Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 35-39 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1 Tord Asle Gjerdalen Team Santander 2:33:16,1 +0:00
2 224 Toni Livers Skigo XC Team 2:41:34,4 +8:18
3 71 Petr Novak Vltava Fund Craft Team 2:44:51,0 +11:35
4 10 Kjetil Hagtvedt Dammen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:44:51,8 +11:36
5 28 Aleksei Dvoskin RussianMarathonTeam 2:44:51,9 +11:36
6 9 Øystein Pettersen Team BN Bank 2:45:43,6 +12:27
7 38 Jiri Pliska Silvini Madshus Team 2:47:51,4 +14:35
8 14 Fredrik Byström Lager 157 Ski Team 2:49:08,0 +15:52
9 52 Thomas Freimuth xc-ski.de A/N Skimarathon Team 2:50:49,6 +17:33
10 215 Erling Christiansen Team BraaSport 2:53:12,1 +19:56
11 783 Sindre Hoff Førde il 2:53:56 +20:40
12 97 Espen Harald Bjerke Team Mosetertoppen Skiline 2:55:09,3 +21:53
13 240 André Haugsbø Gaular IL 2:56:23 +23:08
14 70 Sami Jauhojärvi Vuokatti Ski Team Kainuu 2:59:03,8 +25:48
15 127 Knut Anders Hatlen Stranda IL 3:00:01,0 +26:45
16 118 Christian Gjertveit Skiforeningen / Team Milslukern 3:03:21,7 +30:06
17 101 Michael Boberg Älvdalens IF SK 3:04:12,3 +30:56
18 47 Loris Frasnelli Team Trentino Robinson Trainer 3:04:48,4 +31:32
19 192 Tore Stengrundet Team Sentrum Sport Trysil 3:05:50,2 +32:34
20 67 Nils-Ingar Aadne Team BN Bank 3:06:06,3 +32:50
21 743 Tore Ruud Hofstad Handelsbanken BIL/Team ParkettPartner 3:07:21 +34:05
22 811 Benedict Abel SC Immenstadt 3:08:19 +35:03
23 98 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 3:08:41,6 +35:25
24 778 Geir Ove Lohne Tronsmoen Alvdal IL 3:10:36 +37:21
25 770 Morten Aas FYK - frivillen 3:12:21 +39:06
26 835 Atle Bjerkli Nittedal 3:13:50 +40:35
27 214 Tony Bjørnbakken Skarnes IL 3:15:08,4 +41:52
27 759 David Støre   3:15:08 +41:53
29 727 Andreas Almlid Kjelsås IL 3:16:33 +43:17
30 763 Petter Jørgensen Braasport/Danske Bank 3:16:34 +43:19
31 660 Kristoffer Jacobsen Enjoy Sport - 2XU 3:17:07 +43:51
32 687 Rune Nordgård Team Milslukern-Driv trenung Hurdal IL 3:17:43 +44:28
33 1029 Dan Børge Saure Bjørke IL 3:17:48 +44:32
34 950 Børge Leiren Byåsen IL 3:18:51 +45:35
35 761 Nicolas A. Wærenskjold Team BraaSport 3:19:34 +46:18
36 739 Ole Erik Furuberg Gården Bootcamp 3:21:16 +48:00
37 2198 Marius Borger Spydeberg IL 3:21:33 +48:17
38 1900 Arne Olav By Orkdal I.L Team Knyken 3:21:55 +48:39
39 1973 Vegard Jevnesveen Sport 1 Strandtorget 3:22:09 +48:53
40 1187 Vegard Lans Pedersen IL Trysilgutten 3:22:11 +48:56
41 2120 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 3:22:48 +49:32
42 2092 Magne Svare Team Sport 1 / Veidekke 3:23:15 +49:59
43 1936 Jan Erik Graneng Tynset 3:23:30 +50:14
44 882 Bjørn Petter Grini Økokrim BIL 3:23:34 +50:18
45 146 Johan Kanto Göteborgs Skidklubb 3:24:33,5 +51:17
46 657 Ola Holmestad Gjøvik Skiklubb/Eika BIL 3:24:38 +51:22
47 686 Magnus Rognstad Neby Hamar Skiklubb / Sopra Steria 3:24:56 +51:40
48 1027 Kristoffer Røstad Fossum IF 3:26:06 +52:51
49 2163 Kittil Eriksrud Bergan Team Milslukern Driv/Advokatfirmaet Haavind 3:26:36 +53:21
