Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 18-19 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 18-19 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 556 Helene Marie Fossesholm Eiker Skiklubb 3:22:32,8 +0:00
2 1890 Linn Sofie Mohn Magnor UL 3:25:13 +2:41
3 568 Stine Johansen Åslia skilag/Snow team Trysil 3:26:00,8 +3:28
4 604 Martine Eldre Svendsby Tistedal FL 3:27:50,3 +5:17
5 1893 Karoline Grøtting Hernes IL 3:30:13 +7:40
6 1866 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 3:31:46 +9:13
7 618 Maiken Lie Kjelsås 3:31:55,6 +9:23
8 623 Ida Benjaminsen MjøsSki 3:33:22,7 +10:50
9 542 Annette Berntsen Vind IL 3:34:03,8 +11:31
10 601 Kristine Strandlie Gjøvik skiklubb 3:39:10,4 +16:38
11 587 Hanne Nilsen Hamar Skiklubb 3:39:43,4 +17:11
12 1862 Pia Stangebye Lyn ski / Aktiv mot kreft 3:40:18 +17:46
13 555 Thea Helene L. Foss Gjøvik skiklubb 3:43:06,1 +20:33
14 4528 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås 3:45:52 +23:20
15 5015 Christine Dalsjø Fredriksen Magnor UL 3:51:11 +28:38
16 5013 Anniken Ranvik Konnerud IL 3:52:36 +30:04
17 5123 Hanne Kampenhøy Nordbygda/Løten Ski 3:56:57 +34:25
18 1871 Ane Bjørgum Valås Byåsen IL 3:57:36 +35:03
19 5037 Kristine Meinert Rød Oppegård IL 4:00:39 +38:06
20 5910 Tuva Overrein Lunde Røa IL 4:01:13 +38:40
21 1831 Synneva Iren Kvile Førde il 4:01:30 +38:58
22 6690 Ingvild Bossum Søre Ål IL 4:04:45 +42:12
23 5035 Kristine Eide Rapp Gjerdrum IL 4:05:27 +42:55
24 6102 Solvor Seim Hamar Skiklubb 4:06:23 +43:51
25 5247 Mathilde Eiklid Sørkedalens IF 4:07:30 +44:58
25 6130 Ragne Norrud Røa IL 4:07:30 +44:58
27 5024 Guri Sollien Hulbak   4:11:10 +48:37
28 1792 Mari Hallberg Bakkestuen Brøttum IL 4:12:58 +50:26
29 6104 Oda Katrine Fald Steinsholt Eiker Sk 4:15:05 +52:32
30 5458 Natascha Silber Vind 4:16:06 +53:34
31 5051 Ingrid Utgaard Aasen Lyn Ski 4:20:15 +57:43
32 6846 Anne Omholt Berrefjord Svarstad Ski 4:21:22 +58:49
33 4829 Mari Laingen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:21:28 +58:55
34 7253 Marte Tangen Rustad IL 4:22:58 +1:00:26
35 1909 Anne Mathea Morken Ringebu Fåvang Skiklubb 4:24:16 +1:01:44
36 1852 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 4:26:10 +1:03:37
37 6935 Maria Gjems French Åslia skilag 4:33:45 +1:11:12
38 7378 Carmen Maria Usler Rustad IL 4:45:10 +1:22:38
39 7413 Johanne Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 4:49:47 +1:27:14
40 11640 Lise Marit Lien Ringsaker Idrettsforening 4:51:09 +1:28:37
41 7431 Maria Barlund   4:51:30 +1:28:57
42 7002 Maren Holmsen Hamar Skiklubb 4:53:56 +1:31:24
43 6947 Mari Gladhaug Redalen il 4:57:45 +1:35:13
44 7513 Kaja Sjøl Christensen Team Eid 5:05:34 +1:43:02
45 7681 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 5:11:44 +1:49:11
46 6993 Ingunn Hofgaard Lyn Ski 5:12:58 +1:50:25
47 10946 Kaja Vikerhaug Fet skiklubb 5:14:08 +1:51:35
47 11289 Hanna Revelsby Team hvilepuls 5:14:08 +1:51:36
49 7193 Karoline Sjulstad Svarstad il 5:23:46 +2:01:14
50 7483 Celine Roos Berntsen Fredrikstad Skiklubb 5:29:45 +2:07:13
51 7659 Rikke Bergstrøm Håkerud Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 5:44:34 +2:22:02
52 7452 Ingeborg Hodnesdal TRY IL 6:00:45 +2:38:13
53 10539 Marie Vig Tamstorf   6:36:27 +3:13:54
54 8266 Helene Nordrum Grun HSSK (Hønefoss SkiSkytterKlubb) 8:03:39 +4:41:07