Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 25-29 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 583 Thea Krokan Murud Team Kaffebryggeriet /Søre Ål 3:02:25,1 +0:00
2 514 Sofie Elebro Team Ragde Eiendom 3:04:25,3 +2:00
3 527 Anastasia Vlasova Russian Marathon Team 3:08:44,7 +6:20
4 512 Roxane Lacroix eD system Bauer Team 3:09:11,4 +6:46
5 622 Marit Vala Rustad IL 3:11:48,8 +9:24
6 521 Karolina Grohova Silvini Madshus Team 3:12:35,2 +10:10
7 564 Marion Huber Il Heming 3:13:21,5 +10:56
8 588 Sigrid Nordgården Lillehammer Skiklub 3:14:55,7 +12:31
9 573 Hilde Losgård Landheim Tynset IF 3:16:59,7 +14:35
10 520 Anikken Gjerde Alnæs Team Oslo Sportslager / Rustad IL 3:18:03,3 +15:38
11 625 Tuva Toftdahl Staver Accenture BIL 3:18:22,8 +15:58
12 519 Marie Kromer E-Liberty Ski Team 3:18:50,1 +16:25
13 516 Elin Mohlin Lager 157 Ski Team 3:19:15,0 +16:50
14 518 Marie Renée Sørum Gangsø Team Synnfjell 3:21:36,8 +19:12
15 629 Frida Øygard NTNUI 3:23:26,1 +21:01
16 578 Ingeborg Kristine Lind Team Milslukern - Driv Trening/Knipen Kneikelag 3:23:37,3 +21:12
17 570 Noora Kivikko VLTAVA FUND SKI TEAM 3:24:13,6 +21:49
18 624 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven IL 3:26:01,9 +23:37
19 608 Elise Tveita   3:27:59,7 +25:35
20 550 Fanny Endresen Drammens Ballklubb 3:28:31,0 +26:06
21 1805 Frida Rose Bustad Skiforeningen 3:30:41 +28:16
22 603 Erika Svanborg Östersunds Sk 3:35:35,0 +33:10
23 1791 Ingunn Andreassen Atna IL 3:41:58 +39:34
24 621 Tine Andersen Bjørn Myhre Sport 3:42:22,4 +39:57
25 530 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 3:42:22,8 +39:58
26 552 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub T&M 3:43:48,3 +41:23
27 1808 Maren Eliassen Trondhjems skiklub 3:44:59 +42:34
28 1849 Anne Murvold Stor-Elvdal Skiklubb/BearingPoint 3:45:22 +42:57
29 1896 Trine Lise Strøm Hamar Skiklubb 3:45:47 +43:22
30 599 Erika Stolpe Filipstads SF 3:46:29,1 +44:04
31 1880 Mari Bergendahl Lyn Ski 3:47:31 +45:06
32 1850 Berit Myklebust Ålfoten IL 3:47:40 +45:15
33 1874 Rebecca Vontobel   3:47:45 +45:21
34 1799 Signe Bjørnsgaard Spiterstulen Bre- og Fjellføring 3:47:47 +45:22
35 1804 Karoline Brøste Norconsult BIL 3:48:45 +46:21
36 1888 Hedda Johannessen NTNUI 3:50:24 +47:59
37 1854 Chloé Pellegrini Ski's cool garnache 3:50:47 +48:22
38 609 Mari Anette Undlien Lyn Ski/PwC 3:52:04,3 +49:39
39 1819 Ingrid Hannestad Oslo Sportslager 3:54:09 +51:44
40 547 Marianne Byfuglien MjøsSki 3:55:46,5 +53:21
41 1895 Kristin Østberg Moan NTNUI 3:56:52 +54:27
42 4769 Marte Helene Halvorsen Bjørndal IF 3:57:30 +55:06
43 4745 Martine Holm Frekhaug Spiterstulen Bre- og Fjellføring 3:57:59 +55:34
44 1839 Guri Lillehaug NTNUI 3:58:25 +56:00
45 4658 Eline G Andresen Aktiv mot kreft / Sjukt Sprek 3:58:56 +56:32
46 1803 Elise Bryn NTNUI 3:59:01 +56:36