50 924 Lars Jacobsen Aker BioMarine 3:27:10 +53:55
51 2004 Christian Ljosland Team Milslukern - Driv Trening 3:27:23 +54:07
52 1140 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 3:27:33 +54:17
53 840 Thomas Bjørnrud Torpa Ski 3:28:14 +54:58
54 1968 Herman Hørsand Ilseng il 3:28:25 +55:09
54 2033 Henrik Natvig Nittedal IL 3:28:25 +55:09
56 3124 Ola Hofseth   3:28:33 +55:18
57 931 Michael Karas   3:28:58 +55:43
58 945 Daniel Kvåle Team Intersport Sogndal 3:29:02 +55:47
59 2159 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 3:29:36 +56:20
60 2082 Magnus Solberg Lillehammer Skiklub/Norkart BIL 3:29:39 +56:23
61 2667 Anders Haslie Team Byggexperten 3:30:08 +56:52
62 2039 Andreas Nordby Torpa Ski 3:30:11 +56:55
63 2348 Vegard Book Horten Skiklubb 3:30:57 +57:41
64 3803 Rasmus Johannson Ødegaard   3:31:55 +58:39
65 954 Even Lillemo-Thorud Eidsiva bredbånd 3:32:07 +58:52
66 1185 Mikael Haakenstad   3:32:16 +59:01
67 2070 Thorkild Schrumpf Skarphedin 3:33:31 +1:00:15
68 2712 Jan Petter  Knutsen Gaustadveien racingteam 3:33:35 +1:00:19
69 696 Torbjørn Småland Osterøy IL 3:34:19 +1:01:04
70 2535 Sebastian Reif SK Winterberg 3:35:25 +1:02:09
71 3252 Erik Solfjeld Tvedestrand IF 3:35:30 +1:02:14
72 1879 Jan Benak Team Serlich 8.30 3:36:48 +1:03:32
73 868 Simon Fischer SV Oberreute 3:36:49 +1:03:33
74 766 Vegard Lyngvi Sand Norconsult BIL 3:36:55 +1:03:39
75 3617 Jens Christian Markegård NOTEAM 3:37:07 +1:03:51
76 2457 Kim Martin Kjeve   3:37:14 +1:03:58
77 653 Jakob Hjelmåker Aktivitus Sports Club 3:38:00 +1:04:44
78 1893 Tor Ingar Botten Geotex Bil 3:38:04 +1:04:48
79 11420 Endre Vangskåsen Os IL / Søre Ål 3:38:41 +1:05:26
80 227 Carl Sjöstrand jbrink skiteam 3:38:46,9 +1:05:31
81 1197 Esben Slaatto Acando/Trysilgutten IL 3:38:51 +1:05:35
81 2509 Sindre Aaberg Nilsen IK Junkeren 3:38:51 +1:05:35
83 11544 Christian Rørholt Moe Gjensidige 3:38:59 +1:05:43
84 3125 Stian Hogstad NØK BIL/Alvdal IL 3:39:09 +1:05:53
85 3160 Arne Krogsveen Moelven il Ski 3:39:29 +1:06:13
86 11480 Andreas Gjone Plan International Norge 3:40:06 +1:06:50
87 2611 Øivind Bystrøm Kolbotn SK/Team Merida TRI 3:40:29 +1:07:14
88 2075 Ola Skeid Oppsal IF 3:40:37 +1:07:21
89 11468 Tor-Arne Haraldsen Nes Ski 3:40:42 +1:07:26
90 1951 Ole Kristian Haraldsrud Svelvik skigruppe 3:40:46 +1:07:31
91 1036 Jarle Skrebergene Team Baker Hansen 3:41:01 +1:07:45
92 3553 Johan Holck-Steen Glipptak IL 3:41:02 +1:07:46
93 1924 Kim Finsrud Team Sport 1 Lillehammer 3:41:09 +1:07:53
94 2907 Eirik Martinsen FINN.no / Jardar IL 3:41:50 +1:08:35
95 2955 Dag Undseth Hagen Team E 3:41:52 +1:08:36
96 3498 Øyvind Lund Børresen TOSK - Trondheim og omegn Sportsklubb 3:42:16 +1:09:00
97 2774 Sigurd Nilsen Ribu Storebrand Livsforsikring AS 3:42:23 +1:09:08
98 1987 Håvard Klefstad   3:42:49 +1:09:33
99 2684 Kristian Hovemoen Søre Ål IL 3:43:15 +1:09:59
100 3542 Eirik Haugen Team Raske Gutter 3:43:22 +1:10:06
101 1874 Hans Arnslett Rambøll/WSRR 3:43:24 +1:10:08
