Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 70-74 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 70-74 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1785 Oddvar Vehusheia   3:39:56 +0:00
2 1459 Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 3:51:38 +11:42
3 1710 Odd Arild Strand Stor-Elvdal Skiklubb 3:58:04 +18:08
4 1463 Odd Arnt Christensen ABBV/Asker skiklubb 4:03:15 +23:19
5 1632 Harri Mäkelä   4:04:50 +24:54
6 1560 Arild J Jansen Asker Skiklubb 4:05:03 +25:07
7 1488 Willy Fengsrud Vaaler IF 4:05:57 +26:01
8 1629 Bjørn Myhra Grytting IL 4:08:23 +28:27
9 1454 Herbjørn Brennhovd Gol Il 4:10:23 +30:27
10 1530 Bjørn Hestangen DNB/Asker Skiklubb 4:12:04 +32:08
11 1682 Nils Olav Sjøberg   4:12:36 +32:40
12 1468 Giusep Dermon Madshus Team Liechtenstein 4:13:31 +33:35
13 1601 Arnt Lilledal Jutul Il 4:14:43 +34:47
14 1748 Per Øyvind Tveiten Kvam l.s.k. 4:15:45 +35:49
15 1700 Vidar Andre Steigen Nittedaljoggen 4:16:19 +36:23
16 1596 Bjørn Lehn Tronhjem Skilklub 4:16:41 +36:45
17 1790 Nils Petter Haugfos Bjørn Myhre Sport 4:18:15 +38:19
18 1508 Lars Gløtvold Os IL 4:21:41 +41:44
19 1740 Eivind Torsethaugen Torpo IL 4:23:08 +43:11
20 1435 Jostein Bekkos Hitterdal og Feragen IL 4:23:52 +43:56
21 1570 Kjell Johnsen Tromsø Skiklubb Langrenn 4:25:34 +45:37
22 1539 Åsmund Holt Gjelleråsen IF 4:25:41 +45:45
23 1813 Tor Erik Berbu Telenor BIL 4:26:11 +46:15
24 1451 Arne Brekka Bamble IF 4:26:38 +46:42
25 1571 Sigurd Jonli Rindal IL 4:27:19 +47:23
26 1763 Berth David Wilhelmsen Sykkylven IL 4:29:02 +49:06
27 1765 Kjell Winther Vålerenga Ski 4:29:23 +49:27
28 1743 Tron Magnus Trondsen Ringkollen Skiklubb 4:31:53 +51:57
29 1548 Kåre Hvitstein Kodal IL 4:32:44 +52:48
30 1431 Per Arny Bakken Søre Osen 4:32:50 +52:54
31 1797 Jørn Bue Olsen Asker skilubb 4:32:56 +53:00
32 1685 Kjell Ivar Skjemstad Lillehammer Skiklub 4:33:13 +53:17
33 1688 Olav Skogen Vang Skiløperforening 4:33:18 +53:22
34 1440 Helge Bergsvand Nanset IF 4:33:46 +53:50
35 1651 Øystein Otterlei Byåsen IL 4:36:18 +56:22
36 1429 Harald Austgarden Vestringen I.L. 4:39:12 +59:15
37 1714 Kjell Isak Sundbø Skagerrak Sportsklubb 4:39:55 +59:59
38 1659 Helge Refsum Skiforeningen 4:40:15 +1:00:18
39 1597 Magnar Leiren Kvam LSK 4:43:08 +1:03:12
40 1766 Anders Waage Freidig 4:43:25 +1:03:29
41 1595 Gunnar Lefsaker   4:44:03 +1:04:07
42 1554 Mindor Håland   4:44:04 +1:04:08
43 1496 Roar Fossum Marienlyst Park 2 4:44:33 +1:04:37
44 1581 Harald Kolsrud Asker Skiklubb 4:45:10 +1:05:14
45 1736 Rolf Thorsen Elvalandet IL 4:45:14 +1:05:18
46 1657 Jørn Prestsæter Lillehammer Skiklub 4:45:18 +1:05:22
47 1500 Anders Frydendal Tvedestrand Turn og IF 4:45:38 +1:05:42
48 1731 Kåre Terjesen Froland IL 4:45:53 +1:05:57