47 1889 Live Lindemark Asker Skiklubb 3:59:08 +56:43
48 5099 Ingrid Berge IL Tyrving 3:59:58 +57:34
49 1901 Josefine Wallenhammar Garphyttans IF 4:01:20 +58:55
50 1841 Gine Lundstein Etnedal Skilag 4:01:24 +58:59
51 4727 Aurora Elgesem KPMG Puls 4:02:16 +59:52
52 4851 Ingrid Bye Løken Veritas BIL 4:02:33 +1:00:08
53 5584 Ellen Sophie Sverdrup Rønningen Vegil 4:04:02 +1:01:37
54 1883 Kamilla Høsøien Oksskolten IL / Skanska Aktiv 4:04:26 +1:02:02
55 4714 Gina Didriksen NTNUI 4:05:49 +1:03:24
56 4752 Mia Govasmark Steinkjer Skiklubb 4:08:24 +1:05:59
57 1835 Myriam Grenier Levesque   4:10:30 +1:08:06
58 5331 Rannveig Jegleim Gol Il 4:11:24 +1:08:59
59 5586 Siri Sandsengen Rogne il 4:11:58 +1:09:34
60 1897 Shawn Tremblay   4:12:53 +1:10:28
61 4957 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 4:15:01 +1:12:36
62 4946 Siri Stensgård NTNUI 4:15:47 +1:13:22
63 5300 Annecken Lister Haugen Grini Kiropraktikk og Helse 4:15:51 +1:13:26
64 5783 Oda Emilie Nilseng Danielsen   4:16:18 +1:13:54
65 9199 Ulrikke Grav Team Milslukern - Driv Treninng/Trøsken IL 4:17:05 +1:14:40
66 6095 Sofie Graff Nesse Privat 4:18:03 +1:15:38
67 5400 Marit Muren Scheco 4:19:50 +1:17:25
68 5793 Heidi Tallhaug  Engelstad Visma bWise 4:19:59 +1:17:34
69 5834 Erle Harstad Veidekke BIL 4:20:26 +1:18:01
70 5739 Sissel-Johanne Aspdal NTNUI 4:21:58 +1:19:34
71 7338 Eivor Stølen   4:23:06 +1:20:42
72 9959 Robin Welling Missoula Nordic Ski Club 4:23:43 +1:21:18
73 4719 Mette Drivdal KRIK 4:25:28 +1:23:03
74 6550 Ida Sterud Stutlien VTUL 4:26:00 +1:23:35
75 6691 Emilie Wilberg Lovstafetten Oslo 4:26:37 +1:24:12
76 6503 Selma Resulbegovic   4:27:48 +1:25:23
77 5758 Emma Bogsti   4:28:26 +1:26:01
78 5564 Bettina Engebretsen HEMING IL 4:28:27 +1:26:03
79 6832 Ellen Barkost   4:29:03 +1:26:38
80 10007 Kjersti Owren Linnes Toppen IL 4:31:00 +1:28:36
81 9200 Linn Mikalsen Rolfsen MOPIL 4:33:11 +1:30:47
82 6010 Guro Sterud Stutlien Vest-Torpa UL 4:33:22 +1:30:57
83 6543 Sigrid Solberg Snertingdal Saujagarlaug 4:33:25 +1:31:01
84 7107 Helene Mejdell NEMUS Kongsberg 4:33:28 +1:31:03
85 5567 Julie Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 4:33:33 +1:31:09
86 1817 Emilie Slåtto Gomnes   4:33:40 +1:31:15
87 6981 Mari Helsvig Moen Sportsklubb 4:33:48 +1:31:23
88 5066 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 4:33:49 +1:31:24
89 7350 Camilla Marie Granheim Hesbøl Magnor UL 4:36:12 +1:33:48
90 6318 Lise Angset Christophersen   4:36:17 +1:33:52
91 8072 Ingeborg Lie Monsås Skåla IL 4:36:45 +1:34:20
92 6698 Lisa Hallberg Axa SC 4:38:20 +1:35:55
93 9886 Hannah Smith   4:40:54 +1:38:30
94 7307 Jenny Wøien Asplan Viak BIL 4:41:34 +1:39:09
95 6864 Bitte Therese Broch Jagiellonian Rowing Club 4:42:19 +1:39:54
96 7372 Ida Stenmo   4:42:22 +1:39:58
97 7313 Thea Sørvig Østbye   4:43:03 +1:40:38