102 3278 Asgeir Vagnildhaug Statnett BIL 3:43:46 +1:10:30
103 2930 Simen Sanderlien Søre Osen IL 3:44:09 +1:10:53
104 3323 Martin  Rezác Atletiko Frymburk 3:44:13 +1:10:58
105 698 Arnstein Solbrekke Team Mosetertoppen Skiline 3:44:21 +1:11:05
106 3752 Andreas Johnsen Telenor BIL/Team Tirsdagsintervallen 3:45:48 +1:12:32
107 3815 Ole Henrik Enger Hernes IL 3:45:59 +1:12:43
108 5182 Erik Hansen Schneider BIL 3:46:11 +1:12:56
109 3534 Ørjan Hagen Kodal IL 3:46:12 +1:12:57
110 3994 Dag Gaute Gaasemyr OSI 3:46:45 +1:13:30
111 3110 Jens Petter Hegseth OPIL 3:47:00 +1:13:45
112 2662 Are Hansen   3:47:30 +1:14:14
113 3282 Marius Wang Tynset IF 3:47:47 +1:14:31
114 3270 Lars Erik Thorkildsen Friskis&Svettis Lillehammer 3:48:10 +1:14:54
115 2129 Martin Aas Fossum IF 3:48:13 +1:14:58
116 2456 Torolf Kjendseth Biri 3:49:04 +1:15:48
117 3801 Talis Nurk Sporttravel 3:49:10 +1:15:55
118 3619 Per Marum   3:49:15 +1:15:59
119 5055 Ådne Skurdal Nordic Choice Hotels 3:49:31 +1:16:16
120 2411 Gudbrand Hatfield Statnett BIL 3:49:40 +1:16:24
121 3969 Christian Eriksson Hestra IF 3:50:10 +1:16:55
122 3331 Eivind Aukrust Norges Bank idrettslag 3:50:14 +1:16:58
123 5468 Eric Mercier   3:51:25 +1:18:09
124 3686 Vegar Solnørdal   3:51:29 +1:18:14
125 2359 Eivind Carstens Strindheim IL/ Stor-Oslo terrengløpsklubb 3:51:31 +1:18:15
126 2741 Tor Arne Moen   3:51:35 +1:18:20
127 4109 Karl Jacob Roll   3:51:50 +1:18:34
128 2937 Erlend Sjøberg Røa IL 3:51:55 +1:18:39
128 3212 Tor-Christian Nygren Bærums Verk og Hauger IF 3:51:55 +1:18:39
128 5041 fredrik schjøll BABA GANOUSH 3:51:55 +1:18:40
131 3641 Mattias Olovsson BEKK 3:51:56 +1:18:40
132 4407 Jørn Kongsten Brevik Sponsa av muttern 3:52:02 +1:18:46
133 2153 Fredrik Alstad Helmen Lier Skiløberforening 3:52:19 +1:19:04
134 2576 Kristoffer Andersen BK Ski 3:52:36 +1:19:20
135 2504 Anders Nermoen   3:52:47 +1:19:31
136 3781 Anders Staffansson Älvdalens IF Skidor 3:53:07 +1:19:51
137 3652 Magnus Petersen   3:53:09 +1:19:54
138 3694 Sverre Stræth Sagene IF / AXA 3:53:15 +1:20:00
139 2132 Aleksander Bjørnsund Sortland og Omegn Skiklubb 3:54:09 +1:20:53
140 5124 Sondre Wold  Arntsen Innstranden IL 3:54:13 +1:20:57
141 3741 Hans Christian Hage DFI 3:54:30 +1:21:14
142 2800 Hans Kristian Snare Granli IL 3:54:33 +1:21:17
143 2631 Kim Evanger PGS BIL 3:54:34 +1:21:19
144 4098 Trond Åge Osvoll Rustad IL 3:54:44 +1:21:28
145 2913 Tommy Røsten Folldal IF 3:55:10 +1:21:54
146 4158 Ivar Håkon Søraas   3:55:18 +1:22:02
147 4414 Anders Bäckström IF Femman Orientering 3:55:20 +1:22:04
148 4138 Fredrik Sponheim Accenture BIL 3:55:36 +1:22:21
149 4165 Christian Smestad Torp   3:55:42 +1:22:27
150 3789 Milan Huska LØRENSKOG SKIKLUBB 3:56:35 +1:23:19
151 4042 Marcus Josefsson ok vIVILL 3:57:06 +1:23:50
152 9956 Magnus Blomgren OK Kolmården 3:57:07 +1:23:51
153 3546 Yngve Hellesjø Søndre Høland IUL 3:57:10 +1:23:55
154 3569 Eskild Jarnæss   3:57:12 +1:23:57
155 4382 Nils Bakkan Glipptak IL 3:57:28 +1:24:12
156 4855 Anders Danielsen Joh-Birken-Team 3:57:30 +1:24:14