49 1789 Erik Haugen Lillehammer skiklubb 4:46:03 +1:06:07
50 1674 Arne Sandnes Valldal IL 4:46:14 +1:06:18
51 1546 Gudmund Hval Søndre Ål Spkl 4:46:35 +1:06:39
52 1499 Hans Petter Frisholm HEMING IL 4:47:01 +1:07:05
53 1647 Jan Erik Olsen Ås IL 4:47:29 +1:07:33
54 1465 Steinar Winther Christensen Lyn Ski 4:47:40 +1:07:44
55 1642 Steinar Nordheim Malvik IL 4:48:02 +1:08:06
56 1426 Ulf Andersen Kjelsås i.l. 4:48:49 +1:08:53
57 1633 Øystein Mæland   4:49:54 +1:09:57
58 1655 Willi Portmann   4:50:13 +1:10:17
59 1775 Erik Aagaard Forsvaret 4:50:26 +1:10:29
60 1574 Johs Kalland   4:51:58 +1:12:02
61 1519 Arnulf G. Hanssen   4:54:01 +1:14:05
62 1757 Svein Vold   4:55:52 +1:15:56
63 1591 Carl Martin Larsen NTNU BIL 4:56:31 +1:16:35
64 1795 Georg Jakhelln Fossum IF 4:57:48 +1:17:52
65 1532 Svein Hjelmeset Fjellhug/Vereide IL 4:58:11 +1:18:15
66 1577 Ludvig Karlsen   4:58:19 +1:18:23
67 1793 Georg Enderle Skiforeningen 4:58:37 +1:18:40
68 1735 Arne Thorkildsen   4:59:08 +1:19:12
69 1527 Widar Hellerud Setskog IF 4:59:36 +1:19:40
70 1565 Karl Jørgen Jensen Nittedal Joggen 4:59:40 +1:19:44
71 1749 Tor Erik Urdahl Lillehammer Skiklub / Friskis&Svettis 4:59:51 +1:19:55
72 1464 Petter Christensen Asker Skiklubb 4:59:56 +1:20:00
73 1489 Harald Fenstad Stadsbygd il 5:00:21 +1:20:24
74 1458 Kjell Brøndbo   5:00:47 +1:20:51
75 1672 Fridulv Sagberg   5:02:31 +1:22:35
76 1599 Øyvind Leren Nanset IF 5:02:37 +1:22:41
77 1495 Helge Fossheim   5:02:55 +1:22:58
78 1604 Knut Elling Lillestøl Hornindal IL 5:04:05 +1:24:09
79 1641 Tor Hansteen Nordal Nanset IF 5:06:17 +1:26:21
80 1619 Tore Martinsen Åsbygda IL 5:06:59 +1:27:02
81 1805 Asbjørn Stavne Rennebu IL 5:07:49 +1:27:53
82 1512 Finn Erik Gudim Nittedal IL 5:07:53 +1:27:56
83 1586 Anders Johan Krosby Fredrikstad Skiklubb 5:08:04 +1:28:08
84 1698 Erling Sporstøl Oppdal IL 5:08:22 +1:28:26
85 1469 Mark Donavan Prospect Mountain 5:10:14 +1:30:18
86 1623 Geir Moe Kongsberg Seatex BIL 5:16:16 +1:36:20
87 1818 Per Berg   5:18:35 +1:38:39
88 1472 Bjørn Erik Edvardsen   5:19:32 +1:39:36
89 1739 Arne Torbjørnsen Nanset Ski 5:20:43 +1:40:47
90 1781 Tormod Aaslid   5:21:52 +1:41:56
91 1423 Leif Otto Almestrand Jutul Il 5:22:50 +1:42:54
92 1616 Terje Løvskogen   5:23:34 +1:43:38
93 1693 Oddvin Sneli Hamar Skiklubb 5:23:54 +1:43:57
94 1653 Robert Palliser   5:24:06 +1:44:09
95 1504 Helmut Gegenfurtner RSC Kelheim 5:26:04 +1:46:08
96 1664 Petter Riiser Asker Skiklubb 5:28:54 +1:48:58
97 1658 Ivar Sigbjørn Ransedokken NCC Bil 5:29:23 +1:49:27
98 1575 Jarl Kanestrøm Aure i.l. 5:30:09 +1:50:13
99 1721 Kjell Svihus Ganddal 5:30:41 +1:50:44
100 1640 Jens Weme Nilsen Drøbak 5:31:02 +1:51:06
101 1501 Martin Furumo Meistervik 5:31:55 +1:51:59
102 1476 Erik Eidsvig   5:32:12 +1:52:16
