Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2018 - Menn 75-79 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 17. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 75-79 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1606 Christian Børs Lind Røa IL 4:23:53 +0:00
2 1453 Steinar Brekke Lillehammer Skiklub 4:25:02 +1:09
3 1654 Erling Pedersen IL.Siso 4:29:01 +5:08
4 1723 Oddbjørn Syversen Telemark Fylke Bil. 4:30:53 +7:00
5 1773 Ole Magnar Øvrebust Stordal IL 4:37:20 +13:27
6 1780 Knut Aas-Jakobsen Skiforeningen 4:45:17 +21:24
7 1531 Oscar Heyerdahl Heming 4:47:12 +23:19
8 1612 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklub 4:52:46 +28:53
9 1617 Knut Marskar Grovfjord IL 4:57:36 +33:43
10 1493 Ola Fosheim Vestre Slidre idrettslag 4:57:56 +34:03
11 1707 Svein Magne Storli   4:58:19 +34:26
12 1687 Knut Skogan Steinkjer Skiklubb 4:59:08 +35:15
13 1448 Jon O. Bolme Rindal IL 5:00:09 +36:16
14 1562 Einar Jebens Fossum IF 5:00:27 +36:34
15 1741 Arve Tretterud Ullensaker skiklub 5:01:04 +37:11
16 1594 Einar R Lauritsen Holeværingen 5:03:05 +39:12
17 1461 Lars Buttingsrud Vingelen 5:03:53 +40:00
18 1600 Svein Lie Fossum IF 5:08:33 +44:40
19 1520 Ketil Hartsang HEMING IL 5:10:14 +46:21
20 1436 Askjell Bere Geilo 5:11:18 +47:25
21 1683 Svein Sjøberg   5:12:53 +49:00
22 1428 Hans Arleth   5:13:01 +49:08
23 1541 Eirik Holten   5:14:04 +50:11
24 1667 Jan Steinar Roset Fjellhug/vereide 5:16:37 +52:44
25 1622 Bernt Fr. Moe Vang Skiløperforening 5:17:41 +53:48
26 1549 Westye Høegh Ready 5:23:11 +59:18
27 1484 Jan Olav Eriksen Nanset I F 5:24:23 +1:00:30
28 1726 Knut Sæther Lillehammer 5:37:34 +1:13:41
29 1544 Arvid Hovland   5:43:01 +1:19:08
30 1543 Kjell Terje Hopen Elvalandet IL 5:47:48 +1:23:55
31 1471 Bjørnar Dragøy IK HIND 5:49:35 +1:25:42
32 1764 Erik Dag Wilmar Bekkelaget spk 5:53:14 +1:29:21
33 1473 Inge Eide Vågå IL 6:03:31 +1:39:38
34 1798 Sverre Sartz   6:03:50 +1:39:57
35 1681 Finn Sjue   6:09:09 +1:45:16
36 1572 Sigmund Julshamn Skaret Skiforening 6:26:26 +2:02:33
37 1537 Kåre Holmen   6:27:07 +2:03:14
38 8918 Tormod Thomassen   6:27:54 +2:04:01
39 1777 Jens Ivar Aasen IL Ivrig/Veien Tilbake 6:37:53 +2:14:00
40 1846 Kåre Martin Johansen   6:46:04 +2:22:11
41 1708 Jon Storm-Mathisen Anatomen 6:49:30 +2:25:37
42 1643 Anders Nustad Harpefoss i.l. 6:50:41 +2:26:48
43 1433 Øivind Barlaug   6:55:24 +2:31:31
44 1593 Svein Larsen   7:42:36 +3:18:43
45 1584 Jørgen Krog   7:50:14 +3:26:21
46 1613 Worm Lund Kongsberger Ski Club 8:02:25 +3:38:32
47 1847 Arne Johan Leiråmo   8:12:09 +3:48:16
48 1680 Martti Sivonen   8:19:45 +3:55:52
49 1564 Erik Anders Jensen   8:32:28 +4:08:35
50 1523 Stanislav Hejda   9:05:30 +4:41:37
51 1650 Torben Oppfeldt   9:46:47 +5:22:54