend Widerøe Hennig Skigo XC Team 2:55:02,1 +21:49
33 125 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub 2:55:04,7 +21:51
34 691 Matias Oppedal Fana IL 2:55:05 +21:52
35 154 Heikki Korpela Pyhäjärven Pohti 2:55:09,6 +21:56
36 223 Karstein Johaug Team Telemark 2:57:24,7 +24:11
37 36 Jan Srail Bauer Ski Team 2:57:35,1 +24:22
38 213 Jonas Amundsen Nes Ski 2:57:36,2 +24:23
39 115 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Milslukern Sport 2:57:39,8 +24:26
40 694 Ola Skatvedt NTNUI 2:57:54 +24:41
41 49 Adam Fellner Bauer Ski Team 2:58:03,7 +24:50
42 176 Mathias Oppegaard Mangenfjellet Turlag 2:58:08,7 +24:55
43 100 Anders Engene Bjåland Team Milslukern - Driv Trening 2:58:23,0 +25:10
44 204 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski 2:59:44,3 +26:31
45 161 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg Emblem IL 3:00:01,6 +26:48
46 196 Stian Svendby LYN SKI Moseteråsen 3:00:14,0 +27:01
47 113 Anders Fjell Bjørn Myhre Sport 3:01:27,5 +28:14
48 157 Kristoffer Lamøy Åsen IL 3:01:45,0 +28:32
49 145 Taavi Kaiv TEAM NOBE 3:02:17,3 +29:04
50 256 Øyvind Waage Hanssen-Bauer Vestbyen IL 3:02:46,0 +29:33
51 1112 Christian Braathen Fossum IF / EQT Partners 3:04:50 +31:37
52 218 Kristian Riseth Hammer Skanska Aktiv / Børsa IL 3:04:59,9 +31:47
53 656 Haakon Fossum Holden Bjerke IL 3:05:03 +31:50
54 675 Ola Myklatun Krosness Hydro BIL 3:05:54 +32:41
55 756 Eivind Klokkehaug EST-Floattech 3:06:15 +33:02
56 191 Aasmund Kjøllmoen Steien Tolga IL 3:06:20,5 +33:07
57 63 Øyvind Røgenes Suldal il 3:06:54,0 +33:41
58 243 Jørgen Christoffer Myking Milslukern Sport 3:07:00,7 +33:47
59 730 Martin Flismyren Kjellmyra IL 3:07:19 +34:06
60 105 Aleksander Ek Aktiv mot kreft 3:07:34,4 +34:21
61 170 Gustaf Niord Vreta somk 3:07:53,0 +34:40
62 772 Ånung Viken   3:08:28 +35:15
63 20 Bob Niemi Impola Team Serneke 3:08:30,9 +35:18
64 42 Robin Frost Team Forever Nordic 3:08:40,5 +35:27
65 163 Jakob Meløy NTNUI 3:08:41,7 +35:28
66 195 Erling Viljugrein Stølen Team Parkettpartner 3:08:59,8 +35:46
67 2140 Olav Stubhaug Drangsland Gulset IF 3:09:53 +36:40
68 1042 Alexander Sorokin MSU SKI TEAM 3:10:16 +37:03
69 677 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 3:10:34 +37:21
70 167 Knut Sindre Mølmen Konnerud IL Ski / Northern Eel 3:10:47,2 +37:34
71 59 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner 3:11:24,0 +38:11
72 957 Martin Lindland Bødalen IF 3:11:40 +38:27
73 685 Magnus Moholt Tollernes IL 3:12:10 +38:57
74 55 Atle Smenes Team Oslo Sportslager - Rustad IL 3:12:28,7 +39:15
75 958 Sander Linnus   3:12:43 +39:30
76 947 Eirik Langøy Årets menn 3:13:09 +39:56
77 705 Petter Hjelvik Søberg Team Milslukern - Driv Trening 3:13:27 +40:14
78 702 Henrik Struksnæs Deloitte BIL 3:13:28 +40:15
79 848 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 3:13:41 +40:28
80 155 Rudi Kristiansen OSI langrenn 3:13:53,5 +40:40
81 1026 Ola Esten Røssum NTNUI 3:14:23 +41:10
81 1088 Eirik Fosnæs Nordea 3:14:23 +41:10
83 852 Gjermund Båsen Multiconsult 3:15:13 +42:00
84 853 Magnus Christensen Milslukern Sport 3:16:16 +43:03
85 120 Martin Gotting Ulricehamns IF 3:16:17,1 +43:04
86 684 Even Moholt Ålen IL 3:16:25 +43:12
87 625 Tyler Deangelis Lynx Racing Team 3:16:26 +43:14
88 719 Ronny Wedin Norbergs Skidklubb/Team Pumpen 3:16:49 +43:36
89 664 Kristian Johansen Jevnaker IF ski 3:18:05 +44:52
90 1048 Erlend Sverdrup NTNUI 3:19:02 +45:49
91 1114 Martin Dons Multiconsult BIL Oslo 3:19:33 +46:21
92 2027 Halvor Myhrvold Rustad IL 3:20:03 +46:50
93 976 Eirik Mjelde Osterøy IL 3:20:15 +47:02
94 1875 Eilev Aurstad Skjåk IL 3:20:49 +47:37
95 615 Halvard Bech Woff 3:20:59 +47:46
96 1882 Kristoffer Birkeland NTNUI 3:21:10 +47:57
97 1132 Marius Vegheim Svaen BIL 3:21:18 +48:05
98 1911 Sigurd Eggen Alvdal IL 3:21:24 +48:11
99 614 Jonas Barlund   3:21:41 +48:28
100 623 Chris Burnham NWVE 3:21:45 +48:32
101 1143 Mats Johan Hårstad IL snøhetta 3:22:29 +49:16
102 2876 David André Aasen Opil / Melhus IL / Cubastolen 3:22:35 +49:22
103 1073 Simen Fjuk Vestreng Eika Bil 3:22:42 +49:29
104 3172 Mathias Ligaarden Skiforeningen 3:22:55 +49:42
105 2151 Marius Hagen Siljan il/Team Seb 3:22:59 +49:46
