Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 60-64 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 850 Aadne Bækken   3:13:12 +0:00
2 1938 Tore Gresmo Hof Il 3:24:54 +11:42
3 2001 Otto Leikvangen Conwy ski 3:26:43 +13:31
4 2024 Terje Monsen Molde Pukkverk 3:28:58 +15:46
5 2871 Magne Isaksen   3:30:40 +17:29
6 918 Bjørn Høiby Næroset.IL 3:30:56 +17:44
7 2396 Alvin Granild Grovfjord IL/team 68'47 3:31:13 +18:01
8 2331 Pål Bakke BK Ski 3:33:42 +20:30
9 2428 Torstein Hole Emblem IL 3:33:51 +20:40
10 2485 Leo Ingemar Lyngstad Sørli IL 3:34:21 +21:09
11 2923 Ole Ingebrigt Dyrhaug   3:34:30 +21:19
12 2362 Edvard Dahl Hamar Skiklubb 3:35:58 +22:46
13 1883 Vidar Birkelund intersport kløfta 3:36:07 +22:55
14 2156 Ove Pernes Rustad IL 3:36:30 +23:19
15 2526 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland Friidrettslag 3:36:33 +23:21
16 2803 Inge Solberg OPIL 3:36:44 +23:33
17 2421 Peter Hermanrud Njprd 3:37:16 +24:05
18 2809 Harald Starheim Valldal IL 3:37:22 +24:10
19 3120 Jan Hoel Rustad IL 3:37:34 +24:22
20 1915 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 3:37:51 +24:39
21 997 Eirik Næss-Ulseth Team Milslukern - Driv Trening 3:38:13 +25:02
22 3126 Kjell Yngvar Hole DnB 3:38:37 +25:25
23 955 Finn Arne Lilleseth Eidsvold Værk 3:38:58 +25:46
24 2835 Runar Tyssebotn Fana IL 3:39:57 +26:46
25 2562 Olav Reidar Solberg   3:42:03 +28:51
26 2595 Arild Bjørdal ØRSTA I L 3:42:09 +28:57
27 11448 Thor Inge Kristensen Mo Skilag 3:42:27 +29:15
28 2801 Per Solbakken   3:42:32 +29:20
29 4220 Jens Beckman Christiania Skiklub 3:42:43 +29:31
30 3484 Egil Birkrem   3:43:42 +30:31
31 2897 Bjørn Aanensen   3:44:29 +31:18
32 2525 Guttorm Oppedal Fana IL 3:44:52 +31:40
33 2771 Eirik Prestmo Ringkollen ski klubb/JM Norge 3:45:00 +31:48
34 2690 Dag Haakenstuen Team Aktiv Bygg 3:45:12 +32:00
35 2632 Ole Evensen Team Sport 1 Lillehammer 3:45:45 +32:34
36 2677 Per Hjorth Newsec Sport 3:45:46 +32:34
37 3205 Inge Nessiøy   3:46:03 +32:51
38 2353 Walter Brunner   3:46:04 +32:52
39 2414 Jon Haukeland Skiforeningen 3:46:13 +33:01
40 3045 Aasmund Bjørnstad   3:47:08 +33:57
41 2814 Ulf Stuge Heming 3:47:34 +34:22
42 3712 Roar Teige Åsane sf 3:48:03 +34:52
43 3315 Nils Egil Bekkemellem Gjøvik skiklubb 3:48:35 +35:24
44 3213 Gunnar Christian Nyhus   3:48:48 +35:36
45 3230 Ketil Rypdal Milslukern Sport / Ringkollen Skiklubb 3:49:02 +35:50
46 3508 Odd Jarle Døving Emblem IL 3:49:20 +36:08
46 3683 Svein Skrede   3:49:20 +36:08
48 4586 Kurt Magnor Sandseter Follafoss IL 3:51:17 +38:05
49 943 John Kvale Lensbygda Sportsklubb 3:51:28 +38:16
50 3564 Pål Hytten Horten Skiklubb 3:51:42 +38:30
51 3552 Per Sigvald Hoggen Volda Turn og IL 3:51:45 +38:34
52 2725 Hans Lillesveen Furnes Skiløperforening 3:52:02 +38:50
53 9884 Ivars Sedlenieks   3:52:13 +39:01
54 2892 Lars Olsson Särna SK 3:52:27 +39:15
55 3537 Gunnar Harstad Oppstryn IL 3:52:49 +39:38
56 3648 Geir Owren   3:52:58 +39:47
57 3115 Svenn Petter Hermansen Fauske IL 3:53:05 +39:53
58 4906 Einar Hjellen Leinstrand 3:53:11 +39:59
59 4096 Trond Olsen Trysilgutten 3:53:38 +40:26
60 3510 Trond Eiken Fossum IF 3:53:42 +40:31
61 2592 Gerold Birrer   3:53:47 +40:35
62 2417 Trond Heir Aktiv mot kreft/Koll IL 3:54:28 +41:16
63 2906 Rauno Kousa   3:54:32 +41:20
64 2807 Webjørn Solli Drevja IL 3:54:53 +41:41
65 3155 Ole Kjøs Vang skiløperforening 3:55:30 +42:18
66 4706 Odd Atle Tveit Trondheim Kommune 3:55:35 +42:23
67 2529 Jan Rune Pedersen Applica BIL 3:55:45 +42:33
