Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 40-44 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 40-44 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 29 Jörgen Brink JBrink Ski Team 2:49:00,4 +0:00
2 26 Bruno Debertolis Team Trentino Robinson Trainer 2:51:51,2 +2:51
3 111 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Mosetertoppen SKILINE 2:57:39,6 +8:39
4 32 Lukas Bauer Bauer Ski Team 2:57:50,7 +8:50
5 186 Michael Sedlacek Silvini Madshus Team 3:00:40,3 +11:40
6 189 Henrik Sollie Team BraaSport 3:01:09,9 +12:10
7 764 Jostein Langslet Milslukern Sport 3:02:31 +13:31
8 244 Bjørn Robstad Moelven IL, Milslukern Sport 3:05:56,5 +16:56
9 998 Jon Olsen Oslo Sportslager 3:09:06 +20:06
10 11000 Christoph Schnider   3:10:39 +21:39
11 920 Håkon Imbsen HEMING IL 3:11:15 +22:15
12 768 Anders Stenbrenden Milslukern Sport 3:11:16 +22:16
13 82 Espen Almlid Hamar Skiklubb 3:11:44,0 +22:44
14 637 Clemet Fougner Team Milsluker'n Langrenn/ SK Rye 3:13:27 +24:27
15 754 Per Morten Hvattum Gran IL - RPI 3:13:46 +24:47
16 1002 Bjørnar Onsum Åsmarka IL 3:15:34 +26:34
17 661 Ronny Thomas Jenssen SpareBank 1 Regnskapshuset SMN AS 3:16:00 +27:00
18 1043 Ola Stenseth Byåsen IL 3:16:58 +27:58
19 725 Klas Johansson Älvdalens IF SK / Team Rivervalleyrockers 3:17:00 +28:00
20 1032 Ola Sisselberg Team Craft 3:17:08 +28:08
21 1092 Trond Erik Taugland Team vintersport/Bjerke il ski 3:18:51 +29:51
22 1091 Jukka Pinola Swix Sport Finland 3:19:07 +30:07
23 121 Ståle Grøthe Gjelleråsen IF 3:19:16,0 +30:16
24 752 Ole-Jacob Følling Røa IL/Team Milslukern - Driv Trening 3:19:22 +30:22
25 1020 Tron Rustadbakken Gardsgutta 3:19:34 +30:34
26 1158 Trond Floberghagen Hamar Skiklubb 3:20:01 +31:01
27 888 Alexander Hagen Soon Ski 3:20:36 +31:36
28 722 Anders Aalberg Team Mosetertoppen Skiline 3:21:06 +32:06
29 1983 Jørgen Kaspersen OPIL 3:21:36 +32:36
30 695 Arild Skriden Skjåk IL 3:21:42 +32:42
31 934 Frode Garberg Kavli Bærum kommune / Jutul 3:21:45 +32:45
32 1018 Oddbjørn Rundtom Lesjaskog IL 3:22:04 +33:04
33 1901 Hans Christian Byhring Nes Ski 3:22:07 +33:07
34 1052 Vegard Sørumshagen Jevnaker IF ski 3:22:28 +33:28
35 965 Per Löwendahl Goeteborgs SK 3:22:38 +33:38
36 2154 Tor Hillmann Bjønndal Sporting Team 3:22:47 +33:47
37 2047 Sæming Nystuen Tylldal IL 3:23:22 +34:22
38 1982 Tommy Karlsson Ulrika IK 3:24:16 +35:16
39 1939 Runar Gretland Hovdebygda IL 3:24:26 +35:26
40 2515 Thom - Arne Norheim Eidsvold Værks Skiklub 3:24:30 +35:30
41 2060 Øystein Riise Lyn Ski 3:24:31 +35:31
42 2437 Einar Idland Andebu IL 3:25:03 +36:03
43 988 Bjørn Egil Nordseth Snertingdal If Ski. Team Sportsmanden 3:25:19 +36:19
44 1926 Stian Fosså Stavanger Skiklubb 3:25:36 +36:36
45 1937 Nils Granrud Rendalen il 3:25:46 +36:46
46 1096 Kenneth Gavoll-Hansen Team BraaSport 3:25:55 +36:55
47 2850 Thomas Wergeland Fossum IF 3:26:19 +37:19
48 2144 Jan Jevne Team Jevne 3:26:21 +37:21
49 1076 Nils Harald Vinsvold   3:26:32 +37:32
50 938 Jan Koritov Skedsmo Skiklubb 3:26:56 +37:56
51 845 Odd Egil Brobakk Støren Spkl 3:27:19 +38:19
52 2492 Vegard Mortensen   3:27:48 +38:48
53 2782 Steinar Røe Byåsen / Skanska 3:28:08 +39:09
54 821 Nils-Erik Auråker Skiforeningen 3:28:16 +39:16
55 1009 Kjetil Pedersen Sand IL 3:28:28 +39:28
56 1154 Toms Veits A2 3:28:38 +39:38
57 655 Preben Hofstedt-Moe IL Runar 3:28:44 +39:44
58 2139 Marius Bjørnstad Drøbak-Frogn IL / Sport 1 3:28:53 +39:53
59 3352 Henrik Rossvoll Therma Industri/Bærums Verk IF 3:29:22 +40:22
60 1014 Johnny Riise Hovdebygda IL 3:30:19 +41:19
61 2005 Martin Ljønes Gjerdrum IL 3:30:24 +41:24
62 2550 Tarjei Sandnes Fredrikstad Skiklubb 3:30:34 +41:34
63 2834 Jan Inge Trontveit Bjørn Myhre Sport/Gardsgutta 3:30:36 +41:36
64 912 Jon Arne Hoås Egersunds IK 3:30:37 +41:37
65 11469 Jan Kristian Stensland Haugnæss Team Skiglider.no 3:30:42 +41:42
66 11464 Torstein Bomann-Larsen Drammens BK/Team Braasport 3:30:46 +41:46
67 731 Mikal Homble O.B. Wiik A.S. 3:30:51 +41:51
68 1117 Erlend Gjestrud Tinnegrend IL 3:30:59 +41:59
69 2078 Bjørn Skaare Statoil BIL 3:31:00 +42:00
70 2429 Håvard Holmedal   3:31:12 +42:13
71 2022 Gert Moen Vingrom IL 3:31:19 +42:19
72 2472 Cato Larsen Brøttum IL/Eidsiva BIL 3:31:23 +42:23