157 3407 Magnus Enger Sparebank 1 Østlandet / Hernes IL 3:58:01 +1:24:46
158 1142 Björn Hänninen Högbo GIF 3:58:13 +1:24:58
159 5018 Henning Oterholt Lisleherad IL 3:58:54 +1:25:39
160 2405 Andreas Rustad Hansen Team 6847 3:59:00 +1:25:44
160 4897 Anders Hatlen JOH-BIRKEN 3:59:00 +1:25:45
162 3173 Tobias Liljedahl Tunafors SK 3:59:17 +1:26:01
163 4223 Amund Dotseth   3:59:31 +1:26:15
164 4240 Kristian Thaysen BDO BIL 4:00:24 +1:27:08
165 4050 Thomas Kjetland Malvik IL 4:00:28 +1:27:12
166 4524 Øyvind Lind-Johansen Statoil BIL 4:00:44 +1:27:29
167 2467 Henning Kårstad Team Ellingsjøbakeries 4:01:04 +1:27:48
168 11483 Joakim Myhrman Orsa SK 4:01:15 +1:27:59
169 9861 Christian Dahll Milslukern Sport 4:01:22 +1:28:07
170 5461 Tomas Martin Sokol Valterice 4:01:30 +1:28:15
171 5057 Eirik Smestad Snørøverne 4:01:33 +1:28:17
172 1988 Ola Kleppa Hjelmeland il 4:02:11 +1:28:56
173 11172 Robert Krystek   4:02:16 +1:29:00
174 4870 Eivind Farstad MOI 4:02:29 +1:29:13
175 3701 Stig Jarle Svardal Varegg / Sweco BIL 4:02:32 +1:29:17
176 5618 Stian Aaseth RVT AS 4:02:37 +1:29:21
177 5149 Tomas Holmestad Swix Sport 4:03:24 +1:30:08
178 3122 Steinar Hofoss Granli IL 4:03:25 +1:30:09
179 5643 Martin Otto  Dragseth Ottolekene 4:03:42 +1:30:26
180 4998 Marius Chr. Müller Kolbukameratene IL 4:03:47 +1:30:31
181 4469 Marius Brun Haugen Vi prøver igjen 4:03:50 +1:30:35
182 1873 Thorgeir Anundsen Team Ryfylke 4:03:56 +1:30:40
183 5037 Johannes Raab RSC Kelheim 4:04:08 +1:30:52
184 4675 Ole Anders Kampelien   4:04:44 +1:31:29
185 4951 Peter Kopp   4:05:17 +1:32:01
186 3239 Tomas Sandvik Otterøy IL 4:05:18 +1:32:03
187 5451 Marius Lindvik Joh-Birken team 4:05:20 +1:32:04
188 4089 Lars Jakob Nitter   4:06:07 +1:32:52
189 5029 Martin Riegel A-Møbler/ Toppklubben / Team Jacobsen 4:06:22 +1:33:07
190 6950 Jos Theisens   4:06:31 +1:33:15
191 8952 Andreas Mikkelborg   4:06:33 +1:33:17
192 3195 Ola Mjølhus Hjelmeland il 4:06:51 +1:33:35
193 9877 Erik Bauman Sporttravel 4:07:13 +1:33:57
194 4128 Lars Øyvind Skjefte Stokke il 4:07:26 +1:34:10
195 6281 Bjørn-Tore Gulbrandsen   4:07:42 +1:34:26
196 2948 Per Jonas Kalvemo   4:07:46 +1:34:30
197 4670 Gjermund Sørstad Lier Skiløberforening/Treningspartner.no 4:08:21 +1:35:06
198 4505 Myrek Kovar   4:08:38 +1:35:23
199 5861 Jomar Jentoft   4:08:46 +1:35:31
200 2885 Per Kristian Helland Storebrand Sport 4:09:13 +1:35:58
201 4374 Vegar Angelo   4:09:50 +1:36:34
202 5978 Kenneth Rågli Hamarseterhøgda skiteam 4:10:48 +1:37:32
203 4847 Magnus Bråten Osl Bil 4:10:56 +1:37:41
204 5438 Børge Kristiansen PWC Bil 4:11:00 +1:37:44
205 2805 Kristoffer Solem KLP BIL 4:11:05 +1:37:49
206 3922 Kenneth Amundsen   4:11:32 +1:38:16
207 9369 Øyvind Dufseth   4:11:41 +1:38:25
208 5045 Marius Setså GE Healthcare BIL 4:11:48 +1:38:33
209 5028 Morten Richardsen Breivik IL 4:11:51 +1:38:35
210 5776 Sigurd Solbrække Dybing   4:11:54 +1:38:38
211 5121 Pål-Vegard Aas   4:12:17 +1:39:02
212 5915 Aleksei Mersadykov SF Vershina 4:12:57 +1:39:41