68 3178 Dag Lunder Gjøvik skiklubb 3:55:48 +42:36
69 3588 Bjørn Knudsen Fana il/ Tidende 3:56:29 +43:18
70 3776 Ernst Løksa Øystre Slidre il 3:56:45 +43:33
71 4265 Arve Lian Nidelv 3:56:53 +43:41
72 4129 Arne Skretteberg Vikersund IF 3:56:57 +43:46
73 3367 Hans Ivar Hattestad Mosetertoppen Skiline 3:57:03 +43:51
74 5078 Reidar Søbstad SK Rye 3:57:39 +44:27
75 4691 Jan Fredrik Lund Kjelsås IL 3:58:13 +45:02
76 2342 Kolbjørn Birkrem Flatdal IL 3:58:28 +45:17
77 4157 Bjørn Martin Sørlie Vind I.L. 3:58:44 +45:33
78 4548 Erik Müller Fåset IL 3:58:51 +45:40
79 3051 Ivar Brandvold Fana IL/Fred. Olsen Energy 3:58:56 +45:44
80 3940 Pål Anders Selin Bjerke Bjerke I.L. Ski 3:59:01 +45:49
81 4744 Jon Helge Normann Steinkjer Skiklubb 3:59:08 +45:56
82 3039 Bård Bjerknes Stabæk 3:59:09 +45:57
83 2676 Oddvar Hindseth IL snøhetta 3:59:18 +46:07
84 3718 Magnar Tørres Fossum IF 3:59:43 +46:31
85 4413 Robert Burnham CSU 4:00:20 +47:09
86 2446 Morten Leander Johansen Team Splitkon 4:00:27 +47:15
87 4043 Christian Jost   4:00:47 +47:35
88 4954 Knut Krogstad   4:00:52 +47:40
89 2462 Arne Kolstad Jarekspressen 4:00:55 +47:44
90 3062 Gunnar Båsen Eggedal I.L 4:01:11 +47:59
91 4039 Jan-Ole Johansen Steigen sportsklubb 4:01:28 +48:16
92 4091 Knut Noremsaune Koll IL / EVRY 4:01:47 +48:36
93 2943 Tom Sandberg Mo Skilagg 4:02:17 +49:05
94 4996 Hans Peter Moestue Strandbygda Ski 4:02:22 +49:10
95 4478 Ivar Henjum Syril 4:02:29 +49:18
96 3151 Jon Gunnar Karterud Nordbygda/Løten Ski 4:02:32 +49:20
97 3163 Anund Landsverk Otra Il 4:02:36 +49:25
98 2787 Geir Asbjørn Sandal Emblem IL 4:02:38 +49:26
98 4065 Johannes Leirdal IL Kolbukam. 4:02:38 +49:27
100 3585 Rune Kjelstad Skreia Skøyteklubb Toten 4:02:40 +49:28
101 3578 Harald Jordet Tolga 4:02:49 +49:37
102 4090 Arild Nordsveen Furnes Skiløperforening 4:03:58 +50:47
103 3089 Bjørn Gjerde   4:04:25 +51:13
104 4495 Jan-Henrik Karlsen Rustad IL langrenn 4:04:28 +51:16
105 4064 Kjetil Lehn Trondhjems skiklub 4:05:07 +51:55
106 2839 Geir Ulekleiv Lesja IL 4:05:10 +51:58
107 3625 Kasper Myhr Klæbu 4:05:22 +52:10
108 5173 Frode Løset Holeværingen 4:05:28 +52:16
109 4867 Stig Evensen Elverum 4:05:30 +52:18
110 4496 Knut Marius Karlsen Lyn Ski 4:05:32 +52:20
111 5391 Leif Magne Hekne Åsbygda IL 4:05:42 +52:30
112 3642 Ivar Nikolai Olsen Skiforeningen 4:05:47 +52:35
113 3182 Sven Lystad   4:06:10 +52:59
114 4167 Wilhelm Trachsel   4:06:16 +53:05
115 4555 Ivar Nerhoel Orkdal 4:06:48 +53:37
116 3273 Espen Trøen Lillehammer Skiklub 4:07:02 +53:51
117 3386 Ragnar Holthe Hexagon Composites BIL 4:07:08 +53:57
118 4574 Nils-Henrik Pettersson Glittertind BIL 4:07:12 +54:01
119 4077 Egil Meisingset Skiforeningen 4:07:41 +54:29
120 5713 Odd Magnar Vognild Oppdal IL 4:08:27 +55:15
121 3146 John Ebnes Justad Christiania Skiklub 4:09:16 +56:05
122 5562 Alf Even Strand   4:09:20 +56:09
123 3695 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 4:09:26 +56:14
124 4434 Jan O. Endresen Nordea 4:09:35 +56:23
125 2734 Leif Madsberg Subaru Norge AS 4:09:36 +56:24
126 4401 Mads K. B Borge Bygdøy IL 4:09:46 +56:34
127 4451 Øivind Gladsø ØHIL 4:10:02 +56:51
128 4026 Einar Hoel Valldal IL 4:10:04 +56:52
129 9946 Frode Bergersen Hamar Skiklubb 4:10:15 +57:03
130 3958 Terje Børresen Jardar/DNB 4:10:18 +57:06
131 4928 Finn Erhard Johannessen OSI 4:10:39 +57:27
132 3732 Jan Wolther Høybråten og Stovner 4:10:41 +57:29
133 3930 Arne Kristian Aune   4:10:44 +57:32
134 2918 Jan Svernhage IF Rigor 4:10:49 +57:37