73 3319 Lars Erik Jevanord Hamar Skiklubb / Handelsbanken 3:32:15 +43:15
74 987 Hans Marius Nelson   3:32:17 +43:17
75 11425 Giert Von Der Lippe Nittedal IL/ Handelshøyskolen BI 3:32:18 +43:18
76 2545 Hans Røragen JM Norge AS / Bærum Vest Racing Team 3:32:20 +43:20
77 11431 Vegard Rynning Aasen Eidsvold Værks Skiklub/FMA 3:32:28 +43:28
78 1961 Thomas Hestvik Fet skiklubb/RPI 3:32:45 +43:45
79 2823 Jon Søland   3:32:46 +43:46
80 972 Trond Michelsen Lyn Ski 3:32:52 +43:52
81 2553 Simon Schär   3:33:00 +44:00
82 2837 Anders Tønsager Stor-Elvdal sk 3:33:04 +44:04
82 854 Bendik Drevvatne Rustad IL 3:33:04 +44:04
84 2450 Tore Kanestrøm Orkdal IL/Team Knyken 3:33:29 +44:29
85 2365 Frode Dragsten St.Olavs hospital 3:33:41 +44:41
86 2040 Rune Nordengen   3:33:47 +44:47
86 2141 Stian Eliassen Lyn Ski 3:33:47 +44:47
88 1144 Kjetil Imbsen Nesodden IF 3:33:51 +44:51
89 3354 Øystein Skjærholt Kjelsås IL / GK Aktiv 3:34:28 +45:28
90 2091 Svein Svanem Tingvoll IL 3:34:45 +45:45
91 716 Fredrik Wallström Naprapat Walle SK 3:35:00 +46:00
92 3813 Asbjørn Aas Danske Bank Private Banking 3:35:07 +46:07
93 2481 Knut Magnus Ljåstad Hakadal IL 3:35:08 +46:08
94 2324 Bård Erland Amrud Ringebu/Fåvang skiklubb 3:35:16 +46:16
95 2182 Lars Chr. Aabol Team Veidekke Oslofjord 3:35:55 +46:55
96 2510 Thomas Nomerstad Gjøvik skiklubb 3:36:02 +47:02
97 985 Øystein Myrland Vind IL 3:36:05 +47:05
98 942 Sven Krohn   3:36:10 +47:10
99 1147 Patrik Petersson Apladalens LK 3:36:22 +47:22
100 3338 Terje Lybekk Aurskog/Finstadbru 3:36:42 +47:43
101 1024 Anders Rønnevig DNB / Røa 3:36:51 +47:51
102 1927 Stig Framnes Rustad IL 3:37:47 +48:47
103 2621 Björn Eide Aker Solutions BIL / Oslofjord Triatlon 3:37:50 +48:50
104 2374 Ronny Feet Bjønndal Sporting Team 3:37:53 +48:53
105 3106 Rune Firing Haugberg Andebu IL 3:38:07 +49:07
106 2371 Kristian Engeseth Team Milslukern-Driv Trening 3:38:13 +49:13
107 974 Vegard Mikkelsen Tynset IF 3:38:16 +49:16
107 2840 Øyvind Vada Støren Sportsklubb 3:38:16 +49:16
107 2038 Lars Nilsson Strömnäs GIF 3:38:16 +49:16
110 3280 Lars Vindfeld Københavns skiklub 3:38:45 +49:45
111 2484 Amund Lundgaard Telenor BIL 3:39:09 +50:09
112 2394 Svein Gjermundsen Storm 3:39:15 +50:15
113 11435 Markus Söderqvist   3:39:22 +50:22
114 2513 Per Iver Nordset Nittedal Banquet Racers 3:39:26 +50:26
115 2563 Kai Solem Åslia skilag 3:39:32 +50:33
116 2108 Erling Thunæs SK Rye 3:40:11 +51:11
117 2016 Michal Mateju Sild ski 3:40:27 +51:27
118 2825 Pål-Andre Thorsby Thorsby racing Nesodden 3:40:34 +51:34
119 2143 Jarle Haugland Stord IL 3:40:37 +51:37
120 3279 Knut Ivar Vestli ECO BIL/Fjellet IL 3:40:40 +51:40
121 3066 Atle Driveklepp Volda 3:40:43 +51:44
122 3557 Kjell-Arne Holmen Bergkameratene Ski 3:40:45 +51:45
123 2385 Tommy Fredriksen Magnor UL 3:40:46 +51:46
124 2575 Ola Andersbakken   3:41:10 +52:10
125 3025 Raymond Sten Andersen Fenstad SK / Team Furutangen 3:41:52 +52:52
126 2891 Kjell Ingebret Nilsen Team Maxim 3:41:59 +52:59
127 2340 Tomas Berger Skikameratene 3:42:00 +53:00
128 2130 Tomas Andersson Älvdalens IF SK Team River Valley Rockers 3:42:47 +53:47
129 3382 Sigurd Syrdal Gjensidige Sport 3:42:52 +53:52
130 2442 Dag Jevne Team Jevne 3:43:19 +54:19
131 2542 Arne Rykhus Multiconsult BIL Oslo 3:43:24 +54:24
132 3671 Bendik Andreas Sagsveen   3:43:47 +54:47
133 11414 Thomas Tronstad OBOS 3:43:56 +54:56
134 3726 Per Vollen Koll IL 3:44:01 +55:01
135 5386 Trond Hartvig Haug Østbygda IL 3:44:21 +55:21
136 2748 Kristian Jr Nergården VESTRINGEN IL 3:44:25 +55:25
137 2789 Fridtjof Scheie IL Koll 3:44:33 +55:33
138 3299 Tom Christian Aasen Bjørn Myhre Sport 3:44:38 +55:38
139 1006 Daniel Palm Älvdalen IF skidor 3:45:27 +56:27
140 2694 Kent Jensen Mjøndalen IF/Gården Bootkamp 3:45:39 +56:39
141 3336 Ronny Junge-Larsen Lyn Ski/Danske Bank 3:45:40 +56:40
142 11447 Stefan Karlsson Ronneby OK 3:45:50 +56:51
143 11527 Jørgen Juel Andersen Lyn/FFSF/BI 3:45:57 +56:57
144 2926 Truls Paulsen Bærum Vest Racing Team 3:46:03 +57:03
145 3084 Tor Fredriksen Magnor UL 3:46:09 +57:09
146 2618 Åge Harald Drangsholt Fædrelandsvennen 3:46:42 +57:42
147 2569 Erik Strandli Rælingen Skiklubb / Foss Sport 3:47:00 +58:00
148 2089 Peter Sundén Huddinge SK Längd 3:47:16 +58:16