213 6922 Ronnie Solberg Skare Geilo IL 4:12:59 +1:39:43
214 4660 Trond Ramo Heggheim Q-Free BIL 4:13:11 +1:39:56
215 3327 Håkon Sagehaug   4:13:49 +1:40:33
216 4426 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil BIL 4:14:20 +1:41:04
217 4674 Hans-Thyge Solheim Hansen Deloitte BIL 4:15:11 +1:41:55
218 5535 David Sajner IronDaveCoaching 4:15:24 +1:42:08
219 4617 Jan Mohr Sunde IL Heming / Taxibox Minilager 4:15:31 +1:42:15
220 2755 Johannes Nygaard Vestringen IL / Mjøsen Skog 4:15:35 +1:42:19
221 4600 Frank- Are Skåren   4:15:58 +1:42:42
222 4543 Kent Ove Moren Mjøsen Skog 4:17:01 +1:43:45
223 4715 Hanno Liiva Sporttravel 4:17:04 +1:43:48
224 4994 Mauritz Mjøen   4:17:09 +1:43:54
225 4122 Martin Schagerlind Trollhättans sok 4:17:31 +1:44:16
226 5459 Jaroslav Malek Spartak Pelhrimov 4:17:38 +1:44:22
227 7786 Thomas Ore Gjensidige Sport 4:17:46 +1:44:30
228 6393 Espen Næss   4:17:51 +1:44:35
229 5437 Robert Kristensen Inderøy IL 4:19:00 +1:45:45
230 9245 Morten Storli Nordstrand IF, If frøy 4:19:15 +1:45:59
231 5595 Kristoffer Tveitnes   4:19:28 +1:46:12
232 4027 Tonny Holte Sturla IF 4:19:52 +1:46:36
233 6521 Jan Helge Aalbu   4:20:28 +1:47:12
234 4242 Lars-Petter Weyer-Larsen BABA GANOUSH 4:20:31 +1:47:15
235 5832 Pål Heggernes PWC Bil 4:20:36 +1:47:21
236 3733 Kamil Zatonski   4:21:17 +1:48:02
237 4976 Vegard Lind-Johansen   4:21:30 +1:48:14
238 5372 Per Ole M. Gundersen Mårhundens venner IL 4:22:03 +1:48:48
239 5104 Tomas Oliver Waldal Verstad SpareBank1 SMN 4:23:13 +1:49:57
240 6930 Torgrim Soleng   4:23:18 +1:50:02
241 7376 Jan Olav Solli Oslofjord Triatlon 4:24:02 +1:50:46
242 6153 Aksel Stenhamar Bolibompateam 4:24:11 +1:50:55
243 6270 Rolf Aleksander Gjerde DnB 4:24:20 +1:51:04
244 6232 Marius Egeberg   4:24:37 +1:51:22
245 5582 Terje Sørnes Hommelvik IL 4:24:38 +1:51:23
246 4991 Ivar Melby Feiring IL 4:25:28 +1:52:13
247 6532 Rasmus Fredslund Hansen Århus skiklub 4:26:06 +1:52:50
248 7048 Anders Owren   4:26:22 +1:53:06
249 5802 Christoph Forster   4:26:23 +1:53:07
250 6583 Taivo Kitsing Sporttravel 4:26:38 +1:53:22
251 9670 Ryan Rogers   4:27:11 +1:53:56
252 6060 Vegard Brude Wærås FYK 4:27:31 +1:54:16
253 3992 Anders Gustavsen Apotek 1 Gruppen 4:27:42 +1:54:27
254 6882 Espen Heiberg Rasch Forsvaret 4:29:07 +1:55:51
255 4664 Jan Vidar Martinsen   4:30:25 +1:57:09
256 4497 Jim-Henning Kaspersen   4:30:37 +1:57:21
257 8822 Ole Conrad Siem   4:30:48 +1:57:32
258 11097 Tore Christian Waack   4:31:47 +1:58:31
259 5397 Harald Martens Holm Team Next Year / Storebrand 4:32:14 +1:58:58
260 7250 Bjørn Magne Kvåle Oslo kommune BIL 4:32:56 +1:59:40
261 4912 Yang Hu OSI langrenn 4:33:55 +2:00:40
262 7078 Kristian Magnus Kyrvestad Balestrand IL 4:34:33 +2:01:17
263 4534 Vebjørn Løfoll Stordal IL 4:34:47 +2:01:32
264 6073 Christoffer Aalerud SKS B.I.L 4:35:56 +2:02:40
265 6197 Carl-Axel Bang-Ellingsen   4:36:41 +2:03:25
266 10009 Karl dos Santos SSK - SkanstullsSkidKlubb 4:37:35 +2:04:20