103 1422 Jens Alm Brandbu IF 5:34:24 +1:54:28
104 1450 Tor Breen   5:34:28 +1:54:32
105 1425 Tore Amundsen   5:36:55 +1:56:59
106 1684 Nils Ole Skaugen Lier Skiløberforening 5:37:36 +1:57:40
107 1434 Guido Bax schulz sportreisen 5:38:41 +1:58:45
108 1715 Odd Bjørn Sundsdal   5:42:21 +2:02:24
109 1628 Kjell Idar Moseng Coop Veteran 5:43:09 +2:03:13
110 1480 John Endsjø Svelvik IF - Skigruppe 5:49:09 +2:09:13
111 1445 Kristen Bjorå Bækkelagets Sportsklubb 5:49:19 +2:09:22
112 1529 Nils Henjum Syril 5:53:11 +2:13:15
113 1585 Ole Andreas Krogness Nesodden IF 5:54:38 +2:14:42
114 1792 Knut Børke   5:55:34 +2:15:38
115 1636 Nils L Natvig Sturla 5:55:39 +2:15:43
116 1737 Ole Tommelstad OKT 5:57:43 +2:17:47
117 1801 Martin Julius Gran   5:58:29 +2:18:33
118 1558 Erik Otto Jacobsen   5:59:27 +2:19:31
119 1669 Finn T. Rud Hardanger politiidrettslag 6:02:42 +2:22:45
120 1788 Mikael Finsveen Lillehammer Skiklub 6:08:50 +2:28:53
121 1742 Erik Troeng Storviks IF, Sverige 6:08:59 +2:29:02
122 1670 Arne Rønning   6:09:07 +2:29:11
123 1490 Alf Harald Feragen Hitterdal og Feragen IL 6:09:53 +2:29:57
124 1576 Knut G Karlsen   6:10:13 +2:30:17
125 1671 Tom Dich Røstad Skiforeningen 6:11:16 +2:31:20
126 1771 Jonas Øglænd Lillehammer Skiklub 6:13:28 +2:33:32
127 1660 James Reinertsen   6:14:06 +2:34:10
128 1552 Nils Fredrik Høyer Skiforeningen Høglisæter 6:14:27 +2:34:31
129 1762 Werner Wilhelm Skiläufer Uni Magdeburg 6:16:04 +2:36:08
130 1432 Steinar Banken Åsa Il 6:20:20 +2:40:24
131 1555 Alfred Håvemoen Rudsbygd IL 6:25:11 +2:45:15
132 1587 Jørgen Ladegaard   6:27:55 +2:47:59
133 1526 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 6:33:35 +2:53:39
134 1637 Knud Overgaard Nielsen   6:34:15 +2:54:19
135 1460 Odd Brørs   6:47:06 +3:07:10
136 1699 Axel Henrik Staib Fokus Trening 6:49:54 +3:09:58
137 1624 Daniel Montgermont   6:59:33 +3:19:37
138 1686 Atle Skjetne   7:10:14 +3:30:17
139 1475 Inge Ivar Eidsmo   7:11:09 +3:31:13
140 1427 Knut Anderssen   7:11:39 +3:31:43
141 1446 Einar Terje Bjørndal Tråtll 7:12:29 +3:32:33
142 1474 Asbjørn Eidsheim Nordhordland Skiklubb 7:17:11 +3:37:15
143 1573 Hans Jørgen  Jørgensen   7:18:18 +3:38:22
143 1517 Benno Møller Hansen   7:18:18 +3:38:22
145 1561 Frans Jansen   7:20:23 +3:40:27
146 1662 Ole Ridderberg Holte Ski 7:30:16 +3:50:20
147 1750 Jan Vadlejch   7:38:25 +3:58:29
148 1732 Bjørn Thomassen   7:57:22 +4:17:25
149 1697 Geir Sponland   7:57:40 +4:17:44
150 1524 Håkon Johannes Helge   8:02:04 +4:22:08
151 9457 Ulf Arne Gürgens   8:07:29 +4:27:33
152 1545 Kalevi Hulsi   8:28:00 +4:48:04
153 1639 Helmer Nilsen Konnerud I L 8:51:51 +5:11:55
154 1478 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL 9:27:38 +5:47:42
154 1673 Paal Sand Ringkollen Skiklubb 10:53:00 +7:13:04