149 3329 Vegard Steinsholt Klubb Idrettsklubb / Årvoll IL 3:47:17 +58:17
150 2494 Terje Myhre Ringebu-Fåvang skiklubb / Bygningsvernhuset AS 3:47:21 +58:21
151 3491 Torbjørn Blomsnes Team Seigpining / Nexans Norway 3:47:33 +58:33
152 2836 Tomas Jacobsson  Tänglander   3:47:44 +58:44
153 2337 Arvid Berge   3:47:59 +58:59
154 3957 Tord Busterud Stor-Elvdal sk 3:48:14 +59:14
155 4577 Andrus Prangli   3:48:15 +59:16
156 2188 Henrik Hogsnes FFSF 3:48:44 +59:45
157 3371 Henning Engen Andersen Rogne il 3:48:45 +59:45
158 3679 Øystein Simonsen Trøsken IL 3:48:51 +59:51
159 3596 Øyvind Kvernhusengen Pelias Norsk Skadedyrkontroll 3:49:00 +1:00:00
160 3798 Paul Håvard Østby Team Norgeshus Maxpulse 3:49:16 +1:00:16
160 2125 Kaspars Zudrags   3:49:16 +1:00:16
160 3605 Frode Lein Topteam Elite 3:49:16 +1:00:17
163 1037 Petter Skåret Hamar Skiklubb 3:49:23 +1:00:23
164 3059 Håvard Bungum Framfjorden IL 3:49:29 +1:00:30
165 2539 Ole Marius Rosendal Skikameratene/Trøgstad Skiklubb 3:49:35 +1:00:35
166 3149 Terje Kalland   3:49:42 +1:00:42
167 4822 Øystein Alm Gran IL 3:50:09 +1:01:09
168 2902 Daniel Berg Hestad Molde FK 3:50:10 +1:01:10
169 3627 Stefan Myhrer Nord Odal IL 3:50:54 +1:01:54
170 4585 Anders Røynås Rustad 3:50:56 +1:01:56
171 3130 Amund Holmsen Team Chateau 3:51:03 +1:02:03
172 3362 Ole Jørgen Rød Statoil BIL 3:51:40 +1:02:40
173 9200 Reto Ruprecht   3:51:41 +1:02:41
174 3312 Kenneth Odden Norges Bank IL 3:51:53 +1:02:53
174 2816 Ove Morten Sveen Vestringen IL / Team Sport 1 Lillehammer 3:51:53 +1:02:53
176 3590 Kenneth Kongsvold   3:51:55 +1:02:55
177 3647 Hans Olav Overn BYGGTORGET TOTEN 3:51:56 +1:02:56
178 3635 Anders Nordstoga   3:52:08 +1:03:08
179 3548 Henrik Helmersmo Konnerud IL 3:52:10 +1:03:10
180 3038 Kristian Bjerke Joh-Birken-Team 3:52:19 +1:03:19
181 4590 Ole-Jacob Schelver   3:52:21 +1:03:21
182 3483 Sigurd Bergkvist Magnor UL 3:52:36 +1:03:36
183 11441 Øyvind Gaute Berg Stord IL 3:52:45 +1:03:45
184 10208 Vidar Lynghammar Hakadal IL Langrenn 3:52:58 +1:03:58
185 2824 Øyvind Teigen Lom og Skjåk ski 3:53:01 +1:04:01
186 3657 Frode Restad Vallset Il 3:53:20 +1:04:21
187 3264 Thomas Svensen Sløyfa 3:53:58 +1:04:58
188 3355 Ivar Thorsteinsen   3:54:05 +1:05:05
189 3607 Anders Lerstad Yara BIL 3:54:06 +1:05:06
190 3529 RUNE GJØLGASÆTHER Bjugn IL 3:54:18 +1:05:18
191 3139 Einar Marius Haaverstad Jardar 3:54:43 +1:05:43
192 11502 Andreas Thern OK Skogshjortarna 3:54:47 +1:05:47
193 2728 Joar Lund Sørum 3:54:48 +1:05:48
194 3343 Jostein Raknes Statoil BIL 3:54:50 +1:05:50
195 5192 Andreas Fleischer Milslukern Sport 3:54:57 +1:05:57
196 745 Marius Myrstad Lommedalens IL 3:55:28 +1:06:28
197 5639 Stig Jerry Ørneberg   3:55:31 +1:06:31
198 3245 Stian Skogstad   3:55:37 +1:06:37
199 5077 Tom Roger Søberg Gullverket Bygdeservice BIL 3:55:39 +1:06:40
200 4061 Espen Laudal Team MHJO 3:55:57 +1:06:57
201 3771 Ingar Kristiansen Søre Osen IL 3:55:59 +1:06:59
202 9333 Andrei Zhuravlev Halden SK 3:56:04 +1:07:04
203 3476 Runar Austgarden VESTRINGEN IL 3:56:06 +1:07:06
204 3052 Svein E. Bratberg   3:56:20 +1:07:20
205 4267 Knut Olav Rød BCG 3:56:57 +1:07:57
206 3071 Kjell-Inge Engevik Stord IL 3:57:04 +1:08:04
206 3665 Petter Egil Røkke Heimdal ski / Topteam elite 3:57:04 +1:08:04
208 4526 Lars Ivar Lislegard-Bækken Gard 3:57:15 +1:08:15
209 4166 Martin Smestad Torp Østbygda IL 3:57:49 +1:08:49
210 2598 Vidar Bjørgum   3:58:03 +1:09:03
211 2567 Tormod Strand Forsvaret/Åslia skilag 3:58:05 +1:09:05
212 3236 Håkon Leer Sandstad Granli IL 3:58:12 +1:09:12
213 2706 Petter Kittelsen SEL IL / Norconsult 3:58:23 +1:09:23
214 5749 Martin Bonnerud Magnor UL 3:58:30 +1:09:30
215 6474 Erling Sundnes Gjelleråsen IF 3:58:52 +1:09:52
216 4261 Daniel Kosinski   3:59:02 +1:10:02
217 4429 Ola Haave Eggen TPIL 3:59:19 +1:10:19
218 3995 Ole André Hagen   3:59:34 +1:10:35
219 4180 Gustav Vaaje-Kolstad Ås IL 3:59:36 +1:10:37
220 4454 Helge Grenborgen Skiforeningen 3:59:38 +1:10:38
221 4176 Stig Aldor Vennestrøm MjøsSki 3:59:39 +1:10:39
222 3710 Odd Ivar Sørmo   3:59:49 +1:10:49
223 4638 Kenneth Ulen Lillehammer Skiklub 4:00:03 +1:11:03
224 4222 Vegard Cock Crayon AS / Holmenkollen CK 4:00:05 +1:11:05
225 4511 Roy Lachica Norstat 4:00:15 +1:11:15
226 4178 Jonas Viklund Rejlers IF 4:00:18 +1:11:18