267 10419 Björn Ununger SSK - SkanstullsSkidKlubb 4:37:37 +2:04:22
268 4695 John Arne Riise   4:39:00 +2:05:44
269 7515 Ansgar Martin Thorsen   4:39:50 +2:06:34
270 9540 Jørgen Nilsen Stadionklinikken 4:40:02 +2:06:47
271 10830 Kristian Krohg-Sørensen Parkteatrets idrettslag (PIL) 4:40:04 +2:06:48
272 5723 Tom Erik Alm Aktiv mot kreft 4:40:07 +2:06:51
273 6693 Per Eriksson Älvdalens IF SK 4:40:31 +2:07:16
274 6735 Håvard Strømstad Vågå 4:40:47 +2:07:31
275 10771 Aleksander Holand Bodø 4:41:47 +2:08:31
276 10490 Even Nordmo NoFuture 4:42:01 +2:08:45
277 9570 Andreas Leite   4:42:41 +2:09:26
278 5971 Hans-Petter Ruud Stor-Elvdal sk 4:42:51 +2:09:36
279 9085 Åsmund Høyen  Solvang   4:43:49 +2:10:33
280 6242 Magnus Sørum Eriksrud EY Bil 4:44:02 +2:10:46
281 11218 kristian paugan   4:44:23 +2:11:08
282 6574 Erik Tuvey   4:44:30 +2:11:14
283 6126 Bjørn Martin Øvrebø Svendsen Deloitte 4:44:32 +2:11:17
284 5984 Tom Christian Semb   4:47:44 +2:14:28
285 7241 Inunnguaq Kreutzmann Københavns skiklub 4:47:51 +2:14:35
286 5696 Gjermund Stensvold Team Symantec 4:48:23 +2:15:07
287 11083 Johan Wandås Vann og avløpsetaten, Oslo kommune 4:48:32 +2:15:16
288 6737 Tor-Andre Hansen Åsbygda IL 4:49:31 +2:16:15
289 6647 Frode Bjørland Kvernhuset Fredrikstad 4:50:00 +2:16:44
290 6699 Morten Egeberg   4:51:44 +2:18:29
291 6413 Leif Arne Romsås Ringebu/Fåvang 4:52:01 +2:18:45
292 5720 Anders Hastrup Jensen Skiklubben Gorm 4:52:25 +2:19:09
293 9625 Anders Nordh   4:52:52 +2:19:36
294 7029 Petter Nielsen   4:53:10 +2:19:54
295 6459 Henrik Staib   4:53:28 +2:20:12
296 7132 Håkon Finstad OPIL 4:53:34 +2:20:19
297 7644 Erlend Haugsvær Bjørn West IL 4:54:41 +2:21:26
298 9746 Andreas Sundby Team Sundby 4:54:43 +2:21:27
299 7285 Gard Midtsund   4:54:50 +2:21:34
300 7748 Aaron McParlan Skedsmo 4:54:58 +2:21:43
301 6624 Tor Kåre Andersen Sløyfa 4:55:18 +2:22:02
302 10110 Petter Hirsch   4:55:26 +2:22:10
303 8995 Andreas Birkedal  Pedersen   4:56:04 +2:22:48
304 5574 Ivan Szabo Hrom do piecky! 4:56:35 +2:23:19
305 6248 Øyvind Fidje Fidji Ski og Orientering 4:57:09 +2:23:54
306 9716 Erik Smistad   4:57:55 +2:24:39
307 6104 Jan Sova Smichoff Winterberger 4:58:15 +2:24:59
308 7428 Tore Vamraak   4:58:25 +2:25:09
309 11059 Espen Tidemann   4:58:39 +2:25:24
310 9718 Henry Snabb   4:58:53 +2:25:37
311 6661 Kristian Kvist VEPI 4:59:38 +2:26:23
312 6671 Lars-Martin Skatvedt   4:59:46 +2:26:31
313 6673 Mads Christensen Sogndal svettepinnelag 5:00:11 +2:26:56
314 8167 Nils Olav Hvidsten Lett trening 5:00:59 +2:27:43
315 6244 Tobias Eriksson   5:01:52 +2:28:36
316 5963 Tom Erik Richardsen Breivik IL 5:01:59 +2:28:44
317 7370 Harald Kvarme Slettbakken Ytre Enebakk Kols og Kneskadeforbund 5:02:21 +2:29:05
318 10841 Tomas Langgård   5:02:33 +2:29:18
319 7327 Erik Pettersen   5:02:48 +2:29:32
320 7010 Runar Svåsand Bjørn Myhre Sport 5:03:26 +2:30:11
321 8075 Stig Flagstad Ilseng il 5:05:03 +2:31:47
322 7568 Per-Erik Bråthen Ambea 5:06:54 +2:33:39
323 7747 Dag Roar Mathisen   5:07:33 +2:34:17
324 7297 Arne Müller   5:08:10 +2:34:54