135 3512 Leif Ekornhol Spennteknikk 4:11:39 +58:27
136 4977 Svein Linga Fana 4:11:53 +58:41
137 5342 Bjørn Fiske KPIL 4:12:06 +58:54
138 5563 Tor Strand Infratek Norge/Fenstad Skiklubb 4:12:17 +59:05
139 5993 Haakon Solberg Skiptvet 4:12:21 +59:10
140 3181 Ottar Lyngstad Sørli IL 4:13:23 +1:00:11
141 4947 Bjørn Klokset   4:13:29 +1:00:18
142 9583 Nat Lucy   4:13:38 +1:00:26
143 5323 Cato Dybdahl S&M 4:13:53 +1:00:42
144 4957 Steinar Køller Ineos 4:13:58 +1:00:46
145 5607 Inge Østby Åsen IL 4:13:59 +1:00:47
146 4022 Hans Hestengen Rustad IL 4:14:22 +1:01:11
147 4164 Pål Tobiasson Bækkelagets SK 4:14:30 +1:01:18
148 4657 Lars Bengtsson Årsunda IF 4:14:32 +1:01:20
149 5102 Tor Vedeler Fredrikstad Skiklubb 4:14:33 +1:01:21
150 4529 Rune T Lund Vang Skiløperforening / Veidekke BIL 4:14:35 +1:01:24
151 3921 Jostein Alvestad Statoil BIL 4:14:39 +1:01:28
152 4628 Kjell Magne Tangen   4:14:54 +1:01:43
153 4917 Einar Høstbjør Trøsken IL 4:15:06 +1:01:55
154 6039 Terje Tysvær Statoil Oslo BIL 4:15:22 +1:02:11
155 4435 Arne Kristian Espedal Turrennklubben, Rogaland 4:15:52 +1:02:40
156 4432 Olav Eik-Nes Ottestad Ski 4:16:09 +1:02:58
157 4844 Nils Bratberg Lillehammer Skiklub 4:16:20 +1:03:09
158 3691 Arild Stokke Ørsta il 4:16:42 +1:03:31
159 3942 Johs Bjørndal COWI BIL 4:16:54 +1:03:43
160 5466 Reidar Matre   4:16:59 +1:03:47
161 4554 Gunnar Nerbø   4:17:05 +1:03:54
162 5183 Rune Holmgren   4:17:15 +1:04:04
163 9930 Ari Anjala Lahden Suunnistajat-37 4:17:26 +1:04:14
164 3760 Inge Øvstehage VESTRINGEN IL 4:17:51 +1:04:39
165 4152 Erik Sveen If Skadeforsikring BIL 4:18:02 +1:04:51
166 4160 Rune Tanum Runar IL 4:18:25 +1:05:13
167 6011 Dag Sulheim Søre Ål 4:19:05 +1:05:53
168 4398 Kjetil Bjørset Sparebanken Sogn og Fjordane/Førde 4:19:32 +1:06:20
169 4875 Torgeir Fjermestad Jonsvatnet IL 4:19:43 +1:06:31
170 5874 Thorry Kiær Skiforeningen 4:19:59 +1:06:47
171 4609 Steinar Solum   4:20:09 +1:06:57
172 4500 Geir Kjelstad Gjøvik skiklubb 4:20:13 +1:07:01
173 4887 John Grue Rustad IL 4:20:17 +1:07:06
174 3638 Per Ole Nygaard Vestringen 4:20:25 +1:07:14
175 5575 Oddleiv Sæle Lillehammer Skiklub 4:20:29 +1:07:17
176 4901 Magne Heien Ternen 4:20:38 +1:07:26
177 5307 Sjur Braaten Fana IL 4:20:48 +1:07:36
178 4698 Rino Rudsli   4:21:16 +1:08:04
179 5884 Sverre Kvaløsæter Egen 4:21:17 +1:08:05
180 5007 Arild Nygaard Kjellmyra IL 4:21:38 +1:08:26
181 4944 Tom Kittelsen Sturla IF 4:22:18 +1:09:06
182 5115 Leif Øverland Rustad IL 4:22:33 +1:09:21
182 3496 Edgar Brunner   4:22:33 +1:09:22
184 5285 Harald Barfod   4:22:43 +1:09:31
185 4692 Gjert Monsen   4:22:45 +1:09:34
186 5579 Lars Otto Sørhus Åslia skilag 4:23:03 +1:09:52
187 4556 Terje Nerhus Valldal IL 4:23:07 +1:09:55
188 5052 Anders Skjerve   4:23:10 +1:09:58
189 5273 Lars Allgot STATNETT 4:23:22 +1:10:10
190 5131 Einar Gløersen Holmen Langrenn / Aktiv mot kreft 4:23:36 +1:10:24
191 5581 Jan Kjell Sørlien Rustad IL 4:23:46 +1:10:35
192 5728 Roy Andersen Stall Bystøa 4:23:57 +1:10:46
193 5965 Bent Rodem Bækkelagets SK / IBM klubben 4:24:00 +1:10:48
194 4257 Rune Tysse Team Intersport Sogndal 4:24:05 +1:10:53
195 5016 Sigmund Olsen OlsenBand1-Kverneland Group 4:24:12 +1:11:00
196 10008 Miroslav Dont Famous Fathers Turnov 4:24:17 +1:11:06
197 4856 Odd Danielsen Øyer 4:24:40 +1:11:28
198 4570 Vidar Omholt Bergkameratene-Ski 4:25:02 +1:11:50
199 5009 Jan-Åge Nymoen KPMG Puls / Slåstad IL 4:25:22 +1:12:10
200 4997 Egil Mollestad Holmen langrenn 4:25:31 +1:12:19