106 11462 Jimmy Axelsson Karlslunds IF 3:23:00 +49:47
107 2200 Tron  Sanderud Lyn Ski 3:23:01 +49:48
107 651 Didrik Graham Henriksen NTNUI / Statoil BIL 3:23:01 +49:48
109 3481 Mads Berge Team Sportsmanden 3:23:05 +49:52
110 1984 Marius Kaspersen   3:23:17 +50:04
111 2460 Martin Klungland Team Milslukern-Driv Trening / BO2 3:23:20 +50:07
112 1035 Kristoffer Petersen Skonnord Forsvaret 3:23:34 +50:21
112 11539 Martin Lysø Sommerseth Byåsen IL 3:23:34 +50:21
114 1004 Even Oppegaard Mangenfjellet Turlag 3:23:45 +50:32
115 836 Johan Knoph Bjerknes Fossum IF 3:23:59 +50:46
116 2935 Joachim Moholdt Ålen IL 3:24:02 +50:49
117 2088 Christian Heimdal Sunde   3:24:17 +51:04
118 1166 Erik Trøen Lier Skiløberforening 3:24:43 +51:30
119 2009 Martin Kavli Lysgaard Team Milslukern-Driv Trening 3:24:51 +51:38
120 2788 Simon Utseth Sandvåg NTNUI 3:25:04 +51:52
121 2588 Adrian Bergmann   3:25:33 +52:20
122 897 Petter Hattestad Team Mosetertoppen Skiline 3:25:43 +52:30
123 2037 Stian Eid Nilsen Trønder Lyn 3:25:48 +52:35
124 612 Magnus Torp Antonsen Strandbygda IL/Østlendingen 3:25:52 +52:39
125 2173 Mads Skipanes Team Ryfylke 3:25:54 +52:42
126 1894 Bård Brekke Lillehammer Skiklub 3:26:17 +53:04
127 2336 Marius Beck Team Norgeshus Maxpulse 3:26:18 +53:05
128 2330 Jørgen Asp Nordfold If 3:26:31 +53:18
129 29869 Simon Carrara   3:26:59 +53:46
130 220 Lars Steinar Hefre Sport 1 Storgata 3:27:05,7 +53:52
131 2167 Didrik  Jonsjord Gulset IF / EY BIL 3:27:24 +54:11
132 844 Vegard Rødseth Brede Team Sport 1 Lillehammer 3:27:30 +54:17
133 2597 Anders Bjørgeengen   3:27:43 +54:30
134 2408 Trygve Hansen Smaalenene SK / Team Merida Tri 3:28:56 +55:44
134 968 Petter Martinsen Aure IL 3:28:56 +55:44
136 1127 Kristian Olofsson Hestra IF 3:28:58 +55:45
137 11416 Jacob Emil Tønnesen NTNUI 3:29:08 +55:55
138 1171 Julien Benoit GUC GRENOBLE SKI 3:29:16 +56:03
139 4201 Martin Aasen Krigsskolen / Maskineriet 3:29:27 +56:14
139 900 Sondre Haugen Team Parkettpartner 3:29:27 +56:14
141 894 Magnus Åsland Hansen   3:29:28 +56:15
142 2523 Erik Olsen   3:29:31 +56:19
143 3043 Anders Bjørnsen PWC Bil 3:29:39 +56:26
144 629 Ole-Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 3:29:44 +56:32
145 11404 Simen Sværen Klinikk For Alle Storo 3:30:02 +56:50
146 2066 Eirik Samuelsen Kanfa AS 3:30:13 +57:00
147 11477 Sindre Benestad   3:30:39 +57:27
148 11471 Simen Randby Oseberg Skilag / SMS Racing Team 3:32:11 +58:58
149 2522 Brede Bergseng Olsen Eidsvold Værks Skiklubb 3:32:12 +58:59
150 3373 Marius Killi NTNUI 3:32:19 +59:06
151 1174 Sondre Heimark Lovisenberg Diakonale Sykehus 3:32:47 +59:34
152 2400 Halvor Grytting Harpefoss IL/ Sweco BIL 3:32:48 +59:35
153 1891 Kristian Magnus Botn Mo Skilag 3:32:49 +59:36
154 742 Gustav Heldal Sport 1 Storgata 3:32:56 +59:43
155 838 Terje Faugstad Bjertnes Bjørn Myhre Sport 3:33:11 +59:58
155 2355 Morten Buchholdt Stor-Elvdal Skiklubb 3:33:11 +59:58
157 2878 Dag Trygve Bakke   3:33:15 +1:00:02
158 2085 Håvard Solvin   3:33:34 +1:00:21
159 2843 Henrik Vassjø Grindvoll 3:33:35 +1:00:22
160 1955 Geir Olav Haugen TSI Langrenn 3:33:53 +1:00:40
161 784 Markus Johansen Westgaard Veidekke BIL/ Trøsken IL 3:34:05 +1:00:53
162 2543 Peder Gjølstad Røhnebæk   3:34:27 +1:01:14
163 2356 Jim Burnham CSU 3:34:35 +1:01:22
164 2350 Nicolai Brekke Fossum IF 3:34:37 +1:01:24
165 634 Sveinung Brenno Flæthe Coca-Cola / OSI / GOL IL 3:34:53 +1:01:40
166 2759 John Martin Næss   3:34:56 +1:01:44
167 2192 Sven Ole Mollestad Nicolaysen NTNUI 3:35:04 +1:01:51
168 1101 Ole Marius Hoel Rindal IFBS / UiO 3:35:27 +1:02:14
169 2609 Vegar Brøndbo   3:35:34 +1:02:21
170 944 Anders Kvisle FDPC 3:35:36 +1:02:23
171 2674 Tommy Herrem Team Ustjåren 3:35:47 +1:02:34
172 2536 Tor Eirik Riis Team Øverskauen 3:35:57 +1:02:44
173 771 Håvard Nygaard Bjørn Myhre Sport 3:36:00 +1:02:47
174 3166 Jonathan  Lawaetz   3:36:06 +1:02:53
175 11403 Snorre Sulheim Spiterstulen Bre- og Fjellføring 3:36:16 +1:03:03
176 3736 Karl Øystein Øyehaug   3:36:38 +1:03:25
177 2177 Sindre Høgset Vinje IL 3:36:50 +1:03:37
178 4232 Petter Natås Team OSF 3:37:14 +1:04:01
179 2697 Tormod Jordbakke Sweco BIL 3:37:21 +1:04:08