325 7157 Jonas Granly Låghaltarna 5:08:23 +2:35:07
326 9558 Mikko Laine   5:09:51 +2:36:35
327 7666 Christian Holm If Femman 5:10:37 +2:37:21
328 6956 Lasse  Trondsen Veien Tilbake 5:11:46 +2:38:30
329 5334 Roger Vestli Engen Nordbygda/Løten Ski 5:13:00 +2:39:44
330 10775 Thor Magne Holta   5:13:42 +2:40:26
331 5743 Anders Bjerkås Breivik IL 5:14:37 +2:41:22
332 8515 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 5:14:40 +2:41:24
333 7955 Roger Holm   5:14:41 +2:41:25
334 11075 Kristoffer Barbøl Vikebak   5:14:42 +2:41:27
335 6788 Johan Jonsson Sidensjö IK 5:15:12 +2:41:56
336 7862 Erlend Våtvik Joh-Birken-Team 5:15:50 +2:42:34
337 8512 Robert Johansson Manpower BIL 5:16:15 +2:43:00
338 8792 Vemund Roen Harkinn Team Roen 5:17:36 +2:44:21
339 6715 Stian Garthus Leirsund 5:17:39 +2:44:24
340 9048 André Schumann   5:18:01 +2:44:45
341 9136 Jesper  Hoffman kvittavatnet 5:18:59 +2:45:43
342 7651 Einar Bjørkaas Helle Romerike Ultraløperklubb 5:19:03 +2:45:47
343 6888 Morten Rivelsrud Hydro BIL 5:19:38 +2:46:22
344 7635 Morten Riisby Gøttrup   5:19:43 +2:46:28
345 6193 Anders Christian Bakken   5:20:19 +2:47:03
346 7655 Ronny Eklund AFSK 5:20:53 +2:47:38
347 8793 Emil Egeland Hansen   5:21:01 +2:47:46
348 9427 Ronny Gurrich   5:23:31 +2:50:16
349 9778 Sindre Vangen   5:23:39 +2:50:24
350 9029 Audun Rosenløv   5:23:40 +2:50:25
351 7854 Harald Tolleshaug Norges Banks Idrettslag 5:24:26 +2:51:10
352 7903 Jan Inge Byhring Team Byhring 5:25:41 +2:52:26
353 9653 Jason Peterson   5:28:11 +2:54:55
354 6677 Erland Danielsen Fram IL 5:29:28 +2:56:13
355 8603 Frode Glint Pettersen   5:30:03 +2:56:47
356 8682 Theodor Bye Rødenes IL 5:31:22 +2:58:06
357 10618 Simon  Björnholm O.B. Wiik A.S. 5:31:30 +2:58:15
358 8754 Mikkel Frese   5:31:55 +2:58:39
359 9669 Paul Rogers   5:32:33 +2:59:17
360 9757 ARTO SAAREND   5:32:44 +2:59:28
361 9519 jon jugenheimer   5:33:15 +3:00:00
362 10997 Dag Sangnes   5:34:51 +3:01:35
363 7292 Erik Morset   5:36:08 +3:02:53
364 7816 Petter Skolla   5:36:29 +3:03:13
365 8868 Mathias Karlå Team Kapakkan 5:36:34 +3:03:19
366 8415 Mikael Sundén Huddinge SK Längd 5:37:03 +3:03:47
367 8026 Martin Bredsgaard Holteski 5:39:39 +3:06:23
368 11071 Harald Vasset MARCSS 5:40:32 +3:07:17
369 7317 Asser Mathiassen Oppfeldt   5:41:05 +3:07:49
370 10221 Jaroslav Meier Famous Fathers Turnov 5:41:51 +3:08:35
371 10160 Erlend Kleiven Milslukern Sport 5:43:25 +3:10:10
372 8304 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 5:43:26 +3:10:10
373 7887 Lars Øyvind Aasgaard   5:45:53 +3:12:37
374 10409 Christoffer Troelsgård   5:46:09 +3:12:53
375 8387 Gunnar Smedsrud   5:48:26 +3:15:11
376 10374 Olav  Ståland Høydalsmo IL 5:49:24 +3:16:08
377 8848 Jørgen Johannessen   5:51:23 +3:18:08
378 10960 Julien Pigere   5:52:02 +3:18:46
379 10285 Lasse Petersen   5:54:45 +3:21:29
380 8807 Håvard Hermansen Huringen IF 5:55:30 +3:22:14
381 8303 Kyrre Olavsrud   5:55:31 +3:22:15
382 8418 Kjetil Greiner Sæter Angvik IL 5:56:36 +3:23:21