201 5507 Arvid Inge Paulsen UiT BIL 4:26:25 +1:13:14
202 5966 Ole Rognstad SSB 4:26:48 +1:13:37
203 5012 Inge Nørstebø Skanska Aktiv 4:27:02 +1:13:50
204 6357 Geir Lien Team Lien Bil as 4:27:20 +1:14:09
205 6100 Renzo Perfumo   4:27:22 +1:14:10
206 5932 Gunnar Nossum   4:28:03 +1:14:51
207 4970 Rune Lia   4:29:15 +1:16:04
208 4484 Peter Hofer   4:29:16 +1:16:04
209 9915 Bernd Krause Skiclub Saxonia Dresden 4:29:25 +1:16:14
210 5196 Ketil Reitan   4:29:31 +1:16:20
211 4899 Nils Haugen Bjørn Myhre Sport 4:30:02 +1:16:51
212 9068 Arnfinn Skåland Trøsken IL 4:30:12 +1:17:00
213 3272 Eric  Trommer   4:30:16 +1:17:05
214 5123 Trond Aaslid Fredrikstad SK 4:30:20 +1:17:08
215 5308 Bjørn Busund Heming 4:30:26 +1:17:15
216 5400 John Magnus Horsbøl Ringebu-Fåvang 4:30:41 +1:17:29
217 5962 Per Wiggo Richardsen DNV GL 4:31:11 +1:18:00
218 5452 Klaus Livik Powel 4:31:16 +1:18:04
219 6121 Hans Holth Mustad Skiforeningen 4:31:24 +1:18:13
220 10394 Frank Tautenhahn SG Adelsberg 4:31:58 +1:18:47
221 6022 Freddy Tengberg Göteborgs Skidklubb 4:32:06 +1:18:54
222 6409 Andrè Reitlo NTE BIL 4:32:23 +1:19:11
222 5820 Pål Hagen Tresesonger 4:32:23 +1:19:12
224 10101 Schinkitz Heiko SG Adelsberg 4:33:37 +1:20:25
225 10031 Stefan Fischer SG Adelsberg 4:34:03 +1:20:51
226 6780 Ingar Jensen filipstad 4:34:39 +1:21:28
227 7007 Knut Owing   4:34:51 +1:21:40
228 5589 Geir Tokle Trondhjems skiklub 4:35:04 +1:21:52
229 5818 Ingar Gullteig   4:35:10 +1:21:58
230 4405 Lars Ingar Brekke IL Ivrig 4:35:14 +1:22:03
231 5514 Frode Ranhoff Njård 4:36:45 +1:23:33
232 5421 Svein Johansen Kongsvinger IL Ski 4:36:46 +1:23:35
233 5907 Morten R. Lycke Holmen IF / IL Jardar 4:36:53 +1:23:42
234 5420 Geir Røvde Johansen Skiforeningen 4:37:39 +1:24:27
235 5778 Rudolf Eberl RSC Kelheim 4:37:40 +1:24:28
236 6213 Halvor Bjaaland Gjøvik skiklubb 4:38:23 +1:25:11
237 10213 Maffeis Vincenzo sci club leffe 4:38:24 +1:25:13
238 6955 Jon Rune Trondsen   4:38:30 +1:25:18
239 4948 Vladimir Kochetov Kochetov-Team 4:38:31 +1:25:19
240 6666 Alf Bøen Bck 4:38:54 +1:25:43
241 5901 Severin Lindseth Aker Solutions 4:38:59 +1:25:47
242 6660 Jørn Brynstad SK Rye 4:39:04 +1:25:52
243 5859 Jens Petter Jensen-Eian BK Ski 4:39:17 +1:26:05
244 9613 Rob Murphy JHSC 4:39:28 +1:26:16
245 7331 Erik Rambøl Stall Bystua 4:39:35 +1:26:23
246 3945 Odd Jarl Borch   4:40:26 +1:27:14
247 5415 Kai Robert Jakobsen Gjøvik skiklubb 4:40:39 +1:27:27
248 6294 Willy Haug   4:40:41 +1:27:30
249 5899 Øyvind Lilleby Inderøy IL 4:40:59 +1:27:47
250 7434 Mogens Weel Københavns skiklub 4:41:01 +1:27:49
251 4707 Kurt Kristensen Team Blåvegen Langløp 4:41:10 +1:27:58
252 10292 Ivar Ragnhildstveit Veien Tilbake 4:41:29 +1:28:18
253 5304 Olav Brunstad Velledalen IL 4:43:09 +1:29:57
254 5868 Ari Kainulainen Finn-KT 4:43:19 +1:30:08
255 4666 Einar Sivertsen   4:43:28 +1:30:16
256 4966 Ulf Larssen   4:44:15 +1:31:04
257 6241 Nils-Konrad Enge Team Blåvegen Langløp 4:44:42 +1:31:30
258 6116 Gunnar Hedlund   4:44:58 +1:31:47
259 7084 Andrè Berge SIL BIL 4:45:09 +1:31:57
260 5580 Arnfinn Sørlie Sarpsborg sykleklubb 4:45:10 +1:31:58
261 5541 Torleif Selseng BeFit / Storsteinnes 4:45:37 +1:32:25
262 5409 Aksel Håkonsen   4:45:47 +1:32:35
263 5008 Evert Nylander   4:45:52 +1:32:40
264 4647 Gustav Wiig   4:46:20 +1:33:08
265 4703 Eivind Mæhlum Søre Ål IL 4:46:37 +1:33:25
266 6679 Hans Dehlimarken Hadeland CK 4:47:09 +1:33:58
267 8532 Henrik Steen Jensen Skiklubben Hareskov 4:47:16 +1:34:04