180 1001 Pål Jostein Petersen Onsrud Team Sportsmanden 3:37:23 +1:04:10
181 3021 Jacob Ajer   3:37:40 +1:04:27
182 1201 Jon Winsnes Rødland Lyn Ski 3:37:42 +1:04:29
183 2778 Ola Henrik Rolland Betna IL 3:38:13 +1:05:00
184 2105 Eirik Storås Thorbjørnsen NTNUI 3:38:43 +1:05:30
185 11487 Maurits Aaløkken Njård 3:39:06 +1:05:53
186 4020 Petter Herheim   3:39:10 +1:05:57
187 3203 Håvard Aaberge Nes Nes Maskinering 3:39:21 +1:06:08
188 3096 Morten Krüger Hagen KPMG Puls 3:39:34 +1:06:21
189 2802 Erik Langaard Solberg HEMING IL 3:39:44 +1:06:31
190 10629 David Brulport   3:40:05 +1:06:52
191 1064 Sondre Tysseland Samnanger il 3:40:14 +1:07:01
192 2762 Magnus Olsvik IL Santor 3:40:27 +1:07:14
193 3235 Eivind Sandholm Eiker kvikk 3:40:39 +1:07:26
194 2476 Magne Eie Ledsaak NTNUI 3:41:01 +1:07:49
195 4610 Erlend Spets NTNU karsk og blåswixfør 3:41:09 +1:07:56
196 4008 Pål Harviken Skjæret NTNUI 3:41:52 +1:08:39
197 3402 Håkon Walter Bjørnsrud Norconsult BIL 3:41:56 +1:08:43
198 3176 Glenn Linnerud MjøsSki 3:42:15 +1:09:02
199 2444 Kent Robin Johansen Langhus Rør 3:42:41 +1:09:28
200 2828 Theodor Tofteberg Veritas BIL 3:42:53 +1:09:40
201 4239 Jørgen Sørum   3:42:55 +1:09:42
202 2498 Hans Høisveen Nannestad Refling Limousin 3:42:58 +1:09:45
203 3533 Eirik Haugsbø Gulli Sogndal 3:43:02 +1:09:49
204 1068 Ivan Ulyanov Health Zone Team 3:43:08 +1:09:55
205 2701 Christian Sørnes Karlsen Skiforeningen Langrenns instruktører 3:43:15 +1:10:02
205 3041 Martin Bjørklund   3:43:15 +1:10:02
207 3357 Jakob Vinje Bjørn Myhre Sport 3:43:17 +1:10:05
208 3202 Michael Neerland Sensacon 3:43:19 +1:10:06
209 3756 Håkon Nordtorp   3:43:27 +1:10:14
210 2616 Stian Darell Fjellørnen IL 3:43:28 +1:10:16
211 2804 Even Solbraa Harpefoss IL 3:43:36 +1:10:23
212 4854 Søren Damgård Team Kjempeform 3:44:08 +1:10:55
213 3154 Jon Fredrik Kjellgren Kjellmyra IL 3:44:09 +1:10:56
214 1963 Didrik Hopen ROS I.L. 3:44:15 +1:11:02
215 4013 Vegar Heen   3:44:16 +1:11:03
216 2884 Sivert Flåten Åndalsnes 3:44:28 +1:11:15
217 3519 Olav Feby Sørumsand IF 3:44:41 +1:11:28
218 2722 Måns Larsson Herrljunga SK Skid o OL 3:44:49 +1:11:36
219 11437 Iver Grytting Harpefoss IL 3:45:09 +1:11:56
220 3521 Mathias Fjeldavlie Munkejord Storebrand Sport 3:45:28 +1:12:15
221 4262 Marius Berg IL ROS 3:45:33 +1:12:20
222 3177 Lars André Lokøen   3:45:35 +1:12:22
222 2893 Torstein Rønningen Vegårshei Il 3:45:35 +1:12:22
224 2500 Magnus Mostue Naume   3:45:36 +1:12:23
225 2673 Andreas Hemma Brøttum IL/ Team parkettpartner 3:45:40 +1:12:27
226 2127 Martin Øvstehage VESTRINGEN IL 3:45:46 +1:12:34
227 1060 Anders Treekrem Ås IL 3:45:48 +1:12:35
228 2558 Sjur Skansberg Nybygda IL 3:45:50 +1:12:37
229 3489 Anders Bjørneby   3:45:58 +1:12:45
229 4828 Thomas Askildsen EY 3:45:58 +1:12:46
231 2395 Petter Haakenstad Godli Raballder 3:46:06 +1:12:53
232 3023 Daniel Andersen Skiforeningen 3:46:10 +1:12:57
233 4428 Julian Eek Mariampillai Team Tungpust 3:46:14 +1:13:01
234 11400 Ådne Strandlie Gjøvik skiklubb 3:46:46 +1:13:33
235 4116 Stian Husby Røen   3:46:48 +1:13:35
236 2765 Lars Berge Owren NTNUI 3:46:57 +1:13:44
237 881 Ola Grindland Skanska Aktiv 3:47:09 +1:13:56
238 3748 Kristoffer Vassjø Grindvoll/Asker Entreprenør AS 3:47:11 +1:13:59
239 4418 Benjamin Christensen   3:47:21 +1:14:09
240 864 Thomas Andre Von Essen Spydeberg 3:47:25 +1:14:12
241 4197 Fredrick Aakhus-Østrem   3:47:34 +1:14:21
241 3093 Frederik Solberg Grundekjøn KPMG Puls 3:47:34 +1:14:21
243 1109 Jon Emil Bakken Team Jimmy 3:47:55 +1:14:42
244 3171 Rune Lien Team Høygir 3:48:11 +1:14:58
245 3772 Erik Kverneng   3:48:12 +1:14:59
246 2630 Andreas Erlandsson Haltdalen IL 3:48:32 +1:15:19
247 3249 Geir Morten  Slette   3:48:34 +1:15:21
248 3350 Tor Hasli Ottesen Team Jimmy 3:48:35 +1:15:22
249 2704 Sondre Kielland Furnes fotball 3:48:47 +1:15:34
250 3668 Daniel Rørvik Sparebank1 Forsikring 3:49:31 +1:16:18
251 2455 Haakon André Kinneberg IL Jardar 3:49:38 +1:16:25
251 2583 Jens Baumann Team Milslukern Driv Trening 3:49:38 +1:16:25
253 4094 Sondre Jahr Nygaard   3:49:45 +1:16:32
254 4137 Magnus Fagerli Spanthus   3:49:48 +1:16:35
255 4023 Knut Hesthammer   3:49:51 +1:16:39