98 7922 Line Børte  Therjesen   4:45:15 +1:42:50
99 8329 Kristin Holseth Orkanger IF 4:45:25 +1:43:01
100 6291 Rannveig Berge   4:46:46 +1:44:21
101 11327 Ida Børset Westad   4:47:27 +1:45:03
102 7628 Thine Hestnes NTNUI 4:47:56 +1:45:32
103 10631 Inga Borud   4:48:00 +1:45:35
104 6693 Linn Kristin Rastad   4:48:03 +1:45:38
105 7661 Marie Hammer Iversen Veidekke BIL 4:48:32 +1:46:07
105 10662 Julie Nyjordet Rossvoll   4:48:32 +1:46:07
107 6178 Kjersti Holm Simonsen Ottestad IL 4:48:33 +1:46:09
108 6938 Kari Helene Frøilsie   4:48:41 +1:46:17
109 6628 Oda Herseth Noppi Glåmdal SK 4:48:59 +1:46:34
110 7399 Dina Hov Saucy IL 4:49:34 +1:47:10
111 7352 Liv Johanne Hjortdal   4:49:48 +1:47:24
112 6833 Tonje Baugerud   4:50:11 +1:47:46
113 11387 Stine Merete Moe Multiconsult 4:51:04 +1:48:40
114 10666 Berit Aamodt Bjerke IL Ski 4:51:24 +1:48:59
115 7752 Tiril Mathisen RISØR IL 4:52:53 +1:50:28
116 8050 Mari-Marthe Aamold Høybråten og Stovner 4:53:27 +1:51:02
117 6620 Eva Jeanette Johnsen Cereal killers 4:54:27 +1:52:03
118 6941 Ann Elen Fugllien Deloitte BIL 4:55:36 +1:53:11
119 10297 Kjersti Iversen   4:56:07 +1:53:43
120 11268 Tonje Marie Bø Vaksvik   4:56:11 +1:53:46
121 8099 Anette Einstad Team Grensefaret 4:56:32 +1:54:07
122 7607 Helene Folmo Hafnor   4:58:04 +1:55:40
123 7714 Linda Engebakken Kverneng Trainee Innlandet 4:59:20 +1:56:55
124 8821 Marie Haugen   5:00:14 +1:57:49
125 8518 Kristine Ristad   5:01:14 +1:58:49
126 6629 caroline nyvoll   5:04:50 +2:02:26
127 8781 Kathrine Brustad Hvam IL 5:05:00 +2:02:35
128 8774 Caroline Bierling   5:06:47 +2:04:22
129 8035 Helene  Ramm   5:07:38 +2:05:13
130 10047 Torill Haugset Rennebu IL 5:08:35 +2:06:10
131 11867 Elaine Vardamis   5:08:59 +2:06:35
132 11496 Nora Friis-Vollan Brøttum flyg og svett 5:09:38 +2:07:13
133 7461 Margunn Aksnes Leksdal IL 5:09:46 +2:07:21
134 11495 Inga Friis Norges Banks Idrettslag 5:14:18 +2:11:54
135 8109 Signe Rustøen   5:14:51 +2:12:26
136 8805 Mia Foss Birkeland CK Victoria 5:16:50 +2:14:26
137 6877 Mathilde Bøås   5:18:01 +2:15:37
138 10712 Ingvild Aksnes Leksdal IL 5:18:03 +2:15:38
139 8007 Karoline Waldner   5:18:28 +2:16:03
140 10247 Marie Hansteen Visma bWise AS 5:19:05 +2:16:40
141 8063 Vilde Gullaksen Veiteberg   5:20:11 +2:17:47
142 11404 Frida Berglund   5:21:17 +2:18:52
143 9793 Kristine Opsal Norengros 5:21:37 +2:19:13
144 7449 May-Alice A. Holmen   5:21:42 +2:19:18
145 8078 Kristine Andersen KS 5:21:43 +2:19:19
146 8016 Lise Hansen   5:22:10 +2:19:45
147 8640 Elin Brandsnes Vårtun Folldal IF 5:25:25 +2:23:01
148 8578 Oleane Marthea Rebne  Stenseth Furnes Skiløperforening 5:25:26 +2:23:02
149 7879 Ragnhild Skahjem   5:26:09 +2:23:44
150 8260 Marta Hole Greve   5:26:36 +2:24:12
151 7395 Mariann Wibe Luftkrigsskolen 5:26:48 +2:24:23
152 10682 Vilde Glad-Iversen MjøsSki 5:29:36 +2:27:11