227 2325 Harald Amundsen Brødrene Dahl 4:00:43 +1:11:43
228 9345 Lubomir Capek   4:00:44 +1:11:44
229 3693 Ola Strandbakken Bøverbru il 4:00:50 +1:11:51
230 5070 Marius Svanevik Team Svanevik 4:00:59 +1:11:59
231 3972 Truls Fedje Lommedalen IL 4:01:14 +1:12:14
232 3949 Kristian Brevik ViaNova BIL 4:01:22 +1:12:22
233 11463 Anders Berglund Åkersberga SK 4:01:48 +1:12:48
234 6543 Søren Christoffer Helmen   4:01:52 +1:12:52
235 3779 Bjørn Steffen Sagmoen Strandbygda il 4:02:18 +1:13:18
236 2029 Torleiv Yli Myre Hamar Skiklubb 4:02:25 +1:13:25
237 1916 Lars Elnes Lars Elnes Rørl.forr.as 4:02:26 +1:13:26
238 3747 Fredrik Persson IK Stern 4:02:42 +1:13:42
239 5065 Bjørn Strand Joh-Birken-Team 4:03:10 +1:14:10
240 5306 Anders Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 4:03:23 +1:14:23
241 4210 Hallgeir Grønvold Åsmarka IL 4:03:30 +1:14:31
242 4154 Trygve Johannes Lereim Sævareid Skiforeningen/UIOBIL 4:03:31 +1:14:31
243 6482 Niklas Talling Folkhälsan 4:03:43 +1:14:43
244 2743 Tom Andre Mork   4:03:48 +1:14:48
245 5122 Harald Aasen SOT 4:03:54 +1:14:54
246 6593 Jørn Øveraas   4:04:04 +1:15:04
247 9196 Paul Mykkeltvedt Lyn 4:04:07 +1:15:08
248 4579 Tommy Ranum Sturla 4:04:12 +1:15:12
249 4259 Andre Wurschmidt G C C 1855 4:04:30 +1:15:31
250 4945 Sjur Klafstad Koll IL 4:04:37 +1:15:37
251 4872 Halvor Johannes Finstad Ottestad IL 4:04:46 +1:15:46
252 9789 Henrik Vuorinen Rejlers IF 4:04:52 +1:15:52
253 5179 Bjørnar Trondsen IL Skarphedin 4:04:59 +1:15:59
254 4922 Kjetil Jacobsen Skiforeningen 4:05:20 +1:16:20
255 5783 Eivind Engh SSK / Nordre Eidsvoll IL 4:05:22 +1:16:22
256 6199 Vegard Bech Alcoa Mosjøen 4:05:54 +1:16:54
257 4120 Rune Øystein Sandaker Oseberg Skilag 4:05:56 +1:16:56
258 4173 Anders Underthun Nittedal IL/Nittedal banquet racers 4:06:06 +1:17:06
259 5635 Erlend Olaisen Det Norske Teatret BIL 4:06:08 +1:17:09
260 3673 Trond Harald Sand Team ParkettPartner/Mjøsen Birk 4:06:10 +1:17:10
261 4014 Thomas Heggelund Sand IL 4:06:41 +1:17:41
262 3036 Bjørn-Ove Bergsmo Stiklestad il 4:06:45 +1:17:45
263 4447 Morten Fundingsrud DFI ski. Romerike Ultraløpeklubb 4:06:48 +1:17:48
264 5692 Olav Bækken Natvik Kjelsås 4:07:09 +1:18:09
265 5187 Jakob Simonhjell Flimmer og trimmer 4:07:28 +1:18:28
266 3790 Martin  Lagerstedt Axa Sports Club 4:07:35 +1:18:35
267 4988 Audun Markeng Kafteins Corner 4:07:36 +1:18:36
268 9866 Tue Mantoni Chamois Danois 4:07:50 +1:18:50
269 5712 Thomas Heum Jacobsen Lillo Skiforening 4:07:56 +1:18:56
270 4541 Espen Moe Bama 4:08:15 +1:19:15
271 3571 Didrik Jerndahl   4:08:21 +1:19:21
272 3796 Øyvind Skar   4:08:24 +1:19:24
273 5436 Knut Magne Kolstadbråten Blilie 4:08:26 +1:19:26
274 4967 Frank Lefdal Fana IL 4:08:30 +1:19:30
275 3805 Pål Virik Nilsen Runar Ski 4:08:31 +1:19:31
276 6522 Per-Johan Aalerud Joh-Birken team 4:08:59 +1:19:59
276 4127 Håvard Skaug Team Seigpining 4:08:59 +1:19:59
278 5356 Bård Erlend Galåen Forsvarsmateriell BIL 4:10:14 +1:21:14
279 4272 Jan Leo Bjørnstadjordet Gausdal skilag 4:10:20 +1:21:20
280 3480 Halldor Felde Berg Bjerke IL Ski 4:10:36 +1:21:36
281 5854 Lars Gunnar Indreiten NTNU BIL 4:10:50 +1:21:50
282 9375 Stephan Eijk LLVG 4:11:19 +1:22:19
283 6447 Geir Skjolden Nes Ski 4:11:40 +1:22:40
284 3133 Torgeir Holt Holt Plan og Takst 4:12:10 +1:23:10
285 5327 Johan Ekbäck Hemsö IF 4:12:17 +1:23:17
286 4488 Terje Håland Aker Solutions 4:12:23 +1:23:23
287 6745 Martin Hay Haslum IL 4:12:26 +1:23:27
288 2776 Rolf Robøle-Sørensen Gran IL 4:12:33 +1:23:34
289 5869 Rune Karlsen Gjelleråsen IF 4:12:59 +1:23:59
290 4002 Robert Hansen Team Hansen 4:13:27 +1:24:27
291 4504 Erlend Klæboe Camfil Norge 4:13:28 +1:24:28
292 4682 Åsmund Sollien Schau Team Voksen 4:13:35 +1:24:35
293 6430 Jan-Even Sandal Sykkylven IL 4:13:58 +1:24:59
294 9535 Jens Borge-Andersen Heming 4:14:44 +1:25:44
295 5427 Jonas Karlsen   4:15:10 +1:26:10
296 4696 Kristian Tollan Seiersten Dbr XC 4:15:11 +1:26:12
297 5280 Sandor Angi Hamar Skiklubb 4:15:44 +1:26:44
298 4969 Ola Lerfald Kværner BIL 4:16:00 +1:27:00
299 6422 Finn Håkon Rødland KISS ARMY NORWAY 4:16:04 +1:27:04
300 4018 Frode  Hennum Bjørn Myhre Sport 4:16:05 +1:27:05
301 4667 Jan Rune Sjåstad Tormod Skilag 4:16:29 +1:27:29