268 6681 Øyvind Drangsland Gulset IF 4:47:49 +1:34:37
269 6862 Roar Nyberget Lauvåsen SK 4:48:02 +1:34:51
270 6525 Marius Cathomas   4:48:08 +1:34:56
271 6818 Tor Arne Langdal Egge IL 4:48:19 +1:35:08
272 6271 Lars Georg Gjerland Førde 4:49:18 +1:36:06
273 5501 Arne Nåbo Trollhättans sok 4:49:19 +1:36:07
274 6074 Dag Aamelfot Njård 4:49:33 +1:36:21
275 9906 Hüppe Andreas SG Adelsberg 4:50:26 +1:37:15
276 6963 Vidar Underseth   4:50:31 +1:37:19
277 5821 Halldor G. Halldorsson Skidafelag Akureyrar 4:51:26 +1:38:14
278 6676 Erik Bang Danielsen Politiets idrettslag Sør Trøndelag 4:51:29 +1:38:18
279 6081 Vegar Wedde Hauketo if 4:52:16 +1:39:04
280 5271 Glenn Ager-Wick Kirkens bymisjon Drammen 4:52:25 +1:39:14
281 6014 Jan Erik Sæter   4:52:29 +1:39:17
282 6989 Nils Øveraas Holmen IF 4:52:52 +1:39:40
283 6148 Mojmir Hojac   4:53:07 +1:39:55
284 5717 John Andersen Prakt Bygg AS 4:53:36 +1:40:24
285 6416 Steinar Rundsveen Follebu SK 4:53:47 +1:40:36
286 6057 Rune Wilberg   4:54:20 +1:41:08
287 6600 Ove Hamilton Sør-Fron il 4:54:25 +1:41:14
288 6846 Ingemar Moland   4:54:29 +1:41:18
289 6200 Erik Belbo Snåsa IL 4:54:41 +1:41:29
289 6914 Hans Rudolf Schärli LLV Flüss Nottwil 4:54:41 +1:41:30
291 6330 Steinar Jørgensen Team Baker Hansen 4:54:46 +1:41:34
292 7330 Klaus Pusl SZ Neuhaus 4:54:51 +1:41:39
293 6431 Torfinn Sandbakk Nordre Trysil IL 4:55:00 +1:41:48
294 8727 Jan Eriksson Brandkårens IK Stockholm 4:55:08 +1:41:57
295 9135 Tapio Vikman Lahden Kaleva 4:55:28 +1:42:16
296 6249 Per Fiskerud Skiforeningen 4:55:49 +1:42:37
297 11078 Asbjørn  Viseth Stordal 4:55:51 +1:42:39
298 6292 Åge Norman Hansen LEGETEAM AS 4:55:53 +1:42:41
299 7446 Jan-Erik Østlie   4:56:14 +1:43:03
300 7409 Kristen Erik Thorp NRK bil 4:56:38 +1:43:27
301 6881 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK 4:57:05 +1:43:53
302 6763 Terje Holt Granli I.L. 4:57:16 +1:44:05
303 7507 Kjell Aarstad Dalane SK 4:57:32 +1:44:20
304 9561 Erland  Bakken Lensbygda Sp.Klubb 4:57:56 +1:44:44
305 6658 Steinar Bruheim   4:58:03 +1:44:51
306 8253 Jon Mcclurg Boulder Nordic Club 4:58:26 +1:45:14
307 5938 Bjørn Holberg Næsvold ALLSKOG Ski Team 4:58:50 +1:45:38
308 10689 Marcus Eyre   4:59:03 +1:45:51
309 6379 Lorenz Mrkos schulz sportreisen 4:59:30 +1:46:18
310 6032 Kåre Træen Team Intersport Sogndal 4:59:44 +1:46:32
311 3050 Aage Bottolfsen Sortland & Omegn Skiklubb 5:00:30 +1:47:18
312 8148 Erik Hjelvin Pfizer Aktiv 5:01:11 +1:47:59
313 7320 Halvor Oseid Stabæk IF 5:01:23 +1:48:12
314 6544 Ole Larsen Strandbygda il 5:01:42 +1:48:30
315 6695 Erling Evensen Sørum IL 5:02:34 +1:49:23
316 6045 Tore Venås søndre land il ski 5:02:57 +1:49:45
317 6934 Arne Steinbakk   5:03:07 +1:49:55
318 5834 Jon Helsingeng EATON 5:03:19 +1:50:08
319 7027 Eyvind Lome Telenor / Kvitehaugen Ball & Ski 5:03:52 +1:50:40
320 7222 Jan Helge Juul   5:04:06 +1:50:54
321 7296 Steve Mulawka   5:04:29 +1:51:17
322 8953 Audun Mikkelson   5:04:47 +1:51:35
323 6421 Christian Rytter Skiforeningen 5:05:40 +1:52:28
324 6340 Aarne Kokko HUSQVARNA 5:06:38 +1:53:27
325 6953 Stein Børre Torp   5:06:49 +1:53:37
326 7648 Ivar Normann Heggen Valldal MA 154 5:06:52 +1:53:40
327 6349 Hans Künzi   5:07:08 +1:53:56
328 6254 Arne Ottar Flakstad Hamar Skiklubb 5:07:19 +1:54:07
329 7977 Arne Bergan Andersen   5:07:49 +1:54:38
330 9711 Tom Martens Simonsen OPF 5:09:38 +1:56:27
331 7006 Willy Olsen Nittedal 5:10:41 +1:57:30
332 7332 Nils Ihlen Ramm Skiforeningen 5:11:01 +1:57:49