256 4298 Alexander Herheim   3:50:03 +1:16:50
257 2796 Sindre Skui Lier Skiløberforening 3:50:08 +1:16:55
258 9052 Lars Eivind Jønvik Elvalandet IL 3:50:24 +1:17:12
259 3981 Petter Gautneb   3:50:29 +1:17:16
260 2622 Vebjørn Eikill Veflen T. Veflen Prosjekt AS 3:50:34 +1:17:21
261 4035 Einar Indergaard Finansakrobaten 3:50:58 +1:17:45
262 3113 Per Einar Henriksen   3:50:59 +1:17:46
263 4568 Eirik Kvalheim Olsen Mormor og Morfar Sponsteam 3:51:17 +1:18:04
264 3310 Andreas Karlsson Mariestads FK 3:51:29 +1:18:16
265 6010 Edvard Håkon Dalsegg Strand ØL-Kam 3:51:34 +1:18:21
266 2727 Fredrik Tvedt Lorentzen Team Skimisten 3:51:40 +1:18:27
267 4459 Steffen Hamborg Norconsult BIL 3:51:45 +1:18:32
268 3584 Kristoffer Kirkeby Swix Sport / Blåswixbutikken 3:51:53 +1:18:40
269 11453 Erlend Ramm Team "Raske" Gutter 3:51:59 +1:18:46
269 2813 Daniel Straum Vegårshei Il 3:51:59 +1:18:46
271 2703 Robert Karstensen Nybygda IL 3:52:10 +1:18:57
272 3560 Johannes Horn SC Zwiesel 3:52:14 +1:19:01
273 5069 Håkon Sulheim Jagiellonian Rowing Club 3:52:25 +1:19:13
274 3191 Per Meinich   3:52:28 +1:19:15
275 3982 Kenneth Granlien Oslo brannkorps idrettslag 3:52:30 +1:19:17
276 3321 Ole Jørgen Levy   3:52:40 +1:19:28
277 4827 Shan Asghar Deloitte BIL 3:53:02 +1:19:49
278 3937 Håvard Bergheim NMBUI 3:53:08 +1:19:55
279 9574 Bjørn Åvangen   3:53:22 +1:20:09
279 2890 Kristian Myhrer Nordre Eidsvoll IL 3:53:22 +1:20:09
281 914 Peder Huitfeldt Milslukern Sport 3:53:24 +1:20:11
282 5125 Vegard Fredriksen Visma bWise 3:53:38 +1:20:25
283 3971 Sondre Esnali   3:54:15 +1:21:02
284 4681 Ole Aleksander Venger Pedersen BDO BIL 3:54:23 +1:21:10
285 4466 Kristian Hasle Desolate Farm XC 3:54:41 +1:21:29
286 5063 Geordie Stewart   3:54:45 +1:21:32
287 3271 Ole Petter Thorsrud Ottestad IL 3:54:57 +1:21:44
288 5107 Mats Weum Aas-Jakobsen BIL / Rent-A-Wreck 3:55:03 +1:21:50
289 3948 Johan Olav Brevik Kolvereid IL 3:55:04 +1:21:51
290 4491 Martin Iversen NorthCape 3:55:12 +1:21:59
291 4448 Børge Hatch Fure   3:55:18 +1:22:05
292 3597 Anders Kvikstad Team Lutti 3:55:40 +1:22:27
293 3531 Hans Gunnar Gravningen Sande Sportsklubb 3:55:51 +1:22:38
294 4833 Steffen Bakker NTNUI 3:55:58 +1:22:45
295 4624 Rune Syvrud Sandåker Proletar Marketing 3:55:59 +1:22:46
296 4562 Petter Stensli Nome   3:56:09 +1:22:56
297 3730 Even Winquist Team Gringos 3:56:22 +1:23:09
298 3985 Sebastian Grindheim Arctic Sec / BO2 3:56:43 +1:23:30
299 3765 Jostein Blyverket Coca-Cola 3:57:48 +1:24:35
300 5180 Bjørn Martinsen BDO 3:58:02 +1:24:49
301 2419 Lars Hemma Team Parkettpartner 3:58:27 +1:25:14
302 4161 Henrik Thoresen Alvdal IL 3:58:51 +1:25:38
303 5688 Lauritz Kittelsen Sturla IL 3:59:00 +1:25:47
304 10578 Jonas Amundsen Fet skiklubb 3:59:05 +1:25:52
305 5519 Johan Renhage Sk Granan 3:59:32 +1:26:19
306 7487 Øyvind Thorberg  Simonsen   3:59:45 +1:26:32
307 2924 Oscar Wilhelm Erichsen EY BIL / Njård 3:59:53 +1:26:40
308 3620 John Vegard Hagen Medlie Sport 1 Alta 4:00:00 +1:26:47
309 5491 Kåre Amtoft  Nissen Lillehammer Skiklub 4:00:04 +1:26:51
310 3680 Herman Skogan   4:00:44 +1:27:31
311 3287 Lars Olav Westerås Geiranger IL 4:00:52 +1:27:39
312 4655 Nikolai Ravn Aarskog   4:00:54 +1:27:41
313 4877 Marius Frydenlund   4:01:11 +1:27:58
314 3688 Halvor Stavdal MELUM 4:01:18 +1:28:05
315 3488 Simon Bjørheim Suldal il 4:01:30 +1:28:18
316 4449 Magnus Garshol KPIL 4:02:04 +1:28:51
317 11467 Mattis Gulbrandsen Mattis Mat 4:03:12 +1:29:59
318 9567 Harald Lauvik Gjelstad Morgedal Il 4:03:15 +1:30:02
319 5676 Henrik Skogstad Team Skitgo 4:03:25 +1:30:13
320 5384 Per Kristian Haraldsen Hemsedal IL 4:03:28 +1:30:15
321 3991 Henrik Gundersen Team Maxim 4:03:55 +1:30:42
322 5112 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 4:04:17 +1:31:04
323 3301 Igor Kondratkov   4:05:21 +1:32:09
324 3825 Asgeir Lysdahl OSI langrenn 4:05:24 +1:32:11
325 4260 August Aaserud Sande Sportsklubb 4:05:30 +1:32:18
326 4045 Martin Kaland DnB 4:05:35 +1:32:22
326 1050 Klas Söderqvist Älvdalens If 4:05:35 +1:32:22
328 4422 Oliver Dallapozza WSV Vomp 4:05:59 +1:32:46
329 4649 Per Kristian Wulvik   4:06:25 +1:33:12
