Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 35-39 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 506 Justyna Kowalczyk Team Trentino Robinson Trainer 2:51:31,6 +0:00
2 501 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 2:54:12,9 +2:41
3 510 Masako Ishida Team Koteng 2:56:03,2 +4:32
4 502 Katerina Smutna eD system Bauer Team 2:58:23,9 +6:52
5 563 Heli Heiskanen VLTAVA FUND SKI TEAM 3:08:48,2 +17:17
6 551 Marit Engeseth Team Milslukern - Driv Trening 3:08:50,3 +17:19
7 569 Sofia Johansson Team Raske gutter/SKIPAC 3:26:02,2 +34:31
8 4979 Guro Vadheim JOH BIRKENTEAM 3:44:16 +52:45
9 1873 Silje Vesterbekkmo LeasePlan Norge AS 3:45:23 +53:52
10 600 Mona Strande Bærum Vest Racing Team 3:48:26,9 +56:55
11 1904 Carola Eriksson Arlanda-Märsta SK 3:51:33 +1:00:02
12 541 Maria Berglund Milslukern Sport 3:56:21,4 +1:04:50
13 5610 Hilde Hoff Nordskar Harestua IL 4:00:23 +1:08:51
14 1879 Emilie Jul-Larsen Aas Oseberg skilag / olympia sport 4:04:04 +1:12:33
15 1910 Anna Lindgren   4:04:56 +1:13:25
16 5559 Anne Marthe Risdal   4:04:57 +1:13:26
17 1840 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Turlag 4:08:08 +1:16:37
18 5595 Vigdis Øyen   4:11:07 +1:19:36
19 4876 Ingunn S. Nagel-Dahl Åsen IL 4:11:33 +1:20:02
20 4912 Karine Røstad Milslukern Sport 4:13:24 +1:21:53
21 5205 Else Bay Team Baker Hansen 4:14:32 +1:23:01
22 6688 Sigrid Ramuz Bomann-Larsen Skiforeningen 4:15:19 +1:23:48
23 6669 Helle Svare Lorentzen Statnett BIL 4:17:52 +1:26:20
24 6683 Mari Sjøberg Røa IL 4:18:20 +1:26:49
25 6092 Nora  Langballe   4:20:40 +1:29:09
26 6179 Marte Fjeldsgaard   4:21:15 +1:29:44
27 5561 Anita Bjerke Ådal il 4:23:22 +1:31:51
28 5932 Stine Mosti Idrettens Hus Bodø 4:27:09 +1:35:38
29 6042 Synnøve Wille Oseberg Skilag 4:27:27 +1:35:56
30 6097 Mari Oppebøen Milslukern Sport/Driv trening 4:27:48 +1:36:16
31 6576 Mette Ulven Brav Norge AS 4:28:25 +1:36:54
32 9798 Kristina Owen Ogden Nordic Ski Club 4:29:14 +1:37:43
33 9992 Lotta Puttonen   4:29:24 +1:37:53
34 5528 Sonja Zinkl USC Mariensee 4:29:59 +1:38:27
35 6138 Johanna Erika Kemppainen   4:30:02 +1:38:31
36 6637 Veronika Soulova Skiclub Borova Lada 4:33:10 +1:41:39
37 5788 Kristina Eid Enebakk 4:35:52 +1:44:21
38 6673 Laila Eklund Totenåsen Løp 4:36:22 +1:44:51
39 6844 Oline Sofie Palsgaard Berget Gjøvik 4:38:25 +1:46:53
39 7276 Ann Kristine Bjørk Urstad Moss skiklubb 4:38:25 +1:46:54
41 5899 Bjørnhild Lande Hattfjelldal IL 4:43:45 +1:52:14
42 10030 Kristina Myrstad Lommedalen IL 4:44:13 +1:52:42
43 6595 Trine Østreng Team Bjerkrheim - SHIUL 4:46:11 +1:54:40
44 6101 Nina Sahlin   4:46:25 +1:54:54
45 9662 Jorid Lande Hattfjelldal IL 4:55:34 +2:04:03
46 6364 Kathrine Ruud Hansen Kvernhuset BIL 4:55:53 +2:04:22
47 11805 Marion Steigedal Meldal IL 4:56:19 +2:04:48
48 11720 Margrethe Pedersen Spenst 4:57:37 +2:06:06
49 7701 Erika Kohoutová Silvini Madshus Team 4:58:12 +2:06:41
50 6096 Janita Nilsen   4:58:16 +2:06:44
51 6957 Ingjerd Hagen Hattfjelldal I.L 5:03:34 +2:12:03
52 7365 Ida Viberg Olsen Vind IL 5:03:58 +2:12:27
53 7568 Maren Flynn   5:05:04 +2:13:32
54 8011 Maria Bernandersson Falkenbergs OK 5:06:09 +2:14:38
55 1794 Lindsey Bengtson USA 5:06:35 +2:15:04
56 10080 Astrid Arstad Søre Ål IL 5:08:31 +2:17:00
57 10777 Tone Brauti Saugestad Beitstad IL Ski 5:08:36 +2:17:05
58 11340 Ane Kjenseth Nittedal IL 5:12:27 +2:20:56
59 7530 Ida Nipen Egeland   5:13:50 +2:22:19
60 7005 Stine Christensen Holtet   5:15:19 +2:23:48
61 9553 Berit Gjessing Øystre Slidre IL/Beitostølen helsesportsenter BIL 5:17:50 +2:26:19
62 7370 Tine Solbakken Team Fellor 5:18:04 +2:26:33
63 11659 Tereza Malirova Team Serlich 8.30 5:19:03 +2:27:31
64 11270 Christina  A. Frost Team Haugehåtveit 5:19:29 +2:27:58
65 7571 Helene Støa Fredriksen   5:21:19 +2:29:48
66 11943 Anna Kristine Klepp   5:22:23 +2:30:52
67 7849 Anne Karin Røken Toten- Kranken CK 5:24:48 +2:33:16
68 8061 Desiree Kristiansen Søre Osen IL 5:26:34 +2:35:02
69 10081 Silje Asdøl TPIL 5:27:35 +2:36:04
70 7696 Grete Marit Kjølhaug Alvdal 5:30:28 +2:38:57
71 7421 Kristin Blomberg Sveen   5:30:49 +2:39:18
72 6880 Marte Christensen Dagens Næringsliv 5:33:24 +2:41:52
73 8727 Silje Bekkevold   5:35:08 +2:43:37
74 8090 Maria Skåren   5:36:02 +2:44:31
75 8733 Kathrine Botten Lundgaard   5:36:59 +2:45:28
76 7727 Gunn Tove Nordgård Leiren Byåsen IL 5:40:18 +2:48:47
77 8121 Kari Johanne Andersen Helly Hansen 5:40:34 +2:49:03
78 6171 Cathrine Mörk Älvdalens IF Skidor 5:41:58 +2:50:27
79 8020 Ingrid Mollan Jensen Joh-Birken-Team 5:49:01 +2:57:29
80 9870 Sara Hlín Sigurdardottir   6:09:07 +3:17:36
81 11342 Karin Fristad Harestua IL 6:10:27 +3:18:55
82 11939 Helene Henriksen   6:11:18 +3:19:47
83 10591 Irina Volkova AirFit 6:12:02 +3:20:31
84 11607 Susanne Skarvang Karlsen   6:12:52 +3:21:21
85 7535 Anna Ek Hallby SOK 6:15:09 +3:23:38
86 8286 Renate Skjørten Hansen   6:15:36 +3:24:05
87 10895 Solveig Hegdal Statoil 6:17:54 +3:26:23
88 11855 Signe Tønseth   6:22:47 +3:31:16
89 8237 Torunn Fjermestad BDO 6:22:49 +3:31:18
90 11703 Linda Olsen   6:25:01 +3:33:30
91 8253 Yvonne Nerland Frøhaug   6:28:45 +3:37:14
92 9666 Maria Kjelme Oslofjord Triatlon 6:31:14 +3:39:43
93 8636 Rachael Visick   6:36:51 +3:45:19
94 8391 Line Jannicke Asperud Kristoffersen Freia BL 6:37:56 +3:46:25
95 9944 May Tømmervold VIB BIL 6:42:17 +3:50:46
96 8926 Sandra Dis Steinthorsdottir Lyn 6:44:12 +3:52:41
97 10492 Thea Simonsen Fjereide Veien Tilbake 6:50:23 +3:58:52
98 9973 Ellen Cathrine  Øvstegaard   6:53:39 +4:02:08
99 10405 Wenche Møkkelgård   6:55:12 +4:03:41
100 11121 Camilla  Sigurdsen   6:57:18 +4:05:47
101 8435 Juliet Mcbean RAF Nordic 6:58:38 +4:07:07
102 9461 Linn  Borchgrevink   7:04:44 +4:13:13
103 11928 Irene Eide Team Pettersen 7:08:47 +4:17:16
104 8852 Møyfrid Østby Larsen   7:26:55 +4:35:24
105 9433 Katherine Barrington RAF Nordic 7:28:39 +4:37:08
106 10908 Michelle Hofer   7:30:19 +4:38:48
107 10799 Loni Da Costa   7:30:21 +4:38:50
108 9486 Elisabeth Carlsen   7:38:52 +4:47:21
109 8969 Evgeniia Kukharchik GoldFinch Team 7:43:14 +4:51:43
110 8951 Kristin Fjelnseth Wold   7:46:52 +4:55:21
111 8778 Torunn Brandvold   7:51:52 +5:00:21
112 8872 Lis-Wenke M.  Moore   7:54:56 +5:03:25
113 9942 Inger Tveter   7:59:51 +5:08:20