153 8448 Katrine Møller Jensen ShredSisters 5:29:43 +2:27:18
154 8108 Heidi Mette Langseth   5:29:52 +2:27:28
155 11274 Andrea Bay Bråthen PWC Bil 5:30:30 +2:28:06
156 9519 Astri Ellevold   5:30:55 +2:28:31
157 7781 Katrine Nergård   5:32:42 +2:30:17
158 7780 Camilla  Nergård   5:32:43 +2:30:18
159 11774 Katrine Seel   5:35:05 +2:32:40
160 8529 Thea Rømmen Syril 5:35:49 +2:33:24
161 8963 Anette Kvernes Ellevold   5:36:25 +2:34:00
162 8597 Mari Hunderi Sætre BDO AS 5:36:50 +2:34:26
163 8013 Sissel Marie Breivik Moelven IL 5:38:17 +2:35:53
164 10167 Elysha Dyer   5:39:07 +2:36:42
165 7261 Hanne Thue   5:39:45 +2:37:20
166 7967 Ellen Waaler Lierfoss FK 5:40:37 +2:38:12
167 9962 Sonja Wikberg   5:40:47 +2:38:22
168 10502 Rebekka Solberg Driv Trening 5:40:52 +2:38:28
169 11787 Maren Ovrid Skogsrud   5:40:55 +2:38:30
170 7279 Kristine Valøen   5:41:50 +2:39:25
171 9802 Aniko Pearson   5:41:58 +2:39:33
172 10695 Claire  Ferree   5:42:56 +2:40:31
173 10252 Tora Haug Heming 5:43:06 +2:40:42
174 8997 Line Sundland   5:44:08 +2:41:43
175 10498 Ingvild Slettemo Storebrand 5:44:28 +2:42:04
176 8984 Caroline Sandvik Stavåsen SK 5:45:11 +2:42:46
177 8620 Ingrid Larsen Tolgensbakk   5:46:49 +2:44:24
178 11081 Thea Reinertsen   5:47:25 +2:45:01
179 11465 Martine Elnan   5:47:46 +2:45:21
180 10784 Caroline Brochmann Byhring HEMING IL 5:47:54 +2:45:30
181 8244 Ane Fossli Team LM 5:49:32 +2:47:08
182 9632 Simone Bonde Haastrup   5:49:41 +2:47:16
183 11040 Elise Nørgaard Bygdøy skistars 5:51:08 +2:48:43
184 8577 Ingrid Stensaker   5:52:13 +2:49:48
185 8907 Karen Røssland   5:52:17 +2:49:52
186 9504 Linn Tordis Dietzel Vagle   5:52:49 +2:50:24
187 10752 Kaya Emilie Berge Fossum IF 5:54:14 +2:51:49
188 9824 Maria Raniwalla   5:55:25 +2:53:00
189 11890 Tora Natvig Ystad Leksdal IL / Aktiv mot kreft 5:55:31 +2:53:07
190 8111 Silje A. Bjerga   5:56:40 +2:54:15
191 8135 Janna Ballangrud Brandbu IF 5:57:28 +2:55:04
192 9848 Hilde Røysland   5:57:50 +2:55:25
193 8250 Cathrine Frislid   5:59:00 +2:56:35
194 8057 Tonje Kvamme Dahl   6:00:27 +2:58:02
195 11208 Marit Vassli   6:00:36 +2:58:11
196 10854 Elisabeth Furnes   6:01:47 +2:59:22
197 9762 Pernille Mygind-Klausen Idrætsmedicinerne 6:02:27 +3:00:02
197 9582 Stine Hagner   6:02:27 +3:00:02
199 7532 Malin Eggen   6:04:55 +3:02:30
199 9995 Marte Stenmo   6:04:55 +3:02:30
201 10859 Ingrid Nelson Giæver Visma Consulting AS 6:05:00 +3:02:35
202 7336 Emily Muellner Loppet Nordic Racing 6:06:10 +3:03:45
203 11931 Pernille Golberg Golberg Group 6:06:23 +3:03:58
204 6944 Julie  Garretson   6:06:34 +3:04:09
205 10699 Aud Haugen Fougner   6:06:49 +3:04:24
206 10965 Emma Kylvåg   6:10:10 +3:07:45
207 11479 Evelyn Schlachter schulz sportreisen 6:13:17 +3:10:53
208 11058 Svenja Pawelczyk RV Trave Bad Oldesloe 6:14:54 +3:12:30
209 9734 Oda  Martinsen Waal Innersvingen IL 6:15:58 +3:13:33
210 7597 Helene Louise Grundt-Ileby SportyMeny 6:16:06 +3:13:41
211 9501 Silje Skjelten Dalhus   6:16:13 +3:13:49
212 10890 Martine Børsum Haugen   6:17:02 +3:14:38
213 8999 Thea Raugland   6:17:42 +3:15:17
214 8788 Ida Anette Christensen Asker Trekkhundklubb 6:18:13 +3:15:48
215 8556 June Martinsen Skuggerud Granbarkebirkebeiner IL 6:18:34 +3:16:09
216 10183 Kara Faciszewski Spokane Nordic Ski Association 6:19:01 +3:16:36
217 10478 Henriette Schjoll   6:22:45 +3:20:20
218 11546 Charlotte Hartvig   6:26:50 +3:24:25
219 11730 Ragnhild Prestegård   6:27:26 +3:25:01
220 9518 Mette Ellegaard Pibeklubbens vedhæng 6:29:20 +3:26:56
221 8399 Julie Langsrud   6:31:05 +3:28:41
222 11634 Marte Larsen Klæpa Bruk 6:34:06 +3:31:42
223 11277 Marit Fjær Jacobsen   6:39:34 +3:37:09
224 8791 Ellen Støkken Dahl   6:40:26 +3:38:01
225 9500 Ann-Oliv  Dalen   6:42:21 +3:39:57
226 8190 Oda Johanne Dahl   6:43:53 +3:41:28
227 11331 Veronica Hansen   6:44:38 +3:42:13
228 9832 Inge Katrine Riber Meldgaard Holteski 6:45:50 +3:43:25
229 9716 Marie Løvberg   6:46:17 +3:43:52
230 11261 Katrine Aas   6:47:21 +3:44:56
231 8557 Renate Skuggerud Granbarkebirkebeiner IL 6:48:43 +3:46:18
232 10029 Margrethe Sandem Fjellengen Askim IF Ski 6:49:03 +3:46:39
233 11078 Ingeborg Amalie Rauk Bromma IL 6:51:28 +3:49:04
234 8657 Ellen Øksendal   6:55:28 +3:53:03
234 10790 Marie Kanstrup   6:55:28 +3:53:03
236 11497 Camilla Henriette From   6:56:28 +3:54:04
237 9871 Benedicte Been Simensen   6:57:04 +3:54:39
238 10432 Laura  Pedersen Team Far 6:57:37 +3:55:12
239 10430 Astrid Pedersen Team Far 6:57:41 +3:55:16
240 11883 Birgitte Wendelbo   6:58:14 +3:55:50
241 11552 Ida Hegreberg   6:59:37 +3:57:12
242 11523 Stine Gundersen   6:59:44 +3:57:19
243 10393 Julie Laub Erdal   7:02:29 +4:00:04
244 9665 Kristi Jane Kjelby   7:03:53 +4:01:29
245 9825 Marie Katrine Rasch   7:06:07 +4:03:42
246 11560 Hanna Hinnaland Weiner   7:06:10 +4:03:45
247 10664 Thea Malene Rønaasen   7:08:40 +4:06:15
248 10846 Kine Fliflet   7:17:39 +4:15:15
249 11353 Ida Tveit Karlsen Odda Plast 7:23:28 +4:21:03
250 11965 Silje Kristine Næss Skogstad   7:24:16 +4:21:51
251 9897 Marte Stenersen Team Røa Sport 7:30:39 +4:28:14
252 9874 Hege Skappel   7:31:10 +4:28:46
253 10095 Anna Asbjørnsen Berg   7:34:59 +4:32:34
254 9487 Kristin Carlsen   7:38:52 +4:36:27
255 9548 Tonje Garder   7:39:12 +4:36:48
256 9494 Anne Marte Dahl   7:39:13 +4:36:48
257 10614 Therese Ødegaard Oslofjord Triatlon 7:44:35 +4:42:10
257 10613 Anna Katarina Ødegaard Storebrand Sport 7:44:35 +4:42:10
259 10428 Anette Karlsen Paulsrud   7:46:07 +4:43:43
260 11621 Ingrid Kolnes   7:46:57 +4:44:32
261 10810 Hanne Dreier Engh   7:47:03 +4:44:39
262 10871 Ida Andrietta  Grønsberg   7:47:16 +4:44:51
263 10929 Madeleine  Jarnang   7:50:55 +4:48:30