302 5060 Gunnar Standal Sportsen IL / IL Littundermidtpåtreet 4:16:41 +1:27:41
303 5110 Tor Morten Ytterås Jonsvatnet IL 4:17:01 +1:28:01
304 5718 Eirik Utstumo Bækkelaget SK 4:17:07 +1:28:07
305 4714 Johan  Hård Sunne SLF 4:17:30 +1:28:30
306 4028 Kristoffer Holth Strindheim IL 4:17:36 +1:28:36
307 4482 Anders Hjertum Team Chateau 4:17:37 +1:28:37
308 11133 Thomas Malnes Magnor UL 4:17:55 +1:28:55
309 5585 Ole Christian Tenden TT 4:18:03 +1:29:03
310 5650 Lars Eriksson Perbellum SS 4:18:44 +1:29:44
311 4067 Ola Lesteberg TechnipFMC 4:18:52 +1:29:52
312 6560 Lars Inge Fløtlien Ring IL 4:19:08 +1:30:08
313 3286 Bjørge Westereng Ås IL 4:20:27 +1:31:27
314 6078 Jens-Ivar Langfeldt Mysen IF 4:20:45 +1:31:45
315 5649 Daniel Eriksson Roslagsbro IF 4:21:17 +1:32:17
316 4522 Jørund Lillås Skaret Skiforening 4:21:20 +1:32:20
317 3057 Bjørn Brynhildsvoll Vang Skiløperforening / SpareBank 1 Østlandet 4:21:22 +1:32:22
318 4700 Tom Arvid Chutko Østbye & Sletmoen AS 4:21:46 +1:32:46
319 4124 Emil Schmidt Drøbak Frogn IL Ski 4:22:14 +1:33:14
320 4606 Dag Birger Solberg   4:22:22 +1:33:22
321 7068 Torkil Westergaard Altern EY Bedriftsidrett 4:22:29 +1:33:29
322 4004 Frank Vegar L. Hanssen Moelven IL - Gubbetrim 4:22:51 +1:33:51
323 5634 Shaher Yar Khan Team Maxim 4:25:07 +1:36:07
324 5894 Arne Johan Larsen Fana IL 4:25:20 +1:36:20
325 10179 Jorik Kuyper   4:25:31 +1:36:31
326 5624 Per Larsson Kungsäters IF 4:25:34 +1:36:34
327 6390 Bent Nordgård Toten-Kranken CK 4:26:00 +1:37:00
328 4473 Rune Hedman   4:26:10 +1:37:10
329 3141 Rollef Johansen Byggmaker Hønefoss 4:26:31 +1:37:31
330 8700 David Damoizet   4:26:45 +1:37:45
331 6987 Stian Østlie   4:26:49 +1:37:49
332 6196 Iain Ballentine London Hyde Park 4:26:54 +1:37:54
333 3818 Torgeir Johnsen   4:27:04 +1:38:04
334 9415 Alexey Gorbachev Kochetov-Team 4:27:05 +1:38:06
335 5360 Øystein Gjermundnes Nidelv IL 4:27:13 +1:38:13
336 9710 Trond Simensen Miljødirektoratet BIL 4:27:38 +1:38:38
337 5361 Ole Thomas Goderstad Lillehammer Skiklub 4:27:43 +1:38:43
338 3800 Todor Lillevars Herrljunga Skid o OL 4:27:54 +1:38:55
339 6044 Rene Varul   4:28:15 +1:39:15
340 3975 Tor Fjørkenstad Totenåsløp 4:28:41 +1:39:41
341 5862 Kristian Uhd Jepsen Running26 4:28:47 +1:39:47
342 5796 Stig Floberghagen The Irons 4:29:01 +1:40:01
343 5810 Amund Gillebo Sørum IL 4:29:35 +1:40:35
344 3061 Daniel Butikofer   4:29:45 +1:40:45
345 3348 Martin Eriksson Axa SC 4:29:53 +1:40:53
346 4915 Mads Bjørnar Søvik Høgholen Haslum Ski 4:30:08 +1:41:08
347 6042 Stig Uthushagen Aktiv mot kreft 4:30:16 +1:41:16
348 6251 Vegard Fjeldheim   4:30:20 +1:41:20
349 10187 Håvard Larsson Nøtteholen 4:30:40 +1:41:40
350 5512 Mikko Paananen Syvä Latu 4:30:59 +1:41:59
351 2648 Alexander Granheim TEAM NORGESGRUPPEN 4:31:09 +1:42:09
352 5627 Tarvo-Jaan Rebane T-Club 4:31:23 +1:42:23
353 8175 Kieren Jarratt Royal Air Force 4:31:54 +1:42:54
353 8607 Svein Arild Myklebust Norwegian Logistics 4:31:54 +1:42:54
355 6733 Andreas Hamre   4:31:55 +1:42:55
356 4048 Joakim Kasbohm Opera Software 4:32:19 +1:43:19
357 5508 Mathew Pegg   4:32:53 +1:43:54
358 4462 Geir Normann Hansen Acando 4:33:04 +1:44:04
359 6967 Per Christian Villanger Ask friidrett 4:33:33 +1:44:34
360 7139 Svein Arild Flataker Flataker VVS 4:33:50 +1:44:50
361 5440 Lars Kristiansen Trøndelag Heimevernsdistrikt 12 4:34:43 +1:45:43
362 9422 Jomar Høiseth Privategleren 4:35:11 +1:46:11
363 6467 Pål Stenseth Kafteins Corner 4:35:14 +1:46:14
364 2879 Rune Bechmann-Pedersen Biri IL 4:35:43 +1:46:43
365 5532 Bernhard Röse Guts-Muths Schnepfenthal 4:35:46 +1:46:47
366 5670 Tom Egil Olafsen   4:36:35 +1:47:36
367 6466 Jonas Stene   4:36:49 +1:47:49
368 1993 Ingus Krumins A2 4:37:17 +1:48:17
369 4258 Steffen Vangen Vangen & Plotz 4:37:39 +1:48:39
370 5685 Thomas Fjellheim Fjellfoten SK 4:37:40 +1:48:40
371 6399 Børge Opdan Sortland & Omegn Skiklubb 4:38:25 +1:49:25
372 9922 Esa Alarvo   4:38:30 +1:49:30
373 5913 Gunnar Maugerud   4:38:40 +1:49:40
374 7259 Håkon Lerberg   4:39:11 +1:50:11
375 6268 Leo Gervacio Leofrisør 4:39:25 +1:50:25
375 6282 Ole Marius Gulbrandsen Skarphedin Langrenn 4:39:25 +1:50:25
377 1452 Erik Ransedokken Brekke BILIA 4:39:49 +1:50:49
378 3939 Carl-Fredrik Bernmar Tullinge SK 4:39:50 +1:50:50