330 3048 Henrik Borge   4:06:38 +1:33:25
331 5714 Niklas Pettersson Norabygdens SK 4:06:44 +1:33:31
332 3145 Jonatan Junker   4:07:30 +1:34:17
333 4618 Thomas Sundseth   4:07:47 +1:34:34
334 4868 Jonas Evjen Team Ustjåren 4:07:58 +1:34:45
335 9950 Florian Bettinelli GUC GRENOBLE SKI 4:08:03 +1:34:50
336 10457 Petr Zverev Pulse Sports / Veloline.ru 4:08:11 +1:34:58
337 4687 Sigurjon Hallgrimsson Skíðafélag ísfirðinga 4:08:12 +1:34:59
338 9888 Håvard Vabø Sjøenkameratene 4:08:13 +1:35:00
339 6031 Simen Liberg Tronsaune Inalto Technologies 4:08:28 +1:35:15
340 5465 Tobias Martinsen NTNUI 4:08:48 +1:35:35
341 9838 Sondre Risdal Solheim   4:09:09 +1:35:56
342 10061 Sebastian Grorud   4:09:20 +1:36:07
343 4439 Øystein Fjellvåg Team Baldur 4:09:25 +1:36:12
344 5721 Erik Ahlqvist Triathlon Väst 4:09:38 +1:36:25
345 4381 Kristian Meinich Backer-Owe If Sturla 4:09:47 +1:36:35
346 10332 albin sjöhed Team Tjängdarve 4:10:23 +1:37:10
347 4204 Johan Ingemarsson Actic 4:10:24 +1:37:12
348 11019 Erlend Smørdal   4:11:22 +1:38:09
349 3148 Kalev Kalda Sparta 4:11:43 +1:38:30
350 2875 Frederik Sveen Adv. Selmer DA 4:12:01 +1:38:48
351 4878 Stig Førsvoll XXL/SMS Racing Team 4:12:09 +1:38:56
352 4126 Vetle Sjuve Fearnsport 4:12:40 +1:39:28
353 5956 Albin Pettersson   4:12:42 +1:39:29
354 5715 Henrik Knutrud   4:13:27 +1:40:14
355 3031 Lars Harald Berg Rinna il 4:13:29 +1:40:16
356 4886 Atle Grov Jostedal FK 4:13:30 +1:40:17
357 9645 Patrick Mejstrik Spvgg Zwieselau 4:13:42 +1:40:29
358 4880 Kristen Gjeterud Grue IL / Rambøll-BIL 4:15:07 +1:41:54
359 8876 Martin Kjøglum NTNU karsk og blåswixfør 4:15:08 +1:41:56
360 10484 Erlend Laukvik Sagene Rugby 4:15:19 +1:42:06
361 9990 Benjamin Corwin   4:15:21 +1:42:08
362 6117 Kristoffer Bugge Holtung   4:15:46 +1:42:33
363 5608 Johan Fjell Asker Skiklubb 4:16:03 +1:42:50
364 5412 Jonas Lindahl Norabygdens SK 4:16:06 +1:42:54
365 5642 Rasmus Bojsen   4:16:23 +1:43:10
366 4632 Priit Tiidla Tartu Skiclub 4:16:34 +1:43:21
367 4512 Anders Landheim Team Gringos/Norgesgruppen 4:16:35 +1:43:22
368 9465 Erlend Turtum Lalm IL 4:16:56 +1:43:43
369 4264 Martin Brørby Kolstad   4:17:01 +1:43:48
370 5511 Eirik Presthegge Øystre Slidre il 4:17:16 +1:44:03
371 6510 Viktor Woisetschläger WSV Vomp 4:17:23 +1:44:10
372 4467 Magnus Hauerberg   4:17:54 +1:44:41
373 5345 Thomas Fleten Lyngstad og Omegn IL 4:17:57 +1:44:44
374 6520 Magnar Øygarden OSI langrenn 4:17:58 +1:44:45
375 6768 Erik Hove Karlsen IF BIL 4:18:02 +1:44:49
376 2773 Inge Fjeldstad Ravnås Bjørn Myhre Sport 4:18:16 +1:45:03
377 6665 Henrik Burns The Utah Nordic Alliance 4:18:26 +1:45:13
378 4746 Jon Einar Tveter Karlsen Skanska Aktiv/Fet Skiklubb 4:18:39 +1:45:27
379 6463 Eskil Søreng Stein Luftkrigsskolen 4:19:20 +1:46:07
380 6589 Joakim Skaug Team Stiv & Støl 4:20:14 +1:47:01
381 5513 Knut Fredrik Jahre Ramm Team LM 4:20:26 +1:47:13
382 5902 Tommy Linnerud MjøsSki 4:20:36 +1:47:23
383 9889 Håkon Øglænd Loose Sjøenkameratene 4:21:03 +1:47:50
384 7433 Andreas Wang de fire store 4:21:08 +1:47:55
385 3144 Jakob Junker Tunafors 4:21:11 +1:47:58
386 3806 Bruno Meille   4:21:22 +1:48:09
387 5761 Emil Christensen K-pil 4:21:47 +1:48:34
388 6097 Daniel Larsen   4:21:48 +1:48:35
389 10321 Kjell Arne Salamonsen   4:22:05 +1:48:52
390 6278 Johannes Grongstad NTNU karsk og blåswixfør 4:22:23 +1:49:10
391 6597 Eivind Bækkedal Veritas BIL 4:22:25 +1:49:12
392 6356 Eirik Leitring Ytre Grytøy Bygdelag 4:23:11 +1:49:58
393 6234 Jørn Inge Egge Jølster IL 4:23:23 +1:50:11
394 6606 Christian Løvstad Molo AS 4:23:34 +1:50:21
395 8317 Knut Martin Persson Veidekke 4:24:07 +1:50:54
396 4821 Emil Alexandersson Stora Tuna IK SK 4:24:57 +1:51:45
397 9722 Johan Sparrevik Borås SK 4:25:01 +1:51:48
398 6592 Eirik Tytingvåg   4:25:07 +1:51:54
399 6712 Marius Furuly   4:25:08 +1:51:55
400 6353 Morten Staalø Lauritsen Team Gringos 4:25:28 +1:52:15
401 5622 Robert Johansson Kungsäter IF 4:25:32 +1:52:19
402 5623 Henrik Karlsson Kungsäters IF 4:25:33 +1:52:20
403 6516 Niklas Ødegaard   4:25:35 +1:52:22
404 6999 Eirik Strømmen Engum Luftkrigsskolen 4:26:07 +1:52:54
405 7928 Vegard Thorberg Simonsen   4:26:08 +1:52:55