383 9104 Tomas Syr   5:57:53 +3:24:38
384 10043 Erik Fransson Kirkens bymisjon Drammen 5:58:09 +3:24:53
385 8870 Alan Asiligwa Kidula   5:59:52 +3:26:36
386 7223 Christian Jørgensen Aktiv mot kreft 6:03:43 +3:30:27
387 11102 Knut Ødegaard   6:04:19 +3:31:03
388 11190 Richard Waren   6:06:14 +3:32:58
389 8054 Stian Ekornhol Eldre, tregere og fetere, men fortsatt sta! 6:06:31 +3:33:15
390 8675 Andreas Myhrvold Brændhaugen   6:09:04 +3:35:48
391 10592 Vegar Bakke   6:09:34 +3:36:18
392 8104 Hans Petter Gustavsen   6:17:17 +3:44:02
393 9391 Jørgen Fiskerud BRÅTA IL 6:18:16 +3:45:00
394 10427 Thomas Vedsø Szygenda Holte Ski 6:18:58 +3:45:43
395 10707 Karl Hamstad Fuglum   6:22:21 +3:49:06
396 10668 Kim Søresen   6:24:32 +3:51:16
397 10793 Per Jessen   6:24:41 +3:51:25
398 9773 Ola Törnkvist   6:26:11 +3:52:56
399 9298 Eivind Jarle Jacob Bakke Rye 6:27:32 +3:54:17
400 8123 Egil Haraldstad   6:28:20 +3:55:04
401 8143 Finn-Erling Hermansen   6:31:45 +3:58:29
402 8510 Henrik Kai Eriksen Data Respons BIL 6:32:33 +3:59:17
403 8422 Ken Atle Sørlie Klubb Ludo 6:35:00 +4:01:45
404 8343 Rayner Robertsen   6:35:12 +4:01:56
405 10594 Tommy Baksetersveen   6:35:22 +4:02:06
406 8909 Glenn Lilleng   6:36:16 +4:03:00
407 9182 Peter Bergmann Dahl   6:36:24 +4:03:08
408 11091 James White   6:38:29 +4:05:13
409 9387 Anders Falck Kobbernagel   6:40:21 +4:07:06
410 10385 Thomas Sætha MI2 6:44:25 +4:11:09
411 8988 Tor Olav Olesrud Trappefolket 6:50:43 +4:17:27
412 11081 Jan-Christian  Walle VG 6:51:18 +4:18:02
413 9134 Frank Vedal Hydro BIL Sunndal 6:54:35 +4:21:19
414 9090 Bjørgolfur Stefansson Forsvaret 6:57:44 +4:24:28
415 10297 Miles Rickelton   6:58:38 +4:25:23
416 9147 Morten Wibrand   7:00:39 +4:27:23
417 8875 Simon Kjær Randers Skilaug 7:02:09 +4:28:54
418 8507 Arne Melsom Joh-Birken-Team 7:02:14 +4:28:58
419 8633 Henry Arnesen   7:03:43 +4:30:27
420 10142 Vincent Josse   7:08:37 +4:35:21
421 9600 Lucien Mathey   7:11:05 +4:37:50
422 10165 Roy Henrik Knudsen Elgeseter Ølklubb 7:11:57 +4:38:41
423 10175 Stian  Kristoffersen SsangYong Norge 7:13:57 +4:40:41
424 10195 Leif Harald Lindkjølen Magnor UL 7:14:20 +4:41:04
425 8261 Helge Mjelde   7:18:05 +4:44:49
426 10377 Viktor Sundqvist SSK - SkanstullsSkidKlubb 7:19:50 +4:46:35
427 8851 Kim Flaa Johansen   7:23:21 +4:50:06
428 9069 Andreas Skaalbones Team Bråthen 7:28:07 +4:54:52
429 9546 Fredrik Krokaas   7:29:29 +4:56:13
430 8960 Christian A.  Moore   7:44:11 +5:10:55
431 10217 Michael Mandrup   7:44:56 +5:11:40
432 1626 Jo Mork Lillehammer skiklubb 7:45:11 +5:11:55
433 8991 Rasmus Olufson Randers Skilaug 7:46:45 +5:13:29
434 9078 Raymond Smith Skanska Aktiv 7:48:48 +5:15:32
435 10734 Tom-Vidar Guneriussen   7:57:46 +5:24:30
436 9708 Petr SIma   7:57:48 +5:24:33
437 10205 Stein-Arne Lunde Sport 1 Gruppen 8:01:32 +5:28:16
438 9098 Kristian Strømmen P3A - Åskollen sykkelklubb 8:37:23 +6:04:07
439 8258 Rodney Storrud Miedler Klubb Sandwich 9:02:29 +6:29:14
440 6813 Kristian Kyllingstad   9:22:43 +6:49:28