379 7034 Gjøran Sæther   4:40:08 +1:51:08
380 5982 Henrik Schwarz Bouvet 4:40:11 +1:51:11
381 5533 Knut Morten Røstad Forsvaret 4:40:24 +1:51:24
382 5336 Dan Eriksson Älvdalens IF SK 4:40:31 +1:51:31
383 5388 Frantisek Havlicek Rübezahl SKI 4:40:33 +1:51:33
384 6511 Dominique Yersin   4:40:51 +1:51:51
385 4680 Sergey Pankin Stolyarov team 4:42:47 +1:53:47
386 3575 Lasse Johansen   4:43:08 +1:54:08
387 7018 Tom Martin Hartviksen CK Elverum/Østlendingen 4:43:18 +1:54:18
388 4984 Alf Emil Løvgren Sturla 4:44:55 +1:55:55
389 7552 Peter Berg-Olsen Team Blåvegen Langløp 4:45:13 +1:56:13
390 7205 Kjetil Taraldsen Hyllseth Gåping il 4:45:18 +1:56:18
391 10170 Libor Košek Famous Fathers Turnov 4:45:31 +1:56:31
392 7041 Søren Helmer Fremad Holbæk Team Elmely 4:45:38 +1:56:38
393 7387 Frank Stoum   4:46:02 +1:57:02
394 5703 Tuomo Waltari   4:46:15 +1:57:15
395 5394 Steen Hinnum Holte Ski 4:47:03 +1:58:03
396 5557 Stian Stav   4:48:13 +1:59:13
397 6854 Per-Ivar Nikolaisen   4:48:27 +1:59:27
398 8457 Hernan Vargas London Cross Country Ski Club 4:48:30 +1:59:30
399 7064 Håvard Omholt   4:48:43 +1:59:43
400 3206 Bernhard Niederhauser   4:49:12 +2:00:12
401 6943 Simen Sætre Morgenbladet 4:49:13 +2:00:13
402 7352 Oskar Åsmund Sandanger Norsk Hydro 4:49:26 +2:00:27
403 11170 Tommy Knutsen Kirkens bymisjon 4:49:33 +2:00:33
404 6168 Ola Gausland Eide IL 4:49:53 +2:00:53
405 5410 Andre Bjerke Haakonsen   4:49:58 +2:00:58
406 6101 Ole Anders Ruud Søre Ål IL 4:51:03 +2:02:03
407 6629 Ole Andreas Bergli   4:51:43 +2:02:43
408 9914 Stefan Pfefferle Skiclub Saxonia Dresden 4:51:44 +2:02:44
409 6951 Thomas Tollefsen Svelvik IF 4:52:29 +2:03:29
410 6791 Jarle Jørgensen Trøsken IL 4:52:35 +2:03:35
411 7050 Stian Skau Hærland il 4:52:50 +2:03:50
412 7091 Magnus Ohlin Granli 4:52:57 +2:03:57
413 7200 Harald Hrubos-Strøm Sov godt råd og øvelser for deg som drømmer om bedre søvn 4:53:35 +2:04:35
414 10667 Kenneth Dæhlen RULK/Team sportsmanden 4:54:36 +2:05:36
415 6502 Ronny Volden Klæbu 4:54:46 +2:05:46
416 7202 Erik Skulstad Solør CK 4:55:07 +2:06:07
417 6893 Kristian Ruud Kuklubben 4:55:32 +2:06:32
418 7052 Knut Einar Sundlisæter Skøyenåsen skole 4:55:35 +2:06:35
419 9819 Øyvind Aas   4:55:47 +2:06:47
420 7248 Mathias Kuhlmann Skiteam Polenz-Dresden 4:56:02 +2:07:02
421 10168 Meelis Koik Porter Racing 4:56:52 +2:07:52
422 10639 Dmitry Chausov   4:57:03 +2:08:03
423 6343 Yngvar Korneliussen   4:57:04 +2:08:04
424 9790 Kristjan Värton Jooksupartner 4:57:30 +2:08:30
425 6789 Kurt Jordnes   4:57:37 +2:08:38
426 7270 Lars Petter Lund Spenncon Rail AS 4:58:21 +2:09:22
427 7009 Tommy  Selnes Team sjalabais 4:58:26 +2:09:26
428 5616 Frank Aas jutul IL / Team Megaflis 4:58:42 +2:09:42
429 8009 Eivind Hessen Bjerke   4:59:05 +2:10:05
430 6195 Pål Tuko Bakken   4:59:25 +2:10:26
431 7964 Stian Roos Jevnaker IF ski 5:00:02 +2:11:02
432 7522 Stig Allergodt Sport 1 Gruppen 5:00:26 +2:11:26
433 7281 Christer Mathisen Nedre Nattland Rulleskiklubb 5:01:05 +2:12:05
434 7602 Asbjørn Finstad   5:01:47 +2:12:48
435 8432 Sebastian Thormann Lucerne Rowers 5:02:17 +2:13:17
436 6033 Øyvind Trøhaugen Thales BIL 5:02:26 +2:13:26
437 7347 Kenneth Rønnestad   5:02:42 +2:13:42
438 4076 Dominique Mc Neely   5:03:31 +2:14:31
439 11068 Richard  Vail Royal Air Force 5:03:56 +2:14:56
440 6947 Svenn Erik Sørum Datametrix 5:04:03 +2:15:03
441 6549 Bernt Sætaberget Team Nordlivegen 5:04:07 +2:15:07
442 9760 Børge Takvam   5:04:11 +2:15:11
443 9991 Ole Kristian Dahl Magnor UL 5:05:53 +2:16:53
444 10326 Eirik Sanderlien Transpetrol 5:06:14 +2:17:14
445 6885 Tobias Reggelin Magdeburger SV Börde Hockey 5:06:27 +2:17:27
446 7143 Kent-Andre Fordelsen Ambulansetjenesten i Rana 5:07:02 +2:18:02
447 8182 Arno Jong De Harestua Medisinske Senter 5:07:31 +2:18:31
448 7174 Jonas Hasselgren   5:07:43 +2:18:43
449 11095 Thomas  Winterstein   5:08:09 +2:19:09
450 10198 Terje Linnerud Talentenes Bakgård 5:08:30 +2:19:30
451 6917 Allan Simonsen   5:08:49 +2:19:49
452 10975 Bjørn Rune Rindal Sparebank1 Ringerike Hadeland 5:08:55 +2:19:55
453 6337 John Ivar Klever Fet skiklubb 5:08:57 +2:19:57
454 7827 Nils Harald Strøm IL ROS 5:09:34 +2:20:34
455 9944 Mads Bentofte KBC 5:09:35 +2:20:35
456 10545 Tommy Persson Magnor UL 5:09:53 +2:20:53