406 6133 Kjetil Hauken PBV 4:26:29 +1:53:16
407 6499 Olav  Veiteberg Team Adonai 4:26:45 +1:53:33
408 6706 Arnfinn Fosse Sivertsen Tromsø Skiklubb Langrenn 4:26:52 +1:53:39
409 11205 Matias Greaker   4:26:57 +1:53:44
410 3998 Bjørnar Rogne Halvorsen   4:27:24 +1:54:11
411 6689 Per Atle Engan Haltdalen IL 4:27:28 +1:54:15
412 7626 Erik Glomsrød TTIF 4:27:32 +1:54:19
413 7520 Sebastian Haugaard Copenhagen's finest 4:27:49 +1:54:36
414 5908 Ludvig Lyng KWC AS 4:28:19 +1:55:06
415 6849 Jakob Balthazar Munk   4:28:32 +1:55:19
416 5625 Emil Lehne If Skadeforsikring BIL 4:29:07 +1:55:54
417 9234 Erik Alexander Foss Team Skimisten 4:29:28 +1:56:15
418 9211 Åsmund Veigel Gaukstad   4:29:49 +1:56:36
419 5357 Simen Garberg Kuldenor 4:29:52 +1:56:39
420 6252 Marius Fjell Granli IL 4:30:01 +1:56:48
421 9859 Petter B. Slevigen   4:30:48 +1:57:35
422 6112 Peter Berg   4:30:59 +1:57:46
423 7030 Mads Ottosen Team Stiv & Støl 4:31:32 +1:58:19
424 6556 Mats Bøverdalen Næroset IL 4:32:13 +1:59:00
425 7321 Gard Oterholt   4:32:41 +1:59:28
425 7398 Ole-Anders Syversen de fire store 4:32:41 +1:59:28
427 5337 Einar Femundshytten Tufsingdalen IL 4:32:50 +1:59:37
428 6874 Anders Petersen   4:33:06 +1:59:53
429 11014 Bjørnar Skåre Visma Consulting AS 4:33:25 +2:00:12
430 7031 Thommy Røvik   4:33:42 +2:00:30
431 5044 Audun Sektnan   4:34:00 +2:00:47
432 7150 Tommaso Gaetani SC SEM 4:34:19 +2:01:06
433 5578 Terje Magnus Bakken Sørensen NTNUI 4:34:50 +2:01:37
434 5758 Steffen Bunæs   4:35:48 +2:02:35
435 5129 Tonis Kaasik   4:36:05 +2:02:52
436 6656 Martin Broeng Aktiv mot kreft 4:37:37 +2:04:24
437 10781 Mikael Høgberg Johansen   4:37:44 +2:04:31
438 8480 Karl Henrik Wittussen Huringen 4:37:46 +2:04:33
439 7053 Eivind Tegtmeier   4:38:31 +2:05:18
440 6720 Daniel Granli   4:38:38 +2:05:26
441 6898 Jakob Røegh   4:38:39 +2:05:27
442 6590 Christian Skjevestad Haglofs AS 4:39:59 +2:06:46
443 5592 Vidar Tronsaune Haltdalen IL 4:41:02 +2:07:49
444 7559 Øyvind Blikra Gaular IL 4:42:39 +2:09:26
445 5166 Henrik Svaland Aas Multiconsult BIL 4:42:47 +2:09:34
446 7072 Ole-Magnus Røysted Aker   4:43:31 +2:10:19
447 10727 Magnus Grindberg   4:43:40 +2:10:27
448 4485 Erland Hoff Thomassen Sauda IL 4:45:45 +2:12:32
449 8917 Knut Lorvik Sopra Steria 4:46:11 +2:12:58
450 6495 Olav Utsogn   4:46:40 +2:13:27
451 9891 Simen Wigenstad   4:47:03 +2:13:50
452 6826 Espen Lierhagen RE Bygg Innlandet 4:47:45 +2:14:32
453 7308 Anders Nordin   4:48:30 +2:15:17
454 6876 Alexander  Petersen Skonnord   4:48:42 +2:15:29
455 7231 Dmitrii Kirillov MSU SKI TEAM 4:48:44 +2:15:31
456 10715 Robert Gardner   4:48:53 +2:15:40
457 7239 Sondre Kofstad Luftkrigsskolen 4:49:06 +2:15:53
458 9779 Tomas Varpestuen   4:49:25 +2:16:12
459 10036 Øyvind Flotten Forsvaret 4:50:06 +2:16:53
460 10276 Vetle Øye Opheim Norges Banks Idrettslag 4:50:13 +2:17:00
461 9045 Sindre Schanke Norconsult AS 4:50:45 +2:17:32
462 8336 Truls André Reitan-Gjersøe Pils & Klister 4:51:16 +2:18:03
462 6001 Halvor Steinsholt Blodsmak Sportsklubb 4:51:16 +2:18:03
464 9244 Petter  Steensland   4:51:39 +2:18:27
465 6355 Trygve Lehne Team Scooterviken 4:52:05 +2:18:52
466 7910 Jonas Hellesjø Søndre Høland IUL 4:52:19 +2:19:06
467 11201 Anders  Forberg Fossbråten SpareBank 1 Østlandet 4:52:38 +2:19:25
468 8298 Pål Berg Nyhus   4:52:44 +2:19:31
469 7349 Eirik Røtnes   4:52:51 +2:19:38
470 7090 Håkon Bjørnstad   4:52:57 +2:19:44
471 7255 Robin Rastad Lauritzen Munkebekken skilag 4:53:08 +2:19:55
472 10989 Emil Røkke Camp Bifrost 4:53:17 +2:20:04
473 7481 Tor Kristian Molden Sås 4:53:42 +2:20:29
474 9685 Kenneth Gran   4:53:54 +2:20:41
475 10671 Emil Eek   4:54:06 +2:20:53
476 7941 Ulrik Ebbestad Bødalen Idrettsforening 4:54:16 +2:21:03
477 11021 Vegard Snerten   4:54:38 +2:21:25
478 10692 Erik Flatebø   4:55:13 +2:22:00
479 10999 Petter Emil Schiøtz   4:55:30 +2:22:17
480 7290 Erling André Moer   4:55:38 +2:22:25
481 7238 Erlend Foss Knutsen Veidekke BIL 4:55:53 +2:22:41
482 7044 Vegard Brevik Marken Veritas BIL 4:56:00 +2:22:47
483 9156 Thomas Wolff   4:56:01 +2:22:48
484 9138 Christer Walde Usikker Surikat 4:56:04 +2:22:52
485 8916 Stian  Lockert   4:56:39 +2:23:26