333 7002 Rudolf Müller   5:11:02 +1:57:51
334 7274 Odd Steinar Lysen   5:11:12 +1:58:00
335 9112 Arne Tennøy Tomrefjord IL 5:11:26 +1:58:14
336 6901 Knut Rune Saltnes Runar I.L 5:11:37 +1:58:25
337 7423 Sverre Trætteberg Søndre Land IL 5:11:42 +1:58:31
338 6936 Rune Stien Fredrikstad 5:11:54 +1:58:42
339 7108 William Bøhler Rustad IL 5:12:53 +1:59:41
340 5883 Olav Kvale Skullerud Sport Senter 5:13:43 +2:00:31
341 7125 Vebjørn Engeli Lesja IL 5:14:07 +2:00:56
342 8047 Jo Døhl Fossum 5:14:25 +2:01:13
343 9506 Kurt Jenny   5:14:32 +2:01:21
344 10789 Philippe Janssens   5:15:12 +2:02:00
345 7197 Roy Holth Granli IL 5:15:24 +2:02:12
346 6753 Hans Hugo Henriksen   5:15:27 +2:02:16
347 6189 Erland Aure Sløyfa/soknedalen 5:15:49 +2:02:37
348 7437 Jon Henrik Wien Bardu il 5:16:07 +2:02:56
349 5911 Leif Markseth Idun IL 5:16:35 +2:03:23
350 6844 Thomas Meinich   5:17:33 +2:04:21
351 9783 Kari Virtanen Ounasvaaran Hiihtoseura 5:18:21 +2:05:10
352 5682 Henrik Dellborg IK Stern 5:18:38 +2:05:26
353 7676 Jon Hovden Toten treningssenter 5:18:56 +2:05:44
354 5058 Roar Snerting Inderøy IL 5:19:01 +2:05:49
355 7089 Jonn Gunnar Bjørkedal Volda Turn og Idrettslag 5:19:02 +2:05:51
356 6515 Bjørn Ødegaard Skiforeningen 5:20:09 +2:06:58
357 8174 Ulf Janzon Viggan Runners 5:21:26 +2:08:15
358 7410 Tor Arne Thorsen IF Frøy 5:22:17 +2:09:05
359 7298 Arne Müller   5:22:18 +2:09:06
360 7796 Jostein Rindal   5:22:21 +2:09:09
361 7256 Noralf Leitring Ytre Grytøy Bygdelag 5:22:31 +2:09:19
362 7082 Ulf Bengtsson   5:24:00 +2:10:48
363 7097 Oddmund Brekke   5:24:10 +2:10:59
364 11202 Gudbrand Fossbråten SpareBank 1 Østlandet 5:24:26 +2:11:14
365 6178 Paul Håkon Almås Hommelvik i.l. 5:24:49 +2:11:37
366 7804 Tor Oddvar Røse Skiforeningen 5:25:25 +2:12:14
367 10801 Thomas Johansson   5:25:44 +2:12:33
367 8045 Ivar Dvergsdal   5:25:44 +2:12:33
369 7555 Ole Binder Skiklubben Gorm 5:26:30 +2:13:18
370 8580 Svein Magnus Klokset   5:26:34 +2:13:22
371 7715 Anders Kuikka   5:26:58 +2:13:46
372 6124 Anders Rosenberg Ok Landehof 5:27:07 +2:13:55
373 8496 John Aabø Aktiv mot kreft 5:27:30 +2:14:19
374 9919 Reimund Freystein Skiclub Saxonia Dresden 5:27:58 +2:14:47
375 7556 Bjørn Biribakken   5:28:25 +2:15:13
376 6216 Eirik Brekke Nøtterøy IF 5:28:29 +2:15:17
377 7610 Anders Frisinger Svett&Mett 5:28:43 +2:15:31
378 7606 Jan Fladen Blystadlia Harehundklubb 5:29:16 +2:16:04
379 9975 Göran Bäckström Ssvä 5:30:29 +2:17:17
380 7138 Helmer Fjellvåg Team Baldur 5:30:50 +2:17:39
381 7306 Eirik Nordbrøden Halden Skiklubb 5:31:01 +2:17:49
382 10098 Anders Hedin Team Tjängdarve 5:31:14 +2:18:02
383 10203 Vladimir Loutsenko PESKARI 5:31:33 +2:18:21
384 6868 Henning Olsen Nordbygda/Løten Ski 5:31:42 +2:18:30
385 6094 Göran Karlsson Ronneby OK 5:32:29 +2:19:17
386 8192 Bjørn Kjeldby   5:32:38 +2:19:26
387 6450 Clas-Eirik Slotte Worldloppet Master Finland 5:32:53 +2:19:41
388 8318 Jan Petersen Holte Ski Klub 5:32:56 +2:19:45
389 7337 Martin Reif SV Tanne Thalheim 5:33:01 +2:19:50
390 7962 Johannes Georg Vatland Worsegaarden a/s 5:33:23 +2:20:11
391 10366 Franz Stenitzer LL Petzen Austria 5:33:28 +2:20:17
392 7394 Kjell Ove Sundsøy Kårvåg IL 5:33:54 +2:20:42
393 8251 Ivar Helge Matre Bjørn West IL 5:34:26 +2:21:14
394 7350 Bjørn Frederick Salvesen   5:34:29 +2:21:17
395 10251 Terje Nitschke Byggmaker Hønefoss 5:34:54 +2:21:42
396 8890 Bengt  Landquist Klåveröd SK 5:35:51 +2:22:39
397 7539 Kim Bakke   5:36:11 +2:22:59