457 7592 Tom Espeland Team Mobile 5:10:34 +2:21:34
458 8232 Lars Ludvigsen   5:10:39 +2:21:39
459 6626 Roger Andreassen Team CocaCola 5:10:51 +2:21:51
460 8139 Hans-Thomas Henriksen Engrosfrukt 5:11:10 +2:22:10
460 7346 Stian Rønnekleiv   5:11:10 +2:22:10
462 9828 Mads Lundberg   5:11:15 +2:22:15
463 7233 Halvor Kjerkreit Norsk Operasangerforbund 5:11:22 +2:22:22
464 6869 Knut-Håvard Olsen Sortland og Omegn Skiklubb 5:11:26 +2:22:26
465 8602 Ronny Schrøder Oseberg Skilag 5:11:48 +2:22:48
466 7920 Roman Pershikov Stolyarov team 5:13:08 +2:24:08
467 9034 Morten Ryen   5:13:17 +2:24:17
468 6731 Kai Arne Halvorsen PwC 5:13:48 +2:24:48
469 6812 Ole Magnar Kvåle   5:14:18 +2:25:18
470 8060 Erik Erici Linköpings skidklubb 5:14:50 +2:25:50
471 7586 Audun Enger-Olsen Preem 5:14:53 +2:25:53
472 7842 Dag Øystein Sørlie Grus 5:14:58 +2:25:58
473 5684 Mads Elley Holte Ski 5:15:02 +2:26:02
474 9490 Albert Höglund   5:17:24 +2:28:24
475 10033 Stian Fjellestad Romerike Ultraløperklubb 5:17:33 +2:28:33
476 9965 Hubert Brunner   5:17:52 +2:28:52
477 7763 Espen Rostrup Nakstad Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 5:17:55 +2:28:55
478 7348 Jon Nikolai Rønningen Accountor 5:18:16 +2:29:16
479 7791 Kristoffer Rauff Hamar Skiklubb 5:18:18 +2:29:18
480 9771 Martin Blomberg   5:18:32 +2:29:32
481 6573 Vesa Tiitinen   5:18:46 +2:29:46
482 7020 Tristan Hollande   5:19:12 +2:30:12
483 6645 Kristian Bjerke-Gulstuen   5:19:50 +2:30:50
484 7371 Jon Slørdal Hommelvik IL 5:20:26 +2:31:26
485 7480 Thomas Moen Aktiv mot kreft 5:20:34 +2:31:34
486 7898 Knut Harald Resen-Fellie Rustad IL 5:21:07 +2:32:07
487 8862 Baumann Karl   5:21:08 +2:32:08
488 7289 Tor Øystein Moen Forsvaret/Åslia skilag 5:21:09 +2:32:09
489 10482 Thomas G. Klokk Vålerenga 5:22:30 +2:33:30
490 7523 Anders Almenning Topteam 5:22:44 +2:33:44
491 9735 Ole Johan Stokstad   5:23:10 +2:34:10
492 6621 Kjetil Lorentzen   5:23:29 +2:34:29
493 8032 Morten Børke Nes sp.kl 5:23:33 +2:34:33
494 10626 Stian Breivik Team Northug - Snart 5:23:52 +2:34:52
495 8980 Jens Bonde Precision Technic Defence 5:24:50 +2:35:50
496 7584 Morten Einarsen NNRSK 5:25:25 +2:36:25
497 6412 Christopher Rolsdorph Grue IL 5:25:53 +2:36:54
498 7591 Bård Espeland Team Tonga 5:26:03 +2:37:03
499 7640 Rune Haug   5:26:04 +2:37:04
500 7840 Olav R. Søbakk Nes Ski 5:27:43 +2:38:43
501 7111 Nils Christell   5:28:28 +2:39:28
502 10979 Martin Roese GutsMuths Schnepfenthal 5:28:43 +2:39:43
503 10767 Andre Henriksen   5:28:59 +2:40:00
504 8819 Ole Kristian Holmeslet Holmeslet   5:29:54 +2:40:54
505 7445 Geir Østerfeldt Active mot Kreft/ Fana IL 5:30:22 +2:41:22
506 9551 Arne  Kvamsdal IL Bjørn West 5:31:21 +2:42:21
507 7194 Magnus Hjortdahl Glipptak IL 5:32:15 +2:43:15
508 7145 Alexander Nilsskog  Fraser   5:33:45 +2:44:45
509 10007 Mikkel Detz KBC 5:35:44 +2:46:44
510 7782 Peder Alexander Olsen   5:36:42 +2:47:43
511 9689 Paul Helge Sagøy Verdal 5:36:44 +2:47:44
512 5499 Robin Næss Sortland & Omegn Skiklubb 5:37:01 +2:48:01
513 8857 Per-Ola Juliusson Karlskrona SOK 5:37:42 +2:48:42
514 9000 Mårten Persson Axa Sports Club 5:37:43 +2:48:43
515 7848 Ole Kristian Thoresen   5:38:31 +2:49:31
516 11079 Tan Vu   5:39:02 +2:50:02
517 9289 Jacob Anthonsen   5:39:49 +2:50:49
518 8344 Njål Sigve Rognehaug IL TRY 5:40:29 +2:51:29
519 9399 Leif Frenell Vasaloppsklubben Hedemora 5:42:19 +2:53:19
520 9290 Jonas Appeltofft Sundbybergs skidklubb 5:43:27 +2:54:27
521 11151 Steingrim Tomter Krampe 5:44:54 +2:55:54
522 8220 Marcus Larsson   5:45:31 +2:56:31
523 7510 Trym Brattvoll Lakspiratene 5:45:34 +2:56:34
524 8313 Stian Paulsen Sortland &Omegn Skiklubb 5:46:04 +2:57:04
524 8714 Sindre Austad   5:46:04 +2:57:05
526 7476 Morten Larsen Københavns skiklub 5:47:36 +2:58:36
527 6114 Klaus Marius Hansen Københavns skiklub 5:48:19 +2:59:19
528 9128 Henrik Uth   5:48:53 +2:59:54
529 10743 Emil Hansen GYC 5:49:38 +3:00:38
530 8108 Jon Hallan If Skadeforsikring BIL 5:49:43 +3:00:43
531 8109 Joakim H. Halle Team PO 5:51:55 +3:02:55
532 9602 Alexander  Meininger   5:52:12 +3:03:12
533 10705 Michael Frøkov   5:55:21 +3:06:21
534 7929 Petter Skodbo   5:56:01 +3:07:01
535 11045 Olav Svardal   5:58:40 +3:09:40
536 8242 Stian-Mikael Madsen   5:59:09 +3:10:09