485 11110 Tor Olav Aakre   4:56:39 +2:23:27
487 5460 Håvard Rustad Markussen Markussen 4:57:22 +2:24:09
488 8736 Jørgen Figenschou Vegleder 4:57:35 +2:24:22
488 7700 Henrik Kjetland   4:57:35 +2:24:22
490 8840 Kåre Urang Johannessen   4:57:56 +2:24:43
491 7310 Halgeir Nordmo Pils & Klister 4:58:31 +2:25:18
492 9099 Simen Stubbe   4:58:32 +2:25:19
493 7954 Pål Kristian Næss Tiller   4:59:20 +2:26:07
494 7785 Thomas Opstad   4:59:33 +2:26:20
495 10987 Per Thomas Rygg   4:59:41 +2:26:28
496 7384 Julian Steve Camp Bifrost 5:01:16 +2:28:03
497 8640 Runar Bakken Team Modulvegger 5:01:17 +2:28:04
498 8297 Kjell Kristian Nygaard   5:01:19 +2:28:06
499 10587 Erlend Aune NOBIL 5:02:37 +2:29:24
500 11107 Sverre Lorgen Øvrelid ELLINGSØY IL 5:02:59 +2:29:46
501 7570 Andreas Bye Rødenes 5:03:48 +2:30:35
502 7470 Eivind Høysæter Forsvaret 5:04:12 +2:30:59
503 8215 Casper Lande Pils & Klister 5:04:24 +2:31:11
504 9093 Lars Martin Stokka   5:04:33 +2:31:21
505 9252 Sverre Fjeldsgård Dusterud Kjells skiklubb 5:04:56 +2:31:43
506 6290 Mathias Hangeland   5:05:08 +2:31:55
507 7519 Daniel Hanstad   5:05:13 +2:32:00
508 10898 Philipp Meisterhofer   5:05:45 +2:32:33
509 10905 Torkil Moberg Team Bråthen 5:06:22 +2:33:09
510 11188 Kristoffer Tuhus Magnor UL 5:07:54 +2:34:41
511 6690 Espen Engelberg   5:09:05 +2:35:53
512 10336 Lars Marius Skaug Team|HøyPuls / Norconsult 5:09:36 +2:36:23
513 10656 Peter Davis   5:09:56 +2:36:43
514 7723 Martin Leikvoll Laukvik Nordea 5:10:07 +2:36:55
515 10879 Thomas Lunder Lunder IL 5:10:15 +2:37:02
516 5745 Tor Gunnar Bjøre Krødsherad IL 5:10:40 +2:37:27
517 11080 Espen Walle   5:10:57 +2:37:44
518 9734 Vegard Stillingen   5:12:31 +2:39:18
519 8577 Simen Gløersen Team TBGH 5:12:54 +2:39:41
520 8518 Erlend Sørgård Forsvaret 5:13:16 +2:40:03
521 9581 Alex Lucas   5:13:27 +2:40:14
522 8198 Eivind Brustad Kjærland   5:13:50 +2:40:37
523 8264 Frederik  Moesgaard   5:14:28 +2:41:15
524 7579 Anders Dannevig Helly Hansen 5:15:50 +2:42:37
525 10903 Trym Nilsander Midtgård   5:16:22 +2:43:09
526 10542 Knut Andre Tufteland Moksnes   5:17:10 +2:43:57
527 9814 Petter Håvi Ødelien   5:18:54 +2:45:41
528 9282 Øyvind Brenni   5:19:13 +2:46:00
529 7753 Kristian Moen Kil Ski 5:19:30 +2:46:17
530 9194 Johannes Kjernlie Visma bWise 5:20:35 +2:47:22
531 9796 Anders Wenaas   5:20:47 +2:47:34
532 7649 Erik Forseth Helgesen   5:20:51 +2:47:38
533 7883 Henrik Barkved   5:22:30 +2:49:18
534 8076 Lars Flatøy NHST 5:23:54 +2:50:41
535 7596 Knut Feilberg NMBUI 5:24:01 +2:50:48
536 10817 Mads Koefoed-Hansen Norhalla 5:24:04 +2:50:51
537 10848 Knut Larsen   5:24:05 +2:50:52
538 10931 Krister Neverdal   5:24:48 +2:51:35
539 6913 Robert Christian Schwencke Hosle IL 5:25:09 +2:51:56
540 4964 Victor Lantz Karlstad 5:27:03 +2:53:51
541 9651 Robert Perera   5:27:27 +2:54:14
542 6946 Øystein Riise Sørensen Safe Management 5:28:06 +2:54:53
543 8392 Petter Songe-Møller   5:28:33 +2:55:20
544 9836 Ole-Martin Finstad Tun Media AS 5:28:48 +2:55:35
545 9748 Thomas Horvath  Svendsen   5:28:49 +2:55:36
546 10335 Tommy  Skarprud Kviteseid IL 5:28:57 +2:55:44
547 7547 Jesper Berge   5:29:02 +2:55:50
548 8469 Fabian Von Hafenbradl   5:30:03 +2:56:50
549 10255 Fredrik Nordhaug Forsvaret 5:30:31 +2:57:18
550 9537 Aleksander Kopperud Team xtralager 5:30:46 +2:57:33
551 10617 Anders Bjørnevik Kongsberg Seatex BIL 5:31:16 +2:58:03
552 9449 Lars von Heimburg Lokomotiv Levanger 5:31:38 +2:58:25
553 10138 Thomas E Johansen Veien Tilbake 5:31:40 +2:58:27
554 8185 Ramon Karadash Camp Bifrost 5:32:03 +2:58:51
555 9436 Niklas Edenberg Copernica FC 5:32:11 +2:58:58
555 7479 Vegard Lothe Coca-Cola 5:32:11 +2:58:59
557 9441 Ola Williksen Haug   5:32:20 +2:59:07
558 8205 Magnus Krane   5:32:54 +2:59:42
559 6569 Even Mostue  Naume Mostua IL 5:33:16 +3:00:03
560 6740 Trygve Wetlesen Haug Pocket Valley XC 5:33:40 +3:00:27
561 9353 Alexander  Cowan-Sanluis   5:38:21 +3:05:09
562 9592 Antti Mansikkaviita   5:38:54 +3:05:41
563 9318 Martin Bjørkholen   5:40:30 +3:07:18
564 10068 Niklas Grøterud Snertingdal Ski 5:40:36 +3:07:24
565 8621 Henrik Rydland Akslen   5:40:49 +3:07:36
566 9249 Magnus Sandvoll Berntsen Tofte Ghettogym 5:40:54 +3:07:41