398 8978 Jan-Ove Nilsson Älgå 5:36:32 +2:23:20
399 7808 Per Arne Saure Bjørke I.L. 5:37:48 +2:24:36
400 7582 Karl E Dønnum   5:37:58 +2:24:47
401 10105 Vegard Henriksen SK Rye 5:38:55 +2:25:43
402 7663 Per Hoff   5:39:53 +2:26:41
403 9316 Jan Ove Bjerregaard   5:39:56 +2:26:44
404 7493 Thomas Henker TSV '92 Freiberg 5:39:58 +2:26:46
405 9781 Helmut Königshofer   5:41:10 +2:27:59
406 7740 Christoph Lux   5:42:22 +2:29:10
407 7850 Svend Kristian Thorstensen TT&IF 5:43:04 +2:29:53
408 8155 Edvin Holsæter   5:44:46 +2:31:35
409 9843 John Ståle Nordal Syvde Il. 5:45:02 +2:31:50
410 7127 Bjørn Engseth ConocoPhillips 5:45:11 +2:31:59
411 8524 Benn Eidissen Bodø Glimt 5:45:33 +2:32:21
412 6561 Peter Gumplinger   5:46:10 +2:32:58
413 7288 Knut Erling Moen Friskis&Svettis Lillehammer 5:46:18 +2:33:07
414 6787 Bengt Jonsson Olsfors 5:46:48 +2:33:37
415 7890 Dan Peter Carlsson OKVivill 5:48:35 +2:35:24
416 10762 Thorkild Heieren Jølster Idrettslag 5:49:32 +2:36:20
417 7600 Espen Finholt Eide IL 5:49:37 +2:36:26
418 7823 Urs Steiner   5:50:09 +2:36:57
419 10849 Göran Larsson   5:50:19 +2:37:08
420 8463 Bjørn Villanger   5:50:29 +2:37:17
421 8284 Lars Lindgaard Nielsen   5:51:43 +2:38:31
422 8115 Michael Hanley Peer Gynt World Ventures 5:51:50 +2:38:39
423 7431 Trond Vågan Eidsvoll videregående skole 5:52:45 +2:39:33
424 7942 Jan Rudolf Eldrup ABA-TECH AS 5:53:02 +2:39:51
425 8016 Vladimir Bobrov SF Vershina 5:53:15 +2:40:03
426 8100 Per-Eric Grön   5:56:16 +2:43:04
427 8308 Lars Bo Ottesen   5:56:35 +2:43:24
428 8199 Per Kloster   5:56:36 +2:43:24
429 7828 Ketil Stølen SINTEF 5:58:55 +2:45:43
430 10728 Olaf Grostad Olsen   5:58:59 +2:45:48
431 7703 Pavel Kleczek Silvini Madshus Team 5:59:35 +2:46:23
432 7857 Lars Ove Ullereng Nordea 6:00:31 +2:47:20
433 9139 Per Walmsnæss Kletten Skiers 6:01:03 +2:47:51
434 7863 Thomas Wall   6:01:28 +2:48:17
435 9634 Erik Olafsrud   6:01:50 +2:48:38
436 8519 Lars Øyvind Ødegård Aktiv mot kreft 6:02:10 +2:48:59
437 8614 Guttorm Halvard Sæter Bjugn Idrettslag 6:02:12 +2:49:01
438 10351 Erik Sparrevik Lerums SOK 6:05:34 +2:52:22
439 8477 Henry Wheeler   6:05:38 +2:52:27
440 9668 Roberto Robbemond Rockdoctors 6:06:20 +2:53:08
441 7013 Stein Terje Dahl STD AS 6:07:10 +2:53:58
442 10453 VITTORIO ZACCARIA OSA VALMADRERA 6:07:19 +2:54:08
443 7983 Jon Andreas Arild   6:07:55 +2:54:43
444 8234 Egil Lund Sande SK 6:09:21 +2:56:10
445 6503 Jiri Vrbata Nadsenci z Posazavi 6:09:34 +2:56:22
446 10552 Claes Vangen   6:09:40 +2:56:28
447 8246 Tore Martinsen Orkdal il 6:10:24 +2:57:12
448 8077 Reidar Flæte   6:11:00 +2:57:48
449 7325 Magnar Pedersen Larvik pil 6:11:07 +2:57:55
450 9724 Arild Standal Flora Ck 6:12:03 +2:58:51
451 8235 Jan Henrik Lund Trondhjæm 6:12:24 +2:59:12
452 8036 Harald B. Ciarlo Decoy Cross Country 6:14:30 +3:01:18
453 8023 Claus Brandt   6:14:42 +3:01:30
454 7822 Karl Gustav Solberg COYS 6:16:31 +3:03:19
455 8676 Geir Brændhaugen   6:16:40 +3:03:29
456 8378 Hans Ole Siljehaug Siljehaug Racing team 6:17:17 +3:04:05
457 8158 Arne Hop Isfjorden IL 6:18:15 +3:05:03
458 8327 Søren Qvist   6:18:16 +3:05:04
459 8470 Kari Vuorinen K.H.P.V. 6:19:13 +3:06:02
460 8539 Ulf Lundberg   6:19:23 +3:06:11
461 8117 Erik  Hansen Sunne SLF 6:19:32 +3:06:20
462 8485 Clive Woodman   6:19:36 +3:06:24
463 9159 Knut Wærås Isfjorden IL 6:19:40 +3:06:29
464 8817 Espen Holm   6:19:46 +3:06:34
465 8473 Michael Wallin   6:20:25 +3:07:13
466 7598 James Felty kongsbergers ski club 6:20:41 +3:07:29
