Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 30-34 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 504 Astrid Øyre Slind Team Koteng 2:55:54,9 +0:00
2 503 Lina Korsgren Team Ramudden 3:02:09,5 +6:15
3 505 Kari Vikhagen Gjeitnes Team Ragde Eiendom 3:03:18,8 +7:24
4 511 Maria Gräfnings Team Parkettpartner 3:09:34,3 +13:39
5 605 Berthe Annette Svenkerud Lillehammer skiklubb 3:13:06,5 +17:12
6 509 Laila Kveli Team Tynell 3:17:49,0 +21:54
7 517 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening Long Distance XC 3:19:16,4 +23:21
8 607 Maren Thomasgaard Team Milslukern-Driv Trening 3:20:08,9 +24:14
9 539 Anne Maren Utne Belsby Team Milslukern- Driv Trening/ Kjelsås IL 3:22:09,9 +26:15
10 565 Anne Hørsand Ilseng il 3:30:05,5 +34:11
11 614 Stine Fallingen Ødegård Lyn Ski 3:30:19,8 +34:25
12 548 Randi Damgaard IL Ivrig 3:33:42,7 +37:48
13 524 Chiara Caminada Team Trentino Robinsom Trainer 3:34:06,4 +38:12
14 1861 Nina Erga Skjeseth MjøsSki 3:36:41 +40:47
15 576 Ina Gerhardsen Larsen   3:42:42,5 +46:48
16 1800 Marion Blondeau Team Exski 3:43:11 +47:17
17 1811 Line Holtet Evensen UiT B.I.L. Tromsø 3:51:20 +55:25
18 1891 Marit Kristine Svenkerud Vang Skiløperforening/Martin M. Bakken 3:56:43 +1:00:48
19 4689 Solveig Tveter Bratlie Fet Skiklubb / Bane NOR 3:57:04 +1:01:09
20 1908 Line Mari Langseth Team Arctic Triatlon/ Royal 4:02:04 +1:06:10
21 5216 Silje Marie Bolstad Åslia skilag 4:02:59 +1:07:04
22 5350 Marlen Knoph Aktiv mot kreft 4:04:30 +1:08:36
23 1894 Ingjerd Meling   4:05:18 +1:09:24
24 5751 Sigrid Bjerkan   4:05:50 +1:09:55
25 11945 Lisbeth Engan Snertingdal If Ski 4:08:36 +1:12:42
26 4707 Monica Confortola Livigno 4:10:45 +1:14:51
27 7066 Hedda Krogstad Brunvoll 4:11:38 +1:15:44
28 5007 Selma Næss-Ulseth Team Milslukern - Driv Trening 4:11:43 +1:15:49
29 7391 Siri Sandvik BRAV 4:16:22 +1:20:28
30 11577 Karina Horení Sudetské svine a kanci 4:16:25 +1:20:30
31 6307 Karen Hansen Brandvold Ulvungen IL 4:17:08 +1:21:13
32 5846 Ida Hjorth Python Pedal 4:20:18 +1:24:24
33 7109 Linne Melsom   4:21:53 +1:25:58
34 10926 Stina Höglund Skellefteå XC 4:23:31 +1:27:37
35 6478 Elisabeth Nordahl Team Milslukern 4:24:31 +1:28:37
36 4730 Signe Rismyhr Engelund Strømsgodset 4:24:38 +1:28:43
37 4794 Thea Holth Hovemoen Sør-Fron il 4:25:06 +1:29:12
38 5997 Maja Solli Øksendal IL 4:26:10 +1:30:15
39 5918 Riikka Mansikkaviita   4:26:28 +1:30:34
40 6383 Silje Hjelleset Volda T og IL 4:26:33 +1:30:39
41 4666 Marianne Øvstehage Austgarden VESTRINGEN IL 4:29:16 +1:33:21
42 6276 Cathrine Andersen Team Milslukern - Driv Trening 4:29:30 +1:33:35
43 5505 Henriette Trondsen Arctic Securities / Team Milslukern Driv 4:30:33 +1:34:38
44 6997 Kristine Aasgård Holen SOBIL - Stor-Oslo Eiendom 4:34:00 +1:38:05
45 5874 Janne-Beate Jeremiassen Norstad   4:34:37 +1:38:43
46 6070 Emma Eriksson Mattila IK 4:34:57 +1:39:03
47 5447 Ingrid Aarflot Ryste Volda, Team Bankettpartner 4:36:31 +1:40:36
48 5378 Mina Lundborg Kolbukameratene IL 4:37:05 +1:41:11
49 8489 Coraly Pernet   4:39:32 +1:43:38
50 7317 Ingunn Gotland Øvergaard Statnett BIL 4:40:47 +1:44:53
51 7819 Maren-Kristine Pettersen KRIK 4:45:06 +1:49:11
52 10044 Kristine Holm Andersen   4:45:18 +1:49:23
53 7808 Hanne Oustad Visma Consulting AS 4:46:46 +1:50:51
54 7797 Caroline Norderhaug Aktiv mot kreft 4:48:03 +1:52:09
55 6378 Mia Ruud Helgesen   4:50:37 +1:54:43
56 7097 Birgitte Løhren Statnett BIL/Team peiskos 4:51:57 +1:56:02
57 12002 Tonje Elisabeth Komnæs   4:52:33 +1:56:38
58 7818 Iselin Pettersen   4:54:34 +1:58:39
59 7068 Nanna Leegaard Kruse Fortz 4:55:29 +1:59:35
60 10009 Petra Elisa Degen LLV Fluess 4:58:22 +2:02:28
61 7894 Christine Krohn Steenberg   4:59:57 +2:04:03
62 7298 Ingrid Wendelbo Wendelbo Landskap AS 5:00:57 +2:05:02
63 7480 Mari Berg   5:01:44 +2:05:49
64 6885 Mari Steine Dahl   5:02:37 +2:06:43
65 11806 Barbara Steinbacher SAS Elite Team 5:03:40 +2:07:46
66 7485 Rikke Binder Skiklubben Gorm Jelling 5:04:17 +2:08:23
67 7074 Lillian Langset Gjerdrum IL / Team Milslukern - Driv trening 5:04:55 +2:09:01
68 7488 Rikke Bjerke BDO 5:08:57 +2:13:02
69 7627 Thea Hestdal EY Bil 5:09:49 +2:13:54
70 6434 Cecilie Landberg SEB / Aktiv mot kreft 5:10:10 +2:14:15
71 6868 Ellen Nordrum Brøste   5:10:24 +2:14:29
72 9577 Kjersti Lerkerød Kluge Advokatfirma 5:12:40 +2:16:45
73 9120 Jenny Berg Lunde   5:12:49 +2:16:55
74 7772 Stine Myre Røsnes Kirkens bymisjon Drammen 5:14:24 +2:18:30
75 7843 Marit Runde Visma Consulting AS 5:14:58 +2:19:03
76 11389 Eva Marie  Bakke   5:16:27 +2:20:33
77 7144 Anemone Nordseth   5:18:18 +2:22:24
78 7613 Tera Hasbargen   5:19:00 +2:23:05
79 7964 Ane Bratli Wold   5:19:12 +2:23:18
80 8085 Kjersti Smedsrud   5:19:54 +2:24:00
81 7948 Frøydis Varberg   5:23:59 +2:28:04
82 11280 Liv-Kristin Korssjøen   5:24:11 +2:28:16
83 10016 Degen Regina Swiss Julala 5:27:49 +2:31:55
84 9539 Stine Johansen   5:30:38 +2:34:44
85 10098 Yvonne Berge   5:31:22 +2:35:28
86 11297 Pernille Mohn   5:33:52 +2:37:58
87 7992 Ingrid Pescosta VASABROKE BL 5:36:19 +2:40:25
88 7993 Anita Tisat VASABROKE 5:36:20 +2:40:26
89 8799 Helen Eriksen SK Rye 5:36:49 +2:40:54
90 8275 jeanette gunnerød   5:36:54 +2:40:59
91 7517 Eva Steine Dahl   5:37:23 +2:41:29
92 8004 Clara Overkott Madshus Team Liechtenstein 5:38:04 +2:42:10
93 8614 Helena Thømt Deloitte BIL 5:38:46 +2:42:52
94 7589 Anna Gjerlaug   5:41:24 +2:45:30
95 8348 Maria Tang Jansen   5:43:49 +2:47:54
96 11314 Line Drange Ruud   5:44:00 +2:48:06
97 11116 Signe Seskena   5:47:20 +2:51:26
98 8285 Kristin Mork Hamre   5:47:42 +2:51:47
99 8734 Hanne Riise Mæhlum   5:48:33 +2:52:39
100 8169 Beate Brekne   5:49:57 +2:54:03
101 7724 Ida Laupet Strømmen Bilformidling AS 5:50:21 +2:54:26
102 10341 Hilde Katrine  Engeli   5:52:29 +2:56:35
103 10019 Hanne Medlien   5:52:34 +2:56:39
104 11165 Elin Svensson Trollhættans SOK 5:55:26 +2:59:32
105 8200 Adeline Drabble   5:58:20 +3:02:26
106 8756 Dagmar Bastlová   5:59:56 +3:04:01
107 8331 Ann-Helen Hopland   6:00:44 +3:04:50
108 9465 Helga Kristin Botilsrud   6:03:27 +3:07:32
109 8154 Ina Bjerkestrand   6:03:53 +3:07:59
110 11202 Tuija Vainionpää   6:03:54 +3:07:59
111 10277 Lene Holst Øvrebø EY Bil 6:03:56 +3:08:01
112 10856 Claire Galbes SAMM 6:04:00 +3:08:06
113 10409 Fride Margrethe Johansen Team Splitkon 6:04:18 +3:08:23
114 8516 Solveig Ringvold   6:04:44 +3:08:49
115 11893 Aja Borby Ørtenblad   6:05:42 +3:09:48
116 8955 Sinne Borby Ørtenblad   6:05:45 +3:09:51
117 9727 Marieve Belanger   6:05:46 +3:09:51
118 7430 Nina Stølen Sopra Steria 6:05:57 +3:10:03
119 7331 Lisa Garretson   6:06:36 +3:10:41
120 11418 Marte Brandt Radio Metro 6:09:08 +3:13:13
121 8627 Therese Vadholm   6:11:33 +3:15:38
122 10214 Silje Winther Gjerlaug Sport 1 Gruppen 6:13:16 +3:17:21
123 11360 Benedicte Thorsen   6:18:26 +3:22:32
124 11396 Miriam Sem   6:18:27 +3:22:33
125 11568 Live Hognestad Jensen   6:19:24 +3:23:30
126 9585 Tonje  Halvorsen   6:21:48 +3:25:54
127 11438 Emilie Christiansen   6:22:17 +3:26:22
128 11190 Kristine Torgersen PK Trim og Trivsel 6:25:53 +3:29:58
129 11792 Helene Slettemoen   6:26:26 +3:30:31
130 10732 Katharina Bakke   6:27:18 +3:31:24
131 9039 Line Skeie   6:27:26 +3:31:31
132 8300 Mariann Børsum Haugen   6:30:21 +3:34:26
133 8165 Brita Brandal   6:37:24 +3:41:30
134 11412 Anna Lind Björnsdóttir   6:44:13 +3:48:18
135 8765 Susanne Arntzen   6:48:50 +3:52:55
136 8397 Emilie Kærn   6:49:24 +3:53:30
137 10667 Anniken Bjørkedal Jensen Team Skedsmokiropraktorklinikk 6:51:57 +3:56:03
138 8133 Linda Bakken Alvdal 6:53:22 +3:57:28
139 10676 Karianne Snefrid Børstrand  Lie Team Skedsmokiropraktorklinikk 6:54:20 +3:58:26
140 11296 Matilde Krause-Jensen   6:55:28 +3:59:33
141 8355 Ingrid Karin Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 6:56:17 +4:00:22
142 8832 Tina Odderbø  Idland Team Odderbø Idland 6:56:18 +4:00:24
143 9605 Jorunn Hegge Valdres Brann og Redning/ Øystre Slidre IL 6:56:50 +4:00:56
144 9776 Mari Nordstrand   7:03:40 +4:07:45
145 9955 Stine Voldhuset   7:05:53 +4:09:59
146 8552 Line Marie Skogan Frosta 7:06:57 +4:11:03
147 11211 Anette Veidung   7:08:39 +4:12:45
148 11798 Annfrid Solbu   7:12:15 +4:16:21
149 10292 Tone  Sætrenes Hellebust Syril il 7:13:27 +4:17:32
150 11021 May-Linn  Måkestad   7:13:45 +4:17:51
151 9023 Elin Kristine Bø   7:15:38 +4:19:44
152 8790 Terese Crispin   7:19:02 +4:23:07
153 8994 Tiril Amalie Guldbrandsen   7:21:45 +4:25:51
154 11671 May Mikkelsen   7:25:25 +4:29:31
155 11819 Luz Marina Stubstad   7:25:58 +4:30:03
156 8801 Julianna Fish   7:30:21 +4:34:26
157 8302 Gry Haukåssveen Sjusjøen IL 7:30:53 +4:34:58
158 11170 Marte Sæther Visma Consulting AS 7:31:39 +4:35:45
159 8942 Sigrid Thur   7:32:24 +4:36:29
160 11790 Charlotte Skundberg   7:38:28 +4:42:33
161 11498 Daniela Fuchs   7:40:20 +4:44:26
162 9939 Liv Tollefsjord   7:58:58 +5:03:04
163 9842 Eli Anne Rusten Team Lunna 8:00:42 +5:04:48
164 10455 Marianne Bølling  Remsøy   8:01:40 +5:05:46
165 9423 Miriam Angeltveit   8:05:34 +5:09:39