567 10296 Jens Patrick  Repshus Team A-MacG 5:41:51 +3:08:38
568 11082 Nicolai Løberg   5:41:54 +3:08:41
569 9452 Lars Reitås Messenlien   5:43:40 +3:10:27
570 8556 Asbjørn Brynestad MjøsSki 5:44:18 +3:11:06
571 6246 Sindre Evensen MOPIL 5:46:24 +3:13:11
572 9170 Kasper Øygarden Kaare må finne mandlene 5:47:22 +3:14:09
573 8018 Simon Borrit   5:48:47 +3:15:34
574 10936 Daniel Nordgård   5:50:20 +3:17:07
575 9434 Ole Marius Hammershaug   5:52:28 +3:19:15
576 10614 Ole Kristian Bjørklund Team Bjørklund 5:53:45 +3:20:32
577 10445 Nathan Whitehead Royal Air Force 5:55:18 +3:22:05
578 10612 Andreas Bjugn   5:58:57 +3:25:44
579 8677 Martin Myhrvold Brændhaugen   5:59:24 +3:26:11
580 10395 Jon Ove Telebond GOL 5:59:39 +3:26:26
581 7408 Anders Thoresen   6:01:04 +3:27:51
582 10169 Andreas Korsnes Forsvaret 6:02:22 +3:29:09
583 9502 Andreas Tang Jansen   6:03:46 +3:30:33
584 10471 Zazai Akhtari Sport 1 Storgata 6:04:13 +3:31:00
585 11020 Tord Smørdal   6:06:12 +3:32:59
586 8706 Henning Dyrsstad   6:08:50 +3:35:37
587 8140 Kristian Henriksen   6:09:11 +3:35:58
588 8699 Hermann Dahl   6:10:12 +3:36:59
589 10777 Leonard Horvei   6:11:19 +3:38:06
590 8897 Lars Hatlen Larhammer Brosundet DK 6:11:42 +3:38:29
591 9384 Nicholas Evans   6:11:52 +3:38:39
592 9957 Didrik Blyverket Lommedalen Skiklubb 6:11:53 +3:38:41
593 10654 Joren Davis Helly Hansen 6:12:59 +3:39:46
594 9253 Fredrik Mørch Døviken Tofte Ghettogym 6:13:54 +3:40:41
595 10300 Max Robinson Mars 6:19:34 +3:46:21
596 11174 Marius Mortensen EY Bil 6:23:39 +3:50:26
597 8626 Gjermund Amlien   6:23:48 +3:50:36
598 7976 Henning Amlien   6:23:49 +3:50:36
599 10133 Søren Dyrlund Jessen CraceY 6:24:36 +3:51:23
600 10367 Anders Stokke Forsvaret 6:24:41 +3:51:28
601 10944 Tobias Oftebro Lierskogen 6:26:02 +3:52:49
602 9047 Mattias Ernst Schroeder EY Bil 6:28:00 +3:54:47
603 10691 Kim André Tengs Team TBGH 6:28:40 +3:55:27
604 11048 Joakim Svendsen Mynewsdesk 6:29:39 +3:56:26
605 9813 Martin Håvi Ødelien   6:29:50 +3:56:37
606 8907 Heorhii Liapkalo Opera Software 6:30:06 +3:56:53
607 7670 Markus  Grimsbo   6:31:49 +3:58:37
608 8989 David Aleksander Olsen   6:37:29 +4:04:17
609 8326 Lasse Qvist   6:38:06 +4:04:53
610 10516 Nils Stenumgaard   6:41:29 +4:08:16
611 9265 Kjell Arnstein Skeie Kjells skiklubb 6:41:51 +4:08:38
612 7573 Patrik Bøckmann   6:41:54 +4:08:41
613 9326 Thomas Borg Team Nectar 6:44:26 +4:11:13
614 9130 William Monsen Vangen   6:45:25 +4:12:12
615 10042 Anders Fransson   6:47:25 +4:14:12
616 8772 Jostein Granås   6:47:47 +4:14:34
617 8146 Tomas Hjartnes NTNU 6:48:04 +4:14:51
618 10941 Erik  Nørbech   6:48:09 +4:14:57
619 11163 Glenn  Helgesen   6:49:21 +4:16:08
620 9459 Andreas Sanne Furuseth   6:50:23 +4:17:10
621 9054 Joakim Sellevoll Vålandskammeratene 6:55:41 +4:22:28
622 8841 Jan-Erik Jacobsen   6:58:13 +4:25:00
623 7975 Stian Almenningen UiB 6:58:22 +4:25:09
624 8270 Ole Martin Mundal   6:58:27 +4:25:14
625 10943 Henrik Oddløkken Håper det er nedoverbakke 7:00:43 +4:27:30
626 10700 Simen Fossen   7:02:36 +4:29:23
627 8567 Lars Stubberud   7:07:41 +4:34:29
628 10012 Adam Dudgeon   7:08:22 +4:35:09
629 10001 Gareth  Davies   7:08:23 +4:35:10
630 9475 Peter Holmes   7:08:59 +4:35:46
631 9713 Lars Skodje   7:09:03 +4:35:50
632 9464 Jackson Hinde   7:09:11 +4:35:58
633 10390 Kasper Sørensen Minørtjenesten 7:10:36 +4:37:23
634 11185 Morten Tanem   7:11:29 +4:38:16
635 8168 vegard askild høland Pils & Klister 7:12:29 +4:39:16
636 9155 Marius Wolden   7:13:56 +4:40:43
637 10724 Scott Gregory   7:14:38 +4:41:25
638 10683 Jens Eriksen   7:16:22 +4:43:09
639 10219 Martin Marker ILKS Håplausen 7:19:50 +4:46:38
640 9299 Kent Bakke   7:21:17 +4:48:04
641 9834 Tobias Ørsnes   7:25:27 +4:52:14
642 10847 Jonas  Larsen   7:33:02 +4:59:49
643 10792 Michael Jenssen   7:48:02 +5:14:49
644 11124 Stian Mo Hagen   7:52:19 +5:19:06
645 10318 Andreas Røsholt Krigsskolen 8:02:58 +5:29:45
646 9934 Ole-Jakob  Arvola ILKS Håplausen 8:09:58 +5:36:45
647 10423 Matias Valenzuela ILKS Håplausen 8:21:50 +5:48:37
648 8925 Harald Løvberg Øines   8:56:35 +6:23:23


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +