Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 619 Ida Dahl Lager 157 Ski Team 3:03:43,1 +0:00
2 538 Nichole Bathe Lillehammer skiklubb 3:05:41,1 +1:58
3 620 Julia Angelsiöö Team Serneke 3:20:50,8 +17:08
4 526 Anna Jensen Team NTNUI Sweco 3:23:25,0 +19:42
5 598 Franziska Skogsholm Åslia skilag 3:23:45,0 +20:02
6 545 Ingvild Bratlie NTNUI 3:24:43,7 +21:01
7 554 Pauline Forren Lillehammer Skiklub 3:25:51,9 +22:09
8 1914 Vilde Elisabet Flatland Heddal IL 3:32:28 +28:46
9 525 Ann-Cathrin Uhl Team Forever Nordic 3:32:33,2 +28:50
10 1827 Marthe Klausen Konnerud 3:32:34 +28:51
11 559 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL 3:34:39,2 +30:56
12 544 Inger Bonden Sande Sportsklubb 3:35:29,1 +31:46
13 535 Karoline Bye Øren Team Parkettpartner/ Lillehammer skiklubb 3:35:52,8 +32:10
14 1812 Kristine Fjeld NMBUI/ MjøsSki 3:37:26 +33:44
15 585 Oda Nerdrum Ringkollen Skiklubb 3:37:29,7 +33:47
16 5059 Mari Hetlesæter Hjelmeland il 3:38:27 +34:44
17 575 Elise Langkaas NTNUI 3:40:24,6 +36:42
18 1806 Amanda Borge Byrkjeland NTNUI 3:40:34 +36:52
19 566 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 3:40:36,6 +36:54
20 1796 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 3:44:21 +40:39
21 5544 Amanda Aalberg Follafoss IL 3:44:31 +40:48
22 1886 Marte Sofie Buraas Hurdal IL 3:45:34 +41:51
23 1845 Maiken Min Midtskogen Stor-Elvdal sk 3:46:37 +42:55
24 1881 Ragnhild Haukåen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:46:46 +43:04
25 1814 Ingerid Fredriksen IL Runar 3:47:56 +44:13
26 1867 Elisabeth H Thorstensen Lyn Ski 3:48:24 +44:41
27 1844 Helene Støle Melsom Sportsklubben Vidar 3:50:20 +46:37
28 532 Camilla Lie Team NTNUI Sweco 3:50:33,0 +46:50
29 1821 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelage sportsklubb 3:52:58 +49:16
30 5494 Emma Sørset Lyn Ski 3:53:02 +49:19
31 560 Ragnhild  Haueng Røa IL 3:53:45,5 +50:02
32 1903 Solveig Aspelund Lillehammer Skiklub 3:54:56 +51:13
33 1899 Bertine Thorsnes Lefdal IL Bjørn 3:55:37 +51:55
34 11384 Emma Arnesen Byåsen IL 3:56:13 +52:30
35 5983 Tora Helene Sel OSI / Ottestad IL 3:57:23 +53:40
36 561 Tale Dybvad Haugdal Byåsen IL 3:58:57,1 +55:14
37 1856 Tina Rusten Hamar Skiklubb 3:59:58 +56:15
38 10032 Inga Kårstad Skaar Førde il 4:00:40 +56:57
39 1809 Hanne Ellingsen Pendlerlaget 4:01:18 +57:36
40 5326 Ingvild Høymork HEMING IL 4:02:32 +58:49
41 1919 Siri Østensen OSI langrenn 4:03:18 +59:35
42 1916 Ragnhild Wingan Kyrksæterøra IL 4:03:48 +1:00:05
43 1795 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 4:04:51 +1:01:08
44 5020 Nikoline Haugen Ragde Eiendom 4:05:49 +1:02:06
45 4665 Nikoline Asdøl IL Jardar 4:05:56 +1:02:14
46 1797 Katja Bieri   4:07:32 +1:03:49
47 6457 Stina Meinicke Jutul Il 4:08:54 +1:05:11
48 5352 Ane Kongssund Næroset IL 4:09:02 +1:05:20
49 6183 Liselotte Veimar Jørgensen Bjørn Myhre Sport/Lier skiløberforening 4:11:38 +1:07:55
50 4955 Marit Sveen Hamar Skiklubb 4:16:48 +1:13:05
51 5071 Ingvild Tveita Rustad IL 4:17:52 +1:14:10
52 5270 Ida Garberg   4:19:56 +1:16:13
53 4909 Olivia Ragna Magnorsdotter Rypdal NMBUI / Isfjorden IL 4:21:00 +1:17:17
54 7098 Ingrid Disch  Løset NMBUI Langrenn 4:23:29 +1:19:46
55 10443 Heidi Prince Halvorsen Forsvaret 4:26:26 +1:22:44
56 6528 Corinna Schwormstädt Ski-Club St. Peter 4:27:49 +1:24:07
57 10276 Johanne Holm Forsvaret 4:35:26 +1:31:43
58 7625 Dorthe Hemma Brøttum flyg og svett 4:35:34 +1:31:52
59 7962 Celine Wilhelmsen NTNUI 4:35:43 +1:32:00
60 5775 Vilde Christiansen NTNUI 4:35:58 +1:32:15
61 4964 Vilde Thorud Lyn Ski 4:36:14 +1:32:31
62 6136 Marzia Monteleone Futura Team 4:37:06 +1:33:23