467 8241 Peter Madsen Holte Skiklub 6:20:58 +3:07:47
468 11030 John Harry Stavem   6:21:07 +3:07:55
469 8533 Knut Karlsen Stranden IL 6:24:43 +3:11:31
470 9657 Pierre Charon   6:25:25 +3:12:13
471 9198 Geir Erling Olsen Kolbukameratene IL 6:26:27 +3:13:15
472 8339 Andreas Richter schulz sportreisen 6:28:19 +3:15:08
473 10078 Rolf Hagstedt IK Stern 6:29:19 +3:16:08
474 8369 Teuvo Saukko Syvä Latu 6:29:42 +3:16:31
475 7708 Peter Føns Knudsen Skiklubben Gorm, Jelling 6:29:56 +3:16:44
476 8478 Jay  Wiener   6:33:23 +3:20:11
477 10189 Timo Laurila Jalas 6:33:24 +3:20:12
478 9938 Ulf Bengtson Sol Tranås 6:33:54 +3:20:42
479 7990 Arild Bauer   6:34:15 +3:21:04
480 9992 Per Arne Dahl Rambøll Norge 6:36:55 +3:23:43
481 10072 Rune Gundersen NCC 6:37:18 +3:24:06
482 8374 Thorstein Selvik Fana 6:38:17 +3:25:05
483 9401 Juha From   6:38:36 +3:25:24
484 8025 Søren Bredkjær Københavns skiklub 6:40:10 +3:26:58
485 8121 Øystein Vidar Hansen   6:40:38 +3:27:27
486 8452 Bjørn Vadset   6:41:00 +3:27:48
487 9423 Mark Lowey   6:41:57 +3:28:46
488 8983 Bjørn Nordgård Skogdjerv IL 6:43:36 +3:30:25
489 8184 Geir Kalstad Tambarskjelvar 6:44:15 +3:31:03
490 9032 Jörgen Rydhmer Klåveröd 6:45:19 +3:32:07
491 8190 Geir Kirkeberg Inga Maries fanklubb:) 6:45:28 +3:32:17
492 10070 Erik Kristian Gundersen   6:45:41 +3:32:30
493 10044 Reidar Fransson   6:47:24 +3:34:12
494 8300 Bent Nørgaard   6:47:34 +3:34:23
495 8748 Eric Forgo   6:47:59 +3:34:48
496 9040 Gard Erik Sandbakken   6:49:48 +3:36:37
497 8294 Jan Nordengen   6:50:20 +3:37:08
498 9983 H-P Carlson Bullarens GoIF 6:50:39 +3:37:27
499 9549 Risto Kuitunen   6:51:51 +3:38:39
500 10805 Reidar Jørgensen Caverion Norge, avd Østfold 6:58:47 +3:45:36
501 8095 Edvard Johannes Gløsen   6:58:49 +3:45:37
502 9791 Peter Wahlström   6:59:56 +3:46:44
503 9115 Christian Thorsen   7:00:41 +3:47:29
504 7987 Fred Inge Barbøl   7:00:57 +3:47:45
505 9314 GIOVANNI BERI AG VALSASSINA 7:02:58 +3:49:46
506 10226 Philippe MEYER UNASACEM 7:04:22 +3:51:10
507 9074 Rolf Arve Sletvold Fengselets BIL 7:04:38 +3:51:26
508 10998 Oskar Emil  Schiøtz   7:04:59 +3:51:47
509 8803 Tom Helgesen Team Bauer 7:07:30 +3:54:18
510 9702 Vladimir Semakov Personally 7:09:41 +3:56:29
511 9932 Odd Einar Arnes Transpetrol 7:11:03 +3:57:51
512 10646 george connors   7:13:11 +3:59:59
513 8809 Einar Hesselberg Asker skiklub 7:14:00 +4:00:49
514 8096 Per Arne Granly Råde 7:14:43 +4:01:32
515 10414 Patrice Turlan UNASACEM 7:17:40 +4:04:28
516 9272 Josef Alb   7:18:28 +4:05:16
517 8013 Kai Bjørkelund Transpetrol 7:19:57 +4:06:45
518 8479 Nils Ragnar Wiersdalen   7:21:02 +4:07:51
519 8765 Ted Gaudet   7:23:23 +4:10:11
520 8979 Tomas Nilsson OK Skogsvargarna 7:25:28 +4:12:17
521 8729 Lars Erlandsson Björnstorps IF 7:25:32 +4:12:20
522 8854 Asle Johnsen   7:30:23 +4:17:11
523 8170 Stein Høyland   7:31:10 +4:17:58
524 9563 Karsten  Larsen   7:34:12 +4:21:00
525 8910 Josef Lindberg Glemmen VGS 7:34:19 +4:21:07
526 8645 Ragnar Berg   7:38:25 +4:25:13
527 9031 Øyvind Rustad   7:48:44 +4:35:32
528 10130 Jean-Pierre Mazard UNASACEM 7:51:30 +4:38:19
529 9797 Axel Wernhoff   7:59:20 +4:46:09
530 10495 Niels Thygesen   8:08:37 +4:55:26
531 8674 Ivar Brynhildsvoll Statkraft BIL 8:13:40 +5:00:29
532 8666 Thomas Brandmüller schulz sportreisen 8:23:58 +5:10:47
533 8638 Christian Baierl   8:24:34 +5:11:22
534 9179 Anders Bakken Lillehammer Skiklub 8:45:09 +5:31:57
534 3138 Sverre Hurum Bouvet IL 10:12:58 +6:59:46