537 8974 Morten Nissen Nielsen Vindstød.dk 5:59:18 +3:10:18
538 8730 Thomas Søby  Eskildsen   5:59:20 +3:10:20
539 10164 Kåre Andreas Knudsen Talentenes Bakgård 5:59:39 +3:10:39
540 8549 Thomas Tande-Halvorsen   5:59:51 +3:10:51
541 10672 Gunnar Eensoo   6:00:49 +3:11:49
542 10582 Ken Anderson Dimna IL 6:02:35 +3:13:35
543 8103 Håkon Gundersen   6:02:59 +3:14:00
544 10951 Jan Orolin   6:03:00 +3:14:00
545 7779 Geir Thormod Ofstad Rakfisklaget 6:04:41 +3:15:41
546 8448 John Richard Urbanski Team Urban 6:04:51 +3:15:51
547 9266 Rune Sundvoll Bøleråsen tråkkelag 6:06:55 +3:17:55
548 8526 Andreas Hammarstedt   6:08:03 +3:19:03
549 8784 Åsmund Grøstad   6:08:29 +3:19:29
550 9638 Gjermund Øistad   6:09:33 +3:20:33
551 8992 Atle Aamodt   6:10:38 +3:21:38
552 9709 Simen Simensen   6:11:28 +3:22:28
553 8996 Kristian Pedersen   6:12:01 +3:23:02
554 8826 Tom-Rune Hustad   6:12:04 +3:23:04
555 8398 Alan Stathacopoulos Hellas 6:12:54 +3:23:54
555 10993 Martin  Røsegg   6:12:54 +3:23:54
557 8142 Børge Herefoss   6:13:14 +3:24:14
558 10889 Anschütz Mario   6:15:37 +3:26:37
559 11085 Hans Jørgen Weel DnB 6:16:38 +3:27:38
560 10575 Lars Kristian Rørdam GK Byggautomasjon 6:18:44 +3:29:44
561 9049 Martin Schwartzlose Magasin 6:18:47 +3:29:47
562 11216 stian murud   6:19:05 +3:30:05
563 9183 Kristian Digranes   6:20:41 +3:31:41
564 8069 Odd Fidje Fidji Ski og Orientering 6:21:19 +3:32:19
565 10145 Rune Jørgensen Holte Ski 6:22:06 +3:33:06
566 8686 Jone Baardsen   6:23:41 +3:34:41
567 10095 Sverre Robert Haugsdal Forsvaret 6:26:09 +3:37:09
568 8880 Felix Klinkner Svingvoll 6:27:46 +3:38:46
569 9627 Kjell Frode Nordstad OCR Norway 6:30:11 +3:41:11
570 10953 Ben Otto   6:31:10 +3:42:10
571 8616 Herman Stadshaug Hau! 6:31:45 +3:42:45
572 9763 Magnus Thorén   6:31:49 +3:42:49
573 9185 Trond Eidem   6:32:19 +3:43:19
574 10894 Conor Brian Mclaughlin   6:32:28 +3:43:28
575 9167 Arnt Johan Østrem Sunndal 6:33:22 +3:44:22
576 10568 Raymond Bergesen Compenso Økonomi AS 6:35:11 +3:46:12
577 9928 Torbjørn Andresen p3 6:35:45 +3:46:45
577 10111 Jostein Hjellegjerde p3 6:35:45 +3:46:45
579 9161 John Robert Zibert   6:36:45 +3:47:45
580 9199 Svein Tore Opdan   6:38:41 +3:49:41
581 8385 Helge Skotheim DNB / Lijordet Stakelag 6:41:51 +3:52:51
582 7611 Erik Frøyd   6:42:13 +3:53:13
583 8634 Runolfur Thor Astthorsson VSO Consulting 6:43:01 +3:54:01
584 9174 Terje Ånestad Ullensaker skiklubb 6:43:03 +3:54:03
585 9501 Tommas Jakobsen Team Nectar Asset Management 6:43:28 +3:54:28
586 9996 Sigurd Dalen MI2 6:44:25 +3:55:25
587 8191 Sahin Kisacam   6:44:35 +3:55:35
588 9125 Johnny Tverli Gåping il 6:45:15 +3:56:16
589 8311 Spence Patterson   6:45:32 +3:56:32
590 11073 Stephan Viehmann   6:50:06 +4:01:06
591 8641 Thor-Erik Basma Idun IL 6:53:09 +4:04:09
591 8635 Thor Arne  Ausland IMS BIL 6:53:09 +4:04:09
593 8436 Odd Thygesen Oddpictures 6:56:28 +4:07:28
594 9016 Esben Bbuhl Rasmussen   6:59:20 +4:10:20
595 8429 Jørgen Thingelstad Nittedal Skytterlag 7:02:05 +4:13:05
596 9274 james allison   7:04:30 +4:15:30
597 9804 Mark Wilson   7:06:30 +4:17:30
598 8716 Anders Eidner   7:07:40 +4:18:40
599 8696 Per Cramon   7:07:43 +4:18:43
600 8884 Ludvik Kolset   7:11:50 +4:22:50
601 9782 Morten Vikvald Årkvisla 7:12:51 +4:23:51
602 10322 Saviz Lorestani Salehi   7:14:11 +4:25:12
603 11207 Edwin Gustoff   7:16:24 +4:27:24
604 8903 Trond Larsen   7:17:38 +4:28:38
605 8871 Alexander Kirkaune Stenløse 7:18:58 +4:29:58
606 9753 Roy Bjørnar Tronslien Østlandske Forsikringssenter 7:20:43 +4:31:43
607 11087 Svein Werner Bartliebers 7:23:13 +4:34:14
608 9450 Øivind Helgheim   7:23:21 +4:34:21
609 10058 Odd-Helge Goksøyr Team Bindestrek 7:23:53 +4:34:53
609 10122 Bjørn-Olav Høksnes Team Bindestrek 7:23:53 +4:34:53
611 8788 Tomas Hajek Famous Fathers Turnov 7:35:35 +4:46:35
612 3471 Magne Almås Forsvaret 7:37:09 +4:48:09
613 10448 Eivind Woxen Hanne Mette Band 7:37:36 +4:48:36
614 9530 Jakob Kildehave   7:55:11 +5:06:11
615 9296 william atkinson Jimmy Stag part 3 7:57:29 +5:08:29
616 9258 Clsas  Nygård   7:58:36 +5:09:36
617 9937 Jonathan Banner   8:09:41 +5:20:41
618 9831 Ole Volden-Sandersen   8:17:09 +5:28:09
619 9658 Charles Platts Equipe Mange Tout 8:23:54 +5:34:54