63 7394 Sofie Vassbotn Volda T og IL 4:38:20 +1:34:38
64 11428 Camilla Bønøgård Sarpsborg 08 4:41:43 +1:38:01
65 10576 Maren Unsgård Vintervoll 4:45:16 +1:41:33
66 8880 Amalie Næss Gjerdrum IL 4:45:52 +1:42:09
67 10567 Torunn Trønnes Lom il 4:49:38 +1:45:55
68 7803 Soley Olafsdottir Ísbirnir 4:51:03 +1:47:20
69 8681 Elianna Brøste Nørstegård lesjasog IL 4:51:19 +1:47:36
70 6549 Sofie Barmen Stein NTNUI 4:52:45 +1:49:02
71 10850 Sadie Fox   4:55:00 +1:51:18
72 6594 Nora Øien Swensen   4:55:17 +1:51:35
73 11603 Malin Louise Joten Skog   4:56:39 +1:52:57
74 6884 Maiten Corona   5:00:57 +1:57:14
75 10307 Camilla Jevanord Moelven IL 5:04:32 +2:00:49
76 7091 Anita Lundby   5:06:10 +2:02:27
77 7510 Mari Kristine Bustad Skiforeningen 5:07:14 +2:03:31
78 10984 Johanne Lossius Holmen langrenn 5:11:22 +2:07:39
79 10683 Ingvild Harbo Forsvaret 5:14:20 +2:10:37
80 11582 Mari Hægstad   5:14:34 +2:10:51
81 9916 Guro Haugland Syverinsen Fammen7 5:14:41 +2:10:58
82 10398 Kaja Mobekk Forsvaret 5:14:44 +2:11:01
83 7132 Marte Nesheim   5:14:58 +2:11:15
84 11814 Mina Marie Strande Ådal il 5:15:22 +2:11:40
85 8168 Pernille  Breili NIHI 5:15:30 +2:11:47
86 7932 Ingvild Torgersen NTNUI 5:16:29 +2:12:46
87 10658 Pernille Grini   5:18:57 +2:15:14
88 10198 Line Fosheim Vestre Slidre IL 5:22:20 +2:18:38
89 8025 Janne Melsæther   5:23:11 +2:19:28
90 11457 Vilde Edvardsen Rognan IL 5:24:28 +2:20:45
91 9705 Oda Lodgaard Raufoss IL 5:26:48 +2:23:06
92 7776 Emma Kildemoes Kragh Møller Holstebro Skiklub 5:27:45 +2:24:03
93 7077 Marie Larsen Ringkollen Skiklubb 5:28:27 +2:24:45
94 8254 Mone Fyrand Njård 5:34:25 +2:30:43
95 11242 Oda Wulvik   5:34:29 +2:30:47
96 11826 Selma Swensen   5:35:47 +2:32:04
97 10332 Eileen Kolberg   5:39:09 +2:35:26
98 8230 Mari Heide Feiring   5:39:16 +2:35:33
99 9812 Annika Phillips OSI langrenn 5:42:06 +2:38:23
100 11193 Tora Tremoen   5:44:15 +2:40:32
101 8691 Mathilde Nordskov Evensen   5:47:31 +2:43:49
102 11022 Elise nedregaard Lovstafetten 5:52:00 +2:48:18
103 11260 Fredrikke Fürst Aas   5:54:48 +2:51:05
104 8515 Aase Riise IL Varden Meråker 5:55:46 +2:52:03
105 10573 Ida Johanne Tyssebotn Odda Plast 5:56:08 +2:52:25
106 8528 Ilse Amalie Rødø   5:58:48 +2:55:05
107 10451 Lykke Pernille Raunholm Stord IL 5:59:26 +2:55:43
108 11241 Henriette  Wroldsen   6:00:33 +2:56:50
109 11817 Thale Strømdahl Team Skynet 6:07:19 +3:03:36
110 10207 Elise Furevik Stord IL 6:08:31 +3:04:48
111 11708 Hannah Oline Oppegård Norges idrettshøgskoles studentidrettslag 6:12:01 +3:08:18
112 8783 Anniken Bunæs   6:14:36 +3:10:53
113 11231 Siri Johannessen Westlund Toneheim Folkehøgskole 6:15:00 +3:11:17
114 10351 Ingeborg Langhelle ILKS Håplausen 6:15:29 +3:11:46
115 11802 Martine Sofie Stangnes Brønnøysund Il 6:16:56 +3:13:14
116 11492 Maren Fosser   6:22:13 +3:18:31
117 9005 Andrea Raugland   6:23:55 +3:20:12
118 9684 Ida Kyhl   6:29:36 +3:25:54
119 9866 Sandra Sedeniussen Forsvaret 6:35:23 +3:31:41
120 11547 Heidi Kleven Hauge KRIK 6:36:30 +3:32:47
121 8905 Marte Rønes Engerdal Sportsklubb 6:46:41 +3:42:58
122 11870 Karoline Vik   6:54:07 +3:50:25
123 9528 Kristin Finnstun Espa il 6:55:05 +3:51:23
124 10318 Thea Laub Erdal   7:02:27 +3:58:44
125 8932 Anne Grethe Strande   7:07:18 +4:03:35
126 9857 Pernille Sandin   7:31:10 +4:27:28
127 10429 Ingvild Karlsen Paulsrud   7:34:04 +4:30:21
128 11101 Charlotte Røvang Takst.org 7:40:57 +4:37:15
129 11016 Jenny Moxness   7:47:08 +4:43:26
130 9772 Malene Hatleberg Nielsen Sætre swingers 7:47:52 +4:44:09
131 9525 Amalie Fiksdal   7:55:39 +4:51:56
132 10414 Oda Nisja ILKS Håplausen 7:58:39 +4:54:56
133 9625 Adine Holmvik Team Lunna 8:10:49 +5:07:07